Startovka oddílů                                                    5.4.2013 8:08:45
                       1. závod Enacon Cupu 2013 - Klánovice
===ČSOS-FSP===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu:  -                                          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: 11C - Atleti v akci                            Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janousek Karel           11C5100            P3       0.00         
 
 
Startovka oddílu: 24C - OK Vrsovice                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dnebosky Frantisek       24C8000   51348    H21K    54.00         
  2 Kazdová Dana             24C8150   51349    D21K   120.00         
 
 
Startovka oddílu: 27C - OB VANABIKE                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chládek Milan            27C7900            T5       0.00        2
 
 
Startovka oddílu: 37C - Bez registrace                           Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bestová Tereza           37C0650  224868    HDR      0.00         
 
 
Startovka oddílu: 48C - TK Radonovice                            Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelantová Martina        48C0550 2051504    D10     26.00         
  2 Pelant Jan               48C0700            HDR      0.00         
  3 Pelant Michal            48C7400            H21L   134.00         
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holecková Michaela       ABM0259  337646    D10      6.00         
  2 Brandt Adam              ABM0500            HDR      0.00         
  3 Brandt Marko             ABM0502            HDR      0.00         
  4 Holecková Katerina       ABM0553            HDR      0.00         
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oujesky Lukás            ADA0800   53582    HDR      0.00         
  2 Oujesky Tomás            ADA7433   52597    H21K    30.00         
 
 
Startovka oddílu: AOP - Pratele orientacniho behu Opava          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosárek Pavel            AOP7102   52296    H21L   160.00         
  2 Kosárková Iva            AOP8152   51568    D21L    37.00         
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21L    59.00         
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotebor                           Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Samuel              CTB0801   51835    HDR      0.00         
  2 Král Ales                CTB7801  887613    H21L   174.00         
  3 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21L    23.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobrichovice                         Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tachezy Jan              DCE0100  416159    H12     41.00         
  2 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D12     30.00         
  3 Kándlová Ema             DCE0351  416316    D10L     0.00         
  4 Kándl Matej              DCE0500  224880    HDR      0.00         
  5 Paul Josef               DCE4401  301171    H65    108.00         
  6 Jaros Vladimír           DCE5400   51973    H55     76.00         
  7 Procházková Miluse       DCE5450   51966    D45      5.00         
  8 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35    141.00         
  9 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45     50.00         
 10 Pavlu Jaroslav           DCE6100  232041    H45     85.00         
 11 Rusá Lenka               DCE6452  301314    D45     98.00         
 12 Kándl Filip              DCE7400  224891    T5       0.00       11
 13 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21L    83.00         
 14 Rusá Pavla               DCE9450  232129    D21K   130.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oubrecht Tomás           DKL0001  336741    H14     25.00         
  2 Benesová Hana            DKL0050   49640    D14     62.00         
  3 Horychová Zuzana         DKL0150  515197    D12     58.00         
  4 Geislerová Aneta         DKL0151 2042535    D12     34.00         
  5 Geisler Richard          DKL0700  888635    HDR      0.00         
  6 K. Seborová a E. Krecová DKL0950   52226    HDR      0.00         
  7 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55     88.00         
  8 Vins Pavel               DKL6900   51684    H35     54.00         
  9 Semelík Petr             DKL6901  515065    H35    114.00         
 10 Benesová Jaroslava       DKL7050   49647    D35     53.00         
 11 Datel Jirí               DKL7101  995851    H35    144.00         
 12 Oubrechtová Jaroslava    DKL7250  410721    P3       0.00         
 13 Krecová Kristyna         DKL8050   52227    D21K   128.00         
 14 Seborová Tereza          DKL8150   52228    D21K   132.00         
 15 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21L    71.00         
 16 Síma Vladislav           DKL9700  301697    H16    100.00         
 17 Benes Jan                DKL9800   49648    H16     72.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlárka                        Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaska Martin            DKP0100    9889    H12     57.00         
  2 Najmanová Agáta          DKP0150  897356    D12     52.00         
  3 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D12     60.00         
  4 Lustig Adam              DKP0202  515410    H12     21.00         
  5 Vítecek Jáchym           DKP0204  446360    H12     65.00         
  6 Subrt Matej              DKP0205  888625    H12     25.00         
  7 Malacka Milan            DKP0210  446345    H12     71.00         
  8 Sanna Karin              DKP0250   51577    D12     46.00         
  9 Radová Lucie             DKP0251  897371    D12     56.00         
 10 Tichá Dorotea            DKP0351            D10     30.00         
 11 Visna Johan              DKP0401            H10     48.00         
 12 Subrt Vojtech            DKP0502            HDR      0.00         
 13 Tichy Hubert             DKP0600            HDR      0.00         
 14 Karban Ondrej            DKP1100   51796    HDR      0.00         
 15 Durcat Jozef             DKP3800   51763    H75     37.00         
 16 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H55     79.00         
 17 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45      4.00         
 18 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55     63.00         
 19 Wagnerová Lenka          DKP5450  301368    D55     24.00         
 20 Dudová Hana              DKP5752   49892    D45     65.00         
 21 Svobodny Petr            DKP5800   49871    H45     70.00         
 22 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45     47.00         
 23 Klaska Pavel             DKP6500    8650    H21L   148.00         
 24 Radová Jaromíra          DKP6551  515168    D45     83.00         
 25 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21L   152.00         
 26 Visna Petr               DKP6602  980379    H45     13.00         
 27 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45      8.00         
 28 Lustigová Lenka          DKP6652  434580    D45     14.00         
 29 Rada Richard             DKP6701  515118    H45     37.00         
 30 Sanna Roberto            DKP6703  887925    H45    139.00         
