Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          28.3.2014 12:22:29
                                                                                               PŽ Nebušice
===ČSOS-FSP================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-63      3-60      4-46      5-62      6-100   
  1 Bulířová Ema                   15.19  4.07/1*   6.31/1*   9.10/1*  11.21/1*  13.22/1*  14.57/1*  15.19/1* 
    KOB TRETRA Praha                      4.07/1*   2.24/2    2.39/1*   2.11/1*   2.01/4    1.35/2    0.22/1* 
  2 Aschermannová Klára            20.09  7.42/6    9.59/4   13.31/3   15.42/2   17.45/2   19.44/2   20.09/2  
    USK Praha                             7.42/6    2.17/1*   3.32/4    2.11/1*   2.03/5    1.59/6    0.25/3  
  3 Vlašaná Michaela               23.45  6.35/4    9.39/3   12.45/2   16.13/3   20.49/4   23.20/3   23.45/3  
    OK Dobříš                             6.35/4    3.04/5    3.06/3    3.28/7    4.36/12   2.31/10   0.25/3  
  4 Jirkovská Magdaléna            25.09  6.02/3   13.49/7   16.40/5   20.46/5   22.54/5   24.42/4   25.09/4  
    SKOB Slaný                            6.02/3    7.47/13   2.51/2    4.06/9    2.08/6    1.48/4    0.27/8  
  5 Kopecká Valentýna              27.50 11.36/9   14.51/8   18.49/6   22.03/6   25.19/6   27.20/5   27.50/5  
    USK Praha                            11.36/9    3.15/6    3.58/5    3.14/6    3.16/9    2.01/7    0.30/11 
  6 Beranová Hana                  27.55  4.51/2    7.33/2   13.32/4   16.17/4   17.53/3   27.31/6   27.55/6  
    USK Praha                             4.51/2    2.42/4    5.59/10   2.45/3    1.36/2    9.38/13   0.24/2  
  7 Škáchová Viktorie              29.12  7.33/5   12.21/5   20.42/9   24.48/9   26.56/8   28.41/7   29.12/7  
    SK Kamenice                           7.33/5    4.48/11   8.21/12   4.06/9    2.08/6    1.45/3    0.31/12 
  8 Malečková Hana                 29.53  9.38/7   12.55/6   22.48/11  25.58/10  27.37/9   29.27/8   29.53/8  
    SK Praga                              9.38/7    3.17/7    9.53/13   3.10/5    1.39/3    1.50/5    0.26/6  
  9 Kubecová Magdalena             30.33 10.32/8   15.16/9   19.59/7   24.28/8   27.47/10  30.08/9   30.33/9  
    TJ Stadion Nový Bor                  10.32/8    4.44/10   4.43/9    4.29/12   3.19/10   2.21/9    0.25/3  
 10 Zemková Pavlína                31.39 12.42/10  16.16/10  20.26/8   24.22/7   26.41/7   31.10/10  31.39/10 
    SKOB Slaný                           12.42/10   3.34/8    4.10/7    3.56/8    2.19/8    4.29/12   0.29/10 
 11 Lorencová Jana                 32.22 14.35/11  18.14/11  22.18/10  26.27/11  28.02/11  31.54/11  32.22/11 
    OK Dobříš                            14.35/11   3.39/9    4.04/6    4.09/11   1.35/1*   3.52/11   0.28/9  
 12 Gladišová Kája                 48.13 27.25/13  30.02/12  34.38/12  37.28/12  46.26/12  47.47/12  48.13/12 
                                         27.25/13   2.37/3    4.36/8    2.50/4    8.58/13   1.21/1*   0.26/6  
 13 Beníšková Klára Barbora        53.05 26.43/12  31.43/13  39.59/13  46.44/13  50.23/13  52.33/13  53.05/13 
    SK Los Mělník                        26.43/12   5.00/12   8.16/11   6.45/13   3.39/11   2.10/8    0.32/13 
    Fialková Sandra            DISK           /         /    21.01/         /         /    31.10/    31.39/   
    SKOB Roudnice nad Labem                   /         /         /         /         /         /     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-64      3-59      4-63      5-61      6-60      7-67      8-69      9-100   
  1 Blahutová Martina              24.46  1.06/2    4.57/1*   8.47/1*  10.35/1*  13.10/1*  16.03/1*  19.45/1*  22.34/1*  24.19/1*  24.46/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.06/2    3.51/1*   3.50/1*   1.48/1*   2.35/2    2.53/2    3.42/2    2.49/1*   1.45/1*   0.27/3  
  2 Nováková                       28.24  1.01/1*   5.09/2    9.05/2   11.34/2   14.38/2   17.18/2   20.05/2   25.50/2   27.52/2   28.24/2  
                                          1.01/1*   4.08/2    3.56/2    2.29/2    3.04/4    2.40/1*   2.47/1*   5.45/7    2.02/3    0.32/9  
  3 Škáchová Zuzana                37.29  1.31/6    7.47/5   13.12/3   16.00/3   20.28/3   24.57/3   28.46/3   35.15/3   37.00/3   37.29/3  
    SK Kamenice                           1.31/6    6.16/4    5.25/3    2.48/3    4.28/9    4.29/7    3.49/3    6.29/12   1.45/1*   0.29/6  
  4 Štajmarová Andělka             39.29  1.22/5   11.14/11  17.16/7   20.20/7   22.51/6   27.17/6   31.39/4   37.03/4   39.06/4   39.29/4  
    OK Dobříš                             1.22/5    9.52/14   6.02/5    3.04/5    2.31/1*   4.26/5    4.22/4    5.24/6    2.03/4    0.23/1* 
  5 Mácová Natálie                 41.05  1.21/4    7.41/4   13.34/4   17.13/4   21.50/4   26.53/5   31.48/5   37.38/5   40.32/5   41.05/5  
    Cirkus Čakovice                       1.21/4    6.20/5    5.53/4    3.39/7    4.37/10   5.03/8    4.55/5    5.50/9    2.54/11   0.33/11 
  6 Cincibusová Lenka              42.53  1.31/6    9.09/8   15.27/6   18.38/5   22.20/5   26.48/4   32.45/6   39.08/6   42.28/6   42.53/6  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.31/6    7.38/9    6.18/7    3.11/6    3.42/5    4.28/6    5.57/8    6.23/11   3.20/16   0.25/2  
  7 Solarová Anežka                43.34  1.07/3    8.05/6   14.26/5   19.51/6   24.08/7   29.15/7   34.58/7   40.43/7   42.58/7   43.34/7  
    USK Praha                             1.07/3    6.58/6    6.21/9    5.25/13   4.17/7    5.07/10   5.43/7    5.45/7    2.15/5    0.36/14 
  8 Jedličková Kristýna            47.17  2.32/13  12.14/13  18.26/10  23.11/11  27.48/10  32.54/10  38.52/10  43.31/8   46.43/8   47.17/8  
    SK Kamenice                           2.32/13   9.42/12   6.12/6    4.45/12   4.37/10   5.06/9    5.58/9    4.39/2    3.12/14   0.34/12 
  9 Mácová Štěpánka                48.16  1.34/8    8.59/7   17.25/8   22.05/9   26.24/9   32.11/9   38.22/9   45.17/11  47.42/9   48.16/9  
    Cirkus Čakovice                       1.34/8    7.25/8    8.26/12   4.40/11   4.19/8    5.47/13   6.11/10   6.55/14   2.25/7    0.34/12 
 10 Čechová Klára                  48.24  2.30/12   9.28/9   18.48/11  22.37/10  30.46/11  34.55/11  40.06/11  45.04/9   47.52/10  48.24/10 
    SKOB Slaný                            2.30/12   6.58/6    9.20/13   3.49/9    8.09/14   4.09/3    5.11/6    4.58/3    2.48/9    0.32/9  
 11 Bambousková Julie              48.48  2.22/11  10.23/10  18.07/9   21.55/8   26.09/8   30.28/8   36.57/8   45.05/10  48.18/11  48.48/11 
    OK Dobříš                             2.22/11   8.01/10   7.44/10   3.48/8    4.14/6    4.19/4    6.29/12   8.08/15   3.13/15   0.30/8  
 12 Baldriánová Eva                55.41  2.34/14  11.32/12  22.48/14  28.47/13  33.30/12  39.36/12  46.04/12  52.08/12  55.13/12  55.41/12 
    USK Praha                             2.34/14   8.58/11  11.16/14   5.59/14   4.43/12   6.06/14   6.28/11   6.04/10   3.05/13   0.28/4  
 13 Koubková Tereza                61.37  2.11/10   7.39/3   21.05/12  23.59/12  36.56/13  44.24/13  53.02/13  58.16/13  61.09/13  61.37/13 
    OK Dobříš                             2.11/10   5.28/3   13.26/16   2.54/4   12.57/16   7.28/15   8.38/14   5.14/4    2.53/10   0.28/4  
 14 Mirčeva Tereza                 71.09  3.46/15  13.31/15  24.47/15  34.08/14  46.59/14  54.27/14  63.06/14  68.21/14  70.40/14  71.09/14 
    OK Dobříš                             3.46/15   9.45/13  11.16/14   9.21/15  12.51/15   7.28/15   8.39/15   5.15/5    2.19/6    0.29/6  
 15 Sedláčková Eliška              78.04  9.12/16  37.08/16  43.28/16  47.25/15  50.16/15  55.43/15  67.35/15  74.28/15  77.23/15  78.04/15 
    SKOB Roudnice nad Labem               9.12/16  27.56/16   6.20/8    3.57/10   2.51/3    5.27/11  11.52/16   6.53/13   2.55/12   0.41/15 
 16 Buková Hana                   102.18  2.08/9   13.26/14  21.28/13  68.31/16  76.20/16  82.00/16  89.19/16  98.57/16 101.33/16 102.18/16 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.08/9   11.18/15   8.02/11  47.03/16   7.49/13   5.40/12   7.19/13   9.38/16   2.36/8    0.45/16 
    Huková Rebeka              DISK       3.03/     9.45/    14.37/         /    19.47/    31.17/    35.27/    39.12/    41.44/    42.11/   
    Oddíl OB Kotlářka                     3.03/     6.42/     4.52/         /         /    11.30/     4.10/     3.45/     2.32/     0.27/   
    Jandová Eva                DISK       3.10/         /    17.42/    22.19/    26.22/    31.16/    37.28/    43.53/    47.40/    48.13/   
    OK Dobříš                             3.10/         /         /     4.37/     4.03/     4.54/     6.12/     6.25/     3.47/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-54      3-61      4-60      5-45      6-46      7-62      8-100   
  1 Bejvlová Karolína              19.11  3.33/2    4.44/1*   7.19/1*  12.21/4   13.17/3   16.20/2   17.23/1*  18.46/1*  19.11/1* 
    SK Los Mělník                         3.33/2    1.11/1*   2.35/2    5.02/17   0.56/1*   3.03/8    1.03/2    1.23/3    0.25/8  
  2 Chalupová Aneta                20.36  3.46/4    5.58/3    8.44/3   10.59/1*  12.22/1*  16.52/3   18.05/2   20.13/2   20.36/2  
    OK Roztoky                            3.46/4    2.12/6    2.46/4    2.15/1*   1.23/2    4.30/17   1.13/4    2.08/17   0.23/2  
  3 Aschermannová Tereza           20.43  3.48/5    5.59/4    8.40/2   11.13/2   15.17/4   17.45/4   18.57/4   20.19/4   20.43/3  
    USK Praha                             3.48/5    2.11/5    2.41/3    2.33/3    4.04/18   2.28/2    1.12/3    1.22/2    0.24/5  
  4 Řadová Lucie                   20.48  3.15/1*   5.21/2    8.44/3   11.20/3   12.48/2   15.35/1*  18.40/3   20.16/3   20.48/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.15/1*   2.06/4    3.23/7    2.36/4    1.28/3    2.47/3    3.05/15   1.36/5    0.32/22 
  5 Votavová Žofie                 22.28  3.50/6    6.14/6   10.06/5   13.34/6   15.31/5   18.33/5   20.22/5   22.00/5   22.28/5  
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         3.50/6    2.24/9    3.52/12   3.28/9    1.57/6    3.02/7    1.49/11   1.38/8    0.28/14 
  6 Semíková Lucie                 22.58  7.30/18   9.15/14  11.18/9   15.28/12  17.59/9   20.16/9   21.13/7   22.34/6   22.58/6  
    SK Kamenice                           7.30/18   1.45/2    2.03/1*   4.10/14   2.31/10   2.17/1*   0.57/1*   1.21/1*   0.24/5  
  7 Sanna Karin                    23.18  3.43/3    8.14/11  12.17/13  14.37/9   16.07/6   19.41/7   21.00/6   22.53/7   23.18/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.43/3    4.31/21   4.03/13   2.20/2    1.30/4    3.34/10   1.19/5    1.53/10   0.25/8  
  8 Arnoštová Veronika             25.12  6.43/16   9.19/15  12.26/14  15.55/13  18.29/10  21.30/10  23.08/8   24.45/8   25.12/8  
    OK Dobříš                             6.43/16   2.36/11   3.07/5    3.29/10   2.34/11   3.01/6    1.38/8    1.37/7    0.27/12 
  9 Janderová Barbora              25.36  4.30/9    7.14/9   10.41/6   13.28/5   16.39/7   19.37/6   23.14/9   25.13/9   25.36/9  
    SK Praga                              4.30/9    2.44/13   3.27/8    2.47/6    3.11/15   2.58/5    3.37/17   1.59/14   0.23/2  
 10 Jirkovská Kateřina             26.54  5.06/11   7.09/7   11.25/10  14.48/11  18.45/11  23.12/11  24.34/10  26.27/10  26.54/10 
    SKOB Slaný                            5.06/11   2.03/3    4.16/16   3.23/8    3.57/17   4.27/16   1.22/6    1.53/10   0.27/12 
 11 Weislová Eliška                27.21  4.34/10   7.10/8   11.14/8   14.45/10  19.57/14  23.27/12  25.01/11  26.51/11  27.21/11 
    TJ Sokol Troja                        4.34/10   2.36/11   4.04/14   3.31/11   5.12/20   3.30/9    1.34/7    1.50/9    0.30/19 
 12 Jirasová Anežka                29.20  5.10/12   7.27/10  11.07/7   13.53/7   19.02/12  23.28/13  25.06/12  28.55/12  29.20/12 
    OK Dobříš                             5.10/12   2.17/8    3.40/9    2.46/5    5.09/19   4.26/15   1.38/8    3.49/22   0.25/8  
 13 Beranová Eva                   29.46  5.12/13   8.50/13  12.12/12  17.28/14  19.26/13  24.41/14  27.28/13  29.21/13  29.46/13 
    USK Praha                             5.12/13   3.38/16   3.22/6    5.16/18   1.58/7    5.15/19   2.47/14   1.53/10   0.25/8  
 14 Křístková Magdalena            30.33  7.32/19  10.30/17  14.15/15  18.23/15  20.50/15  24.55/15  28.29/15  30.05/14  30.33/14 
    OK Roztoky                            7.32/19   2.58/14   3.45/11   4.08/13   2.27/9    4.05/12   3.34/16   1.36/5    0.28/14 
 15 Černá Karolína                 31.16  6.30/15  10.25/16  15.20/16  19.40/16  22.51/17  26.38/16  28.22/14  30.47/15  31.16/15 
    Cirkus Čakovice                       6.30/15   3.55/17   4.55/17   4.20/16   3.11/15   3.47/11   1.44/10   2.25/20   0.29/16 
 16 Nentvichová Julie              34.23  4.21/8   12.54/21  16.38/20  22.28/18  24.08/18  28.25/17  32.31/16  34.01/16  34.23/16 
    OK Dobříš                             4.21/8    8.33/23   3.44/10   5.50/19   1.40/5    4.17/13   4.06/19   1.30/4    0.22/1* 
 17 Popová Veronika                39.57  5.46/14   8.44/12  15.35/17  28.10/22  30.52/22  35.13/20  37.10/17  39.28/17  39.57/17 
    KOB TRETRA Praha                      5.46/14   2.58/14   6.51/23  12.35/23   2.42/13   4.21/14   1.57/12   2.18/18   0.29/16 
 18 Popová Jana                    40.17  3.50/6    6.02/5   11.46/11  14.34/8   17.12/8   20.00/8   37.45/18  39.48/18  40.17/18 
    KOB TRETRA Praha                      3.50/6    2.12/6    5.44/21   2.48/7    2.38/12   2.48/4   17.45/23   2.03/16   0.29/16 
 19 Hladká Gabriela                40.48  7.54/20  14.41/22  20.12/22  24.15/20  27.21/19  31.54/19  37.47/19  40.17/19  40.48/19 
    KOB TRETRA Praha                      7.54/20   6.47/22   5.31/20   4.03/12   3.06/14   4.33/18   5.53/21   2.30/21   0.31/21 
 20 Baťhová Zuzana                 46.39  6.51/17  11.02/18  16.31/19  23.28/19  29.34/20  37.39/21  42.19/20  46.15/20  46.39/20 
    SK Kamenice                           6.51/17   4.11/19   5.29/19   6.57/22   6.06/22   8.05/20   4.40/20   3.56/23   0.24/5  
 21 Bartoňová Tereza               48.53  7.59/21  11.55/20  18.36/21  25.20/21  30.36/21  44.24/22  46.24/21  48.17/21  48.53/21 
    KOB TRETRA Praha                      7.59/21   3.56/18   6.41/22   6.44/21   5.16/21  13.48/22   2.00/13   1.53/10   0.36/23 
 22 Vrtišková Kateřina             50.00  9.11/22  11.44/19  15.50/18  20.00/17  22.06/16  30.49/18  47.11/22  49.30/22  50.00/22 
    OB SK Zvole                           9.11/22   2.33/10   4.06/15   4.10/14   2.06/8    8.43/21  16.22/22   2.19/19   0.30/19 
 23 Buková Anežka                  60.04 15.38/23  20.04/23  25.13/23  31.40/23  39.37/23  53.48/23  57.42/23  59.41/23  60.04/23 
    SKOB Roudnice nad Labem              15.38/23   4.26/20   5.09/18   6.27/20   7.57/23  14.11/23   3.54/18   1.59/14   0.23/2  
    Arnotová Anna              DISK      10.24/    15.16/    28.01/    32.59/    37.25/    42.08/         /    57.22/    57.48/   
    Cirkus Čakovice                      10.24/     4.52/    12.45/     4.58/     4.26/     4.43/         /         /     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.8km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-56      3-41      4-52      5-54      6-59      7-58      8-55      9-100   
  1 Aschermannová Karolína         24.24  2.39/2    4.12/1*   5.12/1*   7.58/1*  14.26/1*  16.28/1*  19.35/1*  21.57/1*  23.56/1*  24.24/1* 
    SK Kamenice                           2.39/2    1.33/1*   1.00/1*   2.46/1*   6.28/6    2.02/6    3.07/1*   2.22/1*   1.59/1*   0.28/14 
  2 Kováříková Marie               26.28  2.31/1*   4.25/2    5.49/2    8.58/2   14.39/2   16.30/2   20.11/2   23.37/2   26.04/2   26.28/2  
    SK Kamenice                           2.31/1*   1.54/3    1.24/7    3.09/3    5.41/2    1.51/4    3.41/2    3.26/4    2.27/6    0.24/6  
  3 Šafková Sofie                  28.33  2.41/3    4.49/5    5.54/3    9.06/3   15.10/3   17.30/4   22.26/3   25.59/3   28.08/3   28.33/3  
    SK Kamenice                           2.41/3    2.08/8    1.05/3    3.12/4    6.04/5    2.20/11   4.56/4    3.33/7    2.09/2    0.25/8  
  4 Machová Marie                  29.12  3.38/10   5.39/10   7.01/8   10.01/5   15.45/5   17.53/5   23.07/4   26.18/4   28.49/4   29.12/4  
    SK Los Mělník                         3.38/10   2.01/7    1.22/5    3.00/2    5.44/3    2.08/8    5.14/5    3.11/3    2.31/8    0.23/2  
  5 Škáchová Magdalena             30.29  2.59/6    4.48/4    6.04/4    9.29/4   15.31/4   17.09/3   25.08/7   27.53/5   30.06/5   30.29/5  
    SK Kamenice                           2.59/6    1.49/2    1.16/4    3.25/5    6.02/4    1.38/1*   7.59/16   2.45/2    2.13/3    0.23/2  
  6 Kalousková Marie               31.35  2.48/4    4.44/3    6.16/5   10.29/8   17.05/9   18.59/7   24.18/5   28.09/6   31.09/6   31.35/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.48/4    1.56/5    1.32/9    4.13/14   6.36/8    1.54/5    5.19/6    3.51/11   3.00/15   0.26/10 
  7 Geislerová Aneta               31.40  3.38/10   5.33/8    6.35/6   10.26/7   17.04/8   19.16/9   25.06/6   28.36/7   31.15/7   31.40/7  
    KOB Kladno                            3.38/10   1.55/4    1.02/2    3.51/8    6.38/9    2.12/10   5.50/8    3.30/6    2.39/12   0.25/8  
  8 Najmanová Agáta                32.53  3.06/7    5.49/11   7.15/9   11.14/10  18.49/10  21.47/11  26.06/8   29.53/8   32.29/8   32.53/8  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.06/7    2.43/14   1.26/8    3.59/11   7.35/11   2.58/16   4.19/3    3.47/10   2.36/10   0.24/6  
  9 Rusá Vendula                   33.48  3.16/8    5.16/7    8.14/11  12.05/11  18.49/10  20.58/10  26.31/9   30.09/9   33.19/9   33.48/9  
    KOB Dobřichovice                      3.16/8    2.00/6    2.58/21   3.51/8    6.44/10   2.09/9    5.33/7    3.38/8    3.10/17   0.29/18 
 10 Straková Veronika              34.02  2.57/5    5.15/6    6.37/7   10.20/6   16.50/7   18.39/6   26.41/10  30.48/10  33.41/10  34.02/10 
    SKOB Slaný                            2.57/5    2.18/10   1.22/5    3.43/7    6.30/7    1.49/2    8.02/17   4.07/14   2.53/14   0.21/1* 
 11 Sobotková Anna                 35.22  3.16/8    5.34/9    7.19/10  11.11/9   16.40/6   19.10/8   28.35/11  32.36/11  34.59/11  35.22/11 
    SK Praga                              3.16/8    2.18/10   1.45/12   3.52/10   5.29/1*   2.30/13   9.25/19   4.01/13   2.23/4    0.23/2  
 12 Sedláčková Linda               38.22  3.57/13   6.33/13   8.34/13  13.09/14  20.53/13  22.58/13  31.24/13  35.05/12  37.54/12  38.22/12 
    OK Roztoky                            3.57/13   2.36/13   2.01/14   4.35/16   7.44/12   2.05/7    8.26/18   3.41/9    2.49/13   0.28/14 
 13 Benešová Hana                  39.37  3.46/12   6.11/12   8.15/12  12.24/12  20.49/12  23.18/14  32.46/14  36.38/14  39.08/13  39.37/13 
    KOB Kladno                            3.46/12   2.25/12   2.04/16   4.09/12   8.25/16   2.29/12   9.28/20   3.52/12   2.30/7    0.29/18 
 14 Jirkovská Michaela             41.54  4.41/18   6.55/14   8.52/14  13.01/13  23.12/15  26.23/15  33.10/15  37.34/15  41.20/14  41.54/14 
    SKOB Slaný                            4.41/18   2.14/9    1.57/13   4.09/12  10.11/21   3.11/18   6.47/9    4.24/15   3.46/19   0.34/22 
 15 Halamová Barbora               42.57  4.16/17   7.37/17  10.20/17  14.45/16  23.45/16  27.57/17  35.20/17  39.54/17  42.31/15  42.57/15 
    KOB TRETRA Praha                      4.16/17   3.21/17   2.43/20   4.25/15   9.00/17   4.12/21   7.23/13   4.34/18   2.37/11   0.26/10 
 16 Horychová Zuzana               43.47  4.08/15   8.02/18  10.34/18  15.24/17  24.52/17  27.49/16  34.46/16  39.40/16  43.20/16  43.47/16 
    KOB Kladno                            4.08/15   3.54/20   2.32/18   4.50/18   9.28/18   2.57/15   6.57/10   4.54/19   3.40/18   0.27/12 
 17 Blahová Pavla                  45.33  8.12/21  11.40/21  13.43/20  18.18/19  26.20/18  29.03/18  37.00/18  42.40/18  45.06/17  45.33/17 
    VŠTJ Ekonom Praha                     8.12/21   3.28/18   2.03/15   4.35/16   8.02/14   2.43/14   7.57/15   5.40/21   2.26/5    0.27/12 
 18 Kyralová Anna                  45.44  9.58/22  13.03/22  14.44/22  21.04/22  29.08/20  32.15/20  39.15/19  42.41/19  45.13/18  45.44/18 
    SK Kamenice                           9.58/22   3.05/16   1.41/11   6.20/21   8.04/15   3.07/17   7.00/11   3.26/4    2.32/9    0.31/20 
 19 Horáková Barbora               48.32  5.46/20  11.22/20  13.57/21  19.30/21  29.08/20  33.26/22  40.27/20  44.58/20  48.04/19  48.32/19 
    USK Praha                             5.46/20   5.36/22   2.35/19   5.33/19   9.38/20   4.18/22   7.01/12   4.31/16   3.06/16   0.28/14 
 20 Míchalová Šárka                51.39  3.57/13   7.35/16   9.14/15  18.21/20  27.53/19  31.35/19  41.52/21  47.20/21  51.16/20  51.39/20 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.57/13   3.38/19   1.39/10   9.07/22   9.32/19   3.42/19  10.17/21   5.28/20   3.56/20   0.23/2  
 21 Bálková Denisa                 64.41  4.41/18   7.31/15   9.37/16  13.16/15  21.05/14  22.54/12  30.45/12  35.18/13  64.13/21  64.41/21 
    OK Dobříš                             4.41/18   2.50/15   2.06/17   3.39/6    7.49/13   1.49/2    7.51/14   4.33/17  28.55/22   0.28/14 
 22 Vallová Kristýna               65.14  4.10/16   8.17/19  12.17/19  17.50/18  29.27/22  33.17/21  51.01/22  56.59/22  64.41/22  65.14/22 
    OB SK Zvole                           4.10/16   4.07/21   4.00/22   5.33/19  11.37/22   3.50/20  17.44/22   5.58/22   7.42/21   0.33/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-53      3-56      4-41      5-52      6-54      7-44      8-58      9-55     10-46     11-100   
  1 Hrabánková Zuzana              31.31  2.45/2    5.16/2    7.59/2    9.10/1*  12.24/1*  17.56/1*  21.09/1*  23.46/1*  27.15/1*  29.11/1*  31.07/1*  31.31/1* 
    SK Praga                              2.45/2    2.31/3    2.43/1*   1.11/2    3.14/2    5.32/1*   3.13/1*   2.37/1*   3.29/6    1.56/7    1.56/7    0.24/11 
  2 Voltrová Alena                 32.56  2.54/6    5.22/3    8.25/3    9.52/3   13.08/2   18.58/2   22.24/2   25.33/2   28.42/2   30.48/2   32.33/2   32.56/2  
    OK Roztoky                            2.54/6    2.28/2    3.03/4    1.27/6    3.16/3    5.50/4    3.26/3    3.09/5    3.09/4    2.06/10   1.45/4    0.23/8  
  3 Kubecová Kateřina              34.16  3.43/14   5.48/10   9.05/6   10.18/6   13.36/4   19.16/4   22.29/3   27.31/4   30.35/3   32.25/3   33.57/3   34.16/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.43/14   2.05/1*   3.17/5    1.13/3    3.18/4    5.40/3    3.13/1*   5.02/16   3.04/3    1.50/4    1.32/1*   0.19/1* 
  4 Poláková Kateřina              34.29  2.57/7    5.42/6    8.40/4   10.15/5   13.51/5   20.25/6   24.06/6   26.58/3   30.39/4   32.25/3   34.08/4   34.29/4  
    KOB TRETRA Praha                      2.57/7    2.45/9    2.58/3    1.35/10   3.36/5    6.34/9    3.41/6    2.52/2    3.41/8    1.46/1*   1.43/3    0.21/5  
  5 Hájková Eliška                 35.37  2.37/1*   5.09/1*   7.56/1*   9.23/2   13.08/2   19.12/3   22.49/4   27.44/6   31.17/5   33.10/5   35.18/5   35.37/5  
    OB SK Zvole                           2.37/1*   2.32/4    2.47/2    1.27/6    3.45/9    6.04/5    3.37/5    4.55/15   3.33/7    1.53/5    2.08/8    0.19/1* 
  6 Poláková Tereza                35.48  2.53/5    5.37/5    8.54/5   10.13/4   14.00/6   20.15/5   23.51/5   27.35/5   31.32/6   33.26/6   35.20/6   35.48/6  
    KOB TRETRA Praha                      2.53/5    2.44/8    3.17/5    1.19/5    3.47/10   6.15/6    3.36/4    3.44/11   3.57/10   1.54/6    1.54/6    0.28/16 
  7 Albrechtová Iveta              36.33  2.57/7    5.33/4   11.35/13  12.48/12  16.29/9   22.01/9   26.26/8   29.25/7   32.26/7   34.29/7   36.10/7   36.33/7  
    SK Kamenice                           2.57/7    2.36/5    6.02/18   1.13/3    3.41/6    5.32/1*   4.25/9    2.59/3    3.01/2    2.03/9    1.41/2    0.23/8  
  8 Kopecká Johana                 37.46  3.04/9    5.44/7    9.06/7   10.36/7   14.19/7   20.40/7   26.58/9   30.00/8   33.24/8   35.12/8   37.22/8   37.46/8  
    USK Praha                             3.04/9    2.40/7    3.22/7    1.30/8    3.43/7    6.21/7    6.18/17   3.02/4    3.24/5    1.48/2    2.10/9    0.24/11 
  9 Nentvichová Klára              41.17  3.15/10   5.51/11  10.31/11  11.39/9   14.49/8   21.50/8   25.53/7   31.48/9   34.48/9   36.45/9   40.57/9   41.17/9  
    OK Dobříš                             3.15/10   2.36/5    4.40/13   1.08/1*   3.10/1*   7.01/11   4.03/8    5.55/18   3.00/1*   1.57/8    4.12/18   0.20/3  
 10 Kopecká Eliška                 42.02  2.45/2    5.44/7    9.32/8   11.12/8   19.30/14  25.58/12  30.00/11  33.16/11  37.32/11  39.21/10  41.39/10  42.02/10 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         2.45/2    2.59/12   3.48/8    1.40/12   8.18/17   6.28/8    4.02/7    3.16/7    4.16/11   1.49/3    2.18/11   0.23/8  
 11 Zimmerová Kateřina             43.20  2.50/4    5.47/9   10.24/10  13.19/13  17.03/11  23.42/10  29.00/10  33.13/10  37.31/10  40.30/11  42.55/11  43.20/11 
    OB SK Zvole                           2.50/4    2.57/11   4.37/11   2.55/18   3.44/8    6.39/10   5.18/12   4.13/12   4.18/12   2.59/16   2.25/13   0.25/13 
 12 Kovalčíková Taťána             45.54  3.28/12   7.01/14  12.47/16  15.31/17  20.12/17  28.39/17  33.21/17  37.04/16  41.22/14  43.46/13  45.34/12  45.54/12 
    OK Dobříš                             3.28/12   3.33/14   5.46/17   2.44/17   4.41/12   8.27/18   4.42/10   3.43/10   4.18/12   2.24/11   1.48/5    0.20/3  
 13 Kyselová Nela                  46.04  3.28/12   6.19/12  10.11/9   11.46/10  16.29/9   24.17/11  30.05/12  34.52/12  40.23/13  43.00/12  45.42/13  46.04/13 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.28/12   2.51/10   3.52/9    1.35/10   4.43/13   7.48/15   5.48/16   4.47/14   5.31/16   2.37/12   2.42/15   0.22/7  
 14 Mikulášová Martina             47.30  3.54/16   8.16/18  13.25/17  15.05/16  19.32/16  27.43/16  33.04/16  36.14/14  40.04/12  44.08/14  47.09/14  47.30/14 
    SK Praga                              3.54/16   4.22/18   5.09/15   1.40/12   4.27/11   8.11/17   5.21/13   3.10/6    3.50/9    4.04/18   3.01/16   0.21/5  
 15 Illnerová Kateřina             47.49  3.55/17   7.48/16  12.25/14  14.16/14  19.13/13  26.28/13  31.51/13  35.27/13  41.46/15  44.48/15  47.12/15  47.49/15 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.55/17   3.53/17   4.37/11   1.51/14   4.57/15   7.15/12   5.23/14   3.36/8    6.19/18   3.02/17   2.24/12   0.37/18 
 16 Zábranská Kristýna             47.55  3.19/11   6.35/13  10.59/12  12.31/11  19.31/15  27.07/15  32.11/14  37.57/17  42.27/16  45.08/16  47.24/16  47.55/16 
    SKOB Slaný                            3.19/11   3.16/13   4.24/10   1.32/9    7.00/16   7.36/14   5.04/11   5.46/17   4.30/14   2.41/13   2.16/10   0.31/17 
 17 Klinkerová Magdaléna           49.43  3.47/15   7.38/15  12.27/15  14.21/15  19.10/12  26.33/14  32.56/15  36.35/15  42.36/17  45.33/17  49.18/17  49.43/17 
    OK Roztoky                            3.47/15   3.51/16   4.49/14   1.54/15   4.49/14   7.23/13   6.23/18   3.39/9    6.01/17   2.57/15   3.45/17   0.25/13 
 18 Lišková Hana                   58.13  4.02/18   7.50/17  13.32/18  15.38/18  28.41/18  36.49/18  42.21/18  47.04/18  52.21/18  55.09/18  57.47/18  58.13/18 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.02/18   3.48/15   5.42/16   2.06/16  13.03/18   8.08/16   5.32/15   4.43/13   5.17/15   2.48/14   2.38/14   0.26/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-41      4-42      5-52      6-48      7-54      8-44      9-58     10-45     11-55     12-46     13-100   
  1 Slavíková Silvie               31.35  2.33/1*   4.25/2    7.20/1*   9.58/1*  12.00/1*  16.29/1*  18.06/1*  21.10/1*  24.28/1*  26.19/1*  27.33/1*  29.32/1*  31.11/1*  31.35/1* 
    SK Praga                              2.33/1*   1.52/4    2.55/1*   2.38/1*   2.02/1*   4.29/1*   1.37/4    3.04/1*   3.18/4    1.51/3    1.14/1*   1.59/3    1.39/2    0.24/4  
  2 Kučerová Barbora               34.59  3.01/4    4.36/3    7.34/3   10.51/3   13.14/3   19.26/3   20.45/3   24.44/3   27.35/3   29.26/3   30.52/3   32.35/2   34.37/2   34.59/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.01/4    1.35/1*   2.58/2    3.17/5    2.23/2    6.12/6    1.19/1*   3.59/4    2.51/1*   1.51/3    1.26/3    1.43/1*   2.02/6    0.22/1* 
  3 Voltrová Hana                  35.28  2.42/2    4.22/1*   7.27/2   10.37/2   13.07/2   18.28/2   19.53/2   23.44/2   26.50/2   29.15/2   30.44/2   33.02/3   35.01/3   35.28/3  
    OK Roztoky                            2.42/2    1.40/2    3.05/3    3.10/3    2.30/3    5.21/3    1.25/2    3.51/2    3.06/2    2.25/6    1.29/4    2.18/5    1.59/4    0.27/6  
  4 Špičáková Marie                39.06  3.07/5    4.56/5    8.58/5   12.06/5   14.40/5   20.32/5   22.07/4   28.23/6   31.34/6   33.25/6   34.46/5   36.43/5   38.44/4   39.06/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.07/5    1.49/3    4.02/6    3.08/2    2.34/4    5.52/5    1.35/3    6.16/7    3.11/3    1.51/3    1.21/2    1.57/2    2.01/5    0.22/1* 
  5 Hrabánková Klára               39.15  3.35/7    5.43/6    9.03/6   12.13/6   14.54/6   21.12/6   23.18/6   27.15/5   30.49/5   32.36/4   34.25/4   36.34/4   38.46/5   39.15/5  
    SK Praga                              3.35/7    2.08/6    3.20/4    3.10/3    2.41/5    6.18/7    2.06/6    3.57/3    3.34/5    1.47/2    1.49/5    2.09/4    2.12/7    0.29/7  
  6 Nováková Adéla                 40.31  2.52/3    4.53/4    8.25/4   11.44/4   14.28/4   20.10/4   22.08/5   26.16/4   30.15/4   33.12/5   35.56/6   38.18/6   40.05/6   40.31/6  
    SK OK 24 Praha                        2.52/3    2.01/5    3.32/5    3.19/6    2.44/6    5.42/4    1.58/5    4.08/5    3.59/6    2.57/7    2.44/7    2.22/6    1.47/3    0.26/5  
  7 Bednářová Štěpánka             54.16  3.17/6    8.34/7   19.23/7   23.51/7   26.40/7   31.54/7   34.42/7   39.57/7   44.12/7   45.53/7   47.56/7   52.15/7   53.53/7   54.16/7  
    SK Praga                              3.17/6    5.17/7   10.49/7    4.28/7    2.49/7    5.14/2    2.48/7    5.15/6    4.15/7    1.41/1*   2.03/6    4.19/7    1.38/1*   0.23/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-53      3-56      4-41      5-52      6-54      7-44      8-58      9-55     10-46     11-100   
  1 Svobodná Madla                 27.42  2.31/1*   4.46/1*   7.34/1*   8.39/1*  11.38/1*  16.44/1*  19.25/1*  21.32/1*  24.05/1*  25.49/1*  27.20/1*  27.42/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.31/1*   2.15/1*   2.48/1*   1.05/1*   2.59/1*   5.06/1*   2.41/1*   2.07/1*   2.33/2    1.44/2    1.31/1*   0.22/1* 
  2 Kalinová Markéta               30.31  2.52/3    5.21/2    8.45/2    9.59/2   13.20/2   18.42/2   22.10/2   24.21/2   26.51/2   28.32/2   30.06/2   30.31/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.52/3    2.29/2    3.24/3    1.14/2    3.21/2    5.22/2    3.28/2    2.11/2    2.30/1*   1.41/1*   1.34/2    0.25/3  
  3 Pavlíková Klára                33.13  2.55/4    5.26/4    8.49/3   10.05/3   13.43/3   19.19/3   23.07/3   25.30/3   28.57/3   30.48/3   32.43/3   33.13/3  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.55/4    2.31/3    3.23/2    1.16/3    3.38/3    5.36/3    3.48/3    2.23/3    3.27/3    1.51/3    1.55/6    0.30/9  
  4 Němečková Hana                 36.04  2.43/2    5.23/3    9.17/4   10.38/4   14.16/4   20.30/4   24.23/4   27.01/4   30.45/4   33.22/4   35.36/4   36.04/4  
    SK Praga                              2.43/2    2.40/4    3.54/4    1.21/4    3.38/3    6.14/4    3.53/4    2.38/4    3.44/6    2.37/10   2.14/9    0.28/6  
  5 Horová Klára                   37.30  3.01/5    6.10/6   10.22/6   11.58/5   16.23/5   22.55/5   26.59/5   29.45/5   33.13/5   35.24/5   37.04/5   37.30/5  
    SK Praga                              3.01/5    3.09/6    4.12/6    1.36/6    4.25/8    6.32/5    4.04/5    2.46/5    3.28/4    2.11/5    1.40/4    0.26/4  
  6 Dienerová Petra                40.13  3.07/6    6.16/7   10.15/5   12.05/6   16.32/6   23.45/6   28.40/6   31.47/6   35.34/6   37.59/6   39.45/6   40.13/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.07/6    3.09/6    3.59/5    1.50/9    4.27/9    7.13/6    4.55/8    3.07/7    3.47/7    2.25/9    1.46/5    0.28/6  
  7 Freyová Michaela               43.18  3.27/8    8.22/11  13.03/9   14.35/9   19.02/9   26.17/9   31.20/9   34.11/7   38.00/7   40.22/7   42.47/7   43.18/7  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.27/8    4.55/13   4.41/8    1.32/5    4.27/9    7.15/7    5.03/10   2.51/6    3.49/8    2.22/8    2.25/11   0.31/12 
  8 Štembergová Lucie              44.09  3.20/7    6.03/5   10.30/7   13.46/8   18.06/8   25.49/8   30.30/8   36.04/8   40.04/8   42.11/8   43.45/8   44.09/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.20/7    2.43/5    4.27/7    3.16/13   4.20/7    7.43/9    4.41/7    5.34/10   4.00/11   2.07/4    1.34/2    0.24/2  
  9 Hausmannová Klára              45.23  3.53/11   7.05/9   11.47/8   13.25/7   17.21/7   24.38/7   29.14/7   36.56/9   40.29/9   42.47/9   44.49/9   45.23/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.53/11   3.12/8    4.42/9    1.38/7    3.56/5    7.17/8    4.36/6    7.42/13   3.33/5    2.18/7    2.02/7    0.34/14 
 10 Svatošová Kateřina             52.20  3.35/9    6.49/8   14.46/11  16.29/11  22.09/11  30.23/10  35.25/10  43.12/11  47.08/11  49.22/10  51.50/10  52.20/10 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.35/9    3.14/9    7.57/14   1.43/8    5.40/12   8.14/10   5.02/9    7.47/14   3.56/10   2.14/6    2.28/12   0.30/9  
 11 Šinovská Kristýna              57.02  3.48/10   7.29/10  13.48/10  15.49/10  20.02/10  30.38/11  39.07/11  42.45/10  46.40/10  54.25/11  56.34/11  57.02/11 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.48/10   3.41/10   6.19/10   2.01/11   4.13/6   10.36/14   8.29/13   3.38/8    3.55/9    7.45/14   2.09/8    0.28/6  
 12 Černá Eliška                   61.25  4.21/12   8.25/12  15.54/12  21.09/13  26.26/13  35.45/13  44.06/13  51.01/13  55.52/12  58.39/12  60.53/12  61.25/12 
                                          4.21/12   4.04/11   7.29/12   5.15/14   5.17/11   9.19/11   8.21/12   6.55/11   4.51/12   2.47/11   2.14/9    0.32/13 
 13 Šebková Jana                   63.10  4.43/13   9.07/13  16.34/13  18.45/12  24.40/12  34.41/12  43.12/12  50.32/12  56.04/13  59.37/13  62.44/13  63.10/13 
    OK Sparta Praha                       4.43/13   4.24/12   7.27/11   2.11/12   5.55/13  10.01/12   8.31/14   7.20/12   5.32/13   3.33/13   3.07/14   0.26/4  
 14 Špinková Markéta               75.30  9.44/14  15.43/14  23.17/14  25.13/14  42.29/14  52.38/14  59.16/14  63.17/14  69.05/14  72.04/14  75.00/14  75.30/14 
    Neregistrovaní                        9.44/14   5.59/14   7.34/13   1.56/10  17.16/14  10.09/13   6.38/11   4.01/9    5.48/14   2.59/12   2.56/13   0.30/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        5.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-32      3-47      4-33      5-34      6-35      7-57      8-56      9-52     10-48     11-54     12-44     13-45     14-100   
  1 Gregorová Kamila               30.26  2.17/5    2.59/3    6.43/5    9.05/4   10.15/2   11.11/2   14.30/2   15.53/2   18.54/2   22.18/2   23.16/2   25.19/2   28.01/2   30.06/2   30.26/2  
    SK OB Chotěboř                        2.17/4    0.42/1*   3.44/9    2.22/1*   1.10/1*   0.56/1*   3.19/1*   1.23/1*   3.01/1*   3.24/2    0.58/1*   2.03/3    2.42/2    2.05/1*   0.20/4  
  2 Spurná Martina                 32.18  2.16/4    3.05/5    6.28/3    8.56/2   10.22/4   11.22/3   14.57/3   16.40/3   20.13/4   23.58/4   25.02/4   27.01/4   29.41/4   31.56/3   32.18/3  
    SK Praga                              2.16/3    0.49/5    3.23/2    2.28/2    1.26/5    1.00/2    3.35/3    1.43/9    3.33/4    3.45/4    1.04/3    1.59/2    2.40/1*   2.15/2    0.22/8  
  2 Doležalová Monika              32.18  2.14/3    3.02/4    6.09/2    9.02/3   10.18/3   11.37/4   15.11/4   16.46/4   20.01/3   23.23/3   24.31/3   26.29/3   29.36/3   31.56/3   32.18/3  
    SK Kamenice                           2.14/2    0.48/3    3.07/1*   2.53/10   1.16/2    1.19/16   3.34/2    1.35/2    3.15/3    3.22/1*   1.08/7    1.58/1*   3.07/7    2.20/4    0.22/8  
  4 Čermáková Kristýna             33.41  2.23/8    3.25/12   7.04/10   9.47/8   11.07/8   12.12/8   16.07/5   17.45/5   20.56/5   24.30/5   25.34/5   28.11/5   31.04/5   33.19/5   33.41/5  
    SK Praga                              2.23/7    1.02/32   3.39/8    2.43/7    1.20/3    1.05/3    3.55/4    1.38/4    3.11/2    3.34/3    1.04/3    2.37/8    2.53/3    2.15/2    0.22/8  
  5 Svobodná Šárka                 36.03  2.25/9    3.15/8    6.52/7    9.33/5   10.58/5   12.08/5   16.16/6   18.01/6   21.41/6   25.44/6   26.45/6   29.21/6   33.19/6   35.40/6   36.03/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.25/8    0.50/7    3.37/7    2.41/5    1.25/4    1.10/7    4.08/11   1.45/11   3.40/6    4.03/8    1.01/2    2.36/7    3.58/30   2.21/5    0.23/14 
  6 Plochová Dominika              36.40  2.29/12   3.18/9    6.51/6    9.33/5   11.00/6   12.11/7   16.40/8   18.17/7   21.55/7   26.31/8   27.54/8   30.44/8   33.47/7   36.17/7   36.40/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.29/11   0.49/5    3.33/4    2.42/6    1.27/6    1.11/9    4.29/25   1.37/3    3.38/5    4.36/22   1.23/28   2.50/16   3.03/6    2.30/9    0.23/14 
  7 Šmidrkalová Monika             37.16  2.35/17   3.23/11   6.59/8    9.50/9   11.17/9   13.45/14  17.40/13  19.18/13  23.14/12  27.23/11  28.30/9   31.18/10  34.17/8   36.50/8   37.16/8  
