Startovka kategorie                                                      20.4.2012 0:18:19
                                         MČR NOB
===ČSOS-FSP=================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D16         3.0km  150m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Argalášová Kateřina      TRI                  TRI9750 A   53215  14.00      131
  2 Hrabánková Klára         PGP                  PGP9654 B  232050  19.00      132
  3 Šádková  Martina         PHK                  PHK9653 A 1398980  24.00      133
  4 Kohlová Monika           TUR                  TUR9756 C  231929  29.00      135
  5 Machačová  Michaela      PHK                  PHK9656 A  339542  34.00      134
  6 Odehnalová Tereza        ABM                  ABM9757 A 1007533  39.00      136
  7 Kožinová Zuzana          PGP                  PGP9650 A   51633  44.00      137
  8 Linková Alena            TUR                  TUR9751 A   51537  49.00      138
  9 Horvátová Hana           ASU                  ASU9797 B  980354  54.00      139
 10 Roškotová Lucie          TUR                  TUR9753 A   51539  59.00      140
 11 Šiková Karolína          LPM                  LPM9651 A  361960  64.00      141
 12 Nejezchlebová Barbora    TUR                  TUR9755 C  231920  69.00      142
 13 Koporová Lenka           ZBM                  ZBM9753 B   53721  74.00      143
 14 Šiková Barbora           LPM                  LPM9650 A  361920  79.00      144
 15 Hančová Petra            VRL                  VRL9652 A 1398998  84.00      145
 16 Hudská Ludmila           TUR                  TUR9851 B  232726  89.00      146
 
Startovka kategorie: D18         4.0km  165m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmejcová Anna            SJC                  SJC9552 B    9929   1.00      151
  2 Fukalová Martina         AOV                  AOV9550 B  301253   6.00      152
  3 Procházková Marie        KAM                  KAM9554 A   51968  11.00      153
  4 Kosová Štěpánka          TRI                  TRI9458 A   49371  16.00      154
  5 Svobodová Lenka          LTU                  LTU9551 A  995893  21.00      155
  6 Doleželová Kateřina      LPU                  LPU9558 A  220400  26.00      156
  7 Pacholíková Lucie        STH                  STH9552 B  253373  31.00      157
  8 Haltofová Eva            VRB                  VRB9499 B 1436949  36.00      158
  9 Otrusinová Jana          ABM                  ABM9560 B   52013  41.00      159
 10 Tichá Tereza             SJH                  SJH9452 A  995864  46.00      160
 11 Voborníková Alena        LPU                  LPU9458 A    4536  51.00      161
 12 Körberová Andrea         TUR                  TUR9455 B  410728  56.00      162
 13 Benešová Jana            SJH                  SJH9451 A  920682  61.00      163
 14 Kubínová Romana          SKV                  SKV9452 B  331098  66.00      164
 15 Chvalová Věra            LPM                  LPM9452 A  236994  71.00      165
 16 Procházková Klára        LPU                  LPU9451 A  940318  76.00      166
 17 Nováková Kateřina        OKP                  OKP9450 C  887935  81.00      167
 18 Hlubučková Kristýna      KAM                  KAM9551 A  232418  86.00      168
 19 Chromá Kateřina          ZBM                  ZBM9451 A    8939  91.00      169
 20 Křivancová Zdenka        LBE                  LBE9450 C   52979  96.00      170
 21 Dlouhá Hana              DKP                  DKP9450 A    8645 101.00      171
 22 Bořánková Karolína       KAM                  KAM9550 A   53599 106.00      172
 23 Tesařová Markéta         ZBM                  ZBM9456 A  219242 111.00      173
 24 Vakant                                                          116.00      174
 
Startovka kategorie: D20         4.9km  170m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Zuzana       LBE                  LBE9251 B  515474  28.00      181
  2 Škrabalová Adéla         ABM                  ABM9357 B  416012  33.00      182
  3 Kamenická  Kateřina      PHK                  PHK9353 A    9832  38.00      183
  4 Krejčíková Marie         TZL                  TZL9252 A  416043  43.00      184
  5 Šimková Johanka          UOL                  UOL9355 A 2011817  48.00      185
  6 Hrušková Barbora         ZBM                  ZBM9354 A 1668661  53.00      186
  7 Nožková Sára             TRI                  TRI9353 A    8661  58.00      187
  8 Koporová Petra           ZBM                  ZBM9353 A   53722  63.00      188
  9 Teplá Karolína           SHK                  SHK9251 R 1008174  68.00      189
 10 Zayats Inna              LPM                  LPM9353 C   51161  73.00      190
 11 Šámalová Ludmila         PGP                  PGP9252 A  515039  78.00      191
 12 Kosová Barbora           TRI                  TRI9258 A  416127  83.00      192
 13 Šrámková Michaela        SJH                  SJH9352 A  553458  88.00      193
 14 Vakant                                                           93.00      194
 