 31 Klasková Katerina        DKP6750   49806    D45     20.00         
 32 Kalousek Jirí            DKP6901  443079    H35     96.00         
 33 Subrt Antonín            DKP7100  886289    H35    123.00         
 34 Vítecek Jan              DKP7201  446350    H35    117.00         
 35 Jancová Barbora          DKP7850  888632    P3       0.00         
 36 Tomes Jaroslav           DKP8109  416025    H21L    32.00         
 37 Dienerová Petra          DKP8159  420446    D21K    96.00         
 38 Bauer Tomás              DKP8307    9887    H21L    40.00         
 39 Karbanová Vendula        DKP8350   51759    D21L    97.00         
 40 Matousek Petr            DKP8401 2049575    H21L     4.00         
 41 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21L   140.00         
 42 Ramba Jirí               DKP8606  231951    H21L   104.00         
 43 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21L   113.00         
 44 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21L    57.00         
 45 Skálová Gabriela         DKP8658  515053    D21K   106.00         
 46 Pospísil Ondra           DKP8717  336746    H21L    20.00         
 47 Dlouhá Marie             DKP8756 7875600    D21L    73.00         
 48 Svobodná Sárka           DKP8850  887612    D21L    69.00         
 49 Karochová Simona         DKP8853  887919    D21L   119.00         
 50 Krausová Katerina        DKP8859   51787    D21L    63.00         
 51 Hejl Jakub               DKP8900  889298    H21L   120.00         
 52 Klaska Pavel             DKP9301 1700077    H21L    96.00         
 53 Rada Jakub               DKP9401  515144    H21L   156.00         
 54 Dlouhá Hana              DKP9450 7945000    D21L    39.00         
 55 Lustig Matyás            DKP9507    8631    H18     85.00         
 56 Illner Vojtech           DKP9600  899156    H21L    36.00         
 57 Klasková Josefina        DKP9651  443061    P3       0.00         
 58 Najman Matous            DKP9800   49896    H16    102.00         
 59 Sebek Petr               DKP9903  889292    H14     37.00         
 60 Visna Matej              DKP9904  980343    H14     17.00         
 61 Illnerová Katerina       DKP9950    9888    D14     64.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruska                             Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubcová Anna             DOB0550    7258    D10L     0.00         
  2 Kubec Martin             DOB7002    7259    H35    102.00         
  3 Lestínsky Tomás          DOB7801 2027232    H21L    86.00         
  4 Janda Martin             DOB8002  920696    H21L   138.00         
  5 Hosek Radim              DOB8737  301627    H21L   182.00         
  6 Peterová Vera            DOB8751    7248    D21L   143.00         
  7 Lzícar Martin            DOB8803    7230    H21L     8.00         
  8 Zeman Jaroslav           DOB8844  320286    H21L   106.00         
  9 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21L   125.00         
 10 Precechtelová Tereza     DOB8971    8564    D21L    41.00         
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobrís                                Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kastnerová Jessica       DOR0250 2042536    D12     32.00         
  2 Kucera Jáchym            DOR0301 2044898    H10     44.00         
  3 Arnostová Veronika       DOR0455  434596    D10     12.00         
  4 Novy Jáchym              DOR0502 2044888    H10L     0.00         
  5 Koubková Tereza          DOR0651 2050488    HDR      0.00         
  6 Kucera Pavel             DOR7101 2044897    T5       0.00        3
  7 Nová Jana                DOR7150 2045313    D35     65.00         
  8 Kovalcíková Tatána       DOR9850 2044900    D16    101.00         
  9 Koubek Václav            DOR9900 2050498    H14     19.00         
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Sokol Praha Sporilov - Roztyly        Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malacková Jana           DVP6151  232646    D45    104.00         
  2 Hubeny Martin            DVP8001  515456    H21K    24.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VL TJ Ekonom Praha                       Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fantová Katerina         EKP0256   49632    D12     44.00         
  2 Izák Daniel              EKP0400  336137    H10L     0.00         
  3 Izáková Eva              EKP0651            HDR      0.00         
  4 Seidlová Magdalena       EKP0953            HDR      0.00         
  5 Kalinová Ella            EKP0961 2035145    HDR      0.00         
  6 Sedivy Jirí              EKP5500   51605    H21L   144.00         
  7 Fantová Libuse           EKP5650   51583    D35     50.00         
  8 Sedivá Miroslava         EKP5750   51604    D35     26.00         
  9 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H35    111.00         
 10 Klapalová Pavla          EKP7051   51589    D35     20.00         
 11 Seidl Miroslav           EKP7402  888643    H21L    14.00         
 12 Izáková Ivana            EKP7453  361968    D21L    47.00         
 13 Cermák Daniel            EKP7510 1066205    H35     90.00         
 14 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21L     0.00         
 15 Seidlová Barbora         EKP7955   51610    D21K   148.00         
 16 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21L   170.00         
 17 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21L    29.00         
 18 Stemberg Milan           EKP8608  438648    H21L   110.00         
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45    115.00         
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45     11.00         
  3 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45     32.00         
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drahokoupil Ales         CHT8501  899165    H21L    24.00         
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostejov                    Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlácilová Barbora        JPV0456   52859    HDR      0.00         
  2 Vlácil Daniel            JPV7307  887622    H35    138.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováríková Marie         KAM0050  436964    D14     70.00         
  2 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D14     48.00         
  3 Kyralová Anna            KAM0052            D14     52.00         
  4 Valásek Václav           KAM0100  336743    H12     69.00         
  5 Safka Sebastian          KAM0101   51745    H12     37.00         
  6 Vísek Martin             KAM0102  218797    H12     81.00         
  7 Blaha Petr               KAM0104 2053550    H12     19.00         
  8 Gajda Jan                KAM0105   51730    H12     27.00         
  9 Barton Michal            KAM0107            H12     73.00         
 10 Vozenílek Adam           KAM0110            H12     33.00         
 11 Skáchová Magdalena       KAM0151  434818    D12     36.00         
 12 Michaliková Zuzana       KAM0152            D12     48.00         
 13 Safková Sofie            KAM0153 2042545    D12     42.00         
 14 Skvor Adam               KAM0202  425596    H12      3.00         
 15 Hejsek Filip             KAM0204 2050496    H12     59.00         
 16 Chaloupková Hana         KAM0252  442850    D12     18.00         