    SK LOB Nová Paka                      2.35/16   0.48/3    3.36/6    2.51/9    1.27/6    2.28/52   3.55/4    1.38/4    3.56/13   4.09/9    1.07/6    2.48/14   2.59/4    2.33/12   0.26/31 
  8 Kazdová Lenka                  37.54  2.07/2    2.54/2    6.28/3    9.33/5   11.02/7   12.08/5   16.30/7   18.25/8   22.42/9   27.19/10  28.54/12  31.33/11  34.52/9   37.30/9   37.54/9  
    Sportcentrum Jičín                    2.07/1*   0.47/2    3.34/5    3.05/15   1.29/11   1.06/4    4.22/19   1.55/24   4.17/25   4.37/23   1.35/46   2.39/9    3.19/14   2.38/19   0.24/19 
  9 Slavíková Lucie                38.01  2.20/7    3.12/7    7.35/14  10.53/15  12.21/15  13.34/13  17.48/14  19.40/14  23.37/14  28.00/15  29.12/15  32.07/14  35.20/12  37.43/11  38.01/10 
    SK Praga                              2.20/6    0.52/10   4.23/24   3.18/23   1.28/9    1.13/10   4.14/17   1.52/18   3.57/14   4.23/15   1.12/11   2.55/21   3.13/10   2.23/6    0.18/2  
  9 Kilarská Marcela               38.01  2.49/34   3.44/27   7.32/13  10.30/13  12.02/12  13.15/11  17.27/11  19.11/11  23.10/11  27.36/13  28.46/11  31.16/9   34.59/10  37.41/10  38.01/10 
    USK Praha                             2.49/33   0.55/14   3.48/10   2.58/12   1.32/13   1.13/10   4.12/14   1.44/10   3.59/17   4.26/17   1.10/9    2.30/4    3.43/21   2.42/20   0.20/4  
 11 Valášková Šárka                38.16  3.48/61   4.44/60   9.04/40  11.37/24  13.04/20  14.10/19  18.23/18  20.10/18  23.54/17  27.56/14  29.07/14  32.02/13  35.16/11  37.49/12  38.16/12 
    SK Kamenice                           3.48/60   0.56/16   4.20/22   2.33/3    1.27/6    1.06/4    4.13/15   1.47/15   3.44/9    4.02/7    1.11/10   2.55/21   3.14/11   2.33/12   0.27/41 
 12 Jiřištová Zuzana               38.19  2.37/19   3.32/17   7.00/9    9.53/10  11.27/10  12.49/9   16.45/9   18.30/9   22.10/8   26.26/7   27.45/7   30.34/7   35.20/12  37.55/13  38.19/13 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.37/18   0.55/14   3.28/3    2.53/10   1.34/18   1.22/20   3.56/7    1.45/11   3.40/6    4.16/11   1.19/18   2.49/15   4.46/40   2.35/16   0.24/19 
 13 Vildmonová Pavla               38.43  2.31/13   3.41/23   8.17/29  11.22/20  13.16/22  14.58/26  19.09/22  21.13/23  24.54/21  28.40/19  29.49/18  32.33/15  35.49/14  38.17/14  38.43/14 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.31/12   1.10/47   4.36/32   3.05/15   1.54/44   1.42/39   4.11/13   2.04/37   3.41/8    3.46/5    1.09/8    2.44/12   3.16/12   2.28/8    0.26/31 
 14 Baldrianová Barbora            38.55  2.43/26   3.46/28   7.52/19  10.55/16  12.46/17  14.00/16  18.09/15  19.54/15  23.39/15  27.35/12  29.06/13  32.50/17  36.08/15  38.31/15  38.55/15 
    USK Praha                             2.43/25   1.03/34   4.06/14   3.03/14   1.51/41   1.14/12   4.09/12   1.45/11   3.45/10   3.56/6    1.31/39   3.44/46   3.18/13   2.23/6    0.24/19 
 15 Dlouhá Hana                    39.00  2.45/30   3.39/22   7.36/16  11.14/18  12.55/19  15.48/34  19.44/29  21.25/27  25.12/22  29.21/21  30.25/20  32.56/19  36.08/15  38.41/16  39.00/16 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.45/29   0.54/12   3.57/11   3.38/38   1.41/25   2.53/57   3.56/7    1.41/8    3.47/12   4.09/9    1.04/3    2.31/5    3.12/9    2.33/12   0.19/3  
 16 Tichá Tereza                   39.16  2.36/18   3.33/18   7.38/17  10.57/17  12.28/16  13.46/15  18.09/15  20.08/17  23.53/16  28.14/17  29.29/17  32.45/16  36.16/17  38.52/17  39.16/17 
    SJH Jindřichův Hradec                 2.36/17   0.57/18   4.05/13   3.19/26   1.31/12   1.18/15   4.23/20   1.59/32   3.45/10   4.21/13   1.15/15   3.16/35   3.31/18   2.36/18   0.24/19 
 17 Košťálová Petra                39.21  2.34/16   3.25/12   7.35/14  10.21/11  11.49/11  12.59/10  16.54/10  18.44/10  22.42/9   27.16/9   28.30/9   32.55/18  36.26/19  38.59/18  39.21/18 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.34/15   0.51/8    4.10/17   2.46/8    1.28/9    1.10/7    3.55/4    1.50/16   3.58/16   4.34/21   1.14/12   4.25/58   3.31/18   2.33/12   0.22/8  
 18 Svobodová Jitka                39.34  2.43/26   3.46/28   8.04/21  11.14/18  12.46/17  14.09/18  18.41/19  20.33/19  24.45/20  29.06/20  30.25/20  33.12/21  36.23/18  39.09/19  39.34/19 
    USK Praha                             2.43/25   1.03/34   4.18/21   3.10/19   1.32/13   1.23/22   4.32/27   1.52/18   4.12/23   4.21/13   1.19/18   2.47/13   3.11/8    2.46/21   0.25/28 
 19 Mrázková Romana                40.29  2.42/24   3.38/20   8.43/35  12.08/32  13.41/28  14.50/23  18.56/20  20.42/20  24.41/19  29.21/21  30.45/22  33.25/22  37.18/20  40.05/20  40.29/20 
    Sportcentrum Jičín                    2.42/23   0.56/16   5.05/42   3.25/32   1.33/16   1.09/6    4.06/10   1.46/14   3.59/17   4.40/25   1.24/30   2.40/10   3.53/26   2.47/22   0.24/19 
 20 Dlouhá Marie                   40.43  2.19/6    3.10/6    7.23/11  10.30/13  12.05/14  13.28/12  17.31/12  19.11/11  23.15/13  28.00/15  29.14/16  31.49/12  37.29/21  40.19/21  40.43/21 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.19/5    0.51/8    4.13/19   3.07/18   1.35/19   1.23/22   4.03/9    1.40/6    4.04/20   4.45/28   1.14/12   2.35/6    5.40/55   2.50/25   0.24/19 
 21 Králová Iveta                  41.05  2.26/10   3.18/9    7.27/12  10.29/12  12.02/12  14.05/17  18.18/17  19.58/16  24.01/18  28.24/18  30.09/19  33.03/20  37.52/22  40.40/22  41.05/22 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.26/9    0.52/10   4.09/15   3.02/13   1.33/16   2.03/46   4.13/15   1.40/6    4.03/19   4.23/15   1.45/54   2.54/18   4.49/41   2.48/24   0.25/28 
 22 Schütznerová Lucie             41.52  2.38/21   3.37/19  10.33/53  13.44/49  15.22/47  16.41/41  21.15/38  23.08/38  27.05/33  31.35/32  32.54/31  35.36/28  38.57/25  41.28/23  41.52/23 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.38/20   0.59/25   6.56/58   3.11/20   1.38/22   1.19/16   4.34/28   1.53/22   3.57/14   4.30/19   1.19/18   2.42/11   3.21/15   2.31/10   0.24/19 
 23 Kožinová Jana                  41.55  2.49/34   3.46/28   7.57/20  11.28/22  13.17/23  14.50/23  19.25/26  21.22/26  25.33/26  30.34/26  31.56/26  34.50/23  38.27/23  41.29/24  41.55/24 
    SK Praga                              2.49/33   0.57/18   4.11/18   3.31/34   1.49/37   1.33/37   4.35/29   1.57/28   4.11/22   5.01/37   1.22/23   2.54/18   3.37/20   3.02/34   0.26/31 
 24 Wurzelová Hana                 41.57  2.54/37   3.55/34   8.04/21  11.24/21  13.06/21  14.26/20  19.05/21  21.01/22  25.29/25  30.15/23  31.32/23  34.55/26  38.42/24  41.34/25  41.57/25 
    SK OS Nové Město n. M.                2.54/36   1.01/29   4.09/15   3.20/27   1.42/28   1.20/19   4.39/31   1.56/25   4.28/31   4.46/29   1.17/17   3.23/38   3.47/22   2.52/27   0.23/14 
 25 Gajdová Kristina               42.39  2.46/32   3.58/38   8.36/31  11.47/27  13.30/25  14.52/25  19.10/23  21.00/21  25.25/23  30.16/24  31.48/25  34.54/25  39.06/26  42.11/26  42.39/26 
    USK Praha                             2.46/31   1.12/52   4.38/33   3.11/20   1.43/30   1.22/20   4.18/18   1.50/16   4.25/28   4.51/32   1.32/43   3.06/27   4.12/33   3.05/38   0.28/46 
 26 Drobníková Markéta             42.49  2.55/41   3.52/32   8.34/30  11.55/28  13.31/26  14.48/22  19.15/25  21.17/25  25.27/24  30.24/25  31.46/24  34.53/24  39.19/27  42.22/27  42.49/27 
    KOB TRETRA Praha                      2.55/40   0.57/18   4.42/34   3.21/29   1.36/20   1.17/13   4.27/23   2.02/36   4.10/21   4.57/36   1.22/23   3.07/28   4.26/35   3.03/35   0.27/41 
 27 Křivancová Zdeňka              43.10  2.27/11   3.30/14   9.30/47  12.03/30  13.43/29  15.08/27  19.36/27  21.32/28  26.29/29  31.17/28  32.40/28  35.36/28  39.27/28  42.48/28  43.10/28 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.27/10   1.03/34   6.00/50   2.33/3    1.40/23   1.25/24   4.28/24   1.56/25   4.57/45   4.48/30   1.23/28   2.56/23   3.51/25   3.21/46   0.22/8  
 28 Škáchová Petra                 43.18  2.37/19   3.41/23   8.04/21  12.02/29  13.43/29  15.29/32  20.46/35  22.57/35  27.09/34  32.23/35  34.21/36  37.21/35  40.23/31  42.55/29  43.18/29 
    SK Kamenice                           2.37/18   1.04/37   4.23/24   3.58/50   1.41/25   1.46/40   5.17/51   2.11/48   4.12/23   5.14/45   1.58/58   3.00/25   3.02/5    2.32/11   0.23/14 
 29 Klinkerová Jitka               43.23  3.08/49   4.07/44   9.11/42  12.22/37  13.54/34  15.22/30  20.11/31  22.19/31  26.49/31  31.18/29  32.40/28  35.31/27  39.57/30  43.02/31  43.23/30 
    SK Kamenice                           3.08/48   0.59/25   5.04/40   3.11/20   1.32/13   1.28/28   4.49/35   2.08/43   4.30/33   4.29/18   1.22/23   2.51/17   4.26/35   3.05/38   0.21/6  
 30 Křístková Hana                 43.26  2.39/22   3.41/23   8.09/27  11.41/26  13.27/24  14.44/21  19.14/24  21.13/23  25.55/27  30.56/27  32.17/27  35.43/30  39.33/29  42.58/30  43.26/31 
    OK Roztoky                            2.39/21   1.02/32   4.28/27   3.32/35   1.46/35   1.17/13   4.30/26   1.59/32   4.42/40   5.01/37   1.21/21   3.26/39   3.50/24   3.25/50   0.28/46 
 31 Kožinová Zuzana                44.14  2.45/30   3.46/28   8.06/25  12.10/34  14.17/38  16.12/39  20.53/36  23.07/37  27.26/35  31.43/33  33.12/33  36.44/34  41.13/33  43.48/32  44.14/32 
    SK Praga                              2.45/29   1.01/29   4.20/22   4.04/51   2.07/56   1.55/43   4.41/32   2.14/53   4.19/26   4.17/12   1.29/36   3.32/44   4.29/37   2.35/16   0.26/31 
 32 Foglarová Kamila               44.21  2.55/41   3.52/32   8.06/25  12.10/34  13.54/34  15.21/29  20.10/30  22.09/30  26.34/30  31.27/31  33.02/32  36.09/31  41.03/32  43.54/33  44.21/33 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.55/40   0.57/18   4.14/20   4.04/51   1.44/32   1.27/26   4.49/35   1.59/32   4.25/28   4.53/33   1.35/46   3.07/28   4.54/43   2.51/26   0.27/41 
 33 Kohlová Zuzana                 44.44  2.59/44   4.03/41   9.14/43  12.42/41  14.29/40  15.57/36  20.40/34  22.47/33  27.33/36  32.47/36  34.18/35  37.25/36  41.14/34  44.17/34  44.44/34 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.59/43   1.04/37   5.11/45   3.28/33   1.47/36   1.28/28   4.43/33   2.07/41   4.46/42   5.14/45   1.31/39   3.07/28   3.49/23   3.03/35   0.27/41 
 34 Šimůnková Gabriela             45.01  2.43/26   4.14/47   8.42/33  12.04/31  13.44/31  15.16/28  19.39/28  21.35/29  26.12/28  31.22/30  32.51/30  36.12/32  41.53/35  44.40/35  45.01/35 
    KOB TRETRA Praha                      2.43/25   1.31/61   4.28/27   3.22/30   1.40/23   1.32/35   4.23/20   1.56/25   4.37/35   5.10/43   1.29/36   3.21/37   5.41/56   2.47/22   0.21/6  
 35 Kožinová Anna                  45.35  2.44/29   3.38/20   8.04/21  11.37/24  13.46/32  15.53/35  20.19/32  22.25/32  27.04/32  31.52/34  33.18/34  36.34/33  42.17/36  45.09/36  45.35/36 
    SK Praga                              2.44/28   0.54/12   4.26/26   3.33/37   2.09/57   2.07/47   4.26/22   2.06/40   4.39/36   4.48/30   1.26/32   3.16/35   5.43/57   2.52/27   0.26/31 
 36 Albrechtová Eva                46.43  3.00/45   4.06/43   8.36/31  13.24/47  15.27/48  18.29/52  23.20/49  25.27/49  29.54/47  34.55/46  36.33/45  40.01/45  43.25/37  46.19/37  46.43/37 
    SK Kamenice                           3.00/44   1.06/43   4.30/29   4.48/60   2.03/52   3.02/60   4.51/38   2.07/41   4.27/30   5.01/37   1.38/48   3.28/41   3.24/17   2.54/31   0.24/19 
 37 Weislová Eva                   47.14  3.57/62   5.05/62  11.50/60  15.13/57  17.02/55  18.34/53  23.29/51  25.42/54  30.04/49  34.41/45  36.27/43  39.40/42  43.53/40  46.46/38  47.14/38 
    TJ Sokol Troja                        3.57/61   1.08/45   6.45/55   3.23/31   1.49/37   1.32/35   4.55/40   2.13/52   4.22/27   4.37/23   1.46/55   3.13/34   4.13/34   2.53/29   0.28/46 
 38 Klinkerová Tereza              47.16  3.22/59   4.27/56   9.15/44  13.07/45  14.51/43  18.08/50  23.29/51  25.37/52  30.25/51  35.18/48  36.33/45  39.40/42  43.35/38  46.51/39  47.16/39 
    OK Roztoky                            3.22/58   1.05/40   4.48/37   3.52/48   1.44/32   3.17/61   5.21/52   2.08/43   4.48/43   4.53/33   1.15/15   3.07/28   3.55/28   3.16/43   0.25/28 
 39 Kamererová Klára               47.27  2.40/23   3.41/23   7.39/18  12.33/40  14.25/39  17.20/44  22.09/43  24.42/44  30.09/50  35.02/47  36.32/44  40.30/48  43.52/39  47.01/40  47.27/40 
    SK Kamenice                           2.40/22   1.01/29   3.58/12   4.54/61   1.52/42   2.55/59   4.49/35   2.33/60   5.27/56   4.53/33   1.30/38   3.58/52   3.22/16   3.09/42   0.26/31 
 40 Setínková Jana                 47.37  3.00/45   3.59/39   9.03/38  12.52/43  14.44/42  16.11/38  22.01/40  23.59/40  28.39/39  33.45/38  35.24/38  39.14/39  44.05/41  47.08/41  47.37/41 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.00/44   0.59/25   5.04/40   3.49/46   1.52/42   1.27/26   5.50/59   1.58/30   4.40/39   5.06/42   1.39/49   3.50/47   4.51/42   3.03/35   0.29/51 
 41 Krovová Ludmila                48.01  3.05/48   4.04/42   9.27/46  13.05/44  15.02/45  17.47/48  22.58/46  25.07/48  29.37/45  34.39/44  36.05/42  40.04/46  44.10/42  47.32/42  48.01/42 
    OOB SK Zbraslav                       3.05/47   0.59/25   5.23/46   3.38/38   1.57/46   2.45/55   5.11/46   2.09/47   4.30/33   5.02/40   1.26/32   3.59/53   4.06/31   3.22/47   0.29/51 
 42 Ondráčková Veronika            48.34  3.13/55   4.18/50  10.07/51  14.23/52  16.05/50  17.30/45  22.33/45  24.44/45  29.23/43  34.34/42  35.56/41  39.04/38  44.41/43  48.06/43  48.34/43 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.13/54   1.05/40   5.49/49   4.16/55   1.42/28   1.25/24   5.03/44   2.11/48   4.39/36   5.11/44   1.22/23   3.08/32   5.37/54   3.25/50   0.28/46 
 43 Štoková Mariana                48.40  3.11/54   4.22/54   9.25/45  13.19/46  15.20/46  16.51/42  22.05/41  24.26/42  29.40/46  35.26/50  37.10/52  40.39/49  44.47/44  48.11/45  48.40/44 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.11/53   1.11/49   5.03/39   3.54/49   2.01/50   1.31/33   5.14/49   2.21/57   5.14/51   5.46/56   1.44/53   3.29/42   4.08/32   3.24/48   0.29/51 
 44 Mikulášová Helena              48.41  2.51/36   3.56/36   9.06/41  12.12/36  13.55/36  17.30/45  23.00/47  24.57/46  29.25/44  34.09/40  35.41/39  39.38/41  45.12/45  48.10/44  48.41/45 
    SK Praga                              2.51/35   1.05/40   5.10/44   3.06/17   1.43/30   3.35/62   5.30/55   1.57/28   4.28/31   4.44/27   1.32/43   3.57/51   5.34/52   2.58/33   0.31/59 
 45 Fencíková Lucie                48.50  3.14/56   4.11/46   9.48/48  13.39/48  15.38/49  17.30/45  22.26/44  24.34/43  29.13/42  34.35/43  36.43/47  40.46/52  45.21/46  48.27/46  48.50/46 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.14/55   0.57/18   5.37/48   3.51/47   1.59/49   1.52/42   4.56/41   2.08/43   4.39/36   5.22/52   2.08/60   4.03/56   4.35/39   3.06/40   0.23/14 
 46 Kettnerová Dana                48.53  2.32/14   3.30/14  12.07/61  15.46/61  17.36/60  18.55/56  23.39/53  25.32/51  31.00/53  35.32/52  37.00/50  39.59/44  45.34/47  48.27/46  48.53/47 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.32/13   0.58/24   8.37/62   3.39/41   1.50/40   1.19/16   4.44/34   1.53/22   5.28/57   4.32/20   1.28/35   2.59/24   5.35/53   2.53/29   0.26/31 
 47 Hermannová Anna                49.52  2.42/24   3.57/37  10.54/56  14.12/51  16.06/51  18.25/51  23.01/48  25.01/47  30.03/48  35.29/51  37.09/51  40.42/51  46.01/50  49.19/48  49.52/48 
    KOB TRETRA Praha                      2.42/23   1.15/55   6.57/59   3.18/23   1.54/44   2.19/50   4.36/30   2.00/35   5.02/49   5.26/53   1.40/51   3.33/45   5.19/50   3.18/45   0.33/62 
 48 Huková Petra                   50.01  3.10/53   4.20/52   8.50/37  12.08/32  13.53/33  15.24/31  21.09/37  23.01/36  28.35/38  34.02/39  35.51/40  39.20/40  45.40/49  49.33/49  50.01/49 
    TJ Sokol Troja                        3.10/52   1.10/47   4.30/29   3.18/23   1.45/34   1.31/33   5.45/58   1.52/18   5.34/59   5.27/54   1.49/56   3.29/42   6.20/60   3.53/59   0.28/46 
 49 Karbanová Vendula              50.15  2.47/33   3.55/34   8.42/33  12.23/38  14.04/37  16.34/40  23.46/54  25.38/53  30.38/52  35.40/53  37.11/53  40.21/47  45.38/48  49.45/50  50.15/50 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.47/32   1.08/45   4.47/36   3.41/44   1.41/25   2.30/53   7.12/62   1.52/18   5.00/48   5.02/40   1.31/39   3.10/33   5.17/49   4.07/62   0.30/56 
 50 Jančová Jana                   50.19  2.54/37   4.00/40  10.52/55  14.30/53  16.32/54  19.10/58  24.20/55  26.28/55  31.27/54  36.42/54  38.13/54  42.36/54  46.31/52  49.47/51  50.19/51 
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        2.54/36   1.06/43   6.52/57   3.38/38   2.02/51   2.38/54   5.10/45   2.08/43   4.59/47   5.15/48   1.31/39   4.23/57   3.55/28   3.16/43   0.32/61 
 51 Marková Anna                   50.23  3.03/47   4.14/47  10.59/58  15.42/60  17.39/61  20.27/62  25.24/59  27.28/58  32.26/57  37.42/57  38.56/55  41.50/53  46.53/53  50.01/52  50.23/52 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.03/46   1.11/49   6.45/55   4.43/59   1.57/46   2.48/56   4.57/42   2.04/37   4.58/46   5.16/49   1.14/12   2.54/18   5.03/46   3.08/41   0.22/8  
 52 Bozděchová Lenka               50.33  2.54/37   4.14/47   8.48/36  12.27/39  14.38/41  16.08/37  21.19/39  23.47/39  29.07/40  35.18/48  36.45/48  40.39/49  46.27/51  50.07/53  50.33/53 
    SK Praga                              2.54/36   1.20/58   4.34/31   3.39/41   2.11/60   1.30/31   5.11/46   2.28/58   5.20/54   6.11/58   1.27/34   3.54/48   5.48/59   3.40/58   0.26/31 
 53 Blahutová Hanka                51.34  2.54/37   4.10/45   9.03/38  12.49/42  14.52/44  17.13/43  22.06/42  24.04/41  29.12/41  34.26/41  36.56/49  42.39/55  47.39/54  51.08/54  51.34/54 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.54/36   1.16/56   4.53/38   3.46/45   2.03/52   2.21/51   4.53/39   1.58/30   5.08/50   5.14/45   2.30/62   5.43/62   5.00/45   3.29/54   0.26/31 
 54 Znamenáčková Helena            52.13  2.33/15   3.30/14   8.16/28  11.36/23  13.39/27  15.37/33  20.38/33  22.49/34  28.20/37  33.40/37  35.13/37  38.39/37  48.18/55  51.46/55  52.13/55 
    KOB TRETRA Praha                      2.33/14   0.57/18   4.46/35   3.20/27   2.03/52   1.58/44   5.01/43   2.11/48   5.31/58   5.20/51   1.33/45   3.26/39   9.39/62   3.28/53   0.27/41 
 55 Procházková Zuzana             52.18  3.08/49   4.43/59  10.54/56  14.34/55  16.31/53  18.39/54  25.15/58  27.43/59  32.33/58  37.16/55  39.32/57  43.32/56  48.58/56  51.54/56  52.18/56 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.08/48   1.35/62   6.11/53   3.40/43   1.57/46   2.08/48   6.36/60   2.28/58   4.50/44   4.43/26   2.16/61   4.00/54   5.26/51   2.56/32   0.24/19 
 56 Zelená Markéta                 53.10  3.14/56   4.18/50  11.18/59  15.36/59  17.25/58  18.53/55  24.23/56  26.38/56  32.02/56  37.32/56  39.11/56  44.06/57  49.15/57  52.41/57  53.10/57 
    SK Praga                              3.14/55   1.04/37   7.00/60   4.18/56   1.49/37   1.28/28   5.30/55   2.15/54   5.24/55   5.30/55   1.39/49   4.55/60   5.09/47   3.26/52   0.29/51 
 57 Uhrová Zuzana                  54.01  3.34/60   4.47/61   9.54/49  14.08/50  16.17/52  17.47/48  23.23/50  25.28/50  31.52/55  38.49/58  40.10/58  44.39/59  49.36/58  53.35/58  54.01/58 
    USK Praha                             3.34/59   1.13/53   5.07/43   4.14/54   2.09/57   1.30/31   5.36/57   2.05/39   6.24/61   6.57/61   1.21/21   4.29/59   4.57/44   3.59/60   0.26/31 
 58 Pavlů Kateřina                 54.18  3.08/49   4.22/54  12.30/62  16.39/62  18.49/62  20.23/61  25.37/62  28.23/62  33.37/61  39.45/60  41.28/60  45.22/60  50.32/60  54.01/59  54.18/59 
    SK Praga                              3.08/48   1.14/54   8.08/61   4.09/53   2.10/59   1.34/38   5.14/49   2.46/62   5.14/51   6.08/57   1.43/52   3.54/48   5.10/48   3.29/54   0.17/1* 
 59 Kudrnáčová Lucie               54.54  2.57/43   4.20/52  10.20/52  14.57/56  17.15/57  20.08/60  25.31/60  27.43/59  32.58/59  39.20/59  40.42/59  44.37/58  50.20/59  54.24/60  54.54/60 
    SK Kamenice                           2.57/42   1.23/59   6.00/50   4.37/58   2.18/61   2.53/57   5.23/53   2.12/51   5.15/53   6.22/59   1.22/23   3.55/50   5.43/57   4.04/61   0.30/56 
 60 Zajícová Markéta               55.04  3.08/49   4.36/58  10.03/50  14.30/53  17.08/56  18.58/57  25.34/61  28.11/61  34.37/62  41.21/62  43.11/62  47.11/61  51.04/61  54.33/61  55.04/61 
    KOB TRETRA Praha                      3.08/48   1.28/60   5.27/47   4.27/57   2.38/62   1.50/41   6.36/60   2.37/61   6.26/62   6.44/60   1.50/57   4.00/54   3.53/26   3.29/54   0.31/59 
 61 Hercigová Anna                 56.36  3.18/58   4.29/57  10.33/53  15.29/58  17.34/59  19.35/59  25.00/57  27.20/57  33.09/60  41.01/61  43.04/61  48.03/62  52.33/62  56.07/62  56.36/62 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.18/57   1.11/49   6.04/52   4.56/62   2.05/55   2.01/45   5.25/54   2.20/55   5.49/60   7.52/62   2.03/59   4.59/61   4.30/38   3.34/57   0.29/51 
 62 Macková Eva                   -78.21-123.86/1* -121.43/1* -115.74/1* -111.46/1* -110.83/1* -108.93/1* -102.44/1* -100.64/1* -95.48/1* -90.67/1* -89.92/1* -86.96/1* -79.85/1* -75.49/1* -75.79/1* 
    OOB SK Zbraslav                           /     1.17/57   6.31/54   3.32/35   1.37/21   2.10/49   5.11/46   2.20/55   4.44/41   5.19/50   1.25/31   3.04/26   6.49/61   3.24/48   0.30/56 
    Setínková Eva              DISK       2.52/     3.47/     8.03/    11.32/    13.50/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    53.36/   
    Oddíl OB Kotlářka                     2.52/     0.55/     4.16/     3.29/     2.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-41      4-42      5-52      6-48      7-54      8-44      9-58     10-45     11-55     12-46     13-100   
  1 Arnoštová Kateřina             30.05  2.58/6    4.33/4    7.13/3    9.40/2   12.15/3   16.56/3   18.05/2   21.03/2   23.15/1*  25.04/1*  26.20/1*  28.03/1*  29.43/1*  30.05/1* 
    USK Praha                             2.58/6    1.35/2    2.40/2    2.27/1*   2.35/11   4.41/4    1.09/1*   2.58/1*   2.12/1*   1.49/8    1.16/3    1.43/2    1.40/4    0.22/1* 
  2 Šimerková Olga                 31.08  2.38/2    4.17/2    7.02/2    9.47/3   11.56/2   16.36/2   18.08/3   21.29/3   24.08/3   25.41/3   27.01/2   28.54/2   30.42/2   31.08/2  
    SK Praga                              2.38/2    1.39/5    2.45/4    2.45/2    2.09/1*   4.40/3    1.32/4    3.21/6    2.39/5    1.33/1*   1.20/6    1.53/6    1.48/7    0.26/5  
  3 Longinová Lenka                31.27  2.22/1*   4.02/1*   6.35/1*   9.21/1*  11.41/1*  16.23/1*  17.44/1*  21.00/1*  23.38/2   25.27/2   27.02/3   28.56/3   31.00/3   31.27/3  
    KOB TRETRA Praha                      2.22/1*   1.40/6    2.33/1*   2.46/4    2.20/3    4.42/5    1.21/2    3.16/3    2.38/4    1.49/8    1.35/14   1.54/8    2.04/17   0.27/9  
  4 Škvorová Zuzana                31.41  2.41/3    4.17/2    7.25/5   10.16/4   12.40/4   17.34/4   19.01/4   22.20/4   24.41/4   26.21/4   27.37/4   29.26/4   31.16/4   31.41/4  
    SK Kamenice                           2.41/3    1.36/3    3.08/5    2.51/5    2.24/7    4.54/6    1.27/3    3.19/5    2.21/2    1.40/3    1.16/3    1.49/3    1.50/9    0.25/4  
  5 Kováříková Erika               35.00  3.09/10   4.54/9    8.04/8   10.49/6   13.27/6   18.54/7   20.44/7   24.30/7   27.01/6   28.53/5   30.19/5   32.10/5   34.30/5   35.00/5  
    SK Kamenice                           3.09/10   1.45/8    3.10/7    2.45/2    2.38/12   5.27/11   1.50/12   3.46/10   2.31/3    1.52/10   1.26/9    1.51/4    2.20/21   0.30/17 
  6 Klapalová Pavla                35.02  2.47/4    4.33/4    7.17/4   10.21/5   13.08/5   18.52/6   20.25/6   23.36/5   26.59/5   29.02/6   30.39/6   32.32/6   34.32/6   35.02/6  
    USK Praha                             2.47/4    1.46/9    2.44/3    3.04/8    2.47/15   5.44/16   1.33/6    3.11/2    3.23/15   2.03/15   1.37/15   1.53/6    2.00/12   0.30/17 
  7 Andrade Milena                 35.32  3.08/8    4.34/6    7.42/6   11.22/8   13.43/7   17.44/5   19.51/5   23.47/6   28.39/7   30.42/7   31.53/7   33.28/7   35.04/7   35.32/7  
    OK Vršovice                           3.08/8    1.26/1*   3.08/5    3.40/15   2.21/4    4.01/1*   2.07/15   3.56/11   4.52/22   2.03/15   1.11/1*   1.35/1*   1.36/2    0.28/12 
  8 Horáková Lenka                 36.34  3.13/12   5.03/11   8.23/10  12.21/11  14.49/10  19.55/8   21.29/8   25.58/10  29.17/10  31.26/9   32.37/8   34.28/8   36.07/8   36.34/8  
    USK Praha                             3.13/12   1.50/12   3.20/8    3.58/18   2.28/10   5.06/7    1.34/7    4.29/14   3.19/13   2.09/20   1.11/1*   1.51/4    1.39/3    0.27/9  
  9 Sedláčková Petra               37.14  4.16/25   6.06/22  10.06/19  13.21/15  15.44/14  21.25/13  23.33/14  27.06/12  29.57/11  31.53/11  33.17/10  35.17/10  36.51/10  37.14/9  
    OK Roztoky                            4.16/25   1.50/12   4.00/14   3.15/11   2.23/6    5.41/14   2.08/16   3.33/8    2.51/6    1.56/12   1.24/8    2.00/10   1.34/1*   0.23/3  
 10 Kubecová Jana                  37.17  3.28/16   5.10/13   8.34/12  11.52/10  14.57/11  20.14/11  22.22/11  25.38/9   28.58/8   31.06/8   32.43/9   34.46/9   36.47/9   37.17/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.28/16   1.42/7    3.24/10   3.18/12   3.05/19   5.17/10   2.08/16   3.16/3    3.20/14   2.08/19   1.37/15   2.03/12   2.01/14   0.30/17 
 11 Asterová Jana                  38.36  3.45/19   5.35/17   9.19/13  13.52/18  16.08/15  20.42/12  22.39/12  27.09/13  31.10/13  32.49/13  34.17/13  36.19/12  38.07/11  38.36/11 
    SKOB Slaný                            3.45/19   1.50/12   3.44/13   4.33/24   2.16/2    4.34/2    1.57/13   4.30/15   4.01/20   1.39/2    1.28/12   2.02/11   1.48/7    0.29/14 
 12 Benešová Jaroslava             38.49  2.59/7    4.35/7    7.56/7   10.59/7   14.03/8   20.01/9   21.50/10  26.03/11  29.01/9   31.42/10  33.26/11  35.44/11  38.13/12  38.49/12 
    KOB Kladno                            2.59/7    1.36/3    3.21/9    3.03/7    3.04/17   5.58/19   1.49/11   4.13/12   2.58/7    2.41/25   1.44/19   2.18/17   2.29/22   0.36/27 
 13 Janečková Veronika             38.53  3.08/8    4.57/10   8.30/11  13.16/13  16.23/17  21.34/15  23.06/13  27.24/14  30.26/12  32.24/12  34.01/12  36.27/13  38.26/13  38.53/13 
    SOBSA                                 3.08/8    1.49/11   3.33/12   4.46/25   3.07/20   5.11/8    1.32/4    4.18/13   3.02/8    1.58/13   1.37/15   2.26/21   1.59/11   0.27/9  
 14 Vyšínská Michaela              40.43  3.46/21   5.39/18   9.43/16  13.32/17  16.22/16  21.55/16  23.57/15  29.24/16  32.32/15  34.25/15  35.52/15  38.11/14  40.12/14  40.43/14 
    TJ Aero Odolena Voda                  3.46/21   1.53/16   4.04/16   3.49/17   2.50/16   5.33/12   2.02/14   5.27/21   3.08/10   1.53/11   1.27/11   2.19/18   2.01/14   0.31/20 
 15 Bejvlová Martina               40.54  3.18/14   5.06/12  11.41/24  14.33/21  17.00/19  22.33/17  25.01/18  28.33/15  31.38/14  34.18/14  35.36/14  38.38/15  40.25/15  40.54/15 
    SK Los Mělník                         3.18/14   1.48/10   6.35/27   2.52/6    2.27/9    5.33/12   2.28/21   3.32/7    3.05/9    2.40/23   1.18/5    3.02/28   1.47/6    0.29/14 
 16 Haková Magda                   41.25  3.09/10   5.13/14   9.48/17  13.11/12  15.33/12  22.35/18  25.08/19  30.17/17  33.25/16  35.06/16  36.38/16  38.51/16  40.57/16  41.25/16 
    SK Praga                              3.09/10   2.04/20   4.35/21   3.23/13   2.22/5    7.02/24   2.33/22   5.09/18   3.08/10   1.41/4    1.32/13   2.13/16   2.06/18   0.28/12 
 17 Brabencová Alena               41.58  2.53/5    4.52/8    8.22/9   11.29/9   14.13/9   20.05/10  21.44/9   25.21/8   34.30/19  36.11/18  37.33/17  39.36/17  41.36/17  41.58/17 
    SOBSA                                 2.53/5    1.59/17   3.30/11   3.07/9    2.44/13   5.52/17   1.39/9    3.37/9    9.09/29   1.41/4    1.22/7    2.03/12   2.00/12   0.22/1* 
 18 Lindová Miroslava              42.29  5.26/26   7.33/26  11.44/25  14.57/23  17.42/22  23.38/21  25.22/20  30.21/18  33.30/17  36.07/17  37.33/17  39.56/18  41.58/18  42.29/18 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         5.26/26   2.07/21   4.11/17   3.13/10   2.45/14   5.56/18   1.44/10   4.59/16   3.09/12   2.37/22   1.26/9    2.23/19   2.02/16   0.31/20 
 19 Buková Jana                    44.02  3.22/15   5.33/16   9.48/17  13.25/16  16.36/18  23.07/19  24.45/17  30.23/19  34.12/18  36.16/19  38.22/19  41.00/19  43.36/19  44.02/19 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.22/15   2.11/22   4.15/18   3.37/14   3.11/22   6.31/20   1.38/8    5.38/23   3.49/16   2.04/17   2.06/26   2.38/22   2.36/26   0.26/5  
 20 Balusková Ida                  44.28  3.49/22   5.41/20  10.42/21  14.52/22  17.56/23  23.07/19  25.53/21  31.03/21  36.08/20  37.55/20  39.51/20  42.03/20  43.57/20  44.28/20 
    SK OK 24 Praha                        3.49/22   1.52/15   5.01/24   4.10/19   3.04/17   5.11/8    2.46/24   5.10/19   5.05/24   1.47/7    1.56/22   2.12/15   1.54/10   0.31/20 
 21 Beranová Iva                   46.26  3.13/12   5.15/15   9.31/14  13.17/14  15.43/13  21.25/13  24.34/16  30.29/20  38.22/22  40.05/21  42.06/21  44.17/21  46.00/21  46.26/21 
    USK Praha                             3.13/12   2.02/19   4.16/19   3.46/16   2.26/8    5.42/15   3.09/26   5.55/24   7.53/28   1.43/6    2.01/25   2.11/14   1.43/5    0.26/5  
 22 Reichlová Jana                 48.02  3.39/18   5.39/18   9.39/15  13.52/18  17.37/20  24.45/23  26.55/23  33.16/22  38.09/21  40.53/23  42.39/22  45.18/22  47.36/22  48.02/22 
    SK Meteor Kačerov Praha               3.39/18   2.00/18   4.00/14   4.13/21   3.45/25   7.08/25   2.10/18   6.21/25   4.53/23   2.44/26   1.46/21   2.39/23   2.18/20   0.26/5  
 23 Zemková Helena                 48.21  3.33/17   5.46/21  10.18/20  14.31/20  17.40/21  24.15/22  26.41/22  33.24/24  38.42/23  40.40/22  42.54/23  45.41/23  47.52/23  48.21/23 
    SKOB Slaný                            3.33/17   2.13/23   4.32/20   4.13/21   3.09/21   6.35/21   2.26/20   6.43/26   5.18/25   1.58/13   2.14/27   2.47/24   2.11/19   0.29/14 
 24 Přibíková Monika               48.58  3.45/19   6.09/23  10.47/22  15.18/24  19.10/24  25.47/24  28.22/24  33.21/23  39.37/24  41.44/24  43.28/24  45.52/24  48.23/24  48.58/24 
    SK Praga                              3.45/19   2.24/26   4.38/22   4.31/23   3.52/27   6.37/22   2.35/23   4.59/16   6.16/27   2.07/18   1.44/19   2.24/20   2.31/25   0.35/25 
 25 Straková Jana                  49.54  3.57/24   6.18/24  11.06/23  17.14/26  21.39/26  28.33/26  31.35/26  37.00/26  40.57/26  43.16/26  44.57/26  46.53/25  49.22/25  49.54/25 
    SKOB Slaný                            3.57/24   2.21/25   4.48/23   6.08/28   4.25/28   6.54/23   3.02/25   5.25/20   3.57/18   2.19/21   1.41/18   1.56/9    2.29/22   0.32/23 
 26 Dudíková Hana                  50.45  3.53/23   6.45/25  11.51/26  16.01/25  19.40/25  27.50/25  30.13/25  35.42/25  39.38/25  42.38/25  44.34/25  47.35/26  50.12/26  50.45/26 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.53/23   2.52/27   5.06/25   4.10/19   3.39/23   8.10/27   2.23/19   5.29/22   3.56/17   3.00/27   1.56/22   3.01/27   2.37/27   0.33/24 
 27 Geislerová Dita                58.52  6.21/29   8.38/27  13.50/27  18.36/27  22.19/27  31.23/27  34.48/27  42.32/27  47.22/27  50.02/27  52.24/27  55.22/27  58.17/27  58.52/27 
    KOB Kladno                            6.21/29   2.17/24   5.12/26   4.46/25   3.43/24   9.04/29   3.25/27   7.44/28   4.50/21   2.40/23   2.22/28   2.58/26   2.55/29   0.35/25 
 28 Pračková Zita                  76.14  5.27/27   9.26/28  32.52/29  37.55/29  41.45/29  49.10/29  53.32/29  60.37/29  64.36/29  67.59/29  69.59/29  72.54/29  75.23/29  76.14/28 
    OB Říčany                             5.27/27   3.59/29  23.26/29   5.03/27   3.50/26   7.25/26   4.22/28   7.05/27   3.59/19   3.23/29   2.00/24   2.55/25   2.29/22   0.51/28 
 29 Setínková Zuzana               76.19  6.15/28   9.34/29  20.01/28  26.35/28  31.28/28  39.43/28  44.17/28  54.33/28  59.59/28  63.19/28  69.10/28  72.41/28  75.21/28  76.19/29 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.15/28   3.19/28  10.27/28   6.34/29   4.53/29   8.15/28   4.34/29  10.16/29   5.26/26   3.20/28   5.51/29   3.31/29   2.40/28   0.58/29 
    Kyselová Jana              DISK       3.36/     5.32/     9.22/         /    13.40/    19.34/    21.43/    26.15/    31.24/    33.43/    35.27/    37.43/    40.08/    40.36/   
    SKOB Roudnice nad Labem               3.36/     1.56/     3.50/         /         /     5.54/     2.09/     4.32/     5.09/     2.19/     1.44/     2.16/     2.25/     0.28/   
    Nová Jana                  DISK       4.23/     7.21/    13.19/         /    17.08/    22.30/    27.46/    33.14/    36.00/    39.41/    41.24/    43.35/    45.46/    46.07/   
    OK Dobříš                             4.23/     2.58/     5.58/         /         /     5.22/     5.16/     5.28/     2.46/     3.41/     1.43/     2.11/     2.11/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.8km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-56      3-41      4-52      5-54      6-59      7-58      8-55      9-100   
  1 Kavková Dana                   26.23  3.07/2    5.10/3    6.33/2    9.53/1*  15.16/1*  17.06/1*  20.40/1*  23.40/1*  25.56/1*  26.23/1* 
    OK Sparta Praha                       3.07/2    2.03/5    1.23/4    3.20/2    5.23/1*   1.50/4    3.34/1*   3.00/2    2.16/1*   0.27/8  
  2 Voltrová Svatava               27.33  3.04/1*   4.55/1*   7.04/6   10.33/4   16.17/3   18.02/3   21.41/2   24.45/2   27.08/2   27.33/2  
    OK Roztoky                            3.04/1*   1.51/2    2.09/43   3.29/5    5.44/4    1.45/3    3.39/3    3.04/5    2.23/4    0.25/4  
  3 Klusáková Jitka                27.53  3.26/15   5.48/9    7.26/9   10.52/7   16.38/4   18.15/4   22.01/3   25.00/3   27.30/3   27.53/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.26/15   2.22/9    1.38/23   3.26/4    5.46/5    1.37/1*   3.46/4    2.59/1*   2.30/8    0.23/1* 
  4 Slavíková Kateřina             28.54  3.13/5    5.21/5    6.45/4   10.25/2   16.47/6   18.49/5   22.36/5   25.54/5   28.28/4   28.54/4  
    SK Praga                              3.13/5    2.08/6    1.24/5    3.40/7    6.22/11   2.02/10   3.47/5    3.18/7    2.34/11   0.26/5  
  5 Forstová Lenka                 29.24  3.13/5    4.59/2    6.29/1*  10.33/4   16.16/2   18.00/2   22.12/4   25.49/4   29.00/5   29.24/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.13/5    1.46/1*   1.30/9    4.04/17   5.43/3    1.44/2    4.12/13   3.37/16   3.11/28   0.24/2  
  6 Mrázová Pavla                  29.30  3.41/23   5.41/7    7.13/7   11.37/13  17.35/8   19.28/8   23.22/7   26.44/7   29.03/6   29.30/6  
    KOB Dobřichovice                      3.41/23   2.00/3    1.32/14   4.24/27   5.58/7    1.53/6    3.54/8    3.22/8    2.19/2    0.27/8  
  7 Komersová Jana                 29.47  3.09/3    8.29/37   9.39/33  12.45/24  18.17/15  20.08/12  23.58/9   26.59/8   29.19/7   29.47/7  
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         3.09/3    5.20/42   1.10/1*   3.06/1*   5.32/2    1.51/5    3.50/6    3.01/4    2.20/3    0.28/12 
  8 Nováková Marie                 30.09  3.11/4    5.13/4    6.37/3   10.30/3   17.11/7   19.22/7   22.56/6   26.37/6   29.35/8   30.09/8  
    SK OK 24 Praha                        3.11/4    2.02/4    1.24/5    3.53/12   6.41/14   2.11/12   3.34/1*   3.41/17   2.58/24   0.34/31 
  9 Procházková Miluše             30.18  3.40/21   6.09/14   7.40/15  11.35/12  17.58/11  19.53/10  23.55/8   27.19/10  29.50/10  30.18/9  
    KOB Dobřichovice                      3.40/21   2.29/16   1.31/11   3.55/13   6.23/12   1.55/8    4.02/10   3.24/9    2.31/10   0.28/12 
 10 Valentová Helena               30.23  3.34/19   6.17/21   7.51/19  11.39/15  18.05/13  20.03/11  24.06/11  27.06/9   29.47/9   30.23/10 
    SK OK 24 Praha                        3.34/19   2.43/21   1.34/15   3.48/10   6.26/13   1.58/9    4.03/11   3.00/2    2.41/12   0.36/37 
 11 Kettnerová Lenka               30.24  3.25/12   6.23/23   7.51/19  11.38/14  17.55/9   19.49/9   23.59/10  27.31/11  29.56/11  30.24/11 
    TJ Sokol Hostivice                    3.25/12   2.58/28   1.28/8    3.47/9    6.17/9    1.54/7    4.10/12   3.32/14   2.25/5    0.28/12 
 12 Tichá Jana                     30.38  3.23/9    5.55/10   7.26/9   10.46/6   16.39/5   19.17/6   24.15/12  27.41/12  30.08/12  30.38/12 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         3.23/9    2.32/17   1.31/11   3.20/2    5.53/6    2.38/30   4.58/29   3.26/10   2.27/6    0.30/17 
 13 Červinková Jitka               31.18  3.32/18   5.57/11   7.28/11  10.59/8   17.56/10  20.11/13  25.05/15  28.22/13  30.52/13  31.18/13 
    SK OK 24 Praha                        3.32/18   2.25/11   1.31/11   3.31/6    6.57/18   2.15/16   4.54/25   3.17/6    2.30/8    0.26/5  
 14 Smolková Alena                 32.11  3.25/12   5.37/6    7.14/8   11.18/9   18.24/17  20.38/14  24.33/13  28.30/14  31.39/14  32.11/14 
    SK Praga                              3.25/12   2.12/7    1.37/22   4.04/17   7.06/22   2.14/14   3.55/9    3.57/22   3.09/27   0.32/23 
 15 Klašková Kateřina              32.25  3.20/8    6.08/13   7.43/16  11.28/11  18.13/14  20.44/15  24.58/14  28.59/15  31.53/16  32.25/15 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.20/8    2.48/25   1.35/16   3.45/8    6.45/15   2.31/27   4.14/14   4.01/24   2.54/21   0.32/23 
