Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        10.4.2010 20:43:14
                                         PP klasika
===ČSOB-FSP========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.9km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Dědková Teodora                               TAP0051 C     16.53  +      0.00
  2>Rusá Vendula                                  DCE0150 C     27.50  +     10.57
  3>Srbová Kristýna                               SLA0050 C     31.05  +     14.12
  4>Sedláčková Linda                              ROZ0050 C     36.58  +     20.05
  5>Jirkovská Michaela                            SLA0150 C     42.42  +     25.49
  6>Vančurová Kateřina                            TAP0151 C     52.59  +     36.06
    Benešová Hana                                 DKL0050 C DISK              
    Kováříková Marie                              KAM0050 C DISK              
    Šantrůčková Anna                              KAM0150 C DISK              
    Maroušková Michaela                           TAP0154 C DISK              
 MS Krausová Anežka                               ZVO9953 CMS   35.57  +     19.04
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        3.7km   70m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Škáchová Magdalena                            SLP0151 C     25.06  +      0.00
  2>Jirkovská Kateřina                            SLA0350 C     27.09  +      2.03
  3>Votavová Žofie                                KNC0251 C     43.01  +     17.55
  4>Řadová Lucie                                  DKP0251 C     45.57  +     20.51
  5>Červinková Anička                             OKP0050 C     66.58  +     41.52
  6>Fantová Karolína                              TAP0254 C     90.13  +     65.07
  7>Fantová Michaela                              TAP0253 C    100.11  +     75.05
  8>Šomková Tereza                                TAP0155      102.09  +     77.03
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.0km   65m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hájková Eliška                                ZVO9851 B     22.26  +      0.00
  2>Sušánková Hana                                SLA9855 C     22.47  +      0.21
  3>Hrabánková Zuzana                             PGP9950 C     23.25  +      0.59
  4>Zimmerová Kateřina                            ZVO9852 B     26.30  +      4.04
  5>Hrdličková Ludmila                            SLA9851 C     27.10  +      4.44
  6>Zábranská Kristýna                            SLA9852 B     29.26  +      7.00
  7>Mikulášová Martina                            PGP9852 C     29.36  +      7.10
  8>Kyselová Nela                                 ROU9951 C     37.13  +     14.47
  9>Albrechtová Iveta                             KAM9950 C     38.11  +     15.45
 10>Šťovíčková Anna                               TAP9852 C     38.59  +     16.33
 11>Rokůsková Eliška                              ROU9950 C     40.09  +     17.43
 12>Voltrová Alena                                ROZ9951 C     42.16  +     19.50
 13>Čiháková Barbora                              KNC9950 C     42.58  +     20.32
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.9km   80m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Janovská Kateřina                             PGP9850 B     27.55  +      0.00
  2>Hrabánková Klára                              PGP9654 B     30.23  +      2.28
  3>Veselá Rebeka                                 KAM9652 B     31.02  +      3.07
  4>Prýmková Barbora                              ROZ9751 C     31.07  +      3.12
  5>Ježková Kateřina                              SLA9750 B     32.11  +      4.16
  6>Slavíková Silvie                              PGP9751 C     48.15  +     20.20
  7>Tomášková Barbora                             SLA9752 C     50.24  +     22.29
  8>Voltrová Hana                                 ROZ9752 C     53.12  +     25.17
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.9km  120m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Bořánková Karolína                            KAM9550 A     28.56  +      0.00
  2>Procházková Marie                             KAM9554 A     29.57  +      1.01
  3>Kozáková Zuzana                               KAM9451 B     31.50  +      2.54
  4>Hlubučková Kristýna                           KAM9551 A     36.03  +      7.07
  5>Nováková Kateřina                             OKP9450 C     53.58  +     25.02
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         5.5km  155m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Mrázová Pavla                                 KAM9350       45.36  +      0.00
  2>Kožinová Anna                                 PGP9350 A     48.58  +      3.22
  3>Šámalová Ludmila                              PGP9252 B     59.47  +     14.11
  4>Krausová Martina                              TJP9350 B     63.06  +     17.30
  5>Mikulášová Helena                             PGP9353 C     67.16  +     21.40
  6>Nováková Lenka                                ROU9250 B     89.39  +     44.03
 
Průběžné výsledky kategorie: D20         5.7km  160m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Sládková Helena                               TAP9151 C     74.24  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: D21K        4.7km  130m 11k  Ranking:0.4806 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Foglarová Kamila                              DKP8655 C     41.47  +      0.00  R: 5003b
