Konečné výsledky kategorie                                                 8.4.2013 22:05:53
                           1. závod Enacon Cupu 2013 - Klánovice
===ČSOS-FSP===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirkovská Katerina       SKOB Slany           SLA0350 C     21.16  +      0.00
  2.Arnostová Veronika       OK Dobrís            DOR0455 C     21.43  +      0.27
  3.Bulírová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 C     24.34  +      3.18
  4.Tichá Dorotea            Oddíl OB Kotlárka    DKP0351 C     24.40  +      3.24
  5.Pracková Ema             VL SK MFF UK Praha   MFP0451 C     25.25  +      4.09
  6.Straitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C     26.34  +      5.18
  7.Pelantová Martina        TK Radonovice        48C0550       26.36  +      5.20
  8.Eliasová Klára           KOB TRETRA Praha     TAP           27.13  +      5.57
  9.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     27.24  +      6.08
 10.Gladisova Karolina                                          33.33  +     12.17
 11.Pecníková Nikola         _NNN/Neregistrovany  NNN0016       35.51  +     14.35
 12.Longinová Adéla          KOB TRETRA Praha     TAP0351 C     37.33  +     16.17
 13.Martynková Olga          KOB TRETRA Praha     TAP0352 C     38.27  +     17.11
 14.Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C     38.33  +     17.17
 15.Cerná Katerina           _NNN/Neregistrovany  NNN0015       53.53  +     32.37
    Arnotová Anna            _NNN/Neregistrovany  NNN0014   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Simsová Pavla            VL SK MFF UK Praha   MFP0551 C     18.38  +      0.00
  2.Popova Veronika          KOB TRETRA Praha     TAP9996       21.23  +      2.45
  3.Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 C     21.36  +      2.58
  4.Popova Jana              KOB TRETRA Praha     TAP9997       22.50  +      4.12
  5.Kanturková Tereza                                           23.47  +      5.09
  6.Blahutová Martina        VL SK MFF UK Praha   MFP0550 C     24.03  +      5.25
  7.Pokorná Adéla            VL SK MFF UK Praha   MFP0455 C     25.27  +      6.49
  8.Zemková Pavlína          SKOB Slany           SLA0551 C     26.12  +      7.34
  9.Kándlová Ema             KOB Dobrichovice     DCE0351 C     26.16  +      7.38
 10.Fialová Veronika         VL SK MFF UK Praha   MFP0453 C     27.49  +      9.11
 11.Chládková Eliska         OOB TJ Sokol Kostele KNC0350 C     28.21  +      9.43
 12.Hronková Barbora         USK Praha            VSP0650 C     29.35  +     10.57
 13.Kubcová Anna             KOB Dobruska         DOB0550 C     30.15  +     11.37
 14.Chourková Nela           VL SK MFF UK Praha   MFP0452 C     34.29  +     15.51
 15.Cechová Klára            SKOB Slany           SLA0552 C     36.12  +     17.34
 16.Jirkovská Magdaléna      SKOB Slany           SLA0550 C     37.50  +     19.12
 17.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     47.22  +     28.44
 18.Jedlicková Josefína      USK Praha            VSP0651 C     51.14  +     32.36
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhnálková Marie         VL SK MFF UK Praha   MFP0151 B     17.28  +      0.00
  2.Safková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     18.59  +      1.31
  3.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlárka    DKP0151 B     20.31  +      3.03
  4.Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 C     22.05  +      4.37
  5.Simsová Barbora          VL SK MFF UK Praha   MFP0150 C     22.25  +      4.57
  6.Sanna Karin              Oddíl OB Kotlárka    DKP0250 B     22.57  +      5.29
  7.Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C     24.02  +      6.34
  8.Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C     24.25  +      6.57
  9.Rusá Vendula             KOB Dobrichovice     DCE0150 B     24.46  +      7.18
 10.Skáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B     25.00  +      7.32
 11.Kastnerová Jessica       OK Dobrís            DOR0250 C     25.46  +      8.18
 12.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     26.03  +      8.35
 13.Fantová Katerina         VL TJ Ekonom Praha   EKP0256 C     27.36  +     10.08
 14.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     34.11  +     16.43
 15.Radová Lucie             Oddíl OB Kotlárka    DKP0251 C     34.29  +     17.01
 16.Hladká Gabriela          KOB TRETRA Praha     TAP0255 C     38.07  +     20.39
 17.Jirkovská Michaela       SKOB Slany           SLA0150 B     42.20  +     24.52
 18.Sládecková Barbora       VL SK MFF UK Praha   MFP0250 C     43.34  +     26.06
 19.Vallová Kristyna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     46.05  +     28.37
    Kuncová Vendula          SK Praga             PGP0150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.1km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     27.08  +      0.00
  2.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     27.22  +      0.14
  3.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     30.09  +      3.01
  4.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     30.53  +      3.45
  5.Kolárová Johana          SKOB Slany           SLA9950 B     31.04  +      3.56
  6.Straková Veronika        SKOB Slany           SLA0051 B     31.31  +      4.23
  7.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     32.36  +      5.28
  8.Ciháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 B     33.38  +      6.30
  9.Illnerová Katerina       Oddíl OB Kotlárka    DKP9950 B     34.42  +      7.34
 10.Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     35.22  +      8.14
 11.Pelikánová Mása          VL SK MFF UK Praha   MFP0050 C     37.02  +      9.54
 12.Sedlácková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     37.55  +     10.47
 13.Benesová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     41.49  +     14.41
 14.Sobotková Anna           SK Praga             PGP0050 C     43.49  +     16.41
 15.Míchalová Sárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C     46.28  +     19.20
 16.Chládková Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC0052 C     54.00  +     26.52
 17.Kyralová Anna            SK Kamenice          KAM0052 C     61.28  +     34.20
 18.Lisková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     81.22  +     54.14
    Kováciková Jolana        OOB TJ Sokol Kostele KNC0051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhnálková Barbora       VL SK MFF UK Praha   MFP9850 A     23.11  +      0.00
  2.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A     26.00  +      2.49
  3.Simunková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 B     28.17  +      5.06
  4.Repiská Amálie           VL SK MFF UK Praha   MFP9851 B     30.07  +      6.56
  5.Hájková Eliska           OB SK Zvole          ZVO9851 B     30.13  +      7.02
  6.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     30.59  +      7.48
  7.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     31.01  +      7.50
  8.Zimmerová Katerina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     34.29  +     11.18
  9.Zábranská Kristyna       SKOB Slany           SLA9852 C     34.54  +     11.43
 10.Jezková Katerina         SKOB Slany           SLA9750 B     36.56  +     13.45
 11.Sachová Barbora          VL SK MFF UK Praha   MFP9852 C     40.31  +     17.20
 12.Mikulásová Martina       SK Praga             PGP9852 C     40.35  +     17.24
 13.Poláková Katerina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     41.28  +     18.17
 14.Kopecká Eliska           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C     41.55  +     18.44
 15.Nováková Marie           SKOB TJ Sokol Kralup KPY9850 C     42.36  +     19.25
 16.Susánková Hana           SKOB Slany           SLA9855 C     44.30  +     21.19
 17.Stehlíková Anna          VL SK MFF UK Praha   MFP9750 C     46.54  +     23.43
 18.Kovalcíková Tatána       OK Dobrís            DOR9850 C     56.02  +     32.51
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A     33.47  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.4km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Malináková Barbora       OB Vizovice          VIC9051 C     34.41  +      0.00  R:    0b
