Konečné výsledky kategorie                                                25.4.2012 23:08:16
                                         PŽ Cukrák
===ČSOS-FSP===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km    0m 8kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     19.06  +      0.00
  2.Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C     24.49  +      5.43
  3.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     25.10  +      6.04
  4.Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     26.47  +      7.41
  5.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     33.54  +     14.48
  6.Solarová Tereza          USK Praha            VSP0452 C     35.27  +     16.21
  7.McMahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C     37.30  +     18.24
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.2km    0m 9kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Longinová Adéla          KOB TRETRA Praha     TAP0351 C     29.43  +      0.00
  2.Kastnerová Jessica       OK Dobříš            DOR0250 C     31.55  +      2.12
  3.Eliášová Klára           KOB TRETRA Praha     TAP0353 C     33.38  +      3.55
  4.Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP045  C     37.58  +      8.15
  5.Štajmarová Anděla        OK Dobříš            DOR0550 C     38.24  +      8.41
  6.Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C     40.09  +     10.26
  7.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     42.39  +     12.56
  8.Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     42.45  +     13.02
  9.Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C     44.48  +     15.05
 10.Chládková Eliška         OOB Sokol Kostelec n KNC0350 C     45.08  +     15.25
 11.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     46.23  +     16.40
 12.Jirasová Anežka          OK Dobříš            DOR0350 C     46.43  +     17.00
 13.Klvačová Ema             OK Dobříš            DOR0450 C     57.37  +     27.54
 14.Solarová Anežka          USK Praha            VSP           62.23  +     32.40
 15.Kodejšová Markéta        USK Praha            VSP0351 C     82.37  +     52.54
    Hroňková Barbora         USK Praha            VSP0650 C DISK              
    Pelantová Martina                                       DISK              
    Jeřábková Tereza         SK Praga             PGP     C DISK              
    Čechová Klára            SKOB Slaný           SLA0552 C DISK              
    Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.7km    0m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     26.05  +      0.00
  2.Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 C     27.15  +      1.10
  3.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051       27.29  +      1.24
  4.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 C     29.11  +      3.06
  5.Rusá Vendula             KOB Dobřichovice     DCE0150       30.33  +      4.28
  6.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     30.48  +      4.43
  7.Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 C     31.44  +      5.39
  8.Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     32.13  +      6.08
  9.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     32.17  +      6.12
 10.Semerádová Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0152 C     33.45  +      7.40
 11.Rosendorfová Lenka       KOB TRETRA Praha     TAP0153 C     40.09  +     14.04
 12.Chládková Jana           OOB Sokol Kostelec n KNC0052 C     55.12  +     29.07
 13.Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     87.31  +     61.26
 14.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     91.32  +     65.27
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.5km    0m 12kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     34.40  +      0.00
  2.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     36.19  +      1.39
  3.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     36.49  +      2.09
  4.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853       37.21  +      2.41
  5.Platovská Kristýna       TJ Lokomotiva Beroun LBE9850 C     37.35  +      2.55
  6.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     39.27  +      4.47
  7.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C     39.37  +      4.57
  8.Illnerová Kateřina       Oddíl OB Kotlářka    DKP9950 B     41.17  +      6.37
  9.Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 B     41.21  +      6.41
 10.Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B     41.49  +      7.09
 11.Bejčková Kateřina        KOB Kladno           DKL9850 C     46.23  +     11.43
 12.Čiháková Barbora         OOB Sokol Kostelec n KNC9950 C     47.17  +     12.37
 13.Sušánková Hana           SKOB Slaný           SLA9855 C     48.40  +     14.00
 14.Růžičková Aneta          TJ Lokomotiva Beroun LBE9851 C     49.43  +     15.03
 15.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     56.37  +     21.57
 16.Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851 C     57.59  +     23.19
 17.Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 C     66.30  +     31.50
 18.Vavryčuková Viola        OK Dobříš            DOR9851 C     92.52  +     58.12
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.3km    0m 10kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     31.12  +      0.00
  2.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A     35.27  +      4.15
  3.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     35.35  +      4.23
  4.Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B     41.39  +     10.27
  5.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 B     42.11  +     10.59
  6.Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP97   C     42.41  +     11.29
  7.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     46.14  +     15.02
  8.Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750 B     49.12  +     18.00
  9.Hamplová Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE9752 C     52.12  +     21.00
 10.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     58.00  +     26.48
 11.Paukertová Martina       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 B     70.49  +     39.37
 
Konečné výsledky kategorie: D18         6.0km    0m 16kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     57.51  +      0.00
  2.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B     60.48  +      2.57
  3.Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A     63.02  +      5.11
  4.Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C     63.34  +      5.43
  5.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     63.56  +      6.05
  6.Fukalová Martina         OOB TJ Baník Ostrava AOV9550 B     84.54  +     27.03
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        5.2km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00Mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šeborová Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C     52.06  +      0.00  R:    0b
  2.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154       52.23  +      0.17  R:    0b
  3.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     53.28  +      1.22  R:    0b
  4.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     59.44  +      7.38  R:    0b
  5.Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C     61.55  +      9.49  R:    0b
  6.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     63.13  +     11.07  R:    0b
  7.Marková Anna             TJ Lokomotiva Beroun LBE9250 C     64.05  +     11.59  R:    0b
  8.Nováková Kateřina        SK Praga             PGP9152 C     66.01  +     13.55  R:    0b
  9.Sedláčková Jana          SK Zbraslav OOB      ZBP7654 C     70.08  +     18.02  R:    0b
 10.Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     70.44  +     18.38  R:    0b
 11.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     70.50  +     18.44  R:    0b
 12.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     71.15  +     19.09  R:    0b
 13.Alblová Lucie            VSK Přírodověda      PVP7554 C     72.49  +     20.43  R:    0b
 14.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     73.47  +     21.41  R:    0b
 15.Zayats Inna              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9353 C     74.03  +     21.57  R:    0b
