Konečné výsledky kategorie                                                23.4.2012 21:04:39
                                          MČR NOB
===ČSOS-FSP===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.0km  150m 9kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     31.33  +      0.00
  2.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     33.08  +      1.35
  3.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     33.52  +      2.19
  4.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     34.44  +      3.11
  5.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     36.30  +      4.57
  6.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     36.39  +      5.06
  7.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     37.07  +      5.34
  8.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 B     41.50  +     10.17
  9.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B     41.53  +     10.20
 10.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 B     42.21  +     10.48
 11.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov / MTBO TUR9753 A     42.29  +     10.56
 12.Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 A     44.09  +     12.36
 13.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 B     44.16  +     12.43
 14.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C     46.11  +     14.38
 15.Šádková  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     47.13  +     15.40
 16.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C     49.16  +     17.43
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.0km  165m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     32.28  +      0.00
  2.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     34.06  +      1.38
  3.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     36.04  +      3.36
  4.Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     36.08  +      3.40
  5.Haltofová Eva            SK při gymnáziu OOB  VRB9499 B     37.09  +      4.41
  6.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     37.19  +      4.51
  7.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A     39.19  +      6.51
  8.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A     41.11  +      8.43
  9.Voborníková Alena        OK Lokomotiva Pardub LPU9458 A     41.34  +      9.06
 10.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B     41.43  +      9.15
 11.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     41.47  +      9.19
 12.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 A     42.32  +     10.04
 13.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     42.45  +     10.17
 14.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     44.11  +     11.43
 15.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     44.13  +     11.45
 16.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     45.53  +     13.25
 17.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     48.25  +     15.57
 18.Körberová Andrea         OOB TJ Turnov / MTBO TUR9455 B     49.55  +     17.27
 19.Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C     51.13  +     18.45
 20.Fukalová Martina         OOB TJ Baník Ostrava AOV9550 B     56.05  +     23.37
 21.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B     57.45  +     25.17
 22.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     58.25  +     25.57
 23.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B     59.20  +     26.52
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.9km  170m 14kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     41.23  +      0.00
  2.Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 A     44.32  +      3.09
  3.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     45.57  +      4.34
  4.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     48.29  +      7.06
  5.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     48.41  +      7.18
  6.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     49.22  +      7.59
  7.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     49.33  +      8.10
  8.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B     53.34  +     12.11
  9.Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     58.51  +     17.28
 10.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     59.02  +     17.39
 11.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     59.13  +     17.50
 12.Škrabalová Adéla         KOB Moira Brno       ABM9357 B     61.50  +     20.27
 13.Zayats Inna              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9353 C     68.58  +     27.35
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.8km  310m 19k  Ranking:0.8992 * 1.00Mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 E     56.56  +      0.00  R: 9116b
  2.Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E     57.00  +      0.04  R: 9105b
  3.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     59.15  +      2.19  R: 8755b
  4.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     60.13  +      3.17  R: 8604b
  5.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     65.07  +      8.11  R: 7841b
  6.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     65.32  +      8.36  R: 7776b
  7.Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 C     65.35  +      8.39  R: 7768b
  8.Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 R     65.42  +      8.46  R: 7750b
  9.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     68.23  +     11.27  R: 7332b
 10.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     68.44  +     11.48  R: 7278b
 11.Štěpánská Adéla          SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 C     69.11  +     12.15  R: 7208b
 12.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     70.24  +     13.28  R: 7018b
 13.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     70.28  +     13.32  R: 7008b
 14.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 C     71.32  +     14.36  R: 6842b
 15.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     72.37  +     15.41  R: 6673b
 16.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     74.17  +     17.21  R: 6413b
 17.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     75.07  +     18.11  R: 6283b
 18.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     75.08  +     18.12  R: 6281b
 19.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     78.36  +     21.40  R: 5741b
 20.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     80.11  +     23.15  R: 5494b
 21.Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C     94.27  +     37.31  R: 3272b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.3km  185m 15kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     52.17  +      0.00
  2.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     57.26  +      5.09
  3.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     59.23  +      7.06
  4.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     62.29  +     10.12
  5.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     70.14  +     17.57
  6.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     97.44  +     45.27
 
Konečné výsledky kategorie: D40         4.9km  170m 14kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     63.29  +      0.00
  2.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     64.48  +      1.19
    Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.7km  150m 10kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     53.32  +      0.00
  2.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     58.27  +      4.55
  3.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     60.51  +      7.19
  4.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     66.48  +     13.16
  5.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    111.07  +     57.35
 