  2.Mrázková Romana          Sportcentrum Jicín   SJC8351 R     36.09  +      1.28  R:    0b
  3.Rusá Pavla               KOB Dobrichovice     DCE9450 C     39.16  +      4.35  R:    0b
  4.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     40.13  +      5.32  R:    0b
  5.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     40.14  +      5.33  R:    0b
  6.Krecová Kristyna         KOB Kladno           DKL8050 C     40.20  +      5.39  R:    0b
  7.Seborová Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C     41.48  +      7.07  R:    0b
  8.Znamenácková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     42.00  +      7.19  R:    0b
  9.Blahutová Hanka          VL SK MFF UK Praha   MFP7953 C     43.54  +      9.13  R:    0b
 10.Jezková Klára            SK Praga             PGP8455 C     44.29  +      9.48  R:    0b
 11.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jicín   SJC7752 C     44.49  +     10.08  R:    0b
 12.Skálová Gabriela         Oddíl OB Kotlárka    DKP8658 C     48.00  +     13.19  R:    0b
 13.Maderycová Katerina      SJH Jindrichuv Hrade SJH7951 C     49.55  +     15.14  R:    0b
 14.Winkler Hanna            OK Lokomotiva Plzen  LPM8051 C     52.36  +     17.55  R:    0b
 15.Klimesová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 C     53.36  +     18.55  R:    0b
 16.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 C     54.48  +     20.07  R:    0b
 17.Sebková Jana             OK Sparta Praha      SCP9250 C     66.54  +     32.13  R:    0b
 18.Seidlová Barbora         VL TJ Ekonom Praha   EKP7955 C     73.04  +     38.23  R:    0b
 19.Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C     78.55  +     44.14  R:   -0b
    Nováková Lucie           SK Praga             PGP8552 C DISK              
    Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C DISK              
    Balzima                  KOB TRETRA Praha     TAP9998   DISK              
    Dancakova Michaela                                      DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        5.5km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Sárka           Oddíl OB Kotlárka    DKP8850 R     35.09  +      0.00  R:    0b
  2.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlárka    DKP8853 R     35.18  +      0.09  R:    0b
  3.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlárka    DKP8651 C     36.50  +      1.41  R:    0b
  3.Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C     36.50  +      1.41  R:    0b
  5.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 R     37.13  +      2.04  R:    0b
  6.Cermáková Kristyna       SK Praga             PGP9154 C     37.24  +      2.15  R:    0b
  7.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlárka    DKP8756 R     37.26  +      2.17  R:    0b
  8.Kosárková Iva            Pratele orientacniho AOP8152 R     38.22  +      3.13  R:    0b
  9.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752       39.00  +      3.51  R:    0b
 10.Svobodová Jitka          KOB Dobrichovice     DCE7450 C     39.36  +      4.27  R:    0b
 11.Boránková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     39.39  +      4.30  R:    0b
 12.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlárka    DKP8655 C     39.44  +      4.35  R:    0b
 13.Kozinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     40.11  +      5.02  R:    0b
 14.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     40.48  +      5.39  R:    0b
 15.Rusá Sárka               SK Kamenice          KAM9157 C     40.49  +      5.40  R:    0b
 16.Peterová Alena           KOB Dobruska         DOB8953 C     42.28  +      7.19  R:    0b
 17.Peterová Vera            KOB Dobruska         DOB8751 C     42.48  +      7.39  R:    0b
 18.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP9450 A     43.00  +      7.51  R:    0b
 19.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     43.17  +      8.08  R:    0b
 20.Zamazalová Katerina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     43.34  +      8.25  R:    0b
 21.Jezková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     43.44  +      8.35  R:    0b
 22.Kristkova Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     43.52  +      8.43  R:    0b
 23.Alblová Lucie            SK Los Melnik        LME7555 C     44.36  +      9.27  R:    0b
 24.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     44.49  +      9.40  R:    0b
 25.Rysavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C     44.50  +      9.41  R:    0b
 26.Králová Michaela         SK OB Chotebor       CTB7959 C     45.02  +      9.53  R:    0b
 27.Smolková Katerina        SK Praga             PGP8852 C     45.04  +      9.55  R:    0b
 28.Simsová Jana             VL SK MFF UK Praha   MFP7651 C     45.30  +     10.21  R:    0b
 29.Kozinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     46.07  +     10.58  R:    0b
 30.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 R     46.14  +     11.05  R:    0b
 31.Skáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     46.35  +     11.26  R:    0b
 32.Nováková Katerina        SK OK 24 Praha       OKP9450 B     46.53  +     11.44  R:    0b
 33.Kozinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     47.21  +     12.12  R:    0b
 34.Tomesová Daniela         Sportcentrum Jicín   SJC8451 C     47.41  +     12.32  R:    0b
 35.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     48.06  +     12.57  R:    0b
 36.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 C     48.49  +     13.40  R:    0b
 37.Precechtelová Tereza     KOB Dobruska         DOB8971 C     49.55  +     14.46  R:    0b
 38.Bolechová Anezka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C     51.25  +     16.16  R:    0b
 39.Krausová Barbora         TJ Sokol Troja       TJP9150 C     52.51  +     17.42  R:    0b
 40.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     53.44  +     18.35  R:    0b
 41.Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlárka    DKP8350 C     53.48  +     18.39  R:    0b
 42.Izáková Ivana            VL TJ Ekonom Praha   EKP7453 C     54.30  +     19.21  R:    0b
 43.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     56.18  +     21.09  R:    0b
 44.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     56.20  +     21.11  R:    0b
 45.Siegerová Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP7552 C     56.55  +     21.46  R:    0b
 46.Kalinová Markéta         VL TJ Ekonom Praha   EKP8259 C     62.21  +     27.12  R:    0b
 47.Havlícková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     62.43  +     27.34  R:    0b
 48.Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C     63.26  +     28.17  R:    0b
 49.Mikulásová Helena        SK Praga             PGP9353 B     66.36  +     31.27  R:    0b
 50.Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     70.50  +     35.41  R:    0b
 51.Tloustová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     71.03  +     35.54  R:    0b
 52.Krausová Katerina        Oddíl OB Kotlárka    DKP8859 C     71.19  +     36.10  R:    0b
    Jelínková Zora           SK Praga             PGP8851 C DISK              
    Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.7km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     35.37  +      0.00
  2.Arnostová Katerina       USK Praha            VSP7652 C     41.38  +      6.01
  3.Skvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     41.48  +      6.11
  4.Fantová Libuse           VL TJ Ekonom Praha   EKP5650 C     43.11  +      7.34
  5.Benesová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     43.57  +      8.20
  6.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     44.07  +      8.30
  7.Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C     45.16  +      9.39
  8.Kováríková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     46.02  +     10.25
  9.Sedivá Miroslava         VL TJ Ekonom Praha   EKP5750 C     46.04  +     10.27
 10.Sieglová Dása            VL SK MFF UK Praha   MFP7050 C     46.34  +     10.57
 10.Janecková Veronika       SOBSA                SOB7151 C     46.34  +     10.57
