Results – PP NOB

2014-03-29
D14 (4 / 5) Time After
1. Kalousková Marie (DKP0151) Oddíl OB Kotláøka 30:51
  3:11 (3:11) 5:34 (8:45) 7:00 (15:45) 4:58 (20:43) 3:31 (24:14) 2:12 (26:26)
  3:44 (30:10) 0:41 (30:51)
2. Bejvlová Karolína (LME0250) SK Los Mìlník 38:52 +8:01
  11:04 (11:04) 5:43 (16:47) 7:00 (23:47) 4:57 (28:44) 3:32 (32:16) 2:15 (34:31)
  3:42 (38:13) 0:39 (38:52)
3. Halamová Barbora (TAP0150) KOB TRETRA Praha 1:20:41 +49:50
  9:18 (9:18) 14:23 (23:41) 17:56 (41:37) 8:48 (50:25) 10:55 (1:01:20) 13:32 (1:14:52)
  4:57 (1:19:49) 0:52 (1:20:41)
  Machová Marie (LME0050) SK Los Mìlník DNS
D16 (1 / 1) Time After
1. Voltrová Alena (ROZ9951) OK Roztoky 45:22
  4:13 (4:13) 6:32 (10:45) 4:59 (15:44) 7:53 (23:37) 8:28 (32:05) 4:21 (36:26)
  2:46 (39:12) 5:35 (44:47) 0:35 (45:22)
D18 (6 / 7) Time After
1. Staòová Karolína (BOR9853) OK Jiskra Nový Bor 44:09
  3:30 (3:30) 1:18 (4:48) 5:26 (10:14) 3:14 (13:28) 5:40 (19:08) 9:45 (28:53)
  9:34 (38:27) 3:36 (42:03) 1:31 (43:34) 0:35 (44:09)
2. Veljaèiková Hana (SCP9750) OK Sparta Praha 45:00 +0:51
  4:25 (4:25) 1:14 (5:39) 8:50 (14:29) 2:37 (17:06) 6:30 (23:36) 8:21 (31:57)
  8:32 (40:29) 2:15 (42:44) 1:37 (44:21) 0:39 (45:00)
3. Nováková Lucie (BOR9854) OK Jiskra Nový Bor 48:08 +3:59
  6:03 (6:03) 2:21 (8:24) 5:48 (14:12) 3:18 (17:30) 5:41 (23:11) 9:40 (32:51)
  9:37 (42:28) 3:33 (46:01) 1:31 (47:32) 0:36 (48:08)
4. Kohoutová Barbora (BOR9850) OK Jiskra Nový Bor 48:25 +4:16
  5:01 (5:01) 0:57 (5:58) 5:26 (11:24) 2:52 (14:16) 7:30 (21:46) 10:34 (32:20)
  9:55 (42:15) 4:01 (46:16) 1:39 (47:55) 0:30 (48:25)
5. Kameníková Andrea (BOR9751) OK Jiskra Nový Bor 50:27 +6:18
  6:43 (6:43) 1:19 (8:02) 5:20 (13:22) 2:52 (16:14) 7:35 (23:49) 10:28 (34:17)
  9:54 (44:11) 4:09 (48:20) 1:31 (49:51) 0:36 (50:27)
6. Voltrová Hana (ROZ9752) OK Roztoky 57:56 +13:47
  8:48 (8:48) 1:15 (10:03) 5:45 (15:48) 2:41 (18:29) 8:32 (27:01) 13:34 (40:35)
  10:52 (51:27) 4:02 (55:29) 1:49 (57:18) 0:38 (57:56)
D21 (16 / 18) Time After
1. Tichovská Martina (PGP8658) SK Praga 37:48
  1:46 (1:46) 2:24 (4:10) 1:04 (5:14) 4:17 (9:31) 1:49 (11:20) 5:18 (16:38)
  3:53 (20:31) 9:33 (30:04) 2:26 (32:30) 1:25 (33:55) 3:17 (37:12) 0:36 (37:48)
2. Baldrianová Barbora (VSP7850) USK Praha 45:37 +7:49
  2:07 (2:07) 4:38 (6:45) 1:19 (8:04) 5:53 (13:57) 2:27 (16:24) 5:41 (22:05)
  4:33 (26:38) 10:22 (37:00) 2:41 (39:41) 1:26 (41:07) 3:49 (44:56) 0:41 (45:37)
3. Plochová Dominika (DKP8651) Oddíl OB Kotláøka 46:15 +8:27
  1:48 (1:48) 2:40 (4:28) 1:22 (5:50) 6:10 (12:00) 2:18 (14:18) 7:01 (21:19)
  5:08 (26:27) 10:39 (37:06) 2:57 (40:03) 1:44 (41:47) 3:50 (45:37) 0:38 (46:15)
4. Tichá Tereza (SJH9452) SJH Jindøichùv Hradec 47:24 +9:36
  1:49 (1:49) 3:43 (5:32) 1:10 (6:42) 5:31 (12:13) 2:29 (14:42) 6:17 (20:59)
  4:47 (25:46) 11:49 (37:35) 3:13 (40:48) 1:41 (42:29) 4:16 (46:45) 0:39 (47:24)
5. Kožinová Jana (PGP6651) SK Praga 48:32 +10:44
  2:12 (2:12) 2:49 (5:01) 1:32 (6:33) 5:48 (12:21) 2:37 (14:58) 6:13 (21:11)