 17 Kovárík Tomás            KAM0300  436963    H10     86.00         
 18 Chaloupka Viktor         KAM0301  443069    H10     78.00         
 19 Kyral Maxmilián          KAM0305            H10     42.00         
 20 Skácha Vít               KAM0309   51366    H10     74.00         
 21 Hankovcová Helena        KAM0350  361932    D10     20.00         
 22 Hejsek Lukás             KAM0400 2051541    H10     52.00         
 23 Novák Jáchym             KAM0502            H10L     0.00         
 24 Milota Jakub             KAM0503            HDR      0.00         
 25 Blahová Karolína         KAM0752 2053549    HDR      0.00         
 26 Kudrnác Martin           KAM5901  301371    H45     49.00         
 27 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D21L    79.00         
 28 Skvor Martin             KAM6700   52267    H21L   150.00         
 29 Hankovcová Lenka         KAM7053  406955    D35    101.00         
 30 Hankovec Petr            KAM7101  995898    H35     51.00         
 31 Nováková Eva             KAM7251            D35     32.00         
 32 Kováríková Erika         KAM7252   51499    D35    116.00         
 33 Novák Ondrej             KAM7300            H35     93.00         
 34 Skvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35    110.00         
 35 Zámecník David           KAM7500   52065    H21L   168.00         
 36 Pasek Frantisek          KAM7600  523000    H21L    44.00         
 37 Kudrnácová Lucie         KAM8850  301379    D21K   140.00         
 38 Kamererová Klára         KAM9154   52932    D21L   141.00         
 39 Rusá Sárka               KAM9157  331162    D21L    49.00         
 40 Rusy Tomás               KAM9301  301101    H21L    66.00         
 41 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D21L   137.00         
 42 Kapal Tomás              KAM9402  232267    H21L    78.00         
 43 Kettner Lukás            KAM9403  887640    H21L   132.00         
 44 Kamererová Valerie       KAM9452  428250    D21L    55.00         
 45 Boránková Karolína       KAM9550   53599    D21L   115.00         
 46 Barton Pavel             KAM9800            H16     74.00         
 47 Aschermann Daniel        KAM9801  232395    H16    112.00         
 48 Jíra Tomás               KAM9802  207856    H16     90.00         
 49 Santrucek Vít            KAM9901            H14     47.00         
 50 Chaloupka Dominik        KAM9904            H14     51.00         
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. C.l.            Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováciková Agáta         KNC0000  981825    HDR      0.00         
  2 Kováciková Jolana        KNC0051   52256    D14     82.00         
  3 Chládková Jana           KNC0052  224869    D14     58.00         
  4 Losos Matej              KNC0200  420401    H12     51.00         
  5 Votavová Zofie           KNC0250  446355    D12     22.00         
  6 Chládková Eliska         KNC0350  224867    D10L     0.00         
  7 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75     46.00         
  8 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H75     34.00         
  9 Jun Drahomír             KNC5501   52255    H35    132.00         
 10 Havlícková Jindra        KNC6150   52259    D45     89.00         
 11 Tichá Ivana              KNC6250   51392    P3       0.00         
 12 Kohoutová Pavla          KNC6251  515055    D45    122.00         
 13 Votavová Renata          KNC6452  253105    P3       0.00         
 14 Komersová Jana           KNC6550   52265    D45     95.00         
 15 Votava Petr              KNC6602  438614    H45     46.00         
 16 Ciháková Lenka           KNC6750   51387    D45     23.00         
 17 Pohnán Radek             KNC7002  438610    H35     45.00         
 18 Chládková Jana           KNC7850  420403    P3       0.00         
 19 Besta Lukás              KNC8101  303945    H21L    18.00         
 20 Havlícek Tomás           KNC8700   52257    H21L    34.00         
 21 Votava Stepán            KNC9101  438604    T5       0.00        6
 22 Votava Krystof           KNC9601   52894    H18     95.00         
 23 Kovácik Juraj            KNC9701  420420    H16     98.00         
 24 Fanta David              KNC9803  420404    H16     88.00         
 25 Kopecká Eliska           KNC9850  303937    D16    105.00         
 26 Prkno Jonás              KNC9903  420407    H14     61.00         
 27 Ciháková Barbora         KNC9950  232895    D14     44.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Josef              KPY0000   53182    H14     41.00         
  2 Míchalová Sárka          KPY0050  515401    D14     72.00         
  3 Martínek Jaroslav        KPY0300            H10     54.00         
  4 Zelenka Vincent          KPY0400            H10L     0.00         
  5 Duda Frantisek           KPY4600   53731    H65     96.00         
  6 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45    100.00         
  7 Kohl Jirí                KPY6201  301391    H35    105.00         
  8 Liska Jindrich           KPY6700  682077    H35     60.00         
  9 Martínková Katerina      KPY7350  301370    P3       0.00         
 10 Nováková Marie           KPY9850  301347    D16    103.00         
 11 Lisková Hana             KPY9951  682095    D14     36.00         
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peths Jan                KRN8101   51933    H21L   128.00         
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportu Sumperk       Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlícková Markéta       KSU8494  886266    D21L   149.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejbl Ladislav           LBE0000  887605    H14     33.00         
  2 Lejbl Jakub              LBE0200  887638    H12     61.00         
  3 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     99.00         
  4 Dudík Petr               LBE5500  303905    H55    118.00         
  5 Dudíková Hana            LBE5550  411766    D35     11.00         
  6 Vanícek Tomás            LBE6600  232892    H45    112.00         
  7 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H35     72.00         
  8 Lejbl Ladislav           LBE6900  887609    H35     99.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvinov                 Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondrej            LIT0101    8106    H12     31.00         
  2 Pavlík Matej             LIT0401    8112    H10L     0.00         
  3 Pavlíková Rozárie        LIT0851    8124    HDR      0.00         
  4 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21K   134.00         
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Melnik                            Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Izák Pavel               LME7102 2023965    H35     69.00         
  2 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21L    87.00         
  3 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21L    64.00         
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzen                      Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryjácek Jan              LPM8004  995826    H21L   172.00         
  2 Winkler Hanna            LPM8051  888631    D21K   124.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bolech Filip             LPU8602   49634    H21L    46.00         