 12.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     49.35  +     13.58
 13.Hrdlicková Ludmila       SKOB Slany           SLA6950 C     50.13  +     14.36
 13.Kalenska Katerina                             STH7351       50.13  +     14.36
 15.Reichlová Jana           SK Meteor Kacerov Pr MKP7550 C     52.21  +     16.44
 16.Ctrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C     52.26  +     16.49
 17.Jirkovská Pavlína        SKOB Slany           SLA7250 C     54.09  +     18.32
 18.Straitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     54.14  +     18.37
 19.Petra Pokorná            VL SK MFF UK Praha   MFP7799       54.45  +     19.08
 20.Pribíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     55.41  +     20.04
 21.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     58.21  +     22.44
 22.Pracková Zita            VL SK MFF UK Praha   MFP7850 C     60.05  +     24.28
 23.Zemková Helena           SKOB Slany           SLA7450 C     60.15  +     24.38
 24.Pelikánová Lucie         VL SK MFF UK Praha   MFP6950 C     60.36  +     24.59
 25.Nováková Eva             SK Kamenice          KAM7251 C     61.30  +     25.53
 26.Jezková Regina           SK Praga             PGP6352 C     62.23  +     26.46
 27.Sedlácková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C     62.57  +     27.20
 28.Kolárová Michaela        SKOB Slany           SLA7351 C     63.25  +     27.48
 29.Pecharová  Michaela                              6550       63.42  +     28.05
 30.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     66.08  +     30.31
 31.Srámková Iva             VL SK MFF UK Praha   MFP7251 C     73.15  +     37.38
 32.Nová Jana                OK Dobrís            DOR7150 C     85.04  +     49.27
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.2km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     35.43  +      0.00
  2.Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C     37.00  +      1.17
  3.Ciháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C     37.55  +      2.12
  4.Mrázová Pavla            KOB Dobrichovice     DCE5550 C     39.20  +      3.37
  5.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     39.33  +      3.50
  6.Slavíková Katerina       SK Praga             PGP6650 C     40.06  +      4.23
  7.Klasková Katerina        Oddíl OB Kotlárka    DKP6750 C     40.47  +      5.04
  8.Dohnalová Jindra         USK Praha            VSP6250 C     41.55  +      6.12
  9.Procházková Miluse       KOB Dobrichovice     DCE5450 C     42.18  +      6.35
 10.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlárka    DKP5851 C     43.27  +      7.44
 11.Dolezalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     43.38  +      7.55
 12.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP5752 C     43.41  +      7.58
 13.Michálková Jirina        USK Praha            VSP6151 C     43.58  +      8.15
 14.Hasalová Jana            SK Praga             PGP6751 C     44.02  +      8.19
 15.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     44.11  +      8.28
 16.Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C     44.25  +      8.42
 17.Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlárka    DKP6652 C     46.33  +     10.50
 18.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlárka    DKP6651 C     46.50  +     11.07
 19.Veljaciková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     47.09  +     11.26
 20.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     47.22  +     11.39
 21.Nemecková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     47.33  +     11.50
 22.Malacková Jana           TJ Sokol Praha Spori DVP6151 C     48.27  +     12.44
 22.Havlícková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C     48.27  +     12.44
 24.Radová Jaromíra          Oddíl OB Kotlárka    DKP6551 C     52.45  +     17.02
 25.Cechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     53.52  +     18.09
 26.Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C     54.20  +     18.37
 27.Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     56.51  +     21.08
 28.Kasparová Irena          SKOB Slany           SLA6852 C     57.07  +     21.24
 29.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     57.32  +     21.49
 30.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     58.31  +     22.48
 31.Kohoutová Pavla          OOB TJ Sokol Kostele KNC6251 C     62.34  +     26.51
 32.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     64.17  +     28.34
 33.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     65.09  +     29.26
 34.Turinská Ivana           KOB TRETRA Praha     TAP6850 C     66.36  +     30.53
 35.Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C     68.43  +     33.00
 36.Rusá Lenka               KOB Dobrichovice     DCE6452 C     71.27  +     35.44
 37.Zavadilová Nada          OK Sparta Praha      SCP5450 C     89.39  +     53.56
    Baziková Lucie           TJ Sokol Troja       TJP6451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C     41.31  +      0.00
  2.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     42.33  +      1.02
  3.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlárka    DKP5651 C     43.32  +      2.01
  4.Nováková Jirina          Slovan Praha         UVP4950 C     45.29  +      3.58
  5.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     47.43  +      6.12
  6.Juzková Jaroslava        OK Sparta Praha      SCP5250 C     53.30  +     11.59
  7.Hankovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     55.40  +     14.09
  8.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     57.22  +     15.51
  9.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     57.30  +     15.59
 10.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlárka    DKP5150 C     58.17  +     16.46
 11.Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C     77.41  +     36.10
 12.Wagnerová Lenka          Oddíl OB Kotlárka    DKP5450 C     79.17  +     37.46
    Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rysavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     43.21  +      0.00
  2.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     43.22  +      0.01
  3.Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C     77.52  +     34.31
 
Konečné výsledky kategorie: D75         2.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláhová Blanka           KCT Slavoj Praha     SJP3651 C     39.22  +      0.00
  2.Doleckova Mila                                   3650       56.59  +     17.37
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404       16.50  +      0.00
  2.Kovárík Tomás            SK Kamenice          KAM0300 C     17.27  +      0.37
  3.Prusa Dominik            USK Praha            VSP           18.07  +      1.17
  4.Kolár Matyás             SKOB Slany           SLA0300 C     19.32  +      2.42
  5.Kucera Jáchym            OK Dobrís            DOR0301 C     20.49  +      3.59
  6.Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C     21.11  +      4.21
  7.Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C     21.46  +      4.56
  8.Ctrnáct Frantisek        SK Praga             PGP0401 C     21.48  +      4.58
  9.Choutka Stepán           VL SK MFF UK Praha   MFP0305 C     22.27  +      5.37
 10.Martínek Jaroslav        SKOB TJ Sokol Kralup KPY0300 C     23.25  +      6.35
 11.Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     25.37  +      8.47
 12.Baldrián Tomás           USK Praha            VSP0405 C     25.46  +      8.56
 13.Arnot Frantisek          _NNN/Neregistrovany  NNN0017       26.52  +     10.02
 14.Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 C     27.29  +     10.39
 15.Janda Jakub              OK Dobrís            DOR0403       28.28  +     11.38
 16.Skácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C     30.06  +     13.16
 17.Hejsek Lukás             SK Kamenice          KAM0400 C     32.09  +     15.19
 18.Dohnal Frantisek         USK Praha            VSP0303 C     34.03  +     17.13
 19.Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C     35.27  +     18.37
 20.Kyral Maxmilián          SK Kamenice          KAM0305 C     35.50  +     19.00
