Startovka kategorie                                                5.4.2013 8:08:31
                       1. závod Enacon Cupu 2013 - Klánovice
===ČSOS-FSP==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.0km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Martynková Olga          KOB TRETRA Praha     TAP0352 C  981806   0.00         
  2 Straitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830   2.00         
  3 Longinová Adéla          KOB TRETRA Praha     TAP0351 C  361991   4.00         
  4 Holecková Michaela       KOB Moira Brno       ABM0259 C  337646   6.00         
  5 Vakant                                                            8.00         
  6 Arnotová Anna            _NNN/Neregistrovany  NNN0014            10.00         
  7 Arnostová Veronika       OK Dobrís            DOR0455 C  434596  12.00         
  8 Cerná Katerina           _NNN/Neregistrovany  NNN0015            14.00         
  9 Vakant                                                           16.00         
 10 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021831  18.00         
 11 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C  361932  20.00         
 12 Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C  446367  22.00         
 13 Bulírová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 C          24.00         
 14 Pelantová Martina        TK Radonovice        48C0550   2051504  26.00         
 15 Vakant                                                           28.00         
 16 Tichá Dorotea            Oddíl OB Kotlárka    DKP0351 C          30.00         
 17 Pecníková Nikola         _NNN/Neregistrovany  NNN0016            32.00         
 18 Pracková Ema             VL SK MFF UK Praha   MFP0451 C  426373  34.00         
 19 Vakant                                                           36.00         
 20 Jirkovská Katerina       SKOB Slany           SLA0350 C  206417  38.00         
 
Startovka kategorie: D10L       2.8km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemková Pavlína          SKOB Slany           SLA0551 C  436970   0.00         
  2 Blahutová Martina        VL SK MFF UK Praha   MFP0550 C           0.00         
  3 Kubcová Anna             KOB Dobruska         DOB0550 C    7258   0.00         
  4 Chládková Eliska         OOB TJ Sokol Kostele KNC0350 C  224867   0.00         
  5 Jirkovská Magdaléna      SKOB Slany           SLA0550 C 2011819   0.00         
  6 Kándlová Ema             KOB Dobrichovice     DCE0351 C  416316   0.00         
  7 Cechová Klára            SKOB Slany           SLA0552 C  438647   0.00         
  8 Popova Jana              KOB TRETRA Praha     TAP9997             0.00         
  9 Popova Veronika          KOB TRETRA Praha     TAP9996             0.00         
 10 Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 C 2021847   0.00         
 11 Hronková Barbora         USK Praha            VSP0650 C 2035736   0.00         
 12 Jedlicková Josefína      USK Praha            VSP0651 C  443085   0.00         
 13 Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639   0.00         
 14 Simsová Pavla            VL SK MFF UK Praha   MFP0551 C  428269   0.00         
 15 Pokorná Adéla            VL SK MFF UK Praha   MFP0455 C 2049634   0.00         
 16 Macurová Beata           VL SK MFF UK Praha   MFP0452 C 2049635   0.00         
 17 Kydlícková Klára         VL SK MFF UK Praha   MFP0453 C 2049636   0.00         
 18 De Heij Laura            VL SK MFF UK Praha   MFP0450 C  443070   0.00         
 19 Vakant                                                            0.00         
 20 Vakant                                                            0.00         
 21 Vakant                                                            0.00         
 22 Vakant                                                            0.00         
 23 Vakant                                                            0.00         
 24 Vakant                                                            0.00         
 25 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.4km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vallová Kristyna         OB SK Zvole          ZVO0152 C 2035151  10.00         
  2 Kuncová Vendula          SK Praga             PGP0150 C          12.00         
  3 Hladká Gabriela          KOB TRETRA Praha     TAP0255 C  981833  14.00         
  4 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832  16.00         
  5 Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C  442850  18.00         
  6 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 C 2035748  20.00         
  7 Votavová Zofie           OOB TJ Sokol Kostele KNC0250 C  446355  22.00         
  8 Vyhnálková Marie         VL SK MFF UK Praha   MFP0151 B 2019236  24.00         
  9 Jirkovská Michaela       SKOB Slany           SLA0150 B  320292  26.00         
 10 Sládecková Barbora       VL SK MFF UK Praha   MFP0250 C  448934  28.00         
 11 Rusá Vendula             KOB Dobrichovice     DCE0150 B  232737  30.00         
 12 Kastnerová Jessica       OK Dobrís            DOR0250 C 2042536  32.00         
 13 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C 2042535  34.00         
 14 Skáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B  434818  36.00         
 15 Vakant                                                           38.00         
 16 Simsová Barbora          VL SK MFF UK Praha   MFP0150 C  428243  40.00         
 17 Safková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B 2042545  42.00         
 18 Fantová Katerina         VL TJ Ekonom Praha   EKP0256 C   49632  44.00         
 19 Sanna Karin              Oddíl OB Kotlárka    DKP0250 B   51577  46.00         
 20 Michaliková Zuzana       SK Kamenice          KAM0152 C          48.00         
 21 Vakant                                                           50.00         
 22 Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlárka    DKP0150 C  897356  52.00         
 23 Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C  446366  54.00         
 24 Radová Lucie             Oddíl OB Kotlárka    DKP0251 C  897371  56.00         
 25 Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C  515197  58.00         
 26 Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlárka    DKP0151 B  443091  60.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C  682095  36.00         
  2 Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C 2023953  38.00         
  3 Vakant                                                           40.00         
  4 Srámková Hana            VL SK MFF UK Praha   MFP0051 B 2031355  42.00         
  5 Ciháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 B  232895  44.00         
  6 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B  438638  46.00         
  7 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B  232425  48.00         
  8 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C 2021848  50.00         
  9 Kyralová Anna            SK Kamenice          KAM0052 C          52.00         
 10 Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C  434804  54.00         
 11 Sieglová Eliska          VL SK MFF UK Praha   MFP9950 B  443101  56.00         
 12 Chládková Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC0052 C  224869  58.00         
 13 Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B  331147  60.00         
 14 Benesová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C   49640  62.00         
 15 Illnerová Katerina       Oddíl OB Kotlárka    DKP9950 B    9888  64.00         
 16 Sedlácková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B  232535  66.00         
 17 Sobotková Anna           SK Praga             PGP0050 C  682363  68.00         
 18 Kováríková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B  436964  70.00         
 19 Míchalová Sárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C  515401  72.00         
 20 Straková Veronika        SKOB Slany           SLA0051 B  219276  74.00         
 21 Vakant                                                           76.00         
 22 Rohlícková Frantiska     VL SK MFF UK Praha   MFP9952 C  438645  78.00         
 23 Kolárová Johana          SKOB Slany           SLA9950 B  897346  80.00         
 24 Kováciková Jolana        OOB TJ Sokol Kostele KNC0051 C   52256  82.00         
 25 Pelikánová Mása          VL SK MFF UK Praha   MFP0050 C  428223  84.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B  442863  75.00         
  2 Sachová Barbora          VL SK MFF UK Praha   MFP9852 C  448938  77.00         
  3 Simunková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 B  442851  79.00         
  4 Vakant                                                           81.00         
  5 Poláková Katerina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B  442864  83.00         
  6 Zábranská Kristyna       SKOB Slany           SLA9852 C  420439  85.00         
  7 Repiská Amálie           VL SK MFF UK Praha   MFP9851 B 2023817  87.00         
  8 Susánková Hana           SKOB Slany           SLA9855 C  442876  89.00         
  9 Hájková Eliska           OB SK Zvole          ZVO9851 B  232531  91.00         
 10 Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A  246808  93.00         
 11 Hrdlicková Ludmila       SKOB Slany           SLA9851 C  301621  95.00         
 12 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B  438639  97.00         
 13 Zimmerová Katerina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274  99.00         
 14 Kovalcíková Tatána       OK Dobrís            DOR9850 C 2044900 101.00         
