Startovka oddílů                                                   20.4.2012 0:18:52
                                      MČR NOB
===ČSOS-FSP===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ABM - ABM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přikryl Petr             ABM6708   52008    H21     90.00       31
  2 Hrobař Štěpán            ABM9106  995859    T5       8.00         
  3 Mokrý Stanislav          ABM9202  886812    H20     52.00      259
  4 Novotný Ondřej           ABM9211  232705    H20     22.00      254
  5 Škrabalová Adéla         ABM9357  416012    D20     33.00      182
  6 Obrátil Štěpán           ABM9409  886825    H18     39.00      237
  7 Mokrý Ondřej             ABM9410  886814    H18     21.00      234
  8 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D18     41.00      159
  9 Kelbl Vladimír           ABM9708  361957    H16     85.00      217
 10 Odehnalová Tereza        ABM9757 1007533    D16     39.00      136
 
 
Startovka oddílu: ADA - ADA                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Roman            ADA5506   52669    H55     70.00      344
 
 
Startovka oddílu: AOP - AOP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadač Miroslav           AOP6501  887166    H45     54.00      326
  2 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21    114.00       39
  3 Hadač Filip              AOP9301  887157    H20     40.00      257
 
 
Startovka oddílu: AOV - AOV                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fukalová Martina         AOV9550  301253    D18      6.00      152
  2 Glonek Jakub             AOV9602  428234    H16     25.00      205
 
 
Startovka oddílu: API - API                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H40      5.00      311
 
 
Startovka oddílu: ASU - ASU                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Labašová Katarína        ASU8351  920656    D21     30.00      106
  2 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21      0.00      101
  3 Navrátil Tomáš           ASU8817  920666    H21      3.00        2
  4 Minář Marek              ASU9444  920700    H18     45.00      238
  5 Šincl Jiří               ASU9446  224905    H18     75.00      243
  6 Horvát Petr              ASU9447  886264    H18     27.00      235
  7 Kašpar Jakub             ASU9747  920686    H16     65.00      213
  8 Horvátová Hana           ASU9797  980354    D16     54.00      139
 
 
Startovka oddílu: BOR - BOR                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil David            BOR7713  995805    H35     31.00      301
  2 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H20     94.00      266
  3 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H18      9.00      232
 
 
Startovka oddílu: HCE - HCE                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettnerová Lenka         HCE      232490    T5      68.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - DCE                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H55     58.00      342
  2 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D35     79.00      402
 
 
Startovka oddílu: DKP - DKP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H45     59.00      327
  2 Illner Jakub             DKP6601  515448    H40     17.00      313
  3 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21     72.00      113
  4 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21     24.00      105
  5 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21     72.00       25
  6 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21    114.00      120
  7 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21     42.00      108
  8 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21     12.00      103
  9 Řada Jakub               DKP9401  515144    H18      3.00      231
 10 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D18    101.00      171
 11 Šňupárek Václav          DKP9500  886607    H18     51.00      239
 12 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H16     70.00      214
 13 Semerád Antonín          DKP9801  897357    H16     20.00      204
 
 
Startovka oddílu: EKP - EKP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H50     43.00      332
  2 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45     27.00      424
  3 Blaha Ondřej             EKP7002  224915    H40     47.00      318
  4 Seidl Miroslav           EKP7402  888643    H21     18.00        7
  5 Ondráček Radim           EKP7414   52852    H21     12.00        5
 
 
Startovka oddílu: HOR - HOR                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H50     37.00      331
 
 
Startovka oddílu: CHA - CHA                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D35     94.00      405
  2 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21     48.00      109
 
 
Startovka oddílu: JEN - JEN                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                JEN9703  411526    H16     50.00      210
 
 
Startovka oddílu: JIL - JIL                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21    183.00       62
 
 
Startovka oddílu: JPV - JPV                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vláčil Daniel            JPV7307  887622    H35     37.00      302
  2 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H18     87.00      245
 
 
Startovka oddílu: KAM - KAM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D40     25.00      413
  2 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H20     46.00      258
  3 Valášek Jan              KAM9400  981801    H18     81.00      244
  4 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H18     33.00      236
  5 Kettner Lukáš            KAM9403  887640    H18     69.00      242
  6 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D18    106.00      172
  7 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D18     86.00      168
  8 Procházková Marie        KAM9554   51968    D18     11.00      153
 