  2>Havlíčková Vendula                            DKP8350 C     43.56  +      2.09  R: 4766b
  3>Alblová Lucie                                 PVP7554 C     45.00  +      3.13  R: 4649b
  4>Brumková Tereza                               DKL8150 C     45.51  +      4.04  R: 4555b
  5>Jelínková Zora                                PGP8851 C     47.57  +      6.10  R: 4323b
  6>Arnoštová Kateřina                            VSP7652 C     49.08  +      7.21  R: 4193b
  7>Znamenáčková Helena                           TAP8153 C     49.32  +      7.45  R: 4148b
  8>Finco Denbovská Eva                           PVP7755       50.55  +      9.08  R: 3996b
  9>Zoubková Jana                                 ZBP8050 C     52.07  +     10.20  R: 3864b
 10>Dienerová Petra                               DKP8159 C     52.38  +     10.51  R: 3807b
 11>Kolomějová Dita                               VAK8599       58.35  +     16.48  R: 3150b
 12>Uhrová Zuzana                                 VSP8050 C     67.52  +     26.05  R: 2126b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21L        9.2km  255m 17k  Ranking:0.8079 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bochenková Ivana                              DKP8950 E     65.03  +      0.00  R: 8579b
  2>Baldrianová Barbora                           VSP7850 E     68.49  +      3.46  R: 8140b
  3>Ryšavá Magdalena                              PGP7650 R     74.10  +      9.07  R: 7517b
  4>Valášková Šárka                               KAM6951 C     74.55  +      9.52  R: 7430b
  5>Jiříková Dana                                 TAP9055 A     79.55  +     14.52  R: 6847b
  6>Horová Magda                                  VSP5450 R     80.32  +     15.29  R: 6775b
  7>Kožinová Jana                                 PGP6651 C     80.50  +     15.47  R: 6740b
  8>Gabrovská Lucie                               TAP8854 C     80.59  +     15.56  R: 6723b
  9>Smolková Kateřina                             PGP8852 B     81.28  +     16.25  R: 6667b
 10>Cigošová Petra                                SCP8656 B     81.58  +     16.55  R: 6608b
 11>Borovičková  Lenka                            FSP7350       82.06  +     17.03  R: 6593b
 12>Svobodová Jitka                               DCE7450 C     83.33  +     18.30  R: 6424b
 13>Janovská Petra                                PGP7355 C     84.46  +     19.43  R: 6282b
 14>Zamazalová Kateřina                           TAP9053 A     87.37  +     22.34  R: 5950b
 15>Tichovská Hana                                PGP8251 R     89.20  +     24.17  R: 5750b
 16>Zelená Radka                                  PGP8751 C     95.59  +     30.56  R: 4975b
 17>Kuklová Kateřina                              TJP8450 C     97.57  +     32.54  R: 4746b
 18>Koppová Ingrid                                SLP7960 C    100.43  +     35.40  R: 4424b
 19>Vildmonová Pavla                              LBE7451 C    100.57  +     35.54  R: 4397b
 20>Chloupková Radka                              SLP8451 C    102.14  +     37.11  R: 4247b
 21>Izáková Ivana                                 PVP7453      104.06  +     39.03  R: 4030b
 22>Chloupková Jana                               SLP5951 C    105.17  +     40.14  R: 3892b
 23>Chaloupková Marie                             SLP8152 C    108.51  +     43.48  R: 3476b
 24>Siblíková Jana                                SLP7952 C    111.08  +     46.05  R: 3210b
 25>Tloušťová Eva                                 SCP6950 C    111.55  +     46.52  R: 3119b
 26>Škáchová Petra                                SLP7051 C    116.50  +     51.47  R: 2546b
 27>Albrechtová Eva                               KAM7850 C    121.18  +     56.15  R: 2026b
 28>Krausová Barbora                              TJP9150 C    129.44  +     64.41  R: 1043b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35K        3.3km  110m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajdová Magdalena                             VAK           28.22  +      0.00
  2>Kováříková Erika                              KAM7252 C     30.25  +      2.03
  3>Škvorová Zuzana                               KAM7350 C     32.18  +      3.56
  4>Hankovcová Lenka                              KAM7053 C     39.13  +     10.51
  5>Přibíková Monika                              PGP7256 C     41.24  +     13.02
  6>Nováková Marie                                OKP6953 C     41.32  +     13.10
  7>Svobodová Lenka                               ROU6650 C     41.53  +     13.31
  8>Jirkovská Pavlína                             SLA7250 C     42.21  +     13.59
  9>Hrdličková Ludmila                            SLA6950 C     44.46  +     16.24
 10>Brousilová Petra                              PGP6951 C     44.54  +     16.32
 11>Kašparová Irena                               SLA6852 C     54.58  +     26.36
 12>Marholdová Martina                            ZVO7451 C     60.53  +     32.31
 
Průběžné výsledky kategorie: D35L        5.7km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klinkerová Jitka                              KAM6450 C     56.53  +      0.00
  2>Komersová Jana                                KNC6550 C     57.45  +      0.52