 15 Nováková Marie           SKOB TJ Sokol Kralup KPY9850 C  301347 103.00         
 16 Kopecká Eliska           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C  303937 105.00         
 17 Vyhnálková Barbora       VL SK MFF UK Praha   MFP9850 A 2023812 107.00         
 18 Jezková Katerina         SKOB Slany           SLA9750 B    8671 109.00         
 19 Stehlíková Anna          VL SK MFF UK Praha   MFP9750 C  553447 111.00         
 20 Vakant                                                          113.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00         
  2 Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A  232050   3.00         
 
Startovka kategorie: D21K        4.4km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázková Romana          Sportcentrum Jicín   SJC8351 R  500556  92.00         
  2 Vakant                                                           94.00         
  3 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlárka    DKP8159 C  420446  96.00         
  4 Balzima                  KOB TRETRA Praha     TAP9998            98.00         
  5 Sebková Jana             OK Sparta Praha      SCP9250 C 2025359 100.00         
  6 Znamenácková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848 102.00         
  7 Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C   51688 104.00         
  8 Skálová Gabriela         Oddíl OB Kotlárka    DKP8658 C  515053 106.00         
  9 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641 108.00         
 10 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 C   51438 110.00         
 11 Vakant                                                          112.00         
 12 Maderycová Katerina      SJH Jindrichuv Hrade SJH7951 C  443107 114.00         
 13 Vakant                                                          116.00         
 14 Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C   51582 118.00         
 15 Kazdová Dana             OK Vrsovice          24C8150     51349 120.00         
 16 Sedlácková Jana          OOB SK Zbraslav      ZBP7654 C   53590 122.00         
 17 Winkler Hanna            OK Lokomotiva Plzen  LPM8051 C  888631 124.00         
 18 Vakant                                                          126.00         
 19 Krecová Kristyna         KOB Kladno           DKL8050 C   52227 128.00         
 20 Rusá Pavla               KOB Dobrichovice     DCE9450 C  232129 130.00         
 21 Seborová Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C   52228 132.00         
 22 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111 134.00         
 23 Jezková Klára            SK Praga             PGP8455 C   51659 136.00         
 24 Blahutová Hanka          VL SK MFF UK Praha   MFP7953 C   51928 138.00         
 25 Kudrnácová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C  301379 140.00         
 26 Rudolfová Jana           Sportcentrum Jicín   SJC7752 C 2020719 142.00         
 27 Nováková Lucie           SK Praga             PGP8552 C   51806 144.00         
 28 Malináková Barbora       OB Vizovice          VIC9051 C   53334 146.00         
 29 Seidlová Barbora         VL TJ Ekonom Praha   EKP7955 C   51610 148.00         
 30 Vakant                                                          150.00         
 
Startovka kategorie: D21L        5.5km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C   53443  21.00         
  2 Králová Michaela         SK OB Chotebor       CTB7959 C   52139  23.00         
  3 Nováková Katerina        SK OK 24 Praha       OKP9450 B  887935  25.00         
  4 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784  27.00         
  5 Kalinová Markéta         VL TJ Ekonom Praha   EKP8259 C  515409  29.00         
  6 Nedbalová Jana           VL SK MFF UK Praha   MFP8050 C   49639  31.00         
  7 Siegerová Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP7552 C   51850  33.00         
  8 Kozinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089  35.00         
  9 Kosárková Iva            Pratele orientacniho AOP8152 R   51568  37.00         
 10 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP9450 A 7945000  39.00         
 11 Precechtelová Tereza     KOB Dobruska         DOB8971 C    8564  41.00         
 12 Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C  887632  43.00         
 13 Vakant                                                           45.00         
 14 Izáková Ivana            VL TJ Ekonom Praha   EKP7453 C  361968  47.00         
 15 Rusá Sárka               SK Kamenice          KAM9157 C  331162  49.00         
 16 Vakant                                                           51.00         
 17 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862  53.00         
 18 Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A  428250  55.00         
 19 Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlárka    DKP8655 C    8638  57.00         
 20 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 R  920685  59.00         
 21 Bolechová Anezka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C   51104  61.00         
 22 Krausová Katerina        Oddíl OB Kotlárka    DKP8859 C   51787  63.00         
 23 Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C 1398972  65.00         
 24 Tloustová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C   52114  67.00         
 25 Svobodná Sárka           Oddíl OB Kotlárka    DKP8850 R  887612  69.00         
 26 Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C  515029  71.00         
 27 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlárka    DKP8756 R 7875600  73.00         
 28 Jezková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658  75.00         
 29 Vakant                                                           77.00         
 30 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  79.00         
 31 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R  995832  81.00         
 32 Svobodová Jitka          KOB Dobrichovice     DCE7450 C   53598  83.00         
 33 Skáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C  434803  85.00         
 34 Alblová Lucie            SK Los Melnik        LME7555 C  420448  87.00         
 35 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782  89.00         
 36 Kozinová Anna            SK Praga             PGP9350 R 7003036  91.00         
 37 Vakant                                                           93.00         
 38 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  95.00         
 39 Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlárka    DKP8350 C   51759  97.00         
 40 Kozinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A 7003042  99.00         
 41 Vakant                                                          101.00         
 42 Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C  232167 103.00         
 43 Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C   52166 105.00         
 44 Prchalová Ivana          SK SNS Smrzovka      SMR8754 C  416287 107.00         
 45 Vakant                                                          109.00         
 46 Smolková Katerina        SK Praga             PGP8852 C   53556 111.00         
 47 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlárka    DKP8651 C   51798 113.00         
 48 Boránková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599 115.00         
 49 Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C   51546 117.00         
 50 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlárka    DKP8853 R  887919 119.00         
 51 Rysavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C   51627 121.00         
 52 Zamazalová Katerina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010 123.00         
 53 Peterová Alena           KOB Dobruska         DOB8953 C    7247 125.00         
 54 Jiríková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 C  416004 127.00         
 55 Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C  997856 129.00         
 56 Simsová Jana             VL SK MFF UK Praha   MFP7651 C   51713 131.00         
 57 Krausová Barbora         TJ Sokol Troja       TJP9150 C   53504 133.00         
 58 Cermáková Kristyna       SK Praga             PGP9154 C   53007 135.00         
 59 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 C  232415 137.00         
 60 Mikulásová Helena        SK Praga             PGP9353 B  515453 139.00         
 61 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C   52932 141.00         
 62 Peterová Vera            KOB Dobruska         DOB8751 C    7248 143.00         
 63 Krístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C   51608 145.00         
 64 Tomesová Daniela         Sportcentrum Jicín   SJC8451 C  981842 147.00         
 65 Havlícková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C  886266 149.00         
 
Startovka kategorie: D35         4.7km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jezková Regina           SK Praga             PGP6352 C   51660   2.00         
  2 Sedlácková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C    7921   5.00         
  3 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567   8.00         
  4 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766  11.00         
  5 Arnostová Katerina       USK Praha            VSP7652 C    8857  14.00         
  6 Zemková Helena           SKOB Slany           SLA7450 C  425546  17.00         
  7 Klapalová Pavla          VL TJ Ekonom Praha   EKP7051 C   51589  20.00         
  8 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208  23.00         