Konečné výsledky kategorie: D60         3.1km  140m 7kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Omová Jana               OOB TJ Turnov / MTBO TUR5150 C     51.05  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.0km  165m 15kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     38.20  +      0.00
  2.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     39.13  +      0.53
  3.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     39.27  +      1.07
  4.Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A     40.24  +      2.04
  5.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     41.01  +      2.41
  6.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     41.47  +      3.27
  7.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     44.29  +      6.09
  8.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     44.40  +      6.20
  9.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     45.26  +      7.06
 10.Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 A     45.59  +      7.39
 11.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A     46.28  +      8.08
 12.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     50.47  +     12.27
 13.Zavřel Lukáš             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN9701 C     56.01  +     17.41
 14.Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B     56.04  +     17.44
 15.Kašpar Jakub             Magnus Orienteering  ASU9747 C     56.20  +     18.00
 16.Kelbl Vladimír           KOB Moira Brno       ABM9708 B     57.00  +     18.40
 17.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     58.25  +     20.05
 18.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     60.36  +     22.16
 19.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A     61.11  +     22.51
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.6km  205m 15kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C     41.12  +      0.00
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     41.49  +      0.37
  3.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     42.07  +      0.55
  4.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     43.19  +      2.07
  5.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     43.34  +      2.22
  6.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     45.25  +      4.13
  7.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A     46.41  +      5.29
  8.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     47.38  +      6.26
  9.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 A     47.50  +      6.38
 10.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     48.50  +      7.38
 11.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     48.57  +      7.45
 12.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     49.19  +      8.07
 13.Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A     50.50  +      9.38
 14.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 C     51.32  +     10.20
 15.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     55.21  +     14.09
 16.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     61.26  +     20.14
 17.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     66.48  +     25.36
 
