Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                      10/6/2013 3:47:55 PM
                                   OŽ Jíloviště 6.10.2013
===ČSOS-FSP===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.5km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tichá Dorotea            Oddíl OB Kotlářka    DKP0351 C     20.32  +      0.00
  2>Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C     22.12  +      1.40
  3>Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP04         24.39  +      4.07
  4>Pelantová Martina        TK Rado              48C0550       26.29  +      5.57
  5>Arnoštová Veronika       OK Dobříš            DOR0455 C     28.00  +      7.28
  6>Eliášová Klára           KOB TRETRA Praha     TAP0353 C     28.22  +      7.50
  7>Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     29.45  +      9.13
  8>Malečková Hana           SK Praga             PGP0550 C     31.00  +     10.28
  9>De Heij Laura            VŠSK MFF UK Praha    MFP0450 C     31.28  +     10.56
 10>Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     31.52  +     11.20
 11>Solarová Tereza          USK Praha            VSP0452 C     32.13  +     11.41
 12>Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C     33.15  +     12.43
 13>Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C     38.11  +     17.39
 14>Lorencová Jana           OK Dobříš            DOR0454 C     38.40  +     18.08
 15>Zichová Veronika         VŠSK MFF UK Praha    MFP0350 C     39.06  +     18.34
 16>Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     41.17  +     20.45
 17>Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     41.24  +     20.52
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     20.17  +      0.00
  2>Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C     25.45  +      5.28
  3>Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C     26.42  +      6.25
  4>Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     27.04  +      6.47
  5>Fořtová Ema              SK Praga             PGP06         27.56  +      7.39
  6>Štajmarová Andělka       OK Dobříš            DOR0550 C     28.16  +      7.59
  7>Eliášová Magdaléna       KOB TRETRA Praha     TAP           30.59  +     10.42
  8>Bambousková Julie        OK Dobříš            DOR0650 C     31.50  +     11.33
  9>Klvačová Ema             OK Dobříš            DOR0450 C     33.09  +     12.52
 10>Hroňková Barbora         USK Praha            VSP0650 C     34.00  +     13.43
 11>Zuzana Baťhová           SK Kamenice          KAM0354       34.16  +     13.59
 12>Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     37.00  +     16.43
 13>Semíková Julie                                              39.00  +     18.43
 14>Patuszková Laura         USK Praha            VSP8654       40.38  +     20.21
 15>Honsová Barbora          OOB SK Zbraslav      ZBP           45.58  +     25.41
 16>Mullerová  Hana          TJ Sokol Hostivice   HCE0650       53.08  +     32.51
 17>Bohatá Marie             Slovan Praha         UVP0650 C     59.31  +     39.14
    Balejová Julie           SK Kamenice          KAM0551   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     22.06  +      0.00
  2>Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B     24.02  +      1.56
  3>Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     25.27  +      3.21
  4>Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C     25.48  +      3.42
  5>Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 B     26.10  +      4.04
  6>Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 C     26.21  +      4.15
  7>Rusá Vendula             KOB Dobřichovice     DCE0150 B     26.44  +      4.38
  8>Sanna Karin              Oddíl OB Kotlářka    DKP0250 B     26.58  +      4.52
  9>Kastnerová Jessica       OK Dobříš            DOR0250 C     28.40  +      6.34
 10>Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     32.32  +     10.26
 11>Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     32.44  +     10.38
 12>Votavová Žofie           OOB TJ Sokol Kostele KNC0250 C     33.30  +     11.24
 13>Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C     34.54  +     12.48
 14>Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     35.53  +     13.47
 15>Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C     36.30  +     14.24
 16>Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     37.19  +     15.13
 17>Popová Jana              KOB TRETRA Praha     TAP0252 C     39.22  +     17.16
 18>Černá Karolína           Cirkus Čakovice      81C0251       40.32  +     18.26
 19>Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     41.36  +     19.30
 20>Sládečková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP0250 C     42.50  +     20.44
 21>Tomášková Aneta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0255       51.38  +     29.32
 22>Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 B     54.17  +     32.11
 23>Popová Veronika          KOB TRETRA Praha     TAP0253 C     60.39  +     38.33
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         3.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     28.33  +      0.00
  2>Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 A     29.32  +      0.59
  3>Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B     31.56  +      3.23
  4>Šrámková Hana            VŠSK MFF UK Praha    MFP0051 B     32.04  +      3.31
  5>Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B     32.40  +      4.07
  6>Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     33.33  +      5.00
  7>Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 B     34.57  +      6.24
  8>Rohlíčková Františka     VŠSK MFF UK Praha    MFP9952 C     37.03  +      8.30
  9>Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 B     37.48  +      9.15
 10>Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     38.43  +     10.10
 11>Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 C     39.43  +     11.10
 12>Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     41.26  +     12.53
 13>Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     42.37  +     14.04
 14>Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B     51.02  +     22.29
 15>Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     51.51  +     23.18
 15>Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     51.51  +     23.18
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         4.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 A     36.58  +      0.00
  2>Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A     37.53  +      0.55
  3>Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     40.21  +      3.23
  4>Westin Emilie            Neregistrovaní       NNN0010       42.45  +      5.47
  5>Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     46.39  +      9.41
  6>Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     50.08  +     13.10
  7>Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     50.57  +     13.59
  8>Baziková Justýna         TJ Sokol Troja       TJP9851 C     58.17  +     21.19
  9>Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     58.36  +     21.38
 10>Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750       59.15  +     22.17
 11>Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 C     60.58  +     24.00
 12>Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     68.16  +     31.18
 13>Šachová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP9852 C     73.02  +     36.04