Startovka kategorie: D21         6.8km  310m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávrová Veronika         ASU                  ASU8598 C  920685   0.00      101 R:  57
  2 Baldrianová Barbora      VSP                  VSP7850 R    9784   6.00      102 R:  32
  3 Karochová Simona         DKP                  DKP8853 R   51787  12.00      103 R:  26
  4 Mechlová Lenka           SHK                  SHK9051 R  515425  18.00      104 R:  33
  5 Kovářová Kristýna        DKP                  DKP8450 E   51755  24.00      105 R:  11
  6 Labašová Katarína        ASU                  ASU8351 R  920656  30.00      106 R:  62
  7 Langpaulová Anna         SCP                  SCP8257 C   51567  36.00      107 R:  75
  8 Bochenková Martina       DKP                  DKP8758 C  434840  42.00      108 R: 227
  9 Kašková Kateřina         CHA                  CHA7850 R  887906  48.00      109 R:  34
 10 Indráková Adélka         ZBM                  ZBM9153 E  897391  54.00      110 R:  22
 11 Hrstková Vladěna         PGP                  PGP8753 C  995881  60.00      111 R:  44
 12 Kabáthová Eva            ZBM                  ZBM8966 E   49376  66.00      112 R:  12
 13 Jiřištová Zuzana         DKP                  DKP8254 C    9054  72.00      113 R:  47
 14 Duchová Iveta            LPU                  LPU8654 E  515102  78.00      114 R:   2
 15 Soukupová Lucie          SJC                  SJC8951 C   51180  84.00      115 R:  85
 16 Kuncová Eliška           SSU                  SSU8951 C  301474  90.00      116 R:  76
 17 Hermanová Zuzana         LPU                  LPU8752 E  515136  96.00      117 R:  19
 18 Valešová Jana            PHK                  PHK9154 R 1008144 102.00      118 R:  48
 19 Štěpánská Adéla          ZBM                  ZBM8870 C  888602 108.00      119 R: 339
 20 Dlouhá Marie             DKP                  DKP8756 R   49815 114.00      120 R:  30
 21 Jedličková Zuzana        SHK                  SHK8150 E 1008173 120.00      121 R:  16
 22 Vakant                                                          126.00      122
 23 Vakant                                                          132.00      123
 
Startovka kategorie: D35         5.3km  185m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpilová Jana          SJC                  SJC7451 C  211303  74.00      401
  2 Svobodová Jitka          DCE                  DCE7450 C   53598  79.00      402
  3 Podrábská Marie          VLI                  VLI7451 C    8307  84.00      403
  4 Vildmonová Pavla         LBE                  LBE7451 C  434834  89.00      404
  5 Pachnerová Dominika      CHA                  CHA7750 C    5177  94.00      405
  6 Dudíková Hana            LBE                  LBE5550 C  411766  99.00      406
 
Startovka kategorie: D40         4.9km  170m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlámalová Zdena          SJC                  SJC7253 C    4744  13.00      411
  2 Kožinová Jana            PGP                  PGP6651 C  502089  19.00      412
  3 Klinkerová Jitka         KAM                  KAM6450 C   49155  25.00      413
 
Startovka kategorie: D45         3.7km  150m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichá Jana               TJH                  TJH6451 C   51925  12.00      421
  2 Teplá Hana               SHK                  SHK6561 C    9125  17.00      422
  3 Kuchařová Ada            TBM                  TBM5855 C   53261  22.00      423
  4 Bochenková Jana          EKP                  EKP6150 C  232174  27.00      424
  5 Mrštíková Hana           LPU                  LPU5552 C  301629  32.00      425
 
Startovka kategorie: D55         3.6km  145m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            2.00      441
 
Startovka kategorie: D60         3.1km  140m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Omová Jana               TUR                  TUR5150 C 2025351  32.00      451
 