  3>Novotná Markéta                               VSP7051 C     58.23  +      1.30
  4>Havelková Eva                                 LBE5950 C     60.19  +      3.26
  5>Weislová Eva                                  TJP6750 C     61.59  +      5.06
  6>Lohrová Hana                                  SCP6550 C     62.11  +      5.18
  7>Benešová Jaroslava                            DKL7050 C     63.36  +      6.43
  8>Smolková Alena                                PGP6450 C     63.44  +      6.51
  9>Gabryšová Tereza                              PVP6853 C     64.33  +      7.40
 10>Čiháková Lenka                                KNC6750 C     64.42  +      7.49
 11>Kettnerová Lenka                              HCE6450 C     66.04  +      9.11
 12>Svitáková Ivana                               OLP6851 C     66.20  +      9.27
 13>Pecharová Michaela                            VAK           69.24  +     12.31
 14>Klašková Kateřina                             DKP6750 C     70.44  +     13.51
 15>Kavková Dana                                  SCP6150 C     73.14  +     16.21
 16>Nováková Irena                                OKP6651 C     73.49  +     16.56
 17>Asterová Jana                                 SLA     C     80.04  +     23.11
 18>Klofáčová Romana                              SLP6951 C     82.58  +     26.05
 19>Buková Jana                                   ROU7150 C     89.59  +     33.06
 20>Lustigová Lenka                               DKP6652 C     97.12  +     40.19
 21>Slavíková Kateřina                            PGP6650 C    119.32  +     62.39
 
Průběžné výsledky kategorie: D45K        2.4km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Freyová Michaela                              KPY6050 C     34.55  +      0.00
  2>Čápová Irena                                  SCP6450 C     39.04  +      4.09
  3>Tichá Ivana                                   KNC6250       47.43  +     12.48
  4>Kudrnáčová Iveta                              KAM5951 C     86.46  +     51.51
 
Průběžné výsledky kategorie: D45L        4.1km  125m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Voltrová Svatava                              ROZ6150 C     39.20  +      0.00
  2>Zelená Markéta                                PGP5850 C     41.49  +      2.29
  3>Mrázová Pavla                                 DCE5550 C     45.16  +      5.56
  4>Mrázková Ivana                                DKP5650 C     48.10  +      8.50
  5>Soukupová Michaela                            VSP5850 C     49.03  +      9.43
  6>Doležalová Vlasta                             PGP5550 C     50.09  +     10.49
  7>Štrossová Jiřinka                             DCE5650 C     50.47  +     11.27
  8>Procházková Miluše                            DCE5450 C     51.08  +     11.48
  9>Michálková Jiřina                             VSP6151 C     51.48  +     12.28
 10>Tvrdková Eva                                  LBE5150 C     53.52  +     14.32
 11>Hrabánková Ilona                              PGP6250 C     54.16  +     14.56
 12>Červinková Jitka                              OKP6451 C     54.50  +     15.30
 13>Svobodná Eva                                  DKP5851 C     58.27  +     19.07
 14>Jelínková Radana                              PGP5851 C     61.22  +     22.02
 15>Jůzková Jarka                                 SCP5250 C     63.34  +     24.14
 16>Dudová Hana                                   DKP5752 C     64.07  +     24.47
 17>Ledvinová Jana                                N08     C     65.19  +     25.59
 18>Zavadilová Naďa                               SCP5450 C     68.44  +     29.24
 19>Řadová Jaromíra                               DKP6551 C     76.31  +     37.11
 20>Wolkerová Dagmar                              TJP5250 C     85.05  +     45.45
 21>Rusá Lenka                                    DCE6452 C     85.59  +     46.39
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         3.0km   75m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dohnalová Dana                                VSP5050 C     33.41  +      0.00
  2>Haňkovská Jana                                PGP4050 C     36.47  +      3.06
  3>Lohrová Jarmila                               SCP4650 C     39.37  +      5.56
  4>Ryšavá Lubomíra                               TJP4750 C     43.29  +      9.48
  5>Dvořáková Ladislava                           PGP4451 C     44.04  +     10.23
  6>Kubátová Milada                               PGP4750 C     45.21  +     11.40
  7>Hejtmánková Alena                             TAP5452 C     49.50  +     16.09
  8>Dlasková Anna                                 DKP5350 C     50.23  +     16.42
  9>Zmeková Míla                                  SLP4451 C     54.26  +     20.45
 10>Krákorová Iva                                 VAK           54.36  +     20.55
 11>Nováková Jiřina                               UVP4950 C     92.33  +     58.52
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         2.3km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dolečková Míla                                TJP3650 C     60.22  +      0.00
  2>Provazníková Svatava                          TJP4250 C     60.33  +      0.11
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.9km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Janovský Tomáš                                PGP0101 C     20.14  +      0.00