Konečné výsledky kategorie: H20         8.7km  400m 20kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 A     60.58  +      0.00
  2.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     61.36  +      0.38
  3.Chloupek Adam            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9300 C     65.23  +      4.25
  4.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A     66.11  +      5.13
  5.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     66.31  +      5.33
  6.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     69.13  +      8.15
  7.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     70.49  +      9.51
  8.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     71.02  +     10.04
  9.Jan Klusáček             OOB Třebíč           TTR9301 A     73.11  +     12.13
 10.Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 A     74.29  +     13.31
 11.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A     74.42  +     13.44
 12.Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 A     75.43  +     14.45
 13.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     79.05  +     18.07
 14.Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B    100.43  +     39.45
 15.Hladík František         SK Studenec          STH9203 A    102.33  +     41.35
 16.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 A    133.10  +     72.12
    Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21        11.2km  525m 28k  Ranking:0.9491 * 1.00Mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     70.39  +      0.00  R: 9964b
  2.Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E     75.51  +      5.12  R: 9301b
  3.Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     76.34  +      5.55  R: 9209b
  4.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     78.33  +      7.54  R: 8956b
  5.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     78.47  +      8.08  R: 8926b
  6.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 C     79.00  +      8.21  R: 8899b
  7.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E     79.03  +      8.24  R: 8892b
  7.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov / MTBO TUR8801 E     79.03  +      8.24  R: 8892b
  9.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E     79.43  +      9.04  R: 8807b
 10.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R     79.57  +      9.18  R: 8777b
 11.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     81.33  +     10.54  R: 8573b
 12.Váňa Martin              OOB TJ Turnov / MTBO TUR8401 C     81.44  +     11.05  R: 8550b
 13.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     81.56  +     11.17  R: 8524b
 14.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     82.09  +     11.30  R: 8496b
 15.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     85.03  +     14.24  R: 8126b
 16.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 R     85.05  +     14.26  R: 8122b
 17.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     86.19  +     15.40  R: 7965b
 18.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     86.24  +     15.45  R: 7954b
 19.Pospíšil Vít             OK Sparta Praha      SCP6800 C     87.34  +     16.55  R: 7805b
 20.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     87.46  +     17.07  R: 7780b
 21.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     87.58  +     17.19  R: 7754b
 22.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     89.07  +     18.28  R: 7607b
 23.Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 R     90.24  +     19.45  R: 7443b
 24.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     91.52  +     21.13  R: 7256b
 25.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR8406 C     91.54  +     21.15  R: 7252b
 26.Skripnik Štěpán          OK Sparta Praha      SCP7901 C     92.08  +     21.29  R: 7222b
 27.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     93.04  +     22.25  R: 7103b
 28.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E     93.36  +     22.57  R: 7035b
 29.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9100 E     93.59  +     23.20  R: 6986b
 30.Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     94.22  +     23.43  R: 6937b
 31.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     94.27  +     23.48  R: 6926b
 32.Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R     94.30  +     23.51  R: 6920b
 33.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R     95.56  +     25.17  R: 6737b
 34.Marek Prášil             OOB Třebíč           TTR7301 R     96.24  +     25.45  R: 6677b
 35.Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R     96.30  +     25.51  R: 6665b
 36.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     97.45  +     27.06  R: 6505b
 37.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     98.13  +     27.34  R: 6446b
 38.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     98.31  +     27.52  R: 6407b
 39.Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 C     98.59  +     28.20  R: 6348b
 40.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    101.48  +     31.09  R: 5988b
 41.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C    104.02  +     33.23  R: 5703b
 42.Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 C    104.27  +     33.48  R: 5650b
 43.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C    106.35  +     35.56  R: 5378b
 44.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C    107.23  +     36.44  R: 5275b
 45.Klícha Martin            OOB Vamberk          VAM8811 C    108.03  +     37.24  R: 5190b
 46.Hostaš Petr              OOB TJ Turnov / MTBO TUR9001 C    113.01  +     42.22  R: 4556b
 47.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C    113.08  +     42.29  R: 4541b
 48.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C    113.22  +     42.43  R: 4512b
 49.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C    121.21  +     50.42  R: 3493b
 50.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C    125.05  +     54.26  R: 3016b
 51.Černý Michal             OK 99 Hradec Králové PHK8005 C    126.35  +     55.56  R: 2825b
 52.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C    142.37  +     71.58  R:  778b
 53.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C    143.10  +     72.31  R:  708b
 54.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C    149.50  +     79.11  R:    0b
    Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C DISK              
    Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C DISK              
    Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R DISK              
    Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.2km  405m 22kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     69.19  +      0.00
  2.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     70.41  +      1.22
  3.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     71.50  +      2.31
  4.Jašek Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE7601 C     72.45  +      3.26
  5.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     88.47  +     19.28
  6.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     91.19  +     22.00
  7.Žemla Tomáš              OK Sparta Praha      SCP7105 C     91.27  +     22.08
  8.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     97.22  +     28.03
  9.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    102.11  +     32.52
 10.Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C    116.05  +     46.46
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.9km  220m 16kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     45.13  +      0.00
  2.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C     46.42  +      1.29
  3.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     53.24  +      8.11
  4.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     59.11  +     13.58
  5.Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C     64.00  +     18.47
  6.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     64.13  +     19.00
  7.Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     67.04  +     21.51
  8.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     69.17  +     24.04
  9.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     77.20  +     32.07
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.3km  185m 15kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C     39.57  +      0.00
  2.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     44.57  +      5.00
  3.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     45.59  +      6.02
  4.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     47.00  +      7.03
  5.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     54.17  +     14.20
  6.Šimek Roman              SK UP Olomouc        UOL6503 C     59.43  +     19.46
  7.Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C     64.55  +     24.58
  8.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     71.31  +     31.34
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.9km  170m 14kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Nešpor               OOB Třebíč           TTR6101 C     50.13  +      0.00
  2.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     51.59  +      1.46
  3.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     55.06  +      4.53
  4.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     55.45  +      5.32
  5.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     56.57  +      6.44
  6.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     57.36  +      7.23
  7.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     60.50  +     10.37
  8.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     66.23  +     16.10
  9.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     67.29  +     17.16
 10.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C    110.53  +     60.40
    Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.8km  165m 12kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     46.09  +      0.00
  2.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     67.22  +     21.13
  3.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     78.02  +     31.53
  4.Jelínek Roman            OOB TJ Spartak Adamo ADA5506 C     97.34  +     51.25
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.7km  150m 10kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     40.32  +      0.00
  2.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     41.17  +      0.45
  3.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     54.17  +     13.45
  4.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     58.29  +     17.57
  5.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     65.35  +     25.03
  6.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     73.41  +     33.09
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.6km  145m 10kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     39.33  +      0.00
  2.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     44.31  +      4.58
  3.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     47.59  +      8.26
  4.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     49.32  +      9.59
  5.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     82.40  +     43.07
 
Konečné výsledky kategorie: H70         3.1km  140m 7kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     49.17  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: T3          3.1km  120m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8901       44.26  +      0.00
  2.Ledvina                                                     65.35  +     21.09
  3.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     70.55  +     26.29
 
Konečné výsledky kategorie: T5          5.6km  200m 14kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C     58.56  +      0.00
  2.Paths Matěj                                                 63.07  +      4.11
  3.Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 R     65.03  +      6.07
  4.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7309 C     68.49  +      9.53
  5.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     72.26  +     13.30
  6.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 C     80.55  +     21.59
  7.Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 C     82.43  +     23.47
  8.Dudíková Madla                                NE4     C     93.43  +     34.47
  9.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE     C     97.23  +     38.27
 10.Němec Jan                                     NE5     C    103.27  +     44.31
 11.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C    116.44  +     57.48
 12.Chmelíková Tereza                                          122.39  +     63.43
 13.Adámek Alan                                   NE277   C    135.31  +     76.35