  6:05 (27:16) 11:26 (38:42) 3:12 (41:54) 1:48 (43:42) 4:11 (47:53) 0:39 (48:32)
6. Klinkerová Jitka (KAM6450) SK Kamenice 50:41 +12:53
  1:42 (1:42) 3:06 (4:48) 1:22 (6:10) 7:06 (13:16) 2:13 (15:29) 7:08 (22:37)
  5:05 (27:42) 12:54 (40:36) 3:27 (44:03) 1:39 (45:42) 4:25 (50:07) 0:34 (50:41)
7. Svobodová Jitka (VSP7450) USK Praha 50:44 +12:56
  1:49 (1:49) 3:03 (4:52) 1:05 (5:57) 6:44 (12:41) 2:21 (15:02) 7:36 (22:38)
  4:55 (27:33) 11:59 (39:32) 2:50 (42:22) 2:34 (44:56) 5:08 (50:04) 0:40 (50:44)
8. Svobodná Šárka (DKP8850) Oddíl OB Kotláøka 50:45 +12:57
  1:47 (1:47) 3:17 (5:04) 1:16 (6:20) 6:20 (12:40) 2:14 (14:54) 7:43 (22:37)
  5:01 (27:38) 14:29 (42:07) 2:38 (44:45) 1:23 (46:08) 3:59 (50:07) 0:38 (50:45)
9. Wurzelová Hana (OSN8972) SK OS Nové Mìsto n. M. 51:55 +14:07
  1:52 (1:52) 2:42 (4:34) 1:15 (5:49) 7:10 (12:59) 2:47 (15:46) 6:21 (22:07)
  5:49 (27:56) 12:17 (40:13) 4:40 (44:53) 2:13 (47:06) 4:08 (51:14) 0:41 (51:55)
10. Schütznerová Lucie (DKP8550) Oddíl OB Kotláøka 53:12 +15:24
  3:11 (3:11) 3:46 (6:57) 1:07 (8:04) 6:44 (14:48) 2:31 (17:19) 7:28 (24:47)
  5:02 (29:49) 11:56 (41:45) 3:02 (44:47) 2:31 (47:18) 5:17 (52:35) 0:37 (53:12)
11. Køivancová Zdeòka (LBE9450) TJ Lokomotiva Beroun 56:54 +19:06
  2:30 (2:30) 4:43 (7:13) 1:33 (8:46) 5:52 (14:38) 2:37 (17:15) 11:27 (28:42)
  5:03 (33:45) 12:56 (46:41) 3:43 (50:24) 1:40 (52:04) 4:12 (56:16) 0:38 (56:54)
12. Dlouhá Hana (DKP9450) Oddíl OB Kotláøka 1:00:27 +22:39
  2:35 (2:35) 12:32 (15:07) 1:09 (16:16) 6:33 (22:49) 2:06 (24:55) 6:51 (31:46)
  5:49 (37:35) 13:00 (50:35) 3:44 (54:19) 1:40 (55:59) 3:56 (59:55) 0:32 (1:00:27)
13. Køístková Hana (ROZ7450) OK Roztoky 1:11:23 +33:35
  15:02 (15:02) 6:01 (21:03) 1:11 (22:14) 6:59 (29:13) 2:48 (32:01) 6:44 (38:45)
  6:30 (45:15) 14:24 (59:39) 3:30 (1:03:09) 2:03 (1:05:12) 5:21 (1:10:33) 0:50 (1:11:23)
14. Hausmannová Klára (EKP8651) VŠTJ Ekonom Praha 1:35:57 +58:09
  5:55 (5:55) 5:30 (11:25) 2:10 (13:35) 9:55 (23:30) 3:41 (27:11) 21:06 (48:17)
  9:04 (57:21) 20:02 (1:17:23) 7:16 (1:24:39) 3:40 (1:28:19) 6:40 (1:34:59) 0:58 (1:35:57)
15. Mikulášová Helena (PGP9353) SK Praga 1:38:04 +60:16
  5:27 (5:27) 14:36 (20:03) 4:47 (24:50) 6:32 (31:22) 2:40 (34:02) 18:53 (52:55)
  9:41 (1:02:36) 22:02 (1:24:38) 4:50 (1:29:28) 2:26 (1:31:54) 5:11 (1:37:05) 0:59 (1:38:04)
  Jelínková Šárka (PGP9153) SK Praga DNS
D35 (5 / 6) Time After
1. Weislová Eva (TJP6750) TJ Sokol Troja 49:09
  4:02 (4:02) 2:01 (6:03) 8:27 (14:30) 3:03 (17:33) 7:00 (24:33) 9:17 (33:50)
  9:10 (43:00) 3:09 (46:09) 2:13 (48:22) 0:47 (49:09)
2. Voltrová Svatava (ROZ6150) OK Roztoky 52:45 +3:36
  4:08 (4:08) 1:42 (5:50) 7:46 (13:36) 2:49 (16:25) 9:25 (25:50) 9:42 (35:32)
  9:44 (45:16) 5:02 (50:18) 1:45 (52:03) 0:42 (52:45)
3. Huková Petra (TJP7350) TJ Sokol Troja 52:58 +3:49
  3:37 (3:37) 2:09 (5:46) 6:28 (12:14) 2:28 (14:42) 10:38 (25:20) 10:36 (35:56)
  11:31 (47:27) 2:52 (50:19) 1:58 (52:17) 0:41 (52:58)