 
Startovka oddílu: KRN - KRN                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H40     35.00      316
  2 Zavřel Lukáš             KRN9701  425525    H16     15.00      203
 
 
Startovka oddílu: LBE - LBE                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     30.00      361
  2 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H60     47.00      352
  3 Dudík Petr               LBE5500  303905    H55     52.00      341
  4 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D35     99.00      406
  5 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45     64.00      328
  6 Vildmonová Pavla         LBE7451  434834    D35     89.00      404
  7 Šimon Václav             LBE9100  416331    H21     60.00       21
  8 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D20     28.00      181
  9 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H18     57.00      240
 10 Křivancová Zdenka        LBE9450   52979    D18     96.00      170
 
 
Startovka oddílu: LCE - LCE                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horyna Roman             LCE7602 1399000    H21    162.00       55
  2 Cahel Marek              LCE8803  889288    H21    117.00       40
  3 Mudrák Štěpán            LCE9601  889308    H16     75.00      215
  4 Slíva Jan                LCE9602  889313    H16     10.00      202
 
 
Startovka oddílu: LDC - LDC                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H40     29.00      315
 
 
Startovka oddílu: LLI - LLI                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16      5.00      201
 
 
Startovka oddílu: LPM - LPM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilhavý Miroslav         LPM5800   51153    H50     67.00      336
  2 Šoupová Jana             LPM6850  301705    T3      40.00         
  3 Kolovský František       LPM9202  887626    H20     64.00      261
  4 Zayats Inna              LPM9353   51161    D20     73.00      190
  5 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D18     71.00      165
  6 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D16     79.00      144
  7 Šiková Karolína          LPM9651  361960    D16     64.00      141
 
 
Startovka oddílu: LPU - LPU                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60     57.00      354
  2 Farář Václav             LPU5201    9260    H60     72.00      357
  3 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55     64.00      343
  4 Mrštíková Hana           LPU5552  301629    D45     32.00      425
  5 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21     63.00       22
  6 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H35     85.00      310
  7 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21    102.00       35
  8 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21    135.00       46
  9 Udržal Tomáš             LPU8002  886715    H21      6.00        3
 10 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21     57.00       20
 11 Lenner Miroslav          LPU8605    9278    H21    174.00       59
 12 Kafka Miloš              LPU8608  886290    H21     93.00       32
 13 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21     78.00      114
 14 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21     87.00       30
 15 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21     96.00      117
 16 Nožka Radek              LPU9005  515166    H21    156.00       53
 17 Procházka David          LPU9113  515162    H21    126.00       43
 18 Záveský Filip            LPU9306  331549    H20     82.00      263
 19 Kubelka Tomáš            LPU9307  889299    H20     70.00      262
 20 Procházková Klára        LPU9451  940318    D18     76.00      166
 21 Voborníková Alena        LPU9458    4536    D18     51.00      161
 22 Doleželová Kateřina      LPU9558  220400    D18     26.00      156
 
 
Startovka oddílu: LTU - LTU                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Lenka          LTU9551  995893    D18     21.00      155
 
 
Startovka oddílu: MFP - MFP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Petr              MFP7602  515076    H35     73.00      308
 
 
Startovka oddílu: MKP - MKP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H65     48.00      364
  2 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45     29.00      321
 
 
Startovka oddílu: OKP - OKP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45     49.00      325
  2 Novák Libor              OKP6504   51680    H45     39.00      323
  3 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D18     81.00      167
 
 
Startovka oddílu: OSN - OSN                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořil Jan                OSN9700  232250    H16     35.00      207
 
 
Startovka oddílu: PEN - PEN                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     91.00      340
 
 
Startovka oddílu: PGP - PGP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H60     62.00      355
  2 Hrabánek David           PGP6003   51673    H50     73.00      337
  3 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21    165.00       56
  4 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D40     19.00      412
  5 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21    105.00       36
  6 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21     51.00       18
  7 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21     33.00       12
  8 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21      9.00        4
  9 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21    111.00       38
 10 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21    153.00       52
 11 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21     60.00      111
 12 Landovský Tomáš          PGP9103  515081    H21     15.00        6
 13 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D20     78.00      191
 14 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D16     44.00      137
 15 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D16     19.00      132
 