 21.Rozek Vilém              VL SK MFF UK Praha   MFP0301 C     42.39  +     25.49
 22.Janecek Ondrej           SOBSA                SOB0201       45.20  +     28.30
 23.Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C     53.24  +     36.34
 MS Andres Martin            OK Roztoky           ROZ0103 CMS   31.40  +     14.50
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bolehovsky Daniel        VL TJ Ekonom Praha   EKP0508       15.29  +      0.00
  2.Novobilsky Daniel                                           19.02  +      3.33
  3.Rozek Vojtech            VL SK MFF UK Praha   MFP0501 C     19.49  +      4.20
  4.Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C     22.47  +      7.18
  5.Kabát Martin             KOB TRETRA Praha     TAP0403 C     23.40  +      8.11
  6.Novy Jáchym              OK Dobrís            DOR0502 C     25.22  +      9.53
  7.Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP0401 C     25.25  +      9.56
  8.Nemsovbsky Filip         USK Praha            VSP0500       27.03  +     11.34
  9.Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101       28.35  +     13.06
 10.Siler Martin             SK Kamenice          KAM0501       35.32  +     20.03
 11.Jirkovsky Jan            SKOB Slany           SLA0500 C     38.44  +     23.15
 12.Reichel  Martin                                             40.10  +     24.41
 13.Bláha Vojtech            KCT Slavoj Praha     SJP0501 C     50.18  +     34.49
    Strait Vilém             USK Praha            VSP0701 C DISK              
    Bláha Matyás             KCT Slavoj Praha     SJP0500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovsky Tomás           SK Praga             PGP0101 B     19.52  +      0.00
  2.Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     20.35  +      0.43
  3.Safka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     21.08  +      1.16
  4.Simsa Martin             VL SK MFF UK Praha   MFP0300 B     22.50  +      2.58
  5.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B     23.08  +      3.16
  6.Valásek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     25.04  +      5.12
  7.Vítecek Jáchym           Oddíl OB Kotlárka    DKP0204 B     26.22  +      6.30
  8.Klaska Martin            Oddíl OB Kotlárka    DKP0100 B     27.32  +      7.40
  9.Subrt Matej              Oddíl OB Kotlárka    DKP0205 C     28.09  +      8.17
 10.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B     28.13  +      8.21
 11.Siegl Matyás             VL SK MFF UK Praha   MFP0103 B     29.52  +     10.00
 12.Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B     30.29  +     10.37
 13.Malacka Milan            Oddíl OB Kotlárka    DKP0210 C     30.36  +     10.44
 14.Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C     32.05  +     12.13
 14.Bartos Václav            MLOK Mariánské Lázne MLA0101 C     32.05  +     12.13
 16.Kozina Stepán            SK Praga             PGP0300 C     32.09  +     12.17
 17.                         SK Kamenice          KAM0107 C     32.11  +     12.19
 18.Prusa Krystof            USK Praha            VSP0117 C     33.39  +     13.47
 19.Vísek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B     36.45  +     16.53
 20.Janecek Jirí             SOBSA                SOB0001       37.18  +     17.26
 21.Lustig Adam              Oddíl OB Kotlárka    DKP0202 C     39.23  +     19.31
 21.Janda Ondrej             OK Dobrís            DOR0100       39.23  +     19.31
 23.Rejnek Lukás             VL SK MFF UK Praha   MFP0203 C     39.48  +     19.56
 24.Husák Zdenek             SKOB Slany           SLA0201 C     42.43  +     22.51
 25.Sobotka Vojtech          SK Praga             PGP0203 C     43.41  +     23.49
 26.Riegr Jakub              TJ Aero Odolena Voda ODV0201 C     45.26  +     25.34
 27.Vedral Tomás             VL SK MFF UK Praha   MFP0205 C     48.06  +     28.14
 28.Votruba Jan              VL SK MFF UK Praha   MFP0201 C     50.40  +     30.48
 29.Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C     53.31  +     33.39
 30.Pavlík Ondrej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     57.21  +     37.29
 31.Rohlik Matej             KOB TRETRA Praha     TAP9995       57.35  +     37.43
 32.Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     58.46  +     38.54
 33.Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B     59.02  +     39.10
 34.Mestan Ondrej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 C     61.06  +     41.14
 35.Hrdlicka Jan             SKOB Slany           SLA0200 C     76.24  +     56.32
 36.Stastny Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C     79.57  +     60.05
 37.Reichl Tomás             SK Meteor Kacerov Pr MKP0100 C     81.49  +     61.57
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Santrucek Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     25.15  +      0.00
  2.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     27.17  +      2.02
  3.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B     27.38  +      2.23
  4.Sebek Petr               Oddíl OB Kotlárka    DKP9903 B     27.58  +      2.43
  5.Obuskevic Vojtech        SK Praga             PGP0002 C     31.16  +      6.01
  6.Thein Filip              VL SK MFF UK Praha   MFP9900 C     34.16  +      9.01
  7.Jirousek Matyás          VL SK MFF UK Praha   MFP9901 C     38.27  +     13.12
  8.Zemko Zdenek             SKOB Slany           SLA9900 C     40.11  +     14.56
  9.Pockley Jakub            VL SK MFF UK Praha   MFP0000 C     40.22  +     15.07
 10.Oubrecht Tomás           KOB Kladno           DKL0001 C     40.57  +     15.42
 11.Novák Josef              SKOB TJ Sokol Kralup KPY0000 C     41.53  +     16.38
 12.Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     43.47  +     18.32
 13.Kdyr Matej               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C     48.28  +     23.13
 14.Cech Richard             SKOB Slany           SLA0001 C     52.21  +     27.06
 15.Krejcí Michal            KOB TRETRA Praha     TAP0008 C     52.28  +     27.13
 16.Dudák Ladislav           SKOB Slany           SLA0002 C     55.06  +     29.51
 17.Prkno Jonás              OOB TJ Sokol Kostele KNC9903 C     71.52  +     46.37
    Libiger Lukás            VL SK MFF UK Praha   MFP0001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.6km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jezek Ondrej             SKOB Slany           SLA9701 A     28.34  +      0.00
  2.Jíra Tomás               SK Kamenice          KAM9802 A     29.11  +      0.37
  3.Vlásek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     29.20  +      0.46
  4.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     30.44  +      2.10
  5.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 C     30.57  +      2.23
  6.Bartos Vojtech           MLOK Mariánské Lázne MLA9802 B     34.18  +      5.44
  7.Novák Ales               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B     34.20  +      5.46
  8.Najman Matous            Oddíl OB Kotlárka    DKP9800 B     35.09  +      6.35
  9.Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 B     35.26  +      6.52
 10.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 B     35.30  +      6.56
 11.Hasal Martin             SK Praga             PGP9804 C     39.00  +     10.26
 12.Kovácik Juraj            OOB TJ Sokol Kostele KNC9701 C     39.09  +     10.35
 13.Mikes Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B     41.27  +     12.53
 14.Barton Pavel             SK Kamenice          KAM9800 B     43.56  +     15.22
 15.Benes Jan                KOB Kladno           DKL9800 B     44.55  +     16.21
 16.Síma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     50.15  +     21.41
 17.Kaspar Frantisek         SKOB Slany           SLA9800 C     53.35  +     25.01
 18.Pelikán Lukás            VL SK MFF UK Praha   MFP9800 C     54.23  +     25.49
 19.Fanta David              OOB TJ Sokol Kostele KNC9803 C     55.24  +     26.50
 20.Hudec Antonín            SK Praga             PGP9805 C     78.39  +     50.05
 21.Turinsky Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP9701 C     82.14  +     53.40