 14>Kopecká Eliška           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C     73.55  +     36.57
 15>Kovalčíková Taťána       OK Dobříš            DOR9850 C     75.39  +     38.41
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         5.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B     64.12  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: D21K        5.0km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Maliňáková Barbora       OB Vizovice          VIC9051 C     55.06  +      0.00  R:    0b
  2>Setínková Jana           Oddíl OB Kotlářka    DKP9052 C     56.44  +      1.38  R:    0b
  3>Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C     58.56  +      3.50  R:    0b
  4>Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     59.08  +      4.02  R:    0b
  5>Šustrová Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP7354 C     59.50  +      4.44  R:    0b
  6>Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     60.05  +      4.59  R:    0b
  7>Janečková Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     60.19  +      5.13  R:    0b
  8>Marková Anna             TJ Lokomotiva Beroun LBE9250 C     62.28  +      7.22  R:    0b
  9>Šeborová Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C     62.59  +      7.53  R:    0b
 10>Macková Eva              OOB SK Zbraslav      ZBP7950 C     67.41  +     12.35  R:    0b
 11>Oujeská Lenka            OOB SK Zbraslav      ZBP7652 C     67.46  +     12.40  R:    0b
 12>Krečová Kristýna         KOB Kladno           DKL8050 C     73.53  +     18.47  R:    0b
 13>Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C     75.31  +     20.25  R:    0b
 14>Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     76.52  +     21.46  R:    0b
 15>Pavlíková Romana         VŠTJ Stavební fakult FSP8950 C     92.02  +     36.56  R:    0b
 16>Seidlová Barbora         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7955 C    124.55  +     69.49  R:   -0b
    Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21L        6.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     46.38  +      0.00  R:    0b
  2>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     50.24  +      3.46  R:    0b
  3>Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 A     51.22  +      4.44  R:    0b
  4>Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     51.29  +      4.51  R:    0b
  5>Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     51.47  +      5.09  R:    0b
  6>Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     55.46  +      9.08  R:    0b
  7>Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A     56.41  +     10.03  R:    0b
  8>Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     56.53  +     10.15  R:    0b
  9>Hostomská Jitka          SK Praga             PGP8056 C     57.47  +     11.09  R:    0b
 10>Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     58.37  +     11.59  R:    0b
 11>Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A     59.31  +     12.53  R:    0b
 12>Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     61.00  +     14.22  R:    0b
 13>Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 C     61.09  +     14.31  R:    0b
 14>Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     61.11  +     14.33  R:    0b
 15>Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     62.12  +     15.34  R:    0b
 16>Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     62.16  +     15.38  R:    0b
 17>Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     62.33  +     15.55  R:    0b
 18>Hančová Marie            TJ START Náchod      SNA8255 C     63.28  +     16.50  R:    0b
 19>Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     63.33  +     16.55  R:    0b
 20>Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     64.05  +     17.27  R:    0b
 21>Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     65.46  +     19.08  R:    0b
 22>Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C     65.54  +     19.16  R:    0b
 23>Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 B     67.24  +     20.46  R:    0b
 24>Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     68.28  +     21.50  R:    0b
 25>Weislová Eva             TJ Sokol Troja       TJP6750 C     69.43  +     23.05  R:    0b
 26>Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     71.30  +     24.52  R:    0b
 27>Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     72.59  +     26.21  R:    0b
 28>Krausová Barbora         TJ Sokol Troja       TJP9150 C     73.03  +     26.25  R:    0b
 29>Krausová Martina         TJ Sokol Troja       TJP9350 C     74.15  +     27.37  R:    0b
 30>Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     74.17  +     27.39  R:    0b
 31>Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 C     75.34  +     28.56  R:    0b
 32>Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     80.34  +     33.56  R:    0b
 33>Pěluchová Daniela        K.O.B. Choceň        CHC8851 C     92.07  +     45.29  R:    0b
 34>Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     95.16  +     48.38  R:    0b
 35>Petrvalská Olívia        SK Los Mělník        LME9150 C    127.08  +     80.30  R:   -0b
    Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35K        3.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajdová Magdalena        SK Kamenice          KAM7450 C     33.38  +      0.00
  2>Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     37.24  +      3.46
  3>Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     39.15  +      5.37
  4>Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C     41.14  +      7.36
  5>Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     41.34  +      7.56
  6>Westin Lenka             Neregistrovaní       NNN0009       50.20  +     16.42
  7>Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     54.06  +     20.28
  8>Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7150 C     55.33  +     21.55
  9>Straková Jana            SKOB Slaný           SLA7251 C     59.33  +     25.55
 10>Zichová Hana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7588       68.35  +     34.57
 11>Bohatá Pavla             Slovan Praha         UVP7450 C     77.36  +     43.58
 12>Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     80.02  +     46.24
 13>Nová Jana                OK Dobříš            DOR7150 C     81.52  +     48.14
 14>Stauchová Iva            LC Lipence           3LC7450       88.22  +     54.44
 
Průběžné výsledky kategorie: D35L        5.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C     44.45  +      0.00
  2>Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     48.16  +      3.31
  3>Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     50.41  +      5.56
  4>Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     51.55  +      7.10
  5>Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     53.00  +      8.15
  6>Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C     55.56  +     11.11
  7>Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     56.51  +     12.06
  8>Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     57.18  +     12.33
  9>Pecharová Michaela       TJ Sokol Troja       TJP6550 C     57.56  +     13.11
 10>Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C     59.28  +     14.43
 11>Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     60.01  +     15.16
 12>Šrámková Iva             VŠSK MFF UK Praha    MFP7251 C     62.37  +     17.52