4. Tichá Jana (TJH6451) TJ OK Tolar Jindøichùv Hradec 1:00:37 +11:28
  6:22 (6:22) 2:06 (8:28) 8:46 (17:14) 2:43 (19:57) 10:35 (30:32) 10:57 (41:29)
  12:35 (54:04) 3:53 (57:57) 1:52 (59:49) 0:48 (1:00:37)
5. Lindová Miroslava (KNC7750) OOB TJ Sokol Kostelec n. È.l. 1:08:20 +19:11
  6:43 (6:43) 3:11 (9:54) 13:28 (23:22) 3:19 (26:41) 10:01 (36:42) 13:46 (50:28)
  11:52 (1:02:20) 2:55 (1:05:15) 2:19 (1:07:34) 0:46 (1:08:20)
H14 (3 / 3) Time After
1. Janovský Tomáš (PGP0101) SK Praga 33:46
  4:20 (4:20) 5:35 (9:55) 4:24 (14:19) 4:01 (18:20) 6:09 (24:29) 3:07 (27:36)
  1:37 (29:13) 3:48 (33:01) 0:45 (33:46)
2. Prùša Kryštof (VSP0102) USK Praha 37:03 +3:17
  5:39 (5:39) 6:21 (12:00) 4:21 (16:21) 4:02 (20:23) 6:12 (26:35) 3:08 (29:43)
  1:34 (31:17) 5:03 (36:20) 0:43 (37:03)
  zajic1 Amateri DNF
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–)
H16 (4 / 5) Time After
1. Škvor Ota (KAM9900) SK Kamenice 34:21
  3:04 (3:04) 1:10 (4:14) 5:19 (9:33) 1:59 (11:32) 5:00 (16:32) 6:45 (23:17)
  7:07 (30:24) 2:07 (32:31) 1:26 (33:57) 0:24 (34:21)
2. Jíra Tomáš (KAM9802) SK Kamenice 38:50 +4:29
  2:08 (2:08) 1:09 (3:17) 5:44 (9:01) 2:00 (11:01) 9:54 (20:55) 7:03 (27:58)
  7:03 (35:01) 2:01 (37:02) 1:22 (38:24) 0:26 (38:50)
3. Ondøejèek Jiøí (ODV9800) TJ Aero Odolena Voda 53:51 +19:30
  2:52 (2:52) 2:58 (5:50) 5:45 (11:35) 2:54 (14:29) 10:23 (24:52) 10:48 (35:40)
  13:21 (49:01) 2:59 (52:00) 1:20 (53:20) 0:31 (53:51)
  Semerád Antonín (DKP9801) Oddíl OB Kotláøka DNS
H18 (1 / 1) Time After
1. Brázdil Petr (ODV9700) TJ Aero Odolena Voda 1:07:48
  4:50 (4:50) 9:54 (14:44) 1:08 (15:52) 6:00 (21:52) 2:28 (24:20) 9:35 (33:55)
  6:22 (40:17) 15:37 (55:54) 3:57 (59:51) 2:01 (1:01:52) 2:22 (1:04:14) 2:57 (1:07:11)
  0:37 (1:07:48)
H21 (32 / 34) Time After
1. Landovský Tomáš (PGP9103) SK Praga 45:25
  2:13 (2:13) 1:26 (3:39) 1:14 (4:53) 2:15 (7:08) 2:38 (9:46) 4:06 (13:52)
  1:35 (15:27) 4:01 (19:28) 3:36 (23:04) 5:09 (28:13) 2:51 (31:04) 2:29 (33:33)
  4:43 (38:16) 2:54 (41:10) 1:15 (42:25) 2:22 (44:47) 0:38 (45:25)
2. Pavlovec Jan (BOR9503) OK Jiskra Nový Bor 46:56 +1:31
  3:13 (3:13) 1:28 (4:41) 1:26 (6:07) 2:25 (8:32) 2:38 (11:10) 4:28 (15:38)
  2:00 (17:38) 3:42 (21:20) 4:02 (25:22) 4:57 (30:19) 2:33 (32:52) 2:53 (35:45)
  4:39 (40:24) 2:54 (43:18) 1:10 (44:28) 1:57 (46:25) 0:31 (46:56)
3. Skyva Jan (PGP8501) SK Praga 48:33 +3:08
  2:20 (2:20) 1:05 (3:25) 1:28 (4:53) 3:46 (8:39) 2:32 (11:11) 4:21 (15:32)
  1:52 (17:24) 3:51 (21:15) 3:59 (25:14) 5:27 (30:41) 2:26 (33:07) 2:45 (35:52)
  5:10 (41:02) 3:16 (44:18) 1:14 (45:32) 2:27 (47:59) 0:34 (48:33)
4. Seidl Miroslav (EKP7402) VŠTJ Ekonom Praha 48:38 +3:13
  2:35 (2:35) 1:21 (3:56) 1:42 (5:38) 2:26 (8:04) 3:18 (11:22) 4:15 (15:37)
  1:41 (17:18) 3:59 (21:17) 4:13 (25:30) 5:37 (31:07) 2:30 (33:37) 2:56 (36:33)
  4:56 (41:29) 2:49 (44:18) 1:17 (45:35) 2:29 (48:04) 0:34 (48:38)
5. Kováø Miroslav (SJC8104) Sportcentrum Jièín 49:01 +3:36