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.2km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aster Tomás              SKOB Slany           SLA9602 B     33.06  +      0.00
  2.Lustig Matyás            Oddíl OB Kotlárka    DKP9507 C     40.22  +      7.16
  3.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 C     41.08  +      8.02
  4.Janác Vasek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 C     46.20  +     13.14
  5.Votava Krystof           OOB TJ Sokol Kostele KNC9601 C     87.34  +     54.28
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        5.5km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     30.39  +      0.00  R:    0b
  2.Zemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C     31.50  +      1.11  R:    0b
  3.Klusák Martin            Oddíl OB Kotlárka    DKP8704       40.11  +      9.32  R:    0b
  4.Bartos Ludek             MLOK Mariánské Lázne MLA6701 C     40.25  +      9.46  R:    0b
  5.Dnebosky Frantisek       OK Vrsovice          24C8000       40.59  +     10.20  R:    0b
  6.Obuskevic Jan            SK SNS Smrzovka      SMR7000 C     41.19  +     10.40  R:    0b
  7.Simsa Jaromír            VL SK MFF UK Praha   MFP7100 C     41.54  +     11.15  R:    0b
  8.Jána Michal              Oddíl OB Kotlárka    DKP8400       42.02  +     11.23  R:    0b
  9.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     42.44  +     12.05  R:    0b
 10.Peterka Frantisek                                4900       44.25  +     13.46  R:    0b
 11.Tomascin Jaroslav        SK Meteor Kacerov Pr MKP5800 C     46.10  +     15.31  R:    0b
 12.Zamazal Tomás            KOB TRETRA Praha     TAP9501       46.50  +     16.11  R:    0b
 13.  Zvarik Tomás           SK Zabovresky Brno   ZBM7702       47.15  +     16.36  R:    0b
 14.Malec Oldrich            SKOB Slany           SLA9400 B     50.00  +     19.21  R:    0b
 15.Sieger Tomás             KOB TRETRA Praha     TAP7501 C     51.10  +     20.31  R:    0b
 16.Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     52.43  +     22.04  R:    0b
 17.Hubeny Martin            TJ Sokol Praha Spori DVP8001 C     58.59  +     28.20  R:    0b
 18.Tousek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     59.21  +     28.42  R:    0b
 19.Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     61.02  +     30.23  R:    0b
 20.Maska Marek              SK Meteor Kacerov Pr MKP8800 C     63.38  +     32.59  R:    0b
 21.Pesta Jirí               Tesil Milevsko       MIL7201 C     64.55  +     34.16  R:    0b
    Oujesky Tomás            OOB TJ Spartak Adamo ADA7433 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        7.2km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedivy Jan               SK Praga             PGP8409 E     32.29  +      0.00  R:    0b
  2.Mrázek Jan               Sportcentrum Jicín   SJC8102 E     34.53  +      2.24  R:    0b
  3.Drahokoupil Ales         OOB SK Chrast        CHT8501 R     36.19  +      3.50  R:    0b
  4.Kovár Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     36.37  +      4.08  R:    0b
  5.Kosárek Pavel            Pratele orientacniho AOP7102 C     36.40  +      4.11  R:    0b
  6.Mateju Lubos             SK Praga             PGP7601 C     37.12  +      4.43  R:    0b
  7.Seidl Miroslav           VL TJ Ekonom Praha   EKP7402 C     37.58  +      5.29  R:    0b
  8.Prazák Jirí              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     38.00  +      5.31  R:    0b
  9.Hora Vojtech             SK Praga             PGP8301 C     38.32  +      6.03  R:    0b
 10.Fiser Jirí               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     38.53  +      6.24  R:    0b
 11.Arnost Kamil             USK Praha            VSP7301 C     39.37  +      7.08  R:    0b
 12.Kazda Jirí               Sportcentrum Jicín   SJC8006 C     40.13  +      7.44  R:    0b
 13.Pasek Frantisek          SK Kamenice          KAM7600 C     40.32  +      8.03  R:    0b
 14.Pospísil Ondra           Oddíl OB Kotlárka    DKP8717 C     40.42  +      8.13  R:    0b
 15.Král Ales                SK OB Chotebor       CTB7801 C     40.45  +      8.16  R:    0b
 16.Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     40.47  +      8.18  R:    0b
 17.Vesely Jakub             SK Praga             PGP9503 A     41.19  +      8.50  R:    0b
 18.Skvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     41.45  +      9.16  R:    0b
 19.Kalous Vladislav         VL TJ Ekonom Praha   EKP7702 C     42.35  +     10.06  R:    0b
 20.Zámecník David           SK Kamenice          KAM7500 C     42.42  +     10.13  R:    0b
 21.Boránek Petr             USK Praha            VSP7000 C     42.43  +     10.14  R:    0b
 22.Tichovsky Martin         SK Praga             PGP6100 C     42.58  +     10.29  R:    0b
 23.Rozek David              VL SK MFF UK Praha   MFP7403 C     43.03  +     10.34  R:    0b
 24.Dvorák Miroslav          OOB SK Zbraslav      ZBP7601 C     43.34  +     11.05  R:    0b
 25.Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C     43.46  +     11.17  R:    0b
 25.Illner Vojtech           Oddíl OB Kotlárka    DKP9600 A     43.46  +     11.17  R:    0b
 27.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     43.48  +     11.19  R:    0b
 28.Doucha Jirí              TJ START Náchod      SNA7105 C     43.59  +     11.30  R:    0b
 29.Vrabec Ondrej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     45.05  +     12.36  R:    0b
 30.Prásil Ondrej            Sportcentrum Jicín   SJC8401 C     45.16  +     12.47  R:    0b
 31.Janovsky Tomás           SK Praga             PGP6401 C     45.22  +     12.53  R:    0b
 32.Hanák Jan                SKOB Slany           SLA8002 C     45.23  +     12.54  R:    0b
 33.Lejsek Tadeás            SK Praga             PGP8903 C     45.36  +     13.07  R:    0b
 34.Jirku Roman              OK Jihlava           SJI8309 C     45.38  +     13.09  R:    0b
 35.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     45.57  +     13.28  R:    0b
 36.Nemecek Jan              USK Praha            VSP6201 C     46.01  +     13.32  R:    0b
 37.Rusy Tomás               SK Kamenice          KAM9301 A     46.23  +     13.54  R:    0b
 38.Lestínsky Tomás          KOB Dobruska         DOB7801 C     46.29  +     14.00  R:    0b
 39.Hosek Radim              KOB Dobruska         DOB8737 C     46.59  +     14.30  R:    0b
 40.Hejl Jakub               Oddíl OB Kotlárka    DKP8900 C     47.19  +     14.50  R:    0b
 41.Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C     47.26  +     14.57  R:    0b
 42.Tomes Jaroslav           Oddíl OB Kotlárka    DKP8109 C     47.37  +     15.08  R:    0b
 43.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C     47.40  +     15.11  R:    0b
 44.Nemsovsky Petr           SK Praga             PGP7602 C     47.46  +     15.17  R:    0b
 45.Tomes Petr               Sportcentrum Jicín   SJC7531 C     47.58  +     15.29  R:    0b
 46.Sedivy Jirí              VL TJ Ekonom Praha   EKP5500 C     48.09  +     15.40  R:    0b
 47.Buk Jindrich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     48.20  +     15.51  R:    0b
 48.Blahuta Marek            VL SK MFF UK Praha   MFP7301 C     48.36  +     16.07  R:    0b
 49.Albl Miloslav            SK Los Melnik        LME7600 C     48.50  +     16.21  R:    0b
 50.Kalina Miroslav          VL TJ Ekonom Praha   EKP8211 C     48.53  +     16.24  R:    0b
 51.Rada Jakub               Oddíl OB Kotlárka    DKP9401 B     48.57  +     16.28  R:    0b
 51.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlárka    DKP6601 C     48.57  +     16.28  R:    0b
 53.Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     49.40  +     17.11  R:    0b
 54.Stemberg Milan           VL TJ Ekonom Praha   EKP8608 C     50.00  +     17.31  R:    0b
 55.Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C     50.06  +     17.37  R:    0b
 56.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     50.56  +     18.27  R:    0b
 57.Havlícek Tomás           OOB TJ Sokol Kostele KNC8700 C     51.18  +     18.49  R:    0b
 58.Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP6500 C     51.29  +     19.00  R:    0b
 59.Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C     51.30  +     19.01  R:    0b