 13>Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     63.18  +     18.33
 14>Forstereviczová Jana     OK Dobříš            DOR7653 C     63.54  +     19.09
 15>Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     67.17  +     22.32
 16>Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C     70.03  +     25.18
 17>Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     74.12  +     29.27
 18>Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C     76.56  +     32.11
 19>Vyhnálková Eva           VŠSK MFF UK Praha    MFP7500       80.45  +     36.00
 20>Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     92.11  +     47.26
 21>Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     92.49  +     48.04
 
Průběžné výsledky kategorie: D45K        3.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     40.58  +      0.00
  2>Freyová Michaela         SKOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C     46.52  +      5.54
  3>Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C     47.02  +      6.04
  4>Čápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C     56.17  +     15.19
  5>Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     57.22  +     16.24
  6>Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250       60.53  +     19.55
  7>Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     70.40  +     29.42
  8>Tichá Ivana              OOB TJ Sokol Kostele KNC6250 C     84.36  +     43.38
 
Průběžné výsledky kategorie: D45L        4.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     47.55  +      0.00
  2>Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     49.07  +      1.12
  3>Čiháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C     49.44  +      1.49
  4>Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     54.58  +      7.03
  5>Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     55.00  +      7.05
  6>Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     56.01  +      8.06
  7>Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     57.26  +      9.31
  8>Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     58.04  +     10.09
  9>Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     60.26  +     12.31
 10>Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     60.59  +     13.04
 11>Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     61.09  +     13.14
 12>Kohlová Alena            SKOB TJ Sokol Kralup KPY6051 C     62.47  +     14.52
 13>Havlíčková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C     64.06  +     16.11
 14>Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     64.58  +     17.03
 15>Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     65.39  +     17.44
 16>Baziková Lucie           TJ Sokol Troja       TJP6451 C     66.31  +     18.36
 17>Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     68.23  +     20.28
 18>Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C     69.39  +     21.44
 19>Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C     69.55  +     22.00
 20>Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     71.37  +     23.42
 21>Kohoutová Pavla          OOB TJ Sokol Kostele KNC6251 C     74.02  +     26.07
 22>Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     75.37  +     27.42
 23>Malačková Jana           TJ Sokol Praha Spoři DVP6151 C     79.23  +     31.28
 24>Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C     88.36  +     40.41
 25>Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     90.57  +     43.02
 26>Rusá Lenka               KOB Dobřichovice     DCE6452 C     91.00  +     43.05
    Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         3.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C     46.07  +      0.00
  2>Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     51.16  +      5.09
  3>Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     52.45  +      6.38
  4>Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     53.21  +      7.14
  5>Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     54.19  +      8.12
  6>Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     55.35  +      9.28
  7>Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C     58.43  +     12.36
  8>Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     59.19  +     13.12
  9>Seifertová Marie         KOB Start Blansko    SBK5555 C     67.54  +     21.47
 10>Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C     82.08  +     36.01
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         3.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
    Provazníková Svatava     TJ Sokol Troja       TJP4250 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D75         2.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bláhová Blanka           KČT Slavoj Praha     SJP3651 C     65.20  +      0.00
    Dolečková Míla           TJ Sokol Troja       TJP3650 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.5km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C     15.57  +      0.00
  2>Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C     20.01  +      4.04
  3>Škácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C     20.23  +      4.26
  4>Šrámek Jaromír           VŠSK MFF UK Praha    MFP0303 C     21.43  +      5.46
  5>Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     22.09  +      6.12
  6>Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     24.14  +      8.17
  7>Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     24.23  +      8.26
  8>Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     24.46  +      8.49
  9>Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     25.05  +      9.08
 10>Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     25.19  +      9.22
 11>Martínek Jaroslav        SKOB TJ Sokol Kralup KPY0300 C     25.41  +      9.44
 12>Tůma Šimon               KOB TRETRA Praha     TAP0400 C     26.22  +     10.25
 13>Hronza Jakub             OK Dobříš            DOR0300 C     27.31  +     11.34
 14>Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     28.07  +     12.10
 15>Snížek Ondřej            OK Dobříš            DOR0406 C     28.49  +     12.52
 16>Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C     33.45  +     17.48
 17>Choutka Štěpán           VŠSK MFF UK Praha    MFP0305 C     35.15  +     19.18
 18>Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C     36.27  +     20.30
 19>Snížek Martin            OK Dobříš            DOR0405 C     38.52  +     22.55
 20>Hejsek Lukáš             SK Kamenice          KAM0400 C     47.43  +     31.46
 21>Hřivna Jakub             SK Praga             PGP0305       52.22  +     36.25
 22>Hampl Jakub              SK Los Mělník        LME0500 C     53.27  +     37.30
 23>Dudla Teodor             OK Dobříš            DOR0401 C     56.42  +     40.45
 24>Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     58.43  +     42.46
 25>Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C     59.37  +     43.40
 26>Hájek Tobiáš             OK Dobříš            DOR0402 C     64.57  +     49.00
 27>Duchoslav Radek          SK Los Mělník        LME0402 C     88.27  +     72.30
    Zelenka Vincent          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0400 C DISK              
    Mucha Ondřej             VŠSK MFF UK Praha    MFP0400 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Stauch Tomáš             SK Praga             PGP0303       19.41  +      0.00