 16.Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     82.11  +     30.05  R:    0b
 17.Stachoňová Barbora       SK Žabovřesky Brno   ZBM8451       87.13  +     35.07  R:    0b
 18.Nestereva Natallia       SK Meteor Kačerov Pr MKP9250 C     94.46  +     42.40  R:    0b
    Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        6.7km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00Mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R     55.15  +      0.00  R:    0b
  2.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     55.22  +      0.07  R:    0b
  3.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     61.59  +      6.44  R:    0b
  4.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351       62.31  +      7.16  R:    0b
  5.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     64.20  +      9.05  R:    0b
  6.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     65.22  +     10.07  R:    0b
  7.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     67.13  +     11.58  R:    0b
  8.Langpaulová Anna         OK Sparta Praha      SCP8257 C     67.15  +     12.00  R:    0b
  9.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     68.13  +     12.58  R:    0b
 10.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     69.01  +     13.46  R:    0b
 11.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     70.01  +     14.46  R:    0b
 12.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     70.55  +     15.40  R:    0b
 13.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     73.38  +     18.23  R:    0b
 14.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     73.40  +     18.25  R:    0b
 15.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     73.43  +     18.28  R:    0b
 16.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     74.43  +     19.28  R:    0b
 17.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054       75.23  +     20.08  R:    0b
 18.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     75.41  +     20.26  R:    0b
 19.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     76.01  +     20.46  R:    0b
 20.Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     76.03  +     20.48  R:    0b
 21.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     78.27  +     23.12  R:    0b
 22.Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     79.09  +     23.54  R:    0b
 23.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     79.26  +     24.11  R:    0b
 24.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     79.32  +     24.17  R:    0b
 25.Štoková Mariana          Oddíl OB Kotlářka    DKP8158 C     80.35  +     25.20  R:    0b
 26.Chloupková Radka         OOB Slavia Praha     SLP8451 C     80.55  +     25.40  R:    0b
 27.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     81.48  +     26.33  R:    0b
 28.Jana Setínková           Oddíl OB Kotlářka    DKP9052 C     84.07  +     28.52  R:    0b
 29.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950       84.10  +     28.55  R:    0b
 30.Krausová Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 B     84.12  +     28.57  R:    0b
 31.Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     84.54  +     29.39  R:    0b
 32.Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     85.37  +     30.22  R:    0b
 33.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     86.12  +     30.57  R:    0b
 34.Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     86.42  +     31.27  R:    0b
 35.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     87.02  +     31.47  R:    0b
 36.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     87.40  +     32.25  R:    0b
 37.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     89.32  +     34.17  R:    0b
 38.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     90.36  +     35.21  R:    0b
 39.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     91.42  +     36.27  R:    0b
 40.Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     95.49  +     40.34  R:    0b
 41.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350      102.54  +     47.39  R:    0b
 42.Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C    103.28  +     48.13  R:    0b
 43.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C    104.20  +     49.05  R:    0b
    Betková Štěpánka         VSK Přírodověda      PVP8750 C DISK              
    Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C DISK              
    Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C DISK              
    Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C DISK              
    Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C DISK              
    Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        3.6km    0m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     45.31  +      0.00
  2.Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C     46.19  +      0.48
  3.Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C     46.48  +      1.17
  4.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     48.27  +      2.56
  5.Brousilová Petra         SK Praga             PGP6951 C     48.36  +      3.05
  6.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     49.43  +      4.12
  7.Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C     51.19  +      5.48
  8.Šustrová Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP7354 C     53.40  +      8.09
  9.Klofáčová Romana         OOB Slavia Praha     SLP6951 C     53.54  +      8.23
 10.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     60.16  +     14.45
 11.Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     61.42  +     16.11
 12.Turinská Ivana           KOB TRETRA Praha     TAP6850 C     62.53  +     17.22
 13.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     65.17  +     19.46
 14.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     67.57  +     22.26
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        5.2km    0m 14kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     47.03  +      0.00
  2.Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C     48.39  +      1.36
  3.Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C     49.27  +      2.24
  4.Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C     50.26  +      3.23
  5.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     52.16  +      5.13
  6.Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP6750 C     52.34  +      5.31
  7.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     53.00  +      5.57
  8.Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     53.06  +      6.03
  9.Komersová Jana           OOB Sokol Kostelec n KNC6550 C     56.05  +      9.02
 10.Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C     56.06  +      9.03
 11.Čiháková Lenka           OOB Sokol Kostelec n KNC6750 C     57.49  +     10.46
 12.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     58.20  +     11.17
 13.Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C     58.26  +     11.23
 14.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     59.12  +     12.09
 15.Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     61.52  +     14.49
 16.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda      PVP6853 C     62.58  +     15.55
 17.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     68.59  +     21.56
 18.Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C     75.15  +     28.12
 19.Zemková Helena           SKOB Slaný           SLA7450 C     77.54  +     30.51
 20.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     82.00  +     34.57
 21.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     84.05  +     37.02
 22.Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C     85.01  +     37.58
 23.Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C     88.00  +     40.57
 24.Kašparová Irena          SKOB Slaný           SLA6852 C     99.47  +     52.44
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        2.6km    0m 8kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     35.25  +      0.00
  2.Šnajdarová Ivana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6350 C     36.34  +      1.09
