Results – PP NOB

2014-03-29
D14 (4 / 5) Time After Time lost
1. Kalousková Marie (DKP0151) Oddíl OB Kotláøka 30:51 00:00
2. Bejvlová Karolína (LME0250) SK Los Mìlník 38:52 +8:01 07:46
3. Halamová Barbora (TAP0150) KOB TRETRA Praha 1:20:41 +49:50 17:15
  Machová Marie (LME0050) SK Los Mìlník DNS
D16 (1 / 1) Time After Time lost
1. Voltrová Alena (ROZ9951) OK Roztoky 45:22 00:00
D18 (6 / 7) Time After Time lost
1. Staòová Karolína (BOR9853) OK Jiskra Nový Bor 44:09 01:49
2. Veljaèiková Hana (SCP9750) OK Sparta Praha 45:00 +0:51 05:08
3. Nováková Lucie (BOR9854) OK Jiskra Nový Bor 48:08 +3:59 03:56
4. Kohoutová Barbora (BOR9850) OK Jiskra Nový Bor 48:25 +4:16 03:30
5. Kameníková Andrea (BOR9751) OK Jiskra Nový Bor 50:27 +6:18 04:33
6. Voltrová Hana (ROZ9752) OK Roztoky 57:56 +13:47 08:08
D21 (16 / 18) Time After Time lost
1. Tichovská Martina (PGP8658) SK Praga 37:48 01:09
2. Baldrianová Barbora (VSP7850) USK Praha 45:37 +7:49 01:58
3. Plochová Dominika (DKP8651) Oddíl OB Kotláøka 46:15 +8:27 00:50
4. Tichá Tereza (SJH9452) SJH Jindøichùv Hradec 47:24 +9:36 01:38
5. Kožinová Jana (PGP6651) SK Praga 48:32 +10:44 01:03
6. Klinkerová Jitka (KAM6450) SK Kamenice 50:41 +12:53 01:37
7. Svobodová Jitka (VSP7450) USK Praha 50:44 +12:56 02:42
8. Svobodná Šárka (DKP8850) Oddíl OB Kotláøka 50:45 +12:57 03:57
9. Wurzelová Hana (OSN8972) SK OS Nové Mìsto n. M. 51:55 +14:07 02:57
10. Schütznerová Lucie (DKP8550) Oddíl OB Kotláøka 53:12 +15:24 04:04
11. Køivancová Zdeòka (LBE9450) TJ Lokomotiva Beroun 56:54 +19:06 06:31
12. Dlouhá Hana (DKP9450) Oddíl OB Kotláøka 1:00:27 +22:39 11:13
13. Køístková Hana (ROZ7450) OK Roztoky 1:11:23 +33:35 16:09
14. Hausmannová Klára (EKP8651) VŠTJ Ekonom Praha 1:35:57 +58:09 15:10
15. Mikulášová Helena (PGP9353) SK Praga 1:38:04 +60:16 29:28
  Jelínková Šárka (PGP9153) SK Praga DNS
D35 (5 / 6) Time After Time lost
1. Weislová Eva (TJP6750) TJ Sokol Troja 49:09 02:32
2. Voltrová Svatava (ROZ6150) OK Roztoky 52:45 +3:36 02:46
3. Huková Petra (TJP7350) TJ Sokol Troja 52:58 +3:49 04:51
4. Tichá Jana (TJH6451) TJ OK Tolar Jindøichùv Hradec 1:00:37 +11:28 03:53
5. Lindová Miroslava (KNC7750) OOB TJ Sokol Kostelec n. È.l. 1:08:20 +19:11 08:28
H14 (3 / 3) Time After Time lost
1. Janovský Tomáš (PGP0101) SK Praga 33:46 00:00
2. Prùša Kryštof (VSP0102) USK Praha 37:03 +3:17 02:51
  zajic1 Amateri DNF
H16 (4 / 5) Time After Time lost
1. Škvor Ota (KAM9900) SK Kamenice 34:21 00:55
2. Jíra Tomáš (KAM9802) SK Kamenice 38:50 +4:29 04:39
3. Ondøejèek Jiøí (ODV9800) TJ Aero Odolena Voda 53:51 +19:30 09:15
  Semerád Antonín (DKP9801) Oddíl OB Kotláøka DNS
H18 (1 / 1) Time After Time lost
1. Brázdil Petr (ODV9700) TJ Aero Odolena Voda 1:07:48 00:00
H21 (32 / 34) Time After Time lost
1. Landovský Tomáš (PGP9103) SK Praga 45:25 00:00
2. Pavlovec Jan (BOR9503) OK Jiskra Nový Bor 46:56 +1:31 00:53
3. Skyva Jan (PGP8501) SK Praga 48:33 +3:08 01:53
4. Seidl Miroslav (EKP7402) VŠTJ Ekonom Praha 48:38 +3:13 00:35
5. Kováø Miroslav (SJC8104) Sportcentrum Jièín 49:01 +3:36 02:49
6. Hora Vojtìch (PGP8301) SK Praga 49:06 +3:41 02:56
7. O¾hava Rastislav (ASU8949) Magnus Orienteering 50:25 +5:00 02:48
8. Arnošt Kamil (VSP7301) USK Praha 50:55 +5:30 02:53
9. Kalous Vladislav (EKP7702) VŠTJ Ekonom Praha 53:43 +8:18 02:45
10. Henych Petr (VLI6001) Slavia Liberec orienteering 54:00 +8:35 04:03
11. Pašek František (KAM7600) SK Kamenice 54:41 +9:16 02:45
12. Bašus Petr (SCP7400) OK Sparta Praha 54:45 +9:20 03:17