  2>Bláha Vojtěch            KČT Slavoj Praha     SJP0501 C     21.14  +      1.33
  3>Ježek František          SKOB Slaný           SLA0501 C     21.19  +      1.38
  4>Jiras Jenda              OK Dobříš            DOR0505 C     22.19  +      2.38
  5>Mrázek Ondřej            Neregistrovaní       NNN0400       22.41  +      3.00
  6>Štěpo Ondřej             OK Dobříš            DOR0408 C     23.07  +      3.26
  7>Nemšovský Filip          USK Praha            VSP0500 C     23.19  +      3.38
  8>Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C     23.55  +      4.14
  9>Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     24.46  +      5.05
 10>Husák Ondřej             SKOB Slaný           SLA0600 C     26.15  +      6.34
 11>Forsterevicz Matouš      OK Dobříš            DOR0302       26.46  +      7.05
 12>Forsterevicz Ondřej      OK Dobříš            DOR0509       28.22  +      8.41
 13>Hronza Štěpán            OK Dobříš            DOR0501 C     28.34  +      8.53
 14>Bláha Matyáš             KČT Slavoj Praha     SJP0500 C     30.54  +     11.13
 15>Šiler Martin             SK Kamenice          KAM0501 C     31.20  +     11.39
 16>Bulíř Jáchym             KOB TRETRA Praha     TAP0602 C     32.03  +     12.22
 17>Jakub Jedlička           SK Kamenice          KAM0404       32.39  +     12.58
 17>Mišoň Daniel             SK Kamenice          KAM           32.39  +     12.58
 19>Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C     32.51  +     13.10
 20>Matyáš Plch              Neregistrovaní       NNN1004       33.16  +     13.35
 21>Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C     34.10  +     14.29
 22>Hora David               SK Praga             PGP0601 C     35.08  +     15.27
 23>Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     36.04  +     16.23
 24>Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C     42.24  +     22.43
 25>Bohatý Jan               Slovan Praha         UVP0400 C     58.08  +     38.27
 26>Metoděj Pavlas           Neregistrovaní       NNN1006       95.37  +     75.56
    Sedmihradský Jan         Neregistrovaní       NNN0005   DISK              
    Sedmihradský Vojtěch     Neregistrovaní       NNN0006   DISK              
    Oubrecht Petr            KOB Kladno           DKL0600 C DISK              
    Mišoň Daniel             SK Kamenice          KAM0500 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     19.24  +      0.00
  2>Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     19.39  +      0.15
  3>Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     20.17  +      0.53
  4>Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 C     21.29  +      2.05
  5>Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B     21.51  +      2.27
  6>Janda Ondřej             OK Dobříš            DOR0100 C     22.29  +      3.05
  7>Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C     22.32  +      3.08
  8>Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 C     22.41  +      3.17
  9>Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     22.46  +      3.22
 10>Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     22.51  +      3.27
 11>Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     23.46  +      4.22
 12>Měšťan Ondřej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 C     25.41  +      6.17
 13>Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 C     26.30  +      7.06
 14>Švarc Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP0203 C     27.07  +      7.43
 15>Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200       27.19  +      7.55
 16>Dudla Maxmilián          OK Dobříš            DOR0200 C     27.47  +      8.23
 17>Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C     28.17  +      8.53
 18>Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     28.20  +      8.56
 19>Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B     29.10  +      9.46
 20>Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C     29.22  +      9.58
 21>Renda Michal             SK Kamenice          KAM0207 C     29.23  +      9.59
 22>Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C     29.29  +     10.05
 23>Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     31.42  +     12.18
 24>Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C     32.49  +     13.25
 25>Průša Jan                PSK Olymp Praha      OLP0201       34.00  +     14.36
 26>Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100 C     34.41  +     15.17
 27>Hamet Petr               OK Dobříš            DOR0202 C     35.22  +     15.58
 28>Kroc Kryštof             OK Dobříš            DOR0201 C     35.34  +     16.10
 29>Husák Zdeněk             SKOB Slaný           SLA0201 C     43.27  +     24.03
 30>Vedral Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0205 C     44.07  +     24.43
 31>Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C     44.20  +     24.56
 32>Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     45.19  +     25.55
 33>Zicha David              VŠSK MFF UK Praha    MFP0105 C     53.42  +     34.18
 34>Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     62.57  +     43.33
 35>Macura Sebastian         VŠSK MFF UK Praha    MFP0202 C     63.39  +     44.15
    Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         4.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     37.35  +      0.00
  2>Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     38.09  +      0.34
  3>Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 C     49.05  +     11.30
  4>Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     49.20  +     11.45
  5>Oubrecht Tomáš           KOB Kladno           DKL0001 C     56.55  +     19.20
  6>Pockley Jakub            VŠSK MFF UK Praha    MFP0000 C     60.11  +     22.36
  7>Lafek Jan                TJ Aero Odolena Voda ODV9904       61.55  +     24.20
  8>Janeček Jiří             SOBSA                SOB0001       61.56  +     24.21
  9>Thein Filip              VŠSK MFF UK Praha    MFP9900 C     67.49  +     30.14
 10>Kdýr Matěj               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C     67.50  +     30.15
 11>Sůra Heřman              KOB TRETRA Praha     TAP9999       70.04  +     32.29
 12>Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C     75.05  +     37.30
 13>Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     75.22  +     37.47
 14>Dudák Ladislav           SKOB Slaný           SLA0002 C     79.19  +     41.44
    Rohlík Matěj             KOB TRETRA Praha     TAP0010 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         5.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     43.35  +      0.00
  2>Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B     45.39  +      2.04
  3>Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     50.01  +      6.26
  4>Kohout Matyáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9802 B     51.32  +      7.57
  5>Novák Aleš               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B     53.29  +      9.54
  6>Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B     57.22  +     13.47
  7>Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C     80.56  +     37.21
  8>Bambousek Jan            OK Dobříš            DOR9800 C    119.57  +     76.22
    Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         6.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 C     59.22  +      0.00
  2>Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 C     60.41  +      1.19