  3.Nováková Lenka           SK Praga             PGP6551 C     37.00  +      1.35
  4.Mikešová Marcela         KOB TRETRA Praha     TAP     C     43.01  +      7.36
  5.Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     43.23  +      7.58
  6.Čápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C     44.22  +      8.57
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        4.1km    0m 12kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     42.31  +      0.00
  2.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     43.08  +      0.37
  3.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     44.12  +      1.41
  4.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     45.24  +      2.53
  5.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     45.27  +      2.56
  6.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     46.18  +      3.47
  7.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     47.02  +      4.31
  8.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     47.20  +      4.49
  9.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     48.15  +      5.44
 10.Kohoutová Pavlína        OOB Sokol Kostelec n KNC6251 C     49.03  +      6.32
 11.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     49.23  +      6.52
 12.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     49.24  +      6.53
 13.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     50.32  +      8.01
 14.Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C     51.09  +      8.38
 15.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     51.47  +      9.16
 16.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     53.27  +     10.56
 17.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     53.28  +     10.57
 18.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     53.29  +     10.58
 19.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     54.28  +     11.57
 20.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     54.43  +     12.12
 21.Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C     54.58  +     12.27
 22.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     55.01  +     12.30
 23.Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C     56.37  +     14.06
 24.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     58.46  +     16.15
 25.Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C     59.05  +     16.34
 26.Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     60.07  +     17.36
 27.Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     61.08  +     18.37
 28.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     62.50  +     20.19
 29.Šebková Helena           OK Sparta Praha      SCP6750 C     64.06  +     21.35
 30.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     64.53  +     22.22
 31.Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451 C     65.01  +     22.30
 32.Havlíčková Jindra        OOB Sokol Kostelec n KNC6150 C     65.28  +     22.57
 33.Rusá Lenka               KOB Dobřichovice     DCE6452 C     68.10  +     25.39
 34.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     68.55  +     26.24
 35.Malačková Jana           Sokol Praha Spořilov DVP6151 C     71.34  +     29.03
 36.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     97.28  +     54.57
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.6km    0m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     41.13  +      0.00
  2.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     42.18  +      1.05
  3.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     43.27  +      2.14
  4.Jůzková Jaroslava        OK Sparta Praha      SCP5250 C     46.24  +      5.11
  5.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     49.14  +      8.01
  6.Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlářka    DKP5350 C     50.28  +      9.15
  7.Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C     50.31  +      9.18
  8.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     52.49  +     11.36
  9.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     56.08  +     14.55
 10.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     59.40  +     18.27
 11.Kovářová Zdeňka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5152 C     64.25  +     23.12
 12.Podivínská Pavla         KOB TRETRA Praha     TAP4750 C     68.46  +     27.33
 13.Setínková Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP5753 C     74.35  +     33.22
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.5km    0m 8kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C     40.31  +      0.00
  2.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C     68.37  +     28.06
 
Konečné výsledky kategorie: D75         2.5km    0m 8kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     46.54  +      0.00
  2.Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C     56.40  +      9.46
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.1km    0m 8kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Víteček Jáchym           Oddíl OB Kotlářka    DKP0204 C     17.43  +      0.00
  2.Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 C     21.09  +      3.26
  3.Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 C     21.16  +      3.33
  4.Škácha Vít               OOB Slavia Praha     SLP0301       22.25  +      4.42
  5.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI     C     23.39  +      5.56
  6.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     24.18  +      6.35
  7.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     24.29  +      6.46
  8.Švarc Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP0203 C     25.06  +      7.23
  9.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     25.16  +      7.33
 10.Renda Michal             SK Kamenice          KAM0207 C     26.06  +      8.23
 11.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C     28.07  +     10.24
 12.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     35.15  +     17.32
 13.Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     35.23  +     17.40
 14.Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C     35.48  +     18.05
 15.Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C     38.34  +     20.51
 16.Kraus Matěj              OB SK Zvole          ZVO0203 C     38.47  +     21.04
 17.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     42.01  +     24.18
 18.Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C     56.36  +     38.53
    Hovorka Metoděj          KOB Dobřichovice     DCE0200   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.2km    0m 9kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C     28.26  +      0.00
  2.Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     29.33  +      1.07
  3.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     32.26  +      4.00
  4.Dudla Maxmilián          OK Dobříš            DOR0200 C     32.53  +      4.27
  5.Hronza Jakub             OK Dobříš            DOR0300 C     34.10  +      5.44
  6.Kuc Radim                OK Sparta Praha      SCP     C     35.28  +      7.02
  7.Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     36.30  +      8.04
  8.Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     38.18  +      9.52
  9.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     39.14  +     10.48
 10.Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501       39.53  +     11.27
 11.Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP           39.56  +     11.30
 12.Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500       41.19  +     12.53
 13.Snížek Ondřej            OK Dobříš            DOR0406 C     43.25  +     14.59
 14.Hájek Tobiáš             OK Dobříš            DOR0402 C     43.40  +     15.14
 15.Mezera Ondřej            OK Dobříš            DOR     C     44.53  +     16.27
 16.Kuc David                OK Sparta Praha      SCP     C     44.57  +     16.31
 17.Snížek Martin            OK Dobříš            DOR0405 C     45.25  +     16.59
 18.Losos Matěj              OOB Sokol Kostelec n KNC0200 C     45.28  +     17.02
 19.Kroc Kryštof             OK Dobříš            DOR0201 C     46.08  +     17.42
 20.Štěpo Ondřej             OK Dobříš            DOR0408 C     46.50  +     18.24