  2>Kříž Jonáš                                    KAM0001       25.55  +      5.41
  3>Longin Jan                                    TAP0103 C     26.20  +      6.06
  4>Kačerovský Jakub                              KAM0108 C     26.52  +      6.38
  5>Neuhöfer Jakub                                KNC0001 C     27.38  +      7.24
  6>Peer Adam                                     TAP0101 C     32.46  +     12.32
  7>Valášek Václav                                KAM0100 C     35.58  +     15.44
  8>Javůrek Emil                                  N03     C     46.01  +     25.47
  9>Sladkovský Jaromír                            TAP9902 C     48.03  +     27.49
    Klaška Martin                                 DKP0100 C DISK              
    Gabryš Lubomír                                PVP0000 C DISK              
    Vondra Vladimír                               TAP0005 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        3.7km   70m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajda Jan                                     ADA           18.01  +      0.00
  2>Buk Ondřej                                    ROU0102 C     19.05  +      1.04
  3>Víšek Martin                                  KAM0102       22.39  +      4.38
  4>Marhold Ondřej                                ZVO0101 C     23.32  +      5.31
  5>Brousil Tomáš                                 PGP0100 C     24.27  +      6.26
  6>Trnka Martin                                  ADA           27.45  +      9.44
  7>Albrecht Adam                                 KAM0203 C     29.58  +     11.57
  8>Gajda Martin                                  ADA           46.44  +     28.43
  9>Rokůsek Šimon                                 ROU0101 C     52.20  +     34.19
 10>Šťastný Petr                                  TAP0106 C     53.46  +     35.45
 11>Hejda Ondřej                                  KNC9902 C     57.02  +     39.01
    Hankovec Hugo Matěj                           KAM0201 C DISK              
    Škvor Adam                                    KAM0202 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.4km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jíra Tomáš                                    ROZ9800 B     20.49  +      0.00
  2>Škvor Ota                                     KAM9900 C     23.07  +      2.18
  3>Komers František                              KNC9801 C     24.43  +      3.54
  4>Mikeš Jan                                     TAP9802 B     25.36  +      4.47
  5>Reiterman Adam                                LBE9900 C     26.48  +      5.59
  6>Buk Petr                                      ROU0001 C     27.58  +      7.09
  7>Ransdorf Jakub                                TAP9805 C     28.55  +      8.06
  8>Borovička Tomáš                               FSP9801 B     30.59  +     10.10
  9>Šantrůček Vít                                 KAM9901 C     36.48  +     15.59
 10>Ondřejček Jiří                                ODV9800 B     38.24  +     17.35
 11>Bartoň Pavel                                  KAM9800 C     43.02  +     22.13
 12>Dobeš Jiří                                    KNC9802 C     44.08  +     23.19
 13>Chaloupka Dominik                             KAM9904 C     45.04  +     24.15
 14>Zemko Zdeněk                                  SLA9900 C     53.18  +     32.29
 15>Rokůsek Josef                                 ROU99   C     53.20  +     32.31
 16>Svatoš Jan                                    ODV9803 C     55.19  +     34.30
 17>Peer Jiří                                     TAP9801 C     57.51  +     37.02
 18>Beneš Jan                                     DKL9800 C     85.56  +     65.07
    Krejbich Daniel                               TAP9901 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         3.8km  115m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ježek Ondřej                                  SLA9701 B     31.54  +      0.00
  2>Goj Tomáš                                     LBE9700 B     35.17  +      3.23
  3>Buk Michal                                    ROU9601 B     37.16  +      5.22
  4>Čermák Adam                                   PGP9701 C     39.47  +      7.53
  5>Brázdil Petr                                  ODV9700 B     40.14  +      8.20
  6>Kocáb Petr                                    SLA9603 C     49.23  +     17.29
  7>Valach Marek                                  TAP9703 C     53.29  +     21.35
  8>Kalista Michael                               LBE9701 B     55.03  +     23.09
  9>Vlášek Jakub                                  TAP9702 B     55.29  +     23.35
 10>Aster Thomas                                  SLA9602 C     59.25  +     27.31
 11>Kováčik Juraj                                 KNC9701 C     62.27  +     30.33
 12>Vlasák Vojtěch                                ODV9703 C     65.57  +     34.03
 13>Lukáš Marek                                   DKL9702 C     76.13  +     44.19
 14>Votava Kryštof                                KNC9601 C     83.32  +     51.38
    Sviták Petr                                   OLP9601 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         5.8km  190m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kettner  Lukáš                                KAM9403 A     40.01  +      0.00