  3>Janáč Vašek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 C     64.27  +      5.05
    Votava Kryštof           OOB TJ Sokol Kostele KNC9601 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        6.3km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     40.14  +      0.00  R:    0b
  2>Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700       42.32  +      2.18  R:    0b
  3>Hora Zbyněk              SK Praga             PGP8000 C     42.59  +      2.45  R:    0b
  4>Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A     44.48  +      4.34  R:    0b
  5>Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 C     46.59  +      6.45  R:    0b
  6>Dvořák Miroslav          OOB SK Zbraslav      ZBP7601 C     47.40  +      7.26  R:    0b
  7>Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     50.26  +     10.12  R:    0b
  8>Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     50.27  +     10.13  R:    0b
  9>Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     51.48  +     11.34  R:    0b
 10>Klusák Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8704 C     53.10  +     12.56  R:    0b
 11>Pangrác Ondřej           VŠSK MFF UK Praha    MFP7603 C     53.55  +     13.41  R:    0b
 12>Hopanyuk Anatoliy        Oddíl OB Kotlářka    DKP7900 C     54.11  +     13.57  R:    0b
 13>Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     55.11  +     14.57  R:    0b
 14>Háněl Aleš               OOB SK Zbraslav      ZBP7400 C     55.20  +     15.06  R:    0b
 15>Kohl Ondřej              SKOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C     55.26  +     15.12  R:    0b
 16>Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     55.49  +     15.35  R:    0b
 17>Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 A     55.54  +     15.40  R:    0b
 18>Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C     58.16  +     18.02  R:    0b
 19>Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     60.03  +     19.49  R:    0b
 20>Staněk Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP8404       61.36  +     21.22  R:    0b
 21>Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C     62.01  +     21.47  R:    0b
 22>Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     62.54  +     22.40  R:    0b
 23>Tejkal Karel             OOB SK Zbraslav      ZBP7000 C     65.40  +     25.26  R:    0b
 24>Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C     66.32  +     26.18  R:    0b
 25>Malec Oldřich            SKOB Slaný           SLA9400 B     66.50  +     26.36  R:    0b
 26>Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     71.03  +     30.49  R:    0b
 27>Maška Marek              SK Meteor Kačerov Pr MKP8800 C     71.47  +     31.33  R:    0b
 28>Zoubek Petr              OOB SK Zbraslav      ZBP7602 C     72.33  +     32.19  R:    0b
 29>Pešta Jiří               Tesil Milevsko       MIL7201 C     75.01  +     34.47  R:    0b
 30>Šedivý Ondřej            OOB TJ Sokol Kostele KNC9103 C     76.47  +     36.33  R:    0b
 31>Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     89.59  +     49.45  R:   -0b
    Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L        9.4km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     61.34  +      0.00  R:    0b
  2>Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R     63.50  +      2.16  R:    0b
  3>Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     66.47  +      5.13  R:    0b
  4>Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     67.03  +      5.29  R:    0b
  5>Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     67.48  +      6.14  R:    0b
  6>Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     68.04  +      6.30  R:    0b
  7>Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     69.19  +      7.45  R:    0b
  8>Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     69.44  +      8.10  R:    0b
  9>Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C     71.03  +      9.29  R:    0b
 10>Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     71.12  +      9.38  R:    0b
 11>Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     72.05  +     10.31  R:    0b
 12>Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     72.51  +     11.17  R:    0b
 13>Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     73.33  +     11.59  R:    0b
 14>Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 C     74.33  +     12.59  R:    0b
 15>Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     76.43  +     15.09  R:    0b
 16>Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     76.47  +     15.13  R:    0b
 17>Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     80.25  +     18.51  R:    0b
 18>Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     80.45  +     19.11  R:    0b
 19>Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     82.46  +     21.12  R:    0b
 20>Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302       84.01  +     22.27  R:    0b
 21>Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     86.55  +     25.21  R:    0b
 22>Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     89.49  +     28.15  R:    0b
 23>Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     93.22  +     31.48  R:    0b
 24>Gregoriades Tomáš        SK Meteor Kačerov Pr MKP8302 C     94.36  +     33.02  R:    0b
 25>Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     94.54  +     33.20  R:    0b
 26>Procházka Vít            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     97.14  +     35.40  R:    0b
 27>Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     98.17  +     36.43  R:    0b
 28>Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C    101.18  +     39.44  R:    0b
 29>Haering Jan              SK Los Mělník        LME7500 C    123.06  +     61.32  R:    0b
 30>Pelant Michal            TK Rado              48C7400      132.45  +     71.11  R:   -0b
    Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C DISK              
 MS Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304  MS  128.50  +     67.16  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35K        5.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     58.50  +      0.00
  2>Tichý Ondřej             Oddíl OB Kotlářka    DKP7000       97.40  +     38.50
    Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35L        7.6km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     73.29  +      0.00
  2>Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     74.06  +      0.37
  3>Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C     74.42  +      1.13
  4>Zlesák Martin            OOB SK Chrast        CHT7302 C     78.05  +      4.36
  5>Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C     85.29  +     12.00
  6>Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     85.57  +     12.28
  6>Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     85.57  +     12.28
  8>Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     87.35  +     14.06
  9>Šrámek Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP6905 C     88.54  +     15.25
  9>Bambousek Martin         OK Dobříš            DOR7302 C     88.54  +     15.25
 11>Sládeček Petr            VŠSK MFF UK Praha    MFP7702 C     90.07  +     16.38
 12>Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     94.07  +     20.38
 13>Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     96.27  +     22.58