  2:35 (2:35) 1:16 (3:51) 1:50 (5:41) 2:26 (8:07) 3:45 (11:52) 4:14 (16:06)
  1:45 (17:51) 3:36 (21:27) 3:47 (25:14) 4:44 (29:58) 2:58 (32:56) 3:16 (36:12)
  5:48 (42:00) 3:04 (45:04) 1:14 (46:18) 2:12 (48:30) 0:31 (49:01)
6. Hora Vojtìch (PGP8301) SK Praga 49:06 +3:41
  2:25 (2:25) 4:10 (6:35) 1:41 (8:16) 2:24 (10:40) 2:42 (13:22) 4:21 (17:43)
  1:41 (19:24) 3:32 (22:56) 4:20 (27:16) 5:09 (32:25) 2:50 (35:15) 2:41 (37:56)
  4:27 (42:23) 2:49 (45:12) 1:08 (46:20) 2:13 (48:33) 0:33 (49:06)
7. O¾hava Rastislav (ASU8949) Magnus Orienteering 50:25 +5:00
  2:46 (2:46) 1:27 (4:13) 2:11 (6:24) 2:24 (8:48) 3:21 (12:09) 5:10 (17:19)
  1:59 (19:18) 3:59 (23:17) 4:34 (27:51) 5:09 (33:00) 2:28 (35:28) 2:50 (38:18)
  4:28 (42:46) 3:44 (46:30) 1:14 (47:44) 2:13 (49:57) 0:28 (50:25)
8. Arnošt Kamil (VSP7301) USK Praha 50:55 +5:30
  2:17 (2:17) 1:13 (3:30) 1:25 (4:55) 2:51 (7:46) 2:43 (10:29) 5:43 (16:12)
  2:07 (18:19) 4:30 (22:49) 4:02 (26:51) 6:02 (32:53) 2:33 (35:26) 2:47 (38:13)
  5:10 (43:23) 3:02 (46:25) 1:11 (47:36) 2:47 (50:23) 0:32 (50:55)
9. Kalous Vladislav (EKP7702) VŠTJ Ekonom Praha 53:43 +8:18
  2:32 (2:32) 1:27 (3:59) 1:13 (5:12) 3:04 (8:16) 2:29 (10:45) 6:31 (17:16)
  1:58 (19:14) 4:08 (23:22) 5:17 (28:39) 5:51 (34:30) 2:58 (37:28) 2:47 (40:15)
  5:08 (45:23) 3:37 (49:00) 1:23 (50:23) 2:48 (53:11) 0:32 (53:43)
10. Henych Petr (VLI6001) Slavia Liberec orienteering 54:00 +8:35
  2:44 (2:44) 1:39 (4:23) 1:40 (6:03) 2:57 (9:00) 3:03 (12:03) 4:29 (16:32)
  1:51 (18:23) 4:57 (23:20) 4:11 (27:31) 5:23 (32:54) 2:47 (35:41) 2:54 (38:35)
  8:15 (46:50) 2:54 (49:44) 1:18 (51:02) 2:24 (53:26) 0:34 (54:00)
11. Pašek František (KAM7600) SK Kamenice 54:41 +9:16
  2:49 (2:49) 1:18 (4:07) 1:29 (5:36) 2:45 (8:21) 4:11 (12:32) 4:23 (16:55)
  2:05 (19:00) 5:47 (24:47) 4:39 (29:26) 6:02 (35:28) 2:56 (38:24) 3:23 (41:47)
  5:04 (46:51) 3:07 (49:58) 1:30 (51:28) 2:33 (54:01) 0:40 (54:41)
12. Bašus Petr (SCP7400) OK Sparta Praha 54:45 +9:20
  2:22 (2:22) 1:15 (3:37) 1:39 (5:16) 2:38 (7:54) 4:46 (12:40) 4:20 (17:00)
  1:52 (18:52) 4:00 (22:52) 4:38 (27:30) 6:09 (33:39) 3:12 (36:51) 3:39 (40:30)
  6:00 (46:30) 3:16 (49:46) 1:24 (51:10) 2:51 (54:01) 0:44 (54:45)
13. Janovský Tomáš (PGP6401) SK Praga 55:33 +10:08
  3:01 (3:01) 2:07 (5:08) 1:36 (6:44) 2:21 (9:05) 3:27 (12:32) 5:49 (18:21)
  2:06 (20:27) 5:17 (25:44) 4:30 (30:14) 5:47 (36:01) 2:40 (38:41) 4:58 (43:39)
  4:32 (48:11) 3:09 (51:20) 1:23 (52:43) 2:19 (55:02) 0:31 (55:33)
14. Øada Jakub (DKP9401) Oddíl OB Kotláøka 56:16 +10:51
  2:44 (2:44) 1:18 (4:02) 1:43 (5:45) 2:56 (8:41) 3:06 (11:47) 5:29 (17:16)
  2:03 (19:19) 4:31 (23:50) 5:22 (29:12) 6:03 (35:15) 3:14 (38:29) 3:15 (41:44)
  5:49 (47:33) 3:39 (51:12) 1:37 (52:49) 2:55 (55:44) 0:32 (56:16)
15. Ramba Jiøí (DKP8606) Oddíl OB Kotláøka 56:59 +11:34
  2:48 (2:48) 1:21 (4:09) 1:38 (5:47) 2:40 (8:27) 3:17 (11:44) 4:13 (15:57)
  1:52 (17:49) 9:11 (27:00) 4:29 (31:29) 6:08 (37:37) 3:31 (41:08) 3:07 (44:15)