 60.Ramba Jirí               Oddíl OB Kotlárka    DKP8606 C     52.05  +     19.36  R:    0b
 61.Vanek Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     52.16  +     19.47  R:    0b
 62.Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C     52.27  +     19.58  R:    0b
 63.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlárka    DKP8511 C     53.32  +     21.03  R:    0b
 64.Besta Lukás              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     54.38  +     22.09  R:    0b
 65.Pavelka Jan              O-mikron             MBM8500 C     55.27  +     22.58  R:    0b
 66.Les Martin               KOS Slavia VL  Plzen VPM7906 C     55.48  +     23.19  R:    0b
 67.Janas Petr               PELL'S MTBO TEAM     XBM7103 C     56.08  +     23.39  R:    0b
 68.Ryjácek Jan              OK Lokomotiva Plzen  LPM8004 C     56.10  +     23.41  R:    0b
 69.Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C     56.59  +     24.30  R:    0b
 70.Cikhardt Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8706 C     57.06  +     24.37  R:    0b
 71.Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP9301 B     57.55  +     25.26  R:    0b
 72.Lzícar Martin            KOB Dobruska         DOB8803 C     58.35  +     26.06  R:    0b
 73.Benc Jirí                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     61.18  +     28.49  R:    0b
 74.Stefansky Michal         _NNN/Neregistrovany  NNN9202       62.55  +     30.26  R:    0b
 75.Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C     64.36  +     32.07  R:    0b
 76.Pelant Michal            TK Radonovice        48C7400       67.05  +     34.36  R:    0b
 77.Suchomel Vít             O-mikron             MBM8448 C     67.46  +     35.17  R:    0b
 78.Vesely Pavel             VL SK MFF UK Praha   MFP8901 C     68.02  +     35.33  R:    0b
 79.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C     71.41  +     39.12  R:   -0b
 80.Horínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     74.04  +     41.35  R:   -0b
 81.Matousek Petr            Oddíl OB Kotlárka    DKP8401 C     79.00  +     46.31  R:   -0b
 82.Zeman Jaroslav           KOB Dobruska         DOB8844 C     82.43  +     50.14  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.2km    0m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     40.03  +      0.00
  2.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     41.25  +      1.22
  3.Datel Jirí               KOB Kladno           DKL7101 C     41.29  +      1.26
  4.Vlácil Daniel            Oddíl OS SK Prostejo JPV7307 C     41.33  +      1.30
  5.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     43.03  +      3.00
  6.Kubec Martin             KOB Dobruska         DOB7002 C     43.50  +      3.47
  7.Bolehovsky Pavel         VL TJ Ekonom Praha   EKP7103       43.52  +      3.49
  8.Vítecek Jan              Oddíl OB Kotlárka    DKP7201 C     44.19  +      4.16
  9.Procházka Antonín        KOB Dobrichovice     DCE5500 C     44.24  +      4.21
 10.Zakouril Václav          USK Praha            VSP7401 C     44.43  +      4.40
 11.Vins Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     48.04  +      8.01
 12.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     49.46  +      9.43
 13.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     50.21  +     10.18
 14.Kalousek Jirí            Oddíl OB Kotlárka    DKP6901 C     50.26  +     10.23
 15.Straka Lukás             SKOB Slany           SLA7002 C     50.30  +     10.27
 16.Subrt Antonín            Oddíl OB Kotlárka    DKP7100 C     51.01  +     10.58
 17.Kubát Petr                                                  52.27  +     12.24
 18.Sládecek Petr            VL SK MFF UK Praha   MFP7702 C     54.05  +     14.02
 19.Kohl Jirí                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     54.43  +     14.40
 20.Janecek Ondrej           SOBSA                SOB7001 C     55.25  +     15.22
 21.Jun Drahomír             OOB TJ Sokol Kostele KNC5501 C     56.22  +     16.19
 22.Pohnán Radek             OOB TJ Sokol Kostele KNC7002 C     56.31  +     16.28
 23.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C     60.46  +     20.43
 24.Fanta Miroslav           VL TJ Ekonom Praha   EKP5800 C     63.38  +     23.35
 25.Liska Jindrich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     65.10  +     25.07
 26.Zábransky Lubos          SKOB Slany           SLA7400 C     66.47  +     26.44
 27.Cermák Daniel            VL TJ Ekonom Praha   EKP7510 C     75.54  +     35.51
 28.Rohlícek Jan             VL SK MFF UK Praha   MFP7101 C     77.21  +     37.18
 29.Svoboda Ondrej           OK Roztoky           ROZ7100 C     84.39  +     44.36
 30.Novák Ondrej             SK Kamenice          KAM7300 C     84.53  +     44.50
 31.Arnot Michal             _NNN/Neregistrovany  NNN0018       86.29  +     46.26
 32.Kott Alan                                                   98.32  +     58.29
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.2km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     33.22  +      0.00
  2.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     35.05  +      1.43
  3.Pribík Jan               SK Praga             PGP6301 C     35.50  +      2.28
  4.Veljacik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     37.41  +      4.19
  5.Siegl Roman              VL SK MFF UK Praha   MFP6700 C     38.37  +      5.15
  6.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     41.07  +      7.45
  7.Vanícek Tomás            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     42.16  +      8.54
  8.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     42.37  +      9.15
  9.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     42.47  +      9.25
 10.Reichl Michal            SK Meteor Kacerov Pr MKP6402 C     42.51  +      9.29
 11.Kopecny Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     43.44  +     10.22
 12.Kavka Jirí               OK Sparta Praha      SCP5900 C     44.17  +     10.55
 13.Bláha Jan                KCT Slavoj Praha     SJP6800 C     44.49  +     11.27
 14.Pliska Milos             SK Praga             PGP6304 C     45.43  +     12.21
 15.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     46.30  +     13.08
 16.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP4900 C     46.32  +     13.10
 17.Aster Vladimír           SKOB Slany           SLA6500 C     47.10  +     13.48
 18.Fiala Zdenek             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     47.11  +     13.49
 19.Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     47.19  +     13.57
 20.Hosek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     48.31  +     15.09
 21.Sebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C     51.46  +     18.24
 22.Pavlu Jaroslav           KOB Dobrichovice     DCE6100 C     52.17  +     18.55
 23.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     52.25  +     19.03
 24.Kudrnác Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     53.11  +     19.49
 25.Svobodny Petr            Oddíl OB Kotlárka    DKP5800 C     53.40  +     20.18
 26.Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlárka    DKP6703 C     53.53  +     20.31
 27.Votava Petr              OOB TJ Sokol Kostele KNC6602 C     54.27  +     21.05
 28.Malec Jaroslav           SKOB Slany           SLA6200 C     56.50  +     23.28
 29.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     56.57  +     23.35
 30.Tousek Miloslav          SK Meteor Kacerov Pr MKP5000 C     57.47  +     24.25
 31.Longin Milos             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C     58.49  +     25.27
 32.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     62.30  +     29.08
 33.Grivalsky Michal         SK Praga             PGP5900 C     62.34  +     29.12
 34.Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C     66.12  +     32.50
 35.Bazika Miroslav          TJ Sokol Troja       TJP6401 C     67.35  +     34.13
 36.Dobes Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     69.20  +     35.58
 37.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     70.54  +     37.32
 38.Rada Richard             Oddíl OB Kotlárka    DKP6701 C     73.06  +     39.44