 14>Jun Drahomír             OOB TJ Sokol Kostele KNC5501 C     97.20  +     23.51
 15>Janeček Ondřej           SOBSA                SOB7001 C     98.51  +     25.22
 16>Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C     99.31  +     26.02
 17>Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C    100.09  +     26.40
 18>Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    100.14  +     26.45
 19>Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR7101 C    102.51  +     29.22
 20>Dudla Michal             OK Dobříš            DOR7403 C    108.29  +     35.00
 21>Rohlíček Jan             VŠSK MFF UK Praha    MFP7101 C    119.14  +     45.45
    Ženiš Jozef              KOB Sokol Pezinok    SPE7301   DISK              
    Zicha Josef              VŠSK MFF UK Praha    MFP7328   DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: H45K        4.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     44.19  +      0.00
  2>Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     55.26  +     11.07
  3>Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C     62.22  +     18.03
  4>Votava Petr              OOB TJ Sokol Kostele KNC6602 C     67.02  +     22.43
  5>Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     67.54  +     23.35
  6>Malačka Milan            TJ Sokol Praha Spoři DVP6000       73.27  +     29.08
  7>Masner Ondřej            KOB Dobřichovice     DCE6700 C     78.10  +     33.51
  8>Najman Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP6301 C     78.38  +     34.19
  9>Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6549       79.18  +     34.59
 10>Michel de Heij           VŠSK MFF UK Praha    MFP6800      115.04  +     70.45
 
Průběžné výsledky kategorie: H45L        6.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Westin Kjell             Neregistrovaní       NNN0011       53.31  +      0.00
  2>Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     53.37  +      0.06
  3>Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     54.12  +      0.41
  4>Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     54.57  +      1.26
  5>Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     57.02  +      3.31
  6>Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     60.15  +      6.44
  7>Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     60.44  +      7.13
  8>Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     60.47  +      7.16
  9>Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     65.14  +     11.43
 10>Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     65.40  +     12.09
 11>Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     68.28  +     14.57
 12>Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     69.47  +     16.16
 13>Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     72.59  +     19.28
 14>Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     77.07  +     23.36
 15>Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     81.33  +     28.02
 16>Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     82.52  +     29.21
 17>Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     84.34  +     31.03
 18>Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     85.02  +     31.31
 19>Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     87.32  +     34.01
 20>Štětina Jiří             TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C     89.07  +     35.36
 21>Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     90.58  +     37.27
 22>Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     92.29  +     38.58
 23>Malec Jaroslav           SKOB Slaný           SLA6200 C    101.21  +     47.50
 24>Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C    114.08  +     60.37
 25>Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C    123.21  +     69.50
 26>Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    129.51  +     76.20
 27>Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C    133.14  +     79.43
    Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C DISK              
    Bazika Miroslav          TJ Sokol Troja       TJP6401 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         5.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     47.10  +      0.00
  2>Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     51.16  +      4.06
  3>John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C     52.48  +      5.38
  4>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     55.50  +      8.40
  5>Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C     60.49  +     13.39
  6>Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C     61.10  +     14.00
  7>Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     65.18  +     18.08
  8>Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     65.34  +     18.24
  9>Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     67.11  +     20.01
 10>Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     67.58  +     20.48
 11>Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     68.53  +     21.43
 12>Knotek Kamil             PSK Olymp Praha      OLP5701 C     69.05  +     21.55
 13>Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C     70.00  +     22.50
 14>Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     70.53  +     23.43
 15>Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     72.39  +     25.29
 16>Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     72.49  +     25.39
 17>Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C     73.14  +     26.04
 18>Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     74.04  +     26.54
 19>Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C     75.35  +     28.25
 20>Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C     76.32  +     29.22
 21>Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     76.53  +     29.43
 22>Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     83.24  +     36.14
 23>Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     85.14  +     38.04
 24>Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     95.56  +     48.46
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         3.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     35.46  +      0.00
  2>Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     36.59  +      1.13
  3>Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     41.53  +      6.07
  4>Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     42.25  +      6.39
  5>Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     42.38  +      6.52
  6>Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     42.50  +      7.04
  7>Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     43.36  +      7.50
  8>Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C     43.46  +      8.00
  9>Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     50.29  +     14.43
 10>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     50.42  +     14.56
 11>Hlavatý Karel            KČT Slavoj Praha     SJP4200 C     52.25  +     16.39
 12>Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     57.46  +     22.00
 13>Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     66.11  +     30.25
 14>Mudr Stanislav           KOB Dobřichovice     DCE4400 C     66.38  +     30.52
 15>Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     67.09  +     31.23
 
Průběžné výsledky kategorie: H75         3.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     37.17  +      0.00