 21.Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C     47.26  +     19.00
 22.Hejsek Lukáš             SK Kamenice          KAM0400 C     49.46  +     21.20
 22.Hojný Václav                                                49.46  +     21.20
 24.Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP0401 C     52.11  +     23.45
 25.Voženílek Adam           SK Kamenice          KAM           54.32  +     26.06
 26.Hostonský Matěj          OK Dobříš            DOR0500 C     54.51  +     26.25
 27.Brachtl Šimon            OB SK Zvole          ZVO0401 C     59.37  +     31.11
 28.Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     62.21  +     33.55
 29.Gaydecka Eliáš           OK Roztoky           ROZ           64.51  +     36.25
 30.Nemšovský Filip          USK Praha            VSP0502       65.45  +     37.19
    Šiler Martin             SK Kamenice          KAM       DISK              
    Průša Jakub              PSK Olymp Praha      OLP     C DISK              
    Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500   DISK              
    Ždimera Vít              VSK Přírodověda      PVP       DISK              
    Hronza Štěpán            OK Dobříš            DOR0501 C VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.0km    0m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     25.21  +      0.00
  2.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B     25.40  +      0.19
  3.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 C     30.52  +      5.31
  4.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     32.25  +      7.04
  5.Neuhöfer Jakub           OOB Sokol Kostelec n KNC0001 C     34.16  +      8.55
  6.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda      PVP0000 C     34.22  +      9.01
  7.Brousil Tomáš            SK Praga             PGP0100 C     36.22  +     11.01
  8.Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 C     40.05  +     14.44
  9.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     40.16  +     14.55
 10.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     40.47  +     15.26
 11.Jakub Bradáč             TJ Loko Liberec      LLI     C     41.45  +     16.24
 12.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     42.57  +     17.36
 13.Štěpo Matěj              OK Dobříš            DOR0000 C     43.54  +     18.33
 14.Havelka Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP0108 C     44.03  +     18.42
 15.Krejčí Michal            KOB TRETRA Praha     TAP0008 C     46.09  +     20.48
 16.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     47.36  +     22.15
 17.Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C     49.06  +     23.45
 18.Kdýr Matěj               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C     49.14  +     23.53
 19.Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C     51.18  +     25.57
 20.Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 C     52.55  +     27.34
 21.Čech Richard             SKOB Slaný           SLA0001 C     56.10  +     30.49
 22.Příbrský Adam            TJ Lokomotiva Beroun LBE0001 C     56.22  +     31.01
 23.Jirásek Kryštof          OK Roztoky           ROZ0101 C     60.41  +     35.20
 24.Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100       61.47  +     36.26
 25.Hejda Ondřej             OOB Sokol Kostelec n KNC9902 C     74.44  +     49.23
 26.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     82.19  +     56.58
 27.Šnajdar Filip            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0000 C    132.57  +    107.36
    Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.0km    0m 12kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     29.35  +      0.00
  2.Novák Aleš               TJ AERO Odolena Voda ODV9805 B     34.48  +      5.13
  3.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A     35.55  +      6.20
  4.Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B     38.09  +      8.34
  5.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     38.22  +      8.47
  6.Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 B     41.28  +     11.53
  7.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C     42.34  +     12.59
  8.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     43.31  +     13.56
  9.Komers František         OOB Sokol Kostelec n KNC9801 C     47.54  +     18.19
 10.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 A     52.43  +     23.08
 11.Višňa Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP9904 B     56.31  +     26.56
 12.Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     56.37  +     27.02
 13.Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     58.33  +     28.58
 14.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C     61.27  +     31.52
 15.Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C     61.59  +     32.24
 16.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     66.58  +     37.23
 17.Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C     70.47  +     41.12
 18.Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C     77.39  +     48.04
    Krejbich Daniel          KOB TRETRA Praha     TAP9901 C DISK              
    Gregor Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP9903 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.1km    0m 17kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A     46.28  +      0.00
  2.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A     49.18  +      2.50
  3.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 A     51.09  +      4.41
  4.Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B     51.36  +      5.08
  5.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     52.36  +      6.08
  6.Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B     53.14  +      6.46
  7.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     54.55  +      8.27
  8.Janáč Václav             KOB TRETRA Praha     TAP96   C     55.14  +      8.46
  9.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 C     55.56  +      9.28
 10.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 B     57.08  +     10.40
 11.Kelbl Vladimír           KOB Moira Brno       ABM9708 B     60.45  +     14.17
 12.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     67.10  +     20.42
 13.Kolář Otto               TJ Lokomotiva Beroun LBE9703 C     81.06  +     34.38
 14.Turinský Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP9701 C    113.57  +     67.29
 MS Háněl Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801  MS   70.05  +     23.37
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.3km    0m 19kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     43.57  +      0.00
  2.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     45.24  +      1.27
  3.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     51.29  +      7.32
  4.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 C     52.24  +      8.27
  5.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     59.34  +     15.37
  6.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     64.56  +     20.59
  7.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     66.39  +     22.42
  8.Kolář Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE9501 C     68.00  +     24.03
  9.Štádlík Lukáš            SKOB Slaný           SLA9401 B     69.45  +     25.48
 10.Komers Jan               OOB Sokol Kostelec n KNC9501 B     72.37  +     28.40
 11.Malec Oldřich            SKOB Slaný           SLA9400 B     79.21  +     35.24
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        6.6km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00Mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     53.02  +      0.00  R:    0b
  2.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     54.01  +      0.59  R:    0b
  3.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902       54.30  +      1.28  R:    0b
  4.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     57.16  +      4.14  R:    0b
  5.Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A     59.06  +      6.04  R:    0b
  6.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     60.42  +      7.40  R:    0b
  7.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     64.15  +     11.13  R:    0b