  4:11 (48:26) 4:38 (53:04) 1:16 (54:20) 2:02 (56:22) 0:37 (56:59)
16. Landovský Jakub (PGP9601) SK Praga 58:42 +13:17
  3:09 (3:09) 1:27 (4:36) 2:20 (6:56) 2:59 (9:55) 3:46 (13:41) 4:35 (18:16)
  2:08 (20:24) 5:17 (25:41) 5:00 (30:41) 5:55 (36:36) 3:05 (39:41) 3:25 (43:06)
  5:50 (48:56) 5:12 (54:08) 1:33 (55:41) 2:27 (58:08) 0:34 (58:42)
17. Johanovský Tomáš (DKP8500) Oddíl OB Kotláøka 58:45 +13:20
  2:43 (2:43) 4:05 (6:48) 2:53 (9:41) 2:43 (12:24) 3:33 (15:57) 7:53 (23:50)
  1:51 (25:41) 3:51 (29:32) 4:36 (34:08) 5:33 (39:41) 2:52 (42:33) 3:12 (45:45)
  4:44 (50:29) 3:36 (54:05) 1:32 (55:37) 2:33 (58:10) 0:35 (58:45)
18. Šimon Václav (LBE9100) TJ Lokomotiva Beroun 59:17 +13:52
  2:24 (2:24) 1:14 (3:38) 1:39 (5:17) 2:45 (8:02) 3:02 (11:04) 4:59 (16:03)
  2:26 (18:29) 4:31 (23:00) 5:03 (28:03) 7:17 (35:20) 2:51 (38:11) 3:34 (41:45)
  6:57 (48:42) 4:57 (53:39) 1:50 (55:29) 3:16 (58:45) 0:32 (59:17)
19. Vlach Martin (PGP8605) SK Praga 1:00:01 +14:36
  3:40 (3:40) 1:29 (5:09) 1:38 (6:47) 2:57 (9:44) 2:58 (12:42) 6:38 (19:20)
  2:08 (21:28) 4:53 (26:21) 5:38 (31:59) 6:13 (38:12) 3:20 (41:32) 3:59 (45:31)
  6:00 (51:31) 3:20 (54:51) 1:39 (56:30) 2:51 (59:21) 0:40 (1:00:01)
20. Kozumplík Aleš (VBM8403) VSK Mendelu Brno 1:00:12 +14:47
  5:08 (5:08) 1:51 (6:59) 2:32 (9:31) 3:05 (12:36) 3:15 (15:51) 5:13 (21:04)
  1:55 (22:59) 4:32 (27:31) 4:45 (32:16) 6:00 (38:16) 3:20 (41:36) 4:02 (45:38)
  5:41 (51:19) 3:51 (55:10) 1:43 (56:53) 2:43 (59:36) 0:36 (1:00:12)
21. Tichý Martin (TJH6401) TJ OK Tolar Jindøichùv Hradec 1:00:31 +15:06
  2:56 (2:56) 1:36 (4:32) 2:05 (6:37) 3:28 (10:05) 3:23 (13:28) 5:53 (19:21)
  2:11 (21:32) 4:24 (25:56) 5:20 (31:16) 6:20 (37:36) 3:03 (40:39) 3:24 (44:03)
  6:53 (50:56) 4:22 (55:18) 1:41 (56:59) 2:53 (59:52) 0:39 (1:00:31)
22. Novák Libor (OKP9100) SK OK 24 Praha 1:02:40 +17:15
  2:54 (2:54) 1:28 (4:22) 1:50 (6:12) 3:07 (9:19) 5:04 (14:23) 5:26 (19:49)
  2:13 (22:02) 5:17 (27:19) 4:19 (31:38) 6:33 (38:11) 3:12 (41:23) 3:48 (45:11)
  7:16 (52:27) 3:51 (56:18) 2:46 (59:04) 2:53 (1:01:57) 0:43 (1:02:40)
23. Hlaváè Jaroslav (EKP9205) VŠTJ Ekonom Praha 1:06:15 +20:50
  5:22 (5:22) 3:21 (8:43) 2:46 (11:29) 3:17 (14:46) 3:12 (17:58) 5:39 (23:37)
  2:04 (25:41) 5:53 (31:34) 6:06 (37:40) 6:16 (43:56) 3:34 (47:30) 3:09 (50:39)
  5:17 (55:56) 4:51 (1:00:47) 2:24 (1:03:11) 2:33 (1:05:44) 0:31 (1:06:15)
24. Illner Jakub (DKP6601) Oddíl OB Kotláøka 1:12:53 +27:28
  6:58 (6:58) 6:33 (13:31) 2:39 (16:10) 3:01 (19:11) 4:33 (23:44) 5:39 (29:23)
  2:34 (31:57) 4:46 (36:43) 5:33 (42:16) 6:01 (48:17) 3:08 (51:25) 5:39 (57:04)
  6:03 (1:03:07) 4:11 (1:07:18) 1:56 (1:09:14) 2:56 (1:12:10) 0:43 (1:12:53)
25. Kalina Miroslav (EKP8211) VŠTJ Ekonom Praha 1:14:20 +28:55
  4:55 (4:55) 1:35 (6:30) 2:34 (9:04) 2:53 (11:57) 5:53 (17:50) 7:35 (25:25)
  2:13 (27:38) 5:34 (33:12) 5:20 (38:32) 6:23 (44:55) 4:03 (48:58) 6:17 (55:15)
  6:23 (1:01:38) 5:33 (1:07:11) 2:55 (1:10:06) 3:31 (1:13:37) 0:43 (1:14:20)