  2 Bolechová Anezka         LPU9051   51104    D21L    61.00         
 
 
Startovka oddílu: MAS - KCT AS                                   Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                MAS5401    7885    H55    106.00         
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchomel Vít             MBM8448   49687    H21L   124.00         
  2 Pavelka Jan              MBM8500  897372    H21L    62.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VL SK MFF UK Praha                       Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pockley Jakub            MFP0000 2049643    H14     43.00         
  2 Libiger Lukás            MFP0001 2049639    H14     59.00         
  3   Zdársky David          MFP0009            HDR      0.00         
  4 Pelikánová Mása          MFP0050  428223    D14     84.00         
  5 Srámková Hana            MFP0051 2031355    D14     42.00         
  6 Siegl Matyás             MFP0103  443110    H12     47.00         
  7 Simsová Barbora          MFP0150  428243    D12     40.00         
  8 Vyhnálková Marie         MFP0151 2019236    D12     24.00         
  9 Votruba Jan              MFP0201 2049640    H12     83.00         
 10 Macura Sebastian         MFP0202 2049642    H12      5.00         
 11 Rejnek Lukás             MFP0203 2049638    H12     53.00         
 12 Vedral Tomás             MFP0205 2049641    H12     67.00         
 13 Sládecková Barbora       MFP0250  448934    D12     28.00         
 14 Simsa Martin             MFP0300  218785    H12     79.00         
 15 Rozek Vilém              MFP0301  428211    H10     72.00         
 16 Srámek Jaromír           MFP0303 2031371    H10     64.00         
 17 Choutka Stepán           MFP0305 2049637    H10     46.00         
 18 De Heij Laura            MFP0450  443070    D10L     0.00         
 19 Pracková Ema             MFP0451  426373    D10     34.00         
 20 Macurová Beata           MFP0452 2049635    D10L     0.00         
 21 Kydlícková Klára         MFP0453 2049636    D10L     0.00         
 22 Pokorná Adéla            MFP0455 2049634    D10L     0.00         
 23 Rozek Vojtech            MFP0501  301644    H10L     0.00         
 24 Jirousek Simon           MFP0502 2049645    HDR      0.00         
 25 Blahutová Martina        MFP0550            D10L     0.00         
 26 Simsová Pavla            MFP0551  428269    D10L     0.00         
 27 Jirousková Alice         MFP0600 2049646    HDR      0.00         
 28 Pracka Martin            MFP0802            HDR      0.00         
 29 Hulková Amálie           MFP0851            HDR      0.00         
 30 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45     82.00         
 31 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D35     95.00         
 32 Sieglová Dása            MFP7050  443075    D35     41.00         
 33 Simsa Jaromír            MFP7100   51712    H21K    18.00         
 34 Rohlícek Jan             MFP7101 2049633    H35     78.00         
 35 Srámková Iva             MFP7251 2035141    D35    113.00         
 36 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21L     6.00         
 37 Rozek David              MFP7403 1111550    H21L   162.00         
 38 Simsová Jana             MFP7651   51713    D21L   131.00         
 39 Sládecek Petr            MFP7702  448937    H35    120.00         
 40 Petra Pokorná            MFP7799 2049632    D35     47.00         
 41 Pracková Zita            MFP7850 2045228    D35     83.00         
 42 Blahutová Hanka          MFP7953   51928    D21K   138.00         
 43 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21L    31.00         
 44 Vesely Pavel             MFP8901  515405    H21L   100.00         
 45 Stehlíková Anna          MFP9750  553447    D16    111.00         
 46 Pelikán Lukás            MFP9800  232534    H16     96.00         
 47 Kohout Matyás            MFP9802 2031366    H16     84.00         
 48 Vyhnálková Barbora       MFP9850 2023812    D16    107.00         
 49 Repiská Amálie           MFP9851 2023817    D16     87.00         
 50 Sachová Barbora          MFP9852  448938    D16     77.00         
 51 Thein Filip              MFP9900 2049644    H14     49.00         
 52 Jirousek Matyás          MFP9901 2031354    H14     55.00         
 53 Sieglová Eliska          MFP9950  443101    D14     56.00         
 54 Rohlícková Frantiska     MFP9952  438645    D14     78.00         
 
 
Startovka oddílu: MIL - Tesil Milevsko                           Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesta Jirí               MIL7201   49858    H21K    40.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kacerov Praha                  Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reichl Tomás             MKP0100  995879    H12      9.00         
  2 Serák Zdenek             MKP4200   51705    H65    132.00         
  3 Koc Bretislav            MKP4400   51668    H65    102.00         
  4 Koc Zdenek               MKP4700   51706    H21L    94.00         
  5 Tousek Miloslav          MKP5000   51655    H45     22.00         
  6 Gregoriades Zdenek       MKP5400   51653    H21L   108.00         
  7 Koc Lumír                MKP5401  336747    H55    124.00         
  8 Tomascin Jaroslav        MKP5800   51691    H21K    28.00         
  9 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45    106.00         
 10 Reichlová Jana           MKP7550   51702    D35     35.00         
 11 Gregoriades Tomás        MKP8302   51652    H21L    26.00         
 12 Maska Marek              MKP8800  336744    H21K    56.00         
 
 
Startovka oddílu: NNN - _NNN/Neregistrovany                      Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adámková Kristyna        NNN                T5       0.00       19
  2   Fogl Jakub             NNN0003            T5       0.00       12
  3   Ruprecht Patrik        NNN0004            T5       0.00       13
  4   Lindová Miroslava      NNN0005            P3       0.00         
  5   Lindová Veronika       NNN0006            HDR      0.00         
  6   Cervenková Markéta     NNN0007            T5       0.00       14
  7   Jirista Josef          NNN0008            T5       0.00       15
  8 Palát Vojtech            NNN0010            HDR      0.00         
  9 Kavan Matej              NNN0011            HDR      0.00         
 10 Cerny Matej              NNN0012            HDR      0.00         
 11 Mácová Natálie           NNN0013            HDR      0.00         
 12 Arnotová Anna            NNN0014            D10     10.00         
 13 Cerná Katerina           NNN0015            D10     14.00         
 14 Pecníková Nikola         NNN0016            D10     32.00         
 15 Arnot Frantisek          NNN0017            H10     50.00         
 16 Arnot Michal             NNN0018            H35     48.00         
 17 Vaculovicová Alzbeta     NNN0019 2050484    HDR      0.00         
 18 Sroubek Krystof          NNN0020            HDR      0.00         
 19 Polívka Cenek            NNN0500            HDR      0.00         
 20 Moravec Michal           NNN0600 2031347    HDR      0.00         
 21   Smejkalová Alzbeta     NNN0700            HDR      0.00         
 22 Polívka Jonás            NNN0801            HDR      0.00         
 23   Janousek Karel         NNN5100            P3       0.00         
