Nálezy

Vložil Karel Nitsch 29. 03. 2011.

Během závodů byly nalezeny tyto věci:

  • buzola
  • kalhoty se zipy na nohavicích

zjemci hlaste se na emailu martin.zacek@centrum.cz

Oba závody na obpostupy.cz

Vložil Karel Nitsch 29. 03. 2011.

Postupy z Pražského žebříčku si můžete zakreslit na stránkách Obpostupy.cz: http://ob.tmapserver.cz/scripts/reitti.cgi?act=map&id=274&kieli=cz

Postupy z Nočního přeboru Prahy pak zakreslujte tu: http://ob.tmapserver.cz/scripts/reitti.cgi?act=map&id=275&kieli=cz

Předběžné výsledky PŽ

Vložil Karel Nitsch 26. 03. 2011.

Zveřejnili jsme předběžné výsledky Pražského žebříčku.

Předběžné výsledky PP NOB

Vložil Karel Nitsch 26. 03. 2011.

V sekci Výsledky se můžete podívat na předběžné výsledky Nočního Přeboru Prahy v OB.

Pokyny a startovky

Vložil Karel Nitsch 25. 03. 2011.

Zveřejnili jsme startovku sobotního Pražského žebříčku. Neváhejte si přečíst pokyny obou závodů - PP NOB a . K dispozici jsou také parametry tratí obou závodů.

Byla uzavřena možnost dohlášení přes web i e-mail, další dohlášky budeme přijímat až na prezentaci.

Ve startovce pátečního nočního přeboru je 85 závodníků, v hlavních kategoriích jsou favority Martina Tichovská mezi ženami a David Hepner, Štěpán Skripnik a Petr Fodor mezi muži.

Ve startovce sobotního oblastního žebříčku nalezneme 560 závodníků, mezi ženami jsou favoritkami Šárka Svobodná, Kamila Gregorová a Martina Tichovská, mezi muži potom Martin Henych, Štěpán Skripnik a Jakub Makovský, černým koněm závodu by mohl být Aleš Drahokoupil.

Pokud jste přihlášení k oběma závodům a máte to domů daleko, nabízíme nouzový nocleh na zemi v centru závodu v sále školní jídelny.

Startovky PP NOB

Vložil Karel Nitsch 24. 03. 2011.

Zveřejnili jsme startovku na páteční nočák. Startovku na sobotní Pražský žebříček zveřejníme během čtvrtka.

Přihlášky a školka

Vložil Pakuo 20. 03. 2011.

V termínu přihlášek se přihlásilo 71 závodníků na páteční noční přebor a 480 závodníků na denní závod oblastního žebříčku. Termín přihlášek za základní startovné byl posunut na pondělí 16:00. Později bude možné se dohlásit již jen za zvýšené startovné na omezený počet volný míst (vakanty).

Závodníkům s malými dětmi se o jejich ratolesti během závodu postaráme v dětské školce, která bude připravena na shromaždišti (s možností být uvnitř ve školní jídelně, tedy i za špatného počasí).

Rozpisy

Vložil Karel Nitsch 2. 03. 2011.

Zveřejnili jsme rozpisy obou závodů:

Prostor závodu

Vložil Pakuo 2. 03. 2011.

Pro úvodní závod oblastního žebříčku 2011 na sobotu 26. března spolu s oblastním mistrovstvím v nočním OB v předvečer jsme pro vás pochystali závodní prostor na Vidrholci, který byl naposledy zmapován v roce 1991.

prostor závodů

Západní část prostoru nyní dozrála a po mnoha letech využívání pouze východní větší části Klánovického lesa tedy nyní nabídneme po 20 letech alespoň pro mladší závodníky něco neokoukaného. Přitom na území Prahy, kde je o-mapa snad v každém i sebemenším koutku. Během příprav loňského trojzávodu Českého poháru MTBO jsme zjistili, že západní část rozhodně stojí za znovuobnovení i pro pěší OB. Les odrostl, navíc byl zvolen pro závod brzký jarní termín, kdy se podrost teprve připravuje na pozvolné vstávání ze země.

ukázka mapy ukázka mapy
ukázka mapy ukázka mapy

Mapu pro vás připravil během podzimu a zimy Milan Borovička. Porosty a podrost jsou zmapovány na zimní (lepší) průběžnost. Vzhledem k místní bujné vegetaci její použití v letním období nedoporučujeme :-) Tratě pro vás připravují zkušení závodníci. Páteční noční lahůdku Jan Čadil a pikantní sobotní krátkou trať Martin Hrouda.