26. Kuèerka David (LIT8202) KOB Chemopetrol Litvínov 1:15:00 +29:35
  3:43 (3:43) 3:40 (7:23) 2:33 (9:56) 3:03 (12:59) 5:54 (18:53) 5:44 (24:37)
  2:32 (27:09) 6:54 (34:03) 6:41 (40:44) 9:29 (50:13) 3:54 (54:07) 4:05 (58:12)
  7:21 (1:05:33) 4:11 (1:09:44) 1:28 (1:11:12) 3:09 (1:14:21) 0:39 (1:15:00)
27. Klaška Pavel (DKP9301) Oddíl OB Kotláøka 1:26:19 +40:54
  3:08 (3:08) 1:48 (4:56) 1:56 (6:52) 3:01 (9:53) 7:11 (17:04) 9:00 (26:04)
  9:58 (36:02) 9:02 (45:04) 5:25 (50:29) 6:24 (56:53) 4:02 (1:00:55) 6:42 (1:07:37)
  6:00 (1:13:37) 5:40 (1:19:17) 2:53 (1:22:10) 3:29 (1:25:39) 0:40 (1:26:19)
28. Mikan Albert (EKP8606) VŠTJ Ekonom Praha 1:29:33 +44:08
  3:43 (3:43) 5:23 (9:06) 2:47 (11:53) 6:50 (18:43) 4:57 (23:40) 6:26 (30:06)
  2:31 (32:37) 5:19 (37:56) 5:42 (43:38) 7:19 (50:57) 3:41 (54:38) 6:41 (1:01:19)
  14:19 (1:15:38) 6:35 (1:22:13) 3:14 (1:25:27) 3:26 (1:28:53) 0:40 (1:29:33)
29. Žáèek Martin (FSP6803) VŠTJ Stavební fakulta Praha 1:59:02 +73:37
  10:28 (10:28) 2:23 (12:51) 14:20 (27:11) 4:13 (31:24) 9:46 (41:10) 7:28 (48:38)
  3:34 (52:12) 8:40 (1:00:52) 7:21 (1:08:13) 10:19 (1:18:32) 5:06 (1:23:38) 7:47 (1:31:25)
  13:32 (1:44:57) 6:01 (1:50:58) 2:23 (1:53:21) 5:29 (1:58:50) 0:12 (1:59:02)
  Padìra Martin (EKP9002) VŠTJ Ekonom Praha MP
  5:48 (5:48) 6:23 (12:11) 4:00 (16:11) 3:48 (19:59) 4:19 (24:18) 7:06 (31:24)
  2:15 (33:39) – (–) – (46:28) 7:03 (53:31) 3:12 (56:43) 3:30 (1:00:13)
  8:03 (1:08:16) 8:21 (1:16:37) 2:31 (1:19:08) 2:30 (1:21:38) 0:36 (1:22:14)
  Hanák Jan (SLA8002) SKOB Slaný DNS
  Tomeš Jaroslav (DKP8109) Oddíl OB Kotláøka DNS
H35 (11 / 13) Time After
1. Pohl Zdenìk (SRK7606) SOOB Spartak Rychnov nad Knìžnou 49:44
  3:24 (3:24) 1:30 (4:54) 2:56 (7:50) 2:44 (10:34) 5:19 (15:53) 4:18 (20:11)
  7:51 (28:02) 3:11 (31:13) 2:51 (34:04) 5:37 (39:41) 3:05 (42:46) 2:36 (45:22)
  2:35 (47:57) 1:13 (49:10) 0:34 (49:44)
2. Boøánek Petr (VSP7000) USK Praha 56:30 +6:46
  3:24 (3:24) 2:25 (5:49) 3:05 (8:54) 2:59 (11:53) 7:34 (19:27) 5:08 (24:35)
  6:47 (31:22) 3:09 (34:31) 4:09 (38:40) 6:29 (45:09) 3:05 (48:14) 3:09 (51:23)
  2:54 (54:17) 1:29 (55:46) 0:44 (56:30)
3. Prùša Michal (VSP7310) USK Praha 56:48 +7:04
  3:23 (3:23) 2:30 (5:53) 2:48 (8:41) 6:34 (15:15) 5:17 (20:32) 4:27 (24:59)
  6:34 (31:33) 3:26 (34:59) 3:27 (38:26) 7:51 (46:17) 2:49 (49:06) 2:30 (51:36)
  3:06 (54:42) 1:24 (56:06) 0:42 (56:48)
4. Hnízdil Jan (KAS7100) KOB Kamenický Šenov 59:27 +9:43
  6:01 (6:01) 2:24 (8:25) 3:15 (11:40) 4:21 (16:01) 6:08 (22:09) 6:10 (28:19)
  6:17 (34:36) 3:15 (37:51) 3:53 (41:44) 6:38 (48:22) 2:54 (51:16) 2:59 (54:15)
  3:23 (57:38) 1:16 (58:54) 0:33 (59:27)
5. Koláø Tomáš (SLA7103) SKOB Slaný 1:05:59 +16:15
  6:01 (6:01) 3:05 (9:06) 3:38 (12:44) 3:14 (15:58) 7:48 (23:46) 6:42 (30:28)
  7:36 (38:04) 4:02 (42:06) 4:20 (46:26) 5:47 (52:13) 3:00 (55:13) 3:20 (58:33)
  5:05 (1:03:38) 1:44 (1:05:22) 0:37 (1:05:59)
6. Gálus Igor (LDC7302) KOB Dìèín 1:09:08 +19:24
  7:33 (7:33) 4:29 (12:02) 2:48 (14:50) 3:47 (18:37) 5:47 (24:24) 5:30 (29:54)