 16 Němečková Jarmila              32.26  3.24/10   6.09/14   7.39/14  11.44/17  18.42/19  20.59/16  25.34/16  29.03/16  31.49/15  32.26/16 
    USK Praha                             3.24/10   2.45/22   1.30/9    4.05/19   6.58/19   2.17/17   4.35/18   3.29/12   2.46/15   0.37/42 
 17 Tihonová Jindra                33.46  3.31/16   6.09/14   7.36/13  11.39/15  18.31/18  21.30/18  26.34/20  30.22/17  33.19/17  33.46/17 
    KOB TRETRA Praha                      3.31/16   2.38/18   1.27/7    4.03/16   6.52/16   2.59/34   5.04/30   3.48/21   2.57/23   0.27/8  
 18 Ježková Regina                 34.08  3.48/26   6.11/19   7.47/17  12.48/25  20.13/27  22.18/24  27.01/22  30.45/20  33.36/18  34.08/18 
    SK Praga                              3.48/26   2.23/10   1.36/17   5.01/37   7.25/29   2.05/11   4.43/22   3.44/19   2.51/19   0.32/23 
 19 Svobodná Eva                   34.19  3.44/25   6.10/18   7.52/21  11.48/18  18.03/12  21.23/17  25.59/17  30.56/21  33.46/19  34.19/19 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.44/25   2.26/12   1.42/29   3.56/14   6.15/8    3.20/39   4.36/19   4.57/39   2.50/18   0.33/27 
 20 Nováková Irena                 34.27  3.48/26   6.16/20   7.55/22  12.19/21  19.24/21  21.50/21  26.22/19  30.25/18  33.49/20  34.27/20 
    SK OK 24 Praha                        3.48/26   2.28/14   1.39/25   4.24/27   7.05/21   2.26/23   4.32/17   4.03/26   3.24/33   0.38/44 
 21 Svitáková Ivana                34.30  3.14/7    5.41/7    6.53/5   12.04/19  19.45/23  22.30/26  26.55/21  30.58/22  33.59/21  34.30/21 
    PSK Olymp Praha                       3.14/7    2.27/13   1.12/2    5.11/40   7.41/33   2.45/32   4.25/15   4.03/26   3.01/25   0.31/19 
 22 Dudová Hana                    35.04  3.51/30   6.48/27   8.29/25  12.51/27  20.08/26  22.27/25  27.09/24  31.10/23  34.30/22  35.04/22 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.51/30   2.57/27   1.41/28   4.22/25   7.17/27   2.19/19   4.42/20   4.01/24   3.20/30   0.34/31 
 23 Doležalová Vlasta              35.15  3.55/31   6.23/23   8.15/24  12.39/23  20.24/28  22.43/27  27.14/25  31.11/24  34.45/23  35.15/23 
    SK Praga                              3.55/31   2.28/14   1.52/33   4.24/27   7.45/35   2.19/19   4.31/16   3.57/22   3.34/39   0.30/17 
 24 Michálková Jiřina              35.35  3.24/10   6.09/14   7.49/18  12.24/22  19.53/25  22.10/23  27.02/23  31.13/25  34.57/24  35.35/24 
    USK Praha                             3.24/10   2.45/22   1.40/27   4.35/31   7.29/31   2.17/17   4.52/24   4.11/29   3.44/41   0.38/44 
 25 Svobodová Lenka                35.36  3.31/16   6.20/22   7.56/23  12.07/20  19.22/20  21.35/19  26.21/18  30.36/19  35.07/25  35.36/25 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.31/16   2.49/26   1.36/17   4.11/21   7.15/26   2.13/13   4.46/23   4.15/33   4.31/45   0.29/16 
 26 Havlíčková Jindra              36.02  3.55/31   7.10/31   8.46/29  13.00/28  20.32/30  23.34/30  28.28/26  32.41/26  35.30/26  36.02/26 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         3.55/31   3.15/34   1.36/17   4.14/23   7.32/32   3.02/35   4.54/25   4.13/32   2.49/17   0.32/23 
 27 Řadová Jaromíra                36.25  3.40/21   9.14/42  10.32/38  14.46/35  21.59/33  25.21/36  29.13/30  32.46/27  36.01/27  36.25/27 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.40/21   5.34/44   1.18/3    4.14/23   7.13/25   3.22/41   3.52/7    3.33/15   3.15/29   0.24/2  
 28 Hlubučková Šárka               36.36  4.25/40   7.03/29   8.42/28  12.49/26  19.52/24  22.44/28  29.15/31  33.21/30  36.05/28  36.36/28 
    SK Kamenice                           4.25/40   2.38/18   1.39/25   4.07/20   7.03/20   2.52/33   6.31/36   4.06/28   2.44/14   0.31/19 
 29 Wolkerová Dagmar               36.37  4.27/41   7.06/30   8.58/30  14.01/32  21.13/31  23.35/31  29.09/29  33.20/29  36.11/30  36.37/29 
    TJ Sokol Troja                        4.27/41   2.39/20   1.52/33   5.03/38   7.12/24   2.22/21   5.34/33   4.11/29   2.51/19   0.26/5  
 30 Kašparová Irena                36.43  3.48/26   6.46/26   8.31/27  13.07/29  20.25/29  22.48/29  28.31/27  33.06/28  36.10/29  36.43/30 
    SKOB Slaný                            3.48/26   2.58/28   1.45/31   4.36/32   7.18/28   2.23/22   5.43/34   4.35/36   3.04/26   0.33/27 
 31 Malačková Jana                 37.36  3.41/23   6.45/25   9.01/31  13.13/31  19.33/22  22.08/22  28.50/28  34.23/32  37.05/31  37.36/31 
    TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly     3.41/23   3.04/31   2.16/45   4.12/22   6.20/10   2.35/29   6.42/38   5.33/44   2.42/13   0.31/19 
 32 Šámalová Hana                  38.17  4.24/39   8.54/40  10.47/40  15.19/38  22.27/34  24.41/33  29.56/32  34.11/31  37.43/32  38.17/32 
    SK Praga                              4.24/39   4.30/41   1.53/35   4.32/30   7.08/23   2.14/14   5.15/32   4.15/33   3.32/37   0.34/31 
 33 Sládková Eva                   38.32  3.39/20   5.59/12   7.35/12  11.25/10  18.21/16  21.46/20  31.07/33  34.35/33  37.59/33  38.32/33 
    Sokol Tehov                           3.39/20   2.20/8    1.36/17   3.50/11   6.56/17   3.25/43   9.21/45   3.28/11   3.24/33   0.33/27 
 34 Hartlová Blanka                39.02  4.10/34   8.28/36  10.30/37  15.09/37  24.04/38  27.06/37  32.02/34  35.31/34  38.26/34  39.02/34 
    TJ Aero Odolena Voda                  4.10/34   4.18/40   2.02/40   4.39/33   8.55/44   3.02/35   4.56/28   3.29/12   2.55/22   0.36/37 
 35 Landovská Ivana                39.36  9.05/46  11.50/46  13.26/46  17.26/43  24.51/40  27.24/39  32.30/35  36.12/35  39.00/35  39.36/35 
    SK Praga                              9.05/46   2.45/22   1.36/17   4.00/15   7.25/29   2.33/28   5.06/31   3.42/18   2.48/16   0.36/37 
 36 Čermáková Gabriela             41.14  3.50/29   6.51/28   8.29/25  13.09/30  21.49/32  24.15/32  32.56/36  37.08/36  40.41/36  41.14/36 
    SK Kamenice                           3.50/29   3.01/30   1.38/23   4.40/34   8.40/43   2.26/23   8.41/44   4.12/31   3.33/38   0.33/27 
 37 Zavadilová Naďa                42.14  4.20/37   8.11/35   9.54/35  14.35/34  22.32/36  25.15/35  33.20/37  38.24/38  41.47/37  42.14/37 
    OK Sparta Praha                       4.20/37   3.51/35   1.43/30   4.41/35   7.57/36   2.43/31   8.05/41   5.04/40   3.23/32   0.27/8  
 38 Brázdilová Radka               43.16  4.14/35   7.23/32   9.17/32  14.23/33  22.30/35  24.59/34  33.38/38  38.14/37  42.21/38  43.16/38 
    TJ Aero Odolena Voda                  4.14/35   3.09/32   1.54/38   5.06/39   8.07/37   2.29/26   8.39/43   4.36/37   4.07/44   0.55/46 
 39 Čechmánková Helena             43.35  4.36/43   7.46/33   9.56/36  15.25/39  24.28/39  27.56/40  33.41/39  39.18/39  42.59/39  43.35/39 
    SK OK 24 Praha                        4.36/43   3.10/33   2.10/44   5.29/41   9.03/45   3.28/44   5.45/35   5.37/45   3.41/40   0.36/37 
 40 Illnerová Daniela              43.54  3.25/12  11.03/45  12.56/45  20.06/46  30.04/46  32.31/45  37.13/43  40.57/42  43.26/40  43.54/40 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.25/12   7.38/46   1.53/35   7.10/45   9.58/46   2.27/25   4.42/20   3.44/19   2.29/7    0.28/12 
 41 Hrabánková Ilona               44.35  5.12/45   9.03/41  11.01/42  16.43/41  25.22/43  28.44/43  35.22/40  40.10/40  43.58/41  44.35/41 
    OK Sparta Praha                       5.12/45   3.51/35   1.58/39   5.42/42   8.39/42   3.22/41   6.38/37   4.48/38   3.48/42   0.37/42 
 42 Čápová Irena                   45.02  4.33/42   8.50/39  10.57/41  16.44/42  25.09/42  28.30/42  35.32/41  40.37/41  44.27/42  45.02/42 
    OK Sparta Praha                       4.33/42   4.17/39   2.07/41   5.47/43   8.25/38   3.21/40   7.02/40   5.05/41   3.50/43   0.35/35 
 43 Zimmerová Lenka                46.47  4.18/36   9.41/43  11.34/43  16.31/40  25.03/41  28.19/41  36.50/42  41.18/43  46.16/43  46.47/43 
    OB SK Zvole                           4.18/36   5.23/43   1.53/35   4.57/36   8.32/40   3.16/38   8.31/42   4.28/35   4.58/46   0.31/19 
 44 Rusá Lenka                     46.54  4.48/44  10.27/44  12.48/44  19.26/44  27.58/45  31.01/44  37.45/44  42.59/44  46.20/44  46.54/44 
    KOB Dobřichovice                      4.48/44   5.39/45   2.21/46   6.38/44   8.32/40   3.03/37   6.44/39   5.14/42   3.21/31   0.34/31 
 45 Foglarová Naďa                 47.34  4.00/33   7.57/34   9.42/34  19.52/45  27.34/44  33.12/46  38.06/45  43.32/45  46.58/45  47.34/45 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.00/33   3.57/37   1.45/31  10.10/46   7.42/34   5.38/46   4.54/25   5.26/43   3.26/36   0.36/37 
 46 Líbalová Marcela               50.25  4.21/38   8.34/38  10.42/39  15.04/36  23.31/37  27.18/38  38.31/46  46.25/46  49.50/46  50.25/46 
    SKOB Roudnice nad Labem               4.21/38   4.13/38   2.08/42   4.22/25   8.27/39   3.47/45  11.13/46   7.54/46   3.25/35   0.35/35 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.7km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-31      3-56      4-41      5-52      6-54      7-59      8-44      9-55     10-100   
  1 Haňkovská Jana                 35.05  2.29/1*   6.16/3    8.05/2    9.55/2   14.06/2   20.52/2   23.03/1*  25.38/1*  32.02/1*  34.37/1*  35.05/1* 
    SK Praga                              2.29/1*   3.47/6    1.49/3    1.50/7    4.11/2    6.46/1*   2.11/2    2.35/7    6.24/2    2.35/2    0.28/2  
  2 Cabrnochová Hana               35.55  2.37/2    6.08/2    8.26/3   10.12/3   14.32/3   21.51/3   23.56/2   25.42/2   32.15/2   35.32/2   35.55/2  
    KOB Kladno                            2.37/2    3.31/5    2.18/6    1.46/4    4.20/4    7.19/3    2.05/1*   1.46/3    6.33/3    3.17/8    0.23/1* 
  3 Kubátová Milada                36.43  5.41/15   8.53/12  10.34/10  12.07/9   16.23/8   24.02/6   26.34/6   28.17/6   33.45/4   36.10/3   36.43/3  
    SK Praga                              5.41/15   3.12/3    1.41/2    1.33/1*   4.16/3    7.39/6    2.32/5    1.43/2    5.28/1*   2.25/1*   0.33/4  
  4 Jůzková Jaroslava              37.14  2.45/3    5.54/1*   7.27/1*   9.03/1*  13.36/1*  20.51/1*  24.19/3   25.55/3   33.29/3   36.46/4   37.14/4  
    OK Sparta Praha                       2.45/3    3.09/1*   1.33/1*   1.36/3    4.33/5    7.15/2    3.28/11   1.36/1*   7.34/7    3.17/8    0.28/2  
  5 Dohnalová Dana                 38.16  3.20/9    6.39/5    8.46/4   10.33/4   14.42/4   23.30/4   25.45/4   27.46/4   34.24/5   37.31/5   38.16/5  
    USK Praha                             3.20/9    3.19/4    2.07/5    1.47/5    4.09/1*   8.48/13   2.15/3    2.01/5    6.38/4    3.07/5    0.45/14 
  6 Křížová Zdenka                 39.09  3.16/8    7.14/9    9.15/6   10.49/5   16.19/7   23.53/5   26.19/5   28.07/5   35.15/6   38.35/6   39.09/6  
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           3.16/8    3.58/11   2.01/4    1.34/2    5.30/13   7.34/5    2.26/4    1.48/4    7.08/6    3.20/10   0.34/7  
  7 Stehnová Hana                  42.11  3.15/7    7.06/7    9.38/7   11.31/8   16.14/6   24.50/8   27.45/8   30.27/7   38.23/7   41.38/7   42.11/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.15/7    3.51/7    2.32/9    1.53/8    4.43/6    8.36/11   2.55/8    2.42/8    7.56/8    3.15/7    0.33/4  
  8 Jelínková Radana               44.30  3.09/6    6.20/4    9.06/5   11.02/6   15.55/5   24.50/8   27.42/7   31.40/9   40.17/8   43.54/8   44.30/8  
    SK Praga                              3.09/6    3.11/2    2.46/11   1.56/9    4.53/8    8.55/14   2.52/7    3.58/14   8.37/11   3.37/12   0.36/8  
  9 Dlasková Anna                  45.10  3.20/9    7.12/8   10.31/9   12.37/10  17.45/10  26.19/10  29.20/10  32.25/10  41.29/9   44.34/9   45.10/9  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.20/9    3.52/8    3.19/15   2.06/10   5.08/10   8.34/10   3.01/9    3.05/11   9.04/13   3.05/4    0.36/8  
 10 Lohrová Jarmila                45.21  4.02/11   8.02/11  10.47/12  12.57/11  17.51/11  26.21/11  32.26/13  34.28/12  41.35/10  44.45/10  45.21/10 
    OK Sparta Praha                       4.02/11   4.00/12   2.45/10   2.10/12   4.54/9    8.30/9    6.05/15   2.02/6    7.07/5    3.10/6    0.36/8  
 11 Beranová Vlasta                45.45  4.38/14   9.11/13  12.13/13  14.28/13  19.38/13  27.46/12  30.30/11  33.59/11  42.06/11  45.07/11  45.45/11 
    Slovan Praha                          4.38/14   4.33/13   3.02/14   2.15/14   5.10/11   8.08/7    2.44/6    3.29/13   8.07/9    3.01/3    0.38/11 
 12 Nováková Jiřina                46.45  2.54/4    6.48/6    9.41/8   11.29/7   16.39/9   24.04/7   27.53/9   30.46/8   42.13/12  46.12/12  46.45/12 
    Slovan Praha                          2.54/4    3.54/10   2.53/13   1.48/6    5.10/11   7.25/4    3.49/14   2.53/10  11.27/14   3.59/13   0.33/4  
 13 Hejtmánková Alena              49.35  3.06/5   10.22/14  12.44/14  14.52/14  21.14/14  30.01/15  33.41/15  36.26/14  44.51/13  48.57/13  49.35/13 
    KOB TRETRA Praha                      3.06/5    7.16/14   2.22/7    2.08/11   6.22/15   8.47/12   3.40/13   2.45/9    8.25/10   4.06/14   0.38/11 
 14 Dvořáková Ladislava            50.07  4.25/13  12.00/15  14.27/15  16.40/15  21.29/15  29.52/14  33.00/14  37.06/15  45.51/14  49.27/14  50.07/14 
    SK Praga                              4.25/13   7.35/15   2.27/8    2.13/13   4.49/7    8.23/8    3.08/10   4.06/15   8.45/12   3.36/11   0.40/13 
 15 Zmeková Míla                   52.02  4.02/11   7.54/10  10.43/11  13.23/12  19.15/12  28.48/13  32.23/12  35.38/13  47.07/15  51.13/15  52.02/15 
    OOB Slavia Praha                      4.02/11   3.52/8    2.49/12   2.40/15   5.52/14   9.33/15   3.35/12   3.15/12  11.29/15   4.06/14   0.49/15 
    Jírová Monika             MSDISK          /         /    72.35/    74.47/    79.20/    92.42/    95.50/    98.56/   107.32/   111.11/   111.40/   
                                              /         /         /     2.12/     4.33/    13.22/     3.08/     3.06/     8.36/     3.39/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D75         1.8km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-54      3-63      4-59      5-60      6-55      7-46      8-62      9-100   
  1 Dolečková Míla                 77.10 22.08/1*  32.18/1*  38.17/1*  45.10/1*  51.34/1*  58.50/1*  67.35/1*  70.55/1*  75.48/1*  77.10/1* 
    TJ Sokol Troja                       22.08/1*  10.10/1*   5.59/1*   6.53/1*   6.24/1*   7.16/1*   8.45/1*   3.20/1*   4.53/1*   1.22/1* 
    Bláhová Blanka             DISK       6.14/     9.15/    12.37/    15.15/    19.43/    23.11/    26.35/    29.07/         /    32.22/   
    KČT Slavoj Praha                      6.14/     3.01/     3.22/     2.38/     4.28/     3.28/     3.24/     2.32/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-63      3-60      4-46      5-62      6-100   
  1 Nový Jáchym                    15.22  4.42/3    7.08/3    9.22/2   11.43/2   12.59/2   14.52/1*  15.22/1* 
    OK Dobříš                             4.42/3    2.26/6    2.14/1*   2.21/5    1.16/3    1.53/10   0.30/17 
  2 Baldrián Tomáš                 15.26  3.36/1*   5.40/1*   9.18/1*  11.34/1*  12.58/1*  14.58/2   15.26/2  
    USK Praha                             3.36/1*   2.04/1*   3.38/11   2.16/4    1.24/4    2.00/14   0.28/11 
  3 Janda Jakub                    15.57  4.25/2    6.32/2    9.54/3   11.56/3   13.41/3   15.32/3   15.57/3  
    OK Dobříš                             4.25/2    2.07/2    3.22/7    2.02/2    1.45/8    1.51/8    0.25/6  
  4 Jirkovský Jan                  20.49  5.34/7    9.21/6   12.46/5   16.53/6   18.30/5   20.25/4   20.49/4  
    SKOB Slaný                            5.34/7    3.47/14   3.25/9    4.07/12   1.37/6    1.55/12   0.24/5  
  5 Bláha Matyáš                   21.56  9.10/14  11.32/12  16.22/12  18.27/8   20.12/6   21.38/5   21.56/5  
    KČT Slavoj Praha                      9.10/14   2.22/4    4.50/13   2.05/3    1.45/8    1.26/3    0.18/1* 
  6 Bláha Vojtěch                  22.14  7.14/11   9.39/8   12.22/4   14.50/4   16.05/4   21.52/6   22.14/6  
    KČT Slavoj Praha                      7.14/11   2.25/5    2.43/3    2.28/7    1.15/2    5.47/17   0.22/3  
  7 Pavlík Matěj                   23.04  6.39/10  11.22/11  14.46/9   17.32/7   20.24/7   22.36/7   23.04/7  
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.39/10   4.43/16   3.24/8    2.46/8    2.52/16   2.12/16   0.28/11 
  8 Kužel jan                      23.31  5.04/6    7.57/5   13.43/6   20.04/11  21.12/8   23.04/8   23.31/8  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.04/6    2.53/7    5.46/17   6.21/15   1.08/1*   1.52/9    0.27/10 
  9 Kalous Tomáš                   24.07  6.26/9   10.54/9   16.03/10  19.33/9   21.33/9   23.37/9   24.07/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.26/9    4.28/15   5.09/15   3.30/10   2.00/13   2.04/15   0.30/17 
 10 Španěl Benedikt                26.21  6.24/8    9.30/7   13.51/7   16.14/5   24.02/10  25.59/10  26.21/10 
    OK Dobříš                             6.24/8    3.06/8    4.21/12   2.23/6    7.48/17   1.57/13   0.22/3  
 11 Dudla Teodor                   29.30 18.26/17  20.33/15  23.53/16  25.54/13  27.39/11  29.05/11  29.30/11 
    OK Dobříš                            18.26/17   2.07/2    3.20/6    2.01/1*   1.45/8    1.26/3    0.25/6  
 12 Jiras Jenda                    29.42  4.42/3    7.56/4   22.35/14  25.45/12  27.51/12  29.16/12  29.42/12 
    OK Dobříš                             4.42/3    3.14/10  14.39/18   3.10/9    2.06/14   1.25/2    0.26/9  
 13 Zelenka Vincent                35.41  8.39/13  25.06/18  27.57/17  31.32/14  33.58/14  35.21/13  35.41/13 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          8.39/13  16.27/18   2.51/5    3.35/11   2.26/15   1.23/1*   0.20/2  
 14 Nápravník Jiří                 37.43  7.40/12  11.14/10  14.41/8   19.52/10  35.22/15  37.15/14  37.43/14 
    SK Los Mělník                         7.40/12   3.34/13   3.27/10   5.11/13  15.30/18   1.53/10   0.28/11 
 15 Trnka Marek                    39.39 21.14/18  24.42/17  29.56/18  35.51/16  37.38/16  39.10/15  39.39/15 
    USK Praha                            21.14/18   3.28/12   5.14/16   5.55/14   1.47/11   1.32/5    0.29/16 
 16 Bejvl Marek                    39.43 12.44/15  16.00/14  21.02/13  31.44/15  33.20/13  39.15/16  39.43/16 
    SK Los Mělník                        12.44/15   3.16/11   5.02/14  10.42/16   1.36/5    5.55/18   0.28/11 
 17 Arnot František                43.38  4.58/5   13.17/13  16.06/11  39.42/17  41.26/17  43.13/17  43.38/17 
    Cirkus Čakovice                       4.58/5    8.19/17   2.49/4   23.36/18   1.44/7    1.47/7    0.25/6  
 18 Španěl Vojtěch                 49.46 18.05/16  21.16/16  23.38/15  45.47/18  47.34/18  49.18/18  49.46/18 
    OK Dobříš                            18.05/16   3.11/9    2.22/2   22.09/17   1.47/11   1.44/6    0.28/11 
    Škraňka Marek              DISK           /    31.43/    45.30/         /         /    63.27/    64.13/   
    PSK Olymp Praha                           /         /    13.47/         /         /         /     0.46/   
    Janata Diviš               DISK           /    28.14/    41.05/         /         /    63.03/    63.44/   
                                              /         /    12.51/         /         /         /     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-64      3-59      4-63      5-61      6-60      7-67      8-69      9-100   
  1 Kabát Martin                   27.22  1.12/7    5.50/4    9.15/2   11.22/1*  13.37/1*  16.03/1*  21.23/1*  24.30/1*  26.58/1*  27.22/1* 
    KOB TRETRA Praha                      1.12/6    4.38/5    3.25/1*   2.07/2    2.15/3    2.26/1*   5.20/15   3.07/2    2.28/13   0.24/5  
  2 Jíra Filip                     28.16  1.33/11   5.58/5    9.32/3   12.24/3   15.11/3   18.45/3   22.24/3   25.54/2   27.51/2   28.16/2  
    OK Roztoky                            1.33/10   4.25/2    3.34/2    2.52/12   2.47/8    3.34/5    3.39/5    3.30/7    1.57/7    0.25/8  
  3 Milota Jakub                   29.58  0.57/2    4.47/1*   9.13/1*  11.34/2   13.49/2   17.41/2   22.18/2   27.23/3   29.33/3   29.58/3  
    SK Kamenice                           0.57/1*   3.50/1*   4.26/4    2.21/4    2.15/3    3.52/10   4.37/8    5.05/17   2.10/10   0.25/8  
  4 Lorenc Vašík                   30.26  3.02/19   8.57/14  14.09/12  16.42/10  18.39/8   21.54/8   24.55/4   28.10/4   30.02/4   30.26/4  
    OK Dobříš                             3.02/18   5.55/10   5.12/6    2.33/6    1.57/1*   3.15/3    3.01/4    3.15/4    1.52/4    0.24/5  
  5 Jedlička Jakub                 30.35  1.36/14   6.39/7   12.06/7   14.16/6   17.21/5   21.01/5   25.04/6   28.14/5   30.10/5   30.35/5  
    SK Kamenice                           1.36/13   5.03/7    5.27/7    2.10/3    3.05/9    3.40/7    4.03/7    3.10/3    1.56/6    0.25/8  
  6 Solar Adam                     31.56  1.08/5    5.35/2   11.37/6   14.03/5   17.34/6   21.09/6   24.56/5   29.26/6   31.35/6   31.56/6  
                                          1.08/4    4.27/3    6.02/12   2.26/5    3.31/14   3.35/6    3.47/6    4.30/15   2.09/9    0.21/2  
  7 Černý Antonín                  33.57  1.04/4    7.00/8   11.18/5   14.27/7   17.03/4   20.33/4   25.46/7   30.42/7   33.28/7   33.57/7  
    KOB TRETRA Praha                      1.04/3    5.56/11   4.18/3    3.09/16   2.36/7    3.30/4    5.13/14   4.56/16   2.46/18   0.29/16 
  8 Bartaloš Matyáš                34.08  1.28/10   6.26/6   11.13/4   13.50/4   17.49/7   21.33/7   26.12/8   31.18/8   33.45/8   34.08/8  
    Neregistrovaní                        1.28/9    4.58/6    4.47/5    2.37/8    3.59/16   3.44/9    4.39/9    5.06/18   2.27/12   0.23/3  
  9 Hronza Štěpán                  34.13  3.03/20  10.35/20  16.08/15  18.46/14  22.51/14  25.46/10  28.45/9   32.04/9   33.49/9   34.13/9  
    OK Dobříš                             3.03/19   7.32/16   5.33/8    2.38/9    4.05/17   2.55/2    2.59/3    3.19/5    1.45/1*   0.24/5  
 10 Plch Matyáš                    34.28  3.30/22   7.57/12  13.39/11  16.35/8   19.56/9   23.37/9   29.25/10  32.06/10  34.03/10  34.28/10 
    Neregistrovaní                        3.30/21   4.27/3    5.42/10   2.56/13   3.21/12   3.41/8    5.48/17   2.41/1*   1.57/7    0.25/8  
 11 Sedláček Patrik                36.48  1.35/13   7.01/9   13.37/9   16.40/9   19.56/9   25.46/10  30.45/11  34.26/11  36.19/11  36.48/11 
    OK Roztoky                            1.35/12   5.26/8    6.36/16   3.03/15   3.16/11   5.50/15   4.59/12   3.41/8    1.53/5    0.29/16 
 12 Bernard Vilém                  38.31  1.17/8    7.08/10  13.38/10  17.31/12  21.39/13  27.58/13  32.53/12  36.21/12  38.12/12  38.31/12 
    OK Dobříš                             1.17/7    5.51/9    6.30/13   3.53/20   4.08/19   6.19/16   4.55/11   3.28/6    1.51/2    0.19/1* 
 13 Horák Martin                   40.37  1.41/16   9.34/16  17.31/18  20.16/17  23.44/16  28.00/14  33.04/13  38.13/14  40.04/13  40.37/13 
    USK Praha                             1.41/15   7.53/17   7.57/19   2.45/11   3.28/13   4.16/12   5.04/13   5.09/19   1.51/2    0.33/20 
 14 Černý Matouš                   41.21  1.40/15   7.59/13  13.36/8   17.47/13  20.21/11  27.38/12  33.54/14  38.10/13  40.46/14  41.21/14 
    KOB TRETRA Praha                      1.40/14   6.19/13   5.37/9    4.11/22   2.34/6    7.17/18   6.16/18   4.16/13   2.36/16   0.35/21 
 15 Reichl Martin                  45.05  1.24/9   11.02/21  17.35/19  21.06/18  24.50/18  31.58/16  37.24/16  41.30/15  44.36/15  45.05/15 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.24/8    9.38/20   6.33/14   3.31/17   3.44/15   7.08/17   5.26/16   4.06/9    3.06/20   0.29/16 
 16 Jiras Antonín                  45.40  2.10/18  10.06/19  15.48/14  19.40/15  23.45/17  29.33/15  36.10/15  41.53/16  45.12/16  45.40/16 
    OK Dobříš                             2.10/17   7.56/18   5.42/10   3.52/19   4.05/17   5.48/14   6.37/19   5.43/20   3.19/22   0.28/15 
 17 Skripnik Nikola                46.39  1.11/6    7.26/11  14.44/13  17.25/11  20.35/12  36.38/18  39.35/17  43.41/17  46.12/17  46.39/17 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.11/5    6.15/12   7.18/17   2.41/10   3.10/10  16.03/20   2.57/2    4.06/9    2.31/15   0.27/14 
 18 Šubrt Vojtěch                  50.42  1.00/3    9.39/17  18.38/20  21.12/19  23.26/15  40.43/19  43.39/19  48.06/19  50.16/18  50.42/18 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.00/2    8.39/19   8.59/20   2.34/7    2.14/2   17.17/21   2.56/1*   4.27/14   2.10/10   0.26/12 
 19 Geisler Richard                51.48  1.47/17   9.05/15  16.23/17  21.51/20  29.19/19  34.34/17  42.19/18  48.02/18  51.02/19  51.48/19 
    KOB Kladno                            1.47/16   7.18/15   7.18/17   5.28/23   7.28/22   5.15/13   7.45/21   5.43/20   3.00/19   0.46/23 
 20 Marada Vojtěch                 59.03  3.03/20   9.48/18  16.22/16  20.10/16  42.28/23  46.31/20  51.21/20  55.27/20  58.37/20  59.03/20 
    Cirkus Čakovice                       3.03/19   6.45/14   6.34/15   3.48/18  22.18/23   4.03/11   4.50/10   4.06/9    3.10/21   0.26/12 
 21 Bohatý Jan                     67.08  1.34/12  16.41/23  28.26/22  29.56/21  32.17/20  51.52/22  59.48/21  63.56/21  66.39/21  67.08/21 
    Slovan Praha                          1.34/11  15.07/22  11.45/21   1.30/1*   2.21/5   19.35/22   7.56/22   4.08/12   2.43/17   0.29/16 
 22 Mrázek Ondřej                  72.56-42.45/1*   5.42/3   31.23/23  35.16/23  40.51/22  50.04/21  59.51/22  68.07/22  72.33/22  72.56/22 
    Neregistrovaní                            /    53.37/23  25.41/23   3.53/20   5.35/21   9.13/19   9.47/23   8.16/22   4.26/23   0.23/3  
 23 Kavan Matěj                    76.48  3.57/23  13.50/22  27.42/21  30.42/22  34.53/21  55.14/23  62.09/23  73.43/23  76.12/23  76.48/23 
    Cirkus Čakovice                       3.57/22   9.53/21  13.52/22   3.00/14   4.11/20  20.21/23   6.55/20  11.34/23   2.29/14   0.36/22 
    Husák Ondřej               DISK       1.16/     5.44/    10.13/    14.09/    18.27/         /    24.34/    28.17/    30.10/    30.35/   
    SKOB Slaný                            1.16/     4.28/     4.29/     3.56/     4.18/         /         /     3.43/     1.53/     0.25/   
    Šťastný Tomáš              DISK       1.58/    10.28/    19.29/    29.14/         /         /         /         /    36.09/    36.37/   
    KOB TRETRA Praha                      1.58/     8.30/     9.01/     9.45/         /         /         /         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-31      4-52      5-54      6-59      7-60      8-46      9-100   
  1 Škvor Adam                     21.29  3.04/7    4.43/5    5.46/5    8.12/2   13.29/2   15.12/1*  17.24/1*  19.29/2   21.05/1*  21.29/1* 
    SK Kamenice                           3.04/7    1.39/3    1.03/5    2.26/1*   5.17/5    1.43/1*   2.12/7    2.05/11   1.36/11   0.24/17 
  2 Kovářík Tomáš                  21.30  2.40/1*   4.31/3    5.38/3    8.30/4   13.38/3   15.32/2   17.37/2   19.21/1*  21.07/2   21.30/2  
    SK Kamenice                           2.40/1*   1.51/8    1.07/7    2.52/4    5.08/3    1.54/4    2.05/3    1.44/1*   1.46/18   0.23/12 
  3 Škácha Vít                     21.56  2.47/3    4.35/4    5.42/4    9.06/5   13.50/4   16.13/3   18.19/3   20.11/3   21.35/3   21.56/3  
    SK Kamenice                           2.47/3    1.48/6    1.07/7    3.24/11   4.44/1*   2.23/13   2.06/4    1.52/6    1.24/2    0.21/9  
  4 Malačka Milan                  23.04  2.42/2    4.25/2    5.24/2    7.56/1*  14.46/5   17.06/4   19.09/4   20.59/4   22.39/4   23.04/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.42/2    1.43/4    0.59/4    2.32/2    6.50/13   2.20/10   2.03/1*   1.50/4    1.40/14   0.25/19 
  5 Kučera Jáchym                  24.27  3.17/8    5.22/8    7.03/9   10.26/8   15.53/7   18.38/7   20.50/6   22.41/5   24.05/5   24.27/5  
    OK Dobříš                             3.17/8    2.05/15   1.41/21   3.23/9    5.27/7    2.45/21   2.12/7    1.51/5    1.24/2    0.22/10 
  6 Sedláček Jaroslav              25.03  3.49/11   6.07/13   7.29/13  10.56/10  16.22/9   18.41/8   20.55/7   22.57/7   24.37/6   25.03/6  
    OK Roztoky                            3.49/11   2.18/20   1.22/15   3.27/13   5.26/6    2.19/9    2.14/11   2.02/10   1.40/14   0.26/23 
  7 Švarc Antonín                  25.28  7.08/25   8.54/25   9.43/20  12.33/16  17.40/11  19.35/9   21.39/9   23.23/8   25.08/8   25.28/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     7.08/25   1.46/5    0.49/1*   2.50/3    5.07/2    1.55/5    2.04/2    1.44/1*   1.45/17   0.20/4  
  8 Hankovec Hugo                  25.38  2.47/3    4.13/1*   5.03/1*   8.19/3   13.27/1*  19.44/10  22.00/11  23.47/10  25.11/9   25.38/8  
    SK Kamenice                           2.47/3    1.26/1*   0.50/2    3.16/7    5.08/3    6.17/29   2.16/13   1.47/3    1.24/2    0.27/25 
  9 Chaloupka Viktor               25.39  4.56/23   6.32/16   8.34/16  11.53/14  18.00/13  19.46/11  21.53/10  23.50/11  25.19/10  25.39/9  
    SK Kamenice                           4.56/23   1.36/2    2.02/24   3.19/8    6.07/10   1.46/3    2.07/5    1.57/8    1.29/7    0.20/4  
 10 Víteček Jáchym                 25.49  2.49/5    4.51/7    5.55/6    9.29/7   15.33/6   18.05/5   20.34/5   22.47/6   24.49/7   25.49/10 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.49/5    2.02/13   1.04/6    3.34/14   6.04/9    2.32/16   2.29/15   2.13/15   2.02/21   1.00/29 
 11 Šubrt Matěj                    26.10  3.01/6    4.50/6    5.58/7    9.06/5   16.04/8   18.24/6   21.21/8   23.32/9   25.44/11  26.10/11 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.01/6    1.49/7    1.08/9    3.08/5    6.58/15   2.20/10   2.57/24   2.11/13   2.12/23   0.26/23 
 12 Renda Michal                   27.08  4.14/16   6.31/15   8.06/14  11.29/13  17.52/12  20.01/12  22.33/12  25.05/12  26.48/12  27.08/12 
    SK Kamenice                           4.14/16   2.17/19   1.35/18   3.23/9    6.23/11   2.09/6    2.32/16   2.32/21   1.43/16   0.20/4  
 13 Martínek Jaroslav              27.37  7.20/26   9.20/26  10.29/24  14.15/22  19.55/17  21.39/14  23.49/13  25.44/13  27.17/13  27.37/13 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          7.20/26   2.00/11   1.09/10   3.46/15   5.40/8    1.44/2    2.10/6    1.55/7    1.33/9    0.20/4  
 14 Hamet Petr                     28.37  4.01/14   6.02/12   7.14/11  10.28/9   17.24/10  21.24/13  24.08/14  26.46/16  28.14/14  28.37/14 
    OK Dobříš                             4.01/14   2.01/12   1.12/13   3.14/6    6.56/14   4.00/27   2.44/20   2.38/25   1.28/6    0.23/12 
 15 Kožina Štěpán                  28.38  3.18/9    5.32/9    7.03/9   11.10/12  19.10/15  22.01/16  24.14/15  26.43/15  28.19/15  28.38/15 
    SK Praga                              3.18/9    2.14/16   1.31/17   4.07/18   8.00/21   2.51/22   2.13/10   2.29/19   1.36/11   0.19/3  
 16 Trnka Martin jun               29.16  3.27/10   5.43/10   7.18/12  12.04/15  19.33/16  21.59/15  24.27/16  26.39/14  28.56/17  29.16/16 
    USK Praha                             3.27/10   2.16/18   1.35/18   4.46/21   7.29/18   2.26/14   2.28/14   2.12/14   2.17/24   0.20/4  
 17 Dudla Maxmilián                29.17  5.35/24   8.01/23   9.56/22  14.06/21  20.37/19  22.51/19  25.06/17  27.32/18  28.55/16  29.17/17 
    OK Dobříš                             5.35/24   2.26/21   1.55/22   4.10/19   6.31/12   2.14/8    2.15/12   2.26/17   1.23/1*   0.22/10 
 18 Hronza Jakub                   29.30  4.18/18   6.33/17   8.08/15  12.58/18  19.58/18  22.38/18  25.21/19  27.26/17  29.05/18  29.30/18 
    OK Dobříš                             4.18/18   2.15/17   1.35/18   4.50/22   7.00/16   2.40/18   2.43/19   2.05/11   1.39/13   0.25/19 
 19 Husák Zdeněk                   30.01  3.56/13   5.52/11   7.02/8   11.00/11  18.47/14  22.11/17  25.19/18  27.37/19  29.38/19  30.01/19 
    SKOB Slaný                            3.56/13   1.56/9    1.10/11   3.58/17   7.47/20   3.24/25   3.08/25   2.18/16   2.01/20   0.23/12 
 20 Horák Pavel ml.                31.21  4.13/15   6.50/18   8.51/18  13.17/19  20.58/21  23.26/21  26.14/21  28.54/21  30.57/20  31.21/20 
    USK Praha                             4.13/15   2.37/22   2.01/23   4.26/20   7.41/19   2.28/15   2.48/21   2.40/26   2.03/22   0.24/17 
 21 Miřácký Adam                   31.53  4.35/20   7.28/19   8.38/17  12.35/17  20.51/20  23.24/20  26.06/20  28.43/20  31.35/21  31.53/21 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.35/20   2.53/23   1.10/11   3.57/16   8.16/22   2.33/17   2.42/18   2.37/24   2.52/29   0.18/1* 
 22 Beránek Šimon                  32.47  7.54/27   9.58/27  11.11/26  14.35/23  21.39/22  25.22/22  28.16/22  30.50/22  32.19/22  32.47/22 
    Oddíl OB Kotlářka                     7.54/27   2.04/14   1.13/14   3.24/11   7.04/17   3.43/26   2.54/22   2.34/23   1.29/7    0.28/26 
 23 Svoboda Jáchym                 33.28  4.45/21   8.00/22  10.11/23  15.45/25  24.42/25  26.52/25  29.04/23  31.35/23  33.00/23  33.28/23 
    OK Roztoky                            4.45/21   3.15/25   2.11/25   5.34/26   8.57/23   2.10/7    2.12/7    2.31/20   1.25/5    0.28/26 
 24 Janeček Ondřej                 34.15  4.17/17   7.45/20   9.08/19  14.00/20  23.23/23  26.19/23  29.15/24  31.55/24  33.52/24  34.15/24 
    SOBSA                                 4.17/17   3.28/26   1.23/16   4.52/23   9.23/25   2.56/23   2.56/23   2.40/26   1.57/19   0.23/12 
 25 Hejsek Filip                   35.02  3.55/12   8.47/24   9.45/21  14.53/24  24.04/24  26.24/24  29.42/25  32.14/25  34.37/25  35.02/25 
    SK Kamenice                           3.55/12   4.52/29   0.58/3    5.08/25   9.11/24   2.20/10   3.18/26   2.32/21   2.23/26   0.25/19 
 26 Novobilský Daniel              35.46  4.25/19   6.23/14  10.50/25  15.50/26  26.28/26  29.11/26  31.47/26  33.48/26  35.21/26  35.46/26 
    KOB TRETRA Praha                      4.25/19   1.58/10   4.27/28   5.00/24  10.38/26   2.43/20   2.36/17   2.01/9    1.33/9    0.25/19 
 27 Albrecht Adam                  40.38  4.47/22   7.50/21  12.30/27  18.06/27  28.50/27  31.54/27  35.28/27  37.55/27  40.15/27  40.38/27 
    SK Kamenice                           4.47/22   3.03/24   4.40/29   5.36/27  10.44/27   3.04/24   3.34/27   2.27/18   2.20/25   0.23/12 
 28 Kraus Matěj                    51.26  8.36/28  12.28/28  16.06/29  23.03/28  36.33/28  39.14/28  43.25/28  48.27/28  51.08/28  51.26/28 
    OB SK Zvole                           8.36/28   3.52/27   3.38/27   6.57/28  13.30/28   2.41/19   4.11/28   5.02/29   2.41/28   0.18/1* 
 29 Swart Benjamín                 59.29  8.41/29  12.59/29  15.15/28  27.53/29  42.59/29  47.48/29  52.29/29  56.29/29  58.54/29  59.29/29 
    KOB Kladno                            8.41/29   4.18/28   2.16/26  12.38/29  15.06/29   4.49/28   4.41/29   4.00/28   2.25/27   0.35/28 
    Sobotka Vojtěch            DISK       4.10/     6.28/         /    10.51/    18.36/    21.19/    24.21/    27.18/    29.31/    29.55/   
    SK Praga                              4.10/     2.18/         /         /     7.45/     2.43/     3.02/     2.57/     2.13/     0.24/   
    Borovička Matěj            DISK           /    60.22/    58.51/         /         /         /         /         /    99.59/   100.27/   
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.             /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-47      4-40      5-56      6-52      7-54      8-44      9-45     10-100   
  1 Buk Petr                       34.19  2.48/1*   4.28/1*   7.46/1*  11.03/1*  15.20/1*  19.34/1*  24.49/1*  28.02/1*  31.15/1*  33.57/1*  34.19/1* 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.48/1*   1.40/1*   3.18/1*   3.17/1*   4.17/2    4.14/2    5.15/4    3.13/3    3.13/1*   2.42/4    0.22/10 
  2 Šafka Sebastian                37.15  3.09/2    5.13/2    8.51/2   12.21/2   16.30/2   21.56/2   26.57/2   29.46/2   34.17/2   36.54/2   37.15/2  
    SK Kamenice                           3.09/2    2.04/3    3.38/5    3.30/2    4.09/1*   5.26/11   5.01/2    2.49/1*   4.31/7    2.37/2    0.21/9  
  3 Valášek Václav                 39.20  3.15/3    5.20/3    8.55/3   12.42/3   18.58/5   23.14/3   29.17/3   32.10/3   36.25/3   39.03/3   39.20/3  
    SK Kamenice                           3.15/3    2.05/4    3.35/4    3.47/4    6.16/12   4.16/3    6.03/9    2.53/2    4.15/4    2.38/3    0.17/2  
  4 Longin Jan                     41.03  4.06/11   6.07/5   10.48/6   14.24/5   18.52/4   24.07/4   29.21/4   33.26/4   37.57/4   40.45/4   41.03/4  
    KOB TRETRA Praha                      4.06/11   2.01/2    4.41/8    3.36/3    4.28/3    5.15/9    5.14/3    4.05/7    4.31/7    2.48/7    0.18/4  
  5 Průša Kryštof                  42.14  3.29/5    5.54/4    9.12/4   13.16/4   18.18/3   24.15/5   29.32/5   34.33/5   38.53/5   41.49/5   42.14/5  
    USK Praha                             3.29/5    2.25/5    3.18/1*   4.04/5    5.02/6    5.57/16   5.17/5    5.01/13   4.20/5    2.56/9    0.25/14 
  6 Obuškevič Vojtěch              42.54  3.32/6    6.18/6    9.59/5   14.49/6   19.43/6   24.16/6   30.09/6   34.47/6   39.33/6   42.36/6   42.54/6  
    SK Praga                              3.32/6    2.46/9    3.41/6    4.50/9    4.54/4    4.33/5    5.53/8    4.38/11   4.46/10   3.03/14   0.18/4  
  7 Janda Ondřej                   44.38  5.20/18   7.56/12  11.14/7   15.18/7   20.20/7   26.16/7   31.36/7   36.35/7   41.08/7   44.08/7   44.38/7  
    OK Dobříš                             5.20/18   2.36/7    3.18/1*   4.04/5    5.02/6    5.56/15   5.20/6    4.59/12   4.33/9    3.00/11   0.30/24 