Startovka kategorie: H16         5.0km  165m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fürst Matouš             LLI                  LLI9603 A  436960   5.00      201
  2 Slíva Jan                LCE                  LCE9602 A  889313  10.00      202
  3 Zavřel Lukáš             KRN                  KRN9701 C  425525  15.00      203
  4 Semerád Antonín          DKP                  DKP9801 A  897357  20.00      204
  5 Glonek Jakub             AOV                  AOV9602 B  428234  25.00      205
  6 Netuka Vojtěch           SHK                  SHK9701 A 1396847  30.00      206
  7 Bořil Jan                OSN                  OSN9700 A  232250  35.00      207
  8 Jíra Tomáš               ROZ                  ROZ9800 B  207856  40.00      208
  9 Růžička Adam             PHK                  PHK9704 A  981818  45.00      209
 10 Hájek Jan                JEN                  JEN9703 B  411526  50.00      210
 11 Ježek Ondřej             SLA                  SLA9701 A   52624  55.00      211
 12 Zikmund Zdeněk           SJC                  SJC9703 A    4743  60.00      212
 13 Kašpar Jakub             ASU                  ASU9747 C  920686  65.00      213
 14 Illner Vojtěch           DKP                  DKP9600 A  899156  70.00      214
 15 Mudrák Štěpán            LCE                  LCE9601 A  889308  75.00      215
 16 Zlámal David             SJC                  SJC9603 B    4239  80.00      216
 17 Kelbl Vladimír           ABM                  ABM9708 B  361957  85.00      217
 18 Wolf Filip               TUR                  TUR9701 A  995840  90.00      218
 19 Mašata  Matěj            PHK                  PHK9601 A   53163  95.00      219
 20 Vakant                                                          100.00      220
 
Startovka kategorie: H18         5.6km  205m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Řada Jakub               DKP                  DKP9401 C  515144   3.00      231
  2 Pavlovec Jan             BOR                  BOR9503 A  887936   9.00      232
  3 Waněk Adam               VRL                  VRL9501 A 1602634  15.00      233
  4 Mokrý Ondřej             ABM                  ABM9410 A  886814  21.00      234
  5 Horvát Petr              ASU                  ASU9447 A  886264  27.00      235
  6 Semík Ondřej             KAM                  KAM9401 A  920683  33.00      236
  7 Obrátil Štěpán           ABM                  ABM9409 A  886825  39.00      237
  8 Minář Marek              ASU                  ASU9444 C  920700  45.00      238
  9 Šňupárek Václav          DKP                  DKP9500 A  886607  51.00      239
 10 Uhlíř Marek              LBE                  LBE9400 B  331157  57.00      240
 11 Šmejc Jakub              SJC                  SJC9401 B    9983  63.00      241
 12 Kettner Lukáš            KAM                  KAM9403 A  887640  69.00      242
 13 Šincl Jiří               ASU                  ASU9446 B  224905  75.00      243
 14 Valášek Jan              KAM                  KAM9400 A  981801  81.00      244
 15 Chmelař Martin           JPV                  JPV9505 A 1602632  87.00      245
 16 Kučera Štěpán            STH                  STH9401 B    9041  93.00      246
 17 Dvořáček Radek           VAM                  VAM9401 A   51471  99.00      247
 18 Vakant                                                          105.00      248
 
Startovka kategorie: H20         8.7km  400m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vik Martin               STH                  STH9206 B  500838   4.00      251
  2 Zakouřil Vít             TUR                  TUR9301 A  886823  10.00      252
  3 Hladík František         STH                  STH9203 A  405965  16.00      253
  4 Novotný Ondřej           ABM                  ABM9211 A  232705  22.00      254
  5 Chloupek Adam            TUR                  TUR9300 C  995849  28.00      255
  6 Buk Jindřich             ROU                  ROU9303 A 1602625  34.00      256
  7 Hadač Filip              AOP                  AOP9301 A  887157  40.00      257
  8 Rusý Tomáš               KAM                  KAM9301 A  301101  46.00      258
  9 Mokrý Stanislav          ABM                  ABM9202 A  886812  52.00      259
 10 Jan Klusáček             TTR                  TTR9301 A  899179  58.00      260
 11 Kolovský František       LPM                  LPM9202 A  887626  64.00      261
 12 Kubelka Tomáš            LPU                  LPU9307 A  889299  70.00      262
 13 Argaláš Michal           TRI                  TRI9301 A  887630  76.00      264
 14 Záveský Filip            LPU                  LPU9306 A  331549  82.00      263
 15 Benroth Martin           TZL                  TZL9206 A  416064  88.00      265
 16 Lomič Šimon              BOR                  BOR9303 B    8456  94.00      266
 17 Brlica Pavel             ZBM                  ZBM9302 A  515462 100.00      267
 18 Vakant                                                          106.00      268
 