  7:19 (37:13) 3:54 (41:07) 7:39 (48:46) 7:11 (55:57) 3:21 (59:18) 3:13 (1:02:31)
  4:27 (1:06:58) 1:33 (1:08:31) 0:37 (1:09:08)
7. Šubrt Antonín (DKP7100) Oddíl OB Kotláøka 1:13:00 +23:16
  5:34 (5:34) 5:04 (10:38) 3:38 (14:16) 5:29 (19:45) 6:36 (26:21) 6:28 (32:49)
  7:58 (40:47) 5:11 (45:58) 6:39 (52:37) 7:58 (1:00:35) 2:52 (1:03:27) 3:44 (1:07:11)
  3:27 (1:10:38) 1:39 (1:12:17) 0:43 (1:13:00)
8. Rozkošný Karel (EKP7900) VŠTJ Ekonom Praha 1:17:13 +27:29
  9:46 (9:46) 3:14 (13:00) 5:59 (18:59) 2:45 (21:44) 7:34 (29:18) 6:36 (35:54)
  9:03 (44:57) 4:20 (49:17) 4:01 (53:18) 7:54 (1:01:12) 4:59 (1:06:11) 4:15 (1:10:26)
  4:14 (1:14:40) 1:39 (1:16:19) 0:54 (1:17:13)
9. Choutka Jaroslav (SOB6301) SOBSA 1:19:09 +29:25
  11:49 (11:49) 2:14 (14:03) 3:17 (17:20) 4:58 (22:18) 9:08 (31:26) 7:07 (38:33)
  7:33 (46:06) 4:48 (50:54) 4:45 (55:39) 7:38 (1:03:17) 3:21 (1:06:38) 3:44 (1:10:22)
  6:22 (1:16:44) 1:36 (1:18:20) 0:49 (1:19:09)
10. Meier Milan (VLI7301) Slavia Liberec orienteering 1:31:14 +41:30
  7:23 (7:23) 2:45 (10:08) 4:38 (14:46) 4:20 (19:06) 8:04 (27:10) 7:23 (34:33)
  9:43 (44:16) 5:15 (49:31) 7:15 (56:46) 17:07 (1:13:53) 4:33 (1:18:26) 5:02 (1:23:28)
  4:29 (1:27:57) 2:23 (1:30:20) 0:54 (1:31:14)
  Škorpil Martin (HOR5700) TJ Jiskra Hoøice DNS
H45 (18 / 19) Time After
1. Škvor Martin (KAM6700) SK Kamenice 48:01
  3:12 (3:12) 4:27 (7:39) 1:11 (8:50) 5:55 (14:45) 2:10 (16:55) 4:55 (21:50)
  5:30 (27:20) 10:42 (38:02) 2:24 (40:26) 1:25 (41:51) 2:47 (44:38) 2:41 (47:19)
  0:42 (48:01)
2. Veljaèik Pavel (SCP6200) OK Sparta Praha 50:47 +2:46
  3:13 (3:13) 4:04 (7:17) 1:27 (8:44) 6:41 (15:25) 2:51 (18:16) 5:10 (23:26)
  5:52 (29:18) 11:05 (40:23) 2:58 (43:21) 1:37 (44:58) 1:45 (46:43) 3:10 (49:53)
  0:54 (50:47)
3. Roèejdl Marek (KAM6400) SK Kamenice 55:15 +7:14
  3:55 (3:55) 4:24 (8:19) 1:29 (9:48) 7:41 (17:29) 2:38 (20:07) 5:43 (25:50)
  6:22 (32:12) 12:15 (44:27) 3:09 (47:36) 1:44 (49:20) 1:39 (50:59) 3:28 (54:27)
  0:48 (55:15)
4. Šritr Martin (TUV6802) SOK TJ Turnov 55:44 +7:43
  3:42 (3:42) 4:45 (8:27) 1:35 (10:02) 6:10 (16:12) 2:10 (18:22) 5:50 (24:12)
  6:17 (30:29) 13:57 (44:26) 3:22 (47:48) 1:55 (49:43) 2:00 (51:43) 3:17 (55:00)
  0:44 (55:44)
5. Kalousek Jiøí (DKP6901) Oddíl OB Kotláøka 57:14 +9:13
  4:43 (4:43) 5:20 (10:03) 1:45 (11:48) 6:14 (18:02) 2:05 (20:07) 6:30 (26:37)
  6:39 (33:16) 11:53 (45:09) 4:23 (49:32) 1:54 (51:26) 1:53 (53:19) 3:21 (56:40)
  0:34 (57:14)
6. Klaška Pavel (DKP6500) Oddíl OB Kotláøka 58:01 +10:00
  5:09 (5:09) 4:02 (9:11) 1:42 (10:53) 5:36 (16:29) 2:55 (19:24) 6:33 (25:57)
  6:11 (32:08) 14:03 (46:11) 3:04 (49:15) 2:15 (51:30) 2:02 (53:32) 3:53 (57:25)
  0:36 (58:01)
7. Funda Jiøí (API6401) OK Andante Písek 58:16 +10:15
  3:32 (3:32) 4:53 (8:25) 1:28 (9:53) 6:24 (16:17) 2:40 (18:57) 5:26 (24:23)
  6:49 (31:12) 13:59 (45:11) 3:29 (48:40) 3:25 (52:05) 1:53 (53:58) 3:32 (57:30)
  0:46 (58:16)