  2>Valášek Jan                                   KAM9400 A     41.17  +      1.16
  3>Šňupárek Václav                               DKP9500 A     43.00  +      2.59
  4>Řada Jakub                                    DKP9401 B     54.40  +     14.39
  5>Štádlík Lukáš                                 SLA9401 B     58.07  +     18.06
  6>Uhlíř Marek                                   LBE9400 B     58.52  +     18.51
  7>Lustig Matyáš                                 DKP9507 C     60.30  +     20.29
  8>Veselý Jakub                                  LBE9500 B     63.55  +     23.54
  9>Malec Oldřich                                 SLA9400 C     66.16  +     26.15
 10>Doffek Lukáš                                  DKP9508       66.46  +     26.45
 11>Červinka Jiří                                 OKP9500 B     69.22  +     29.21
 12>Dobeš Jan                                     KNC9502 C     75.23  +     35.22
    Kašpar Vojtěch                                SLA9500 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         8.9km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Buk Jindřich                                  ROU9303 B     62.25  +      0.00
  2>Rusý Tomáš                                    KAM9301 A     62.48  +      0.23
  3>Klaška Pavel                                  DKP9301 B     63.38  +      1.13
  4>Svoboda Jakub                                 ROU9301 C     85.03  +     22.38
  5>Rokůsek František                             ROU93   C     88.05  +     25.40
  6>Prášek Přemysl                                KAM9305 B     92.54  +     30.29
  7>Líbal Jakub                                   ROU9202 C     98.20  +     35.55
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        9.5km  255m 19k  Ranking:0.4013 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bučánek Antonín                               ODR8400 C     59.25  +      0.00  R: 4520b
  2>Buzek Martin                                  PGP8401 C     72.16  +     12.51  R: 3762b
  3>Urbanec Vít                                   VAK7010       72.22  +     12.57  R: 3756b
  4>Uher Petr                                     VSP5001 C     77.51  +     18.26  R: 3433b
  5>Hořínek Jaroslav                              VSP5000 C     80.05  +     20.40  R: 3301b
  6>Hájek Adam                                    KAM9202 B     82.55  +     23.30  R: 3134b
  7>Vaníček Tomáš                                 LBE6600 C     86.03  +     26.38  R: 2949b
  8>Červinka Jan                                  PGP8902 C     86.17  +     26.52  R: 2935b
  9>Přeček Zdeněk                                 SCP5200 C     87.45  +     28.20  R: 2849b
 10>Ramba Jiří                                    DKP8606 C     93.57  +     34.32  R: 2483b
 11>Tvrdek Vojtěch                                LBE4900 C     95.31  +     36.06  R: 2390b
 12>Tomaščin Jaroslav                             MKP5800 C    100.28  +     41.03  R: 2098b
 13>Benc Jiří                                     TAP8002 C    100.58  +     41.33  R: 2069b
 14>Izák Petr                                     PVP7802 C    101.07  +     41.42  R: 2060b
 15>Toušek Filip                                  ZBP7102 C    106.58  +     47.33  R: 1715b
 16>Karban Zdeněk                                 DKP7700 C    108.39  +     49.14  R: 1616b
 17>Hubený Martin                                 DVP8001 C    130.30  +     71.05  R:  326b
    Červinka Jaroslav                             PGP9001 C DISK              
    Vančura Milan                                 TAP7502 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L       14.3km  465m 23k  Ranking:0.8499 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Flašar Jan                                    PGP8610 C     81.57  +      0.00  R: 8687b
  2>Kolárik Jan                                   PGP9003 R     84.23  +      2.26  R: 8440b
  3>Matějů Luboš                                  PGP7601 E     85.05  +      3.08  R: 8369b
  4>Skripnik Štěpán                               SCP7901 C     86.39  +      4.42  R: 8211b
  5>Kovář Miroslav                                SCP8103 C     87.44  +      5.47  R: 8101b
  6>Pašek František                               KAM7600 C     87.55  +      5.58  R: 8082b
  7>Makovský Jakub                                TAP8511 C     88.43  +      6.46  R: 8001b
  8>Janovský Tomáš                                PGP6401 C     89.10  +      7.13  R: 7955b
  9>Žemlík Pavel                                  TZL7135 C     89.58  +      8.01  R: 7874b
 10>Krejčík Jiří                                  TZL8301 C     92.22  +     10.25  R: 7631b
 11>Peterka Vojtěch                               LLI7502 C     93.47  +     11.50  R: 7487b
 12>Bořánek Petr                                  VSP7000 C     94.01  +     12.04  R: 7463b
 13>Šafka Jan                                     SLP7704 C     97.11  +     15.14  R: 7142b
 14>Zajíc Vítězslav                               TAP8610 C     99.47  +     17.50  R: 6879b
 15>Rakovec Michal                                SCP6901 C    101.49  +     19.52  R: 6672b
 16>Khel Richard                                  SCP7500 C    101.51  +     19.54  R: 6669b
 17>Arnošt Kamil                                  VSP7301 C    104.19  +     22.22  R: 6419b
 18>Šimon Václav                                  LBE9100 B    109.59  +     28.02  R: 5844b