Startovka kategorie: H21        11.2km  525m 28k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henych Petr              VLI                  VLI6001 C  515132   0.00        1 R: 112
  2 Navrátil Tomáš           ASU                  ASU8817 C  920666   3.00        2
  3 Udržal Tomáš             LPU                  LPU8002 E  886715   6.00        3 R: 471
  4 Šedivý Jan               PGP                  PGP8409 E  515404   9.00        4 R:   2
  5 Ondráček Radim           EKP                  EKP7414 C   52852  12.00        5 R:  79
  6 Landovský Tomáš          PGP                  PGP9103 R  515081  15.00        6 R:  67
  7 Seidl Miroslav           EKP                  EKP7402 C  888643  18.00        7 R: 502
  8 Šmehlík Eduard           SHK                  SHK8702 E  515483  21.00        8 R:  14
  9 Marek Prášil             TTR                  TTR7301 R  500580  24.00        9 R:  30
 10 Henek Michal             RBK                  RBK8605 C  515193  27.00       10 R: 195
 11 Přinda Lukáš             VLI                  VLI7701 C    8300  30.00       11 R: 188
 12 Procházka Jan            PGP                  PGP8407 E  515110  33.00       12 R:   3
 13 Klícha Martin            VAM                  VAM8811 C    9510  36.00       13 R: 144
 14 Henych Martin            SJC                  SJC8601 R  886514  39.00       14 R:  38
 15 Wolf Daniel              TUR                  TUR9100 E  515499  42.00       15 R:  37
 16 Műller  Martin           PHK                  PHK8903 C  553440  45.00       16 R: 245
 17 Zelinka Jiří             ZBM                  ZBM8740 C  232019  48.00       17 R: 204
 18 Sysel Ondřej             PGP                  PGP8302 C   52105  51.00       18 R: 120
 19 Kasal Vít                SBK                  SBK7540 C  889688  54.00       19 R: 520
 20 Zvěřina Petr             LPU                  LPU8208 R  887920  57.00       20 R:  26
 21 Šimon Václav             LBE                  LBE9100 C  416331  60.00       21 R: 311
 22 Vávra Jaroslav           LPU                  LPU7308 C    9325  63.00       22 R: 214
 23 Pátek Richard            ZBM                  ZBM7609 C  976000  66.00       23 R: 453
 24 Poklop Martin            SSU                  SSU8802 E 1007536  69.00       24 R:  11
 25 Pospíšil Ondřej          DKP                  DKP8717 C  336746  72.00       25 R: 133
 26 Chromý Adam              ZBM                  ZBM8841 E  515127  75.00       26 R:   4
 27 Hostaš Petr              TUR                  TUR9001 C  887159  78.00       27 R: 183
 28 Kubát  Pavel             PHK                  PHK9101 E  553441  81.00       28 R:   6
 29 Jedlička Michal          SHK                  SHK7309 E  500878  84.00       29 R:  20
 30 Fiala Petr               LPU                  LPU8701 C  886272  87.00       30 R: 142
 31 Přikryl Petr             ABM                  ABM6708 C   52008  90.00       31 R: 117
 32 Kafka Miloš              LPU                  LPU8608 C  886290  93.00       32 R: 269
 33 Hradec Pavel             TUR                  TUR8801 E  995821  96.00       33 R:   7
 34 Pospíšil Vít             SCP                  SCP6800 C  995798  99.00       34 R: 186
 35 Kárník Jan               LPU                  LPU7811 C  920672 102.00       35 R: 218
 36 Hora Vojtěch             PGP                  PGP8301 C 1006283 105.00       36 R:  86
 37 Skripnik Štěpán          SCP                  SCP7901 C    8878 108.00       37 R:  98
 38 Flašar Jan               PGP                  PGP8610 R  887941 111.00       38 R:  29
 39 Košárek Pavel            AOP                  AOP7102 C   52296 114.00       39 R:  55
 40 Cahel Marek              LCE                  LCE8803 R  889288 117.00       40 R:  31
 41 Horáček Michal           VLI                  VLI7700 C  500290 120.00       41 R: 102
 42 Král Václav              SSU                  SSU8243 R   52555 123.00       42 R:  36
 43 Procházka David          LPU                  LPU9113 R  515162 126.00       43 R:  46
 44 Mrázek Jan               SCP                  SCP8102 E  771771 129.00       44 R:  10
 45 Panchártek  Jan          PHK                  PHK8802 R  553446 132.00       45 R:  34
 46 Hovorka Jan              LPU                  LPU7907 R    9337 135.00       46 R:  23
 47 Váňa Martin              TUR                  TUR8401 C 1840303 138.00       47 R:  63
 48 Zháňal Jan               ZBM                  ZBM8721 C 1111187 141.00       48 R:  76
 49 Černý Michal             PHK                  PHK8005 C    9360 144.00       49 R: 173
 50 Kabáth David             ZBM                  ZBM8433 C    8871 147.00       50 R: 273
 51 Škoda Jakub              VLI                  VLI8800 R 1302790 150.00       51 R:  27
 52 Sysel Ctibor             PGP                  PGP8700 C   52106 153.00       52 R:  66
 53 Nožka Radek              LPU                  LPU9005 E  515166 156.00       53 R:  17
 54 Kadeřávek  Petr          PHK                  PHK7605 C    9399 159.00       54 R: 134
 55 Horyna Roman             LCE                  LCE7602 R 1399000 162.00       55 R:  33
 56 Janovský Tomáš           PGP                  PGP6401 C  515464 165.00       56 R:  92
 57 Suslov Sergej            VLI                  VLI8801 R 1301635 168.00       57 R:  41
 58 Komanec Václav           SHK                  SHK8406 R  995807 171.00       58 R:  51
 59 Lenner Miroslav          LPU                  LPU8605 C    9278 174.00       59 R:  56
 60 Beneš Jan                SJC                  SJC8703 C  886513 177.00       60 R: 349
 61 Kantor Ondřej            TRI                  TRI9103 R  920676 180.00       61 R: 125
 62 Malý Aleš                JIL                  JIL8702 C 1155115 183.00       62 R: 139
 63 Kořínek Jindřich         TUR                  TUR8406 C  515082 186.00       63 R: 131
 64 Vakant                                                          189.00       64
 65 Vakant                                                          192.00       65
 66 Vakant                                                          195.00       66
 67 Vakant                                                          198.00       67
 