8. Pavlovec Petr (BOR6303) OK Jiskra Nový Bor 58:52 +10:51
  3:54 (3:54) 8:49 (12:43) 1:20 (14:03) 6:23 (20:26) 2:23 (22:49) 6:53 (29:42)
  5:27 (35:09) 12:16 (47:25) 3:20 (50:45) 2:11 (52:56) 2:23 (55:19) 3:00 (58:19)
  0:33 (58:52)
9. Kopeèný Mojmír (TAP6402) KOB TRETRA Praha 1:03:25 +15:24
  5:38 (5:38) 4:13 (9:51) 1:52 (11:43) 5:57 (17:40) 2:44 (20:24) 6:42 (27:06)
  6:45 (33:51) 16:33 (50:24) 3:00 (53:24) 2:17 (55:41) 4:07 (59:48) 2:55 (1:02:43)
  0:42 (1:03:25)
10. Jelínek Martin (PGP5103) SK Praga 1:09:09 +21:08
  5:22 (5:22) 5:10 (10:32) 1:46 (12:18) 8:58 (21:16) 2:35 (23:51) 8:08 (31:59)
  7:14 (39:13) 16:11 (55:24) 4:16 (59:40) 2:38 (1:02:18) 2:15 (1:04:33) 3:54 (1:08:27)
  0:42 (1:09:09)
11. Kohl Jiøí (KPY6201) SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1:12:01 +24:00
  6:02 (6:02) 6:11 (12:13) 1:46 (13:59) 7:04 (21:03) 2:51 (23:54) 8:28 (32:22)
  9:38 (42:00) 15:59 (57:59) 4:36 (1:02:35) 2:15 (1:04:50) 2:18 (1:07:08) 3:58 (1:11:06)
  0:55 (1:12:01)
12. Dlouhý Jiøí (DKP5700) Oddíl OB Kotláøka 1:26:37 +38:36
  6:04 (6:04) 7:27 (13:31) 4:48 (18:19) 6:31 (24:50) 3:39 (28:29) 9:43 (38:12)
  9:44 (47:56) 19:22 (1:07:18) 5:37 (1:12:55) 2:29 (1:15:24) 2:25 (1:17:49) 3:43 (1:21:32)
  5:05 (1:26:37)
13. Ledvina Tomáš (66C6300) Amateri 1:27:29 +39:28
  6:25 (6:25) 11:12 (17:37) 2:20 (19:57) 6:49 (26:46) 3:02 (29:48) 15:27 (45:15)
  6:24 (51:39) 17:12 (1:08:51) 6:56 (1:15:47) 2:11 (1:17:58) 4:44 (1:22:42) 3:41 (1:26:23)
  1:06 (1:27:29)
14. Stehno Pavel (DKP4900) Oddíl OB Kotláøka 1:29:26 +41:25
  6:20 (6:20) 14:17 (20:37) 4:18 (24:55) 10:05 (35:00) 3:26 (38:26) 9:42 (48:08)
  6:24 (54:32) 17:31 (1:12:03) 7:20 (1:19:23) 2:56 (1:22:19) 2:41 (1:25:00) 3:42 (1:28:42)
  0:44 (1:29:26)
15. Kováø Boris (LTP6710) OOB TJ Lokomotiva Teplice 1:34:33 +46:32
  6:46 (6:46) 9:25 (16:11) 2:21 (18:32) 9:47 (28:19) 4:48 (33:07) 10:45 (43:52)
  9:54 (53:46) 24:21 (1:18:07) 5:42 (1:23:49) 2:47 (1:26:36) 3:00 (1:29:36) 4:06 (1:33:42)
  0:51 (1:34:33)
16. Šváb Jan (VSP5801) USK Praha 1:42:07 +54:06
  19:07 (19:07) 5:34 (24:41) 4:07 (28:48) 9:55 (38:43) 5:34 (44:17) 12:25 (56:42)
  8:27 (1:05:09) 17:34 (1:22:43) 6:11 (1:28:54) 3:04 (1:31:58) 4:07 (1:36:05) 4:32 (1:40:37)
  1:30 (1:42:07)
  Bílý Petr (LTP6805) OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
  Müller Jan (HCE6800) TJ Sokol Hostivice DNS
MIX (4 / 6) Time After
1. Bejvl Marek (LME0400) SK Los Mìlník 1:03:19
  7:50 (7:50) 4:24 (12:14) 7:35 (19:49) 9:39 (29:28) 12:58 (42:26) 8:04 (50:30)
  3:39 (54:09) 7:41 (1:01:50) 1:29 (1:03:19)
2. Nováková Adéla (OKP9750) SK OK 24 Praha 1:04:24 +1:05
  6:05 (6:05) 6:20 (12:25) 6:59 (19:24) 14:18 (33:42) 8:59 (42:41) 12:12 (54:53)
  2:45 (57:38) 6:04 (1:03:42) 0:42 (1:04:24)
  Zajic 2 VŠTJ Stavební fakulta Praha DNF
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–)
  Zajic 3 VŠTJ Stavební fakulta Praha DNF
  – (–) – (–) – (–) – (–) – (–) – (–)
  – (–) – (–) – (–)

Created by MeOS 3.1.361 (Beta 2): 30.3.2014 9:17:33