  8 Víšek Martin                   45.12  5.22/19   8.53/19  13.37/11  18.40/9   23.40/8   28.02/8   34.05/8   38.05/8   42.01/8   44.44/8   45.12/8  
    SK Kamenice                           5.22/19   3.31/16   4.44/9    5.03/10   5.00/5    4.22/4    6.03/9    4.00/6    3.56/3    2.43/5    0.28/22 
  9 Aschermann Martin              50.55  3.19/4    8.04/14  12.56/10  25.12/20  30.47/17  34.37/13  39.31/11  43.03/9   48.05/9   50.39/9   50.55/9  
    USK Praha                             3.19/4    4.45/23   4.52/11  12.16/31   5.35/10   3.50/1*   4.54/1*   3.32/4    5.02/14   2.34/1*   0.16/1* 
 10 Janeček Jiří                   51.43  5.26/20   8.13/17  14.21/12  18.56/11  26.34/11  32.05/10  38.15/10  43.21/10  48.18/10  51.19/10  51.43/10 
    KOB TRETRA Praha                      5.26/20   2.47/10   6.08/13   4.35/8    7.38/18   5.31/12   6.10/11   5.06/14   4.57/13   3.01/12   0.24/12 
 11 Tachezy Jan                    53.08  4.39/15   7.05/7   14.45/14  22.36/14  28.47/13  35.08/15  42.00/15  46.06/12  49.59/11  52.42/11  53.08/11 
    KOB Dobřichovice                      4.39/15   2.26/6    7.40/18   7.51/24   6.11/11   6.21/19   6.52/13   4.06/8    3.53/2    2.43/5    0.26/15 
 12 Čech Richard                   54.40  3.33/7    7.12/8   14.44/13  19.16/12  26.19/9   31.18/9   37.09/9   46.14/13  50.42/12  54.23/12  54.40/12 
    SKOB Slaný                            3.33/7    3.39/17   7.32/17   4.32/7    7.03/15   4.59/7    5.51/7    9.05/26   4.28/6    3.41/21   0.17/2  
 13 Bartoň Michal                  54.52  3.49/9   11.32/24  15.34/16  22.39/15  30.15/16  34.51/14  41.03/13  45.38/11  51.26/13  54.28/13  54.52/13 
    SK Kamenice                           3.49/9    7.43/31   4.02/7    7.05/23   7.36/17   4.36/6    6.12/12   4.35/10   5.48/17   3.02/13   0.24/12 
 14 Kdýr Matěj                     55.11  4.19/13   7.39/10  12.47/9   18.28/8   26.47/12  33.29/12  40.43/12  47.01/15  51.54/14  54.52/14  55.11/14 
    TJ Aero Odolena Voda                  4.19/13   3.20/14   5.08/12   5.41/12   8.19/20   6.42/20   7.14/17   6.18/20   4.53/11   2.58/10   0.19/6  
 15 Jirásek Kryštof                57.59  4.57/16   8.37/18  15.02/15  20.50/13  26.21/10  32.34/11  41.06/14  46.53/14  53.17/15  57.32/15  57.59/15 
    OK Roztoky                            4.57/16   3.40/18   6.25/14   5.48/14   5.31/9    6.13/18   8.32/22   5.47/17   6.24/21   4.15/24   0.27/18 
 16 Postolka Jonáš                 58.56  5.08/17   8.08/15  16.28/17  23.14/17  30.04/15  35.14/16  42.19/16  49.00/16  54.41/16  58.36/16  58.56/16 
    KOB Kladno                            5.08/17   3.00/11   8.20/21   6.46/21   6.50/13   5.10/8    7.05/16   6.41/23   5.41/16   3.55/22   0.20/7  
 17 Šplíchal Radim                 59.43  4.04/10   7.26/9   23.21/27  29.02/25  34.28/20  40.22/19  47.16/18  51.14/18  56.08/17  59.23/17  59.43/17 
    OB SK Zvole                           4.04/10   3.22/15  15.55/30   5.41/12   5.26/8    5.54/14   6.54/15   3.58/5    4.54/12   3.15/15   0.20/7  
 18 Melichna Matěj                 62.37  4.24/14   7.42/11  16.58/18  22.48/16  29.50/14  36.50/17  44.44/17  50.37/17  57.21/18  62.10/18  62.37/18 
    KOB Kladno                            4.24/14   3.18/13   9.16/24   5.50/15   7.02/14   7.00/22   7.54/19   5.53/19   6.44/22   4.49/26   0.27/18 
 19 Havelka Ondřej                 62.48  5.29/21   8.10/16  19.15/22  25.46/21  34.02/18  39.54/18  48.35/19  52.58/19  58.49/19  62.21/19  62.48/19 
    KOB TRETRA Praha                      5.29/21   2.41/8   11.05/26   6.31/20   8.16/19   5.52/13   8.41/24   4.23/9    5.51/18   3.32/18   0.27/18 
 20 Dudák Ladislav                 66.59  8.56/29  12.38/26  19.43/23  28.01/23  37.25/22  42.45/21  50.58/21  56.33/20  63.17/20  66.33/20  66.59/20 
    SKOB Slaný                            8.56/29   3.42/19   7.05/16   8.18/26   9.24/21   5.20/10   8.13/20   5.35/16   6.44/22   3.16/16   0.26/15 
 21 Buk Ondřej                     69.08  3.37/8    8.00/13  12.45/8   18.54/10  39.33/24  45.35/23  54.01/22  59.11/21  65.24/21  68.41/21  69.08/21 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.37/8    4.23/21   4.45/10   6.09/17  20.39/29   6.02/17   8.26/21   5.10/15   6.13/19   3.17/17   0.27/18 
 22 Blaha Petr                     72.38  6.02/24  10.43/22  17.42/19  26.15/22  39.10/23  46.18/24  54.58/23  61.32/23  67.50/22  72.12/22  72.38/22 
    SK Kamenice                           6.02/24   4.41/22   6.59/15   8.33/28  12.55/23   7.08/23   8.40/23   6.34/22   6.18/20   4.22/25   0.26/15 
 23 Sůra Heřman                    74.13  4.17/12   9.38/21  18.32/21  23.36/18  34.26/19  41.08/20  48.58/20  60.13/22  70.03/23  73.42/23  74.13/23 
    KOB TRETRA Praha                      4.17/12   5.21/26   8.54/23   5.04/11  10.50/22   6.42/20   7.50/18  11.15/29   9.50/26   3.39/20   0.31/25 
 24 Šťastný Petr                   76.17  7.17/27  12.43/27  20.52/24  28.54/24  43.07/26  50.16/25  60.22/25  66.09/25  71.44/24  75.40/24  76.17/24 
    KOB TRETRA Praha                      7.17/27   5.26/27   8.09/20   8.02/25  14.13/25   7.09/24  10.06/26   5.47/17   5.35/15   3.56/23   0.37/29 
 25 Andres Martin                  78.28  9.01/30  14.54/30  22.40/26  29.29/26  36.46/21  44.59/22  55.45/24  64.22/24  74.17/25  77.52/25  78.28/25 
    OK Roztoky                            9.01/30   5.53/28   7.46/19   6.49/22   7.17/16   8.13/25  10.46/27   8.37/24   9.55/27   3.35/19   0.36/28 
 26 Rohlík Matěj                   84.56  5.49/23   9.02/20  17.46/20  24.11/19  40.58/25  51.14/26  61.18/26  71.52/26  79.36/26  84.25/26  84.56/26 
    KOB TRETRA Praha                      5.49/23   3.13/12   8.44/22   6.25/19  16.47/27  10.16/29  10.04/25  10.34/27   7.44/24   4.49/26   0.31/25 
 27 Brachtl Adam                   85.58  6.04/25  10.58/23  22.13/25  30.39/27  47.24/28  55.52/28  62.44/27  73.20/27  82.36/27  85.29/27  85.58/27 
    OB SK Zvole                           6.04/25   4.54/24  11.15/27   8.26/27  16.45/26   8.28/26   6.52/13  10.36/28   9.16/25   2.53/8    0.29/23 
 28 Pavlík Ondřej                  90.40  5.44/22  11.42/25  25.26/29  31.48/28  45.05/27  54.37/27  67.25/28  73.52/28  84.16/28  90.06/28  90.40/28 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.44/22   5.58/29  13.44/29   6.22/18  13.17/24   9.32/27  12.48/31   6.27/21  10.24/29   5.50/29   0.34/27 
 29 Kohout Václav                 100.18  8.23/28  13.31/28  23.42/28  32.27/29  50.07/29  61.36/29  74.07/29  83.05/29  93.30/29  99.32/29 100.18/29 
    KOB Kladno                            8.23/28   5.08/25  10.11/25   8.45/29  17.40/28  11.29/30  12.31/29   8.58/25  10.25/30   6.02/30   0.46/31 
 30 Reichl Tomáš                  113.16  7.14/26  13.38/29  25.35/30  34.26/30  60.11/30  70.02/30  82.34/30  95.09/30 105.07/30 112.53/30 113.16/30 
    SK Meteor Kačerov Praha               7.14/26   6.24/30  11.57/28   8.51/30  25.45/31   9.51/28  12.32/30  12.35/30   9.58/28   7.46/31   0.23/11 
 31 Pospíšil Adam                 139.04 27.04/31  31.06/31  49.05/31  55.05/31  79.08/31  95.01/31 106.30/31 120.05/31 133.14/31 138.26/31 139.04/31 
    Oddíl OB Kotlářka                    27.04/31   4.02/20  17.59/31   6.00/16  24.03/30  15.53/31  11.29/28  13.35/31  13.09/31   5.12/28   0.38/30 
    Měšťan Ondřej              DISK       3.21/     6.43/    10.59/    14.46/         /    30.25/    36.51/    41.48/    46.54/    50.03/    50.28/   
    KOB TRETRA Praha                      3.21/     3.22/     4.16/     3.47/         /         /     6.26/     4.57/     5.06/     3.09/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-36      3-37      4-38      5-39      6-40      7-56      8-52      9-54     10-44     11-45     12-100   
  1 Novák Aleš                     37.31  4.44/1*   7.23/1*   8.42/1*   9.26/1*  11.59/1*  15.57/1*  19.41/1*  23.00/1*  27.14/1*  32.15/1*  35.02/1*  37.09/1*  37.31/1* 
    TJ Aero Odolena Voda                  4.44/1*   2.39/1*   1.19/1*   0.44/1*   2.33/1*   3.58/2    3.44/2    3.19/1*   4.14/1*   5.01/14   2.47/1*   2.07/1*   0.22/7  
  2 Ondřejček Jiří                 42.54  7.40/11  10.46/8   12.21/8   13.22/8   16.03/5   20.25/5   24.06/2   28.22/3   33.34/2   36.22/2   40.00/2   42.30/2   42.54/2  
    TJ Aero Odolena Voda                  7.40/11   3.06/3    1.35/2    1.01/8    2.41/2    4.22/6    3.41/1*   4.16/5    5.12/3    2.48/1*   3.38/2    2.30/2    0.24/10 
  3 Mikeš Jan                      45.56  5.19/4    8.46/4   10.34/3   13.05/6   16.18/6   20.32/6   24.59/5   28.57/5   34.13/5   39.03/5   42.42/3   45.31/3   45.56/3  
    KOB TRETRA Praha                      5.19/4    3.27/7    1.48/5    2.31/18   3.13/5    4.14/3    4.27/3    3.58/2    5.16/4    4.50/12   3.39/3    2.49/7    0.25/11 
  3 Šebek Petr                     45.56  5.08/3    8.07/2    9.51/2   11.25/2   14.40/2   18.55/2   24.09/4   28.39/4   33.58/3   38.06/4   42.57/4   45.34/4   45.56/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     5.08/3    2.59/2    1.44/4    1.34/16   3.15/7    4.15/4    5.14/9    4.30/6    5.19/5    4.08/6    4.51/8    2.37/4    0.22/7  
  5 Bartoň Pavel                   47.14  6.52/9    9.58/6   11.46/5   12.30/4   15.44/4   20.03/4   25.14/6   29.46/6   35.21/6   40.33/7   44.19/5   46.56/5   47.14/5  
    SK Kamenice                           6.52/9    3.06/3    1.48/5    0.44/1*   3.14/6    4.19/5    5.11/6    4.32/7    5.35/7    5.12/15   3.46/4    2.37/4    0.18/3  
  6 Gregor Tomáš                   47.31  5.58/5    9.21/5   12.09/6   13.00/5   16.28/7   21.36/7   26.48/7   31.21/7   37.14/8   40.26/6   44.37/6   47.10/6   47.31/6  
    KOB TRETRA Praha                      5.58/5    3.23/6    2.48/16   0.51/4    3.28/10   5.08/11   5.12/7    4.33/8    5.53/9    3.12/2    4.11/6    2.33/3    0.21/5  
  7 Varga Ondřej                   48.11  8.44/15  12.39/14  14.44/13  15.31/11  18.30/9   22.25/8   27.28/8   31.27/8   36.32/7   40.55/8   44.57/7   47.46/7   48.11/7  
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         8.44/15   3.55/9    2.05/7    0.47/3    2.59/4    3.55/1*   5.03/5    3.59/3    5.05/2    4.23/7    4.02/5    2.49/7    0.25/11 
  8 Najman Matouš                  50.28  5.06/2    8.21/3   10.36/4   11.46/3   15.06/3   19.34/3   24.06/2   28.20/2   34.12/4   37.31/3   46.43/8   50.01/8   50.28/8  
    Oddíl OB Kotlářka                     5.06/2    3.15/5    2.15/10   1.10/11   3.20/8    4.28/7    4.32/4    4.14/4    5.52/8    3.19/3    9.12/18   3.18/12   0.27/16 
  9 Roubal Šimon                   54.53  6.34/7   10.51/9   13.13/9   14.20/9   18.45/10  23.57/10  29.09/9   33.57/9   40.32/9   45.17/9   51.40/9   54.28/9   54.53/9  
    OK Roztoky                            6.34/7    4.17/12   2.22/13   1.07/10   4.25/13   5.12/12   5.12/7    4.48/10   6.35/11   4.45/10   6.23/12   2.48/6    0.25/11 
 10 Postolka Jáchym                57.58  7.39/10  11.51/10  13.33/10  14.24/10  17.49/8   22.42/9   29.19/10  33.58/10  41.24/10  47.58/10  53.28/11  57.41/10  57.58/10 
    KOB Kladno                            7.39/10   4.12/10   1.42/3    0.51/4    3.25/9    4.53/9    6.37/13   4.39/9    7.26/13   6.34/18   5.30/10   4.13/15   0.17/2  
 11 Prkno Jonáš                    58.05  6.29/6   10.03/7   12.18/7   13.15/7   20.12/12  25.00/12  33.20/13  38.29/13  44.42/11  48.40/11  52.51/10  57.46/11  58.05/11 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         6.29/6    3.34/8    2.15/10   0.57/6    6.57/18   4.48/8    8.20/16   5.09/13   6.13/10   3.58/4    4.11/6    4.55/18   0.19/4  
 12 Kašpar František               59.32  8.06/14  13.21/15  16.04/14  17.31/14  22.01/14  27.31/14  32.50/12  38.24/12  45.05/12  49.54/12  56.17/12  59.10/12  59.32/12 
    SKOB Slaný                            8.06/14   5.15/15   2.43/15   1.27/14   4.30/14   5.30/14   5.19/10   5.34/15   6.41/12   4.49/11   6.23/12   2.53/9    0.22/7  
 13 Bambousek Jan                  60.57  6.43/8   12.16/11  14.34/11  15.39/12  20.31/13  27.20/13  33.38/14  38.53/14  46.30/14  51.01/13  57.35/13  60.36/13  60.57/13 
    OK Dobříš                             6.43/8    5.33/16   2.18/12   1.05/9    4.52/15   6.49/17   6.18/12   5.15/14   7.37/14   4.31/8    6.34/15   3.01/10   0.21/5  
 14 Sladkovský Jaromír             62.39  7.59/13  12.33/13  14.40/12  16.45/13  19.43/11  24.40/11  31.26/11  36.27/11  46.27/13  51.27/14  59.09/14  62.12/14  62.39/14 
    KOB TRETRA Praha                      7.59/13   4.34/13   2.07/8    2.05/17   2.58/3    4.57/10   6.46/15   5.01/12  10.00/18   5.00/13   7.42/17   3.03/11   0.27/16 
 15 Beneš Jan                      65.55  7.45/12  12.27/12  24.14/17  25.41/17  29.55/17  35.18/17  40.54/16  45.49/16  51.20/15  56.02/16  61.25/15  65.40/16  65.55/15 
    KOB Kladno                            7.45/12   4.42/14  11.47/18   1.27/14   4.14/11   5.23/13   5.36/11   4.55/11   5.31/6    4.42/9    5.23/9    4.15/16   0.15/1* 
 16 Koubek Václav                  65.58  9.20/17  13.36/16  16.32/15  17.56/15  22.18/15  28.15/15  37.03/15  43.03/15  51.40/16  55.38/15  61.53/16  65.32/15  65.58/16 
    OK Dobříš                             9.20/17   4.16/11   2.56/17   1.24/13   4.22/12   5.57/15   8.48/17   6.00/16   8.37/17   3.58/4    6.15/11   3.39/14   0.26/15 
 17 Baláček Jan                    78.32  9.17/16  15.17/17  17.59/16  19.12/16  24.41/16  31.28/16  43.52/17  52.34/17  60.58/17  67.18/17  73.51/17  78.07/17  78.32/17 
    OK Roztoky                            9.17/16   6.00/17   2.42/14   1.13/12   5.29/16   6.47/16  12.24/18   8.42/18   8.24/15   6.20/17   6.33/14   4.16/17   0.25/11 
 18 Zemko Zdeněk                   83.17 19.36/18  26.15/18  28.25/18  29.23/18  35.21/18  44.45/18  51.24/18  58.36/18  67.04/18  72.52/18  79.27/18  82.50/18  83.17/18 
    SKOB Slaný                           19.36/18   6.39/18   2.10/9    0.58/7    5.58/17   9.24/18   6.39/14   7.12/17   8.28/16   5.48/16   6.35/16   3.23/13   0.27/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.2km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-57      3-33      4-34      5-35      6-39      7-40      8-56      9-52     10-54     11-44     12-45     13-55     14-46     15-100   
  1 Buk Michal                     44.15  2.32/3    5.21/3   10.20/2   11.57/2   13.10/2   15.05/2   19.15/2   23.44/2   28.10/2   33.32/2   35.56/2   39.24/1*  40.39/1*  42.22/1*  43.59/1*  44.15/1* 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.32/3    2.49/3    4.59/2    1.37/1*   1.13/1*   1.55/1*   4.10/2    4.29/3    4.26/3    5.22/2    2.24/1*   3.28/2    1.15/2    1.43/3    1.37/1*   0.16/1* 
  2 Aster Tomáš                    44.38  2.18/1*   5.03/1*   9.04/1*  10.54/1*  12.15/1*  14.12/1*  18.32/1*  22.38/1*  26.55/1*  31.55/1*  34.56/1*  39.44/2   41.10/2   42.32/2   44.15/2   44.38/2  
    SK Praga                              2.18/1*   2.45/1*   4.01/1*   1.50/2    1.21/2    1.57/2    4.20/3    4.06/1*   4.17/2    5.00/1*   3.01/2    4.48/3    1.26/3    1.22/1*   1.43/3    0.23/4  
  3 Werner Michal                  46.18  2.23/2    5.11/2   10.23/3   12.17/3   14.34/3   16.37/3   20.45/3   25.09/3   29.22/3   34.48/3   38.03/3   41.28/3   42.40/3   44.08/3   45.47/3   46.18/3  
    SK Praga                              2.23/2    2.48/2    5.12/3    1.54/4    2.17/4    2.03/3    4.08/1*   4.24/2    4.13/1*   5.26/3    3.15/3    3.25/1*   1.12/1*   1.28/2    1.39/2    0.31/5  
  4 Šíma Vladislav                 62.09  3.01/4    6.43/4   14.03/4   15.54/4   18.04/4   20.33/4   26.13/4   33.21/4   39.13/4   46.12/4   50.35/4   55.59/4   57.50/4   59.43/4   61.48/4   62.09/4  
    KOB Kladno                            3.01/4    3.42/4    7.20/5    1.51/3    2.10/3    2.29/4    5.40/5    7.08/4    5.52/4    6.59/5    4.23/4    5.24/4    1.51/4    1.53/4    2.05/5    0.21/2  
  5 Průša Ondřej                   92.58 23.03/5   28.59/5   34.51/5   38.16/5   40.52/5   44.39/5   49.52/5   57.26/5   63.35/5   70.31/5   77.47/5   84.11/5   87.26/5   90.52/5   92.37/5   92.58/5  
    PSK Olymp Praha                      23.03/5    5.56/5    5.52/4    3.25/5    2.36/5    3.47/5    5.13/4    7.34/5    6.09/5    6.56/4    7.16/5    6.24/5    3.15/5    3.26/5    1.45/4    0.21/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        3.7km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-53      4-57      5-41      6-42      7-52      8-48      9-54     10-44     11-45     12-55     13-46     14-100   
  1 Fišer Jiří                     26.27  2.16/4    3.28/2    4.25/2    6.12/3    8.53/4   10.51/2   12.26/1*  16.02/1*  17.03/1*  19.10/1*  22.05/1*  23.12/1*  24.44/1*  26.03/1*  26.27/1* 
    OOB Slavia Praha                      2.16/4    1.12/2    0.57/2    1.47/3    2.41/4    1.58/1*   1.35/1*   3.36/1*   1.01/1*   2.07/1*   2.55/1*   1.07/1*   1.32/4    1.19/2    0.24/6  
  2 Svoboda Jakub                  28.56  2.03/1*   3.14/1*   4.20/1*   5.51/1*   8.23/2   10.38/1*  12.34/2   16.51/2   17.57/2   21.17/3   24.20/2   25.27/2   27.12/2   28.34/2   28.56/2  
    SKOB Roudnice nad Labem               2.03/1*   1.11/1*   1.06/6    1.31/2    2.32/3    2.15/2    1.56/3    4.17/3    1.06/2    3.20/7    3.03/2    1.07/1*   1.45/5    1.22/4    0.22/3  
  3 Dneboský František             29.19  2.13/2    3.29/3    4.28/3    6.16/4    8.38/3   11.36/4   13.28/4   17.23/3   18.41/3   21.27/4   25.11/4   26.33/5   27.48/4   28.56/3   29.19/3  
    OK Vršovice                           2.13/2    1.16/3    0.59/3    1.48/4    2.22/2    2.58/5    1.52/2    3.55/2    1.18/5    2.46/4    3.44/4    1.22/6    1.15/1*   1.08/1*   0.23/5  
  4 Hejtmánek Martin               29.24  2.13/2    3.35/4    4.35/5    5.59/2    8.20/1*  10.58/3   13.00/3   17.37/4   18.44/4   21.13/2   25.03/3   26.12/3   27.40/3   29.02/4   29.24/4  
    KOB TRETRA Praha                      2.13/2    1.22/5    1.00/4    1.24/1*   2.21/1*   2.38/4    2.02/4    4.37/5    1.07/3    2.29/2    3.50/5    1.09/3    1.28/2    1.22/4    0.22/3  
  5 Dubec Pavel                    30.02  2.20/6    3.39/5    4.34/4    6.27/5    9.09/5   11.38/5   13.47/5   18.10/5   19.22/5   22.00/5   25.12/5   26.30/4   28.01/5   29.36/5   30.02/5  
    OK Sparta Praha                       2.20/6    1.19/4    0.55/1*   1.53/5    2.42/5    2.29/3    2.09/5    4.23/4    1.12/4    2.38/3    3.12/3    1.18/5    1.31/3    1.35/6    0.26/8  
  6 Kubec Pavel                    36.18  2.16/4    3.55/6    4.59/6    7.12/6   10.06/6   14.01/6   16.23/6   21.36/6   23.05/6   26.17/6   31.08/6   32.34/6   34.28/6   35.49/6   36.18/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.16/4    1.39/8    1.04/5    2.13/8    2.54/6    3.55/10   2.22/6    5.13/7    1.29/8    3.12/6    4.51/8    1.26/8    1.54/6    1.21/3    0.29/10 
  7 Přeček Zdeněk                  40.09  2.49/8    4.48/9    5.59/9    8.07/8   11.24/7   14.43/7   17.58/8   24.24/8   25.49/8   28.58/8   33.32/7   35.23/7   37.42/7   39.42/7   40.09/7  
    OK Sparta Praha                       2.49/8    1.59/11   1.11/7    2.08/6    3.17/8    3.19/8    3.15/13   6.26/12   1.25/7    3.09/5    4.34/6    1.51/13   2.19/11   2.00/9    0.27/9  
  7 Malec Oldřich                  40.09  2.43/7    4.18/7    5.40/7    8.24/9   11.26/8   14.53/8   17.23/7   22.25/7   23.44/7   27.49/7   34.22/8   35.38/8   37.47/8   39.49/8   40.09/7  
    SKOB Slaný                            2.43/7    1.35/6    1.22/10   2.44/11   3.02/7    3.27/9    2.30/7    5.02/6    1.19/6    4.05/9    6.33/12   1.16/4    2.09/9    2.02/10   0.20/2  
  9 Červinka Jaroslav              41.28  3.30/13   5.30/13   6.50/11   9.11/10  12.51/10  16.06/10  18.48/10  24.25/9   26.19/9   30.54/10  35.38/9   37.13/9   39.14/9   41.09/9   41.28/9  
    SK OK 24 Praha                        3.30/13   2.00/13   1.20/9    2.21/9    3.40/9    3.15/7    2.42/8    5.37/8    1.54/12   4.35/11   4.44/7    1.35/10   2.01/7    1.55/8    0.19/1* 
 10 Líbal Jakub                    43.02  2.52/9    4.29/8    5.44/8    8.05/7   12.16/9   15.22/9   18.32/9   24.50/10  26.27/10  30.29/9   37.03/10  38.28/10  40.33/10  42.38/10  43.02/10 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.52/9    1.37/7    1.15/8    2.21/9    4.11/12   3.06/6    3.10/12   6.18/11   1.37/9    4.02/8    6.34/13   1.25/7    2.05/8    2.05/12   0.24/6  
 11 Pešta Jiří                     44.58  3.08/10   5.13/10   6.55/12   9.55/12  13.46/12  17.43/11  20.37/11  26.23/11  28.00/11  32.43/11  38.32/11  40.18/11  42.27/11  44.29/11  44.58/11 
    Tesil Milevsko                        3.08/10   2.05/14   1.42/13   3.00/13   3.51/10   3.57/11   2.54/10   5.46/9    1.37/9    4.43/12   5.49/10   1.46/11   2.09/9    2.02/10   0.29/10 
 12 Toušek Filip                   48.57  3.19/11   5.18/12   6.46/10   9.31/11  13.32/11  18.25/12  21.16/12  27.12/12  28.51/12  33.18/12  41.37/12  43.24/12  45.53/12  48.22/12  48.57/12 
    OOB SK Zbraslav                       3.19/11   1.59/11   1.28/11   2.45/12   4.01/11   4.53/13   2.51/9    5.56/10   1.39/11   4.27/10   8.19/14   1.47/12   2.29/14   2.29/13   0.35/13 
 13 Němeček Jan                    57.57 13.40/14  15.30/14  17.07/14  19.18/14  23.36/14  27.54/13  31.11/13  37.54/13  40.10/13  45.04/13  50.00/13  52.07/13  54.32/13  57.05/13  57.57/13 
    SK Kamenice                          13.40/14   1.50/9    1.37/12   2.11/7    4.18/13   4.18/12   3.17/14   6.43/13   2.16/13   4.54/13   4.56/9    2.07/14   2.25/12   2.33/14   0.52/14 
 14 Mencl Pavel                    61.30  3.20/12   5.16/11   7.01/13  10.37/13  16.47/13  28.23/14  31.32/14  38.26/14  42.52/14  49.27/14  55.17/14  56.49/14  59.17/14  60.57/14  61.30/14 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.20/12   1.56/10   1.45/14   3.36/14   6.10/14  11.36/14   3.09/11   6.54/14   4.26/14   6.35/14   5.50/11   1.32/9    2.28/13   1.40/7    0.33/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        6.5km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42     13-43     14-44     15-45     16-46    
                                      17-100   
  1 Mrázek Jan                     36.34  2.19/8    3.00/4    7.35/1*   8.42/1*   9.31/1*  12.40/1*  13.55/1*  14.32/1*  16.36/1*  19.08/1*  22.48/1*  24.40/1*  28.08/1*  30.46/1*  33.21/1*  35.08/1* 
    Sportcentrum Jičín                    2.19/8    0.41/2    4.35/2    1.07/1*   0.49/1*   3.09/1*   1.15/2    0.37/4    2.04/2    2.32/1*   3.40/4    1.52/2    3.28/1*   2.38/3    2.35/7    1.47/1* 
                                         36.13/1*  36.34/1* 
                                          1.05/3    0.21/18 
  2 Kettner Vojtěch                38.12  2.20/10   3.06/9    8.26/14   9.39/12  10.34/9   13.45/4   15.06/4   15.42/4   17.54/5   20.41/4   24.28/5   26.23/5   30.15/5   32.46/4   34.56/3   36.45/3  
    SK Kamenice                           2.20/10   0.46/7    5.20/20   1.13/9    0.55/5    3.11/2    1.21/5    0.36/2    2.12/6    2.47/3    3.47/6    1.55/5    3.52/3    2.31/1*   2.10/2    1.49/3  
                                         37.53/3   38.12/2  
                                          1.08/6    0.19/6  
  3 Matějů Luboš                   38.13  2.34/25   3.16/15   7.41/4    8.59/3    9.54/3   14.09/9   15.22/7   16.03/6   18.08/6   20.49/5   24.13/3   26.10/4   29.56/2   32.39/2   34.59/4   36.50/4  
    SK Praga                              2.34/25   0.42/3    4.25/1*   1.18/20   0.55/5    4.15/47   1.13/1*   0.41/16   2.05/3    2.41/2    3.24/1*   1.57/7    3.46/2    2.43/8    2.20/4    1.51/4  
                                         37.52/2   38.13/3  
                                          1.02/1*   0.21/18 
  4 Procházka Jan                  38.15  2.11/4    3.00/4    7.54/6    9.03/6   10.28/7   13.58/6   15.21/6   16.09/7   18.08/6   20.56/6   24.33/6   26.09/3   30.03/3   32.41/3   34.50/2   36.43/2  
    SK Praga                              2.11/4    0.49/21   4.54/5    1.09/3    1.25/56   3.30/10   1.23/8    0.48/41   1.59/1*   2.48/5    3.37/3    1.36/1*   3.54/4    2.38/3    2.09/1*   1.53/5  
                                         37.57/4   38.15/4  
                                          1.14/15   0.18/3  
  5 Ondráček Radim                 39.21  2.07/3    2.54/3    7.39/2    8.49/2    9.45/2   13.06/2   14.31/2   15.28/3   17.40/3   20.27/2   24.08/2   26.03/2   30.10/4   33.40/6   35.59/6   37.46/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.07/3    0.47/10   4.45/3    1.10/4    0.56/7    3.21/4    1.25/11   0.57/61   2.12/6    2.47/3    3.41/5    1.55/5    4.07/6    3.30/43   2.19/3    1.47/1* 
                                         39.00/5   39.21/5  
                                          1.14/15   0.21/18 
  6 Hanslian David                 39.37  2.05/2    2.52/2    7.40/3    9.00/5    9.56/4   13.24/3   14.51/3   15.27/2   17.39/2   20.30/3   24.23/4   26.24/6   30.34/6   33.14/5   35.51/5   37.59/6  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              2.05/2    0.47/10   4.48/4    1.20/25   0.56/7    3.28/8    1.27/14   0.36/2    2.12/6    2.51/6    3.53/9    2.01/10   4.10/9    2.40/5    2.37/9    2.08/18 
                                         39.16/6   39.37/6  
                                          1.17/24   0.21/18 
  7 Kovář Miroslav                 40.27  2.24/13   3.11/13   8.12/8    9.31/9   10.51/15  14.20/13  15.42/13  16.39/13  18.48/11  21.55/9   25.51/9   27.45/9   31.46/9   34.34/9   36.55/7   38.53/7  
    Sportcentrum Jičín                    2.24/13   0.47/10   5.01/10   1.19/24   1.20/45   3.29/9    1.22/6    0.57/61   2.09/5    3.07/10   3.56/11   1.54/4    4.01/5    2.48/11   2.21/5    1.58/7  
                                         40.03/7   40.27/7  
                                          1.10/10   0.24/54 
  8 Kettner Lukáš                  40.30  2.14/5    3.01/6    8.00/7    9.10/7   10.26/6   13.49/5   15.11/5   15.45/5   17.53/4   21.18/7   24.52/7   27.09/7   31.28/7   34.08/7   36.59/8   39.04/8  
    SK Kamenice                           2.14/5    0.47/10   4.59/8    1.10/4    1.16/39   3.23/5    1.22/6    0.34/1*   2.08/4    3.25/22   3.34/2    2.17/31   4.19/11   2.40/5    2.51/21   2.05/13 
                                         40.10/8   40.30/8  
                                          1.06/4    0.20/9  
  9 Kazda Ondřej                   40.42  2.19/8    3.06/9    8.20/11   9.33/11  11.01/17  14.16/11  15.35/9   16.16/9   18.30/8   22.00/10  25.51/9   27.50/10  31.57/10  34.39/10  37.22/9   39.15/9  
    Sportcentrum Jičín                    2.19/8    0.47/10   5.14/15   1.13/9    1.28/61   3.15/3    1.19/4    0.41/16   2.14/9    3.30/31   3.51/7    1.59/9    4.07/6    2.42/7    2.43/14   1.53/5  
                                         40.23/9   40.42/9  
                                          1.08/6    0.19/6  
 10 Janda Martin                   41.42  2.20/10   3.06/9    8.20/11   9.27/8   10.50/14  14.16/11  15.40/11  16.18/10  18.42/9   21.48/8   25.39/8   27.32/8   31.39/8   34.33/8   38.04/10  40.05/10 
    KOB Dobruška                          2.20/10   0.46/7    5.14/15   1.07/1*   1.23/52   3.26/6    1.24/10   0.38/7    2.24/20   3.06/9    3.51/7    1.53/3    4.07/6    2.54/12   3.31/47   2.01/9  
                                         41.20/10  41.42/10 
                                          1.15/22   0.22/32 
 11 Oľhava Rastislav               42.54  2.29/18   3.12/14   8.25/13   9.47/16  10.41/11  14.08/8   15.36/10  16.22/11  18.45/10  22.15/12  26.22/12  28.32/12  32.55/11  35.39/11  39.11/11  41.19/12 
    Magnus Orienteering                   2.29/18   0.43/4    5.13/14   1.22/33   0.54/4    3.27/7    1.28/16   0.46/34   2.23/17   3.30/31   4.07/14   2.10/21   4.23/17   2.44/9    3.32/51   2.08/18 
                                         42.33/11  42.54/11 
                                          1.14/15   0.21/18 
 12 Kučera Jan                     43.02  2.28/16   3.19/19   8.16/10   9.31/9   10.28/7   14.11/10  15.40/11  16.33/12  18.52/12  22.01/11  26.14/11  28.27/11  33.11/13  36.29/13  39.12/12  41.16/11 
    USK Praha                             2.28/16   0.51/28   4.57/7    1.15/15   0.57/11   3.43/15   1.29/18   0.53/54   2.19/13   3.09/13   4.13/19   2.13/27   4.44/30   3.18/36   2.43/14   2.04/12 
                                         42.40/12  43.02/12 
                                          1.24/46   0.22/32 
 13 Veselý Jakub                   43.11  2.53/50   3.30/30   8.46/22   9.58/21  10.51/15  15.04/20  16.22/16  17.06/16  19.27/17  22.35/13  26.36/13  28.40/13  33.00/12  36.02/12  39.23/13  41.33/13 
    SK Praga                              2.53/50   0.37/1*   5.16/18   1.12/8    0.53/2    4.13/45   1.18/3    0.44/28   2.21/15   3.08/12   4.01/12   2.04/13   4.20/13   3.02/20   3.21/40   2.10/23 
                                         42.47/13  43.11/13 
                                          1.14/15   0.24/54 
 14 Žaloudek Petr                  43.30  2.17/6    3.02/7    8.30/17   9.50/17  11.03/18  14.44/16  16.11/15  17.11/18  19.27/17  22.53/17  27.15/17  29.24/17  33.47/16  36.33/14  39.42/14  41.56/14 
    Sportcentrum Jičín                    2.17/6    0.45/5    5.28/25   1.20/25   1.13/32   3.41/14   1.27/14   1.00/66   2.16/10   3.26/25   4.22/22   2.09/20   4.23/17   2.46/10   3.09/32   2.14/28 
                                         43.09/14  43.30/14 
                                          1.13/13   0.21/18 
 15 Seidl Miroslav                 43.58  2.37/28   3.26/24   8.40/20   9.51/18  10.47/13  14.33/14  16.27/18  17.23/19  19.50/20  23.05/19  27.27/18  29.38/18  33.59/18  37.07/17  40.13/16  42.14/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.37/28   0.49/21   5.14/15   1.11/6    0.56/7    3.46/17   1.54/70   0.56/59   2.27/24   3.15/18   4.22/22   2.11/23   4.21/15   3.08/27   3.06/30   2.01/9  
                                         43.35/15  43.58/15 
                                          1.21/38   0.23/43 
 16 Tomeš Jaroslav                 44.08  2.41/33   3.30/30   8.57/24  10.12/23  11.05/19  14.53/19  16.31/19  17.09/17  19.26/16  22.40/14  26.43/14  28.50/14  33.50/17  36.44/15  40.23/18  42.28/16 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.41/33   0.49/21   5.27/24   1.15/15   0.53/2    3.48/20   1.38/44   0.38/7    2.17/12   3.14/16   4.03/13   2.07/17   5.00/39   2.54/12   3.39/60   2.05/13 
                                         43.48/16  44.08/16 
                                          1.20/36   0.20/9  
 17 Henych Petr                    44.16  2.40/32   3.33/33   9.10/28  10.27/27  11.32/24  15.33/24  17.06/24  17.55/26  20.21/23  23.48/25  27.57/22  30.01/20  34.24/19  37.25/18  40.19/17  42.37/18 
    Slavia Liberec orienteering           2.40/32   0.53/40   5.37/30   1.17/18   1.05/18   4.01/33   1.33/27   0.49/44   2.26/22   3.27/29   4.09/16   2.04/13   4.23/17   3.01/18   2.54/23   2.18/32 
                                         43.54/18  44.16/17 
                                          1.17/24   0.22/32 
 17 Grundman Vojtěch               44.16  2.36/27   3.22/23   8.51/23  10.09/22  11.16/21  14.48/17  16.23/17  17.01/15  19.21/15  22.47/16  26.58/15  29.14/15  33.40/14  36.44/15  40.11/15  42.36/17 
    K.O.B. Choceň                         2.36/27   0.46/7    5.29/27   1.18/20   1.07/23   3.32/11   1.35/37   0.38/7    2.20/14   3.26/25   4.11/18   2.16/30   4.26/22   3.04/23   3.27/46   2.25/41 
                                         43.53/17  44.16/17 
                                          1.17/24   0.23/43 
 19 Kalous Vladislav               44.37  2.30/20   3.17/18   8.13/9    9.46/15  11.30/23  15.16/21  16.53/22  17.47/22  20.08/22  23.44/23  27.37/19  29.57/19  35.33/26  38.10/20  40.50/19  42.56/19 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.30/20   0.47/10   4.56/6    1.33/56   1.44/78   3.46/17   1.37/42   0.54/57   2.21/15   3.36/40   3.53/9    2.20/37   5.36/61   2.37/2    2.40/11   2.06/15 
                                         44.16/19  44.37/19 
                                          1.20/36   0.21/18 
 20 Kondrát Martin                 44.53  2.30/20   3.21/22   8.29/15   9.43/14  10.41/11  14.35/15  16.03/14  16.43/14  19.17/14  22.45/15  27.04/16  29.18/16  33.43/15  38.29/25  41.09/21  43.17/20 
    SK Praga                              2.30/20   0.51/28   5.08/12   1.14/13   0.58/13   3.54/24   1.28/16   0.40/11   2.34/30   3.28/30   4.19/21   2.14/29   4.25/21   4.46/78   2.40/11   2.08/18 
                                         44.31/20  44.53/20 
                                          1.14/15   0.22/32 
 21 Illner Vojtěch                 45.15  2.20/10   3.07/12   8.33/18   9.55/19  11.10/20  14.48/17  16.32/20  17.41/21  20.04/21  23.11/20  27.56/21  30.01/20  34.42/20  38.17/22  41.06/20  43.35/22 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.20/10   0.47/10   5.26/22   1.22/33   1.15/36   3.38/13   1.44/54   1.09/80   2.23/17   3.07/10   4.45/45   2.05/15   4.41/27   3.35/48   2.49/20   2.29/46 
                                         44.51/21  45.15/21 
                                          1.16/23   0.24/54 
 22 Hora Vojtěch                   45.17  3.17/73   4.32/82   9.32/38  10.55/38  11.52/32  15.27/23  17.05/23  18.06/28  20.31/27  23.52/26  28.31/27  30.34/25  35.05/23  38.24/24  41.11/22  43.40/23 
    SK Praga                              3.17/73   1.15/87   5.00/9    1.23/37   0.57/11   3.35/12   1.38/44   1.01/68   2.25/21   3.21/20   4.39/38   2.03/12   4.31/24   3.19/38   2.47/18   2.29/46 
                                         44.57/23  45.17/22 
                                          1.17/24   0.20/9  
 22 Arnošt Kamil                   45.17  2.27/14   3.20/21   9.03/27  10.24/25  11.32/24  15.34/25  17.08/25  17.51/23  20.30/26  24.02/28  28.25/26  30.54/27  35.29/25  38.23/23  41.27/23  43.34/21 
    USK Praha                             2.27/14   0.53/40   5.43/33   1.21/29   1.08/24   4.02/34   1.34/30   0.43/26   2.39/41   3.32/35   4.23/24   2.29/50   4.35/25   2.54/12   3.04/27   2.07/16 
                                         44.56/22  45.17/22 
                                          1.22/40   0.21/18 
 24 Horák Pavel (Starosta)         45.31  2.41/33   4.02/64   9.14/29  10.43/29  11.49/30  15.48/30  17.18/29  18.14/30  20.52/29  24.14/29  28.39/29  30.58/28  35.45/27  38.50/27  41.36/24  43.49/24 
    USK Praha                             2.41/33   1.21/90   5.12/13   1.29/46   1.06/20   3.59/31   1.30/20   0.56/59   2.38/38   3.22/21   4.25/27   2.19/33   4.47/33   3.05/25   2.46/17   2.13/27 
                                         45.10/24  45.31/24 
                                          1.21/38   0.21/18 
 25 Landovský Jakub                45.43  2.18/7    3.05/8    8.29/15   9.40/13  10.36/10  15.25/22  16.48/21  17.31/20  19.47/19  23.12/21  28.19/23  30.27/23  34.44/21  37.54/19  41.54/27  44.09/26 
    SK Praga                              2.18/7    0.47/10   5.24/21   1.11/6    0.56/7    4.49/69   1.23/8    0.43/26   2.16/10   3.25/22   5.07/59   2.08/18   4.17/10   3.10/30   4.00/65   2.15/30 
                                         45.21/25  45.43/25 
                                          1.12/12   0.22/32 
 26 Jíra Tomáš                     45.47  3.01/59   3.48/52   9.14/29  10.36/28  11.37/27  15.42/28  17.11/26  17.53/24  20.28/24  23.46/24  28.21/25  30.23/22  35.46/28  39.13/29  41.43/25  44.06/25 
    SK Kamenice                           3.01/59   0.47/10   5.26/22   1.22/33   1.01/15   4.05/37   1.29/18   0.42/22   2.35/34   3.18/19   4.35/34   2.02/11   5.23/55   3.27/41   2.30/6    2.23/37 
                                         45.25/26  45.47/26 
                                          1.19/32   0.22/32 
 27 Aschermann Jan                 45.58  2.48/44   3.40/40   9.22/31  10.43/29  11.44/28  16.44/40  18.30/44  19.11/39  21.34/35  24.37/31  28.45/30  30.43/26  35.28/24  38.29/25  41.55/28  44.13/27 
    USK Praha                             2.48/44   0.52/34   5.42/32   1.21/29   1.01/15   5.00/74   1.46/57   0.41/16   2.23/17   3.03/7    4.08/15   1.58/8    4.45/31   3.01/18   3.26/44   2.18/32 
                                         45.35/27  45.58/27 
                                          1.22/40   0.23/43 
 28 Pašek František                46.01  2.29/18   3.16/15   8.44/21  10.22/24  11.32/24  15.37/26  17.13/28  17.53/24  20.28/24  23.42/22  28.20/24  30.31/24  34.54/22  38.11/21  41.46/26  44.13/27 
    SK Kamenice                           2.29/18   0.47/10   5.28/25   1.38/70   1.10/27   4.05/37   1.36/40   0.40/11   2.35/34   3.14/16   4.38/36   2.11/23   4.23/17   3.17/34   3.35/54   2.27/44 
                                         45.40/28  46.01/28 
                                          1.27/53   0.21/18 
 29 Zajíc Vítězslav                46.35  2.28/16   3.19/19   8.36/19   9.57/20  11.27/22  16.27/35  18.08/36  18.53/34  21.37/36  25.10/36  29.20/31  31.39/30  36.43/33  39.54/32  42.32/29  44.44/29 
    KOB TRETRA Praha                      2.28/16   0.51/28   5.17/19   1.21/29   1.30/63   5.00/74   1.41/48   0.45/31   2.44/50   3.33/37   4.10/17   2.19/33   5.04/44   3.11/31   2.38/10   2.12/26 
                                         46.14/29  46.35/29 
                                          1.30/55   0.21/18 
 30 Němeček Jan                    46.44  2.41/33   3.35/35   9.45/44  11.06/42  12.07/36  16.09/33  17.43/32  18.41/33  21.19/33  24.45/34  29.39/36  31.52/31  36.34/31  39.47/31  42.44/30  44.58/30 
    USK Praha                             2.41/33   0.54/51   6.10/53   1.21/29   1.01/15   4.02/34   1.34/30   0.58/63   2.38/38   3.26/25   4.54/51   2.13/27   4.42/28   3.13/32   2.57/25   2.14/28 