 24 Somvársky Ján            NNN5500  232173    H55     85.00         
 25   Janousková Jana        NNN6000            P3       0.00         
 26 Suk Jirí                 NNN6400  515016    H45     10.00         
 27 Petrová Martina          NNN6801  232196    T5       0.00        5
 28 Kobosová Klára           NNN7500            P3       0.00         
 29 Adámek Alan              NNN7700            T5       0.00        7
 30   Janousek Martin        NNN8100            P3       0.00         
 31 Skoloud Robert           NNN9101            T5       0.00       16
 32 Bláha Frantisek          NNN9200            T5       0.00         
 33 Stefansky Michal         NNN9202            H21L    74.00         
 34   Janousek Oldrich       NNN9900            P3       0.00         
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kdyr Matej               ODV0000  428268    H14     35.00         
  2 Riegr Jakub              ODV0201  428228    H12     43.00         
  3 Hartl Zdenek             ODV6300   52121    H45    133.00         
  4 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D45    125.00         
  5 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H16    104.00         
  6 Ondrejcek Jirí           ODV9800  361919    H16    108.00         
  7 Novák Ales               ODV9805  428285    H16     94.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bostl Jan                OKP0401 2011789    H10L     0.00         
  2 Cervinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55     64.00         
  3 Cechmánková Helena       OKP6450   51720    D45     92.00         
  4 Cervinková Jitka         OKP6451   53525    D45    116.00         
  5 Novák Libor              OKP6504   51680    H45     88.00         
  6 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45     29.00         
  7 Nemecková Jarmila        OKP6650   51677    D45    107.00         
  8 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45     86.00         
  9 Straitová Jitka          OKP7252   51672    D35    104.00         
 10 Strait Martin            OKP7602  410393    T5       0.00        8
 11 Bostlová Lenka           OKP7651 2011884    HDR      0.00         
 12 Cervinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21K    22.00         
 13 Nováková Katerina        OKP9450  887935    D21L    25.00         
 
 
Startovka oddílu: OLP - PSK Olymp Praha                          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubu Matyás              OLP0301  232721    HDR      0.00         
  2 Skranka Marek            OLP0600   49420    HDR      0.00         
  3 Kubu Julie               OLP0601  253109    HDR      0.00         
  4 John Vladimír            OLP5502   49500    H55    109.00         
  5 Kubu Jaroslav            OLP6701   49480    H45     43.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     61.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Obuskevic Vojtech        PGP0002            H14     29.00         
  2 Sobotková Anna           PGP0050  682363    D14     68.00         
  3 Janovsky Tomás           PGP0101   51636    H12     85.00         
  4 Kuncová Vendula          PGP0150            D12     12.00         
  5 Janas Petr               PGP0200  446439    H12     11.00         
  6 Sobotka Vojtech          PGP0203  682364    H12      7.00         
  7 Kolsky Pavel             PGP0204            H12     89.00         
  8 Kozina Stepán            PGP0300    9877    H12     55.00         
  9 Ctrnáct Frantisek        PGP0401  231948    H10     56.00         
 10 Janas Adam               PGP0404 2042550    H10     60.00         
 11 Haková Michaela          PGP0451            HDR      0.00         
 12 Samohyl Richard          PGP2800   52098    H75     49.00         
 13 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H75     43.00         
 14 Hankovská Jana           PGP4050   51698    D55     27.00         
 15 Suchy Karel              PGP4300   51640    H65    129.00         
 16 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D65     22.00         
 17 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D55     39.00         
 18 Kolsky Alexander         PGP5000            H55    100.00         
 19 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H55     91.00         
 20 Dolezal Miroslav         PGP5501   51753    H55    127.00         
 21 Dolezalová Vlasta        PGP5550   52095    D45     62.00         
 22 Sámal Václav             PGP5601  436401    H55     67.00         
 23 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21L    53.00         
 24 Jelínková Radana         PGP5851  301361    D55     21.00         
 25 Grivalsky Michal         PGP5900   52103    H45     58.00         
 26 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45     34.00         
 27 Tichovsky Martin         PGP6100   51682    H21L   114.00         
 28 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45     26.00         
 29 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45     97.00         
 30 Pribík Jan               PGP6301   51631    H45     52.00         
 31 Pliska Milos             PGP6304  420405    H45     28.00         
 32 Jezková Regina           PGP6352   51660    D35      2.00         
 33 Janovsky Tomás           PGP6401  515464    H21L   102.00         
 34 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35      8.00         
 35 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L    88.00         
 36 Slavíková Katerina       PGP6650   51275    D45    131.00         
 37 Kozinová Jana            PGP6651  502089    D21L    35.00         
 38 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21L    95.00         
 39 Hasalová Jana            PGP6751  232361    D45     74.00         
 40 Ctrnáctová Magdalena     PGP7151  231924    D35     29.00         
 41 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35    135.00         
 42 Pribíková Monika         PGP7256  301618    D35     92.00         
 43 Janovská Petra           PGP7355  887632    D21L    43.00         
 44 Pokorny Ondrej           PGP7506   51637    H21L    92.00         
 45 Mateju Lubos             PGP7601  995838    H21L    30.00         
 46 Nemsovsky Petr           PGP7602  899152    H21L    80.00         
 47 Rysavá Magdalena         PGP7650   51627    D21L   121.00         
 48 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21K   104.00         
 49 Hora Vojtech             PGP8301 1006283    H21L    76.00         
 50 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21L   166.00         
 51 Sedivy Jan               PGP8409  515404    H21L   130.00         
 52 Voborská Jana            PGP8454   51582    D21K   118.00         
 53 Jezková Klára            PGP8455   51659    D21K   136.00         
 54 Nováková Lucie           PGP8552   51806    D21K   144.00         
 55 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21L    81.00         
 56 Jelínková Zora           PGP8851  232167    D21L   103.00         
 57 Smolková Katerina        PGP8852   53556    D21L   111.00         
 58 Lejsek Tadeás            PGP8903   51675    H21L   146.00         
 59 Jezková Dominika         PGP9053   51658    D21L    75.00         
 60 Cermáková Kristyna       PGP9154   53007    D21L   135.00         