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C     33.40  +      0.00
  2.Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     37.08  +      3.28
  3.Hájek Jan                KCT AS               MAS5401 C     38.47  +      5.07
  4.Sámal Václav             SK Praga             PGP5601 C     39.56  +      6.16
  5.Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C     39.57  +      6.17
  6.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     40.30  +      6.50
  7.Junek Petr                                    STH5501       42.09  +      8.29
  8.Koc Lumír                SK Meteor Kacerov Pr MKP5401 C     42.39  +      8.59
  9.Jaros Vladimír           KOB Dobrichovice     DCE5400 C     43.49  +     10.09
 10.Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C     48.08  +     14.28
 11.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     51.53  +     18.13
 12.Dolezal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     52.36  +     18.56
 13.Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C     53.08  +     19.28
 14.Sváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     53.40  +     20.00
 15.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     56.12  +     22.32
 16.Hojny Oldrich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     70.07  +     36.27
    Somvársky Ján            _NNN/Neregistrovany  NNN5500   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotny Jirí             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     39.43  +      0.00
  2.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     40.13  +      0.30
  3.Novák Milos              OK Sparta Praha      SCP4600 C     42.02  +      2.19
  4.Suchy Karel              SK Praga             PGP4300 C     44.02  +      4.19
  5.Rysavy Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     49.15  +      9.32
  6.Lebduska Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     49.19  +      9.36
  7.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     51.16  +     11.33
  8.Zábransky Emil           SKOB Slany           SLA4200 C     52.10  +     12.27
  9.Paul Josef               KOB Dobrichovice     DCE4401 C     53.09  +     13.26
 10.Koc Bretislav            SK Meteor Kacerov Pr MKP4400 C     55.58  +     16.15
 11.Valásek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     57.59  +     18.16
 12.Duda Frantisek           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     58.46  +     19.03
 13.Serák Zdenek             SK Meteor Kacerov Pr MKP4200 C     69.35  +     29.52
 14.Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     95.25  +     55.42
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     26.55  +      0.00
  2.Bláha Svatopluk          KCT Slavoj Praha     SJP3501 C     32.15  +      5.20
  3.Semorád Milos            OK Sparta Praha      SCP3300 C     37.04  +     10.09
  4.Durcat Jozef             Oddíl OB Kotlárka    DKP3800 C     40.44  +     13.49
  5.Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C     43.33  +     16.38
  6.Kalivoda Viktor          OOB TJ Sokol Kostele KNC3300 C     65.01  +     38.06
  7.Samohyl Richard          SK Praga             PGP2800 C     66.43  +     39.48
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jonás Hynek                                                 16.38  +      0.00
  2.Moravec Michal           _NNN/Neregistrovany  NNN0600       18.47  +      2.09
  3.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     18.59  +      2.21
  4.Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C     20.08  +      3.30
  5.Husák Ondrej             SKOB Slany           SLA0600 C     20.19  +      3.41
  6.Kavan Matej              _NNN/Neregistrovany  NNN0011       20.22  +      3.44
  7.Cerny Antonín            KOB TRETRA Praha     TAP0402 C     20.34  +      3.56
  8.Cerny Matous             KOB TRETRA Praha     TAP0501 C     21.20  +      4.42
  9.Straková Denisa          SKOB Slany           SLA0750 C     21.33  +      4.55
 10.Meier David              USK Praha            VSP0606 C     22.10  +      5.32
 11.Doucha Tomás             TJ START Náchod      SNA0801       22.22  +      5.44
 12.Kilarsky Vojtech         USK Praha            VSP0410 C     22.31  +      5.53
 13.Pop Jonas                KOB TRETRA Praha     TAP           22.41  +      6.03
 14.Pracka Martin            VL SK MFF UK Praha   MFP0802       23.05  +      6.27
 15.Vísková Veronika                                            23.07  +      6.29
 16.Mácová Natálie           _NNN/Neregistrovany  NNN0013       23.18  +      6.40
 17.Kováciková Agáta         OOB TJ Sokol Kostele KNC0000       23.30  +      6.52
 18.Milotová Barbora                                            23.55  +      7.17
 19.Novotny Mojmír                                              24.01  +      7.23
 20.Sedlácek Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C     24.02  +      7.24
 21.Gladisova Lola                                              24.11  +      7.33
 22.Tichy Hubert             Oddíl OB Kotlárka    DKP0600 C     24.26  +      7.48
 23.Jirousek Simon           VL SK MFF UK Praha   MFP0502 C     24.45  +      8.07
 24.Izáková Eva              VL TJ Ekonom Praha   EKP0651 C     24.47  +      8.09
 25.Kristkova Veronika       VL TJ Ekonom Praha   EKP0400 C     24.50  +      8.12
 26.Oliveriusová Tereza                                         24.54  +      8.16
 27.Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C     25.30  +      8.52
 28.Malínská Anna                                               26.57  +     10.19
 29.Svoboda Frantisek        OK Roztoky           ROZ0801       27.14  +     10.36
 30.Jirousková Alice         VL SK MFF UK Praha   MFP0600       27.17  +     10.39
 31.Palát Vojtech            _NNN/Neregistrovany  NNN0010       27.47  +     11.09
 32.Kubu Matyás              PSK Olymp Praha      OLP0301 C     27.53  +     11.15
 33.Kubu Julie               PSK Olymp Praha      OLP0601       28.03  +     11.25
 34.Pribikova Beata          TJ Lokomotiva Beroun LBE0651       28.15  +     11.37
 35.Jezek Frantisek          SKOB Slany           SLA0501 C     28.24  +     11.46
 36.Král Samuel              SK OB Chotebor       CTB0801 C     28.27  +     11.49
 37.Polívka Jonás            _NNN/Neregistrovany  NNN0801       28.37  +     11.59
 38.Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C     28.39  +     12.01
 39.Sroubek Krystof          _NNN/Neregistrovany  NNN0020       28.43  +     12.05
 40.Hronek Stepán            USK Praha            VSP0700 C     29.17  +     12.39
 41.Krejci Andrea            KOB TRETRA Praha     TAP9994       30.19  +     13.41
 42.Prokop Tomás                                                30.21  +     13.43
 43.Merrická Hana                                               30.30  +     13.52
 44.Pelant Jan               TK Radonovice        48C0700       30.42  +     14.04
 45.Novak Jachym                                                30.48  +     14.10
 46.Bulir Jachym             KOB TRETRA Praha     TAP9999       30.50  +     14.12
 47.Brandt Adam              KOB Moira Brno       ABM0500       31.26  +     14.48
 48.Bestová Tereza           _NNN/Neregistrovany  NNN0650       31.27  +     14.49
 49.Semecky Vít              KOB TRETRA Praha     TAP0601 C     31.31  +     14.53
 50.Martynková Helena        KOB TRETRA Praha     TAP7650 C     32.05  +     15.27
 51.Holecková Katerina       KOB Moira Brno       ABM0553 C     32.19  +     15.41
 52.K. Seborová a E. Krecová KOB Kladno           DKL0950       32.32  +     15.54
 53.Kalinová Barbora         VL TJ Ekonom Praha   EKP1054       32.59  +     16.21
 54.Kalinová Ella            VL TJ Ekonom Praha   EKP0961 C     33.23  +     16.45
 55.Hladká Michaela          KOB TRETRA Praha     TAP7452 C     33.30  +     16.52
 56.Novák Jonás                                                 34.35  +     17.57
 57.Pavlíková Rozárie        KOB Chemopetrol Litv LIT0851 C     34.42  +     18.04
 58.Oujesky Lukás            OOB TJ Spartak Adamo ADA0800       35.06  +     18.28
 59.Bulírová Zofie                                              35.15  +     18.37