                                         46.22/30  46.44/30 
                                          1.24/46   0.22/32 
 31 Laciga Radek                   47.16  2.43/39   3.43/46   9.49/48  11.17/46  12.54/52  16.57/45  18.37/47  19.21/43  21.58/40  25.52/40  30.20/38  32.40/39  37.25/37  40.24/36  43.09/32  45.29/31 
    SK Praga                              2.43/39   1.00/71   6.06/49   1.28/45   1.37/73   4.03/36   1.40/47   0.44/28   2.37/36   3.54/53   4.28/29   2.20/37   4.45/31   2.59/15   2.45/16   2.20/35 
                                         46.53/31  47.16/31 
                                          1.24/46   0.23/43 
 32 Blaha Ondřej                   47.19  3.02/61   4.04/65   9.54/50  11.27/53  13.31/59  18.04/60  19.35/58  20.22/55  22.54/50  26.05/44  30.44/44  33.10/43  37.30/38  40.55/37  43.42/36  45.59/36 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.02/61   1.02/75   5.50/36   1.33/56   2.04/83   4.33/59   1.31/22   0.47/38   2.32/29   3.11/14   4.39/38   2.26/46   4.20/13   3.25/40   2.47/18   2.17/31 
                                         47.01/32  47.19/32 
                                          1.02/1*   0.18/3  
 33 Hanák Jan                      47.22  2.33/23   3.26/24   9.22/31  10.56/40  12.02/35  16.00/32  17.45/33  18.29/32  20.57/31  24.34/30  29.38/35  32.02/35  36.57/34  40.05/33  43.01/31  45.37/33 
    SKOB Slaný                            2.33/23   0.53/40   5.56/40   1.34/61   1.06/20   3.58/29   1.45/56   0.44/28   2.28/25   3.37/41   5.04/57   2.24/42   4.55/38   3.08/27   2.56/24   2.36/54 
                                         47.03/34  47.22/33 
                                          1.26/51   0.19/6  
 34 Gregor Martin                  47.27  2.38/29   3.29/29   9.00/26  10.25/26  11.48/29  15.44/29  17.18/29  17.58/27  20.36/28  24.01/27  28.35/28  31.25/29  36.00/29  38.59/28  43.19/33  45.30/32 
    SK OB Chotěboř                        2.38/29   0.51/28   5.31/29   1.25/39   1.23/52   3.56/26   1.34/30   0.40/11   2.38/38   3.25/22   4.34/33   2.50/63   4.35/25   2.59/15   4.20/72   2.11/25 
                                         47.02/33  47.27/34 
                                          1.32/60   0.25/64 
 35 Jirků Roman                    47.28  2.42/37   3.33/33  10.05/53  11.23/51  12.56/54  17.07/47  18.32/45  19.18/41  22.04/42  25.08/35  29.31/34  31.53/32  36.15/30  39.46/30  43.23/35  45.42/34 
    OK Jihlava                            2.42/37   0.51/28   6.32/58   1.18/20   1.33/69   4.11/42   1.25/11   0.46/34   2.46/52   3.04/8    4.23/24   2.22/39   4.22/16   3.31/44   3.37/58   2.19/34 
                                         47.07/35  47.28/35 
                                          1.25/50   0.21/18 
 36 Johanovský Tomáš               47.40  2.30/20   3.35/35   9.37/42  10.53/36  12.07/36  15.54/31  17.25/31  18.27/31  21.10/32  24.43/32  29.30/33  31.54/33  36.41/32  40.18/34  43.22/34  45.51/35 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.30/20   1.05/83   6.02/43   1.16/17   1.14/34   3.47/19   1.31/22   1.02/71   2.43/49   3.33/37   4.47/46   2.24/42   4.47/33   3.37/50   3.04/27   2.29/46 
                                         47.17/36  47.40/36 
                                          1.26/51   0.23/43 
 37 Mezník Vladimír                47.51  2.50/46   3.42/44   9.50/49  11.12/44  12.40/44  16.40/39  18.21/39  19.20/42  22.01/41  25.31/38  30.23/40  32.29/38  37.59/40  41.08/38  43.48/37  46.12/37 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.50/46   0.52/34   6.08/51   1.22/33   1.28/61   4.00/32   1.41/48   0.59/64   2.41/43   3.30/31   4.52/50   2.06/16   5.30/58   3.09/29   2.40/11   2.24/39 
                                         47.29/37  47.51/37 
                                          1.17/24   0.22/32 
 38 Škvor Ota                      48.22  2.47/42   3.38/39   9.30/35  10.43/29  12.37/42  17.20/52  19.07/51  19.49/48  22.34/47  26.00/43  30.24/41  32.59/42  38.12/42  42.07/44  44.43/40  46.43/38 
    SK Kamenice                           2.47/42   0.51/28   5.52/37   1.13/9    1.54/81   4.43/66   1.47/60   0.42/22   2.45/51   3.26/25   4.24/26   2.35/55   5.13/48   3.55/59   2.36/8    2.00/8  
                                         48.02/38  48.22/38 
                                          1.19/32   0.20/9  
 39 Pospíšil Ondřej                48.33  2.27/14   3.16/15   8.59/25  10.45/32  11.50/31  15.39/27  17.12/27  18.13/29  20.54/30  24.44/33  29.28/32  32.02/35  37.03/35  40.20/35  44.24/38  46.56/39 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.27/14   0.49/21   5.43/33   1.46/81   1.05/18   3.49/21   1.33/27   1.01/68   2.41/43   3.50/49   4.44/44   2.34/54   5.01/41   3.17/34   4.04/67   2.32/50 
                                         48.09/39  48.33/39 
                                          1.13/13   0.24/54 
 40 Řada Jakub                     49.01  2.35/26   3.28/27   9.22/31  10.52/35  11.58/34  16.24/34  18.07/35  19.07/38  22.12/44  26.07/45  30.21/39  32.50/41  38.12/42  41.32/39  44.42/39  47.19/40 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.35/26   0.53/40   5.54/39   1.30/48   1.06/20   4.26/51   1.43/52   1.00/66   3.05/65   3.55/54   4.14/20   2.29/50   5.22/53   3.20/39   3.10/33   2.37/56 
                                         48.38/40  49.01/40 
                                          1.19/32   0.23/43 
 41 Štemberg Milan                 49.26  2.50/46   3.42/44   9.47/46  11.19/47  12.46/47  16.39/38  18.13/37  19.02/36  21.51/39  25.22/37  30.05/37  32.15/37  37.15/36  42.13/45  45.49/43  47.57/42 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.50/46   0.52/34   6.05/47   1.32/54   1.27/59   3.53/22   1.34/30   0.49/44   2.49/56   3.31/34   4.43/43   2.10/21   5.00/39   4.58/81   3.36/56   2.08/18 
                                         49.06/41  49.26/41 
                                          1.09/8    0.20/9  
 42 Buk Jindřich                   49.38  2.33/23   3.28/27   9.33/39  10.47/34  12.43/45  16.55/43  18.26/41  19.14/40  22.29/45  26.12/46  31.36/49  34.02/48  39.11/47  42.59/50  45.52/44  48.00/43 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.33/23   0.55/55   6.05/47   1.14/13   1.56/82   4.12/44   1.31/22   0.48/41   3.15/72   3.43/43   5.24/65   2.26/46   5.09/45   3.48/55   2.53/22   2.08/18 
                                         49.18/42  49.38/42 
                                          1.18/29   0.20/9  
 43 Vrabec Ondřej                  49.48  2.50/46   3.43/46   9.39/43  11.04/41  12.47/49  16.57/45  18.32/45  19.22/44  21.50/37  25.55/42  30.27/42  32.49/40  38.09/41  41.37/40  45.03/41  47.41/41 
    OK Sparta Praha                       2.50/46   0.53/40   5.56/40   1.25/39   1.43/77   4.10/41   1.35/37   0.50/49   2.28/25   4.05/65   4.32/31   2.22/39   5.20/52   3.28/42   3.26/44   2.38/58 
                                         49.20/43  49.48/43 
                                          1.39/74   0.28/79 
 44 Pračka Tomáš                   49.54  2.56/54   3.50/54  10.06/54  11.26/52  12.52/51  16.49/41  18.23/40  20.53/60  24.12/63  27.25/55  32.37/56  34.48/54  39.14/48  42.32/47  45.54/45  48.17/44 
    OB Říčany                             2.56/54   0.54/51   6.16/55   1.20/25   1.26/58   3.57/27   1.34/30   2.30/92   3.19/76   3.13/15   5.12/62   2.11/23   4.26/22   3.18/36   3.22/42   2.23/37 
                                         49.31/44  49.54/44 
                                          1.14/15   0.23/43 
 45 Blahuta Marek                  50.05  3.09/66   4.01/61   9.31/36  10.55/38  12.32/41  17.30/57  19.07/51  20.00/50  22.42/48  26.14/47  31.09/45  33.47/46  38.50/45  41.54/42  45.46/42  48.22/45 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.09/66   0.52/34   5.30/28   1.24/38   1.37/73   4.58/72   1.37/42   0.53/54   2.42/45   3.32/35   4.55/52   2.38/59   5.03/43   3.04/23   3.52/64   2.36/54 
                                         49.41/45  50.05/45 
                                          1.19/32   0.24/54 
 46 Ramba Jiří                     50.41  2.53/50   3.43/46  10.23/60  11.50/59  14.00/67  18.20/63  19.53/60  21.29/63  23.55/60  27.54/59  32.24/55  34.35/50  39.24/50  43.10/51  46.51/50  49.12/49 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.53/50   0.50/27   6.40/66   1.27/44   2.10/86   4.20/49   1.33/27   1.36/89   2.26/22   3.59/59   4.30/30   2.11/23   4.49/35   3.46/54   3.41/61   2.21/36 
                                         50.18/46  50.41/46 
                                          1.06/4    0.23/43 
 47 Pavlík Libor                   50.45  2.56/54   3.55/55  10.06/54  11.44/56  12.56/54  17.16/50  19.06/50  20.16/54  22.50/49  26.42/49  31.14/46  33.45/45  39.02/46  42.16/46  45.59/47  48.41/46 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.56/54   0.59/70   6.11/54   1.38/70   1.12/30   4.20/49   1.50/62   1.10/81   2.34/30   3.52/50   4.32/31   2.31/52   5.17/51   3.14/33   3.43/62   2.42/63 
                                         50.18/46  50.45/47 
                                          1.37/69   0.27/76 
 48 László David                   50.50  3.18/75   4.12/69  10.45/66  12.28/67  13.46/64  17.51/58  19.40/59  20.31/57  23.00/53  26.43/50  31.33/48  33.58/47  39.53/52  42.52/48  45.58/46  48.53/47 
    OK Roztoky                            3.18/75   0.54/51   6.33/59   1.43/77   1.18/41   4.05/37   1.49/61   0.51/50   2.29/27   3.43/43   4.50/48   2.25/44   5.55/71   2.59/15   3.06/30   2.55/71 
                                         50.30/48  50.50/48 
                                          1.37/69   0.20/9  
 49 Špacír Jan                     50.54  2.42/37   3.35/35   9.36/40  10.54/37  11.53/33  16.56/44  18.26/41  19.29/45  22.57/51  26.32/48  31.29/47  34.35/50  39.25/51  43.56/54  47.07/52  49.14/50 
    SK UP Olomouc                         2.42/37   0.53/40   6.01/42   1.18/20   0.59/14   5.03/78   1.30/20   1.03/74   3.28/78   3.35/39   4.57/53   3.06/80   4.50/36   4.31/74   3.11/34   2.07/16 
                                         50.32/50  50.54/49 
                                          1.18/29   0.22/32 
 49 Illner Jakub                   50.54  4.33/90   5.28/90  12.10/83  13.41/80  14.56/74  19.14/70  21.00/70  21.41/67  24.20/65  28.13/63  32.52/58  35.11/57  39.54/53  42.57/49  46.30/48  48.58/48 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.33/90   0.55/55   6.42/68   1.31/50   1.15/36   4.18/48   1.46/57   0.41/16   2.39/41   3.53/51   4.39/38   2.19/33   4.43/29   3.03/21   3.33/52   2.28/45 
                                         50.30/48  50.54/49 
                                          1.32/60   0.24/54 
 51 Dvořák Miroslav                50.58  2.38/29   3.30/30  10.14/57  11.45/57  13.18/56  17.24/55  19.00/49  19.38/46  22.09/43  25.54/41  30.32/43  33.19/44  38.21/44  41.55/43  46.48/49  49.14/50 
    OOB SK Zbraslav                       2.38/29   0.52/34   6.44/69   1.31/50   1.33/69   4.06/40   1.36/40   0.38/7    2.31/28   3.45/46   4.38/36   2.47/61   5.02/42   3.34/46   4.53/80   2.26/43 
                                         50.37/51  50.58/51 
                                          1.23/45   0.21/18 
 52 Šimon Václav                   51.37  3.28/84   4.22/78  11.56/79  13.36/78  15.03/78  19.14/70  20.56/68  21.38/66  24.15/64  28.10/62  32.52/58  35.28/58  40.56/57  44.03/55  47.03/51  49.43/52 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.28/84   0.54/51   7.34/80   1.40/75   1.27/59   4.11/42   1.42/50   0.42/22   2.37/36   3.55/54   4.42/41   2.36/56   5.28/57   3.07/26   3.00/26   2.40/60 
                                         51.19/52  51.37/52 
                                          1.36/67   0.18/3  
 53 Semerád Antonín                51.57  1.12/1*   2.45/1*   7.46/5    8.59/3   10.17/5   14.02/7   15.28/8   16.13/8   19.06/13  22.55/18  27.45/20  31.55/34  37.34/39  41.42/41  47.17/53  50.08/53 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.12/1*   1.33/92   5.01/10   1.13/9    1.18/41   3.45/16   1.26/13   0.45/31   2.53/58   3.49/48   4.50/48   4.10/89   5.39/64   4.08/64   5.35/83   2.51/70 
                                         51.41/53  51.57/53 
                                          1.33/62   0.16/1* 
 54 Vlach Martin                   52.25  3.20/77   4.22/78  11.00/70  12.36/69  14.15/69  18.42/65  20.26/64  21.07/61  23.53/58  27.57/60  32.55/61  35.50/61  41.12/58  44.52/58  47.56/55  50.30/54 
    SK Praga                              3.20/77   1.02/75   6.38/64   1.36/67   1.39/76   4.27/52   1.44/54   0.41/16   2.46/52   4.04/63   4.58/54   2.55/69   5.22/53   3.40/51   3.04/27   2.34/51 
                                         52.00/54  52.25/54 
                                          1.30/55   0.25/64 
 55 Černý Martin                   52.50  2.43/39   3.41/42  10.14/57  11.34/54  12.43/45  17.22/54  19.25/57  20.30/56  24.00/62  28.04/61  33.38/64  36.11/63  41.27/60  45.19/59  48.39/58  51.08/56 
    KOB TRETRA Praha                      2.43/39   0.58/68   6.33/59   1.20/25   1.09/26   4.39/63   2.03/79   1.05/76   3.30/79   4.04/63   5.34/71   2.33/53   5.16/50   3.52/57   3.20/39   2.29/46 
                                         52.26/55  52.50/55 
                                          1.18/29   0.24/54 
 56 Khel Richard                   53.01  2.47/42   3.44/49   9.29/34  10.46/33  12.54/52  16.52/42  18.26/41  19.03/37  21.50/37  25.38/39  32.45/57  35.10/56  40.35/56  44.09/56  48.30/56  51.04/55 
    OK Sparta Praha                       2.47/42   0.57/64   5.45/35   1.17/18   2.08/85   3.58/29   1.34/30   0.37/4    2.47/55   3.48/47   7.07/88   2.25/44   5.25/56   3.34/46   4.21/73   2.34/51 
                                         52.35/56  53.01/56 
                                          1.31/58   0.26/70 
 57 Procházka Tomáš                53.10  3.02/61   3.55/55   9.36/40  11.12/44  12.25/38  16.38/37  18.17/38  18.57/35  21.31/34  27.23/54  32.22/54  34.45/53  40.32/55  43.35/53  47.46/54  51.13/57 
    OK Sparta Praha                       3.02/61   0.53/40   5.41/31   1.36/67   1.13/32   4.13/45   1.39/46   0.40/11   2.34/30   5.52/92   4.59/55   2.23/41   5.47/69   3.03/21   4.11/69   3.27/85 
                                         52.49/57  53.10/57 
                                          1.36/67   0.21/18 
 58 Hlaváč Jaroslav                53.29  2.52/49   3.40/40   9.46/45  11.19/47  12.37/42  16.30/36  18.01/34  20.07/53  22.57/51  26.57/53  31.39/50  34.06/49  39.16/49  43.17/52  49.16/59  51.50/58 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.52/49   0.48/20   6.06/49   1.33/56   1.18/41   3.53/22   1.31/22   2.06/91   2.50/57   4.00/60   4.42/41   2.27/49   5.10/46   4.01/62   5.59/91   2.34/51 
                                         53.04/58  53.29/58 
                                          1.14/15   0.25/64 
 59 Klusák Martin                  53.54  3.16/71   4.01/61   9.54/50  11.20/49  12.28/39  17.15/49  19.15/54  20.04/51  23.36/57  27.52/58  32.19/53  34.37/52  41.22/59  46.03/60  49.34/60  52.12/60 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.16/71   0.45/5    5.53/38   1.26/41   1.08/24   4.47/68   2.00/77   0.49/44   3.32/81   4.16/72   4.27/28   2.18/32   6.45/89   4.41/77   3.31/47   2.38/58 
                                         53.34/59  53.54/59 
                                          1.22/40   0.20/9  
 60 Klaška Pavel                   54.17  2.44/41   3.44/49   9.48/47  11.22/50  12.46/47  17.29/56  19.23/56  20.05/52  23.00/53  26.53/52  31.58/51  34.56/55  40.31/54  44.24/57  48.32/57  52.04/59 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.44/41   1.00/71   6.04/45   1.34/61   1.24/54   4.43/66   1.54/70   0.42/22   2.55/59   3.53/51   5.05/58   2.58/74   5.35/60   3.53/58   4.08/68   3.32/87 
                                         53.52/60  54.17/60 
                                          1.48/85   0.25/64 
 61 Hopanyuk Anatoliy              54.20  2.41/33   3.37/38  10.07/56  11.46/58  13.59/66  20.12/79  21.46/75  22.26/72  25.00/70  28.41/67  33.28/63  35.54/62  41.52/61  46.21/63  49.36/61  52.25/62 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.41/33   0.56/59   6.30/57   1.39/72   2.13/87   6.13/93   1.34/30   0.40/11   2.34/30   3.41/42   4.47/46   2.26/46   5.58/72   4.29/73   3.15/35   2.49/69 
                                         53.58/61  54.20/61 
                                          1.33/62   0.22/32 
 62 Laga Miroslav                  54.26  3.17/73   4.12/69  10.58/68  12.24/66  13.40/63  18.12/62  19.55/61  21.12/62  23.54/59  27.38/57  32.54/60  35.49/60  42.17/64  46.05/61  49.36/61  52.20/61 
    OOB SK Zbraslav                       3.17/73   0.55/55   6.46/70   1.26/41   1.16/39   4.32/57   1.43/52   1.17/83   2.42/45   3.44/45   5.16/63   2.55/69   6.28/85   3.48/55   3.31/47   2.44/68 
                                         53.59/62  54.26/62 
                                          1.39/74   0.27/76 
 63 Novák Libor                    54.32  2.59/57   3.56/57  10.35/62  12.05/62  13.37/61  18.38/64  20.46/65  21.33/65  24.28/67  28.31/65  34.04/65  37.03/66  42.54/68  46.36/66  49.52/64  52.29/63 
    SK OK 24 Praha                        2.59/57   0.57/64   6.39/65   1.30/48   1.32/68   5.01/76   2.08/82   0.47/38   2.55/59   4.03/62   5.33/70   2.59/75   5.51/70   3.42/53   3.16/37   2.37/56 
                                         54.07/63  54.32/63 
                                          1.38/73   0.25/64 
 64 Zámečník David                 55.01  3.01/59   3.58/59  10.01/52  11.41/55  12.51/50  17.21/53  19.17/55  20.38/58  23.35/56  27.33/56  32.58/62  37.01/65  42.38/66  46.14/62  49.45/63  52.53/64 
    SK Kamenice                           3.01/59   0.57/64   6.03/44   1.40/75   1.10/27   4.30/54   1.56/73   1.21/85   2.57/61   3.58/58   5.25/67   4.03/88   5.37/62   3.36/49   3.31/47   3.08/79 
                                         54.38/64  55.01/64 
                                          1.45/82   0.23/43 
 65 Korthauer Marius               55.44  6.54/93   7.43/93  14.45/92  16.19/92  17.33/91  21.30/85  23.02/81  23.39/80  26.49/80  31.00/76  35.36/74  37.55/70  42.14/63  47.02/67  52.09/69  54.11/67 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.54/93   0.49/21   7.02/77   1.34/61   1.14/34   3.57/27   1.32/26   0.37/4    3.10/66   4.11/70   4.36/35   2.19/33   4.19/11   4.48/79   5.07/81   2.02/11 
                                         55.20/65  55.44/65 
                                          1.09/8    0.24/54 
 66 Tichý Martin                   55.52  3.09/66   4.12/69  11.21/73  12.54/73  14.06/68  19.03/68  21.01/71  22.24/71  25.23/72  29.33/71  34.58/71  37.35/69  43.16/69  47.30/69  50.48/65  53.43/65 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         3.09/66   1.03/80   7.09/79   1.33/56   1.12/30   4.57/70   1.58/75   1.23/87   2.59/63   4.10/68   5.25/67   2.37/58   5.41/66   4.14/68   3.18/38   2.55/71 
                                         55.29/66  55.52/66 
                                          1.46/84   0.23/43 
 67 Šimek Jan                      56.00  4.10/87   5.10/86  11.46/77  13.20/75  14.41/72  19.12/69  20.58/69  21.45/68  24.57/69  29.24/70  35.30/72  38.27/74  43.39/71  47.49/70  51.10/66  54.05/66 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.10/87   1.00/71   6.36/62   1.34/61   1.21/48   4.31/56   1.46/57   0.47/38   3.12/67   4.27/78   6.06/78   2.57/72   5.12/47   4.10/65   3.21/40   2.55/71 
                                         55.34/67  56.00/67 
                                          1.29/54   0.26/70 
 68 Klomínský Václav               56.02  3.07/65   4.19/76  10.28/61  12.00/61  13.24/57  17.19/51  18.54/48  19.39/47  23.25/55  29.10/68  34.13/66  36.21/64  42.23/65  46.25/64  52.18/72  54.28/68 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.07/65   1.12/85   6.09/52   1.32/54   1.24/54   3.55/25   1.35/37   0.45/31   3.46/88   5.45/90   5.03/56   2.08/18   6.02/73   4.02/63   5.53/89   2.10/23 
                                         55.39/68  56.02/68 
                                          1.11/11   0.23/43 
 69 Brázdil Petr                   56.27  3.24/81   4.17/74  11.18/71  12.53/71  14.18/70  18.52/66  20.50/67  24.36/81  27.22/81  31.28/80  36.35/76  39.11/76  44.26/73  48.51/76  52.16/71  54.40/69 
    TJ Aero Odolena Voda                  3.24/81   0.53/40   7.01/76   1.35/66   1.25/56   4.34/60   1.58/75   3.46/93   2.46/52   4.06/67   5.07/59   2.36/56   5.15/49   4.25/71   3.25/43   2.24/39 
                                         56.10/69  56.27/69 
                                          1.30/55   0.17/2  
 70 Kalina Miroslav                56.42  3.21/79   4.16/72  10.41/64  12.15/64  13.35/60  18.02/59  20.12/63  21.30/64  24.27/66  28.23/64  34.19/67  37.11/67  42.05/62  46.30/65  52.15/70  54.56/71 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.21/79   0.55/55   6.25/56   1.34/61   1.20/45   4.27/52   2.10/85   1.18/84   2.57/61   3.56/56   5.56/75   2.52/66   4.54/37   4.25/71   5.45/86   2.41/62 
                                         56.20/70  56.42/70 
                                          1.24/46   0.22/32 
 71 Hartman Aleš                   57.00  3.03/63   4.07/66  10.43/65  12.14/63  13.29/58  18.56/67  20.46/65  22.45/74  25.46/73  29.56/73  35.33/73  38.13/73  44.34/74  48.30/74  52.05/67  55.01/72 
    USK Praha                             3.03/63   1.04/81   6.36/62   1.31/50   1.15/36   5.27/84   1.50/62   1.59/90   3.01/64   4.10/68   5.37/72   2.40/60   6.21/83   3.56/60   3.35/54   2.56/74 
                                         56.34/71  57.00/71 
                                          1.33/62   0.26/70 
 72 Besta Lukáš                    57.20  2.53/50   3.49/53  11.27/74  12.53/71  14.29/71  19.40/75  21.30/74  22.38/73  25.53/74  30.17/74  35.41/75  38.31/75  44.35/75  48.32/75  52.05/67  54.48/70 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         2.53/50   0.56/59   7.38/82   1.26/41   1.36/72   5.11/81   1.50/62   1.08/79   3.15/72   4.24/75   5.24/65   2.50/63   6.04/76   3.57/61   3.33/52   2.43/64 
                                         56.51/72  57.20/72 
                                          2.03/90   0.29/83 
 73 Lohr Ivo                       57.30  3.27/82   4.51/83  11.42/75  13.11/74  14.44/73  19.20/72  21.12/72  22.00/69  25.17/71  29.48/72  34.57/70  38.02/71  44.35/75  48.16/72  52.33/74  55.16/73 
    OK Sparta Praha                       3.27/82   1.24/91   6.51/72   1.29/46   1.33/69   4.36/61   1.52/66   0.48/41   3.17/74   4.31/79   5.09/61   3.05/79   6.33/87   3.41/52   4.17/70   2.43/64 
                                         57.01/73  57.30/73 
                                          1.45/82   0.29/83 
 74 Kapal Tomáš                    58.43  2.54/53   3.47/51  10.35/62  12.19/65  13.38/62  18.10/61  20.01/62  20.47/59  23.59/61  28.32/66  34.26/68  37.28/68  43.31/70  48.10/71  52.53/75  56.22/74 
    SK Kamenice                           2.54/53   0.53/40   6.48/71   1.44/79   1.19/44   4.32/57   1.51/65   0.46/34   3.12/67   4.33/80   5.54/74   3.02/78   6.03/75   4.39/76   4.43/76   3.29/86 
                                         58.19/74  58.43/74 
                                          1.57/88   0.24/54 
 75 Doležal Martin                 58.46  3.12/68   4.08/67  10.59/69  12.32/68  15.02/77  20.00/77  22.06/78  23.05/77  26.39/78  31.04/77  37.24/80  40.18/79  45.50/78  50.27/78  54.14/76  56.57/76 
    SK Praga                              3.12/68   0.56/59   6.51/72   1.33/56   2.30/92   4.58/72   2.06/80   0.59/64   3.34/83   4.25/77   6.20/80   2.54/67   5.32/59   4.37/75   3.47/63   2.43/64 
                                         58.19/74  58.46/75 
                                          1.22/40   0.27/76 
 76 Uhlíř Marek                    58.52  2.38/29   3.27/26   9.31/36  11.10/43  12.31/40  17.12/48  19.09/53  19.50/49  22.32/46  26.45/51  32.06/52  35.45/59  42.45/67  47.09/68  52.27/73  56.37/75 
    SK Praga                              2.38/29   0.49/21   6.04/45   1.39/72   1.21/48   4.41/64   1.57/74   0.41/16   2.42/45   4.13/71   5.21/64   3.39/86   7.00/90   4.24/70   5.18/82   4.10/92 
                                         58.21/76  58.52/76 
                                          1.44/81   0.31/85 
 77 Lepšík Petr                    59.12  2.49/45   3.41/42  10.21/59  11.57/60  13.46/64  19.26/73  21.54/76  22.59/76  26.29/76  31.09/79  37.15/79  40.14/78  46.51/79  50.24/77  54.27/78  57.10/77 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.49/45   0.52/34   6.40/66   1.36/67   1.49/80   5.40/88   2.28/89   1.05/76   3.30/79   4.40/82   6.06/78   2.59/75   6.37/88   3.33/45   4.03/66   2.43/64 
                                         58.47/77  59.12/77 
                                          1.37/69   0.25/64 
 78 Bernášek Jiří                  59.43  2.59/57   3.56/57  10.51/67  12.37/70  14.58/75  19.28/74  21.20/73  22.13/70  24.55/68  29.19/69  34.50/69  38.07/72  44.09/72  48.19/73  54.17/77  57.37/78 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.59/57   0.57/64   6.55/74   1.46/81   2.21/89   4.30/54   1.52/66   0.53/54   2.42/45   4.24/75   5.31/69   3.17/83   6.02/73   4.10/65   5.58/90   3.20/83 
                                         59.19/78  59.43/78 
                                          1.42/78   0.24/54 
 79 Uher Petr                      60.26  5.09/91   6.11/91  13.15/87  14.54/87  16.16/83  21.25/83  23.57/85  25.00/85  28.13/84  32.18/83  38.07/81  40.58/80  47.02/81  51.12/80  54.48/79  57.58/79 
    USK Praha                             5.09/91   1.02/75   7.04/78   1.39/72   1.22/51   5.09/80   2.32/90   1.03/74   3.13/69   4.05/65   5.49/73   2.51/65   6.04/76   4.10/65   3.36/56   3.10/81 
                                         59.58/79  60.26/79 
                                          2.00/89   0.28/79 
 80 Kučerka David                  61.16  3.14/69   4.18/75  12.21/84  14.09/83  15.29/81  20.26/80  23.36/83  24.38/82  27.55/82  32.15/82  38.11/82  41.11/81  46.55/80  52.45/81  56.00/80  59.00/80 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.14/69   1.04/81   8.03/88   1.48/83   1.20/45   4.57/70   3.10/91   1.02/71   3.17/74   4.20/74   5.56/75   3.00/77   5.44/68   5.50/90   3.15/35   3.00/76 
                                         60.43/80  61.16/80 
                                          1.43/79   0.33/91 
 81 Wagner Libor                   63.11  2.57/56   3.59/60  11.58/80  14.16/84  16.22/85  22.01/87  24.07/86  25.28/88  29.02/87  34.43/87  41.04/86  43.58/83  50.08/83  54.30/82  58.07/82  61.12/81 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.57/56   1.02/75   7.59/86   2.18/93   2.06/84   5.39/87   2.06/80   1.21/85   3.34/83   5.41/89   6.21/81   2.54/67   6.10/79   4.22/69   3.37/58   3.05/77 
                                         62.43/81  63.11/81 
                                          1.31/58   0.28/79 
 82 Matoušek Petr                  63.38  3.27/82   4.25/80  11.20/72  13.20/75  16.28/86  21.04/82  22.46/80  23.35/79  26.48/79  31.04/77  37.06/77  40.02/77  45.41/77  50.49/79  57.23/81  61.33/82 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.27/82   0.58/68   6.55/74   2.00/88   3.08/93   4.36/61   1.42/50   0.49/44   3.13/69   4.16/72   6.02/77   2.56/71   5.39/64   5.08/84   6.34/93   4.10/92 
                                         63.12/82  63.38/82 
                                          1.39/74   0.26/70 
 83 Havlůj František               64.21  3.20/77   4.21/77  12.01/82  13.44/81  15.15/80  20.26/80  22.19/79  23.05/77  26.37/77  31.38/81  39.50/84  43.14/82  49.32/82  54.43/83  59.08/83  62.16/83 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.20/77   1.01/74   7.40/83   1.43/77   1.31/67   5.11/81   1.53/69   0.46/34   3.32/81   5.01/84   8.12/91   3.24/84   6.18/82   5.11/85   4.25/74   3.08/79 
                                         63.53/83  64.21/83 
                                          1.37/69   0.28/79 
 84 Kohl Jiří                      66.52  3.19/76   4.31/81  13.24/89  15.24/89  16.54/89  22.43/90  24.52/89  25.44/89  29.25/88  34.43/87  41.44/89  45.11/88  51.34/87  56.35/85  60.52/85  64.16/85 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.19/76   1.12/85   8.53/91   2.00/88   1.30/63   5.49/90   2.09/84   0.52/51   3.41/87   5.18/87   7.01/87   3.27/85   6.23/84   5.01/82   4.17/70   3.24/84 
                                         66.21/84  66.52/84 
                                          2.05/91   0.31/85 
 85 Pinkner Adam                   67.02  3.16/71   4.09/68  11.50/78  13.40/79  15.01/76  20.07/78  21.59/77  22.51/75  26.27/75  30.23/75  37.07/78  45.04/86  50.41/84  55.30/84  60.20/84  63.17/84 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.16/71   0.53/40   7.41/84   1.50/85   1.21/48   5.06/79   1.52/66   0.52/51   3.36/86   3.56/56   6.44/84   7.57/93   5.37/62   4.49/80   4.50/79   2.57/75 
                                         66.31/85  67.02/85 
                                          3.14/93   0.31/85 
 86 Vaněk Petr                     67.56  3.14/69   4.16/72  12.28/85  14.17/85  16.42/88  22.20/89  24.15/87  25.04/86  28.54/86  33.52/86  41.28/87  44.44/84  51.00/85  56.43/87  62.28/87  65.39/87 
    OOB SK Zbraslav                       3.14/69   1.02/75   8.12/89   1.49/84   2.25/90   5.38/86   1.55/72   0.49/44   3.50/89   4.58/83   7.36/90   3.16/82   6.16/81   5.43/89   5.45/86   3.11/82 
                                         67.30/86  67.56/86 
                                          1.51/87   0.26/70 
 87 Mikan Albert                   68.09  4.32/89   5.25/88  11.59/81  13.30/77  15.07/79  19.49/76  25.56/90  27.09/91  30.44/90  34.45/89  41.37/88  44.48/85  51.01/86  56.37/86  61.21/86  65.24/86 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.32/89   0.53/40   6.34/61   1.31/50   1.37/73   4.42/65   6.07/93   1.13/82   3.35/85   4.01/61   6.52/85   3.11/81   6.13/80   5.36/87   4.44/77   4.03/91 
                                         67.34/87  68.09/87 
                                          2.10/92   0.35/93 
 88 Hric Jan                       70.00  3.21/79   5.25/88  13.24/89  15.09/88  16.20/84  22.01/87  24.18/88  25.20/87  28.44/85  33.18/84  40.44/85  45.28/89  52.29/88  58.08/88  64.14/88  67.56/88 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.21/79   2.04/93   7.59/86   1.45/80   1.11/29   5.41/89   2.17/87   1.02/71   3.24/77   4.34/81   7.26/89   4.44/91   7.01/91   5.39/88   6.06/92   3.42/89 
                                         69.29/88  70.00/88 
                                          1.33/62   0.31/85 
 89 Matoušek Petr                  70.16  4.14/88   5.10/86  12.45/86  14.49/86  16.37/87  21.38/86  23.40/84  24.45/83  29.30/89  35.21/90  43.38/91  46.35/90  52.39/89  58.41/89  64.33/89  68.09/89 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.14/88   0.56/59   7.35/81   2.04/91   1.48/79   5.01/76   2.02/78   1.05/76   4.45/93   5.51/91   8.17/92   2.57/72   6.04/76   6.02/92   5.52/88   3.36/88 
                                         69.50/89  70.16/89 
                                          1.41/77   0.26/70 
 90 Píchal Jan                     71.20  3.36/85   4.51/83  14.22/91  16.17/91  17.47/92  23.52/92  26.10/91  27.02/90  30.55/91  36.17/91  43.10/90  47.04/91  54.48/90  60.22/90  65.59/90  69.04/90 
    USK Praha                             3.36/85   1.15/87   9.31/92   1.55/86   1.30/63   6.05/92   2.18/88   0.52/51   3.53/90   5.22/88   6.53/86   3.54/87   7.44/92   5.34/86   5.37/85   3.05/77 
                                         70.47/90  71.20/90 
                                          1.43/79   0.33/91 
 91 Lžíčař Martin                  73.46  3.05/64   4.01/61  11.44/76  13.44/81  16.13/82  21.25/83  23.33/82  24.58/84  28.12/83  33.25/85  39.46/83  45.06/87  56.22/91  63.08/91  67.42/91  71.25/91 
    KOB Dobruška                          3.05/64   0.56/59   7.43/85   2.00/88   2.29/91   5.12/83   2.08/82   1.25/88   3.14/71   5.13/86   6.21/81   5.20/92  11.16/93   6.46/93   4.34/75   3.43/90 
                                         73.15/91  73.46/91 
                                          1.50/86   0.31/85 
 92 Pop Lukáš                      74.11  3.52/86   4.59/85  13.22/88  15.34/90  17.04/90  23.05/91  28.48/92  29.42/92  33.39/92  38.48/92  50.57/92  53.44/92  59.25/92  64.29/92  70.04/92  72.29/92 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.52/86   1.07/84   8.23/90   2.12/92   1.30/63   6.01/91   5.43/92   0.54/57   3.57/91   5.09/85  12.09/93   2.47/61   5.41/66   5.04/83   5.35/83   2.25/41 
                                         73.51/92  74.11/92 
                                          1.22/40   0.20/9  
 93 Maneth Petr                    77.50  6.04/92   7.22/92  20.51/93  22.48/93  25.07/93  30.44/93  32.57/93  33.58/93  38.05/93  44.40/93  51.06/93  55.44/93  62.15/93  68.16/93  73.03/93  75.43/93 
    SKOB Roudnice nad Labem               6.04/92   1.18/89  13.29/93   1.57/87   2.19/88   5.37/85   2.13/86   1.01/68   4.07/92   6.35/93   6.26/83   4.38/90   6.31/86   6.01/91   4.47/78   2.40/60 
                                         77.18/93  77.50/93 
                                          1.35/66   0.32/90 
    Melcher Ota                DISK       2.56/     3.47/    10.05/    11.48/    13.02/    19.49/    21.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Sokol Plumlov                      2.56/     0.51/     6.18/     1.43/     1.14/     6.47/     1.54/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         5.2km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-57      3-33      4-34      5-35      6-39      7-40      8-56      9-52     10-54     11-44     12-45     13-55     14-46     15-100   
  1 Kovářík Tomáš                  34.27  2.05/1*   3.58/1*   7.23/1*   8.39/1*   9.54/1*  11.23/1*  14.43/1*  18.07/1*  21.33/1*  25.35/1*  27.48/1*  30.28/1*  31.27/1*  32.41/1*  34.03/1*  34.27/1* 
    SK Kamenice                           2.05/1*   1.53/1*   3.25/1*   1.16/1*   1.15/8    1.29/1*   3.20/1*   3.24/2    3.26/3    4.02/1*   2.13/1*   2.40/1*   0.59/1*   1.14/1*   1.22/5    0.24/9  
  2 Baldrian Petr                  36.39  2.25/4    4.28/2    8.28/2    9.56/2   10.56/2   12.36/2   16.19/2   19.42/2   23.07/2   27.31/2   29.45/2   32.40/2   33.41/2   35.02/2   36.20/2   36.39/2  
    SK Praga                              2.25/4    2.03/2    4.00/7    1.28/5    1.00/1*   1.40/2    3.43/6    3.23/1*   3.25/2    4.24/3    2.14/2    2.55/2    1.01/3    1.21/4    1.18/3    0.19/1* 
  3 Datel Jiří                     38.15  2.41/16   4.46/4    8.41/5   10.03/3   11.20/3   13.11/3   17.04/4   20.29/4   24.20/4   28.46/3   31.08/3   34.07/3   35.11/3   36.30/3   37.53/3   38.15/3  
    KOB Kladno                            2.41/16   2.05/3    3.55/4    1.22/3    1.17/11   1.51/6    3.53/10   3.25/3    3.51/8    4.26/5    2.22/3    2.59/4    1.04/6    1.19/3    1.23/8    0.22/6  
  4 Bambousek Martin               40.03  2.25/4    4.59/6    8.40/4   10.05/4   11.27/5   13.11/3   16.44/3   20.17/3   24.00/3   29.07/5   32.04/5   36.02/5   37.06/5   38.32/5   39.43/4   40.03/4  
    OK Dobříš                             2.25/4    2.34/8    3.41/2    1.25/4    1.22/16   1.44/3    3.33/3    3.33/5    3.43/5    5.07/11   2.57/12   3.58/14   1.04/6    1.26/8    1.11/2    0.20/3  
  5 Průša Michal                   40.13  2.32/8    4.55/5    8.54/6   10.33/6   11.43/6   13.53/7   18.03/9   21.44/9   25.18/6   30.05/6   32.27/6   35.33/4   36.40/4   38.13/4   39.48/5   40.13/5  
    USK Praha                             2.32/8    2.23/5    3.59/6    1.39/13   1.10/3    2.10/17   4.10/15   3.41/7    3.34/4    4.47/8    2.22/3    3.06/5    1.07/9    1.33/11   1.35/15   0.25/13 
  6 Bejvl Jakub                    40.33  2.23/3    4.42/3    8.35/3   10.10/5   11.26/4   13.44/5   17.27/5   21.01/5   24.22/5   28.46/3   31.42/4   36.38/6   37.39/6   39.01/6   40.11/6   40.33/6  
    SK Los Mělník                         2.23/3    2.19/4    3.53/3    1.35/10   1.16/9    2.18/22   3.43/6    3.34/6    3.21/1*   4.24/3    2.56/11   4.56/23   1.01/3    1.22/6    1.10/1*   0.22/6  
  7 Šemelík Petr                   41.53  2.34/10   5.04/7    9.19/7   10.48/8   12.02/8   14.01/8   17.58/8   21.43/8   25.49/9   30.17/7   33.06/7   36.59/7   38.02/7   39.42/7   41.25/7   41.53/7  
    KOB Kladno                            2.34/10   2.30/6    4.15/10   1.29/7    1.14/6    1.59/10   3.57/11   3.45/8    4.06/12   4.28/6    2.49/8    3.53/12   1.03/5    1.40/15   1.43/24   0.28/26 
  8 Karmazín Pavel                 41.55  2.30/7    5.14/10   9.27/8   10.46/7   11.58/7   13.46/6   17.37/6   21.28/6   25.23/7   31.44/12  34.19/10  37.14/8   38.18/8   39.42/7   41.30/8   41.55/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.30/7    2.44/10   4.13/9    1.19/2    1.12/5    1.48/4    3.51/8    3.51/9    3.55/9    6.21/27   2.35/6    2.55/2    1.04/6    1.24/7    1.48/27   0.25/13 
  9 Procházka Antonín              41.59  2.52/19   5.43/16  10.04/14  11.45/15  13.02/14  14.58/13  18.38/11  22.49/11  26.39/11  31.01/9   33.30/8   37.32/9   38.39/9   40.00/9   41.33/9   41.59/9  