  8.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     64.55  +     11.53  R:    0b
  9.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     65.53  +     12.51  R:    0b
 10.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     67.29  +     14.27  R:    0b
 11.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     67.41  +     14.39  R:    0b
 12.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     67.49  +     14.47  R:    0b
 13.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     68.16  +     15.14  R:    0b
 14.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     68.17  +     15.15  R:    0b
 15.Pangrác Ondřej           VŠSK MFF UK Praha    MFP7603 C     68.26  +     15.24  R:    0b
 16.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     69.31  +     16.29  R:    0b
 17.Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C     72.01  +     18.59  R:    0b
 18.Obrátil Štěpán           KOB Moira Brno       ABM9409 A     73.32  +     20.30  R:    0b
 19.Buchtík Ondřej           VSK Slavia TU Libere VLI8101       78.23  +     25.21  R:    0b
 20.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     79.50  +     26.48  R:    0b
 21.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     81.03  +     28.01  R:    0b
 22.Šedivý Ondřej            OOB Sokol Kostelec n KNC9103 B     84.22  +     31.20  R:    0b
 23.Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C     84.57  +     31.55  R:    0b
 24.Oujeský Tomáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA7433 C     85.48  +     32.46  R:    0b
 25.Izák Petr                VSK Přírodověda      PVP7802 C     92.16  +     39.14  R:    0b
 26.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     92.19  +     39.17  R:    0b
 27.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     98.27  +     45.25  R:    0b
 28.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C    102.49  +     49.47  R:    0b
 29.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    138.23  +     85.21  R:   -0b
    Prouza Jaromír           Oddíl OB Kotlářka    DKP8705 C DISK              
    Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        8.4km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00Mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     56.47  +      0.00  R:    0b
  2.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     62.19  +      5.32  R:    0b
  3.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     63.52  +      7.05  R:    0b
  4.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202       64.12  +      7.25  R:    0b
  5.Skripnik Štěpán          OK Sparta Praha      SCP7901 C     64.25  +      7.38  R:    0b
  6.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       66.11  +      9.24  R:    0b
  7.Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     66.13  +      9.26  R:    0b
  8.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     66.19  +      9.32  R:    0b
  9.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     66.23  +      9.36  R:    0b
 10.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     66.38  +      9.51  R:    0b
 11.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     67.10  +     10.23  R:    0b
 12.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     68.01  +     11.14  R:    0b
 13.Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C     69.53  +     13.06  R:    0b
 14.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     69.56  +     13.09  R:    0b
 15.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     70.12  +     13.25  R:    0b
 16.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     71.19  +     14.32  R:    0b
 17.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 C     71.52  +     15.05  R:    0b
 18.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     72.09  +     15.22  R:    0b
 19.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     72.26  +     15.39  R:    0b
 20.Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C     73.57  +     17.10  R:    0b
 21.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     74.21  +     17.34  R:    0b
 22.Albl Miloslav            VSK Přírodověda      PVP7605 C     74.28  +     17.41  R:    0b
 23.Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C     74.35  +     17.48  R:    0b
 24.Všetečka Michal          Sportcentrum Jičín   SJC7503 C     74.36  +     17.49  R:    0b
 25.Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 A     76.34  +     19.47  R:    0b
 26.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     76.45  +     19.58  R:    0b
 27.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     77.22  +     20.35  R:    0b
 28.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     77.49  +     21.02  R:    0b
 29.Král Aleš                SK OB Chotěboř       CTB7801 C     78.35  +     21.48  R:    0b
 30.Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C     79.02  +     22.15  R:    0b
 31.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     79.08  +     22.21  R:    0b
 32.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     80.18  +     23.31  R:    0b
 33.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     82.15  +     25.28  R:    0b
 34.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     82.16  +     25.29  R:    0b
 35.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     82.43  +     25.56  R:    0b
 36.Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     83.16  +     26.29  R:    0b
 37.Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C     83.56  +     27.09  R:    0b
 38.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     84.31  +     27.44  R:    0b
 39.Lohr Petr                OK Sparta Praha      SCP     C     85.19  +     28.32  R:    0b
 40.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     85.38  +     28.51  R:    0b
 41.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     88.00  +     31.13  R:    0b
 42.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     89.30  +     32.43  R:    0b
 43.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700 C     90.02  +     33.15  R:    0b
 44.Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C     94.10  +     37.23  R:    0b
 45.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     94.38  +     37.51  R:    0b
 46.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     97.57  +     41.10  R:    0b
 47.Vaníček Tomáš            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     99.52  +     43.05  R:    0b
 48.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    103.14  +     46.27  R:    0b
 49.Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C    103.26  +     46.39  R:    0b
 50.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C    103.27  +     46.40  R:    0b
 51.Trojan Karel             Trojan Karel, Setínk NE5     C    103.31  +     46.44  R:    0b
 52.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    107.03  +     50.16  R:    0b
 53.Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C    115.23  +     58.36  R:    0b
 54.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C    116.35  +     59.48  R:    0b
 55.Pop Lukáš                OOB TJ Slovan Luhačo LCE8200 C    116.51  +     60.04  R:    0b
 56.Pelant Michal                                              124.17  +     67.30  R:   -0b
    Jána Michal              Oddíl OB Kotlářka    DKP8400 C DISK              
    Stupal František         SK Prostějov         JPV8603 C DISK              
    Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C DISK              
    Klícha Martin            OOB Vamberk          VAM8811 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        5.1km    0m 14kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukup Pavel             KOB TRETRA Praha     TAP7603       48.20  +      0.00
  2.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     54.23  +      6.03
  3.Bláha Jan                Slavoj Praha         SJP6800 C     59.29  +     11.09
  4.Zábranský Luboš          SKOB Slaný           SLA7400 C     80.50  +     32.30
  5.Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C    118.44  +     70.24
    Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        6.5km    0m 18kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     51.38  +      0.00