 
Startovka oddílu: PHK - PHK                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21    159.00       54
  2 Černý Michal             PHK8005    9360    H21    144.00       49
  3 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21    132.00       45
  4 Műller  Martin           PHK8903  553440    H21     45.00       16
  5 Kubát  Pavel             PHK9101  553441    H21     81.00       28
  6 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21    102.00      118
  7 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D20     38.00      183
  8 Mašata  Matěj            PHK9601   53163    H16     95.00      219
  9 Šádková  Martina         PHK9653 1398980    D16     24.00      133
 10 Machačová  Michaela      PHK9656  339542    D16     34.00      134
 11 Růžička Adam             PHK9704  981818    H16     45.00      209
 
 
Startovka oddílu: PZR - PZR                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65     54.00      365
 
 
Startovka oddílu: RBK - RBK                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Michal             RBK8605  515193    H21     27.00       10
 
 
Startovka oddílu: ROU - ROU                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Jindřich             ROU9303 1602625    H20     34.00      256
 
 
Startovka oddílu: ROZ - ROZ                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jíra Tomáš               ROZ9800  207856    H16     40.00      208
 
 
Startovka oddílu: SBK - SBK                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kasal Vít                SBK7540  889688    H21     54.00       19
 
 
Startovka oddílu: SCP - SCP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Vít             SCP6800  995798    H21     99.00       34
  2 Žemla Tomáš              SCP7105   51565    H35     79.00      309
  3 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H35     43.00      303
  4 Skripnik Štěpán          SCP7901    8878    H21    108.00       37
  5 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21    129.00       44
  6 Langpaulová Anna         SCP8257   51567    D21     36.00      107
 
 
Startovka oddílu: SHK - SHK                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H50     79.00      338
  2 Teplá Hana               SHK6561    9125    D45     17.00      422
  3 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21     84.00       29
  4 Jedličková Zuzana        SHK8150 1008173    D21    120.00      121
  5 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21    171.00       58
  6 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21     21.00        8
  7 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21     18.00      104
  8 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D20     68.00      189
  9 Netuka Vojtěch           SHK9701 1396847    H16     30.00      206
 
 
Startovka oddílu: SJC - SJC                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70     20.00      371
  2 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D40     13.00      411
  3 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35     74.00      401
  4 Henych Martin            SJC8601  886514    H21     39.00       14
  5 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21    177.00       60
  6 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21     84.00      115
  7 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18     63.00      241
  8 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D18      1.00      151
  9 Zlámal David             SJC9603    4239    H16     80.00      216
 10 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H16     60.00      212
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D20     88.00      193
  2 Benešová Jana            SJH9451  920682    D18     61.00      163
  3 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D18     46.00      160
 
 
Startovka oddílu: SKV - SKV                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D18     66.00      164
 
 
Startovka oddílu: SLA - SLA                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H16     55.00      211
 
 
Startovka oddílu: SMB - SMB                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H40     11.00      312
 
 
Startovka oddílu: SRK - SRK                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H65     36.00      362
 
 
Startovka oddílu: SSU - SSU                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SSU8151    9480    T5      43.00         
  2 Král Václav              SSU8243   52555    H21    123.00       42
  3 Poklop Martin            SSU8802 1007536    H21     69.00       24
  4 Kuncová Eliška           SSU8951  301474    D21     90.00      116
 
 
Startovka oddílu: STE - STE                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jašek Petr               STE7601   52511    H35     55.00      305
 
 
Startovka oddílu: STH - STH                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H35     49.00      304
  2 Šedivá Petra             STH7751  253377    T5      13.00         
  3 Hladík František         STH9203  405965    H20     16.00      253
  4 Vik Martin               STH9206  500838    H20      4.00      251
  5 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H18     93.00      246
  6 Pacholíková Lucie        STH9552  253373    D18     31.00      157
 
 
Startovka oddílu: TBM - TBM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D45     22.00      423
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJH                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H45     34.00      322
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45     12.00      421
 
 
Startovka oddílu: TRI - TRI                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kantor Ondřej            TRI9103  920676    H21    180.00       61
  2 Kosová Barbora           TRI9258  416127    D20     83.00      192
  3 Argaláš Michal           TRI9301  887630    H20     76.00      264
  4 Nožková Sára             TRI9353    8661    D20     58.00      187
  5 Kosová Štěpánka          TRI9458   49371    D18     16.00      154
  6 Argalášová Kateřina      TRI9750   53215    D16     14.00      131
 