13. Janovský Tomáš (PGP6401) SK Praga 55:33 +10:08 04:40
14. Øada Jakub (DKP9401) Oddíl OB Kotláøka 56:16 +10:51 00:38
15. Ramba Jiøí (DKP8606) Oddíl OB Kotláøka 56:59 +11:34 07:11
16. Landovský Jakub (PGP9601) SK Praga 58:42 +13:17 03:37
17. Johanovský Tomáš (DKP8500) Oddíl OB Kotláøka 58:45 +13:20 07:37
18. Šimon Václav (LBE9100) TJ Lokomotiva Beroun 59:17 +13:52 04:32
19. Vlach Martin (PGP8605) SK Praga 1:00:01 +14:36 02:49
20. Kozumplík Aleš (VBM8403) VSK Mendelu Brno 1:00:12 +14:47 03:43
21. Tichý Martin (TJH6401) TJ OK Tolar Jindøichùv Hradec 1:00:31 +15:06 01:48
22. Novák Libor (OKP9100) SK OK 24 Praha 1:02:40 +17:15 04:23
23. Hlaváè Jaroslav (EKP9205) VŠTJ Ekonom Praha 1:06:15 +20:50 09:15
24. Illner Jakub (DKP6601) Oddíl OB Kotláøka 1:12:53 +27:28 12:27
25. Kalina Miroslav (EKP8211) VŠTJ Ekonom Praha 1:14:20 +28:55 09:57
26. Kuèerka David (LIT8202) KOB Chemopetrol Litvínov 1:15:00 +29:35 07:47
27. Klaška Pavel (DKP9301) Oddíl OB Kotláøka 1:26:19 +40:54 21:17
28. Mikan Albert (EKP8606) VŠTJ Ekonom Praha 1:29:33 +44:08 18:42
29. Žáèek Martin (FSP6803) VŠTJ Stavební fakulta Praha 1:59:02 +73:37 29:49
  Padìra Martin (EKP9002) VŠTJ Ekonom Praha MP
  Hanák Jan (SLA8002) SKOB Slaný DNS
  Tomeš Jaroslav (DKP8109) Oddíl OB Kotláøka DNS
H35 (11 / 13) Time After Time lost
1. Pohl Zdenìk (SRK7606) SOOB Spartak Rychnov nad Knìžnou 49:44 01:32
2. Boøánek Petr (VSP7000) USK Praha 56:30 +6:46 02:31
3. Prùša Michal (VSP7310) USK Praha 56:48 +7:04 06:10
4. Hnízdil Jan (KAS7100) KOB Kamenický Šenov 59:27 +9:43 04:55
5. Koláø Tomáš (SLA7103) SKOB Slaný 1:05:59 +16:15 07:04
6. Gálus Igor (LDC7302) KOB Dìèín 1:09:08 +19:24 10:32
7. Šubrt Antonín (DKP7100) Oddíl OB Kotláøka 1:13:00 +23:16 09:42
8. Rozkošný Karel (EKP7900) VŠTJ Ekonom Praha 1:17:13 +27:29 08:48
9. Choutka Jaroslav (SOB6301) SOBSA 1:19:09 +29:25 14:07
10. Meier Milan (VLI7301) Slavia Liberec orienteering 1:31:14 +41:30 11:28
  Škorpil Martin (HOR5700) TJ Jiskra Hoøice DNS
H45 (18 / 19) Time After Time lost
1. Škvor Martin (KAM6700) SK Kamenice 48:01 01:37
2. Veljaèik Pavel (SCP6200) OK Sparta Praha 50:47 +2:46 01:33
3. Roèejdl Marek (KAM6400) SK Kamenice 55:15 +7:14 01:18
4. Šritr Martin (TUV6802) SOK TJ Turnov 55:44 +7:43 01:20
5. Kalousek Jiøí (DKP6901) Oddíl OB Kotláøka 57:14 +9:13 03:53
6. Klaška Pavel (DKP6500) Oddíl OB Kotláøka 58:01 +10:00 05:11
7. Funda Jiøí (API6401) OK Andante Písek 58:16 +10:15 02:35
8. Pavlovec Petr (BOR6303) OK Jiskra Nový Bor 58:52 +10:51 05:35
9. Kopeèný Mojmír (TAP6402) KOB TRETRA Praha 1:03:25 +15:24 06:55
10. Jelínek Martin (PGP5103) SK Praga 1:09:09 +21:08 04:05
11. Kohl Jiøí (KPY6201) SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1:12:01 +24:00 04:36
12. Dlouhý Jiøí (DKP5700) Oddíl OB Kotláøka 1:26:37 +38:36 11:11
13. Ledvina Tomáš (66C6300) Amateri 1:27:29 +39:28 20:11
14. Stehno Pavel (DKP4900) Oddíl OB Kotláøka 1:29:26 +41:25 17:20
15. Kováø Boris (LTP6710) OOB TJ Lokomotiva Teplice 1:34:33 +46:32 08:30
16. Šváb Jan (VSP5801) USK Praha 1:42:07 +54:06 23:51
  Bílý Petr (LTP6805) OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
  Müller Jan (HCE6800) TJ Sokol Hostivice DNS
MIX (4 / 6) Time After Time lost
1. Bejvl Marek (LME0400) SK Los Mìlník 1:03:19 07:05
2. Nováková Adéla (OKP9750) SK OK 24 Praha 1:04:24 +1:05 09:13
  Zajic 2 VŠTJ Stavební fakulta Praha DNF
  Zajic 3 VŠTJ Stavební fakulta Praha DNF

Created by MeOS 3.1.361 (Beta 2): 29.3.2014 23:04:52