  9 Sedivá Miroslava         VL TJ Ekonom Praha   EKP5750 C   51604  26.00         
 10 Ctrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C  231924  29.00         
 11 Nováková Eva             SK Kamenice          KAM7251 C          32.00         
 12 Reichlová Jana           SK Meteor Kacerov Pr MKP7550 C   51702  35.00         
 13 Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C 2043619  38.00         
 14 Sieglová Dása            VL SK MFF UK Praha   MFP7050 C  443075  41.00         
 15 Zakourilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  44.00         
 16 Petra Pokorná            VL SK MFF UK Praha   MFP7799   2049632  47.00         
 17 Fantová Libuse           VL TJ Ekonom Praha   EKP5650 C   51583  50.00         
 18 Benesová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647  53.00         
 19 Klofácová Romana         OOB Slavia Praha     SLP6951 C   51364  56.00         
 20 Vakant                                                           59.00         
 21 Boumová Irena            USK Praha            VSP7751 C   51739  62.00         
 22 Nová Jana                OK Dobrís            DOR7150 C 2045313  65.00         
 23 Vakant                                                           68.00         
 24 Janecková Veronika       SOBSA                SOB7151 C   53017  71.00         
 25 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283  74.00         
 26 Vakant                                                           77.00         
 27 Kolárová Michaela        SKOB Slany           SLA7351 C  981813  80.00         
 28 Pracková Zita            VL SK MFF UK Praha   MFP7850 C 2045228  83.00         
 29 Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C  981829  86.00         
 30 Hrdlicková Ludmila       SKOB Slany           SLA6950 C  224894  89.00         
 31 Pribíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618  92.00         
 32 Pelikánová Lucie         VL SK MFF UK Praha   MFP6950 C  410387  95.00         
 33 Jirkovská Pavlína        SKOB Slany           SLA7250 C  434805  98.00         
 34 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955 101.00         
 35 Straitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672 104.00         
 36 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823 107.00         
 37 Skvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 110.00         
 38 Srámková Iva             VL SK MFF UK Praha   MFP7251 C 2035141 113.00         
 39 Kováríková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C   51499 116.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C   51289   2.00         
  2 Procházková Miluse       KOB Dobrichovice     DCE5450 C   51966   5.00         
  3 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlárka    DKP6651 C  231939   8.00         
  4 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  11.00         
  5 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlárka    DKP6652 C  434580  14.00         
  6 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  17.00         
  7 Klasková Katerina        Oddíl OB Kotlárka    DKP6750 C   49806  20.00         
  8 Ciháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387  23.00         
  9 Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C  232184  26.00         
 10 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C   52099  29.00         
 11 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  32.00         
 12 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161  35.00         
 13 Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C  410742  38.00         
 14 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643  41.00         
 15 Zavadilová Nada          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  44.00         
 16 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlárka    DKP5851 C  301365  47.00         
 17 Mrázová Pavla            KOB Dobrichovice     DCE5550 C    7868  50.00         
 18 Baziková Lucie           TJ Sokol Troja       TJP6451 C  434807  53.00         
 19 Michálková Jirina        USK Praha            VSP6151 C   51734  56.00         
 20 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  59.00         
 21 Dolezalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095  62.00         
 22 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP5752 C   49892  65.00         
 23 Vakant                                                           68.00         
 24 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C 2043618  71.00         
 25 Hasalová Jana            SK Praga             PGP6751 C  232361  74.00         
 26 Vakant                                                           77.00         
 27 Turinská Ivana           KOB TRETRA Praha     TAP6850 C  232199  80.00         
 28 Radová Jaromíra          Oddíl OB Kotlárka    DKP6551 C  515168  83.00         
 29 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  86.00         
 30 Havlícková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C   52259  89.00         
 31 Cechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720  92.00         
 32 Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C   52265  95.00         
 33 Rusá Lenka               KOB Dobrichovice     DCE6452 C  301314  98.00         
 34 Dohnalová Jindra         USK Praha            VSP6250 C   51902 101.00         
 35 Malacková Jana           TJ Sokol Praha Spori DVP6151 C  232646 104.00         
 36 Nemecková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677 107.00         
 37 Kasparová Irena          SKOB Slany           SLA6852 C  336731 110.00         
 38 Veljaciková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C  336735 113.00         
 39 Cervinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525 116.00         
 40 Vakant                                                          119.00         
 41 Kohoutová Pavla          OOB TJ Sokol Kostele KNC6251 C  515055 122.00         
 42 Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C   51356 125.00         
 43 Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C  428220 128.00         
 44 Slavíková Katerina       SK Praga             PGP6650 C   51275 131.00         
 45 Vakant                                                          134.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C  301361  21.00         
  2 Wagnerová Lenka          Oddíl OB Kotlárka    DKP5450 C  301368  24.00         
  3 Hankovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  27.00         
  4 Nováková Jirina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998  30.00         
  5 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  33.00         
  6 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917  36.00         
  7 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C   53006  39.00         
  8 Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C  232190  42.00         
  9 Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C   52760  45.00         
 10 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  48.00         
 11 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220  51.00         
 12 Vakant                                                           54.00         
 13 Vakant                                                           57.00         
 14 Juzková Jaroslava        OK Sparta Praha      SCP5250 C   49837  60.00         
 15 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlárka    DKP5150 C   51799  63.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C   51612  19.00         
  2 Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C   51639  22.00         
  3 Rysavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C   53540  25.00         
  4 Vakant                                                           28.00         
 
Startovka kategorie: D75         2.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00         
  2 Bláhová Blanka           KCT Slavoj Praha     SJP3651 C   51148   6.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.0km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kyral Maxmilián          SK Kamenice          KAM0305 C          42.00         
  2 Kucera Jáchym            OK Dobrís            DOR0301 C 2044898  44.00         
  3 Choutka Stepán           VL SK MFF UK Praha   MFP0305 C 2049637  46.00         
  4 Visna Johan              Oddíl OB Kotlárka    DKP0401 C          48.00         
  5 Arnot Frantisek          _NNN/Neregistrovany  NNN0017            50.00         
  6 Hejsek Lukás             SK Kamenice          KAM0400 C 2051541  52.00         
  7 Martínek Jaroslav        SKOB TJ Sokol Kralup KPY0300 C          54.00         
  8 Ctrnáct Frantisek        SK Praga             PGP0401 C  231948  56.00         
  9 Janecek Ondrej           SOBSA                SOB0201            58.00         
 10 Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C 2042550  60.00         
 11 Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C 2032183  62.00         
 12 Srámek Jaromír           VL SK MFF UK Praha   MFP0303 C 2031371  64.00         
 13 Baldrián Tomás           USK Praha            VSP0405 C    8277  66.00         
 14 Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C    9982  68.00         
 15 Marhold Premysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C 2023809  70.00         
 16 Rozek Vilém              VL SK MFF UK Praha   MFP0301 C  428211  72.00         
 17 Skácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C   51366  74.00         