  2>Bláha Svatopluk          KČT Slavoj Praha     SJP3501 C     43.34  +      6.17
  3>Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     71.37  +     34.20
  4>Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C     85.53  +     48.36
  5>Burýšek Slavomír         TJ Sokol Troja       TJP3600      122.42  +     85.25
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Stauch Daniel            LC Lipence           3LC0600       18.04  +      0.00
  2>Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C     18.10  +      0.06
  3>Pangrácová Anna                                             21.53  +      3.49
  4>Blahutová Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     22.48  +      4.44
  5>Moravec Michal           Neregistrovaní       NNN0600       23.34  +      5.30
  6>Pangrácová Eva                                              23.57  +      5.53
  7>Bernard Robin            OK Dobříš            DOR0600 C     24.00  +      5.56
  8>Mucha Tomáš              VŠSK MFF UK Praha    MFP0707       24.11  +      6.07
  9>Šakirová Fanny                                              24.37  +      6.33
 10>Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C     25.30  +      7.26
 11>Wdówková Ellen           OOB TJ Tatran Jablon TJN0353 C     25.32  +      7.28
 12>Hroněk Štěpán            USK Praha            VSP0700 C     26.09  +      8.05
 13>Bláha Šimon              KČT Slavoj Praha     SJP0700 C     26.11  +      8.07
 14>Formánková Štěpánka                              03         26.17  +      8.13
 15>Šimerka Ondřej                                   08         26.18  +      8.14
 15>Holce Jáchym                                     07         26.18  +      8.14
 17>Havlíček Martin          OK Dobříš            DOR0601 C     26.30  +      8.26
 18>Bulířová Žofie                                              27.21  +      9.17
 19>Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     27.35  +      9.31
 20>Fořt Bruno               SK Praga             PGP09         27.36  +      9.32
 21>Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR0800 C     27.48  +      9.44
 22>Balejová Sofie           SK Kamenice          KAM           28.27  +     10.23
 23>Forstereviczová Julie    OK Dobříš            DOR0850       28.34  +     10.30
 24>Milotová Barbora         SK Kamenice          KAM0753       28.38  +     10.34
 25>Verner Václav            KOB TRETRA Praha     TAP0702 C     28.43  +     10.39
 26>Lorenc Vašík             OK Dobříš            DOR0702 C     29.45  +     11.41
 27>Robert de Heij           VŠSK MFF UK Praha    MFP0003       31.10  +     13.06
 28>Jandová Eva              OK Dobříš            DOR0752 C     31.29  +     13.25
 29>Fialová Tereza           OK Dobříš            DOR0654       32.10  +     14.06
 30>Háněl Jaromír                                               33.21  +     15.17
 31>Oujeský Lukáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA1000       33.30  +     15.26
 32>Kudrnáčová Marta         SK Kamenice          KAM           33.37  +     15.33
 33>Pompachovi                                                  34.04  +     16.00
 34>Hora Jan                 SK Praga             PGP0901 C     34.12  +     16.08
 35>Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C     34.20  +     16.16
 36>Pop Jonáš                KOB TRETRA Praha     TAP           34.44  +     16.40
 37>Bartáková Tereza a Věra  SK Meteor Kačerov Pr MKP0450       34.59  +     16.55
 38>Koubková Tereza          OK Dobříš            DOR0651 C     35.34  +     17.30
 39>Průša Jakub              PSK Olymp Praha      OLP0601       36.51  +     18.47
 40>Jiras Antonín            OK Dobříš            DOR0701 C     36.59  +     18.55
 41>Nedbalová Klára          VŠSK MFF UK Praha    MFP0850 C     39.04  +     21.00
 42>Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROUxxxx       40.24  +     22.20
 43>Chumová Adéla            OOB Slavia Praha     SLP0950 C     40.51  +     22.47
 43>Folprecht Lukáš                                             40.51  +     22.47
 45>Hampl Jan                SK Los Mělník        LME0900 C     41.22  +     23.18
 46>Honsová Johana           OOB SK Zbraslav      ZBP           42.02  +     23.58
 47>Straková Denisa          SKOB Slaný           SLA0750 C     42.27  +     24.23
 48>Jiras František          OK Dobříš            DOR0900       42.36  +     24.32
 49>Kuterová Jana                                               43.06  +     25.02
 50>Malý Jaroslav            OK Dobříš            DOR0602       43.18  +     25.14
 51>Mirčeva Tereza           OK Dobříš            DOR0750 C     43.56  +     25.52
 52>Sedmihradský Aleš        Neregistrovaní       NNN0007       44.04  +     26.00
 53>Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C     44.26  +     26.22
 54>Junek Matouš             VŠTJ Stavební fakult FSP0801       44.29  +     26.25
 55>Šeborová Kačka           KOB Kladno           DKL0951       45.54  +     27.50
 56>Krečová Ema              KOB Kladno           DKL0950 C     46.27  +     28.23
 57>Uhlířová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950       46.40  +     28.36
 58>Seidlová Magdalena       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0953 C     50.35  +     32.31
 59>Bozděch Vojta            SK Praga             PGP           50.40  +     32.36
 60>Vaculovičová Bebe                                           51.04  +     33.00
 61>Janata Diviš                                                51.24  +     33.20
 62>Kalinová Barbora         VŠTJ Ekonom Praha    EKP1054 C     51.41  +     33.37
 63>Tejkalová Eliška                                            52.14  +     34.10
 64>Bojágová Alžběta                                            54.34  +     36.30
 65>Němcová Adéla            Neregistrovaní       NNN1050       55.55  +     37.51
 66>Mrázek Vavřinec          Neregistrovaní       NNN0902       58.41  +     40.37
 67>Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C     59.55  +     41.51
 68>Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     63.44  +     45.40
 69>Čablová Magdalena                                           81.28  +     63.24
    Nitsch Ondřej                                           DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P3          3.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vaculovič Radim          Neregistrovaní       NNN0020       23.00  +      0.00
  2>Malečková Iva                                               28.21  +      5.21
  3>Šváb Jéňa                                                   30.11  +      7.11
  4>Vykuka Lukáš             Neregistrovaní       NNN8900       30.26  +      7.26
  5>Lorencová Marcela        OK Dobříš            DOR7752       30.28  +      7.28
  6>Horký Adam               Neregistrovaní       NNN0008       30.52  +      7.52
  7>Bernardová Martina       OK Dobříš            DOR7751       32.33  +      9.33
  8>Pavlíčková Lenka         OK Dobříš            DOR7251       33.26  +     10.26
  9>Puchalský Jakub          USK Praha            VSP           34.01  +     11.01
 10>Anna Švejdová            Neregistrovaní       NNN1008       34.07  +     11.07
 11>Puchalský Jan            USK Praha            VSP0101       35.28  +     12.28
 12>Nehasil Jiří             USK Praha            VSP           35.29  +     12.29
 13>Wdówka Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN0200 C     36.04  +     13.04
 14>Kalinová Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE9160       37.48  +     14.48