Startovka kategorie: H35         8.2km  405m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil David            BOR                  BOR7713 C  995805  31.00      301
  2 Vláčil Daniel            JPV                  JPV7307 C  887622  37.00      302
  3 Šístek Daniel            SCP                  SCP7507 C   51566  43.00      303
  4 Chrást Tomáš             STH                  STH7401 C    9974  49.00      304
  5 Jašek Petr               STE                  STE7601 C   52511  55.00      305
  6 Polák Vlastimil          VRL                  VRL7702 C    9000  61.00      306
  7 Arnošt Kamil             VSP                  VSP7301 C   51648  67.00      307
  8 Kučera Petr              MFP                  MFP7602 C  515076  73.00      308
  9 Žemla Tomáš              SCP                  SCP7105 C   51565  79.00      309
 10 Jirásek Aleš             LPU                  LPU7601 C    9321  85.00      310
 
Startovka kategorie: H40         5.9km  220m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API                  API6401 C  232336   5.00      311
  2 Žitný Tomáš              SMB                  SMB6401 C   49971  11.00      312
  3 Illner Jakub             DKP                  DKP6601 C  515448  17.00      313
  4 Žemlík Pavel             TZL                  TZL7135 C    8893  23.00      314
  5 Nehasil Vladislav        LDC                  LDC7101 C  505131  29.00      315
  6 Zavřel Michal            KRN                  KRN6804 C   52643  35.00      316
  7 Bořánek Petr             VSP                  VSP7000 C   51750  41.00      317
  8 Blaha Ondřej             EKP                  EKP7002 C  224915  47.00      318
  9 Brachtl Daniel           ZVO                  ZVO6902 C  887907  53.00      319
 
Startovka kategorie: H45         5.3km  185m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reichl Michal            MKP                  MKP6402 C   51701  29.00      321
  2 Tichý Martin             TJH                  TJH6401 C   51929  34.00      322
  3 Novák Libor              OKP                  OKP6504 C   51680  39.00      323
  4 Šimek Roman              UOL                  UOL6503 C   52733  44.00      324
  5 Semík Luboš              OKP                  OKP6204 C   52279  49.00      325
  6 Hadač Miroslav           AOP                  AOP6501 C  887166  54.00      326
  7 Klaška Pavel             DKP                  DKP6500 C    8650  59.00      327
  8 Mezník Vladimír          LBE                  LBE6400 C   52971  64.00      328
 