 61 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21L   129.00         
 62 Kozinová Anna            PGP9350 7003036    D21L    91.00         
 63 Mikulásová Helena        PGP9353  515453    D21L   139.00         
 64 Vesely Jakub             PGP9503  995812    H21L   118.00         
 65 Kozinová Zuzana          PGP9650 7003042    D21L    99.00         
 66 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D18      3.00         
 67 Cermák Adam              PGP9701 7200334    H16     78.00         
 68 Werner Michal            PGP9705  246900    H16     92.00         
 69 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D16     93.00         
 70 Hasal Martin             PGP9804  301413    H16     82.00         
 71 Hudec Antonín            PGP9805            H16    110.00         
 72 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D14     60.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Losman Petr              PHK7901  515420    H21K    48.00         
  2 Silny Ondrej             PHK7906 2032168    T5       0.00       18
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H14     45.00         
  2 Pohoraly Hugo            ROU0103 2023957    H12     13.00         
  3 Lebduska Petr            ROU4702   53574    H65     93.00         
  4 Buk Miloslav             ROU6202  331058    H45      1.00         
  5 Malec Jaromír            ROU6203  361969    H45    121.00         
  6 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2022803    H45     25.00         
  7 Líbalová Marcela         ROU6551  410742    D45     38.00         
  8 Svobodová Lenka          ROU6650 2043618    D45     71.00         
  9 Kyselová Jana            ROU7050 2043619    D35     38.00         
 10 Buková Jana              ROU7150  331208    D35     23.00         
 11 Líbal Jakub              ROU9202  232093    H21K    36.00         
 12 Nováková Lenka           ROU9250   51438    D21K   110.00         
 13 Buk Jindrich             ROU9303 1602625    H21L    58.00         
 14 Sinovská Kristyna        ROU93xx  428267    P3       0.00         
 15 Buk Michal               ROU9601   53537    H18     89.00         
 16 Kyselová Nela            ROU9951  434804    D14     54.00         
 17 Pohoralá Anna            ROU9954 2023953    D14     38.00         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlácková Linda         ROZ0050  232535    D14     66.00         
  2 Svoboda Jáchym           ROZ0200    7943    H12     75.00         
  3 Sedlácek Jaroslav        ROZ0300    9982    H10     68.00         
  4 Jíra Filip               ROZ0500    7941    HDR      0.00         
  5 Sedlácek Patrik          ROZ0800   52300    HDR      0.00         
  6   Svoboda Frantisek      ROZ0801            HDR      0.00         
  7 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D45     41.00         
  8 Sedlácek Jaroslav        ROZ6801   51894    H45     67.00         
  9 Sedlácková Petra         ROZ7050    7921    D35      5.00         
 10 Svoboda Ondrej           ROZ7100            H35    129.00         
 11 Krístková Hana           ROZ7450   51608    D21L   145.00         
 12 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D16     97.00         
 13 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D14     46.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Milos            SCP3300   49404    H75     40.00         
  2 Valásek Josef            SCP4501   49813    H65    117.00         
  3 Novák Milos              SCP4600   52299    H65     90.00         
  4 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D55     51.00         
  5 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45     55.00         
  6 Hojny Oldrich            SCP5201   52111    H55    112.00         
  7 Juzková Jaroslava        SCP5250   49837    D55     60.00         
  8 Zavadilová Nada          SCP5450  336750    D45     44.00         
  9 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D55     45.00         
 10 Kavka Jirí               SCP5900  301147    H45    127.00         
 11 Hosek Ladislav           SCP6001   52115    H45     16.00         
 12 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45     59.00         
 13 Veljacik Pavel           SCP6200   49889    H45     79.00         
 14 Veljaciková Markéta      SCP6451  336735    D45    113.00         
 15 Sebek Martin             SCP6700  889282    H45     94.00         
 16 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H35     84.00         
 17 Tloustová Eva            SCP6950   52114    D21L    67.00         
 18 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21L    38.00         
 19 Kovár Miroslav           SCP8103  888645    H21L   154.00         
 20 Vrabec Ondrej            SCP8303   51558    H21L   112.00         
 21 Vlach Martin             SCP8605   51807    H21L    90.00         
 22 Sebková Jana             SCP9250 2025359    D21K   100.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H35    108.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jicín                       Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomes Petr               SJC7531  896967    H21L    16.00         
  2 Rudolfová Jana           SJC7752 2020719    D21K   142.00         
  3 Kazda Jirí               SJC8006    4298    H21L    10.00         
  4 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21L    84.00         
  5 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21K    92.00         
  6 Prásil Ondrej            SJC8401    9705    H21L   116.00         
  7 Tomesová Daniela         SJC8451  981842    D21L   147.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindrichuv Hradec                    Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maderycová Katerina      SJH7951  443107    D21K   114.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirku Roman              SJI8309  301273    H21L    54.00         
 
 
Startovka oddílu: SJP - KCT Slavoj Praha                         Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyás             SJP0500  443105    H10L     0.00         
  2 Bláha Vojtech            SJP0501  443072    H10L     0.00         
  3 Bláha Simon              SJP0700   51421    HDR      0.00         
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H75     52.00         
  5 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D75      6.00         
  6 Bláha Jan                SJP6800  446359    H45     64.00         
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slany                               Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cech Richard             SLA0001  438634    H14     23.00         
  2 Dudák Ladislav           SLA0002  443096    H14     21.00         
  3 Straková Veronika        SLA0051  219276    D14     74.00         
  4 Jirkovská Michaela       SLA0150  320292    D12     26.00         
  5 Hrdlicka Jan             SLA0200  439143    H12     39.00         
  6 Husák Zdenek             SLA0201  426378    H12     35.00         
  7 Kolár Matyás             SLA0300  897393    H10     82.00         
  8 Jirkovská Katerina       SLA0350  206417    D10     38.00         
  9 Jirkovsky Jan            SLA0500 2011818    H10L     0.00         
 10 Jezek Frantisek          SLA0501  436402    HDR      0.00         
 11 Jirkovská Magdaléna      SLA0550 2011819    D10L     0.00         