  2.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     55.57  +      4.19
  3.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     56.28  +      4.50
  4.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     58.38  +      7.00
  5.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     59.04  +      7.26
  6.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     59.31  +      7.53
  7.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     62.20  +     10.42
  8.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     63.18  +     11.40
  9.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     64.38  +     13.00
 10.Víteček Jan              Oddíl OB Kotlářka    DKP7201 C     64.59  +     13.21
 11.Jonáš Radek              OB SK Zvole          ZVO6901 C     65.54  +     14.16
 12.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     67.45  +     16.07
 13.Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C     72.15  +     20.37
 14.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     74.12  +     22.34
 15.Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C     74.21  +     22.43
 16.Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C     74.52  +     23.14
 17.JUN Drahomír             OOB Sokol Kostelec n KNC5501 C     76.57  +     25.19
 18.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     78.26  +     26.48
 19.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     79.26  +     27.48
 20.Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C     82.00  +     30.22
 21.Kopp Petr                                                   83.36  +     31.58
 22.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C     87.00  +     35.22
 23.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     88.38  +     37.00
 24.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     88.57  +     37.19
 25.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     89.34  +     37.56
 26.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     91.25  +     39.47
 27.Vít David                Oddíl OB Kotlářka    DKP7200 C     95.50  +     44.12
 28.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C    102.44  +     51.06
 29.Čáp David                PSK Olymp Praha      OLP7101 C    104.30  +     52.52
    Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        4.7km    0m 12kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C     58.55  +      0.00
  2.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     60.49  +      1.54
  3.Malačka Milan            Sokol Praha Spořilov DVP     C     62.20  +      3.25
  4.Mikeš Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP58   C     62.28  +      3.33
  5.Longin Miloš             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C     64.43  +      5.48
  6.Jedlička Jan             USK Praha            VSP6101 C     73.21  +     14.26
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        5.9km    0m 17kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200       46.35  +      0.00
  2.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     49.23  +      2.48
  3.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     52.10  +      5.35
  4.Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     52.16  +      5.41
  5.Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C     54.23  +      7.48
  6.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     54.42  +      8.07
  7.Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     55.11  +      8.36
  8.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     55.57  +      9.22
  9.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     58.06  +     11.31
 10.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     58.52  +     12.17
 11.Mokrý Jan                KOB Moira Brno       ABM6611 C     58.54  +     12.19
 12.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     59.46  +     13.11
 13.Višňa Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP6602 C     60.17  +     13.42
 14.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     60.27  +     13.52
 15.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     61.28  +     14.53
 16.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501       62.51  +     16.16
 17.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     63.27  +     16.52
 18.Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     65.30  +     18.55
 19.Šebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C     65.50  +     19.15
 20.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     66.18  +     19.43
 21.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     66.38  +     20.03
 22.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     67.53  +     21.18
 23.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     67.56  +     21.21
 24.Neuhöfer Jiří            OOB Sokol Kostelec n KNC6300 C     70.33  +     23.58
 25.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     71.35  +     25.00
 26.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     71.42  +     25.07
 27.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     72.34  +     25.59
 28.Ornst Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP6700 C     73.46  +     27.11
 29.Štětina Jiří             TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C     74.54  +     28.19
 30.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     76.31  +     29.56
 31.Hovorka Jan              KOB Dobřichovice     DCE6300 C     77.11  +     30.36
 32.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     77.25  +     30.50
 33.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     78.49  +     32.14
 34.Malec Jaroslav           SKOB Slaný           SLA6200 C     79.15  +     32.40
 35.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     79.36  +     33.01
 36.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     80.36  +     34.01
 37.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     82.50  +     36.15
 38.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     84.28  +     37.53
 39.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     85.42  +     39.07
 40.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C     89.07  +     42.32
 40.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     89.07  +     42.32
 42.Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401 C     97.26  +     50.51
 43.Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     98.35  +     52.00
 44.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C    125.52  +     79.17
    Rehorek Jan                                             DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.7km    0m 12kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C     39.57  +      0.00
  2.Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C     48.52  +      8.55
  3.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     49.56  +      9.59
  4.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     50.43  +     10.46
  5.Knotek Kamil             PSK Olymp Praha      OLP5701 C     51.41  +     11.44
  6.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C     53.02  +     13.05
  7.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     53.58  +     14.01
  8.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     55.00  +     15.03
  9.Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     55.30  +     15.33
 10.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     57.00  +     17.03
 11.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     57.08  +     17.11
 12.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     62.41  +     22.44
 13.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     65.52  +     25.55
 14.Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C     72.47  +     32.50
 15.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     73.48  +     33.51
 16.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     80.23  +     40.26
 17.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     83.06  +     43.09
 18.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     83.26  +     43.29
    Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.9km    0m 11kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     37.56  +      0.00