Startovka kategorie: H50         4.9km  170m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR                  HOR5700 C 2011900  37.00      331
  2 Fanta Miroslav           EKP                  EKP5800 C   51147  43.00      332
  3 Pulec Pavel              VBM                  VBM6201 C  515090  49.00      333
  4 Šváb Jan                 VSP                  VSP5801 C  886277  55.00      334
  5 Jan Nešpor               TTR                  TTR6101 C  995847  61.00      335
  6 Šilhavý Miroslav         LPM                  LPM5800 C   51153  67.00      336
  7 Hrabánek David           PGP                  PGP6003 C   51673  73.00      337
  8 Hausvater Karel          SHK                  SHK5801 C  301648  79.00      338
  9 Kršák Karel              VIC                  VIC5902 C   51515  85.00      339
 10 Vydra Pavel              PEN                  PEN6200 C   49998  91.00      340
 
Startovka kategorie: H55         4.8km  165m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dudík Petr               LBE                  LBE5500 C  303905  52.00      341
  2 Procházka Antonín        DCE                  DCE5500 C   51965  58.00      342
  3 Klimpl Petr              LPU                  LPU5401 C    9201  64.00      343
  4 Jelínek Roman            ADA                  ADA5506 C   52669  70.00      344
  5 Škoda Přemek             VLI                  VLI5301 C    8302  76.00      345
 
Startovka kategorie: H60         3.7km  150m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TZL                  TZL4902 C  553431  42.00      351
  2 Hamáček Bohuslav         LBE                  LBE5000 C  411760  47.00      352
  3 Přinda Oldřich           VLI                  VLI5101 C 1302773  52.00      353
  4 Mrštík Václav            LPU                  LPU5002 C    9215  57.00      354
  5 Jelínek Martin           PGP                  PGP5103 C  232091  62.00      355
  6 Chmelík Aleš             VBM                  VBM4732 C   53217  67.00      356
  7 Farář Václav             LPU                  LPU5201 C    9260  72.00      357
 
Startovka kategorie: H65         3.6km  145m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE                  LBE4600 C    8805  30.00      361
  2 Hrobař Rudolf            SRK                  SRK4702 C    9798  36.00      362
  3 Bauer Emil               VBM                  VBM4410 C   49651  42.00      363
  4 Koč Zdeněk               MKP                  MKP4700 C   51706  48.00      364
  5 Pospíšil Jaromír         PZR                  PZR4417 C   51994  54.00      365
 
Startovka kategorie: H70         3.1km  140m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC                  SJC3601 C  888630  20.00      371
 
Startovka kategorie: T3          3.1km  120m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           16.00         
  2 Vakant                                                           22.00         
  3 Vakant                                                           28.00         
  4 Ledvinová Jana           NE1                  NE1     C          34.00         
  5 Šoupová Jana             LPM                  LPM6850 C  301705  40.00         
 
Startovka kategorie: T5          5.6km  200m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Štěpán            ABM                  ABM9106 R  995859   8.00         
  2 Šedivá Petra             STH                  STH7751 C  253377  13.00         
  3 Mezníková Lucie          ZBM                  ZBM9150 C  515151  18.00         
  4 Veselá Anna              VPM                  VPM9251 C  301402  23.00         
  5 Němec Jan                NE5                  NE5     C  219274  28.00         
  6 Kršáková Marie           VIC                  VIC9191 C   53887  33.00         
  7 Vakant                                                           38.00         
  8 Klíchová Jana            SSU                  SSU8151 C    9480  43.00         
  9 Kršáková Veronika        VIC                  VIC9090 C   53889  48.00         
 10 Adámek Alan              NE2                  NE277   C          53.00         
 11 Dudíková Madla           NE4                  NE4     C          58.00         
 12 Ledvina Tomáš            NE1                  NE1     C          63.00         
 13 Kettnerová Lenka         HCE                  HCE     C  232490  68.00         
 14 Vakant                                                           73.00         
 15 Vakant                                                           78.00         
 16 Vakant                                                           83.00         
 17 Vakant                                                           88.00         
 18 Vakant                                                           93.00