 19>Sysel Ondřej                                  PGP8302 C    112.11  +     30.14  R: 5621b
 20>Nešpor Václav                                 KAM9103 A    112.14  +     30.17  R: 5616b
 21>Melichar Jan                                  DKP7500 C    116.46  +     34.49  R: 5156b
 22>Sládek Jan                                    TAP8801 C    129.26  +     47.29  R: 3872b
 23>Folprecht Tomáš                               EKP8202 C    139.06  +     57.09  R: 2891b
 24>Martin Doležal                                PGP8100 C    153.21  +     71.24  R: 1446b
 25>Jaroš Marek                                   DCE8100 C    157.37  +     75.40  R: 1014b
    Tomeš Jaroslav                                DKP8109 C DISK              
    Albl Miloslav                                 PVP7605 C DISK              
    Henych Petr                                   ADA6001 R DISK              
    Blaťák Jakub                                  SLP8301 C  31951.53         
 
Průběžné výsledky kategorie: H35K        4.1km  130m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Baldrian Petr                                 PGP7203 C     30.47  +      0.00
  2>Beneš Jan                                     DKL6600 C     46.52  +     16.05
  3>Lukáš Petr                                    DKL6902 C     54.35  +     23.48
  4>Buk Jiří                                      ROU6901 C     89.55  +     59.08
 
Průběžné výsledky kategorie: H35L        9.0km  275m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Horák Pavel (Starosta)                        VSP7305 C     54.57  +      0.00
  2>Šemelík Petr                                  DKL6901 C     59.19  +      4.22
  3>Kovářík Tomáš                                 KAM6901 C     59.21  +      4.24
  4>Ptáček Jan                                    TBM7435 C     62.24  +      7.27
  5>Šístek Daniel                                 SCP7507 C     62.51  +      7.54
  6>Novák Libor                                   OKP6504 C     66.14  +     11.17
  7>Vinš Pavel                                    DKL6900 C     67.14  +     12.17
  8>Čechmánek Vladimír                            OKP5802 C     69.12  +     14.15
  9>JUN Drahomír                                  KNC5501 C     73.51  +     18.54
  9>Jonáš Radek                                   ZVO6901 C     73.51  +     18.54
 11>Kubů Jaroslav                                 OLP6701 C     80.12  +     25.15
 12>Kohl Jiří                                     KPY6201 C     85.26  +     30.29
 13>Plch Martin                                   N05     C     87.26  +     32.29
 14>Hankovec Petr                                 KAM7101 C     90.29  +     35.32
 15>Ornst Jan                                     DKP6700 C     95.44  +     40.47
 16>Lohr Ivoš                                     SCP6801 C     97.07  +     42.10
 17>Píchal Jan                                    VSP5202 C     97.12  +     42.15
 18>Řada Richard                                  DKP6701 C    107.20  +     52.23
 19>Reiterman Leoš                                LBE7100 C    108.24  +     53.27
 20>Dobeš Václav                                  KPY5701 C    138.12  +     83.15
 
Průběžné výsledky kategorie: H45K        3.4km  115m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Soukup Václav                                 VSP5600 C     45.53  +      0.00
  2>Lustig Zdeněk                                 DKP5601 C     65.11  +     19.18
  3>Radovan Mikeš                                 TAP58         77.52  +     31.59
 
Průběžné výsledky kategorie: H45L        6.2km  210m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Suk Jiří                                      MFP6401 C     48.10  +      0.00
  2>Klaška Pavel                                  DKP6500 C     48.14  +      0.04
  3>Cabrnoch Jiří                                 DKL5400 C     50.10  +      2.00
  4>Přibík Jan                                    PGP6301 C     51.42  +      3.32
  5>Ročejdl Marek                                 KAM6400 C     53.49  +      5.39
  6>Peterka Frntišek                              TJP4900 C     54.18  +      6.08
  7>Hrabánek David                                PGP6003 C     56.02  +      7.52
  8>Kettner Pavel                                 HCE5900 C     56.13  +      8.03
  9>Buriánek Jaromír                              SCP4700 C     58.30  +     10.20
 10>Červinka Jaroslav                             OKP5803 C     60.26  +     12.16
 11>Bochenek Milan                                EKP5601 C     60.44  +     12.34
 12>Strejc Jaroslav                               ZVO6101 C     61.06  +     12.56
 13>Sysel Zdeněk                                  PGP5200 C     61.11  +     13.01
 14>Kavka Jiří                                    SCP5900 C     61.45  +     13.35
 15>Hájek Tomáš                                   ZVO6401 C     64.42  +     16.32
 16>Jaroš Vladimír                                DCE5400 C     65.59  +     17.49
 17>Šváb Jan                                      VSP5801 C     67.08  +     18.58
 18>Kudrnáč Martin                                KAM5901 C     67.15  +     19.05
 19>Pavlů Jaroslav                                DCE6100 C     67.35  +     19.25
 20>Fatka Ondřej                                  PGP6302 C     68.58  +     20.48
 21>Štětina Jiří                                  HCE6100 C     69.27  +     21.17