    KOB Dobřichovice                      2.52/19   2.51/14   4.21/12   1.41/16   1.17/11   1.56/9    3.40/5    4.11/13   3.50/7    4.22/2    2.29/5    4.02/15   1.07/9    1.21/4    1.33/13   0.26/19 
 10 Pavlíček Lubomír               42.09  2.35/12   5.31/14   9.29/9   11.04/9   12.20/9   14.09/9   17.37/6   21.30/7   25.33/8   30.49/8   33.42/9   37.53/10  39.03/10  40.20/10  41.45/10  42.09/10 
    Neregistrovaní                        2.35/12   2.56/16   3.58/5    1.35/10   1.16/9    1.49/5    3.28/2    3.53/10   4.03/11   5.16/13   2.53/10   4.11/17   1.10/14   1.17/2    1.25/10   0.24/9  
 11 Šunka Jan                      42.43  2.44/18   5.44/17  10.39/19  12.13/18  13.34/15  15.26/14  19.18/13  22.47/10  26.33/10  31.28/11  34.30/11  38.01/11  39.08/11  40.39/11  42.17/11  42.43/11 
    SK Žabovřesky Brno                    2.44/18   3.00/18   4.55/21   1.34/9    1.21/15   1.52/8    3.52/9    3.29/4    3.46/6    4.55/9    3.02/13   3.31/9    1.07/9    1.31/10   1.38/18   0.26/19 
 12 Štěňha Martin                  43.20  2.43/17   5.49/18  10.14/16  11.44/14  12.50/13  14.41/10  18.20/10  22.49/11  26.46/12  31.22/10  35.41/12  38.58/12  40.06/12  41.35/12  42.57/12  43.20/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.43/17   3.06/21   4.25/13   1.30/8    1.06/2    1.51/6    3.39/4    4.29/16   3.57/10   4.36/7    4.19/28   3.17/6    1.08/12   1.29/9    1.22/5    0.23/8  
 13 Jandera Tomáš                  44.25  2.29/6    5.07/8    9.46/12  11.14/10  12.28/10  14.45/12  19.22/14  23.51/13  28.09/13  33.22/13  36.29/13  39.47/13  40.46/13  42.29/13  44.05/13  44.25/13 
    TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly     2.29/6    2.38/9    4.39/15   1.28/5    1.14/6    2.17/21   4.37/19   4.29/16   4.18/17   5.13/12   3.07/14   3.18/7    0.59/1*   1.43/17   1.36/16   0.20/3  
 14 Hankovec Petr                  46.27  2.35/12   5.07/8    9.44/11  11.21/12  12.41/12  15.27/15  20.14/15  24.31/16  28.41/16  34.59/17  37.46/16  41.23/14  42.37/14  44.20/14  46.02/14  46.27/14 
    SK Kamenice                           2.35/12   2.32/7    4.37/14   1.37/12   1.20/13   2.46/29   4.47/21   4.17/14   4.10/15   6.18/26   2.47/7    3.37/11   1.14/16   1.43/17   1.42/22   0.25/13 
 15 Vinš Pavel                     46.39  2.34/10   5.18/12   9.37/10  11.16/11  12.36/11  14.41/10  19.02/12  23.56/14  28.29/15  33.35/14  36.46/14  41.41/16  42.54/16  44.30/15  46.12/15  46.39/15 
    KOB Kladno                            2.34/10   2.44/10   4.19/11   1.39/13   1.20/13   2.05/13   4.21/17   4.54/21   4.33/20   5.06/10   3.11/16   4.55/22   1.13/15   1.36/12   1.42/22   0.27/22 
 16 Straka Lukáš                   46.50  2.37/14   5.24/13  10.20/17  12.09/17  14.07/18  16.19/18  21.06/19  25.33/18  29.51/18  35.19/18  38.11/18  41.33/15  42.47/15  44.36/16  46.23/16  46.50/16 
    SKOB Slaný                            2.37/14   2.47/13   4.56/22   1.49/22   1.58/29   2.12/18   4.47/21   4.27/15   4.18/17   5.28/17   2.52/9    3.22/8    1.14/16   1.49/19   1.47/26   0.27/22 
 17 Šubrt Antonín                  47.10  2.59/22   6.00/20  10.52/20  12.46/20  14.10/19  16.44/20  20.57/18  25.01/17  29.09/17  34.47/16  38.08/17  41.44/17  43.12/17  45.08/17  46.42/17  47.10/17 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.59/22   3.01/19   4.52/19   1.54/26   1.24/17   2.34/26   4.13/16   4.04/12   4.08/14   5.38/19   3.21/17   3.36/10   1.28/26   1.56/23   1.34/14   0.28/26 
 18 Geisler Michal                 49.23  2.21/2    6.27/25  11.16/21  13.06/21  14.17/20  16.20/19  20.21/17  24.17/15  28.23/14  33.39/15  37.21/15  44.39/20  46.01/20  47.41/19  49.02/18  49.23/18 
    KOB Kladno                            2.21/2    4.06/30   4.49/17   1.50/23   1.11/4    2.03/12   4.01/13   3.56/11   4.06/12   5.16/13   3.42/20   7.18/31   1.22/23   1.40/15   1.21/4    0.21/5  
 19 Beneš Michal                   49.31  2.40/15   5.35/15  10.29/18  12.38/19  14.05/17  16.12/17  20.20/16  26.14/19  31.07/19  36.26/19  39.35/19  44.09/18  45.26/18  47.24/18  49.04/19  49.31/19 
    TJ Sokol Troja                        2.40/15   2.55/15   4.54/20   2.09/32   1.27/19   2.07/15   4.08/14   5.54/30   4.53/25   5.19/15   3.09/15   4.34/20   1.17/20   1.58/26   1.40/20   0.27/22 
 20 Liška Jindřich                 50.04  3.25/30   6.50/29  12.10/25  13.53/24  15.36/24  18.07/23  22.39/23  27.20/21  31.31/20  36.51/20  40.39/20  44.36/19  45.52/19  48.11/20  49.39/20  50.04/20 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.25/30   3.25/27   5.20/25   1.43/17   1.43/24   2.31/24   4.32/18   4.41/19   4.11/16   5.20/16   3.48/21   3.57/13   1.16/19   2.19/31   1.28/12   0.25/13 
 21 Boudný Jan                     52.04  2.33/9    5.17/11  10.07/15  12.00/16  14.01/16  16.07/16  21.06/19  26.20/20  31.33/21  38.07/22  41.55/22  46.42/21  48.07/21  49.58/21  51.37/21  52.04/21 
    OK Sparta Praha                       2.33/9    2.44/10   4.50/18   1.53/24   2.01/30   2.06/14   4.59/25   5.14/24   5.13/27   6.34/29   3.48/21   4.47/21   1.25/24   1.51/20   1.39/19   0.27/22 
 22 Eisner Leo                     54.24  3.15/28   6.37/27  12.11/26  13.58/26  16.11/27  18.19/25  23.01/24  27.54/24  32.36/23  39.03/23  42.58/23  48.13/22  49.49/22  51.40/22  53.51/22  54.24/22 
                                          3.15/28   3.22/26   5.34/26   1.47/20   2.13/31   2.08/16   4.42/20   4.53/20   4.42/22   6.27/28   3.55/24   5.15/25   1.36/28   1.51/20   2.11/32   0.33/30 
 23 Kučera Pavel                   54.26  2.55/20   6.05/21  11.23/22  13.11/22  14.57/22  17.11/22  22.36/22  27.49/23  32.35/22  38.03/21  41.35/21  49.22/26  50.39/25  52.36/25  54.02/24  54.26/23 
    OK Dobříš                             2.55/20   3.10/23   5.18/24   1.48/21   1.46/27   2.14/20   5.25/29   5.13/23   4.46/23   5.28/17   3.32/18   7.47/32   1.17/20   1.57/24   1.26/11   0.24/9  
 24 Pavlů Jaroslav                 54.27  3.05/24   6.24/23  12.14/27  14.09/28  15.45/26  18.38/27  24.30/29  30.10/29  35.05/29  41.13/27  44.53/27  49.20/25  50.35/24  52.13/23  54.02/24  54.27/24 
    KOB Dobřichovice                      3.05/24   3.19/24   5.50/28   1.55/27   1.36/22   2.53/30   5.52/31   5.40/28   4.55/26   6.08/23   3.40/19   4.27/19   1.15/18   1.38/13   1.49/28   0.25/13 
 25 Balázs Adorján                 54.30  3.04/23   6.49/28  11.36/23  13.16/23  14.47/21  17.05/21  21.55/21  27.24/22  33.22/25  39.23/25  43.36/24  48.59/23  50.25/23  52.16/24  53.57/23  54.30/25 
    Neregistrovaní                        3.04/23   3.45/29   4.47/16   1.40/15   1.31/20   2.18/22   4.50/23   5.29/26   5.58/32   6.01/21   4.13/27   5.23/27   1.26/25   1.51/20   1.41/21   0.33/30 
 26 Arnot Michal                   55.02  3.17/29   6.56/30  12.00/24  13.53/24  15.28/23  19.01/28  24.15/27  29.43/28  34.32/26  41.16/28  45.42/29  50.04/27  51.13/27  53.15/27  54.37/26  55.02/26 
    Cirkus Čakovice                       3.17/29   3.39/28   5.04/23   1.53/24   1.35/21   3.33/32   5.14/26   5.28/25   4.49/24   6.44/31   4.26/29   4.22/18   1.09/13   2.02/27   1.22/5    0.25/13 
 27 Jun Drahomír                   55.06  3.10/26   6.12/22  12.18/28  14.01/27  15.44/25  18.17/24  23.35/26  28.15/25  32.56/24  39.04/24  44.08/25  49.15/24  51.01/26  52.58/26  54.47/27  55.06/27 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         3.10/26   3.02/20   6.06/30   1.43/17   1.43/24   2.33/25   5.18/27   4.40/18   4.41/21   6.08/23   5.04/31   5.07/24   1.46/31   1.57/24   1.49/28   0.19/1* 
 28 Šrámek Petr                    55.43  2.55/20   5.52/19   9.53/13  11.38/13  18.31/32  20.30/31  24.29/28  32.19/31  36.46/30  42.47/30  46.57/30  51.00/30  52.17/29  53.56/28  55.19/28  55.43/28 
    OB Říčany                             2.55/20   2.57/17   4.01/8    1.45/19   6.53/32   1.59/10   3.59/12   7.50/32   4.27/19   6.01/21   4.10/26   4.03/16   1.17/20   1.39/14   1.23/8    0.24/9  
 29 Janeček Ondřej                 56.06  3.05/24   6.24/23  12.49/30  14.47/30  16.13/28  18.26/26  23.18/25  29.06/26  34.42/27  40.56/26  44.49/26  50.04/27  51.53/28  54.02/29  55.38/29  56.06/29 
    SOBSA                                 3.05/24   3.19/24   6.25/31   1.58/28   1.26/18   2.13/19   4.52/24   5.48/29   5.36/31   6.14/25   3.53/23   5.15/25   1.49/32   2.09/28   1.36/16   0.28/26 
 30 Uhlíř Patrik                   57.05  3.28/32   6.35/26  12.35/29  14.42/29  16.36/29  19.11/29  24.30/29  29.38/27  34.52/28  41.28/29  45.33/28  50.56/29  52.32/30  54.51/30  56.34/30  57.05/30 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.28/32   3.07/22   6.00/29   2.07/31   1.54/28   2.35/27   5.19/28   5.08/22   5.14/28   6.36/30   4.05/25   5.23/27   1.36/28   2.19/31   1.43/24   0.31/29 
 31 Španěl Ondřej                  61.46  3.14/27   8.00/32  13.49/31  15.55/31  17.38/30  20.21/30  26.04/31  31.35/30  37.04/31  43.57/31  48.57/31  55.31/31  57.10/31  59.26/31  61.20/31  61.46/31 
    OK Dobříš                             3.14/27   4.46/32   5.49/27   2.06/30   1.43/24   2.43/28   5.43/30   5.31/27   5.29/29   6.53/32   5.00/30   6.34/30   1.39/30   2.16/30   1.54/30   0.26/19 
 32 Brachtl Daniel                 62.45  3.25/30   7.39/31  14.09/32  16.10/32  17.48/31  20.54/32  26.57/32  33.13/32  38.43/32  44.38/32  50.01/32  56.24/32  57.52/32  60.01/32  62.00/32  62.45/32 
    OB SK Zvole                           3.25/30   4.14/31   6.30/32   2.01/29   1.38/23   3.06/31   6.03/32   6.16/31   5.30/30   5.55/20   5.23/32   6.23/29   1.28/26   2.09/28   1.59/31   0.45/32 
    Matyšek Stanislav          DISK           /         /         /         /         /         /         /         /    19.12/    49.41/         /         /         /    66.28/    74.39/    75.38/   
    TJ Sokol Plumlov                          /         /         /         /         /         /         /         /         /    30.29/         /         /         /         /     8.11/     0.59/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         5.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-56      3-53      4-36      5-39      6-40      7-32      8-42      9-48     10-54     11-44     12-58     13-55     14-100   
  1 Novák Ivo                      38.08  1.22/1*   3.40/1*   7.34/2    9.25/2   12.04/1*  15.37/1*  20.59/1*  23.34/1*  28.11/1*  29.07/1*  31.43/1*  33.58/1*  36.01/1*  37.43/1*  38.08/1* 
    SK OK 24 Praha                        1.22/1*   2.18/2    3.54/2    1.51/2    2.39/1*   3.33/2    5.22/1*   2.35/1*   4.37/1*   0.56/1*   2.36/1*   2.15/5    2.03/1*   1.42/2    0.25/16 
  2 Slavík Viktor                  40.39  1.25/2    3.40/1*   7.26/1*   9.19/1*  12.21/2   15.49/2   21.50/2   24.43/2   29.48/2   31.21/2   34.10/2   36.08/2   38.32/2   40.18/2   40.39/2  
    SK Praga                              1.25/2    2.15/1*   3.46/1*   1.53/6    3.02/2    3.28/1*   6.01/2    2.53/2    5.05/3    1.33/16   2.49/4    1.58/1*   2.24/2    1.46/3    0.21/2  
  3 Rakovec Michal                 44.02  1.33/3    4.20/5    8.17/3   10.22/3   13.42/3   17.18/3   24.03/3   27.01/3   32.05/3   33.23/3   36.30/3   39.25/3   41.59/3   43.39/3   44.02/3  
    OK Sparta Praha                       1.33/3    2.47/7    3.57/3    2.05/15   3.20/4    3.36/3    6.45/5    2.58/3    5.04/2    1.18/6    3.07/7    2.55/18   2.34/5    1.40/1*   0.23/9  
  4 Červinka Jaroslav              45.14  1.53/8    5.02/10   9.19/5   11.20/5   14.30/5   19.05/6   25.36/5   28.54/5   34.10/4   35.20/4   38.04/4   40.21/4   42.52/4   44.53/4   45.14/4  
    SK OK 24 Praha                        1.53/8    3.09/12   4.17/4    2.01/10   3.10/3    4.35/6    6.31/3    3.18/5    5.16/4    1.10/2    2.44/3    2.17/7    2.31/4    2.01/6    0.21/2  
  5 Kožina Petr                    45.47  1.59/11   4.44/8    9.26/6   11.20/5   14.45/6   18.37/4   25.10/4   28.36/4   34.13/5   35.30/5   38.31/5   40.35/5   43.15/5   45.23/5   45.47/5  
    SK Praga                              1.59/11   2.45/6    4.42/7    1.54/7    3.25/8    3.52/4    6.33/4    3.26/7    5.37/5    1.17/4    3.01/6    2.04/3    2.40/6    2.08/10   0.24/13 
  6 Veljačik Pavel                 47.29  1.40/7    4.06/3    8.37/4   10.29/4   14.11/4   18.54/5   25.52/6   29.05/6   35.16/6   36.38/6   39.27/6   41.43/6   44.49/6   47.07/6   47.29/6  
    OK Sparta Praha                       1.40/7    2.26/4    4.31/6    1.52/3    3.42/12   4.43/16   6.58/6    3.13/4    6.11/12   1.22/8    2.49/4    2.16/6    3.06/11   2.18/15   0.22/5  
  7 Bláha Jan                      50.48  1.38/6    5.22/14  10.06/9   11.58/9   15.19/8   20.10/9   27.50/8   31.32/8   37.26/7   39.18/7   42.40/8   45.09/7   48.02/7   50.20/7   50.48/7  
    KČT Slavoj Praha                      1.38/6    3.44/24   4.44/9    1.52/3    3.21/5    4.51/18   7.40/10   3.42/11   5.54/8    1.52/25   3.22/11   2.29/10   2.53/8    2.18/15   0.28/23 
  8 Kettner Pavel                  51.36  1.35/4    4.29/6   10.27/13  12.31/11  15.57/10  20.37/10  28.08/10  32.01/10  38.16/8   39.48/9   43.33/9   45.51/8   48.57/8   51.11/8   51.36/8  
    TJ Sokol Hostivice                    1.35/4    2.54/9    5.58/26   2.04/14   3.26/9    4.40/12   7.31/9    3.53/14   6.15/15   1.32/14   3.45/18   2.18/8    3.06/11   2.14/14   0.25/16 
  9 Kopečný Mojmír                 52.00  2.25/20   6.42/24  11.29/18  13.31/16  17.00/14  21.41/14  28.52/13  32.41/13  38.33/11  39.47/8   42.27/7   46.54/11  49.24/9   51.33/9   52.00/9  
    KOB TRETRA Praha                      2.25/20   4.17/34   4.47/10   2.02/12   3.29/11   4.41/13   7.11/8    3.49/12   5.52/7    1.14/3    2.40/2    4.27/41   2.30/3    2.09/11   0.27/20 
 10 Kalousek Jiří                  52.09  1.53/8    4.15/4    9.59/8   11.55/8   15.21/9   19.47/8   28.27/11  31.50/9   38.58/12  40.29/12  44.37/12  46.49/10  49.47/10  51.48/10  52.09/10 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.53/8    2.22/3    5.44/23   1.56/9    3.26/9    4.26/5    8.40/19   3.23/6    7.08/29   1.31/13   4.08/23   2.12/4    2.58/9    2.01/6    0.21/2  
 11 Funda Jiří                     53.03  2.06/14   5.12/11  10.12/11  12.35/12  16.33/13  21.14/13  29.48/14  33.26/14  39.53/14  41.14/13  44.50/13  47.20/12  50.22/12  52.40/11  53.03/11 
    OK Andante Písek                      2.06/14   3.06/11   5.00/12   2.23/21   3.58/18   4.41/13   8.34/17   3.38/10   6.27/18   1.21/7    3.36/14   2.30/11   3.02/10   2.18/15   0.23/9  
 12 Přibík Jan                     53.47  2.00/12   4.41/7    9.32/7   11.24/7   14.45/6   19.22/7   27.23/7   31.23/7   38.32/10  40.22/11  43.40/10  46.28/9   50.16/11  53.08/12  53.47/12 
    SK Praga                              2.00/12   2.41/5    4.51/11   1.52/3    3.21/5    4.37/7    8.01/15   4.00/15   7.09/30   1.50/23   3.18/9    2.48/15   3.48/24   2.52/31   0.39/43 
 13 Reichl Michal                  54.19  2.02/13   4.50/9   10.10/10  12.05/10  16.01/11  20.39/11  28.34/12  32.09/11  38.16/8   39.51/10  44.18/11  47.45/13  51.38/13  53.49/13  54.19/13 
    SK Meteor Kačerov Praha               2.02/13   2.48/8    5.20/18   1.55/8    3.56/17   4.38/9    7.55/13   3.35/9    6.07/11   1.35/17   4.27/29   3.27/25   3.53/27   2.11/12   0.30/26 
 14 Buriánek Jaromír               55.17  2.46/30   5.58/17  11.16/15  13.17/14  17.23/16  22.01/15  30.18/15  33.50/15  40.18/15  41.42/14  44.57/14  48.49/14  52.10/14  54.50/14  55.17/14 
    OK Sparta Praha                       2.46/30   3.12/16   5.18/17   2.01/10   4.06/20   4.38/9    8.17/16   3.32/8    6.28/19   1.24/9    3.15/8    3.52/38   3.21/14   2.40/27   0.27/20 
 15 Buk Jiří                       55.53  2.20/17   5.14/12  10.15/12  12.58/13  16.20/12  20.59/12  28.03/9   32.37/12  39.03/13  43.19/15  47.26/17  49.25/15  53.34/16  55.31/15  55.53/15 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.20/17   2.54/9    5.01/13   2.43/29   3.22/7    4.39/11   7.04/7    4.34/23   6.26/17   4.16/46   4.07/21   1.59/2    4.09/31   1.57/4    0.22/5  
 16 Tihon Jaroslav                 57.27  4.24/41   7.34/33  12.17/23  14.04/19  18.05/17  23.49/18  31.47/18  36.21/18  42.19/18  43.48/18  47.27/18  51.16/18  54.39/17  57.05/16  57.27/16 
    KOB TRETRA Praha                      4.24/41   3.10/14   4.43/8    1.47/1*   4.01/19   5.44/34   7.58/14   4.34/23   5.58/9    1.29/11   3.39/16   3.49/36   3.23/15   2.26/18   0.22/5  
 17 Aschermann David               57.56  1.57/10   6.03/20  11.11/14  13.18/15  17.06/15  22.02/16  31.07/17  34.56/16  41.38/16  43.21/16  47.05/15  50.39/17  54.49/18  57.21/17  57.56/17 
    SK Kamenice                           1.57/10   4.06/31   5.08/15   2.07/18   3.48/14   4.56/21   9.05/21   3.49/12   6.42/27   1.43/19   3.44/17   3.34/28   4.10/32   2.32/20   0.35/41 
 18 Kubů Jaroslav                  58.00  3.13/33   6.44/25  11.46/20  13.51/17  18.18/18  22.55/17  30.44/16  35.18/17  41.59/17  43.39/17  47.11/16  49.55/16  53.10/15  57.33/18  58.00/18 
    PSK Olymp Praha                       3.13/33   3.31/19   5.02/14   2.05/15   4.27/23   4.37/7    7.49/12   4.34/23   6.41/26   1.40/18   3.32/13   2.44/14   3.15/13   4.23/44   0.27/20 
 19 Stehno Pavel                   61.18  2.08/15   5.59/19  12.22/24  14.39/22  19.21/25  24.56/25  34.18/23  38.34/21  45.06/19  47.10/20  50.35/19  54.00/19  58.20/19  60.48/19  61.18/19 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.08/15   3.51/28   6.23/35   2.17/19   4.42/27   5.35/31   9.22/25   4.16/17   6.32/21   2.04/32   3.25/12   3.25/24   4.20/36   2.28/19   0.30/26 
 20 Aster Vladimír                 61.31  3.25/36   6.51/26  11.21/16  17.06/33  20.56/29  26.04/28  33.50/21  40.43/26  46.30/22  48.16/21  53.38/24  56.20/23  59.06/20  61.08/20  61.31/20 
    SKOB Slaný                            3.25/36   3.26/17   4.30/5    5.45/46   3.50/15   5.08/24   7.46/11   6.53/43   5.47/6    1.46/20   5.22/41   2.42/13   2.46/7    2.02/8    0.23/9  
 21 Najman Jiří                    62.21  2.27/21   8.03/36  13.37/31  15.54/28  20.23/27  25.09/27  34.35/24  39.28/22  46.02/21  48.18/22  53.17/23  55.44/20  59.10/21  61.49/21  62.21/21 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.27/21   5.36/42   5.34/20   2.17/19   4.29/24   4.46/17   9.26/28   4.53/33   6.34/24   2.16/36   4.59/37   2.27/9    3.26/16   2.39/26   0.32/33 
 22 Sanna Roberto                  63.28  2.44/29   6.19/21  12.13/22  14.53/24  19.17/23  24.52/23  34.03/22  38.30/20  46.42/24  48.33/23  52.40/21  56.13/21  60.18/22  62.55/22  63.28/22 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.44/29   3.35/20   5.54/25   2.40/27   4.24/22   5.35/31   9.11/23   4.27/21   8.12/40   1.51/24   4.07/21   3.33/27   4.05/30   2.37/24   0.33/37 
 23 Šváb Jan                       64.08  2.18/16   5.58/17  13.06/28  15.09/26  18.51/20  24.03/20  35.07/25  39.44/23  46.41/23  49.10/24  54.08/25  57.43/24  61.10/24  63.45/23  64.08/23 
    USK Praha                             2.18/16   3.40/22   7.08/42   2.03/13   3.42/12   5.12/26  11.04/38   4.37/28   6.57/28   2.29/41   4.58/36   3.35/30   3.27/17   2.35/21   0.23/9  
 24 Hájek Tomáš                    64.19  1.37/5    5.21/13  11.33/19  14.17/20  19.18/24  24.52/23  35.40/27  39.49/24  47.53/26  49.25/25  53.01/22  56.17/22  60.33/23  63.57/24  64.19/24 
    OB SK Zvole                           1.37/5    3.44/24   6.12/30   2.44/31   5.01/32   5.34/29  10.48/35   4.09/16   8.04/38   1.32/14   3.36/14   3.16/23   4.16/33   3.24/39   0.22/5  
 25 Hejtmánek Vladimír             64.32  2.37/25   5.47/16  11.22/17  13.58/18  18.58/21  24.12/21  33.20/20  42.18/27  48.47/27  50.16/26  54.09/26  57.52/25  61.25/25  64.03/25  64.32/25 
    KOB TRETRA Praha                      2.37/25   3.10/14   5.35/21   2.36/26   5.00/31   5.14/27   9.08/22   8.58/44   6.29/20   1.29/11   3.53/19   3.43/34   3.33/19   2.38/25   0.29/25 
 26 Malec Jaroslav                 65.03  7.41/44  11.27/41  16.41/41  19.50/40  24.39/37  29.20/30  38.46/29  43.06/28  49.41/28  51.34/28  54.54/27  58.03/26  61.39/26  64.29/26  65.03/26 
    SKOB Slaný                            7.41/44   3.46/26   5.14/16   3.09/38   4.49/28   4.41/13   9.26/28   4.20/20   6.35/25   1.53/27   3.20/10   3.09/20   3.36/21   2.50/30   0.34/38 
 27 Strejc Jaroslav                66.20  2.53/31   6.19/21  12.35/26  14.58/25  18.48/19  23.54/19  32.50/19  37.08/19  45.18/20  46.44/19  50.46/20  59.22/27  62.56/27  65.48/27  66.20/27 
    OB SK Zvole                           2.53/31   3.26/17   6.16/31   2.23/21   3.50/15   5.06/23   8.56/20   4.18/18   8.10/39   1.26/10   4.02/20   8.36/45   3.34/20   2.52/31   0.32/33 
 28 Janovič Ondřej                 67.14  4.51/42   9.07/38  15.44/38  18.45/36  23.06/33  29.59/35  39.23/31  43.58/30  51.20/30  53.12/30  57.24/29  60.34/28  64.01/28  66.43/28  67.14/28 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.51/42   4.16/33   6.37/38   3.01/36   4.21/21   6.53/42   9.24/26   4.35/26   7.22/31   1.52/25   4.12/24   3.10/21   3.27/17   2.42/28   0.31/30 
 29 Sedláček Jaroslav              68.04  3.43/38   7.48/34  13.39/32  16.37/30  24.55/38  31.09/37  40.33/33  45.03/32  51.35/32  53.31/32  58.48/31  61.42/29  65.22/29  67.33/29  68.04/29 
    OK Roztoky                            3.43/38   4.05/30   5.51/24   2.58/35   8.18/45   6.14/37   9.24/26   4.30/22   6.32/21   1.56/28   5.17/40   2.54/17   3.40/22   2.11/12   0.31/30 
 30 Šimek Miroslav                 70.51  2.38/26   7.11/30  13.48/33  16.55/31  23.25/34  29.44/31  40.22/32  45.48/33  53.33/33  55.34/33  60.11/32  63.24/31  67.13/30  70.19/30  70.51/30 
    SK Los Mělník                         2.38/26   4.33/38   6.37/38   3.07/37   6.30/41   6.19/38  10.38/34   5.26/39   7.45/36   2.01/30   4.37/31   3.13/22   3.49/25   3.06/37   0.32/33 
 31 Hlubuček Tomáš                 71.35  3.17/34   6.59/29  13.07/29  15.40/27  20.41/28  30.08/36  41.33/36  46.47/36  54.18/34  56.28/34  61.06/34  64.46/32  68.33/32  71.09/31  71.35/31 
    SK Kamenice                           3.17/34   3.42/23   6.08/27   2.33/23   5.01/32   9.27/45  11.25/40   5.14/37   7.31/32   2.10/33   4.38/32   3.40/33   3.47/23   2.36/23   0.26/19 
 32 Dobeš Václav                   72.17  2.20/17   6.52/27  15.43/37  19.07/37  23.47/36  29.48/32  42.12/37  47.04/37  54.45/35  57.20/36  62.01/36  64.49/33  68.39/33  71.38/32  72.17/32 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.20/17   4.32/37   8.51/46   3.24/39   4.40/26   6.01/36  12.24/43   4.52/32   7.41/34   2.35/43   4.41/33   2.48/15   3.50/26   2.59/33   0.39/43 
 33 Vrabec Martin                  72.23  4.04/39   7.52/35  14.22/34  17.03/32  22.05/30  27.39/29  38.29/28  43.07/29  51.27/31  53.13/31  57.42/30  63.18/30  68.09/31  71.49/33  72.23/33 
    OK Sparta Praha                       4.04/39   3.48/27   6.30/36   2.41/28   5.02/34   5.34/29  10.50/36   4.38/29   8.20/42   1.46/20   4.29/30   5.36/44   4.51/43   3.40/40   0.34/38 
 34 Šafka Jan                      73.20  2.24/19   6.55/28  12.27/25  14.32/21  19.08/22  24.12/21  38.53/30  44.41/31  50.54/29  52.11/29  57.08/28  66.31/37  70.56/36  73.00/34  73.20/34 
    SK Kamenice                           2.24/19   4.31/36   5.32/19   2.05/15   4.36/25   5.04/22  14.41/44   5.48/41   6.13/14   1.17/4    4.57/35   9.23/46   4.25/37   2.04/9    0.20/1* 
 35 Votava Petr                    74.01  2.43/28  14.50/45  21.01/43  23.34/42  28.41/42  34.22/42  43.40/41  48.28/40  56.27/39  58.39/39  63.22/39  66.26/36  70.22/35  73.27/35  74.01/35 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         2.43/28  12.07/46   6.11/29   2.33/23   5.07/35   5.41/33   9.18/24   4.48/31   7.59/37   2.12/35   4.43/34   3.04/19   3.56/28   3.05/36   0.34/38 
 36 Kovář Boris                    74.44  2.39/27   7.31/32  14.38/35  17.32/34  22.47/32  29.50/33  41.14/35  46.36/35  54.55/36  57.15/35  62.48/37  66.53/38  71.09/37  74.13/36  74.44/36 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.39/27   4.52/39   7.07/41   2.54/34   5.15/37   7.03/43  11.24/39   5.22/38   8.19/41   2.20/38   5.33/42   4.05/40   4.16/33   3.04/34   0.31/30 
 37 Maleček Vít                    75.18 10.29/45  14.38/43  20.54/42  25.03/45  31.08/45  36.00/44  46.11/43  51.22/43  57.28/40  59.39/40  64.50/41  67.25/40  72.55/39  74.54/38  75.18/37 
    SK Praga                             10.29/45   4.09/32   6.16/31   4.09/42   6.05/40   4.52/20  10.11/31   5.11/36   6.06/10   2.11/34   5.11/39   2.35/12   5.30/44   1.59/5    0.24/13 
 38 Velichkov Peter                75.36  2.34/22   5.43/15  12.05/21  14.48/23  19.46/26  25.00/26  35.23/26  40.07/25  47.38/25  50.35/27  60.31/33  65.16/34  69.54/34  74.45/37  75.36/38 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.34/22   3.09/12   6.22/34   2.43/29   4.58/30   5.14/27  10.23/33   4.44/30   7.31/32   2.57/45   9.56/46   4.45/43   4.38/41   4.51/46   0.51/45 
 39 Beneš Jan                      76.08  2.35/23   6.27/23  13.02/27  16.35/29  23.33/35  29.57/34  40.56/34  46.35/34  55.02/37  57.31/37  63.08/38  66.53/38  71.25/38  75.12/39  76.08/39 
    KOB Kladno                            2.35/23   3.52/29   6.35/37   3.33/41   6.58/43   6.24/39  10.59/37   5.39/40   8.27/44   2.29/41   5.37/43   3.45/35   4.32/40   3.47/41   0.56/46 
 40 Nápravník Jiří                 77.00  3.34/37  10.21/40  16.39/40  19.29/39  25.01/39  31.29/38  43.18/40  47.36/38  57.51/42  60.19/42  64.43/40  68.46/41  73.24/40  76.28/40  77.00/40 
    SK Los Mělník                         3.34/37   6.47/43   6.18/33   2.50/33   5.32/38   6.28/40  11.49/42   4.18/18  10.15/46   2.28/39   4.24/26   4.03/39   4.38/41   3.04/34   0.32/33 
 41 Valla Zdeněk                   77.07  2.36/24  13.19/42  21.20/44  24.04/43  29.14/43  34.24/43  43.03/39  48.00/39  55.41/38  57.40/38  62.00/35  65.35/35  73.55/42  76.37/41  77.07/41 
    OB SK Zvole                           2.36/24  10.43/45   8.01/45   2.44/31   5.10/36   5.10/25   8.39/18   4.57/35   7.41/34   1.59/29   4.20/25   3.35/30   8.20/46   2.42/28   0.30/26 
 42 Malačka Milan                  78.23 11.53/46  15.31/46  22.12/45  24.45/44  30.37/44  36.26/45  46.18/44  51.12/42  57.36/41  59.39/40  65.26/42  69.03/42  73.30/41  77.59/42  78.23/42 
    TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly    11.53/46   3.38/21   6.41/40   2.33/23   5.52/39   5.49/35   9.52/30   4.54/34   6.24/16   2.03/31   5.47/44   3.37/32   4.27/38   4.29/45   0.24/13 
 43 Řada Richard                   78.52  3.18/35   8.36/37  15.50/39  19.17/38  26.01/40  32.52/41  44.23/42  50.28/41  58.50/43  61.08/43  66.13/44  70.46/44  75.02/43  78.15/43  78.52/43 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.18/35   5.18/40   7.14/43   3.27/40   6.44/42   6.51/41  11.31/41   6.05/42   8.22/43   2.18/37   5.05/38   4.33/42   4.16/33   3.13/38   0.37/42 
 44 Buk Miloslav                   79.47  3.02/32   7.25/31  13.33/30  17.54/35  22.43/31  32.37/40  42.57/38  53.54/45  62.31/45  64.19/45  68.45/45  72.15/45  76.42/45  79.17/44  79.47/44 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.02/32   4.23/35   6.08/27   4.21/43   4.49/28   9.54/46  10.20/32  10.57/46   8.37/45   1.48/22   4.26/27   3.30/26   4.27/38   2.35/21   0.30/26 
 45 Longin Miloš                   81.01  4.10/40   9.29/39  15.05/36  19.55/41  27.04/41  31.55/39  48.04/45  52.39/44  59.12/44  61.40/44  66.06/43  69.55/43  76.33/44  80.33/45  81.01/45 
    KOB TRETRA Praha                      4.10/40   5.19/41   5.36/22   4.50/45   7.09/44   4.51/18  16.09/46   4.35/26   6.33/23   2.28/39   4.26/27   3.49/36   6.38/45   4.00/42   0.28/23 
 46 Sluka Ivan                     99.34  6.14/43  14.44/44  22.38/46  27.19/46  38.18/46  46.41/46  62.24/46  71.22/46  77.34/46  80.15/46  87.31/46  91.05/46  95.03/46  99.09/46  99.34/46 
    KOB Dobřichovice                      6.14/43   8.30/44   7.54/44   4.41/44  10.59/46   8.23/44  15.43/45   8.58/44   6.12/13   2.41/44   7.16/45   3.34/28   3.58/29   4.06/43   0.25/16 
    Hartl Zdeněk               DISK       2.22/     7.16/    15.37/    18.58/    25.00/    32.31/    45.24/         /    60.07/         /         /         /         /         /         /   
    TJ Aero Odolena Voda                  2.22/     4.54/     8.21/     3.21/     6.02/     7.31/    12.53/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.7km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-53      4-57      5-41      6-42      7-52      8-48      9-54     10-44     11-45     12-55     13-46     14-100   
  1 John Vladimír                  34.01  2.45/2    4.15/2    5.25/2    7.24/1*  10.39/1*  13.30/1*  15.38/1*  20.01/1*  21.27/1*  24.34/1*  28.47/1*  29.59/1*  31.50/1*  33.33/1*  34.01/1* 
    PSK Olymp Praha                       2.45/2    1.30/2    1.10/3    1.59/1*   3.15/3    2.51/1*   2.08/1*   4.23/1*   1.26/4    3.07/1*   4.13/4    1.12/1*   1.51/3    1.43/2    0.28/8  
  2 Jirka Jiří                     35.26  2.56/3    4.23/3    5.27/3    7.46/2   10.55/2   13.54/2   16.18/2   21.16/2   22.37/2   26.12/2   29.55/2   31.15/2   32.59/2   34.59/2   35.26/2  
    KOB ZPV Prostějov                     2.56/3    1.27/1*   1.04/1*   2.19/2    3.09/1*   2.59/2    2.24/2    4.58/2    1.21/2    3.35/5    3.43/1*   1.20/2    1.44/1*   2.00/6    0.27/4  
  3 Šámal Václav                   37.11  2.57/4    4.50/4    5.56/4    8.16/4   11.30/3   14.51/3   17.17/3   22.30/3   24.07/3   27.32/3   31.19/3   32.57/3   34.56/3   36.47/3   37.11/3  
    SK Praga                              2.57/4    1.53/11   1.06/2    2.20/3    3.14/2    3.21/6    2.26/3    5.13/6    1.37/7    3.25/3    3.47/2    1.38/9    1.59/4    1.51/3    0.24/2  
  4 Cabrnoch Jiří                  39.01  2.19/1*   4.04/1*   5.22/1*   7.46/2   11.53/4   15.46/5   18.43/5   23.43/4   24.59/4   28.55/5   32.45/4   34.24/4   36.25/4   38.34/4   39.01/4  
    KOB Kladno                            2.19/1*   1.45/6    1.18/6    2.24/4    4.07/14   3.53/12   2.57/9    5.00/3    1.16/1*   3.56/7    3.50/3    1.39/11   2.01/5    2.09/10   0.27/4  
  5 Jelínek Martin                 40.11  3.17/12   5.03/7    6.13/5    8.39/5   12.12/5   15.31/4   18.39/4   24.07/5   25.29/5   28.40/4   34.12/5   35.48/5   37.50/5   39.51/5   40.11/5  
    SK Praga                              3.17/12   1.46/7    1.10/3    2.26/5    3.33/10   3.19/4    3.08/12   5.28/8    1.22/3    3.11/2    5.32/13   1.36/6    2.02/6    2.01/8    0.20/1* 
  6 Koč Lumír                      41.19  3.02/5    5.17/11   6.50/12   9.37/13  13.00/11  16.27/9   19.19/8   24.53/9   26.41/8   30.41/7   35.01/6   36.35/6   38.52/6   40.52/6   41.19/6  
    SK Meteor Kačerov Praha               3.02/5    2.15/16   1.33/14   2.47/14   3.23/5    3.27/7    2.52/7    5.34/11   1.48/11   4.00/8    4.20/5    1.34/4    2.17/8    2.00/6    0.27/4  
  7 Jaroš Vladimír                 41.45  3.09/8    4.58/6    6.15/7    8.43/6   12.37/8   15.52/6   18.58/7   24.30/7   25.56/6   29.41/6   35.22/7   36.57/7   38.59/7   41.15/7   41.45/7  
    KOB Dobřichovice                      3.09/8    1.49/9    1.17/5    2.28/6    3.54/12   3.15/3    3.06/11   5.32/10   1.26/4    3.45/6    5.41/14   1.35/5    2.02/6    2.16/13   0.30/10 
  8 Špičák Aleš                    42.41  3.03/6    5.23/14   6.50/12   9.23/11  13.27/13  16.55/11  19.29/10  24.38/8   27.19/9   30.45/8   37.13/9   38.50/9   40.36/9   42.14/8   42.41/8  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.03/6    2.20/17   1.27/11   2.33/9    4.04/13   3.28/8    2.34/4    5.09/5    2.41/18   3.26/4    6.28/16   1.37/8    1.46/2    1.38/1*   0.27/4  
  9 Dudík Petr                     42.50  3.11/9    5.03/7    6.24/8    9.04/8   12.33/6   16.06/8   18.55/6   24.18/6   26.28/7   30.58/9   36.08/8   37.40/8   40.09/8   42.18/9   42.50/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.11/9    1.52/10   1.21/7    2.40/12   3.29/8    3.33/10   2.49/6    5.23/7    2.10/13   4.30/13   5.10/10   1.32/3    2.29/11   2.09/10   0.32/11 
 10 Doležal Miroslav               44.51  3.17/12   5.15/10   6.46/10   9.23/11  13.35/14  17.08/12  20.16/11  26.58/11  28.49/13  33.07/13  37.41/10  39.19/10  41.55/10  44.16/10  44.51/10 
    SK Praga                              3.17/12   1.58/12   1.31/12   2.37/11   4.12/15   3.33/10   3.08/12   6.42/15   1.51/12   4.18/12   4.34/6    1.38/9    2.36/12   2.21/15   0.35/17 
 11 Dlouhý Jiří                    45.07  3.45/14   5.22/13   6.45/9    9.20/10  12.40/9   15.59/7   19.28/9   27.12/13  28.38/11  32.48/11  38.05/12  39.41/12  42.34/11  44.43/11  45.07/11 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.45/14   1.37/4    1.23/9    2.35/10   3.20/4    3.19/4    3.29/15   7.44/17   1.26/4    4.10/10   5.17/11   1.36/6    2.53/14   2.09/10   0.24/2  
 12 Paukert Milan                  45.41  6.39/19   8.14/19   9.35/18  12.35/18  15.58/17  19.30/16  22.06/14  27.07/12  28.45/12  32.57/12  37.51/11  39.31/11  43.15/12  45.08/12  45.41/12 
    TJ Sokol Troja                        6.39/19   1.35/3    1.21/7    3.00/16   3.23/5    3.32/9    2.36/5    5.01/4    1.38/8    4.12/11   4.54/7    1.40/12   3.44/19   1.53/4    0.33/14 
 13 Kudrnáč Martin                 46.21  3.12/10   5.14/9    6.47/11   9.19/9   12.42/10  16.52/10  20.23/12  25.52/10  27.33/10  32.13/10  38.40/13  40.38/13  43.41/13  45.46/13  46.21/13 
    SK Kamenice                           3.12/10   2.02/13   1.33/14   2.32/8    3.23/5    4.10/15   3.31/16   5.29/9    1.41/9    4.40/14   6.27/15   1.58/15   3.03/15   2.05/9    0.35/17 
 14 Knotek Kamil                   47.49  3.08/7    4.51/5    6.14/6    9.01/7   12.36/7   19.29/15  22.48/16  29.22/16  31.06/15  35.09/14  40.14/14  42.32/15  44.53/14  47.17/14  47.49/14 
    PSK Olymp Praha                       3.08/7    1.43/5    1.23/9    2.47/14   3.35/11   6.53/16   3.19/14   6.34/14   1.44/10   4.03/9    5.05/9    2.18/17   2.21/10   2.24/17   0.32/11 
 15 Svobodný Petr                  48.51  4.08/17   6.15/16   7.46/16  10.30/15  14.48/15  18.41/13  21.38/13  27.55/14  30.07/14  35.13/15  40.32/15  42.18/14  45.57/15  48.18/15  48.51/15 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.08/17   2.07/14   1.31/12   2.44/13   4.18/16   3.53/12   2.57/9    6.17/12   2.12/14   5.06/16   5.19/12   1.46/13   3.39/18   2.21/15   0.33/14 
 16 Grivalský Michal               51.22  3.12/10   5.20/12   7.04/14  10.43/16  15.08/16  19.08/14  22.40/15  29.03/15  31.20/16  37.01/16  43.34/16  46.38/17  48.56/17  50.50/16  51.22/16 
    SK Praga                              3.12/10   2.08/15   1.44/17   3.39/18   4.25/17   4.00/14   3.32/17   6.23/13   2.17/16   5.41/19   6.33/17   3.04/20   2.18/9    1.54/5    0.32/11 
 17 Hamáček Bohuslav               51.29  3.46/15   5.32/15   7.13/15   9.42/14  13.14/12  22.16/17  25.12/17  32.21/17  34.34/17  39.17/17  44.15/17  46.02/16  48.42/16  51.01/17  51.29/17 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.46/15   1.46/7    1.41/16   2.29/7    3.32/9    9.02/20   2.56/8    7.09/16   2.13/15   4.43/15   4.58/8    1.47/14   2.40/13   2.19/14   0.28/8  
 18 Koutný Ivan                    66.14  4.00/16   6.28/17   8.31/17  11.58/17  17.54/18  25.39/18  29.35/18  38.06/18  40.31/18  45.51/18  57.14/18  59.22/18  62.34/18  65.40/18  66.14/18 
    TJ Aero Odolena Voda                  4.00/16   2.28/18   2.03/19   3.27/17   5.56/19   7.45/18   3.56/19   8.31/18   2.25/17   5.20/17  11.23/20   2.08/16   3.12/16   3.06/19   0.34/16 
 19 Kramoliš Jan                   76.03  4.38/18   7.32/18   9.57/19  15.36/19  21.18/19  29.00/19  33.35/19  44.11/19  48.16/19  57.22/19  66.08/20  68.40/19  72.13/19  75.22/19  76.03/19 
    VSK Přírodověda                       4.38/18   2.54/19   2.25/20   5.39/20   5.42/18   7.42/17   4.35/20  10.36/20   4.05/20   9.06/20   8.46/19   2.32/18   3.33/17   3.09/20   0.41/20 
    Cedrych Karel              DISK           /         /         /         /         /         /         /     5.47/         /         /         /         /         /    13.10/    14.11/   
    TJ Sokol Troja                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.01/   
    Hájek Jan                  DISK       2.45/     4.07/     5.11/     7.31/    10.30/         /    14.15/    19.03/    20.24/    24.13/    27.56/    29.30/    32.09/    33.56/    34.16/   
    KČT Aš                                2.45/     1.22/     1.04/     2.20/     2.59/         /         /     4.48/     1.21/     3.49/     3.43/     1.34/     2.39/     1.47/     0.20/   
 22 Postolková Monika         MS   76.18  9.15/20  12.26/20  14.27/20  18.53/20  29.28/20  37.36/20  41.20/20  50.14/20  53.38/20  59.07/20  66.03/19  68.59/20  72.47/20  75.43/20  76.18/20 
    KOB Kladno                            9.15/20   3.11/20   2.01/18   4.26/19  10.35/20   8.08/19   3.44/18   8.54/19   3.24/19   5.29/18   6.56/18   2.56/19   3.48/20   2.56/18   0.35/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.9km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-56      3-41      4-42      5-52      6-48      7-54      8-44      9-58     10-45     11-100   
  1 Havlík Jaroslav                31.42  1.36/1*   5.28/2    6.57/2    9.49/1*  12.18/1*  16.54/1*  18.32/1*  22.30/1*  26.22/2   28.09/2   31.16/1*  31.42/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.36/1*   3.52/4    1.29/4    2.52/2    2.29/2    4.36/1*   1.38/2    3.58/5    3.52/8    1.47/2    3.07/1*   0.26/3  
  2 Fujan Sláva                    32.05  1.55/2    5.04/1*   6.25/1*  10.06/2   12.39/2   17.55/2   19.28/2   22.42/2   26.05/1*  28.00/1*  31.34/2   32.05/2  
    KOB Kladno                            1.55/2    3.09/1*   1.21/2    3.41/7    2.33/3    5.16/4    1.33/1*   3.14/1*   3.23/4    1.55/3    3.34/6    0.31/7  