 12 Zemková Pavlína          SLA0551  436970    D10L     0.00         
 13 Cechová Klára            SLA0552  438647    D10L     0.00         
 14 Husák Ondrej             SLA0600            HDR      0.00         
 15 Straková Denisa          SLA0750    8579    HDR      0.00         
 16 Zábransky Emil           SLA4200  420425    H65     87.00         
 17 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45     76.00         
 18 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45    124.00         
 19 Kasparová Irena          SLA6852  336731    D45    110.00         
 20 Hrdlicková Ludmila       SLA6950  224894    D35     89.00         
 21 Straka Lukás             SLA7002    8578    H35     87.00         
 22 Jirkovská Pavlína        SLA7250  434805    D35     98.00         
 23 Jezková Martina          SLA7350  259072    T5       0.00        4
 24 Kolárová Michaela        SLA7351  981813    D35     80.00         
 25 Zábransky Lubos          SLA7400 2017690    H35     81.00         
 26 Zemková Helena           SLA7450  425546    D35     17.00         
 27 Dudáková Jana            SLA7750 2056278    T5       0.00       10
 28 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21L   142.00         
 29 Malec Oldrich            SLA9400    8801    H21K    10.00         
 30 Aster Tomás              SLA9602  442871    H18     93.00         
 31 Jezek Ondrej             SLA9701   52624    H18     87.00         
 32 Jezková Katerina         SLA9750    8671    D16    109.00         
 33 Kaspar Frantisek         SLA9800  336766    H16     86.00         
 34 Hrdlicková Ludmila       SLA9851  301621    D16     95.00         
 35 Zábranská Kristyna       SLA9852  420439    D16     85.00         
 36 Susánková Hana           SLA9855  442876    D16     89.00         
 37 Zemko Zdenek             SLA9900  428278    H14     15.00         
 38 Kolárová Johana          SLA9950  897346    D14     80.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Radek           SLP4001   53555    H65    120.00         
  2 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D65     19.00         
  3 Novotny Jirí             SLP4601   51621    H65    105.00         
  4 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21L   117.00         
  5 Klofácová Romana         SLP6951   51364    D35     56.00         
  6 Skáchová Petra           SLP7051  434803    D21L    85.00         
  7 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21L   105.00         
  8 Fiser Jirí               SLP8503 7111117    H21L    98.00         
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smrzovka                          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Obuskevic Jan            SMR7000  896962    H21L   176.00         
  2 Lukavec Petr             SMR7800  887924    H21K    42.00         
  3 Prchalová Ivana          SMR8754  416287    D21L   107.00         
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    H10L     0.00         
  2 Doucha Jirí              SNA7105    9626    H21L    52.00         
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janecek Jirí             SOB0001            H12     15.00         
  2 Janecek Ondrej           SOB0201            H10     58.00         
  3 Janecek Ondrej           SOB7001   53016    H35     66.00         
  4 Janecková Veronika       SOB7151   53017    D35     71.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejcí Michal            TAP0008            H14     31.00         
  2 Mestan Ondrej            TAP0100            H12     17.00         
  3 Longin Jan               TAP0103  981814    H12     49.00         
  4 Stastny Petr             TAP0106            H12     45.00         
  5 Havelka Ondrej           TAP0108  361961    H12     23.00         
  6 Hladká Gabriela          TAP0255  981833    D12     14.00         
  7 Longinová Adéla          TAP0351  361991    D10      4.00         
  8 Martynková Olga          TAP0352  981806    D10      0.00         
  9 Stastny Tomás            TAP0401            HDR      0.00         
 10 Cerny Antonín            TAP0402            HDR      0.00         
 11 Kabát Martin             TAP0403  232189    H10L     0.00         
 12 Bulírová Ema             TAP0452            D10     24.00         
 13 Cerny Matous             TAP0501            HDR      0.00         
 14   Sieger Tomás           TAP0600            HDR      0.00         
 15 Semecky Vít              TAP0601            HDR      0.00         
 16   Sieger Ondrej          TAP0800            HDR      0.00         
 17 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D55     48.00         
 18 Fiala Zdenek             TAP5501  232177    H45    103.00         
 19 Mikes Radovan            TAP5800            H55     61.00         
 20 Hejtmánek Vladimír       TAP5802   53639    H45     73.00         
 21 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45    130.00         
 22 Longin Milos             TAP6201  981847    H45    136.00         
 23 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45     35.00         
 24 Kopecny Mojmír           TAP6402  232200    H45     91.00         
 25 Turinská Ivana           TAP6850  232199    D45     80.00         
 26 Longinová Lenka          TAP7151  981829    D35     86.00         
 27 Jirous Jirí              TAP7201  442867    T5       0.00        1
 28 Hladká Michaela          TAP7452  361934    HDR      0.00         
 29 Sieger Tomás             TAP7501  232106    H21K    34.00         
 30 Martynek Pavel           TAP7503  981827    T5       0.00        9
 31 Siegerová Lucie          TAP7552   51850    D21L    33.00         
 32 Martynková Helena        TAP7650  981826    HDR      0.00         
 33 Benc Jirí                TAP8002  886822    H21L    60.00         
 34 Znamenácková Helena      TAP8153   51848    D21K   102.00         
 35 Hejtmánek Martin         TAP8605   53636    H21L   180.00         
 36 Zajíc Vítezslav          TAP8610  515469    H21L   158.00         
 37 Cikhardt Jakub           TAP8706  361988    H21L    22.00         
 38 Sládek Jan               TAP8801   53642    H21L    70.00         
 39 Zamazalová Katerina      TAP9053  416010    D21L   123.00         
 40 Jiríková Dana            TAP9055  416004    D21L   127.00         
 41 Sládková Helena          TAP9151   53443    D21L    21.00         
 42 Janác Vasek              TAP9602  442860    H18     97.00         
 43 Turinsky Pavel           TAP9701  232122    H16    106.00         
 44 Vlásek Jakub             TAP9702   51846    H16     76.00         
 45 Simunková Gabriela       TAP9755  442851    D16     79.00         
 46 Mikes Jan                TAP9802  416005    H16     80.00         
 47 Ransdorf Jakub           TAP9805  442886    H16     70.00         
 48 Poláková Tereza          TAP9853  442863    D16     75.00         
 49 Poláková Katerina        TAP9854  442864    D16     83.00         
 50 Gregor Tomás             TAP9903            H14     27.00         
 51 Rericha Tomás            TAP9905            H14     39.00         
 52 Krejci Andrea            TAP9994            HDR      0.00         
 53 Rohlik Matej             TAP9995            H12      1.00         
 54 Popova Veronika          TAP9996            D10L     0.00         
 55 Popova Jana              TAP9997            D10L     0.00         