  2.Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     43.00  +      5.04
  3.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     43.21  +      5.25
  4.Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C     45.46  +      7.50
  5.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     45.47  +      7.51
  6.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     47.56  +     10.00
  7.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     48.14  +     10.18
  8.Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     50.50  +     12.54
  9.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     54.13  +     16.17
 10.Mudr Stanislav           KOB Dobřichovice     DCE4400 C     55.55  +     17.59
 11.Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     58.26  +     20.30
 12.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     59.17  +     21.21
 13.Němec Vladimír           SKOB Slaný           SLA4202       68.07  +     30.11
 14.Kalivoda Vladimír        OOB Sokol Kostelec n KNC3800 C     70.53  +     32.57
 15.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     71.06  +     33.10
 16.Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     72.39  +     34.43
 17.Veselý Radko             OOB TJ Sokol Troja   TJP4200 C     79.35  +     41.39
 18.Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     86.52  +     48.56
    Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.5km    0m 8kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     33.19  +      0.00
  2.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     36.27  +      3.08
  3.Kalivoda Viktor          OOB Sokol Kostelec n KNC3300 C     42.23  +      9.04
  4.Burýšek Slavomír         OOB TJ Sokol Troja   TJP3600 C     67.30  +     34.11
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km    0m 9kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Husák Zdeněk                                                22.46  +      0.00
  2.Stauch Tomáš             Stauch Tomáš         NE3     C     25.08  +      2.22
  3.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     26.51  +      4.05
  4.Moravec Michal           Moravec Michal, Adám NE606   C     27.35  +      4.49
  5.Meier David              VSK Slavia TU Libere VLI0619       29.56  +      7.10
  6.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550       30.23  +      7.37
  7.Martanová Lea            VSK Slavia TU Libere VLI0555 C     32.12  +      9.26
  8.Stauch Daniel                                               33.41  +     10.55
  9.Král Adam                SK OB Chotěboř       CTB0501       34.22  +     11.36
 10.Rehorkovi                                                   35.20  +     12.34
 11.Ondrejícková Tereza      TJ AERO Odolena Voda ODV           35.58  +     13.12
 12.Borovicka Vojta                                             36.02  +     13.16
 13.Podracká Klára           TJ AERO Odolena Voda ODV7000       36.43  +     13.57
 14.Borovicka Jan                                               36.51  +     14.05
 15.Brousilová Lucie         SK Praga             PGP0650 C     38.22  +     15.36
 16.Chramosta Jirí           KOB Moira Brno       ABM           40.18  +     17.32
 17.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     41.22  +     18.36
 18.Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C     42.21  +     19.35
 19.Márová Barbora                                              42.50  +     20.04
 19.Jiráskovi                OK Roztoky           ROZ           42.50  +     20.04
 21.Šimunková Michaela                                          43.04  +     20.18
 22.Fillová Ester a Josefina                                    43.16  +     20.30
 23.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     43.28  +     20.42
 24.Pangrácová Anna          VŠSK MFF UK Praha    MFP0650 C     43.30  +     20.44
 25.Vítová Marianne          Oddíl OB Kotlářka    DKP8451 C     43.54  +     21.08
 26.Šimerka Jakub                                               43.56  +     21.10
 27.McMahon Ddoj                                                44.38  +     21.52
 28.Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700       44.45  +     21.59
 29.Ornstová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8557 C     44.46  +     22.00
 30.Tuma Šimon                                                  45.32  +     22.46
 31.Eliášová Magdaléna       KOB TRETRA Praha     TAP     C     45.34  +     22.48
 32.Bulír Jáchym                                                45.37  +     22.51
 33.Blahová Karolína         SK Kamenice          KAM0751 C     46.49  +     24.03
 34.Jiras Jan                OK Dobříš            DOR     C     47.07  +     24.21
 35.Jiras Antonín            OK Dobříš            DOR     C     47.17  +     24.31
 36.Hojný Antonín                                               47.26  +     24.40
 37.MC Cirkus Čakovice 3     MC Cirkus Čakovice 1 NE7     C     47.37  +     24.51
 38.MC Cirkus Čakovice 5     MC Cirkus Čakovice 1 NE7     C     47.41  +     24.55
 39.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     49.43  +     26.57
 40.Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR     C     52.05  +     29.19
 41.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI     C     53.02  +     30.16
 42.Krejcí Andrea                                               55.24  +     32.38
 43.Barbora Honsová          SK Zbraslav OOB      ZBP     C     56.01  +     33.15
 44.Semerádová Anežka        Semerádová Anežka    NE4     C     56.16  +     33.30
 45.Průša Jan                PSK Olymp Praha      OLP     C     56.20  +     33.34
 46.Opová Anna               SK Zbraslav OOB      ZBP           56.39  +     33.53
 47.Voburková Lucka          SK Zbraslav OOB      ZBP           56.41  +     33.55
 48.Folprechtová Julie       SK OK 24 Praha       OKP06   C     56.48  +     34.02
 49.MC Cirkus Čakovice 6     MC Cirkus Čakovice 1 NE7     C     57.36  +     34.50
 50.Kubcová Anna                                                57.43  +     34.57
 51.Hroněk Štěpán                                               57.51  +     35.05
 52.MC Cirkus Čakovice 4     MC Cirkus Čakovice 1 NE7     C     58.07  +     35.21
 53.Uhlířová Marie Milada    TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C     58.11  +     35.25
 54.Čechmánek Václav         VSK Přírodověda      PVP0600 C     58.17  +     35.31
 55.Kubů Matyáš              PSK Olymp Praha      OLP0301 C     59.00  +     36.14
 56.Bostlová Štěpánka        SK OK 24 Praha       OKP     C     60.12  +     37.26
 57.Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C     60.58  +     38.12
 58.Malečková Hana                                              61.23  +     38.37
 59.Pelant Jan                                                  62.34  +     39.48
 60.Hájková Aneta                                               65.32  +     42.46
 61.Bulírová Žofie                                              66.09  +     43.23
 62.Oujeský Lukáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA     C     71.16  +     48.30
 63.Pěkná Radka              SK Kamenice          KAM           72.36  +     49.50
 64.Kodevrová Bára                                              77.50  +     55.04
 65.Machová Katolína                                            77.51  +     55.05
 66.Gregor Kevin             OK Dobříš            DOR     C     78.24  +     55.38
 67.Vaculovicová Veronika                                       80.16  +     57.30
 68.Jedličková Josefína      USK Praha            VSP0651 C     80.46  +     58.00
 69.Ryjácková Kristýna       OK Lokomotiva Plzeň  LPM           85.25  +     62.39
 70.Škraňka Marek            PSK Olymp Praha      OLP     C     87.57  +     65.11
 71.Škraňková Lenka          PSK Olymp Praha      OLP     C     87.58  +     65.12
 72.Straková Denisa          SKOB Slaný           SLA0750 C    100.12  +     77.26
 73.Chumová Adéla            OOB Slavia Praha     SLP0950 C    108.55  +     86.09
    Kubů Julie               PSK Olymp Praha      OLP     C DISK              
    Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C DISK              
    Martin Sedláček          SK Zbraslav OOB      ZBP     C DISK              