 15>Hronzová Andrea          OK Dobříš            DOR7850       38.33  +     15.33
 16>Markéta Horká            Neregistrovaní       NNN1007       38.37  +     15.37
 17>Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     40.02  +     17.02
 18>Hronová Katarína                                            40.16  +     17.16
 19>Jílková Radka            OOB SK Zbraslav      ZBP7751       40.29  +     17.29
 20>Krocová Ludmila          OK Dobříš            DOR6650       41.21  +     18.21
 21>Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C     42.14  +     19.14
 22>Oubrechtová Jaroslava    KOB Kladno           DKL7250 C     42.26  +     19.26
 23>Zelenková Martina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY7351       42.48  +     19.48
 24>Kudrnáčková Hana         SK Kamenice          KAM           43.21  +     20.21
 25>Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C     43.27  +     20.27
 26>Jandová Jana             OK Dobříš            DOR7151       43.43  +     20.43
 27>Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP7603 C     44.01  +     21.01
 28>Krocová Eliška           OK Dobříš            DOR9750       44.56  +     21.56
 29>Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     45.25  +     22.25
 30>Albrecht Vladimír        SK Kamenice          KAM7800 C     45.37  +     22.37
 31>Buková Zdeňka            SKOB Roudnice nad La ROU70         48.08  +     25.08
 32>Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY6650       48.14  +     25.14
 33>Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     49.59  +     26.59
 34>Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL7251       50.11  +     27.11
 35>Hroňková Milada          USK Praha            VSP7455 C     50.43  +     27.43
 36>Tůmová Tereza                                               51.24  +     28.24
 37>Tůmová Jitka                                                51.46  +     28.46
 38>Průša Ondřej             PSK Olymp Praha      OLP0401       51.54  +     28.54
 39>Kunešová Tereza, Barča                                      53.06  +     30.06
 40>Vodochodský Ivan         OK Dobříš            DOR7402       53.59  +     30.59
 41>Černá Hana                                                  55.40  +     32.40
 42>Jirasová Jana            OK Dobříš            DOR7450       56.05  +     33.05
 43>Vrubel Tomáš                                                56.54  +     33.54
 44>Dudlová Iva              OK Dobříš            DOR7250       60.06  +     37.06
 45>Opová Anna                                                  62.05  +     39.05
 46>Weisl Martin             TJ Sokol Troja       TJP           64.56  +     41.56
 47>Janasová Barbora                                            66.22  +     43.22
 48>Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 C     68.03  +     45.03
 49>Straka Michal            SK Kamenice          KAM           97.20  +     74.20
 50>Pazderová Jana           Neregistrovaní       NNN1009       99.06  +     76.06
 51>Poláková Tereza          Neregistrovaní       NNN9851      109.03  +     86.03
 52>Jakubec Benjamin                                           124.13  +    101.13
 53>Vítová Marianne                                            130.21  +    107.21
    yajic 2                                                 DISK              
    Eliášová Šárka           KOB TRETRA Praha     TAP       DISK              
 MS Zajíc                    VŠTJ Stavební fakult FSP      MSDISK             
 
Průběžné výsledky kategorie: T3          3.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200       26.08  +      0.00
  2>Husáková Petra           SKOB Slaný           SLA           27.54  +      1.46
  3>Balej Jiří               SK Kamenice          KAM           32.41  +      6.33
  4>Lucie Langerová          Oddíl OB Kotlářka    DKP8351       37.07  +     10.59
  5>Hejsek Jiří              SK Kamenice          KAM6900       37.53  +     11.45
  6>Martínková Kateřina      SKOB TJ Sokol Kralup KPY7350 C     38.12  +     12.04
  7>Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C     40.50  +     14.42
  8>Kašparová Irena          SKOB Slaný           SLA6852 C     41.02  +     14.54
  9>Gemperle František       VŠSK MFF UK Praha    MFP0002       41.06  +     14.58
 10>Opová Kristýna                                              44.25  +     18.17
 11>Kučerová Bára            OK Dobříš            DOR7851       53.12  +     27.04
 12>Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     61.13  +     35.05
 13>Novotná Barbora                                             70.03  +     43.55
 14>Tomáš Pavlas             Neregistrovaní       NNN1005       92.59  +     66.51
 
Průběžné výsledky kategorie: T5          4.9km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kalina Zdeněk            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8408 C     35.27  +      0.00
  2>Jurga Vojtěch                                               38.26  +      2.59
  3>Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501       40.20  +      4.53
  4>Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     44.30  +      9.03
  5>Šimerková Olga           SK Praga             PGP7551       44.55  +      9.28
  6>Janda Pavel              OK Dobříš            DOR7600 C     45.34  +     10.07
  7>Martin Plch              Neregistrovaní       NNN1003       47.03  +     11.36
  8>Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       47.46  +     12.19
  9>Hájek Filip              OK Dobříš            DOR7500       48.23  +     12.56
 10>Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7200       48.41  +     13.14
 11>Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     48.48  +     13.21
 12>Kuklová Jana             TJ Sokol Troja       TJP           48.49  +     13.22
 13>Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV7000 C     48.50  +     13.23
 14>Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C     49.34  +     14.07
 15>Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     50.07  +     14.40
 16>Němec Jan                Neregistrovaní       NNN7700       50.33  +     15.06
 17>Pangrácová Jana          VŠSK MFF UK Praha    MFP           53.12  +     17.45
 18>Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200       53.25  +     17.58
 19>Přibyl Ivan                                                 53.39  +     18.12
 20>Šimek Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP9600       54.43  +     19.16
 21>Junková Petra                                    7405       57.06  +     21.39
 22>Mrázek Pavel             Neregistrovaní       NNN0004       57.42  +     22.15
 23>Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     57.59  +     22.32
 24>Přibylová Anežka         VŠTJ Stavební fakult FSP           58.05  +     22.38
 25>Čechmánek Radek          SK OK 24 Praha       OKP9101       58.49  +     23.22
 26>Lorenc Václav            OK Dobříš            DOR7200 C     62.12  +     26.45
 27>Macháčková Alena         OK Dobříš            DOR6451       64.56  +     29.29
 28>Majdáková Martina                                           71.30  +     36.03
 29>Setínková Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP5753 C     74.20  +     38.53
 30>Honza Procházka          Neregistrovaní       NNN1001       95.43  +     60.16
 31>Metlička Tomáš           OOB SK Zbraslav      ZBP          103.26  +     67.59
 32>Němec Luboš              TJ Sokol Praha Spoři DVP4401      104.42  +     69.15
    Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C DISK