  3 Novotný František              35.02  2.53/9    8.03/10   9.42/9   12.32/7   14.59/5   19.40/4   21.45/4   25.31/4   29.38/5   31.24/3   34.31/3   35.02/3  
    OOB USK Slavie Ústí n.L.              2.53/9    5.10/13   1.39/7    2.50/1*   2.27/1*   4.41/2    2.05/8    3.46/4    4.07/12   1.46/1*   3.07/1*   0.31/7  
  4 Novotný Jiří                   35.33  2.11/4    5.32/3    7.04/3   10.34/3   13.31/3   18.30/3   20.18/3   24.03/3   28.39/3   31.31/5   35.02/4   35.33/4  
    OOB Slavia Praha                      2.11/4    3.21/2    1.32/6    3.30/5    2.57/7    4.59/3    1.48/4    3.45/3    4.36/13   2.52/15   3.31/5    0.31/7  
  5 Novák Miloš                    36.10  2.39/7    7.12/6    8.41/6   11.59/4   15.12/6   20.48/5   23.03/5   26.33/5   29.20/4   31.29/4   35.40/5   36.10/5  
    OK Sparta Praha                       2.39/7    4.33/8    1.29/4    3.18/3    3.13/10   5.36/5    2.15/11   3.30/2    2.47/1*   2.09/7    4.11/8    0.30/6  
  6 Zábranský Emil                 38.04  2.25/5    6.26/5    7.52/4   12.11/6   15.13/7   21.25/7   23.18/7   28.16/6   32.15/6   34.18/6   37.35/6   38.04/6  
    SKOB Slaný                            2.25/5    4.01/5    1.26/3    4.19/10   3.02/8    6.12/11   1.53/5    4.58/10   3.59/11   2.03/6    3.17/4    0.29/5  
  7 Nosál Stanislav                41.25  4.06/14   8.14/11   9.55/10  15.49/10  18.39/10  24.29/8   26.32/8   31.15/8   34.41/7   36.52/7   40.52/7   41.25/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.06/14   4.08/6    1.41/8    5.54/14   2.50/5    5.50/6    2.03/7    4.43/7    3.26/5    2.11/8    4.00/7    0.33/10 
  8 Zelený Vladimír                41.39  2.00/3    5.40/4   13.09/12  16.37/11  19.46/11  25.56/11  27.38/11  32.37/11  35.55/9   37.55/9   41.11/8   41.39/8  
    SK Praga                              2.00/3    3.40/3    7.29/17   3.28/4    3.09/9    6.10/10   1.42/3    4.59/11   3.18/3    2.00/5    3.16/3    0.28/4  
  9 Kříž Pavel                     42.11  2.40/8    7.18/7    8.33/5   12.09/5   14.54/4   20.53/6   23.06/6   28.21/7   35.11/8   37.29/8   41.51/9   42.11/9  
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           2.40/8    4.38/9    1.15/1*   3.36/6    2.45/4    5.59/8    2.13/10   5.15/14   6.50/17   2.18/11   4.22/12   0.20/1* 
 10 Dohnal Josef                   44.40  3.26/10   8.30/12  10.33/11  14.22/9   18.03/9   25.28/10  27.28/10  32.32/10  36.27/10  38.56/10  43.48/10  44.40/10 
    USK Praha                             3.26/10   5.04/12   2.03/12   3.49/8    3.41/14   7.25/16   2.00/6    5.04/13   3.55/10   2.29/13   4.52/15   0.52/16 
 11 Ryšavý Vít                     45.08  2.27/6    7.44/8    9.38/8   14.15/8   17.56/8   24.51/9   27.08/9   31.57/9   36.39/11  40.08/11  44.27/11  45.08/11 
    TJ Sokol Troja                        2.27/6    5.17/14   1.54/10   4.37/12   3.41/14   6.55/14   2.17/13   4.49/8    4.42/14   3.29/17   4.19/11   0.41/13 
 12 Duda František                 47.02  6.31/17  11.29/15  13.39/15  19.49/14  23.06/13  29.51/14  32.14/13  36.13/13  39.57/12  42.11/12  46.25/12  47.02/12 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.31/17   4.58/11   2.10/13   6.10/15   3.17/11   6.45/13   2.23/14   3.59/6    3.44/7    2.14/9    4.14/9    0.37/11 
 13 Paul Josef                     48.53  3.47/13   8.36/13  13.35/14  17.24/12  23.50/14  29.47/13  33.36/14  38.30/14  41.44/13  43.39/13  48.15/13  48.53/13 
    KOB Dobřichovice                      3.47/13   4.49/10   4.59/15   3.49/8    6.26/17   5.57/7    3.49/16   4.54/9    3.14/2    1.55/3    4.36/14   0.38/12 
 14 Valášek Josef                  49.58  3.35/11  11.17/14  13.15/13  17.50/13  21.15/12  27.49/12  30.19/12  35.43/12  41.57/14  44.18/14  49.10/14  49.58/14 
    OK Sparta Praha                       3.35/11   7.42/16   1.58/11   4.35/11   3.25/12   6.34/12   2.30/15   5.24/15   6.14/16   2.21/12   4.52/15   0.48/15 
 15 Němec Vladimír                 62.20  4.36/16  12.11/16  14.35/16  20.51/15  25.09/15  34.08/16  38.33/16  47.15/15  52.41/15  55.53/15  61.23/15  62.20/15 
    SKOB Slaný                            4.36/16   7.35/15   2.24/14   6.16/16   4.18/16   8.59/17   4.25/17   8.42/16   5.26/15   3.12/16   5.30/17   0.57/17 
 16 Javůrek Jaromír                63.47  3.42/12   7.53/9    9.36/7   34.07/17  37.43/17  44.47/17  47.03/17  52.05/16  55.59/16  58.32/16  63.02/16  63.47/17 
    Neregistrovaní                        3.42/12   4.11/7    1.43/9   24.31/17   3.36/13   7.04/15   2.16/12   5.02/12   3.54/9    2.33/14   4.30/13   0.45/14 
    Kuneš Vratislav            DISK       4.18/    11.37/    14.00/    20.43/    25.24/    34.37/    38.26/         /         /         /    56.43/    57.25/   
    TJ Aero Odolena Voda                  4.18/     7.19/     2.23/     6.43/     4.41/     9.13/     3.49/         /         /         /         /     0.42/   
    Lebduška Petr              DISK       2.32/     5.59/     7.27/    17.01/    20.44/    27.25/         /    33.43/    38.17/    40.02/    43.11/    43.46/   
    SKOB Roudnice nad Labem               2.32/     3.27/     1.28/     9.34/     3.43/     6.41/         /         /     4.34/     1.45/     3.09/     0.35/   
 19 Blažková Alice            MS   63.37  4.21/15  13.23/17  19.27/17  24.56/16  27.47/16  33.51/15  36.01/15  53.10/17  56.40/17  58.56/17  63.14/17  63.37/16 
                                          4.21/15   9.02/17   6.04/16   5.29/13   2.51/6    6.04/9    2.10/9   17.09/17   3.30/6    2.16/10   4.18/10   0.23/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         2.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-52      3-48      4-54      5-59      6-55      7-46      8-100   
  1 Attl Vladimír                  21.59  2.25/1*   3.02/1*   9.50/1*  11.23/1*  13.32/1*  17.24/1*  19.24/1*  21.29/1*  21.59/1* 
    SK Praga                              2.25/1*   0.37/2    6.48/2    1.33/1*   2.09/1*   3.52/1*   2.00/1*   2.05/1*   0.30/1* 
  2 Semorád Miloš                  29.16  3.32/2    4.41/2   11.53/2   14.21/2   17.08/3   22.36/2   25.40/2   28.32/2   29.16/2  
    OK Sparta Praha                       3.32/2    1.09/3    7.12/3    2.28/3    2.47/3    5.28/2    3.04/3    2.52/3    0.44/3  
  3 Bláha Svatopluk                35.00  5.31/4    6.04/4   12.14/3   14.25/3   16.51/2   29.27/4   32.02/4   34.27/3   35.00/3  
    KČT Slavoj Praha                      5.31/4    0.33/1*   6.10/1*   2.11/2    2.26/2   12.36/4    2.35/2    2.25/2    0.33/2  
  4 Kalivoda Vladimír              38.20  3.40/3    4.53/3   13.37/4   16.50/4   20.34/4   27.35/3   31.39/3   37.25/4   38.20/4  
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         3.40/3    1.13/4    8.44/4    3.13/4    3.44/4    7.01/3    4.04/4    5.46/4    0.55/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDK         2.9km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-56      3-41      4-42      5-52      6-48      7-54      8-44      9-58     10-45     11-100   
  1 Táborský Ondřej                33.43  1.38/1*   4.52/1*   6.19/1*  10.59/1*  13.54/1*  19.31/1*  20.54/1*  24.18/1*  27.09/1*  29.09/1*  33.08/1*  33.43/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.38/1*   3.14/1*   1.27/1*   4.40/5    2.55/2    5.37/1*   1.23/1*   3.24/1*   2.51/1*   2.00/2    3.59/4    0.35/9  
  2 Zábranský Luboš                42.14  1.56/2    5.56/2    7.27/2   12.08/2   15.52/2   23.14/2   25.18/2   29.44/2   33.42/2   36.25/2   41.43/2   42.14/2  
    SKOB Slaný                            1.56/2    4.00/2    1.31/2    4.41/6    3.44/7    7.22/4    2.04/3    4.26/2    3.58/2    2.43/7    5.18/9    0.31/5  
  3 Martínková Kateřina            45.08  4.44/8    9.37/4   11.26/3   15.36/3   19.04/3   25.49/3   27.55/3   33.54/3   38.31/3   41.16/3   44.38/3   45.08/3  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.44/8    4.53/4    1.49/4    4.10/2    3.28/6    6.45/3    2.06/4    5.59/5    4.37/4    2.45/8    3.22/2    0.30/3  
  4 Kliková Barbora                49.52  4.08/6   10.20/6   12.13/5   16.35/4   19.59/4   29.49/4   32.23/4   37.28/4   43.46/4   46.14/4   49.19/4   49.52/4  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              4.08/6    6.12/8    1.53/5    4.22/3    3.24/5    9.50/10   2.34/6    5.05/3    6.18/6    2.28/6    3.05/1*   0.33/8  
  5 Lišková Hana                   56.17  3.49/4    9.47/5   11.33/4   19.01/6   22.46/6   31.57/7   34.27/6   41.44/6   45.47/6   49.37/5   55.37/5   56.17/5  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.49/4    5.58/7    1.46/3    7.28/11   3.45/8    9.11/9    2.30/5    7.17/7    4.03/3    3.50/10   6.00/10   0.40/10 
  6 Kulmanová Alžběta              56.35  3.36/3   15.09/10  17.16/10  22.53/10  25.57/9   33.49/9   36.29/8   42.21/7   50.07/7   52.15/7   56.05/6   56.35/6  
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.36/3   11.33/10   2.07/6    5.37/9    3.04/3    7.52/5    2.40/7    5.52/4    7.46/11   2.08/4    3.50/3    0.30/3  
  7 Berková Květa                  57.27  3.51/5   10.50/7   13.02/6   17.59/5   22.00/5   29.58/5   33.02/5   39.33/5   44.38/5   51.57/6   56.55/7   57.27/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.51/5    6.59/9    2.12/7    4.57/8    4.01/9    7.58/6    3.04/8    6.31/6    5.05/5    7.19/11   4.58/8    0.32/6  
  8 Havlena Martin                 57.46  4.25/7    9.07/3   14.15/7   19.06/7   28.41/10  34.21/10  35.49/7   44.33/8   51.04/8   52.48/8   57.17/8   57.46/8  
                                          4.25/7    4.42/3    5.08/10   4.51/7    9.35/11   5.40/2    1.28/2    8.44/10   6.31/7    1.44/1*   4.29/7    0.29/2  
  9 Šmatla Jaromír                 58.28  6.14/10  11.30/8   16.02/8   20.35/8   23.25/7   31.29/6   37.19/9   45.09/9   51.53/9   54.04/9   58.10/9   58.28/9  
                                          6.14/10   5.16/6    4.32/8    4.33/4    2.50/1*   8.04/7    5.50/11   7.50/8    6.44/8    2.11/5    4.06/5    0.18/1* 
 10 Mičková Lucie                  59.26  6.41/11  11.55/9   16.27/9   20.36/9   23.50/8   33.47/8   37.45/10  45.40/10  52.24/10  54.28/10  58.54/10  59.26/10 
                                          6.41/11   5.14/5    4.32/8    4.09/1*   3.14/4    9.57/11   3.58/10   7.55/9    6.44/8    2.04/3    4.26/6    0.32/6  
 11 Torrazo Zancandro             123.48  5.21/9   66.13/11  75.00/11  80.54/11  85.07/11  93.53/11  97.37/11 106.41/11 113.27/11 116.18/11 122.43/11 123.48/11 
                                          5.21/9   60.52/11   8.47/11   5.54/10   4.13/10   8.46/8    3.44/9    9.04/11   6.46/10   2.51/9    6.25/11   1.05/11 
    Zajíc                      DISK           /         /         /    48.02/         /         /    60.23/    51.10/         /    55.18/   110.41/   110.59/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    55.23/     0.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-64      3-59      4-63      5-61      6-60      7-67      8-69      9-100   
  1 Svobodová Andrea               26.37  1.01/5    5.19/4   10.12/5   12.46/3   14.56/3   17.36/2   21.11/1*  24.04/1*  26.08/1*  26.37/1* 
    SKOB Slaný                            1.01/5    4.18/9    4.53/8    2.34/8    2.10/1*   2.40/1*   3.35/4    2.53/2    2.04/4    0.29/15 
  2 Moravec Michal                 28.06  0.54/2    4.42/1*   9.15/1*  11.37/1*  14.25/1*  17.30/1*  21.31/2   25.00/2   27.42/2   28.06/2  
    Neregistrovaní                        0.54/2    3.48/2    4.33/4    2.22/2    2.48/8    3.05/3    4.01/10   3.29/8    2.42/23   0.24/2  
  3 Víteček Šimon                  29.30  1.45/25   7.03/19  11.41/12  14.03/8   16.26/5   19.48/6   23.39/5   26.35/5   28.57/3   29.30/3  
    Neregistrovaní                        1.45/25   5.18/24   4.38/6    2.22/2    2.23/4    3.22/11   3.51/8    2.56/5    2.22/12   0.33/29 
  4 Sanna Vivian                   29.36  0.53/1*   4.44/2   10.04/4   12.40/2   14.51/2   17.57/3   22.34/3   26.13/3   29.05/4   29.36/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     0.53/1*   3.51/3    5.20/12   2.36/10   2.11/2    3.06/5    4.37/20   3.39/13   2.52/27   0.31/21 
  5 Blahutová Lucie                29.46  0.59/4    5.11/3    9.39/2   13.12/5   16.26/5   19.47/5   22.42/4   26.14/4   29.10/5   29.46/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     0.59/4    4.12/7    4.28/3    3.33/30   3.14/17   3.21/10   2.55/1*   3.32/10   2.56/33   0.36/44 
  6 Jandera Kryštof                30.30  1.55/37   5.41/6   10.38/6   13.16/6   16.53/7   21.41/11  25.04/8   27.58/7   29.59/6   30.30/6  
    SK Praga                              1.55/37   3.46/1*   4.57/9    2.38/11   3.37/26   4.48/37   3.23/3    2.54/3    2.01/2    0.31/21 
  7 Štěňha David                   30.34  1.41/22   5.33/5   10.39/7   13.40/7   17.00/8   20.18/7   24.32/6   27.33/6   30.06/7   30.34/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.41/22   3.52/4    5.06/10   3.01/17   3.20/19   3.18/9    4.14/14   3.01/6    2.33/16   0.28/10 
  8 Jirásek Šimon                  31.10  2.06/43   6.25/12  13.03/16  15.28/14  18.43/14  21.27/9   25.56/10  28.40/8   30.43/8   31.10/8  
    OK Roztoky                            2.06/43   4.19/10   6.38/29   2.25/5    3.15/18   2.44/2    4.29/16   2.44/1*   2.03/3    0.27/7  
  9 Přibíková Agáta                31.58  1.53/34   6.29/13  11.04/9   14.25/11  17.30/9   21.39/10  25.14/9   28.50/9   31.27/9   31.58/9  
    SK Praga                              1.53/34   4.36/12   4.35/5    3.21/23   3.05/13   4.09/24   3.35/4    3.36/12   2.37/19   0.31/21 
 10 Bartalošová Anežka             32.34  2.31/54   7.33/28  13.13/18  15.52/15  19.01/15  22.23/12  26.30/12  29.25/11  31.56/10  32.34/10 
                                          2.31/54   5.02/18   5.40/18   2.39/12   3.09/16   3.22/11   4.07/12   2.55/4    2.31/15   0.38/48 
 11 Beránková Žofie                32.51  1.57/38   5.49/7   10.01/3   12.46/3   15.29/4   19.12/4   24.59/7   29.07/10  32.22/11  32.51/11 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.57/38   3.52/4    4.12/1*   2.45/13   2.43/7    3.43/17   5.47/36   4.08/23   3.15/44   0.29/15 
 12 Stauch Daniel                  33.26  1.16/9    6.38/14  11.05/10  17.04/22  19.20/17  24.18/18  27.19/15  31.08/14  33.06/12  33.26/12 
    LC Lipence                            1.16/9    5.22/25   4.27/2    5.59/72   2.16/3    4.58/41   3.01/2    3.49/16   1.58/1*   0.20/1* 
 13 Cimburek Robin                 34.05  1.39/21   5.50/8   11.01/8   14.14/9   17.49/10  21.21/8   26.06/11  29.48/12  33.10/13  34.05/13 
                                          1.39/21   4.11/6    5.11/11   3.13/20   3.35/25   3.32/13   4.45/21   3.42/14   3.22/47   0.55/71 
 14 Skripnik Matouš                34.07  1.48/29   6.41/15  14.11/25  17.34/25  21.07/25  24.17/17  27.56/16  31.14/15  33.37/14  34.07/14 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.48/29   4.53/16   7.30/44   3.23/24   3.33/23   3.10/6    3.39/6    3.18/7    2.23/13   0.30/19 
 15 Kalinová Ella                  34.39  1.29/15   5.50/8   11.21/11  14.19/10  18.03/11  22.30/13  26.51/13  30.23/13  33.50/15  34.39/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.29/15   4.21/11   5.31/14   2.58/16   3.44/30   4.27/29   4.21/15   3.32/10   3.27/50   0.49/68 
 16 Kubů Matyáš                    34.51  2.32/56   9.12/49  13.58/24  16.20/16  19.28/18  23.56/16  28.27/17  32.09/16  34.18/16  34.51/16 
    PSK Olymp Praha                       2.32/56   6.40/45   4.46/7    2.22/2    3.08/15   4.28/30   4.31/18   3.42/14   2.09/7    0.33/29 
 17 Kubant Kryštof                 36.59  3.20/82   7.35/29  13.21/19  16.32/18  19.12/16  23.23/15  28.38/18  32.59/17  36.13/17  36.59/17 
                                          3.20/82   4.15/8    5.46/21   3.11/18   2.40/6    4.11/25   5.15/30   4.21/29   3.14/43   0.46/62 
 18 Kučera Teodor                  37.53  1.41/22   8.01/31  14.25/28  17.57/27  23.03/34  26.16/29  30.17/20  35.08/20  37.25/18  37.53/18 
    OK Dobříš                             1.41/22   6.20/41   6.24/27   3.32/26   5.06/63   3.13/7    4.01/10   4.51/40   2.17/9    0.28/10 
 19 Kuželová Ela                   38.10  2.12/46   6.56/18  12.38/14  15.12/12  18.04/12  26.12/28  31.34/26  35.03/19  37.41/19  38.10/19 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.12/46   4.44/14   5.42/19   2.34/8    2.52/9    8.08/81   5.22/31   3.29/8    2.38/21   0.29/15 
 20 Milotová Barbora               38.42  2.41/63   8.18/37  13.50/22  17.06/23  20.58/24  25.43/23  30.55/22  35.10/21  38.16/21  38.42/20 
    SK Kamenice                           2.41/63   5.37/30   5.32/16   3.16/21   3.52/37   4.45/36   5.12/28   4.15/26   3.06/38   0.26/5  
 21 Brych Theo                     38.46  0.56/3    6.13/11  11.59/13  15.26/13  18.05/13  23.11/14  26.58/14  35.46/25  38.13/20  38.46/21 
    Neregistrovaní                        0.56/3    5.17/22   5.46/21   3.27/25   2.39/5    5.06/46   3.47/7    8.48/84   2.27/14   0.33/29 
 22 Bláha Šimon                    39.22  1.37/20   6.43/16  13.44/21  16.41/19  19.42/19  25.14/19  31.11/24  36.15/27  38.54/23  39.22/22 
    KČT Slavoj Praha                      1.37/20   5.06/19   7.01/34   2.57/15   3.01/11   5.32/53   5.57/40   5.04/42   2.39/22   0.28/10 
 23 Kučerová Kateřina              39.27  1.27/14   6.52/17  14.11/25  17.43/26  20.46/23  25.14/19  30.36/21  35.14/22  38.46/22  39.27/23 
    USK Praha                             1.27/14   5.25/28   7.19/41   3.32/26   3.03/12   4.28/30   5.22/31   4.38/35   3.32/52   0.41/52 
 24 Heller Jakub                   39.30  1.12/7    7.51/30  13.55/23  16.45/20  19.43/20  25.14/19  31.48/27  35.49/26  38.57/24  39.30/24 
                                          1.12/7    6.39/44   6.04/25   2.50/14   2.58/10   5.31/52   6.34/53   4.01/20   3.08/41   0.33/29 
 25 Křístková Veronika             39.44  2.19/51   7.14/22  14.21/27  18.21/30  22.01/29  25.34/22  29.47/19  34.37/18  39.10/25  39.44/25 
    OK Roztoky                            2.19/51   4.55/17   7.07/36   4.00/40   3.40/27   3.33/14   4.13/13   4.50/39   4.33/73   0.34/36 
 26 Bartalošová Ada                39.56  1.25/11   7.14/22  15.16/35  18.33/32  21.39/27  26.34/30  31.25/25  35.28/24  39.18/26  39.56/26 
                                          1.25/11   5.49/36   8.02/50   3.17/22   3.06/14   4.55/39   4.51/24   4.03/21   3.50/62   0.38/48 
 27 Doubek Štěpán                  40.17  2.46/65   8.37/39  14.45/30  18.17/29  23.50/37  28.13/34  32.45/30  36.40/28  39.45/28  40.17/27 
                                          2.46/65   5.51/37   6.08/26   3.32/26   5.33/67   4.23/27   4.32/19   3.55/18   3.05/37   0.32/25 
 28 Seidlová Magdalena             40.24  1.36/19   7.23/25  13.06/17  16.51/21  20.42/22  25.50/24  30.58/23  35.19/23  39.29/27  40.24/28 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.36/19   5.47/34   5.43/20   3.45/37   3.51/36   5.08/48   5.08/27   4.21/29   4.10/69   0.55/71 
 29 Ondřejčková Tereza             40.36  1.35/17   7.20/24  12.51/15  16.23/17  20.21/21  28.20/35  32.49/31  37.35/29  40.08/29  40.36/29 
    TJ Aero Odolena Voda                  1.35/17   5.45/31   5.31/14   3.32/26   3.58/42   7.59/80   4.29/16   4.46/37   2.33/16   0.28/10 
 30 Slavík Vojtěch                 41.11  2.54/73   9.14/50  16.56/45  18.49/35  22.14/30  26.04/27  32.05/29  37.45/30  40.37/30  41.11/30 
    Cirkus Čakovice                       2.54/73   6.20/41   7.42/45   1.53/1*   3.25/20   3.50/19   6.01/43   5.40/53   2.52/27   0.34/36 
 31 Hradil Martin                  41.28  2.33/59   7.10/21  15.36/39  18.47/34  22.34/32  26.47/31  33.38/34  37.52/31  40.41/31  41.28/31 
    TJ Sokol Hostivice                    2.33/59   4.37/13   8.26/54   3.11/18   3.47/32   4.13/26   6.51/57   4.14/25   2.49/25   0.47/65 
 32 Kučera Jakub                   41.34  2.25/52   9.57/54  17.57/47  21.36/45  25.16/43  28.53/38  33.40/35  37.56/33  40.54/32  41.34/32 
    USK Praha                             2.25/52   7.32/56   8.00/48   3.39/33   3.40/27   3.37/15   4.47/22   4.16/27   2.58/35   0.40/51 
 33 Poláchová Tereza               41.50  2.02/40   7.24/26  14.36/29  18.36/33  22.46/33  27.50/32  33.19/32  37.52/31  41.16/33  41.50/33 
                                          2.02/40   5.22/25   7.12/38   4.00/40   4.10/47   5.04/45   5.29/33   4.33/34   3.24/48   0.34/36 
 34 Kalousová Jolana               42.16  2.32/56   8.02/32  15.04/34  19.08/36  23.19/35  28.25/36  33.37/33  38.23/34  41.39/34  42.16/34 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.32/56   5.30/29   7.02/35   4.04/42   4.11/48   5.06/46   5.12/28   4.46/37   3.16/45   0.37/45 
 35 Šubrt Jáchym                   42.40  1.32/16   8.58/44  14.45/30  17.14/24  21.22/26  25.58/26  33.58/36  39.20/35  42.05/35  42.40/35 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.32/16   7.26/55   5.47/23   2.29/7    4.08/45   4.36/32   8.00/66   5.22/51   2.45/24   0.35/42 
 36 Cedidla Ondra                  42.58  3.00/74   8.45/41  16.02/40  18.30/31  22.20/31  28.11/33  35.11/38  40.16/38  42.31/36  42.58/36 
                                          3.00/74   5.45/31   7.17/40   2.28/6    3.50/35   5.51/62   7.00/59   5.05/43   2.15/8    0.27/7  
 37 Kuttelwascher Adam             44.33  3.05/77   8.22/38  15.34/38  20.06/40  24.21/39  28.47/37  34.40/37  40.01/36  43.43/37  44.33/37 
    TJ Sokol Hostivice                    3.05/77   5.17/22   7.12/38   4.32/53   4.15/49   4.26/28   5.53/38   5.21/49   3.42/55   0.50/70 
 38 Křístková Viktorie             45.11  2.02/40   8.03/34  13.26/20  18.04/28  21.44/28  25.52/25  31.49/28  40.10/37  44.44/39  45.11/38 
    OK Roztoky                            2.02/40   6.01/38   5.23/13   4.38/56   3.40/27   4.08/23   5.57/40   8.21/82   4.34/74   0.27/7  
 39 Růžková Romana                 45.33  1.53/34   7.04/20  16.17/42  19.57/39  23.44/36  29.08/40  37.09/41  41.07/39  44.32/38  45.33/39 
    OK Sparta Praha                       1.53/34   5.11/20   9.13/60   3.40/34   3.47/32   5.24/50   8.01/67   3.58/19   3.25/49   1.01/76 
 40 Gajda Petr                     46.09  1.25/11   8.37/39  15.17/36  21.32/44  26.20/45  30.05/43  35.45/39  41.41/40  45.26/40  46.09/40 
    USK Praha                             1.25/11   7.12/51   6.40/30   6.15/75   4.48/58   3.45/18   5.40/34   5.56/59   3.45/59   0.43/58 
 41 Solarová Kateřina              47.28  1.14/8    8.09/36  16.11/41  21.07/43  24.53/42  29.55/42  36.42/40  43.51/43  46.54/41  47.28/41 
    USK Praha                             1.14/8    6.55/48   8.02/50   4.56/58   3.46/31   5.02/43   6.47/56   7.09/73   3.03/36   0.34/36 
 42 Melicharová Marie              47.54  1.10/6    5.57/10  21.22/62  29.48/67  33.36/63  36.41/58  40.35/48  44.51/46  47.11/43  47.54/42 
    SKOB Roudnice nad Labem               1.10/6    4.47/15  15.25/87   8.26/89   3.48/34   3.05/3    3.54/9    4.16/27   2.20/11   0.43/58 
 43 Vyšínská Ema                   48.08  2.17/49   9.25/51  16.32/44  21.02/42  26.34/46  31.30/46  38.38/44  44.35/45  47.31/44  48.08/43 
    TJ Aero Odolena Voda                  2.17/49   7.08/50   7.07/36   4.30/50   5.32/66   4.56/40   7.08/60   5.57/60   2.56/33   0.37/45 
 44 Kott Štěpán Šimon              48.12  1.35/17   8.04/35  15.02/33  19.27/37  24.05/38  29.48/41  38.18/43  43.24/41  47.02/42  48.12/44 
                                          1.35/17   6.29/43   6.58/33   4.25/48   4.38/56   5.43/58   8.30/70   5.06/44   3.38/53   1.10/79 
 45 Lindová Veronika               48.27  1.52/33   8.02/32  14.47/32  19.46/38  24.29/41  29.05/39  38.49/45  43.55/44  47.39/45  48.27/45 
                                          1.52/33   6.10/39   6.45/31   4.59/60   4.43/57   4.36/32   9.44/78   5.06/44   3.44/58   0.48/66 
 46 Kalinová Lisa                  50.18  1.41/22   8.55/42  16.20/43  20.53/41  24.22/40  31.26/45  37.58/42  43.46/42  48.47/46  50.18/46 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.41/22   7.14/52   7.25/42   4.33/54   3.29/22   7.04/72   6.32/52   5.48/56   5.01/82   1.31/88 
 47 Palát Vojtěch                  50.27  6.57/89  12.44/70  18.41/51  22.33/47  29.14/52  35.00/50  41.25/50  47.07/48  50.02/47  50.27/47 
    Cirkus Čakovice                       6.57/89   5.47/34   5.57/24   3.52/39   6.41/80   5.46/61   6.25/47   5.42/54   2.55/32   0.25/3  
 48 Marada Matěj                   50.56  2.02/40   7.26/27  17.09/46  22.15/46  26.15/44  31.18/44  43.07/53  47.17/49  50.24/49  50.56/48 
    Cirkus Čakovice                       2.02/40   5.24/27   9.43/64   5.06/63   4.00/43   5.03/44  11.49/84   4.10/24   3.07/40   0.32/25 
 49 Beníšek Vojtěch                51.02  7.11/90  12.57/73  21.09/61  24.47/57  28.44/49  33.21/48  39.23/46  46.34/47  50.17/48  51.02/49 
    SK Los Mělník                         7.11/90   5.46/33   8.12/52   3.38/32   3.57/41   4.37/34   6.02/44   7.11/74   3.43/57   0.45/60 
 50 Schubertová Petra              51.35  3.16/80  10.54/61  18.50/53  24.07/52  30.35/56  33.51/49  40.22/47  47.24/50  50.54/51  51.35/50 
                                          3.16/80   7.38/58   7.56/46   5.17/66   6.28/77   3.16/8    6.31/51   7.02/72   3.30/51   0.41/52 
 51 Kubátová Marie                 51.40  1.51/31   9.07/47  17.59/48  22.35/48  30.39/57  36.13/57  42.38/52  47.59/51  50.52/50  51.40/51 
                                          1.51/31   7.16/53   8.52/59   4.36/55   8.04/90   5.34/54   6.25/47   5.21/49   2.53/30   0.48/66 
 52 Brabencová Anna                51.59  1.46/26   9.39/53  18.26/50  23.53/51  28.52/50  35.13/53  41.06/49  48.56/53  51.33/52  51.59/52 
    SOBSA                                 1.46/26   7.53/60   8.47/57   5.27/69   4.59/59   6.21/66   5.53/38   7.50/79   2.37/19   0.26/5  
 53 Cimburek Daniel                53.33  2.44/64  10.41/57  20.09/56  25.09/58  29.29/54  37.00/60  43.38/55  49.02/54  53.00/53  53.33/53 
                                          2.44/64   7.57/61   9.28/61   5.00/61   4.20/50   7.31/77   6.38/54   5.24/52   3.58/64   0.33/29 
 54 Dudlová Noemi                  53.37  1.46/26  10.25/56  19.58/55  26.45/60  30.40/58  35.17/54  41.31/51  49.53/55  53.05/54  53.37/54 
    OK Dobříš                             1.46/26   8.39/65   9.33/62   6.47/79   3.55/39   4.37/34   6.14/46   8.22/83   3.12/42   0.32/25 
 55 Habel Tomáš+Šimon              54.06  3.16/80  11.41/64  19.37/54  24.16/53  30.45/59  36.52/59  44.19/60  48.49/52  53.25/55  54.06/55 
                                          3.16/80   8.25/64   7.56/46   4.39/57   6.29/79   6.07/64   7.27/63   4.30/33   4.36/75   0.41/52 
 56 Lukáš Pohl                     54.49  1.53/34  10.17/55  20.22/59  24.39/55  29.06/51  35.04/52  43.40/57  49.54/56  54.17/58  54.49/56 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.53/34   8.24/63  10.05/66   4.17/46   4.27/51   5.58/63   8.36/72   6.14/64   4.23/71   0.32/25 
 57 Sandra Pohlová                 54.58  1.58/39  10.44/59  20.59/60  24.42/56  28.09/48  35.21/55  43.53/58  50.12/58  54.16/57  54.58/57 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.58/39   8.46/66  10.15/67   3.43/36   3.27/21   7.12/74   8.32/71   6.19/65   4.04/66   0.42/57 
 58 Šperk Tomáš                    55.03  1.51/31  11.36/63  20.20/58  24.26/54  29.26/53  35.03/51  43.39/56  50.07/57  54.14/56  55.03/58 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.51/31   9.45/74   8.44/56   4.06/43   5.00/60   5.37/56   8.36/72   6.28/67   4.07/68   0.49/68 
 59 Španěl Filip                   55.15  1.26/13  10.41/57  18.08/49  23.25/50  26.59/47  32.33/47  43.12/54  50.51/59  54.41/59  55.15/59 
                                          1.26/13   9.15/69   7.27/43   5.17/66   3.34/24   5.34/54  10.39/80   7.39/76   3.50/62   0.34/36 
 60 Veljačik Jonáš                 56.49  2.47/66  12.23/68  25.11/73  30.08/69  34.03/64  39.44/63  46.11/63  52.23/61  56.08/60  56.49/60 
    OK Sparta Praha                       2.47/66   9.36/72  12.48/79   4.57/59   3.55/39   5.41/57   6.27/50   6.12/63   3.45/59   0.41/52 
 61 Bohatá Marie                   57.02  2.51/70  15.14/79  24.04/70  28.21/63  34.34/65  38.14/62  45.09/61  54.01/64  56.37/62  57.02/61 
    Slovan Praha                          2.51/70  12.23/82   8.50/58   4.17/46   6.13/73   3.40/16   6.55/58   8.52/85   2.36/18   0.25/3  
 62 Uhlířová Marie                 57.31  1.48/29   9.08/48  18.46/52  22.55/49  29.53/55  35.37/56  45.11/62  51.32/60  56.12/61  57.31/62 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.48/29   7.20/54   9.38/63   4.09/45   6.58/83   5.44/60   9.34/76   6.21/66   4.40/78   1.19/83 
 63 Šimková Anežka                 58.06  2.15/47  11.45/65  22.01/64  27.15/61  33.22/62  40.15/64  48.36/65  53.05/62  57.03/63  58.06/63 
    SK Los Mělník                         2.15/47   9.30/71  10.16/68   5.14/65   6.07/70   6.53/70   8.21/69   4.29/32   3.58/64   1.03/77 
 64 Zikmundová Kateřina            58.10  1.20/10   8.56/43  15.23/37  34.13/75  38.16/72  43.09/67  49.14/66  54.20/65  57.36/64  58.10/64 
                                          1.20/10   7.36/57   6.27/28  18.50/94   4.03/44   4.53/38   6.05/45   5.06/44   3.16/45   0.34/36 
 65 Andrade Miriam                 59.22  3.47/85  12.54/72  22.57/67  28.02/62  32.33/61  38.01/61  43.59/59  54.57/66  58.44/66  59.22/65 
    OK Vršovice                           3.47/85   9.07/68  10.03/65   5.05/62   4.31/53   5.28/51   5.58/42  10.58/89   3.47/61   0.38/48 
 66 Kubů Julie                     61.43  3.01/75  12.44/70  23.58/69  31.14/70  37.34/71  44.11/70  52.30/70  58.41/72  60.58/68  61.43/66 
    PSK Olymp Praha                       3.01/75   9.43/73  11.14/72   7.16/84   6.20/76   6.37/68   8.19/68   6.11/62   2.17/9    0.45/60 
 67 Prokop Matěj Eduard            61.52 27.17/92  32.29/92  38.02/91  41.35/86  45.43/83  49.38/78  54.27/72  58.17/71  61.06/69  61.52/67 
    Oddíl OB Kotlářka                    27.17/92   5.12/21   5.33/17   3.33/30   4.08/45   3.55/20   4.49/23   3.50/17   2.49/25   0.46/62 
 68 Krejčí Hynek                   62.13  3.37/84  16.00/82  28.49/78  34.15/76  40.23/76  47.52/75  52.50/71  57.13/67  60.53/67  62.13/68 
    OK Sparta Praha                       3.37/84  12.23/82  12.49/80   5.26/68   6.08/71   7.29/76   4.58/25   4.23/31   3.40/54   1.20/85 
 69 Vaculovič Matěj                63.59  2.06/43  12.24/69  23.30/68  29.07/65  36.06/67  43.24/69  50.44/69  57.24/68  63.01/70  63.59/69 
    KOB Dobřichovice                      2.06/43  10.18/78  11.06/70   5.37/70   6.59/84   7.18/75   7.20/62   6.40/69   5.37/84   0.58/73 
 70 Novobilský Dominik             64.01  2.48/68   9.37/52  22.14/65  26.44/59  32.08/60  42.03/66  49.36/67  57.55/70  63.28/72  64.01/70 
    KOB TRETRA Praha                      2.48/68   6.49/47  12.37/78   4.30/50   5.24/65   9.55/84   7.33/65   8.19/81   5.33/83   0.33/29 
 71 Vaculovičová Alžběta           64.13  2.32/56  11.33/62  22.35/66  29.10/66  36.42/68  43.09/67  50.37/68  57.32/69  63.14/71  64.13/71 
    KOB Dobřichovice                      2.32/56   9.01/67  11.02/69   6.35/77   7.32/89   6.27/67   7.28/64   6.55/71   5.42/85   0.59/74 
 72 Arnot Josef                    66.42  4.11/87  31.04/91  39.04/92  42.46/89  47.23/86  51.21/79  57.05/75  63.06/74  66.12/73  66.42/72 
    Cirkus Čakovice                       4.11/87  26.53/94   8.00/48   3.42/35   4.37/55   3.58/22   5.44/35   6.01/61   3.06/38   0.30/19 
 73 Kolář David                    66.52  2.47/66  12.15/66  24.10/71  28.40/64  37.02/70  47.35/73  56.57/74  63.28/75  66.21/74  66.52/73 
    Cirkus Čakovice                       2.47/66   9.28/70  11.55/75   4.30/50   8.22/92  10.33/87   9.22/74   6.31/68   2.53/30   0.31/21 
 74 Němec Filip                    67.03  3.08/78  10.51/60  24.55/72  30.01/68  35.34/66  41.50/65  48.35/64  53.36/63  58.12/65  67.03/74 
                                          3.08/78   7.43/59  14.04/85   5.06/63   5.33/67   6.16/65   6.45/55   5.01/41   4.36/75   8.51/93 
 75 Gazdag Vladimír                68.49 16.49/91  26.44/90  35.07/88  38.53/81  45.21/81  49.18/77  55.44/73  60.23/73  68.03/75  68.49/75 
                                         16.49/91   9.55/76   8.23/53   3.46/38   6.28/77   3.57/21   6.26/49   4.39/36   7.40/94   0.46/62 
 76 Vozděchovi Elenka a Denni      71.24  2.16/48   9.00/45  20.09/56  35.31/79  40.33/77  47.40/74  58.16/76  65.59/76  70.05/76  71.24/76 
                                          2.16/48   6.44/46  11.09/71  15.22/93   5.02/62   7.07/73  10.36/79   7.43/78   4.06/67   1.19/83 
 77 Bozděch Vojta                  71.35  2.10/45   9.05/46  21.35/63  34.58/77  39.32/74  45.15/72  58.23/77  66.36/77  70.18/77  71.35/77 
                                          2.10/45   6.55/48  12.30/77  13.23/90   4.34/54   5.43/58  13.08/87   8.13/80   3.42/55   1.17/82 
 78 Černý Matěj                    71.52 30.32/93  36.47/93  43.37/93  48.03/93  53.04/92  58.05/85  63.52/82  69.11/81  71.19/78  71.52/78 
    Cirkus Čakovice                      30.32/93   6.15/40   6.50/32   4.26/49   5.01/61   5.01/42   5.47/36   5.19/48   2.08/5    0.33/29 
 79 Jiras František                74.19  2.48/68  13.03/74  26.03/75  32.59/72  36.52/69  44.26/71  60.02/78  66.56/78  72.43/80  74.19/79 
    OK Dobříš                             2.48/68  10.15/77  13.00/82   6.56/82   3.53/38   7.34/78  15.36/90   6.54/70   5.47/87   1.36/90 
 80 Voves Lukáš                    75.18  2.35/61  19.31/88  31.08/80  39.20/82  44.42/80  51.42/81  62.32/81  68.27/80  74.11/81  75.18/80 
    SK Praga                              2.35/61  16.56/92  11.37/74   8.12/88   5.22/64   7.00/71  10.50/82   5.55/58   5.44/86   1.07/78 
 81 Besta Radek                    76.31  4.20/88  19.05/87  35.56/89  41.57/88  47.35/87  56.21/83  65.49/84  73.04/83  75.56/83  76.31/81 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         4.20/88  14.45/91  16.51/93   6.01/73   5.38/69   8.46/83   9.28/75   7.15/75   2.52/27   0.35/42 
 82 Brychová Julie                 77.21  2.26/53  21.51/89  33.07/86  39.46/84  48.32/88  59.35/90  66.45/85  70.50/82  75.44/82  77.21/82 
    Neregistrovaní                        2.26/53  19.25/93  11.16/73   6.39/78   8.46/93  11.03/88   7.10/61   4.05/22   4.54/80   1.37/91 
 83 Gajdová Michaela               78.42 32.46/94  41.04/94  49.38/94  53.45/94  58.15/94  63.23/92  68.24/86  76.05/85  78.13/84  78.42/83 
    USK Praha                            32.46/94   8.18/62   8.34/55   4.07/44   4.30/52   5.08/48   5.01/26   7.41/77   2.08/5    0.29/15 
 84 Mullerová Hana                 80.25  2.17/49  13.48/76  26.13/76  32.40/71  39.39/75  51.26/80  62.12/80  75.36/84  79.57/85  80.25/84 
    TJ Sokol Hostivice                    2.17/49  11.31/81  12.25/76   6.27/76   6.59/84  11.47/90  10.46/81  13.24/92   4.21/70   0.28/10 
 85 McMenamin Alena                83.31  3.30/83  14.51/77  28.01/77  34.09/74  40.58/78  52.58/82  65.00/83  77.57/86  82.50/86  83.31/85 
    TJ Sokol Hostivice                    3.30/83  11.21/80  13.10/83   6.08/74   6.49/81  12.00/91  12.02/86  12.57/91   4.53/79   0.41/52 
 86 Štoková Sofie                  86.13  3.01/75  17.43/86  33.43/87  41.39/87  51.12/89  58.56/88  70.54/87  81.08/87  85.36/87  86.13/86 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.01/75  14.42/90  16.00/89   7.56/86   9.33/94   7.44/79  11.58/85  10.14/87   4.28/72   0.37/45 
 87 Altman Michal                  88.53  3.10/79  15.59/81  32.39/85  39.46/84  46.43/85  59.26/89  76.14/92  81.30/88  87.54/89  88.53/87 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.10/79  12.49/86  16.40/92   7.07/83   6.57/82  12.43/93  16.48/91   5.16/47   6.24/89   0.59/74 
 88 Altmanová Zuzana               89.12  2.51/70  16.04/83  32.30/83  39.24/83  46.32/84  58.54/87  75.58/91  81.45/89  87.45/88  89.12/88 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.51/70  13.13/87  16.26/90   6.54/80   7.08/87  12.22/92  17.04/92   5.47/55   6.00/88   1.27/87 
 89 Hamouz Jáchym                  94.33  2.31/54  15.13/78  31.40/82  38.35/80  45.35/82  56.58/84  75.30/90  86.10/90  92.59/90  94.33/89 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.31/54  12.42/85  16.27/91   6.55/81   7.00/86  11.23/89  18.32/93  10.40/88   6.49/91   1.34/89 
 90 Marada Martin                  95.28  2.35/61  12.20/67  25.11/73  33.13/73  39.28/73  48.07/76  61.31/79  67.24/79  72.00/79  95.28/90 
    Cirkus Čakovice                       2.35/61   9.45/74  12.51/81   8.02/87   6.15/74   8.39/82  13.24/88   5.53/57   4.36/75  23.28/94 
 91 Serba Ivett                    96.35  2.52/72  16.32/84  31.31/81  46.45/91  53.02/91  62.59/91  73.53/89  87.58/91  95.23/91  96.35/91 
                                          2.52/72  13.40/89  14.59/86  15.14/91   6.17/75   9.57/85  10.54/83  14.05/93   7.25/92   1.12/80 
 92 Vandongen Tim                  97.37  2.33/59  13.29/75  37.28/90  44.44/90  52.07/90  58.48/86  82.09/94  91.04/94  95.58/92  97.37/92 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.33/59  10.56/79  23.59/94   7.16/84   7.23/88   6.41/69  23.21/94   8.55/86   4.54/80   1.39/92 
 93 Sosel Marie                    97.40  3.58/86  16.36/85  32.35/84  47.52/92  54.03/93  64.04/93  73.38/88  88.46/92  96.16/93  97.40/93 
                                          3.58/86  12.38/84  15.59/88  15.17/92   6.11/72  10.01/86   9.34/76  15.08/94   7.30/93   1.24/86 
 94 Jirousová Edita                97.42  1.47/28  15.22/80  29.07/79  35.02/78  43.12/79  64.52/94  78.19/93  89.40/93  96.28/94  97.42/94 
                                          1.47/28  13.35/88  13.45/84   5.55/71   8.10/91  21.40/94  13.27/89  11.21/90   6.48/90   1.14/81 