    Boztěch Vojta            SK Praga             PGP1010   DISK              
    Šeborová Katka                                          DISK              
    Cápová Maura                                            DISK              
    Krecová Ema              KOB Kladno           DKL0951   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.0km    0m 10kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášek Johny            SK Kamenice          KAM9400       18.08  +      0.00
  2.Šimek Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP           27.17  +      9.09
  3.Gregor Radovan           OK Dobříš            DOR     C     28.30  +     10.22
  4.Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR           29.30  +     11.22
  5.Horký Adam               Horký Adam           NE2     C     32.54  +     14.46
  6.Šiler Michal                                                33.00  +     14.52
  7.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350       33.47  +     15.39
  8.Mokrá Regina             KOB Moira Brno       ABM6854 C     34.04  +     15.56
  9.Najman Jirí                                                 34.05  +     15.57
 10.Krákor Jan                                                  34.45  +     16.37
 11.Tichavská Jitka          SK Praga             PGP6153       35.21  +     17.13
 12.Rusá Pavla               KOB Dobřichovice     DCE9450       39.16  +     21.08
 13.Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C     40.53  +     22.45
 14.Kirchmann Miloš          SK Praga             PGP5500       41.49  +     23.41
 15.Nová Jana                OK Dobříš            DOR7150 C     43.54  +     25.46
 16.Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6521 C     44.53  +     26.45
 17.Lhotka Jirí              KOB TRETRA Praha     TAP           45.31  +     27.23
 18.Nentvich Lubomír         OK Dobříš            DOR     C     45.41  +     27.33
 19.Kučerová Bára            OK Dobříš            DOR     C     47.01  +     28.53
 20.Krákorová Iva                                               47.39  +     29.31
 21.Krámská Lucie            Krámská Lucie, Šimon NE801   C     48.17  +     30.09
 21.Krámský Šimon            Krámská Lucie, Šimon NE801   C     48.17  +     30.09
 23.Dudla Michal             OK Dobříš            DOR           52.40  +     34.32
 24.Jeřábek Petr                                                53.18  +     35.10
 25.Sedláček Kryštof         OK Roztoky           ROZ           53.20  +     35.12
 26.Zábranská Petra                                             53.38  +     35.30
 27.Bednárová Jana                                              55.44  +     37.36
 28.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     59.59  +     41.51
 29.Valla Martin             OB SK Zvole          ZVO9621 C     60.38  +     42.30
 30.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750       61.12  +     43.04
 31.Prouzová Zuzana          Oddíl OB Kotlářka    DKP6250 C     66.18  +     48.10
 32.Paul Miroslav                                               75.21  +     57.13
 33.Vavryčuková Jana         OK Dobříš            DOR     C     76.45  +     58.37
 34.Gabryšová Petra          VSK Přírodověda      PVP9700       79.40  +     61.32
 35.Samohýl Ríša             SK Praga             PGP2800       92.28  +     74.20
 36.Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C     94.37  +     76.29
 37.Lebeduška Vojtech                                          106.53  +     88.45
 38.Paul Jirí                                                  120.21  +    102.13
    Průša Ondřej             PSK Olymp Praha      OLP     C DISK              
    Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP     C DISK              
    Daníček Šimon            OK Roztoky           ROZ       DISK              
    Provazník Zdeněk         OOB TJ Sokol Troja   TJP4300 C DISK              
    Ryjácek Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004   DISK              
    Kotková Petra                                           DISK              
    Šebor Jirí               KOB Kladno           DKL8100   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T5          6.1km    0m 16kMezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pucherna Petr            KOB TRETRA Praha     TAP8001       58.33  +      0.00
  2.Hančová Klára                                               59.34  +      1.01
  3.Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     59.45  +      1.12
  4.Kubec Martin                                     7002       60.26  +      1.53
  5.Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     64.50  +      6.17
  6.Štěpán                   KOB Děčín            LDC7301       67.25  +      8.52
  7.Horálková Iva                                               67.50  +      9.17
  8.Oujeska Lenka            KOB Moira Brno       ABM           68.12  +      9.39
  9.Přibyl Ivan              VSK Přírodověda      PVP5900       70.17  +     11.44
 10.Ždimera Zdeněk           VSK Přírodověda      PVP           71.52  +     13.19
 11.Ledvina Tomáš            Ledvina Tomáš, Jana  NE9     C     72.31  +     13.58
 12.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     75.30  +     16.57
 13.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 C     77.24  +     18.51
 14.Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C     77.49  +     19.16
 15.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C     80.59  +     22.26
 16.Marek Hanuška            SK Zbraslav OOB      ZBP     C     81.40  +     23.07
 17.Adámek Alan              Moravec Michal, Adám NE677   C     82.33  +     24.00
 18.Gawel Jiří                                                  82.36  +     24.03
 19.Adámková Kristýna        Moravec Michal, Adám NE685   C     83.06  +     24.33
 20.Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200       83.30  +     24.57
 21.Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C     84.10  +     25.37
 22.Ondřej Palička           SK Zbraslav OOB      ZBP     C     85.00  +     26.27
 23.Matoušek Petr            Matoušek Petr        NE184   C     88.34  +     30.01
 24.Böhm Adam                Böhm Adam            NEa     C     91.20  +     32.47
 25.Jeníčková Radka          KOB TRETRA Praha     TAP8750       91.32  +     32.59
 26.Šimerková Olga           SK Praga             PGP7551       92.07  +     33.34
 27.Márová Kateřina                                             92.10  +     33.37
 28.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     92.38  +     34.05
 29.Petr Moráček             SK Zbraslav OOB      ZBP     C     95.13  +     36.40
 30.Kuklová Jana             OOB TJ Sokol Troja   TJP8750       97.44  +     39.11
 31.Ždimerová Monika         VSK Přírodověda      PVP          100.08  +     41.35
 32.Kujan Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP     C    100.42  +     42.09
 33.Zdeňka Názlerová         SK Zbraslav OOB      ZBP     C    100.55  +     42.22
 34.Ledvinová Jana           Ledvina Tomáš, Jana  NE9     C    107.18  +     48.45
 35.Kujanová Martina         SK Zbraslav OOB      ZBP     C    112.59  +     54.26
 36.Prouzová Jitka           Oddíl OB Kotlářka    DKP9152 C    113.01  +     54.28
 37.Hroněk Jan               USK Praha            VSP          129.28  +     70.55
 38.Alena Lagová             SK Zbraslav OOB      ZBP     C    132.52  +     74.19
 39.Radka Jílková            SK Zbraslav OOB      ZBP     C    139.39  +     81.06
 40.Jitka Honsová            SK Zbraslav OOB      ZBP     C    139.56  +     81.23
    Gregoriades Zdeněk       SK Meteor Kačerov Pr MKP5400   DISK              
    Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300   DISK              
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK              
    Iveta Ondřejčková        TJ AERO Odolena Voda ODV7354 C DISK              
    Šebková Jana             OK Sparta Praha      SCP9250 C DISK              
    Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C DISK              
    Brodská Adéla            OK Roztoky           ROZ9450   DISK              
    Matějková Žofka          OK Roztoky           ROZ9550   DISK              
    Rosenthal Jan                                           DISK              
    Hroňková Milada          USK Praha            VSP       DISK-LIM.