 
Startovka oddílu: TTR - TTR                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Nešpor               TTR6101  995847    H50     61.00      335
  2 Marek Prášil             TTR7301  500580    H21     24.00        9
  3 Jan Klusáček             TTR9301  899179    H20     58.00      260
 
 
Startovka oddílu: TUR - TUR                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Omová Jana               TUR5150 2025351    D60     32.00      451
  2 Váňa Martin              TUR8401 1840303    H21    138.00       47
  3 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21    186.00       63
  4 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21     96.00       33
  5 Hostaš Petr              TUR9001  887159    H21     78.00       27
  6 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21     42.00       15
  7 Chloupek Adam            TUR9300  995849    H20     28.00      255
  8 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H20     10.00      252
  9 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D18     56.00      162
 10 Wolf Filip               TUR9701  995840    H16     90.00      218
 11 Linková Alena            TUR9751   51537    D16     49.00      138
 12 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D16     59.00      140
 13 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D16     69.00      142
 14 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D16     29.00      135
 15 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D16     89.00      146
 
 
Startovka oddílu: TZL - TZL                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TZL4902  553431    H60     42.00      351
  2 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H40     23.00      314
  3 Benroth Martin           TZL9206  416064    H20     88.00      265
  4 Krejčíková Marie         TZL9252  416043    D20     43.00      184
 
 
Startovka oddílu: UOL - UOL                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Roman              UOL6503   52733    H45     44.00      324
  2 Šimková Johanka          UOL9355 2011817    D20     48.00      185
 
 
Startovka oddílu: VAM - VAM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klícha Martin            VAM8811    9510    H21     36.00       13
  2 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H18     99.00      247
 
 
Startovka oddílu: VBM - VBM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410   49651    H65     42.00      363
  2 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60     67.00      356
  3 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H50     49.00      333
 
 
Startovka oddílu: VIC - VIC                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kršák Karel              VIC5902   51515    H50     85.00      339
  2 Kršáková Veronika        VIC9090   53889    T5      48.00         
  3 Kršáková Marie           VIC9191   53887    T5      33.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - VLI                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60     52.00      353
  2 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55     76.00      345
  3 Henych Petr              VLI6001  515132    H21      0.00        1
  4 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     84.00      403
  5 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21    120.00       41
  6 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21     30.00       11
  7 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21    150.00       51
  8 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21    168.00       57
 
 
Startovka oddílu: VPM - VPM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselá Anna              VPM9251  301402    T5      23.00         
 
 
Startovka oddílu: VRB - VRB                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haltofová Eva            VRB9499 1436949    D18     36.00      158
 
 
Startovka oddílu: VRL - VRL                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H35     61.00      306
  2 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H18     15.00      233
  3 Hančová Petra            VRL9652 1398998    D16     84.00      145
 
 
Startovka oddílu: VSP - VSP                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H50     55.00      334
  2 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H40     41.00      317
  3 Arnošt Kamil             VSP7301   51648    H35     67.00      307
  4 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21      6.00      102
 
 
Startovka oddílu: ZBM - ZBM                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H21     66.00       23
  2 Kabáth David             ZBM8433    8871    H21    147.00       50
  3 Zháňal Jan               ZBM8721 1111187    H21    141.00       48
  4 Zelinka Jiří             ZBM8740  232019    H21     48.00       17
  5 Chromý Adam              ZBM8841  515127    H21     75.00       26
  6 Štěpánská Adéla          ZBM8870  888602    D21    108.00      119
  7 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D21     66.00      112
  8 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    T5      18.00         
  9 Indráková Adélka         ZBM9153  897391    D21     54.00      110
 10 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H20    100.00      267
 11 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D20     63.00      188
 12 Hrušková Barbora         ZBM9354 1668661    D20     53.00      186
 13 Chromá Kateřina          ZBM9451    8939    D18     91.00      169
 14 Tesařová Markéta         ZBM9456  219242    D18    111.00      173
 15 Koporová Lenka           ZBM9753   53721    D16     74.00      143
 
 
Startovka oddílu: ZVO - ZVO                                      Sobota 21.4.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brachtl Daniel           ZVO6902  887907    H40     53.00      319