 18 Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 C  232616  76.00         
 19 Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C  443069  78.00         
 20 Dohnal Frantisek         USK Praha            VSP0303 C   51886  80.00         
 21 Kolár Matyás             SKOB Slany           SLA0300 C  897393  82.00         
 22 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C          84.00         
 23 Kovárík Tomás            SK Kamenice          KAM0300 C  436963  86.00         
 24 Vakant                                                           88.00         
 25 Vakant                                                           90.00         
 26 Vakant                                                           92.00         
 27 Vakant                                                           94.00         
 
Startovka kategorie: H10L       2.8km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C    9636   0.00         
  2 Zelenka Vincent          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0400 C           0.00         
  3 Kabát Martin             KOB TRETRA Praha     TAP0403 C  232189   0.00         
  4 Novy Jáchym              OK Dobrís            DOR0502 C 2044888   0.00         
  5 Izák Daniel              VL TJ Ekonom Praha   EKP0400 C  336137   0.00         
  6 Jirkovsky Jan            SKOB Slany           SLA0500 C 2011818   0.00         
  7 Bláha Matyás             KCT Slavoj Praha     SJP0500 C  443105   0.00         
  8 Bláha Vojtech            KCT Slavoj Praha     SJP0501 C  443072   0.00         
  9 Novák Jáchym             SK Kamenice          KAM0502 C           0.00         
 10 Pavlík Matej             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112   0.00         
 11 Strait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829   0.00         
 12 Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP0401 C 2011789   0.00         
 13 Rozek Vojtech            VL SK MFF UK Praha   MFP0501 C  301644   0.00         
 14 Vakant                                                            0.00         
 15 Vakant                                                            0.00         
 16 Vakant                                                            0.00         
 17 Vakant                                                            0.00         
 18 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: H12         3.0km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rohlik Matej             KOB TRETRA Praha     TAP9995             1.00         
  2 Skvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C  425596   3.00         
  3 Macura Sebastian         VL SK MFF UK Praha   MFP0202 C 2049642   5.00         
  4 Sobotka Vojtech          SK Praga             PGP0203 C  682364   7.00         
  5 Reichl Tomás             SK Meteor Kacerov Pr MKP0100 C  995879   9.00         
  6 Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C  446439  11.00         
  7 Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B 2023957  13.00         
  8 Janecek Jirí             SOBSA                SOB0001            15.00         
  9 Mestan Ondrej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 C          17.00         
 10 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B 2053550  19.00         
 11 Lustig Adam              Oddíl OB Kotlárka    DKP0202 C  515410  21.00         
 12 Havelka Ondrej           KOB TRETRA Praha     TAP0108 C  361961  23.00         
 13 Subrt Matej              Oddíl OB Kotlárka    DKP0205 C  888625  25.00         
 14 Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B   51730  27.00         
 15 Vakant                                                           29.00         
 16 Pavlík Ondrej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  31.00         
 17 Vozenílek Adam           SK Kamenice          KAM0110 C          33.00         
 18 Husák Zdenek             SKOB Slany           SLA0201 C  426378  35.00         
 19 Safka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B   51745  37.00         
 20 Hrdlicka Jan             SKOB Slany           SLA0200 C  439143  39.00         
 21 Tachezy Jan              KOB Dobrichovice     DCE0100 C  416159  41.00         
 22 Riegr Jakub              TJ Aero Odolena Voda ODV0201 C  428228  43.00         
 23 Stastny Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C          45.00         
 24 Siegl Matyás             VL SK MFF UK Praha   MFP0103 B  443110  47.00         
 25 Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B  981814  49.00         
 26 Losos Matej              OOB TJ Sokol Kostele KNC0200 C  420401  51.00         
 27 Rejnek Lukás             VL SK MFF UK Praha   MFP0203 C 2049638  53.00         
 28 Kozina Stepán            SK Praga             PGP0300 C    9877  55.00         
 29 Klaska Martin            Oddíl OB Kotlárka    DKP0100 B    9889  57.00         
 30 Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C 2050496  59.00         
 31 Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B  887638  61.00         
 32 Marhold Ondrej           OB SK Zvole          ZVO0101 C 2023808  63.00         
 33 Vítecek Jáchym           Oddíl OB Kotlárka    DKP0204 B  446360  65.00         
 34 Vedral Tomás             VL SK MFF UK Praha   MFP0205 C 2049641  67.00         
 35 Valásek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B  336743  69.00         
 36 Malacka Milan            Oddíl OB Kotlárka    DKP0210 C  446345  71.00         
 37 Barton Michal            SK Kamenice          KAM0107 C          73.00         
 38 Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C    7943  75.00         
 39 Vakant                                                           77.00         
 40 Simsa Martin             VL SK MFF UK Praha   MFP0300 B  218785  79.00         
 41 Vísek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B  218797  81.00         
 42 Votruba Jan              VL SK MFF UK Praha   MFP0201 C 2049640  83.00         
 43 Janovsky Tomás           SK Praga             PGP0101 B   51636  85.00         
 44 Vakant                                                           87.00         
 45 Kolsky Pavel             SK Praga             PGP0204 C          89.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C  446363  13.00         
  2 Zemko Zdenek             SKOB Slany           SLA9900 C  428278  15.00         
  3 Visna Matej              Oddíl OB Kotlárka    DKP9904 B  980343  17.00         
  4 Koubek Václav            OK Dobrís            DOR9900 C 2050498  19.00         
  5 Dudák Ladislav           SKOB Slany           SLA0002 C  443096  21.00         
  6 Cech Richard             SKOB Slany           SLA0001 C  438634  23.00         
  7 Oubrecht Tomás           KOB Kladno           DKL0001 C  336741  25.00         
  8 Gregor Tomás             KOB TRETRA Praha     TAP9903 C          27.00         
  9 Obuskevic Vojtech        SK Praga             PGP0002 C          29.00         
 10 Krejcí Michal            KOB TRETRA Praha     TAP0008 C          31.00         
 11 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B  887605  33.00         
 12 Kdyr Matej               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C  428268  35.00         
 13 Sebek Petr               Oddíl OB Kotlárka    DKP9903 B  889292  37.00         
 14 Rericha Tomás            KOB TRETRA Praha     TAP9905 C          39.00         
 15 Novák Josef              SKOB TJ Sokol Kralup KPY0000 C   53182  41.00         
 16 Pockley Jakub            VL SK MFF UK Praha   MFP0000 C 2049643  43.00         
 17 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B  331503  45.00         
 18 Santrucek Vít            SK Kamenice          KAM9901 C          47.00         
 19 Thein Filip              VL SK MFF UK Praha   MFP9900 C 2049644  49.00         
 20 Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C          51.00         
 21 Vakant                                                           53.00         
 22 Jirousek Matyás          VL SK MFF UK Praha   MFP9901 C 2031354  55.00         
 23 Vakant                                                           57.00         
 24 Libiger Lukás            VL SK MFF UK Praha   MFP0001 C 2049639  59.00         
 25 Prkno Jonás              OOB TJ Sokol Kostele KNC9903 C  420407  61.00         
 
Startovka kategorie: H16         4.6km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 B  442886  70.00         
  2 Benes Jan                KOB Kladno           DKL9800 B   49648  72.00         
  3 Barton Pavel             SK Kamenice          KAM9800 B          74.00         
  4 Vlásek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B   51846  76.00         
  5 Cermák Adam              SK Praga             PGP9701 B 7200334  78.00         
  6 Mikes Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B  416005  80.00         
  7 Hasal Martin             SK Praga             PGP9804 C  301413  82.00         
  8 Kohout Matyás            VL SK MFF UK Praha   MFP9802 B 2031366  84.00         
  9 Kaspar Frantisek         SKOB Slany           SLA9800 C  336766  86.00         
 10 Fanta David              OOB TJ Sokol Kostele KNC9803 C  420404  88.00         
 11 Jíra Tomás               SK Kamenice          KAM9802 A  207856  90.00         
 12 Werner Michal            SK Praga             PGP9705 C  246900  92.00         
 13 Novák Ales               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B  428285  94.00         
 14 Pelikán Lukás            VL SK MFF UK Praha   MFP9800 C  232534  96.00         