 60.Stastny Tomás            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C     36.14  +     19.36
 61.Machova Karolina         USK Praha            VSP0652       36.54  +     20.16
 62.Maderyc Ondrej           SJH Jindrichuv Hrade SJH0502       37.42  +     21.04
 63.Voldain Jakub                                               38.05  +     21.27
 64.Macek Zbynek                                                38.13  +     21.35
 65.Vlacilová Anna                                              38.15  +     21.37
 66.Novobilsky Dominik                                          38.36  +     21.58
 67.Vlácilová Barbora        Oddíl OS SK Prostejo JPV0456 C     38.55  +     22.17
 68.Kándl Matej              KOB Dobrichovice     DCE0500 C     40.34  +     23.56
 69.Bláha Simon              KCT Slavoj Praha     SJP0700 C     41.34  +     24.56
 70.Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C     42.23  +     25.45
 71.Veljacik Jonas                                              42.39  +     26.01
 72.Seidlová Magdalena       VL TJ Ekonom Praha   EKP0953 C     42.54  +     26.16
 73.Lindová Veronika         _NNN/Neregistrovany  NNN0006       43.15  +     26.37
 74.Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     44.33  +     27.55
 75.Huková Rebeka + Krystof                                     46.44  +     30.06
 76.Mocova Zuzka                                                48.19  +     31.41
 77.Uhlírová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950       53.44  +     37.06
 78.Pohnán Matyás                                               61.26  +     44.48
 79.Cerny Matej              _NNN/Neregistrovany  NNN0012       62.57  +     46.19
 80.Jedlicka Ales            USK Praha            VSP0800 C     64.03  +     47.25
    Mrázek Vavrinec          _NNN/Neregistrovany  NNN       DISK              
    Blahová Karolína         SK Kamenice          KAM0752   DISK              
    Gajdová Michaela                                        VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.6km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Malacka Milan                                               21.49  +      0.00
  2.Safková Petra                                               23.32  +      1.43
  3.Siler Michal             SK Kamenice          KAM           24.36  +      2.47
  4.Schejbalova Karina                                          24.50  +      3.01
  5.Voldain Tomás                                               25.34  +      3.45
  6.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     26.25  +      4.36
  7.Pokorny Ladislav         KOB TRETRA Praha     TAP           27.38  +      5.49
  8.Blaha Petr                                                  28.14  +      6.25
  9.Sinovská Kristyna        SKOB Roudnice nad La ROU93xx       28.26  +      6.37
 10.Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C     29.12  +      7.23
 11.Votavová Renata          OOB TJ Sokol Kostele KNC6452 C     29.21  +      7.32
 12.Titzová Pavlína          USK Praha            VSP           30.01  +      8.12
 13.Krákorová Iva                                               31.02  +      9.13
 14.Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C     31.05  +      9.16
 15.Tichá Klára                                                 31.54  +     10.05
 16.Schejbalová Alena                                           33.31  +     11.42
 17.Sedláckova Lenka                                            33.36  +     11.47
 18.Martínková Katerina      SKOB TJ Sokol Kralup KPY7350 C     35.10  +     13.21
 19.Nemcová Iva                                                 36.19  +     14.30
 20.Hronková Milada          USK Praha            VSP7455 C     37.21  +     15.32
 21.Kazdová Dana             OK Vrsovice          24C8150       38.44  +     16.55
 21.Klasková Josefina        Oddíl OB Kotlárka    DKP9651 C     38.44  +     16.55
 23.Janousek Karel           _NNN/Neregistrovany  NNN5100       38.58  +     17.09
 24.Janousek Oldrich         _NNN/Neregistrovany  NNN9900       39.04  +     17.15
 25.Janousek Martin          _NNN/Neregistrovany  NNN8100       39.13  +     17.24
 26.Zamazalová Marcela       KOB TRETRA Praha     TAP           40.05  +     18.16
 27.Krivda Tomas                                                40.12  +     18.23
 28.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     41.05  +     19.16
 29.Lindová Miroslava        _NNN/Neregistrovany  NNN0005       42.15  +     20.26
 30.Tichá Ivana              OOB TJ Sokol Kostele KNC6250 C     42.48  +     20.59
 31.Valla Zdenek                                                45.17  +     23.28
 32.Janousková Jana          _NNN/Neregistrovany  NNN6000       49.07  +     27.18
 33.Fragnerová Dana                                             51.33  +     29.44
 33.Svobodová Eva                                               51.33  +     29.44
 35.Chládková Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC7850 C     52.36  +     30.47
 36.Oubrechtová Jaroslava    KOB Kladno           DKL7250       56.45  +     34.56
 37.Pohnánová Iveta                                             66.08  +     44.19
 38.Jilková Radka            OOB SK Zbraslav      ZBP           70.21  +     48.32
 39.Kobosová Klára           _NNN/Neregistrovany  NNN7500       73.44  +     51.55
 40.Rajtrová Jana                                              101.55  +     80.06
    Jancová Barbora          Oddíl OB Kotlárka    DKP7850 C DISK              
    Mrázek Ondrej            _NNN/Neregistrovany  NNN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T5          5.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Prusa Michl              USK Praha            VSP7310       37.02  +      0.00
  2.Betlach Miroslav                                            46.58  +      9.56
  3.Silny Ondrej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     49.06  +     12.04
  4.Rancaková Barbora                                           49.09  +     12.07
  5.Huková Petra             TJ Sokol Troja       TJP7350       52.00  +     14.58
  6.Strait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     54.15  +     17.13
  7.Kándl Filip              KOB Dobrichovice     DCE7400 C     54.56  +     17.54
  8.Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     56.43  +     19.41
  9.Uhlir Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       57.19  +     20.17
 10.Weislová Eva             TJ Sokol Troja       TJP6750       61.59  +     24.57
 11.Simek Jan                Krusnohorsky Rogaini KRK           62.41  +     25.39
 12.Votava Stepán            OOB TJ Sokol Kostele KNC9101       62.55  +     25.53
 13.Kucera Pavel             OK Dobrís            DOR7101 C     64.38  +     27.36
 14.Cote Michaela            SK Praga             PGP           64.51  +     27.49
 15.Subrt Jirí               Tempo Praha          TEP6100 C     68.07  +     31.05
 16.Adámková Kristyna        _NNN/Neregistrovany  NNN           69.51  +     32.49
 17.Green Milan                                                 71.36  +     34.34
 18.Skoloud Robert           _NNN/Neregistrovany  NNN9101       72.04  +     35.02
 19.Jezková Martina          SKOB Slany           SLA7350 C     73.09  +     36.07
 20.Sedlacek Zdenek                                             76.30  +     39.28
 21.Martynek Pavel           KOB TRETRA Praha     TAP7503 C     80.27  +     43.25
 22.Blacer Vlasár                                               85.57  +     48.55
 23.Jirous Jirí              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     96.39  +     59.37
 24.Cervenková Markéta       _NNN/Neregistrovany  NNN0007      106.57  +     69.55
 25.Ruprecht Patrik          _NNN/Neregistrovany  NNN0004      107.07  +     70.05
 26.Jirista Josef            _NNN/Neregistrovany  NNN0008      107.17  +     70.15
 27.Fogl Jakub                                                 107.28  +     70.26
 28.Bláha Frantisek          _NNN/Neregistrovany  NNN9200      117.39  +     80.37
    Petrová Martina          _NNN/Neregistrovany  NNN6801   DISK              
    Jirásková Pavla          Krusnohorsky Rogaini KRK0001   DISK              
    Adámek Alan              _NNN/Neregistrovany  NNN7700   DISK-LIM.