 22>Hejtmánek Vladimír                            TAP5802 C     70.20  +     22.10
 23>Ledvina Tomáš                                 N08     C     71.04  +     22.54
 24>Malec Jaroslav                                SLA6200 C     72.00  +     23.50
 25>Červinka Stanislav                            OKP5701 C     73.01  +     24.51
 26>Svobodný Petr                                 DKP5800 C     74.07  +     25.57
 27>Hamáček Bohuslav                              LBE5000 C     75.02  +     26.52
 28>Buk Miloslav                                  ROU6202 C     75.26  +     27.16
 29>Knotek Kamil                                  OLP5701 C     76.00  +     27.50
 30>Malec Jaromír                                 ROU6203 C     79.05  +     30.55
 31>Kraus Ota                                     TJP5700 C     79.25  +     31.15
 32>Mikuláš Radek                                 PGP6404 C     79.35  +     31.25
 33>Brumek Stanislav                              DKL5201 C     88.29  +     40.19
 34>Kukla Jan                                     TJP5600 C     88.30  +     40.20
 35>Grivalský Michal                              PGP5900 C     90.20  +     42.10
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         4.1km  135m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Doležal Miroslav                              PGP5501 C     38.41  +      0.00
  2>Šorm Miroslav                                 DKL5200 C     40.18  +      1.37
  3>Valter Petr                                   KBP4500 C     40.31  +      1.50
  4>Novák Miloš                                   SCP4600 C     41.43  +      3.02
  5>Jelínek Martin                                PGP5103 C     42.02  +      3.21
  6>Cedrych Karel                                 TJP5500 C     43.26  +      4.45
  7>Procházka Aleš                                DKP4700 C     45.42  +      7.01
  8>Procházka Zdenko                              DKP4300 C     46.19  +      7.38
  9>Koutný Ivan                                   ODV5300 C     52.20  +     13.39
 10>Dohnal Josef                                  VSP4300 C     53.05  +     14.24
 11>Nosál Stanislav                               SLA4600 C     53.45  +     15.04
 12>Ryšavý Vít                                    TJP4700 C     61.04  +     22.23
 13>Hojný Oldřich                                 SCP5201 C     64.18  +     25.37
 14>Zelený Vladimír                               PGP4800 C     66.12  +     27.31
 15>Duda František                                KPY4600 C     70.48  +     32.07
 16>Procházková Hana                              VAK           81.25  +     42.44
 17>Bitter Jiří                                   KNC5201 C     84.09  +     45.28
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         3.4km  115m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zábranský Emil                                SLA4200 C     35.57  +      0.00
  2>Attl Vladimír                                 PGP3800 C     36.57  +      1.00
  3>Suchý Karel                                   PGP4300 C     39.29  +      3.32
  4>Aschermann  Michael                           TEP4400 C     45.18  +      9.21
  5>Semorád Miloš                                 SCP3300 C     46.20  +     10.23
  6>Rejpal Petr                                   SCP4100 C     47.22  +     11.25
  7>Mudr Stanislav                                DCE4400 C     48.05  +     12.08
  8>Vondráček Jaromír                             ROU4002 C     51.27  +     15.30
  9>Ďurčat Jozef                                  DKP3800 C     54.07  +     18.10
 10>Kalivoda Vladimír                             KNC3800 C     58.34  +     22.37
 11>Venuš Jaroslav                                DCE3801 C     64.29  +     28.32
 12>Macoun Jindra                                 PGP2700       64.37  +     28.40
 13>Valasek Josef                                 SCP4501 C     67.55  +     31.58
 14>Burýšek Slavomír                              TJP3600 C     86.15  +     50.18
 
Průběžné výsledky kategorie: H75         2.1km   60m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mack Zdeněk                                   VAK           60.46  +      0.00
  2>Samohýl Richard                               PGP2800 C     72.12  +     11.26
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         3.7km   70m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lustig Adam                                   DKP0202 C     16.51  +      0.00
  2>Sladkovský Jan                                TAP0202 C     23.06  +      6.15
  3>Kovářík Tomáš                                 KAM0300 C     23.55  +      7.04
  4>Škacha Vít                                    SLP03         27.07  +     10.16
  5>Bartoň Michal                                 KAM0107 C     27.09  +     10.18
  6>Jíra Filip                                    ROZ           28.22  +     11.31
  7>Bozděch Kužel                                 FSP           29.04  +     12.13
  8>Novotný Jakub                                 KAM0401       29.08  +     12.17
  9>Novotný Tomáš                                 KAM0211       29.48  +     12.57
 10>Černá Hana                                    ADA           30.46  +     13.55
 11>Víšková Veronika                              KAM04         31.31  +     14.40