 56 Balzima                  TAP9998            D21K    98.00         
 57 Bulir Jachym             TAP9999            HDR      0.00         
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D45     17.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Subrt Jirí               TEP6100   51350    T5       0.00       17
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rysavy Vít               TJP4700   51332    H65    123.00         
  2 Rysavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65     25.00         
  3 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55     97.00         
  4 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45      2.00         
  5 Cedrych Karel            TJP5500  446334    H55    121.00         
  6 Kukla Jan                TJP5600   51327    H55    115.00         
  7 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55     70.00         
  8 Bazika Miroslav          TJP6401  434809    H45     40.00         
  9 Baziková Lucie           TJP6451  434807    D45     53.00         
 10 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D21L   133.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemlík Pavel             TZL7135    8893    H21K    12.00         
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Jirina          UVP4950    7998    D55     30.00         
  2 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55     36.00         
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malináková Barbora       VIC9051   53334    D21K   146.00         
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VL  Plzen                     Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Les Martin               VPM7906 7200317    H21L     2.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H14     13.00         
  2 Titzová Adéla            VSP0250 2035748    D12     20.00         
  3 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D12     16.00         
  4 Nosková Klára            VSP0255  446366    D12     54.00         
  5 Dohnal Frantisek         VSP0303   51886    H10     80.00         
  6 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H10     76.00         
  7 Titz Adam                VSP0401 2032183    H10     62.00         
  8 Baldrián Tomás           VSP0405    8277    H10     66.00         
  9 Nosek Daniel             VSP0409            H10     84.00         
 10 Kilarsky Vojtech         VSP0410 2051535    HDR      0.00         
 11 Kopecká Valentyna        VSP0453 2021847    D10L     0.00         
 12 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10     18.00         
 13 Straitová Jolana         VSP0456 2021830    D10      2.00         
 14 Nosková Barbora          VSP0457  446367    D10     22.00         
 15 Meier David              VSP0606  232246    HDR      0.00         
 16 Hronková Barbora         VSP0650 2035736    D10L     0.00         
 17 Jedlicková Josefína      VSP0651  443085    D10L     0.00         
 18 Hronek Stepán            VSP0700            HDR      0.00         
 19 Strait Vilém             VSP0701 2021829    H10L     0.00         
 20 Baldriánová Eva          VSP0751  888639    D10L     0.00         
 21 Jedlicka Ales            VSP0800   52272    HDR      0.00         
 22 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    HDR      0.00         
 23 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65    111.00         
 24 Horínek Jaroslav         VSP5000   51643    H21L   178.00         
 25 Uher Petr                VSP5001   51741    H21L   136.00         
 26 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55     33.00         
 27 Hora Vladimír            VSP5100 7200325    H21L    50.00         
 28 Píchal Jan               VSP5202   52281    H21L    72.00         
 29 Horová Magda             VSP5450    9782    D21L    89.00         
 30 Soukup Václav            VSP5600  232045    H55    103.00         
 31 Sváb Jan                 VSP5801  886277    H55     82.00         
 32 Soukupová Michaela       VSP5850  232190    D55     42.00         
 33 Michálková Jirina        VSP6151   51734    D45     56.00         
 34 Nemecek Jan              VSP6201   52282    H21L   122.00         
 35 Dohnalová Jindra         VSP6250   51902    D45    101.00         
 36 Hartman Ales             VSP6506   51620    H21L    68.00         
 37 Semík Jan                VSP6507   53572    H21L    28.00         
 38 Nosek Jan                VSP6910            P3       0.00         
 39 Boránek Petr             VSP7000   51750    H21L    42.00         
 40 Beranová Iva             VSP7150 2021834    P3       0.00         
 41 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21L    65.00         
 42 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P3       0.00         
 43 Nosková Pavla            VSP7261            P3       0.00         
 44 Arnost Kamil             VSP7301 2044896    H21L   164.00         
 45 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D35    107.00         
 46 Zakouril Václav          VSP7401   51724    H35    126.00         
 47 Zakourilová Helena       VSP7453  232401    D35     44.00         
 48 Hronková Milada          VSP7455 2035706    P3       0.00         
 49 Titzová Pavlína          VSP7470            P3       0.00         
 50 Arnostová Katerina       VSP7652    8857    D35     14.00         
 51 Boumová Irena            VSP7751   51739    D35     62.00         
 52 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D35     74.00         
 53 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L    27.00         
 54 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151    5641    D21K   108.00         
 55 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D14     50.00         
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL'S MTBO TEAM                         Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               XBM7103  443090    H21L    12.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Zabovresky Brno                       Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1   Zvarik Tomás           ZBM7702            H21K    50.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tousek Filip             ZBP7102   53586    H21K    16.00         
  2 Vanek Petr               ZBP7302  995800    H21L    82.00         
  3 Dvorák Miroslav          ZBP7601   53581    H21L    56.00         
  4 Sedlácková Jana          ZBP7654   53590    D21K   122.00         
  5 Prazák Jirí              ZBP7800   53583    H21L   126.00         
  6 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21L    48.00         
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              Neděle 7.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marhold Ondrej           ZVO0101 2023808    H12     63.00         
  2 Vallová Kristyna         ZVO0152 2035151    D12     10.00         
  3 Marhold Premysl          ZVO0301 2023809    H10     70.00         
  4 Marhold Václav           ZVO0501 2051483    HDR      0.00         
  5 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45     31.00         
  6 Zimmerová Lenka          ZVO6451  428220    D45    128.00         
  7 Hájková Eliska           ZVO9851  232531    D16     91.00         
  8 Zimmerová Katerina       ZVO9852  886274    D16     99.00