 15 Kovácik Juraj            OOB TJ Sokol Kostele KNC9701 C  420420  98.00         
 16 Síma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C  301697 100.00         
 17 Najman Matous            Oddíl OB Kotlárka    DKP9800 B   49896 102.00         
 18 Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 B  331087 104.00         
 19 Turinsky Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP9701 C  232122 106.00         
 20 Ondrejcek Jirí           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B  361919 108.00         
 21 Hudec Antonín            SK Praga             PGP9805 C         110.00         
 22 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B  232395 112.00         
 23 Vakant                                                          114.00         
 24 Vakant                                                          116.00         
 
Startovka kategorie: H18         5.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lustig Matyás            Oddíl OB Kotlárka    DKP9507 C    8631  85.00         
  2 Jezek Ondrej             SKOB Slany           SLA9701 A   52624  87.00         
  3 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 C   53537  89.00         
  4 Vakant                                                           91.00         
  5 Aster Tomás              SKOB Slany           SLA9602 B  442871  93.00         
  6 Votava Krystof           OOB TJ Sokol Kostele KNC9601 C   52894  95.00         
  7 Janác Vasek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 C  442860  97.00         
 
Startovka kategorie: H21K        5.5km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Malec Oldrich            SKOB Slany           SLA9400 B    8801  10.00         
  2 Zemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C    8893  12.00         
  3 Vakant                                                           14.00         
  4 Tousek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C   53586  16.00         
  5 Simsa Jaromír            VL SK MFF UK Praha   MFP7100 C   51712  18.00         
  6 Vakant                                                           20.00         
  7 Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  22.00         
  8 Hubeny Martin            TJ Sokol Praha Spori DVP8001 C  515456  24.00         
  9 Vakant                                                           26.00         
 10 Tomascin Jaroslav        SK Meteor Kacerov Pr MKP5800 C   51691  28.00         
 11 Oujesky Tomás            OOB TJ Spartak Adamo ADA7433 C   52597  30.00         
 12 Vakant                                                           32.00         
 13 Sieger Tomás             KOB TRETRA Praha     TAP7501 C  232106  34.00         
 14 Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C  232093  36.00         
 15 Vakant                                                           38.00         
 16 Pesta Jirí               Tesil Milevsko       MIL7201 C   49858  40.00         
 17 Lukavec Petr             SK SNS Smrzovka      SMR7800 C  887924  42.00         
 18 Vakant                                                           44.00         
 19 Vakant                                                           46.00         
 20 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  48.00         
 21   Zvarik Tomás           SK Zabovresky Brno   ZBM7702            50.00         
 22 Vakant                                                           52.00         
 23 Dnebosky Frantisek       OK Vrsovice          24C8000     51348  54.00         
 24 Maska Marek              SK Meteor Kacerov Pr MKP8800 C  336744  56.00         
 25 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: H21L        7.2km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalous Vladislav         VL TJ Ekonom Praha   EKP7702 C   51588   0.00         
  2 Les Martin               KOS Slavia VL  Plzen VPM7906 C 7200317   2.00         
  3 Matousek Petr            Oddíl OB Kotlárka    DKP8401 C 2049575   4.00         
  4 Blahuta Marek            VL SK MFF UK Praha   MFP7301 C  897349   6.00         
  5 Lzícar Martin            KOB Dobruska         DOB8803 C    7230   8.00         
  6 Kazda Jirí               Sportcentrum Jicín   SJC8006 C    4298  10.00         
  7 Janas Petr               PELL'S MTBO TEAM     XBM7103 C  443090  12.00         
  8 Seidl Miroslav           VL TJ Ekonom Praha   EKP7402 C  888643  14.00         
  9 Tomes Petr               Sportcentrum Jicín   SJC7531 C  896967  16.00         
 10 Besta Lukás              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945  18.00         
 11 Pospísil Ondra           Oddíl OB Kotlárka    DKP8717 C  336746  20.00         
 12 Cikhardt Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8706 C  361988  22.00         
 13 Drahokoupil Ales         OOB SK Chrast        CHT8501 R  899165  24.00         
 14 Gregoriades Tomás        SK Meteor Kacerov Pr MKP8302 C   51652  26.00         
 15 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  28.00         
 16 Mateju Lubos             SK Praga             PGP7601 C  995838  30.00         
 17 Tomes Jaroslav           Oddíl OB Kotlárka    DKP8109 C  416025  32.00         
 18 Havlícek Tomás           OOB TJ Sokol Kostele KNC8700 C   52257  34.00         
 19 Illner Vojtech           Oddíl OB Kotlárka    DKP9600 A  899156  36.00         
 20 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561  38.00         
 21 Bauer Tomás              Oddíl OB Kotlárka    DKP8307 C    9887  40.00         
 22 Boránek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  42.00         
 23 Pasek Frantisek          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  44.00         
 24 Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C   49634  46.00         
 25 Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C   53582  48.00         
 26 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C 7200325  50.00         
 27 Doucha Jirí              TJ START Náchod      SNA7105 C    9626  52.00         
 28 Jirku Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273  54.00         
 29 Dvorák Miroslav          OOB SK Zbraslav      ZBP7601 C   53581  56.00         
 30 Buk Jindrich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B 1602625  58.00         
 31 Benc Jirí                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C  886822  60.00         
 32 Pavelka Jan              O-mikron             MBM8500 C  897372  62.00         
 33 Albl Miloslav            SK Los Melnik        LME7600 C  420455  64.00         
 34 Rusy Tomás               SK Kamenice          KAM9301 A  301101  66.00         
 35 Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C   51620  68.00         
 36 Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  70.00         
 37 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  72.00         
 38 Stefansky Michal         _NNN/Neregistrovany  NNN9202            74.00         
 39 Hora Vojtech             SK Praga             PGP8301 C 1006283  76.00         
 40 Kapal Tomás              SK Kamenice          KAM9402 B  232267  78.00         
 41 Nemsovsky Petr           SK Praga             PGP7602 C  899152  80.00         
 42 Vanek Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C  995800  82.00         
 43 Mrázek Jan               Sportcentrum Jicín   SJC8102 E  771771  84.00         
 44 Lestínsky Tomás          KOB Dobruska         DOB7801 C 2027232  86.00         
 45 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840  88.00         
 46 Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C   51807  90.00         
 47 Pokorny Ondrej           SK Praga             PGP7506 C   51637  92.00         
 48 Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C   51706  94.00         
 49 Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP9301 B 1700077  96.00         
 50 Fiser Jirí               OOB Slavia Praha     SLP8503 C 7111117  98.00         
 51 Vesely Pavel             VL SK MFF UK Praha   MFP8901 C  515405 100.00         
 52 Janovsky Tomás           SK Praga             PGP6401 C  515464 102.00         
 53 Ramba Jirí               Oddíl OB Kotlárka    DKP8606 C  231951 104.00         
 54 Zeman Jaroslav           KOB Dobruska         DOB8844 C  320286 106.00         
 55 Gregoriades Zdenek       SK Meteor Kacerov Pr MKP5400 C   51653 108.00         
 56 Stemberg Milan           VL TJ Ekonom Praha   EKP8608 C  438648 110.00         
 57 Vrabec Ondrej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558 112.00         
 58 Tichovsky Martin         SK Praga             PGP6100 C   51682 114.00         
 59 Prásil Ondrej            Sportcentrum Jicín   SJC8401 C    9705 116.00         
 60 Vesely Jakub             SK Praga             PGP9503 A  995812 118.00         
 61 Hejl Jakub               Oddíl OB Kotlárka    DKP8900 C  889298 120.00         
 62 Nemecek Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282 122.00         
 63 Suchomel Vít             O-mikron             MBM8448 C   49687 124.00         
 64 Prazák Jirí              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C   53583 126.00         
 65 Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C   51933 128.00         
 66 Sedivy Jan               SK Praga             PGP8409 E  515404 130.00         
 67 Kettner Lukás            SK Kamenice          KAM9403 A  887640 132.00         
 68 Pelant Michal            TK Radonovice        48C7400           134.00         
 69 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 136.00         
 70 Janda Martin             KOB Dobruska         DOB8002 C  920696 138.00         
 71 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlárka    DKP8511 C  301369 140.00         
 72 Hanák Jan                SKOB Slany           SLA8002 C    8802 142.00         
 73 Sedivy Jirí              VL TJ Ekonom Praha   EKP5500 C   51605 144.00         
 74 Lejsek Tadeás            SK Praga             PGP8903 C   51675 146.00         
 75 Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP6500 C    8650 148.00         
 76 Skvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 150.00         
 77 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlárka    DKP6601 C  515448 152.00         
 78 Kovár Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R  888645 154.00         
 79 Rada Jakub               Oddíl OB Kotlárka    DKP9401 B  515144 156.00         
 80 Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 158.00         
 81 Kosárek Pavel            Pratele orientacniho AOP7102 C   52296 160.00         
 82 Rozek David              VL SK MFF UK Praha   MFP7403 C 1111550 162.00         
 83 Arnost Kamil             USK Praha            VSP7301 C 2044896 164.00         
 84 Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C   51263 166.00         
 85 Zámecník David           SK Kamenice          KAM7500 C   52065 168.00         
 86 Kalina Miroslav          VL TJ Ekonom Praha   EKP8211 C  515458 170.00         
 87 Ryjácek Jan              OK Lokomotiva Plzen  LPM8004 C  995826 172.00         
 88 Král Ales                SK OB Chotebor       CTB7801 C  887613 174.00         
 89 Obuskevic Jan            SK SNS Smrzovka      SMR7000 C  896962 176.00         
 90 Horínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 178.00         
 91 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C   53636 180.00         
 92 Hosek Radim              KOB Dobruska         DOB8737 C  301627 182.00         
 
Startovka kategorie: H35         6.2km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           42.00         
  2 Pohnán Radek             OOB TJ Sokol Kostele KNC7002 C  438610  45.00         
  3 Arnot Michal             _NNN/Neregistrovany  NNN0018            48.00         
  4 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898  51.00         
  5 Vins Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C   51684  54.00         
  6 Vakant                                                           57.00         
  7 Liska Jindrich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C  682077  60.00         
  8 Vakant                                                           63.00         
  9 Janecek Ondrej           SOBSA                SOB7001 C   53016  66.00         
 10 Izák Pavel               SK Los Melnik        LME7102 C 2023965  69.00         
 11 Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C   52975  72.00         
 12 Vakant                                                           75.00         
 13 Rohlícek Jan             VL SK MFF UK Praha   MFP7101 C 2049633  78.00         
 14 Zábransky Lubos          SKOB Slany           SLA7400 C 2017690  81.00         
 15 Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C   52109  84.00         
 16 Straka Lukás             SKOB Slany           SLA7002 C    8578  87.00         
 17 Cermák Daniel            VL TJ Ekonom Praha   EKP7510 C 1066205  90.00         
 18 Novák Ondrej             SK Kamenice          KAM7300 C          93.00         
 19 Kalousek Jirí            Oddíl OB Kotlárka    DKP6901 C  443079  96.00         
 20 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C  887609  99.00         
 21 Kubec Martin             KOB Dobruska         DOB7002 C    7259 102.00         
 22 Kohl Jirí                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391 105.00         
 23 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500 108.00         
 24 Fanta Miroslav           VL TJ Ekonom Praha   EKP5800 C   51147 111.00         
 25 Semelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C  515065 114.00         
 26 Vítecek Jan              Oddíl OB Kotlárka    DKP7201 C  446350 117.00         
 27 Sládecek Petr            VL SK MFF UK Praha   MFP7702 C  448937 120.00         
 28 Subrt Antonín            Oddíl OB Kotlárka    DKP7100 C  886289 123.00         
 29 Zakouril Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724 126.00         
 30 Svoboda Ondrej           OK Roztoky           ROZ7100 C         129.00         
 31 Jun Drahomír             OOB TJ Sokol Kostele KNC5501 C   52255 132.00         
 32 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460 135.00         
 33 Vlácil Daniel            Oddíl OS SK Prostejo JPV7307 C  887622 138.00         
 34 Procházka Antonín        KOB Dobrichovice     DCE5500 C   51965 141.00         
 35 Datel Jirí               KOB Kladno           DKL7101 C  995851 144.00         
 
Startovka kategorie: H45         5.2km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058   1.00         
  2 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP4900 C   51760   4.00         
  3 Vakant                                                            7.00         
  4 Suk Jirí                 _NNN/Neregistrovany  NNN6400    515016  10.00         
  5 Visna Petr               Oddíl OB Kotlárka    DKP6602 C  980379  13.00         
  6 Hosek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115  16.00         
  7 Vakant                                                           19.00         
  8 Tousek Miloslav          SK Meteor Kacerov Pr MKP5000 C   51655  22.00         
  9 Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2022803  25.00         
 10 Pliska Milos             SK Praga             PGP6304 C  420405  28.00         
 11 Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C  515124  31.00         
 12 Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C   51673  34.00         
 13 Rada Richard             Oddíl OB Kotlárka    DKP6701 C  515118  37.00         
 14 Bazika Miroslav          TJ Sokol Troja       TJP6401 C  434809  40.00         
 15 Kubu Jaroslav            PSK Olymp Praha      OLP6701 C   49480  43.00         
 16 Votava Petr              OOB TJ Sokol Kostele KNC6602 C  438614  46.00         
 17 Kudrnác Martin           SK Kamenice          KAM5901 C  301371  49.00         
 18 Pribík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631  52.00         
 19 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  55.00         
 20 Grivalsky Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103  58.00         
 21 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  61.00         
 22 Bláha Jan                KCT Slavoj Praha     SJP6800 C  446359  64.00         
 23 Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C   51894  67.00         
 24 Svobodny Petr            Oddíl OB Kotlárka    DKP5800 C   49871  70.00         
 25 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  73.00         
 26 Malec Jaroslav           SKOB Slany           SLA6200 C  345950  76.00         
 27 Veljacik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C   49889  79.00         
 28 Siegl Roman              VL SK MFF UK Praha   MFP6700 C  443068  82.00         
 29 Pavlu Jaroslav           KOB Dobrichovice     DCE6100 C  232041  85.00         
 30 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  88.00         
 31 Kopecny Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C  232200  91.00         
 32 Sebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C  889282  94.00         
 33 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276  97.00         
 34 Dobes Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374 100.00         
 35 Fiala Zdenek             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177 103.00         
 36 Reichl Michal            SK Meteor Kacerov Pr MKP6402 C   51701 106.00         
 37 Vakant                                                          109.00         
 38 Vanícek Tomás            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C  232892 112.00         
 39 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 115.00         
 40 Vakant                                                          118.00         
 41 Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C  361969 121.00         
 42 Aster Vladimír           SKOB Slany           SLA6500 C 2045227 124.00         
 43 Kavka Jirí               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147 127.00         
 44 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440 130.00         
 45 Hartl Zdenek             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C   52121 133.00         
 46 Longin Milos             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C  981847 136.00         
 47 Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlárka    DKP6703 C  887925 139.00         
 
Startovka kategorie: H55         4.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikes Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP5800 C          61.00         
  2 Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  64.00         
  3 Sámal Václav             SK Praga             PGP5601 C  436401  67.00         
  4 Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C   53514  70.00         
  5 Vakant                                                           73.00         
  6 Jaros Vladimír           KOB Dobrichovice     DCE5400 C   51973  76.00         
  7 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlárka    DKP4300 C   51800  79.00         
  8 Sváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  82.00         
  9 Somvársky Ján            _NNN/Neregistrovany  NNN5500    232173  85.00         
 10 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343  88.00         
 11 Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C  232091  91.00         
 12 Vakant                                                           94.00         
 13 Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C   51329  97.00         
 14 Kolsky Alexander         SK Praga             PGP5000 C         100.00         
 15 Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C  232045 103.00         
 16 Hájek Jan                KCT AS               MAS5401 C    7885 106.00         
 17 John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C   49500 109.00         
 18 Hojny Oldrich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111 112.00         
 19 Kukla Jan                TJ Sokol Troja       TJP5600 C   51327 115.00         
 20 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905 118.00         
 21 Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C  446334 121.00         
 22 Koc Lumír                SK Meteor Kacerov Pr MKP5401 C  336747 124.00         
 23 Dolezal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753 127.00         
 24 Vakant                                                          130.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zábransky Emil           SKOB Slany           SLA4200 C  420425  87.00         
  2 Novák Milos              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  90.00         
  3 Lebduska Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  93.00         
  4 Duda Frantisek           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C   53731  96.00         
  5 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  99.00         
  6 Koc Bretislav            SK Meteor Kacerov Pr MKP4400 C   51668 102.00         
  7 Novotny Jirí             OOB Slavia Praha     SLP4601 C   51621 105.00         
  8 Paul Josef               KOB Dobrichovice     DCE4401 C  301171 108.00         
  9 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743 111.00         
 10 Vakant                                                          114.00         
 11 Valásek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C   49813 117.00         
 12 Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C   53555 120.00         
 13 Rysavy Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332 123.00         
 14 Vakant                                                          126.00         
 15 Suchy Karel              SK Praga             PGP4300 C   51640 129.00         
 16 Serák Zdenek             SK Meteor Kacerov Pr MKP4200 C   51705 132.00         
 
Startovka kategorie: H75         2.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C   52260  34.00         
  2 Durcat Jozef             Oddíl OB Kotlárka    DKP3800 C   51763  37.00         
  3 Semorád Milos            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404  40.00         
  4 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700  43.00         
  5 Kalivoda Viktor          OOB TJ Sokol Kostele KNC3300 C   52254  46.00         
  6 Samohyl Richard          SK Praga             PGP2800 C   52098  49.00         
  7 Bláha Svatopluk          KCT Slavoj Praha     SJP3501 C    8797  52.00         
  8 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: HDR        2.8km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlácilová Barbora        Oddíl OS SK Prostejo JPV0456 C   52859   0.00         
  2 Stastny Tomás            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C           0.00         
  3 Cerny Antonín            KOB TRETRA Praha     TAP0402 C           0.00         
  4 Cerny Matous             KOB TRETRA Praha     TAP0501 C           0.00         
  5 Straková Denisa          SKOB Slany           SLA0750 C    8579   0.00         
  6 Semecky Vít              KOB TRETRA Praha     TAP0601 C           0.00         
  7 Moravec Michal           _NNN/Neregistrovany  NNN0600   2031347   0.00         
  8 Kubu Matyás              PSK Olymp Praha      OLP0301 C  232721   0.00         
  9 Bestová Tereza           Bez registrace       37C0650    224868   0.00         
 10 Izáková Eva              VL TJ Ekonom Praha   EKP0651 C           0.00         
 11 Kalinová Ella            VL TJ Ekonom Praha   EKP0961 C 2035145   0.00         
 12 Seidlová Magdalena       VL TJ Ekonom Praha   EKP0953 C           0.00         
 13 Jezek Frantisek          SKOB Slany           SLA0501 C  436402   0.00         
 14 Hulková Amálie           VL SK MFF UK Praha   MFP0851 C           0.00         
 15 Hladká Michaela          KOB TRETRA Praha     TAP7452 C  361934   0.00         
 16 Martynková Helena        KOB TRETRA Praha     TAP7650 C  981826   0.00         
 17 Husák Ondrej             SKOB Slany           SLA0600 C           0.00         
 18 Kándl Matej              KOB Dobrichovice     DCE0500 C  224880   0.00         
 19 K. Seborová a E. Krecová KOB Kladno           DKL0950     52226   0.00         
 20   Lindová Veronika       _NNN/Neregistrovany  NNN0006             0.00         
 21 Kubu Julie               PSK Olymp Praha      OLP0601    253109   0.00         
 22 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C    7941   0.00         
 23 Sedlácek Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C   52300   0.00         
 24 Tichy Hubert             Oddíl OB Kotlárka    DKP0600 C           0.00         
 25 Subrt Vojtech            Oddíl OB Kotlárka    DKP0502 C           0.00         
 26 Bláha Simon              KCT Slavoj Praha     SJP0700 C   51421   0.00         
 27 Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C           0.00         
 28 Blahová Karolína         SK Kamenice          KAM0752   2053549   0.00         
 29 Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C  888635   0.00         
 30 Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C 2051483   0.00         
 31 Karban Ondrej            Oddíl OB Kotlárka    DKP1100 C   51796   0.00         
 32 Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C           0.00         
 33 Pavlíková Rozárie        KOB Chemopetrol Litv LIT0851 C    8124   0.00         
 34 Oujesky Lukás            OOB TJ Spartak Adamo ADA0800     53582   0.00         
 35 Bulir Jachym             KOB TRETRA Praha     TAP9999             0.00         
 36   Zdársky David          VL SK MFF UK Praha   MFP0009             0.00         
 37   Svoboda Frantisek      OK Roztoky           ROZ0801             0.00         
 38   Sieger Tomás           KOB TRETRA Praha     TAP0600             0.00         
 39   Sieger Ondrej          KOB TRETRA Praha     TAP0800             0.00         
 40   Smejkalová Alzbeta     _NNN/Neregistrovany  NNN0700             0.00         
 41 Pracka Martin            VL SK MFF UK Praha   MFP0802             0.00         
 42 Polívka Cenek            _NNN/Neregistrovany  NNN0500             0.00         
 43 Polívka Jonás            _NNN/Neregistrovany  NNN0801             0.00         
 44 Palát Vojtech            _NNN/Neregistrovany  NNN0010             0.00         
 45 Kavan Matej              _NNN/Neregistrovany  NNN0011             0.00         
 46 Cerny Matej              _NNN/Neregistrovany  NNN0012             0.00         
 47 Mácová Natálie           _NNN/Neregistrovany  NNN0013             0.00         
 48 Skranka Marek            PSK Olymp Praha      OLP0600 C   49420   0.00         
 49 Pelant Jan               TK Radonovice        48C0700             0.00         
 50 Kilarsky Vojtech         USK Praha            VSP0410 C 2051535   0.00         
 51 Meier David              USK Praha            VSP0606 C  232246   0.00         
 52 Hronek Stepán            USK Praha            VSP0700 C           0.00         
 53 Jedlicka Ales            USK Praha            VSP0800 C   52272   0.00         
 54 Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113   0.00         
 55 Koubková Tereza          OK Dobrís            DOR0651 C 2050488   0.00         
 56 Krejci Andrea            KOB TRETRA Praha     TAP9994             0.00         
 57 Král Samuel              SK OB Chotebor       CTB0801 C   51835   0.00         
 58 Vaculovicová Alzbeta     _NNN/Neregistrovany  NNN0019   2050484   0.00         
 59 Sroubek Krystof          _NNN/Neregistrovany  NNN0020             0.00         
 60 Kováciková Agáta         OOB TJ Sokol Kostele KNC0000    981825   0.00         
 61 Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C 2011884   0.00         
 62 Holecková Katerina       KOB Moira Brno       ABM0553 C           0.00         
 63 Brandt Adam              KOB Moira Brno       ABM0500             0.00         
 64 Brandt Marko             KOB Moira Brno       ABM0502             0.00         
 65 Jirousek Simon           VL SK MFF UK Praha   MFP0502 C 2049645   0.00         
 66 Jirousková Alice         VL SK MFF UK Praha   MFP0600   2049646   0.00         
 67 Vakant                                                            0.00         
 68 Vakant                                                            0.00         
 69 Vakant                                                            0.00         
 70 Vakant                                                            0.00         
 71 Vakant                                                            0.00         
 72 Vakant                                                            0.00         
 73 Vakant                                                            0.00         
 74 Vakant                                                            0.00         
 75 Vakant                                                            0.00         
 76 Vakant                                                            0.00         
 77 Vakant                                                            0.00         
 78 Vakant                                                            0.00         
 79 Vakant                                                            0.00         
 80 Vakant                                                            0.00         
 81 Vakant                                                            0.00         
 82 Vakant                                                            0.00         
 83 Vakant                                                            0.00         
 84 Vakant                                                            0.00         
 85 Vakant                                                            0.00         
 86 Vakant                                                            0.00         
 87 Vakant                                                            0.00         
 88 Vakant                                                            0.00         
 89 Vakant                                                            0.00         
 90 Vakant                                                            0.00         
 91 Vakant                                                            0.00         
 92 Vakant                                                            0.00         
 93 Vakant                                                            0.00         
 94 Vakant                                                            0.00         
 95 Vakant                                                            0.00         
 96 Vakant                                                            0.00         
 97 Vakant                                                            0.00         
 98 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: P3          2.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jancová Barbora          Oddíl OB Kotlárka    DKP7850 C  888632   0.00         
  2 Janousek Karel           Atleti v akci        11C5100             0.00         
  3 Oubrechtová Jaroslava    KOB Kladno           DKL7250    410721   0.00         
  4 Martínková Katerina      SKOB TJ Sokol Kralup KPY7350 C  301370   0.00         
  5 Votavová Renata          OOB TJ Sokol Kostele KNC6452 C  253105   0.00         
  6 Chládková Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC7850 C  420403   0.00         
  7 Sinovská Kristyna        SKOB Roudnice nad La ROU93xx    428267   0.00         
  8 Klasková Josefina        Oddíl OB Kotlárka    DKP9651 C  443061   0.00         
  9 Tichá Ivana              OOB TJ Sokol Kostele KNC6250 C   51392   0.00         
 10   Janousek Oldrich       _NNN/Neregistrovany  NNN9900             0.00         
 11   Janousek Martin        _NNN/Neregistrovany  NNN8100             0.00         
 12   Janousková Jana        _NNN/Neregistrovany  NNN6000             0.00         
 13   Janousek Karel         _NNN/Neregistrovany  NNN5100             0.00         
 14   Lindová Miroslava      _NNN/Neregistrovany  NNN0005             0.00         
 15 Kobosová Klára           _NNN/Neregistrovany  NNN7500             0.00         
 16 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C           0.00         
 17 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834   0.00         
 18 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849   0.00         
 19 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C           0.00         
 20 Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7470             0.00         
 21 Hronková Milada          USK Praha            VSP7455 C 2035706   0.00         
 22 Vakant                                                            0.00         
 23 Vakant                                                            0.00         
 24 Vakant                                                            0.00         
 25 Vakant                                                            0.00         
 26 Vakant                                                            0.00         
 27 Vakant                                                            0.00         
 28 Vakant                                                            0.00         
 29 Vakant                                                            0.00         
 30 Vakant                                                            0.00         
 31 Vakant                                                            0.00         
 32 Vakant                                                            0.00         
 33 Vakant                                                            0.00         
 34 Vakant                                                            0.00         
 35 Vakant                                                            0.00         
 36 Vakant                                                            0.00         
 37 Vakant                                                            0.00         
 38 Vakant                                                            0.00         
 39 Vakant                                                            0.00         
 40 Vakant                                                            0.00         
 41 Vakant                                                            0.00         
 42 Vakant                                                            0.00         
 43 Vakant                                                            0.00         
 44 Vakant                                                            0.00         
 45 Vakant                                                            0.00         
 46 Vakant                                                            0.00         
 47 Vakant                                                            0.00         
 48 Vakant                                                            0.00         
 49 Vakant                                                            0.00         
 50 Vakant                                                            0.00         
 51 Vakant                                                            0.00         
 52 Vakant                                                            0.00         
 53 Vakant                                                            0.00         
 54 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: T5          5.8km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Frantisek          _NNN/Neregistrovany  NNN9200             0.00         
  2 Jirous Jirí              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C  442867   0.00        1
  3 Chládek Milan            OB VANABIKE          27C7900             0.00        2
  4 Kucera Pavel             OK Dobrís            DOR7101 C 2044897   0.00        3
  5 Jezková Martina          SKOB Slany           SLA7350 C  259072   0.00        4
  6 Petrová Martina          _NNN/Neregistrovany  NNN6801    232196   0.00        5
  7 Votava Stepán            OOB TJ Sokol Kostele KNC9101    438604   0.00        6
  8 Adámek Alan              _NNN/Neregistrovany  NNN7700             0.00        7
  9 Strait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393   0.00        8
 10 Martynek Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP7503 C  981827   0.00        9
 11 Dudáková Jana            SKOB Slany           SLA7750 C 2056278   0.00       10
 12 Kándl Filip              KOB Dobrichovice     DCE7400 C  224891   0.00       11
 13   Fogl Jakub             _NNN/Neregistrovany  NNN0003             0.00       12
 14   Ruprecht Patrik        _NNN/Neregistrovany  NNN0004             0.00       13
 15   Cervenková Markéta     _NNN/Neregistrovany  NNN0007             0.00       14
 16   Jirista Josef          _NNN/Neregistrovany  NNN0008             0.00       15
 17 Skoloud Robert           _NNN/Neregistrovany  NNN9101             0.00       16
 18 Subrt Jirí               Tempo Praha          TEP6100 C   51350   0.00       17
 19 Silny Ondrej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C 2032168   0.00       18
 20 Adámková Kristyna        _NNN/Neregistrovany  NNN                 0.00       19
 21 Vakant                                                            0.00       20
 22 Vakant                                                            0.00       21
 23 Vakant                                                            0.00       22
 24 Vakant                                                            0.00       23
 25 Vakant                                                            0.00       24
 26 Vakant                                                            0.00       25
 27 Vakant                                                            0.00       26
 28 Vakant                                                            0.00       27
 29 Vakant                                                            0.00       28
 30 Vakant                                                            0.00       29
 31 Vakant                                                            0.00       30
 32 Vakant                                                            0.00       31
 33 Vakant                                                            0.00       32
 34 Vakant                                                            0.00       33