 12>Hankovcová Helena                             KAM0350 C     31.39  +     14.48
 13>Trnka Marek                                   VAK           31.41  +     14.50
 14>Buková Anežka                                 ROU03   C     36.10  +     19.19
 15>Janda Ondra                                   N07     C     36.25  +     19.34
 16>Janda Kuba                                    N07     C     36.30  +     19.39
 16>Jirkovský Jan                                 SLA0500 C     36.30  +     19.39
 18>Jirkovská Magdaléna                           SLA0550 C     36.32  +     19.41
 18>Arnoštová Veronika                            VSP0450 C     36.32  +     19.41
 20>Klvačová Ema                                  N07     C     36.57  +     20.06
 21>Marhold Přemysl                               ZVO0301 C     39.09  +     22.18
 22>Marhold Václav                                ZVO0501 C     39.25  +     22.34
 23>Arnošt Filip                                  VAK           43.48  +     26.57
 24>Kahounová Viktorka                            N07     C     44.10  +     27.19
 25>Hlaváčová Alexandra                           ADA           44.11  +     27.20
 26>Vančurová Monika                              TAP0451 C     44.29  +     27.38
 27>Oujeský Lukáš                                 ADA     C     49.41  +     32.50
 28>Kubů Matyáš                                   OLP0301 C     52.54  +     36.03
 29>Machová Karolína                              VAK           55.04  +     38.13
 30>Šťastný Tomáš                                 TAP0401 C     56.11  +     39.20
 31>Zuzana Alblová                                PVP     C     57.31  +     40.40
 32>Nemšovský Filip                               ADA           61.00  +     44.09
 33>Blažková Adéla                                ADA           62.21  +     45.30
 34>Bambousek Josef                               VAK           63.00  +     46.09
    Čechmánková Anna                              PVP     C DISK              
    Zánová Aneta                                  KAM0351   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P3          2.9km   95m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Schejbal Petr                                 N01     C     43.16  +      0.00
  2>Sladkovská Helena                             TAP6751 C     45.32  +      2.16
  3>Zemková Helena                                SLA7450 C     51.10  +      7.54
  4>Toman Vladimír                                VAK           52.01  +      8.45
  5>Rokůsková Klára                               ROU95   C     56.45  +     13.29
  6>Rokůsek Jan                                   ROU4201 C     60.45  +     17.29
  7>Rokůsková Eliška                              ROU71   C     61.13  +     17.57
  8>Schejbalová Alena                             N01     C     62.08  +     18.52
  9>Křivancová Zdeňka                             LBE9450 C     66.18  +     23.02
 10>Svobodová Eva                                 N01     C     68.07  +     24.51
 11>Vlnas Radek                                   VAK           69.14  +     25.58
 12>Soudná Veronika                               VAK           69.31  +     26.15
 13>Fatka Petr                                    PGP           74.02  +     30.46
 14>Sviták Petr                                   OLP7102 C     74.59  +     31.43
 15>Červinková Denisa                             OKP6750 C     84.59  +     41.43
 16>Jankovcová Marie                              VAK          101.17  +     58.01
    Provazník Zdeněk                              TJP4300 C DISK              
    iiii                                          VAK       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: T6          5.8km  165m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Fojtů Petr                                    N06     C     49.54  +      0.00
  2>Kopáček Vít                                   ADA           53.44  +      3.50
  3>Ondřejíček Jiří                               ODV7000       55.00  +      5.06
  4>Setínková Eva                                 DKP8759       58.02  +      8.08
  5>Rokůsek Martin                                ROU68   C     58.15  +      8.21
  6>Sladkovský Jaromír                            TAP6901 C     62.18  +     12.24
  7>Hejnalová Hana                                VAK6151       65.20  +     15.26
  8>Forštová Jitka                                PGP7558       66.03  +     16.09
  9>Javůrek Jaromír                               N03     C     66.21  +     16.27
 10>Brázdilová Radka                              ODV6950 C     71.48  +     21.54
 11>Kopáček Jiří                                  VAK           72.50  +     22.56
 12>Šubrt Jiří                                    TEP6100       77.58  +     28.04
 13>Setínková Zuzana                              DKP5753       80.30  +     30.36
 14>Izák Pavel                                    PVP02         86.25  +     36.31
 15>Kašpar Jaroslav                               SLA6802 C     89.37  +     39.43
 16>Kopáčková Alena                               ADA          114.40  +     64.46
 17>Aster Vladimír                                SLA     C    120.58  +     71.04
 18>Pechar Matyáš                                 VAK          149.48  +     99.54
    Trnková Dana                                  VAK7351   DISK