    Šperk Petr                 DISK       1.52/    11.08/    20.21/    24.40/    29.10/    35.03/    43.39/    49.57/         /    54.48/   
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.52/     9.16/     9.13/     4.19/     4.30/     5.53/     8.36/     6.18/         /         /   
    Mrázek Vavřinec            DISK       1.49/    11.03/    29.25/    25.12/    44.04/    54.00/    71.44/    80.19/    85.56/    86.57/   
    Neregistrovaní                        1.49/     9.14/    18.22/         /    18.52/     9.56/    17.44/     8.35/     5.37/     1.01/   
    Ondráček Lubor             DISK       3.09/    28.42/         /    38.40/    54.18/         /         /         /    61.22/    64.42/   
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.09/    25.33/         /         /    15.38/         /         /         /         /     3.20/   
    Bernard Robin              DISK           /     4.08/     9.13/    12.02/    14.59/    17.55/    22.32/    26.49/    29.23/    29.54/   
    OK Dobříš                                 /         /     5.05/     2.49/     2.57/     2.56/     4.37/     4.17/     2.34/     0.31/   
    Forst Albert               DISK       2.19/     9.48/    19.27/    16.16/         /    27.08/    33.58/    40.47/    46.11/    46.51/   
    VŠSK MFF UK Praha                     2.19/     7.29/     9.39/         /         /         /     6.50/     6.49/     5.24/     0.40/   
    Němcová Nela               DISK           /    11.18/    24.54/    30.06/    35.35/    41.34/    48.23/    53.45/    58.16/    66.58/   
                                              /         /    13.36/     5.12/     5.29/     5.59/     6.49/     5.22/     4.31/     8.42/   
    McMenamin Thomas           DISK       3.39/    15.04/    28.10/    34.18/    41.31/         /    63.11/    78.04/    81.33/    82.01/   
    TJ Sokol Hostivice                    3.39/    11.25/    13.06/     6.08/     7.13/         /         /    14.53/     3.29/     0.28/   
    Malečková Pavlína          DISK           /     8.45/    22.14/    29.37/    34.51/    46.27/    57.12/    64.28/    69.42/    70.28/   
    SK Praga                                  /         /    13.29/     7.23/     5.14/    11.36/    10.45/     7.16/     5.14/     0.46/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          2.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-54      3-63      4-61      5-60      6-46      7-62      8-100   
  1 Dvořák Josef                   14.04  3.04/3    4.39/1*   6.37/2    7.57/1*   9.46/1*  11.19/1*  12.22/1*  13.41/1*  14.04/1* 
    Neregistrovaní                        3.04/3    1.35/1*   1.58/12   1.20/1*   1.49/1*   1.33/1*   1.03/5    1.19/1*   0.23/3  
  2 Hrbek Pavel                    17.03  4.16/12   7.06/14   8.08/6    9.55/4   11.44/4   13.27/2   15.10/3   16.43/2   17.03/2  
    Neregistrovaní                        4.16/12   2.50/20   1.02/1*   1.47/5    1.49/1*   1.43/2    1.43/21   1.33/4    0.20/1* 
  3 Himmel Petr                    17.19  3.58/8    6.09/8    7.46/4    9.17/3   11.28/3   13.35/3   14.53/2   16.52/3   17.19/3  
    SK OK 24 Praha                        3.58/8    2.11/11   1.37/3    1.31/2    2.11/6    2.07/10   1.18/8    1.59/15   0.27/13 
  4 Jedlička Adam                  17.38  4.56/18   6.40/10   8.31/8   10.30/6   12.39/6   14.36/4   15.35/4   17.10/4   17.38/4  
    SK Kamenice                           4.56/18   1.44/2    1.51/8    1.59/8    2.09/5    1.57/4    0.59/2    1.35/5    0.28/16 
  5 Frydrych Pavel                 18.12  3.33/6    6.05/7    8.04/5   10.59/7   13.11/7   15.15/7   16.19/5   17.46/5   18.12/5  
    Neregistrovaní                        3.33/6    2.32/16   1.59/14   2.55/27   2.12/7    2.04/8    1.04/6    1.27/3    0.26/10 
  6 Beran Jiří                     19.21  2.50/1*   4.57/2    6.23/1*   8.14/2   11.23/2   15.11/6   16.44/6   18.39/6   19.21/6  
    USK Praha                             2.50/1*   2.07/10   1.26/2    1.51/7    3.09/21   3.48/37   1.33/15   1.55/13   0.42/42 
  7 Vrabcová Jindra                21.33  4.07/10   6.31/9    8.52/9   11.00/8   14.26/8   16.58/8   18.37/7   20.51/7   21.33/7  
                                          4.07/10   2.24/13   2.21/21   2.08/9    3.26/27   2.32/13   1.39/18   2.14/25   0.42/42 
  8 Malečková Iva                  21.39  5.20/21   7.44/15   9.32/11  11.48/10  14.33/9   17.33/9   19.31/10  21.10/8   21.39/8  
    SK Praga                              5.20/21   2.24/13   1.48/5    2.16/11   2.45/17   3.00/21   1.58/29   1.39/7    0.29/20 
  9 Linderová Eliška               21.45  3.00/2    5.03/3   12.41/23  14.17/17  16.21/12  18.24/11  19.24/9   21.15/9   21.45/9  
                                          3.00/2    2.03/7    7.38/52   1.36/3    2.04/4    2.03/7    1.00/3    1.51/11   0.30/25 
 10 Bernardová Martina             21.53  4.26/14   6.58/13  10.16/14  12.44/13  15.29/10  17.55/10  19.19/8   21.22/10  21.53/10 
    OK Dobříš                             4.26/14   2.32/16   3.18/34   2.28/16   2.45/17   2.26/11   1.24/11   2.03/17   0.31/26 
 11 Millek Jiří                    22.28  3.32/5    5.21/5    8.27/7   10.16/5   12.36/5   14.42/5   20.07/11  21.57/11  22.28/11 
    SK Meteor Kačerov Praha               3.32/5    1.49/3    3.06/31   1.49/6    2.20/11   2.06/9    5.25/50   1.50/9    0.31/26 
 12 Střelba Ondřej                 22.45  7.27/30  10.56/28  13.56/28  15.36/24  17.54/19  19.44/14  20.40/12  22.16/12  22.45/12 
    TOM OB Tempo Praha                    7.27/30   3.29/28   3.00/29   1.40/4    2.18/9    1.50/3    0.56/1*   1.36/6    0.29/20 
 13 Šimbera Jakub                  23.59  5.40/24   9.47/23  12.00/19  14.34/18  17.15/15  19.43/13  21.19/13  23.24/13  23.59/13 
    Neregistrovaní                        5.40/24   4.07/37   2.13/16   2.34/20   2.41/14   2.28/12   1.36/17   2.05/19   0.35/33 
 14 Bláhová Kateřina               24.39  4.35/15   9.54/24  12.14/20  15.04/21  17.47/18  20.23/17  22.06/16  24.13/14  24.39/14 
    KČT Slavoj Praha                      4.35/15   5.19/46   2.20/20   2.50/25   2.43/15   2.36/14   1.43/21   2.07/20   0.26/10 
 15 Samek Jakub                    24.42  3.12/4    5.04/4    6.53/3   12.21/11  19.11/25  21.10/20  22.27/17  24.15/15  24.42/15 
    Neregistrovaní                        3.12/4    1.52/4    1.49/6    5.28/47   6.50/50   1.59/5    1.17/7    1.48/8    0.27/13 
 16 Majdáková Martina              25.16  4.06/9    7.46/16   9.41/12  12.25/12  17.07/14  20.08/15  21.30/15  24.44/16  25.16/16 
                                          4.06/9    3.40/32   1.55/9    2.44/22   4.42/39   3.01/22   1.22/10   3.14/46   0.32/29 
 17 Zelenková Martina              25.43  6.02/27   8.08/18  11.44/18  14.04/15  16.47/13  19.32/12  21.22/14  25.06/17  25.43/17 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.02/27   2.06/9    3.36/37   2.20/13   2.43/15   2.45/17   1.50/26   3.44/51   0.37/39 
 18 Blaha Petr                     26.28  4.17/13  11.36/30  13.17/26  19.14/31  21.11/26  23.10/25  24.10/22  26.04/20  26.28/18 
    SK Kamenice                           4.17/13   7.19/54   1.41/4    5.57/49   1.57/3    1.59/5    1.00/3    1.54/12   0.24/4  
 19 Sviták                         26.37  4.37/16   6.42/12   9.11/10  11.46/9   15.45/11  20.17/16  23.33/19  25.55/19  26.37/19 
                                          4.37/16   2.05/8    2.29/22   2.35/21   3.59/34   4.32/43   3.16/43   2.22/29   0.42/42 
 20 Paulová Mirka                  26.41  5.58/26   8.52/22  10.47/16  13.37/14  17.16/16  20.32/18  23.21/18  25.49/18  26.41/20 
    KOB Dobřichovice                      5.58/26   2.54/24   1.55/9    2.50/25   3.39/30   3.16/29   2.49/38   2.28/31   0.52/48 
 21 Jirasová Jana                  27.12  5.26/22   8.18/20  11.06/17  14.09/16  17.25/17  20.33/19  24.00/21  26.34/21  27.12/21 
    OK Dobříš                             5.26/22   2.52/22   2.48/25   3.03/28   3.16/23   3.08/25   3.27/44   2.34/33   0.38/40 
 22 Stauchová Iva                  27.21  5.00/19   7.47/17  10.06/13  14.37/19  18.25/22  21.57/22  23.37/20  26.52/22  27.21/22 
    LC Lipence                            5.00/19   2.47/19   2.19/19   4.31/41   3.48/32   3.32/34   1.40/19   3.15/47   0.29/20 
 23 Stauch Tomáš                   27.23  5.39/23   8.30/21  10.44/15  15.13/22  18.58/24  22.36/24  24.18/23  27.03/23  27.23/23 
    SK Praga                              5.39/23   2.51/21   2.14/18   4.29/40   3.45/31   3.38/35   1.42/20   2.45/37   0.20/1* 
 24 Mirčeva Lenka                  28.11  3.47/7    5.46/6   13.10/25  15.37/25  17.55/20  24.23/26  25.50/24  27.40/24  28.11/24 
    OK Dobříš                             3.47/7    1.59/6    7.24/50   2.27/15   2.18/9    6.28/50   1.27/14   1.50/9    0.31/26 
 25 Votavová Renata                28.55  4.14/11   6.41/11  14.05/30  17.17/26  22.02/28  24.52/28  26.11/25  28.26/25  28.55/25 
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         4.14/11   2.27/15   7.24/50   3.12/30   4.45/40   2.50/19   1.19/9    2.15/26   0.29/20 
 26 Kazdová Dana                   29.03  8.22/35  12.40/35  15.19/34  18.06/28  21.34/27  24.41/27  26.29/26  28.31/26  29.03/26 
    OK Vršovice                           8.22/35   4.18/40   2.39/23   2.47/23   3.28/29   3.07/24   1.48/24   2.02/16   0.32/29 
 27 Albrecht Vladimír              29.12  5.54/25  10.33/26  12.46/24  14.56/20  18.13/21  21.19/21  26.36/27  28.46/27  29.12/27 
    SK Kamenice                           5.54/25   4.39/41   2.13/16   2.10/10   3.17/24   3.06/23   5.17/49   2.10/22   0.26/10 
 28 Jandová Jana                   29.22  6.23/29   8.17/19  12.18/21  15.31/23  18.42/23  21.58/23  26.37/28  28.49/28  29.22/28 
    OK Dobříš                             6.23/29   1.54/5    4.01/38   3.13/31   3.11/22   3.16/29   4.39/48   2.12/23   0.33/31 
 29 Nentvichová Romana             30.40  8.28/36  11.21/29  18.30/42  20.47/34  23.40/30  26.28/29  27.54/29  30.15/29  30.40/29 
    OK Dobříš                             8.28/36   2.53/23   7.09/49   2.17/12   2.53/19   2.48/18   1.26/12   2.21/28   0.25/6  
 30 Bašta Martin                   31.50  9.37/46  13.49/43  18.28/41  21.01/36  24.27/32  27.36/31  29.02/30  31.22/30  31.50/30 
    Neregistrovaní                        9.37/46   4.12/38   4.39/41   2.33/19   3.26/27   3.09/26   1.26/12   2.20/27   0.28/16 
 31 Král Luděk                     32.37  8.38/38  11.53/32  14.47/31  18.37/30  22.50/29  27.13/30  29.05/31  31.36/31  32.37/31 
    Dedecek a Babicka                     8.38/38   3.15/26   2.54/27   3.50/36   4.13/37   4.23/41   1.52/28   2.31/32   1.01/51 
 32 Jirkovská Pavlína              32.46 11.54/48  15.45/49  21.07/46  23.36/43  25.48/35  28.29/32  30.12/32  32.08/32  32.46/32 
                                         11.54/48   3.51/35   5.22/44   2.29/17   2.12/7    2.41/15   1.43/21   1.56/14   0.38/40 
 33 Klašková Josefina              33.32 11.57/49  15.39/48  20.17/45  23.05/40  26.07/38  28.50/33  31.04/33  33.07/33  33.32/33 
    Oddíl OB Kotlářka                    11.57/49   3.42/33   4.38/40   2.48/24   3.02/20   2.43/16   2.14/31   2.03/17   0.25/6  
 34 Kolbeškin Vasilij              34.54  9.30/44  14.19/46  17.32/38  20.53/35  25.54/36  29.07/34  31.26/34  34.11/34  34.54/34 
                                          9.30/44   4.49/45   3.13/33   3.21/32   5.01/41   3.13/28   2.19/33   2.45/37   0.43/45 
 35 Kopecká Alena                  35.06 13.49/52  20.06/51  21.56/47  24.27/44  27.00/41  30.43/41  32.31/39  34.38/35  35.06/35 
    USK Praha                            13.49/52   6.17/49   1.50/7    2.31/18   2.33/12   3.43/36   1.48/24   2.07/20   0.28/16 
 36 Doubek                         35.46 10.32/47  13.13/39  19.25/44  23.06/41  26.55/40  29.46/38  32.58/40  35.10/36  35.46/36 
                                         10.32/47   2.41/18   6.12/47   3.41/34   3.49/33   2.51/20   3.12/42   2.12/23   0.36/36 
 37 Jančová Barbora                36.07  7.27/30  10.36/27  14.01/29  17.42/27  26.04/37  29.57/40  32.19/37  35.31/38  36.07/37 
    Neregistrovaní                        7.27/30   3.09/25   3.25/35   3.41/34   8.22/51   3.53/38   2.22/34   3.12/45   0.36/36 
 38 Bělinová Lenka                 36.13  9.09/43  13.50/44  16.56/37  20.01/32  24.09/31  29.19/35  32.01/36  35.37/39  36.13/38 
                                          9.09/43   4.41/42   3.06/31   3.05/29   4.08/35   5.10/44   2.42/37   3.36/49   0.36/36 
 39 Franke Max                     36.29  5.08/20  13.50/44  16.48/36  21.29/37  26.44/39  29.55/39  32.29/38  35.46/40  36.29/39 
                                          5.08/20   8.42/55   2.58/28   4.41/43   5.15/42   3.11/27   2.34/36   3.17/48   0.43/45 
 40 Ďurčat Jozef                   36.30  6.15/28  12.56/37  16.25/35  20.25/33  25.03/33  29.34/36  31.51/35  35.28/37  36.30/40 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.15/28   6.41/50   3.29/36   4.00/39   4.38/38   4.31/42   2.17/32   3.37/50   1.02/52 
 41 Kopáčková Iva                  37.26  4.42/17  15.13/47  24.03/49  26.23/48  29.00/44  32.19/43  34.26/42  37.01/42  37.26/41 
    Neregistrovaní                        4.42/17  10.31/56   8.50/53   2.20/13   2.37/13   3.19/31   2.07/30   2.35/34   0.25/6  
 42 Ransdorf Jakub                 37.45  8.41/40  12.17/33  15.06/33  18.28/29  25.12/34  29.34/36  34.09/41  36.47/41  37.45/42 
    KOB TRETRA Praha                      8.41/40   3.36/31   2.49/26   3.22/33   6.44/49   4.22/40   4.35/47   2.38/35   0.58/49 
 43 Nigrin Radek                   40.34  8.15/34  11.48/31  13.46/27  24.41/46  27.58/42  31.29/42  37.16/43  40.07/43  40.34/43 
    OK Dobříš                             8.15/34   3.33/29   1.58/12  10.55/53   3.17/24   3.31/33   5.47/51   2.51/40   0.27/13 
 44 Nigrin Matouš                  41.44  9.31/45  12.58/38  14.54/32  25.53/47  29.10/45  32.40/44  38.27/45  41.19/44  41.44/44 
    OK Dobříš                             9.31/45   3.27/27   1.56/11  10.59/54   3.17/24   3.30/32   5.47/51   2.52/41   0.25/6  
 45 Samohýl Richard                43.02  8.38/38  13.19/41  17.50/39  22.52/39  28.44/43  34.37/45  37.33/44  41.48/45  43.02/45 
    SK Praga                              8.38/38   4.41/42   4.31/39   5.02/44   5.52/44   5.53/47   2.56/40   4.15/54   1.14/55 
 46 Doležal Jan                    43.55  8.28/36  13.14/40  18.03/40  22.41/38  31.26/47  36.36/46  39.08/46  42.56/46  43.55/46 
                                          8.28/36   4.46/44   4.49/42   4.38/42   8.45/53   5.10/44   2.32/35   3.48/52   0.59/50 
 47 Píšová Jitka                   44.50  7.52/32  13.45/42  19.16/43  24.37/45  30.42/46  36.48/47  39.49/47  43.48/47  44.50/47 
    Neregistrovaní                        7.52/32   5.53/48   5.31/45   5.21/46   6.05/45   6.06/48   3.01/41   3.59/53   1.02/52 
 48 Čermáková Dana                 52.02  9.01/41  12.50/36  31.20/53  37.08/53  41.17/51  47.00/51  48.34/49  51.33/48  52.02/48 
    KOB TRETRA Praha                      9.01/41   3.49/34  18.30/55   5.48/48   4.09/36   5.43/46   1.34/16   2.59/43   0.29/20 
 49 Doubková                       52.39 14.42/53  20.11/53  26.52/51  30.51/49  36.16/48  42.37/48  46.55/48  52.15/49  52.39/49 
                                         14.42/53   5.29/47   6.41/48   3.59/38   5.25/43   6.21/49   4.18/46   5.20/56   0.24/4  
 50 Hoffmanová Petra               56.45  8.04/33  10.18/25  12.19/22  23.26/42  37.28/49  47.05/52  54.45/50  56.10/50  56.45/50 
                                          8.04/33   2.14/12   2.01/15  11.07/55  14.02/55   9.37/54   7.40/53   1.25/2    0.35/33 
 51 Průšová Dana                   58.26 19.49/54  24.06/54  27.07/52  36.07/51  42.18/52  46.21/50  54.49/51  57.38/51  58.26/51 
    PSK Olymp Praha                      19.49/54   4.17/39   3.01/30   9.00/51   6.11/46   4.03/39   8.28/54   2.49/39   0.48/47 
 52 Koubková Daniela               60.45  9.05/42  12.39/34  23.59/48  36.58/52  43.37/53  55.24/53  57.15/53  60.11/52  60.45/52 
    OK Dobříš                             9.05/42   3.34/30  11.20/54  12.59/56   6.39/48  11.47/55   1.51/27   2.56/42   0.34/32 
 53 Lehká Petra                    62.16 13.00/50  20.09/52  26.07/50  31.24/50  37.38/50  46.11/49  55.50/52  60.59/53  62.16/53 
    SK Kamenice                          13.00/50   7.09/52   5.58/46   5.17/45   6.14/47   8.33/52   9.39/55   5.09/55   1.17/56 
 54 Heller Jiří                    66.11 24.17/55  31.32/55  34.15/54  42.02/54  50.32/54  59.15/54  63.09/54  65.36/54  66.11/54 
    SKOB Roudnice nad Labem              24.17/55   7.15/53   2.43/24   7.47/50   8.30/52   8.43/53   3.54/45   2.27/30   0.35/33 
 55 Peterová Eva                  106.38 13.13/51  17.09/50  54.20/55  64.16/55  73.06/55  84.55/55 102.34/55 105.35/55 106.38/55 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          13.13/51   3.56/36  37.11/56   9.56/52   8.50/54  11.49/56  17.39/56   3.01/44   1.03/54 
 56 Sluková Jana                  130.07 80.35/56  87.30/56  92.44/56  96.40/56 115.44/56 124.12/56 127.01/56 129.39/56 130.07/56 
    KOB Dobřichovice                     80.35/56   6.55/51   5.14/43   3.56/37  19.04/56   8.28/51   2.49/38   2.38/35   0.28/16 
    Jarošová Aneta             DISK           /         /    15.48/         /         /         /         /    77.06/    77.17/   
    SKOB Roudnice nad Labem                   /         /         /         /         /         /         /         /     0.11/   
    Melicharová Radka          DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SKOB Roudnice nad Labem                   /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bucharová Šárka            DISK       7.19/    11.32/    14.44/    17.49/         /         /         /    35.04/    35.56/   
                                          7.19/     4.13/     3.12/     3.05/         /         /         /         /     0.52/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T5          4.9km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-36      3-37      4-38      5-39      6-40      7-41      8-52      9-43     10-63     11-60     12-100   
  1 Jurga Vojtěch                  34.38  4.16/1*   7.15/1*   8.50/1*   9.46/1*  12.59/1*  17.20/1*  22.19/1*  25.07/1*  29.37/1*  31.14/1*  32.54/1*  34.15/1*  34.38/1* 
                                          4.16/1*   2.59/3    1.35/2    0.56/9    3.13/5    4.21/5    4.59/1*   2.48/2    4.30/6    1.37/1*   1.40/3    1.21/2    0.23/11 
  2 Kubát Petr                     35.59  5.17/4    8.14/2    9.52/2   11.02/2   13.48/2   18.02/2   23.06/2   26.24/2   30.30/2   32.07/2   33.42/2   35.32/2   35.59/2  
                                          5.17/4    2.57/2    1.38/4    1.10/19   2.46/3    4.14/4    5.04/2    3.18/9    4.06/2    1.37/1*   1.35/1*   1.50/24   0.27/27 
  3 Junek Vladimír                 36.36  5.31/6    8.21/3   10.02/3   11.17/3   14.44/3   18.36/3   23.55/4   26.42/4   30.48/3   32.27/3   34.26/3   36.06/3   36.36/3  
                                          5.31/6    2.50/1*   1.41/5    1.15/24   3.27/11   3.52/2    5.19/6    2.47/1*   4.06/2    1.39/3    1.59/10   1.40/17   0.30/32 
  4 Křístek Lukáš                  37.11  5.00/2    9.44/7   11.21/6   12.28/6   15.03/5   18.38/4   23.43/3   26.33/3   31.51/4   33.32/4   35.20/4   36.48/4   37.11/4  
    OK Roztoky                            5.00/2    4.44/35   1.37/3    1.07/14   2.35/1*   3.35/1*   5.05/3    2.50/3    5.18/19   1.41/4    1.48/5    1.28/6    0.23/11 
  5 Rypáček Miroslav               38.34  7.24/23  10.52/21  12.33/19  13.42/16  16.25/9   20.51/7   26.01/5   28.59/5   33.02/5   34.45/5   36.50/5   38.11/5   38.34/5  
    Neregistrovaní                        7.24/23   3.28/9    1.41/5    1.09/15   2.43/2    4.26/6    5.10/4    2.58/5    4.03/1*   1.43/5    2.05/15   1.21/2    0.23/11 
  6 Vaculovič Radim                40.31  5.26/5    9.00/5   10.47/5   11.39/4   15.00/4   19.36/5   26.05/6   29.40/6   34.47/7   36.35/6   38.32/6   40.07/6   40.31/6  
    KOB Dobřichovice                      5.26/5    3.34/12   1.47/9    0.52/5    3.21/8    4.36/9    6.29/15   3.35/16   5.07/15   1.48/8    1.57/9    1.35/8    0.24/17 
  7 Rusá Šárka                     40.51  6.31/14   9.54/9   12.12/11  13.21/12  16.42/11  21.15/9   26.49/7   29.58/7   34.38/6   36.46/7   38.47/7   40.25/7   40.51/7  
                                          6.31/14   3.23/7    2.18/27   1.09/15   3.21/8    4.33/7    5.34/8    3.09/6    4.40/7    2.08/20   2.01/11   1.38/11   0.26/24 
  8 Kabát Jan                      41.11  6.32/16  10.02/11  11.55/8   12.49/7   16.13/8   21.06/8   27.26/9   30.51/9   35.14/8   37.15/8   39.09/8   40.46/8   41.11/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.32/16   3.30/10   1.53/13   0.54/7    3.24/10   4.53/13   6.20/14   3.25/11   4.23/5    2.01/13   1.54/6    1.37/9    0.25/22 
  9 Popjuk Viktor                  42.21  5.08/3    8.27/4   10.16/4   12.17/5   15.44/6   20.26/6   27.06/8   30.47/8   36.14/9   38.12/9   40.18/9   41.58/9   42.21/9  
                                          5.08/3    3.19/4    1.49/10   2.01/46   3.27/11   4.42/11   6.40/17   3.41/19   5.27/23   1.58/12   2.06/16   1.40/17   0.23/11 
 10 Vykuka Lukáš                   42.45  8.07/28  11.49/26  13.22/25  14.08/19  17.25/15  22.47/16  28.28/13  32.00/12  36.53/11  39.26/14  41.04/12  42.22/10  42.45/10 
    Neregistrovaní                        8.07/28   3.42/15   1.33/1*   0.46/1*   3.17/7    5.22/21   5.41/9    3.32/12   4.53/13   2.33/32   1.38/2    1.18/1*   0.23/11 
 11 Kott Alan                      42.48  7.17/22  11.26/23  13.20/23  14.38/23  18.06/20  22.42/15  29.18/16  32.52/16  37.33/15  39.17/12  41.01/11  42.26/11  42.48/11 
                                          7.17/22   4.09/24   1.54/14   1.18/27   3.28/13   4.36/9    6.36/16   3.34/13   4.41/9    1.44/6    1.44/4    1.25/5    0.22/6  
 12 Bochenek Milan                 42.57  6.40/17  10.15/14  12.21/14  13.10/9   16.40/10  21.15/9   27.30/10  31.10/10  36.18/10  38.20/10  40.31/10  42.26/11  42.57/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.40/17   3.35/13   2.06/19   0.49/2    3.30/14   4.35/8    6.15/12   3.40/18   5.08/16   2.02/14   2.11/19   1.55/27   0.31/36 
 13 Dudla Michal                   43.20  7.05/21  10.31/18  12.21/14  13.17/11  16.07/7   23.42/20  28.52/15  32.06/14  37.17/13  39.02/11  41.24/14  42.56/13  43.20/13 
    OK Dobříš                             7.05/21   3.26/8    1.50/11   0.56/9    2.50/4    7.35/43   5.10/4    3.14/8    5.11/18   1.45/7    2.22/25   1.32/7    0.24/17 
 14 Husáková Petra                 43.25  6.31/14  10.15/14  12.18/12  13.12/10  16.58/13  22.30/13  28.19/12  32.05/13  37.24/14  39.17/12  41.19/13  43.03/14  43.25/14 
    SKOB Slaný                            6.31/14   3.44/16   2.03/16   0.54/7    3.46/17   5.32/24   5.49/11   3.46/21   5.19/20   1.53/10   2.02/12   1.44/22   0.22/6  
 15 Šimek Jan                      44.21  5.50/9   10.04/12  12.20/13  13.29/13  17.28/16  22.14/12  27.47/11  31.37/11  37.16/12  39.50/15  42.22/15  44.01/15  44.21/15 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.50/9    4.14/27   2.16/25   1.09/15   3.59/21   4.46/12   5.33/7    3.50/24   5.39/24   2.34/33   2.32/32   1.39/14   0.20/3  
 16 Bochenková Jana                44.34  6.23/13  10.15/14  12.28/17  13.29/13  17.15/14  22.36/14  29.37/17  33.23/17  38.14/16  40.18/16  42.28/16  44.08/16  44.34/16 
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.23/13   3.52/19   2.13/23   1.01/12   3.46/17   5.21/20   7.01/21   3.46/21   4.51/12   2.04/17   2.10/18   1.40/17   0.26/24 
 17 Jirous Jiří                    44.36  5.48/8    9.08/6   11.31/7   13.53/17  17.29/17  22.58/18  29.57/18  33.47/18  38.28/17  40.33/17  42.37/17  44.15/17  44.36/17 
    KOB TRETRA Praha                      5.48/8    3.20/6    2.23/28   2.22/50   3.36/15   5.29/23   6.59/20   3.50/24   4.41/9    2.05/18   2.04/14   1.38/11   0.21/5  
 18 Silný Ondřej                   45.01  6.19/12   9.59/10  12.02/10  12.52/8   17.40/18  22.47/16  30.26/19  34.03/19  39.04/18  40.59/18  42.53/18  44.37/18  45.01/18 
    OK 99 Hradec Králové                  6.19/12   3.40/14   2.03/16   0.50/3    4.48/33   5.07/15   7.39/24   3.37/17   5.01/14   1.55/11   1.54/6    1.44/22   0.24/17 
 19 Brožek Jiří                    46.10  8.12/29  12.07/29  13.51/26  15.13/27  23.02/33  27.02/28  32.45/23  35.42/21  40.29/20  42.17/20  44.31/20  45.52/19  46.10/19 
                                          8.12/29   3.55/21   1.44/8    1.22/30   7.49/51   4.00/3    5.43/10   2.57/4    4.47/11   1.48/8    2.14/22   1.21/2    0.18/1* 
 20 Rypáčková Dana                 46.47  6.58/19  10.31/18  12.41/20  13.39/15  16.53/12  21.47/11  28.51/14  32.25/15  39.47/19  42.07/19  44.14/19  46.15/20  46.47/20 
    Neregistrovaní                        6.58/19   3.33/11   2.10/21   0.58/11   3.14/6    4.54/14   7.04/22   3.34/13   7.22/41   2.20/24   2.07/17   2.01/31   0.32/37 
 21 Karban Zdeněk                  47.35  6.18/11  10.04/12  11.56/9   14.35/21  19.11/24  26.31/26  33.24/25  36.36/23  40.49/21  43.29/21  45.32/21  47.09/21  47.35/21 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.18/11   3.46/18   1.52/12   2.39/52   4.36/32   7.20/42   6.53/18   3.12/7    4.13/4    2.40/38   2.03/13   1.37/9    0.26/24 
 22 Cvrček Antonín                 48.20  7.02/20  11.19/22  13.21/24  14.46/25  18.39/23  23.50/21  32.47/24  36.08/22  41.52/22  44.03/22  46.19/22  47.58/22  48.20/22 
    KOB TRETRA Praha                      7.02/20   4.17/28   2.02/15   1.25/31   3.53/19   5.11/17   8.57/39   3.21/10   5.44/25   2.11/21   2.16/23   1.39/14   0.22/6  
 23 Rusá Pavla                     48.24  6.03/10   9.47/8   12.23/16  14.22/20  18.02/19  23.11/19  31.46/20  35.40/20  42.04/23  44.27/23  46.22/23  48.00/23  48.24/23 
                                          6.03/10   3.44/16   2.36/36   1.59/44   3.40/16   5.09/16   8.35/33   3.54/30   6.24/31   2.23/26   1.55/8    1.38/11   0.24/17 
 24 Lorenc Václav                  50.00  9.15/40  13.44/36  16.17/32  17.50/33  22.43/31  28.05/31  34.23/26  37.57/26  43.18/25  45.20/24  47.45/24  49.40/24  50.00/24 
    OK Dobříš                             9.15/40   4.29/29   2.33/34   1.33/38   4.53/35   5.22/21   6.18/13   3.34/13   5.21/21   2.02/14   2.25/28   1.55/27   0.20/3  
 25 Zapletal Petr                  50.39  6.48/18  10.42/20  13.08/21  14.44/24  19.11/24  24.54/23  32.37/22  37.11/25  43.13/24  45.47/25  48.08/25  50.05/25  50.39/25 
    OK Sparta Praha                       6.48/18   3.54/20   2.26/30   1.36/39   4.27/31   5.43/30   7.43/25   4.34/37   6.02/27   2.34/33   2.21/24   1.57/29   0.34/44 
 26 Jurga Václav                   52.35  5.39/7   10.16/17  12.31/18  14.02/18  18.12/21  23.52/22  31.49/21  37.09/24  44.26/27  46.41/26  49.38/26  52.17/26  52.35/26 
                                          5.39/7    4.37/32   2.15/24   1.31/37   4.10/24   5.40/27   7.57/26   5.20/45   7.17/40   2.15/23   2.57/38   2.39/45   0.18/1* 
 27 Mack Tomáš                     53.25  8.40/35  13.12/31  15.15/30  16.54/30  21.15/29  26.57/27  36.32/30  41.18/31  46.26/28  48.38/27  51.04/27  52.58/27  53.25/27 
                                          8.40/35   4.32/30   2.03/16   1.39/42   4.21/28   5.42/29   9.35/42   4.46/39   5.08/16   2.12/22   2.26/29   1.54/26   0.27/27 
 28 Chládek Milan                  53.26  7.50/25  11.55/27  14.29/29  15.19/28  20.24/27  26.07/25  34.51/27  39.50/28  46.52/29  48.59/28  51.23/28  53.02/28  53.26/28 
    OB MILANOV                            7.50/25   4.05/22   2.34/35   0.50/3    5.05/41   5.43/30   8.44/34   4.59/42   7.02/38   2.07/19   2.24/26   1.39/14   0.24/17 
 29 Forst Antonín                  57.03  7.32/24  11.45/25  13.56/27  14.48/26  19.52/26  26.02/24  35.58/29  40.56/29  48.20/30  51.04/29  54.10/29  56.28/29  57.03/29 
    VŠSK MFF UK Praha                     7.32/24   4.13/26   2.11/22   0.52/5    5.04/39   6.10/37   9.56/44   4.58/41   7.24/42   2.44/39   3.06/41   2.18/39   0.35/46 
 30 Blažek Vladimír                57.09  8.38/33  13.19/32  16.31/33  19.02/36  23.57/36  29.17/33  37.45/33  42.13/33  49.05/31  51.56/31  54.33/31  56.37/30  57.09/30 
                                          8.38/33   4.41/34   3.12/43   2.31/51   4.55/37   5.20/19   8.28/30   4.28/35   6.52/34   2.51/43   2.37/33   2.04/34   0.32/37 
 31 Čermáková Šárka                57.13  8.45/36  13.36/34  16.43/36  19.01/35  23.55/35  29.31/34  38.04/34  42.20/34  49.18/34  52.03/32  54.41/32  56.40/31  57.13/31 
                                          8.45/36   4.51/36   3.07/42   2.18/48   4.54/36   5.36/25   8.33/32   4.16/33   6.58/37   2.45/40   2.38/34   1.59/30   0.33/42 
 32 Mrázek Pavel                   57.18  7.50/25  11.56/28  14.02/28  16.01/29  21.06/28  29.43/35  38.29/35  42.21/35  49.16/33  51.52/30  54.23/30  56.41/32  57.18/32 
    Neregistrovaní                        7.50/25   4.06/23   2.06/19   1.59/44   5.05/41   8.37/49   8.46/35   3.52/28   6.55/35   2.36/37   2.31/30   2.18/39   0.37/49 
 33 Nentvich Lubomír               57.38  8.30/32  13.33/33  16.32/34  17.48/32  21.55/30  27.07/29  35.20/28  39.04/27  44.25/26  52.52/34  55.05/33  57.16/33  57.38/33 
    OK Dobříš                             8.30/32   5.03/37   2.59/41   1.16/26   4.07/23   5.12/18   8.13/27   3.44/20   5.21/21   8.27/53   2.13/21   2.11/36   0.22/6  
 34 Jelínek Jan                    58.31  8.12/29  13.43/35  20.00/45  21.12/45  25.37/42  32.35/42  41.04/42  45.21/41  51.11/37  53.58/38  56.10/34  58.02/34  58.31/34 
                                          8.12/29   5.31/42   6.17/52   1.12/22   4.25/29   6.58/41   8.29/31   4.17/34   5.50/26   2.47/41   2.12/20   1.52/25   0.29/31 
 35 Botek Lukáš                    59.13  9.54/42  15.38/40  18.22/40  19.37/38  24.32/39  30.24/38  39.18/38  43.12/36  49.15/32  53.18/36  56.21/35  58.50/35  59.13/35 
    VŠSK Paedf UK                         9.54/42   5.44/46   2.44/40   1.15/24   4.55/37   5.52/34   8.54/37   3.54/30   6.03/28   4.03/51   3.03/40   2.29/44   0.23/11 
 36 Svoboda Ondřej                 59.26 12.38/49  17.16/48  19.39/43  20.44/42  24.48/41  31.27/40  38.59/37  45.01/40  51.32/39  54.06/39  56.51/38  58.58/36  59.26/36 
    OK Roztoky                           12.38/49   4.38/33   2.23/28   1.05/13   4.04/22   6.39/39   7.32/23   6.02/49   6.31/32   2.34/33   2.45/36   2.07/35   0.28/30 
 37 Tloušťová Eva                  59.44  9.05/37  14.26/39  16.57/37  20.02/40  24.28/38  30.31/39  38.47/36  44.12/37  51.22/38  53.54/37  56.49/37  59.11/37  59.44/37 
    OK Sparta Praha                       9.05/37   5.21/39   2.31/33   3.05/53   4.26/30   6.03/36   8.16/29   5.25/47   7.10/39   2.32/31   2.55/37   2.22/43   0.33/42 
 38 Škácha Michal                  60.25  9.11/38  13.44/36  17.51/38  19.11/37  23.28/34  30.08/36  41.10/43  45.42/42  52.15/41  54.43/40  57.41/40  60.00/38  60.25/38 
    Neregistrovaní                        9.11/38   4.33/31   4.07/50   1.20/28   4.17/26   6.40/40  11.02/45   4.32/36   6.33/33   2.28/28   2.58/39   2.19/41   0.25/22 
 39 Kuciel Martin                  62.52 11.53/47  16.04/42  20.45/48  21.56/46  26.16/45  32.45/43  40.58/41  44.46/39  51.01/36  53.03/35  56.31/36  62.22/39  62.52/39 
    Neregistrovaní                       11.53/47   4.11/25   4.41/51   1.11/20   4.20/27   6.29/38   8.13/27   3.48/23   6.15/30   2.02/14   3.28/45   5.51/51   0.30/32 
 40 Dlouhá Jana                    65.14  8.04/27  13.07/30  15.48/31  17.13/31  24.12/37  33.15/45  42.32/45  47.17/44  54.13/44  56.48/44  62.30/42  64.42/40  65.14/40 
    Oddíl OB Kotlářka                     8.04/27   5.03/37   2.41/39   1.25/31   6.59/46   9.03/51   9.17/41   4.45/38   6.56/36   2.35/36   5.42/50   2.12/37   0.32/37 
 41 Hladká Michaela                67.09 10.26/43  16.40/44  18.57/41  20.22/41  24.33/40  30.11/37  37.04/31  40.56/29  52.30/42  55.00/41  57.31/39  66.39/41  67.09/41 
    KOB TRETRA Praha                     10.26/43   6.14/48   2.17/26   1.25/31   4.11/25   5.38/26   6.53/18   3.52/28  11.34/53   2.30/30   2.31/30   9.08/53   0.30/32 
 42 Janouch Lukáš                  67.54  8.15/31  11.34/24  13.15/22  14.36/22  18.32/22  27.30/30  39.34/39  51.44/46  56.24/45  59.33/45  65.23/43  67.24/43  67.54/42 
                                          8.15/31   3.19/4    1.41/5    1.21/29   3.56/20   8.58/50  12.04/46  12.10/53   4.40/7    3.09/44   5.50/51   2.01/31   0.30/32 
 43 Manethová Jana                 68.38 13.54/51  19.50/50  23.29/50  25.07/50  30.28/50  36.26/47  46.20/46  51.11/45  60.59/46  63.25/46  66.05/44  68.06/44  68.38/43 
    SKOB Roudnice nad Labem              13.54/51   5.56/47   3.39/47   1.38/40   5.21/44   5.58/35   9.54/43   4.51/40   9.48/51   2.26/27   2.40/35   2.01/31   0.32/37 
 44 Vedral David                   68.41 12.45/50  18.14/49  20.52/49  22.01/47  27.05/46  32.55/44  41.55/44  45.45/43  51.58/40  55.48/43  59.13/41  67.02/42  68.41/44 
    VŠSK Paedf UK                        12.45/50   5.29/40   2.38/38   1.09/15   5.04/39   5.50/33   9.00/40   3.50/24   6.13/29   3.50/48   3.25/44   7.49/52   1.39/53 
 45 Kotek Lukáš                    74.28  9.14/39  15.47/41  18.17/39  19.47/39  25.48/43  38.39/50  52.48/50  58.57/50  66.21/50  69.08/48  71.32/45  73.53/45  74.28/45 
    Oddíl OB Kotlářka                     9.14/39   6.33/51   2.30/32   1.30/36   6.01/45  12.51/52  14.09/48   6.09/50   7.24/42   2.47/41   2.24/26   2.21/42   0.35/46 
 46 Hlavatý Karel                  75.15  9.35/41  16.04/42  19.17/42  20.44/42  28.00/47  35.36/46  48.34/47  54.26/47  64.17/47  68.21/47  71.42/46  74.41/46  75.15/46 
    KČT Slavoj Praha                      9.35/41   6.29/50   3.13/44   1.27/34   7.16/50   7.36/44  12.58/47   5.52/48   9.51/52   4.04/52   3.21/43   2.59/49   0.34/44 
 47 Pullmanová Daniela             78.00 11.39/46  17.13/47  20.39/46  22.17/48  29.26/48  37.57/48  52.41/48  57.51/49  66.07/48  69.21/49  74.33/48  77.28/48  78.00/47 
    TJ Sokol Plumlov                     11.39/46   5.34/44   3.26/45   1.38/40   7.09/47   8.31/48  14.44/51   5.10/44   8.16/45   3.14/45   5.12/49   2.55/47   0.32/37 
 48 Vasobníková Iva                78.04 11.37/44  17.08/45  20.40/47  22.19/49  29.28/49  37.57/48  52.43/49  57.49/48  66.08/49  69.28/50  74.32/47  77.27/47  78.04/48 
    Neregistrovaní                       11.37/44   5.31/42   3.32/46   1.39/42   7.09/47   8.29/47  14.46/52   5.06/43   8.19/47   3.20/46   5.04/48   2.55/47   0.37/49 
 49 Hana Zavřelová                 81.37 15.23/52  21.50/52  25.47/52  26.58/52  34.13/51  41.51/51  56.11/51  61.31/51  69.43/51  73.16/51  78.03/49  80.56/49  81.37/49 
    SKOB Roudnice nad Labem              15.23/52   6.27/49   3.57/49   1.11/20   7.15/49   7.38/45  14.20/50   5.20/45   8.12/44   3.33/47   4.47/47   2.53/46   0.41/51 
 50 Richter Martin                 82.22  8.38/33  14.14/38  16.41/35  18.09/34  23.00/32  28.45/32  37.39/32  41.30/32  50.15/35  52.43/33  80.18/50  82.00/50  82.22/50 
    VŠSK Paedf UK                         8.38/33   5.36/45   2.27/31   1.28/35   4.51/34   5.45/32   8.54/37   3.51/27   8.45/49   2.28/28  27.35/52   1.42/20   0.22/6  
 51 Kudrnáčová Marta               83.35 12.36/48  20.24/51  24.19/51  26.28/51  34.23/52  42.39/52  56.49/52  64.08/52  72.59/52  76.55/52  80.45/51  82.59/51  83.35/51 
                                         12.36/48   7.48/52   3.55/48   2.09/47   7.55/52   8.16/46  14.10/49   7.19/51   8.51/50   3.56/50   3.50/46   2.14/38   0.36/48 
 52 Simandl Radek                  85.23 11.38/45  17.08/45  19.44/44  20.56/44  26.02/44  31.43/41  40.35/40  44.40/38  53.16/43  55.37/42  83.13/52  84.56/52  85.23/52 
    VŠSK Paedf UK                        11.38/45   5.30/41   2.36/36   1.12/22   5.06/43   5.41/28   8.52/36   4.05/32   8.36/48   2.21/25  27.36/53   1.43/21   0.27/27 
 53 Dudáková Jana                 113.31 21.18/53  31.46/53  38.47/53  41.08/53  50.20/53  65.21/53  84.58/53  93.03/53 101.21/53 105.16/53 108.34/53 112.34/53 113.31/53 
    SKOB Slaný                           21.18/53  10.28/53   7.01/53   2.21/49   9.12/53  15.01/53  19.37/53   8.05/52   8.18/46   3.55/49   3.18/42   4.00/50   0.57/52 
    Pavlas Tomáš               DISK      53.12/    58.39/    60.48/    62.41/    67.30/    71.51/    99.29/   104.07/   110.52/   114.02/         /   122.30/   122.58/   
    Neregistrovaní                       53.12/     5.27/     2.09/     1.53/     4.49/     4.21/    27.38/     4.38/     6.45/     3.10/         /         /     0.28/   
    Valenta Jan                DISK      24.32/    28.41/    33.49/    35.35/    40.34/    45.41/    62.15/    66.52/         /    81.04/    84.22/    86.18/    86.48/   
                                         24.32/     4.09/     5.08/     1.46/     4.59/     5.07/    16.34/     4.37/         /         /     3.18/     1.56/     0.30/   
    Klaška Martin              DISK       9.51/    16.28/    19.43/    21.16/    30.18/         /    47.14/    53.14/    61.23/    64.49/    68.37/    71.15/    71.45/   
    Oddíl OB Kotlářka                     9.51/     6.37/     3.15/     1.33/     9.02/         /         /     6.00/     8.09/     3.26/     3.48/     2.38/     0.30/   
    Lounek Jakub               DISK       6.51/    10.21/    13.35/    14.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                          6.51/     3.30/     3.14/     1.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /