Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        28.3.2014 12:22:17
                                        PŽ Nebušice
===ČSOS-FSP===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.7km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B     15.19  +      0.00
  2>Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C     20.09  +      4.50
  3>Vlašaná Michaela         OK Dobříš            DOR0452 C     23.45  +      8.26
  4>Jirkovská Magdaléna      SKOB Slaný           SLA0550 C     25.09  +      9.50
  5>Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C     27.50  +     12.31
  6>Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     27.55  +     12.36
  7>Škáchová Viktorie        SK Kamenice          KAM0650 C     29.12  +     13.53
  8>Malečková Hana           SK Praga             PGP0550 C     29.53  +     14.34
  9>Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C     30.33  +     15.14
 10>Zemková Pavlína          SKOB Slaný           SLA0551 C     31.39  +     16.20
 11>Lorencová Jana           OK Dobříš            DOR0454 C     32.22  +     17.03
 12>Gladišová Kája                                              48.13  +     32.54
 13>Beníšková Klára Barbora  SK Los Mělník        LME0450 C     53.05  +     37.46
    Fialková Sandra          SKOB Roudnice nad La ROU055x   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     24.46  +      0.00
  2>Nováková                                                    28.24  +      3.38
  3>Škáchová Zuzana          SK Kamenice          KAM0651 C     37.29  +     12.43
  4>Štajmarová Andělka       OK Dobříš            DOR0550 C     39.29  +     14.43
  5>Mácová Natálie           Cirkus Čakovice      81C0750       41.05  +     16.19
  6>Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     42.53  +     18.07
  7>Solarová Anežka          USK Praha            VSP0552 C     43.34  +     18.48
  8>Jedličková Kristýna      SK Kamenice          KAM0455 C     47.17  +     22.31
  9>Mácová Štěpánka          Cirkus Čakovice      81C0650       48.16  +     23.30
 10>Čechová Klára            SKOB Slaný           SLA0552 C     48.24  +     23.38
 11>Bambousková Julie        OK Dobříš            DOR0650 C     48.48  +     24.02
 12>Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     55.41  +     30.55
 13>Koubková Tereza          OK Dobříš            DOR0651 C     61.37  +     36.51
 14>Mirčeva Tereza           OK Dobříš            DOR0750 C     71.09  +     46.23
 15>Sedláčková Eliška        SKOB Roudnice nad La ROU045x       78.04  +     53.18
 16 Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C    102.18  +     77.32
    Huková Rebeka            Oddíl OB Kotlářka    DKP0456 C DISK              
    Jandová Eva              OK Dobříš            DOR0752 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250       19.11  +      0.00
  2>Chalupová Aneta          OK Roztoky           ROZ0250 C     20.36  +      1.25
  3>Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C     20.43  +      1.32
  4>Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C     20.48  +      1.37
  5>Votavová Žofie           OOB TJ Sokol Kostele KNC0250 B     22.28  +      3.17
  6>Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 B     22.58  +      3.47
  7>Sanna Karin              Oddíl OB Kotlářka    DKP0250 B     23.18  +      4.07
  8>Arnoštová Veronika       OK Dobříš            DOR0455 C     25.12  +      6.01
  9>Janderová Barbora        SK Praga             PGP0251 C     25.36  +      6.25
 10>Jirkovská Kateřina       SKOB Slaný           SLA0350 C     26.54  +      7.43
 11>Weislová Eliška          TJ Sokol Troja       TJP0250 C     27.21  +      8.10
 12>Jirasová Anežka          OK Dobříš            DOR0350 C     29.20  +     10.09
 13>Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     29.46  +     10.35
 14>Křístková Magdalena      OK Roztoky           ROZ0350 C     30.33  +     11.22
 15>Černá Karolína           Cirkus Čakovice      81C0251       31.16  +     12.05
 16>Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     34.23  +     15.12
 17>Popová Veronika          KOB TRETRA Praha     TAP0253 C     39.57  +     20.46
 18>Popová Jana              KOB TRETRA Praha     TAP0252 C     40.17  +     21.06
 19>Hladká Gabriela          KOB TRETRA Praha     TAP0255 C     40.48  +     21.37
 20>Baťhová Zuzana           SK Kamenice          KAM0354 C     46.39  +     27.28
 21>Bartoňová Tereza         KOB TRETRA Praha     TAP0350 C     48.53  +     29.42
 22>Vrtišková Kateřina       OB SK Zvole          ZVO0351 C     50.00  +     30.49
 23>Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C     60.04  +     40.53
    Arnotová Anna            Cirkus Čakovice      81C0250   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     24.24  +      0.00
  2>Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     26.28  +      2.04
  3>Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     28.33  +      4.09
  4>Machová Marie            SK Los Mělník        LME0050 C     29.12  +      4.48
  5>Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B     30.29  +      6.05
  6>Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B     31.35  +      7.11
  7>Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 B     31.40  +      7.16
  8>Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     32.53  +      8.29
  9>Rusá Vendula             KOB Dobřichovice     DCE0150 B     33.48  +      9.24
 10>Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 B     34.02  +      9.38
 11>Sobotková Anna           SK Praga             PGP0050 C     35.22  +     10.58
 12>Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     38.22  +     13.58
 13>Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     39.37  +     15.13
 14>Jirkovská Michaela       SKOB Slaný           SLA0150 C     41.54  +     17.30
 15>Halamová Barbora         KOB TRETRA Praha     TAP0150 C     42.57  +     18.33
 16>Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     43.47  +     19.23
 17>Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C     45.33  +     21.09
 18>Kyralová Anna            SK Kamenice          KAM0052 C     45.44  +     21.20
 19>Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C     48.32  +     24.08
 20>Míchalová Šárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C     51.39  +     27.15
 21>Bálková Denisa           OK Dobříš            DOR0050 C     64.41  +     40.17
 22>Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     65.14  +     40.50
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     31.31  +      0.00
  2>Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     32.56  +      1.25
  3>Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A     34.16  +      2.45
  4>Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     34.29  +      2.58
  5>Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     35.37  +      4.06
  6>Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     35.48  +      4.17
  7>Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 B     36.33  +      5.02
  8>Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     37.46  +      6.15
  9>Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 B     41.17  +      9.46
 10>Kopecká Eliška           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C     42.02  +     10.31
 11>Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     43.20  +     11.49
 12>Kovalčíková Taťána       OK Dobříš            DOR9850 C     45.54  +     14.23
 13>Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     46.04  +     14.33
 14>Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     47.30  +     15.59
 15>Illnerová Kateřina       Oddíl OB Kotlářka    DKP9950 C     47.49  +     16.18
 16>Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 C     47.55  +     16.24
 17 Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     49.43  +     18.12
 18 Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     58.13  +     26.42
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         3.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A     31.35  +      0.00
  2>Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 C     34.59  +      3.24
  3>Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     35.28  +      3.53
  4>Špičáková Marie          Oddíl OB Kotlářka    DKP9653 C     39.06  +      7.31
  5>Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A     39.15  +      7.40
  6>Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     40.31  +      8.56
  7>Bednářová Štěpánka       SK Praga             PGP9750 C     54.16  +     22.41
 
Průběžné výsledky kategorie: D21K        3.4km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 C     27.42  +      0.00  R:    0b
  2 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     30.31  +      2.49  R:    0b
  3 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     33.13  +      5.31  R:    0b
  4 Němečková Hana           SK Praga             PGP9051 C     36.04  +      8.22  R:    0b
  5 Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     37.30  +      9.48  R:    0b
  6 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     40.13  +     12.31  R:    0b
  7 Freyová Michaela         SKOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C     43.18  +     15.36  R:    0b
  8 Štembergová Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8851 C     44.09  +     16.27  R:    0b
  9 Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C     45.23  +     17.41  R:    0b
 10 Svatošová Kateřina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP8461 C     52.20  +     24.38  R:    0b
 11 Šinovská Kristýna        SKOB Roudnice nad La ROU9351 C     57.02  +     29.20  R:    0b
 12 Černá Eliška                                                61.25  +     33.43  R:   -0b
 13 Šebková Jana             OK Sparta Praha      SCP9250       63.10  +     35.28  R:   -0b
 14 Špinková Markéta         Neregistrovaní       44C           75.30  +     47.48  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21L        5.0km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     30.26  +      0.00  R:    0b
  2 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 C     32.18  +      1.52  R:    0b
  2 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 C     32.18  +      1.52  R:    0b
  4 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     33.41  +      3.15  R:    0b
  5 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     36.03  +      5.37  R:    0b
  6 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R     36.40  +      6.14  R:    0b
  7 Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C     37.16  +      6.50  R:    0b
  8 Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     37.54  +      7.28  R:    0b
  9 Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C     38.01  +      7.35  R:    0b
  9 Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C     38.01  +      7.35  R:    0b
 11 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     38.16  +      7.50  R:    0b
 12 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     38.19  +      7.53  R:    0b
 13 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     38.43  +      8.17  R:    0b
 14 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     38.55  +      8.29  R:    0b
 15 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 R     39.00  +      8.34  R:    0b
 16 Tichá Tereza             SJH Jindřichův Hrade SJH9452 A     39.16  +      8.50  R:    0b
 17 Košťálová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8256 C     39.21  +      8.55  R:    0b
 18 Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     39.34  +      9.08  R:    0b
 19 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351       40.29  +     10.03  R:    0b
 20 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     40.43  +     10.17  R:    0b
 21 Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 C     41.05  +     10.39  R:    0b
 22 Schütznerová Lucie       Oddíl OB Kotlářka    DKP8550 C     41.52  +     11.26  R:    0b
 23 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     41.55  +     11.29  R:    0b
 24 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 C     41.57  +     11.31  R:    0b
 25 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     42.39  +     12.13  R:    0b
 26 Drobníková Markéta       KOB TRETRA Praha     TAP8463       42.49  +     12.23  R:    0b
 27 Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A     43.10  +     12.44  R:    0b
 28 Škáchová Petra           SK Kamenice          KAM7054 C     43.18  +     12.52  R:    0b
 29 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     43.23  +     12.57  R:    0b
 30 Křístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     43.26  +     13.00  R:    0b
 31 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     44.14  +     13.48  R:    0b
 32 Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     44.21  +     13.55  R:    0b
 33 Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     44.44  +     14.18  R:    0b
 34 Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 A     45.01  +     14.35  R:    0b
 35 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     45.35  +     15.09  R:    0b
 36 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     46.43  +     16.17  R:    0b
 37 Weislová Eva             TJ Sokol Troja       TJP6750 C     47.14  +     16.48  R:    0b
 38 Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C     47.16  +     16.50  R:    0b
 39 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     47.27  +     17.01  R:    0b
 40 Setínková Jana           Oddíl OB Kotlářka    DKP9052 C     47.37  +     17.11  R:    0b
 41 Krovová Ludmila          OOB SK Zbraslav      ZBP8350 C     48.01  +     17.35  R:    0b
 42 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     48.34  +     18.08  R:    0b
 43 Štoková Mariana          Oddíl OB Kotlářka    DKP8158 C     48.40  +     18.14  R:    0b
 44 Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     48.41  +     18.15  R:    0b
 45 Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C     48.50  +     18.24  R:    0b
 46 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     48.53  +     18.27  R:    0b
 47 Hermannová Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9251 C     49.52  +     19.26  R:    0b
 48 Huková Petra             TJ Sokol Troja       TJP7350 C     50.01  +     19.35  R:    0b
 49 Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     50.15  +     19.49  R:    0b
 50 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 C     50.19  +     19.53  R:    0b
 51 Marková Anna             TJ Lokomotiva Beroun LBE9250 C     50.23  +     19.57  R:    0b
 52 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     50.33  +     20.07  R:    0b
 53 Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     51.34  +     21.08  R:    0b
 54 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     52.13  +     21.47  R:    0b
 55 Procházková Zuzana       SKOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     52.18  +     21.52  R:    0b
 56 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     53.10  +     22.44  R:    0b
 57 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     54.01  +     23.35  R:    0b
 58 Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554       54.18  +     23.52  R:    0b
 59 Kudrnáčová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C     54.54  +     24.28  R:    0b
 60 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     55.04  +     24.38  R:    0b
 61 Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 C     56.36  +     26.10  R:    0b
 62>Macková Eva              OOB SK Zbraslav      ZBP7950      -78.21  +   -108.47  R:    0b
    Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         3.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     30.05  +      0.00
  2 Šimerková Olga           SK Praga             PGP7551 C     31.08  +      1.03
  3 Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C     31.27  +      1.22
  4 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     31.41  +      1.36
  5 Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     35.00  +      4.55
  6 Klapalová Pavla          USK Praha            VSP7099 C     35.02  +      4.57
  7 Andrade Milena           OK Vršovice          24C7550       35.32  +      5.27
  8 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     36.34  +      6.29
  9 Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C     37.14  +      7.09
 10 Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C     37.17  +      7.12
 11 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     38.36  +      8.31
 12 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     38.49  +      8.44
 13 Janečková Veronika       SOBSA                SOB7151 C     38.53  +      8.48
 14 Vyšínská Michaela        TJ Aero Odolena Voda ODV7655 C     40.43  +     10.38
 15 Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350       40.54  +     10.49
 16 Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C     41.25  +     11.20
 17 Brabencová Alena         SOBSA                SOB7150 C     41.58  +     11.53
 18 Lindová Miroslava        OOB TJ Sokol Kostele KNC7750 C     42.29  +     12.24
 19 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     44.02  +     13.57
 20 Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C     44.28  +     14.23
 21 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     46.26  +     16.21
 22 Reichlová Jana           SK Meteor Kačerov Pr MKP7550 C     48.02  +     17.57
 23 Zemková Helena           SKOB Slaný           SLA7450 C     48.21  +     18.16
 24 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     48.58  +     18.53
 25 Straková Jana            SKOB Slaný           SLA7251 C     49.54  +     19.49
 26 Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     50.45  +     20.40
 27 Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     58.52  +     28.47
 28 Pračková Zita            OB Říčany            RIC7850 C     76.14  +     46.09
 29 Setínková Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP5753 C     76.19  +     46.14
    Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C DISK              
    Nová Jana                OK Dobříš            DOR7150 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         2.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     26.23  +      0.00
  2 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     27.33  +      1.10
  3 Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     27.53  +      1.30
  4 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     28.54  +      2.31
  5 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     29.24  +      3.01
  6 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     29.30  +      3.07
  7 Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C     29.47  +      3.24
  8 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C     30.09  +      3.46
  9 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     30.18  +      3.55
 10 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C     30.23  +      4.00
 11 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     30.24  +      4.01
 12 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     30.38  +      4.15
 13 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     31.18  +      4.55
 14 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     32.11  +      5.48
 15 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     32.25  +      6.02
 16 Němečková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C     32.26  +      6.03
 17 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     33.46  +      7.23
 18 Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     34.08  +      7.45
 19 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     34.19  +      7.56
 20 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     34.27  +      8.04
 21 Svitáková Ivana          PSK Olymp Praha      OLP6851 C     34.30  +      8.07
 22 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     35.04  +      8.41
 23 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     35.15  +      8.52
 24 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     35.35  +      9.12
 25 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     35.36  +      9.13
 26 Havlíčková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C     36.02  +      9.39
 27 Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C     36.25  +     10.02
 28 Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C     36.36  +     10.13
 29 Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C     36.37  +     10.14
 30 Kašparová Irena          SKOB Slaný           SLA6852 C     36.43  +     10.20
 31 Malačková Jana           TJ Sokol Praha Spoři DVP6151 C     37.36  +     11.13
 32 Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     38.17  +     11.54
 33 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     38.32  +     12.09
 34 Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     39.02  +     12.39
 35 Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     39.36  +     13.13
 36 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     41.14  +     14.51
 37 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     42.14  +     15.51
 38 Brázdilová Radka         TJ Aero Odolena Voda ODV6950 C     43.16  +     16.53
 39 Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     43.35  +     17.12
 40 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     43.54  +     17.31
 41 Hrabánková Ilona         OK Sparta Praha      SCP           44.35  +     18.12
 42 Čápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C     45.02  +     18.39
 43 Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     46.47  +     20.24
 44 Rusá Lenka               KOB Dobřichovice     DCE6452 C     46.54  +     20.31
 45 Foglarová Naďa           Oddíl OB Kotlářka    DKP6553 C     47.34  +     21.11
 46 Líbalová Marcela         SKOB Roudnice nad La ROU6551 C     50.25  +     24.02
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.7km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     35.05  +      0.00
  2>Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C     35.55  +      0.50
  3>Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     36.43  +      1.38
  4>Jůzková Jaroslava        OK Sparta Praha      SCP5250 C     37.14  +      2.09
  5>Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     38.16  +      3.11
  6>Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     39.09  +      4.04
  7>Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     42.11  +      7.06
  8>Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C     44.30  +      9.25
  9>Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlářka    DKP5350 C     45.10  +     10.05
 10>Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     45.21  +     10.16
 11>Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C     45.45  +     10.40
 12>Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C     46.45  +     11.40
 13>Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     49.35  +     14.30
 14>Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     50.07  +     15.02
 15>Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     52.02  +     16.57
 MS Jírová Monika                                          MSDISK             
 
Průběžné výsledky kategorie: D75         1.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolečková Míla           TJ Sokol Troja       TJP3650 C     77.10  +      0.00
    Bláhová Blanka           KČT Slavoj Praha     SJP3651 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.7km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C     15.22  +      0.00
  2>Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     15.26  +      0.04
  3>Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     15.57  +      0.35
  4>Jirkovský Jan            SKOB Slaný           SLA0500 C     20.49  +      5.27
  5>Bláha Matyáš             KČT Slavoj Praha     SJP0500 C     21.56  +      6.34
  6>Bláha Vojtěch            KČT Slavoj Praha     SJP0501 C     22.14  +      6.52
  7>Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     23.04  +      7.42
  8>Kužel jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0400       23.31  +      8.09
  9>Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C     24.07  +      8.45
 10>Španěl Benedikt          OK Dobříš            DOR0508 C     26.21  +     10.59
 11>Dudla Teodor             OK Dobříš            DOR0401 C     29.30  +     14.08
 12>Jiras Jenda              OK Dobříš            DOR0505 C     29.42  +     14.20
 13>Zelenka Vincent          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0400 C     35.41  +     20.19
 14>Nápravník Jiří           SK Los Mělník        LME0401 C     37.43  +     22.21
 15>Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     39.39  +     24.17
 16>Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400       39.43  +     24.21
 17>Arnot František          Cirkus Čakovice      81C0400       43.38  +     28.16
 18>Španěl Vojtěch           OK Dobříš            DOR0407 C     49.46  +     34.24
    Škraňka Marek            PSK Olymp Praha      OLP0600 C DISK              
    Janata Diviš                                            DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabát Martin             KOB TRETRA Praha     TAP0403 C     27.22  +      0.00
  2 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     28.16  +      0.54
  3 Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503       29.58  +      2.36
  4 Lorenc Vašík             OK Dobříš            DOR0702 C     30.26  +      3.04
  5 Jedlička Jakub           SK Kamenice          KAM0404 C     30.35  +      3.13
  6 Solar Adam                                                  31.56  +      4.34
  7 Černý Antonín            KOB TRETRA Praha     TAP0402 C     33.57  +      6.35
  8 Bartaloš Matyáš          Neregistrovaní       NNN0500       34.08  +      6.46
  9 Hronza Štěpán            OK Dobříš            DOR0501 C     34.13  +      6.51
 10 Plch Matyáš              Neregistrovaní       NNNXX11       34.28  +      7.06
 11 Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C     36.48  +      9.26
 12 Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C     38.31  +     11.09
 13 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     40.37  +     13.15
 14 Černý Matouš             KOB TRETRA Praha     TAP0501 C     41.21  +     13.59
 15 Reichl Martin            SK Meteor Kačerov Pr MKP0400 C     45.05  +     17.43
 16 Jiras Antonín            OK Dobříš            DOR0701 C     45.40  +     18.18
 17 Skripnik Nikola          VŠTJ Stavební fakult FSP0600 C     46.39  +     19.17
 18 Šubrt Vojtěch            Oddíl OB Kotlářka    DKP0502 C     50.42  +     23.20
 19 Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C     51.48  +     24.26
 20 Marada Vojtěch           Cirkus Čakovice      81C0503       59.03  +     31.41
 21 Bohatý Jan               Slovan Praha         UVP0400 C     67.08  +     39.46
 22 Mrázek Ondřej            Neregistrovaní       NNNXX12       72.56  +     45.34
 23 Kavan Matěj              Cirkus Čakovice      81C0500       76.48  +     49.26
    Husák Ondřej             SKOB Slaný           SLA0600 C DISK              
    Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 B     21.29  +      0.00
  2 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C     21.30  +      0.01
  3 Škácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C     21.56  +      0.27
  4 Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 B     23.04  +      1.35
  5 Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     24.27  +      2.58
  6 Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     25.03  +      3.34
  7 Švarc Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP0203 C     25.28  +      3.59
  8 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 B     25.38  +      4.09
  9 Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C     25.39  +      4.10
 10 Víteček Jáchym           Oddíl OB Kotlářka    DKP0204 B     25.49  +      4.20
 11 Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 B     26.10  +      4.41
 12 Renda Michal             SK Kamenice          KAM0207 B     27.08  +      5.39
 13 Martínek Jaroslav        SKOB TJ Sokol Kralup KPY0300 C     27.37  +      6.08
 14 Hamet Petr               OK Dobříš            DOR0202 C     28.37  +      7.08
 15 Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 B     28.38  +      7.09
 16 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C     29.16  +      7.47
 17 Dudla Maxmilián          OK Dobříš            DOR0200 C     29.17  +      7.48
 18 Hronza Jakub             OK Dobříš            DOR0300 C     29.30  +      8.01
 19 Husák Zdeněk             SKOB Slaný           SLA0201 B     30.01  +      8.32
 20 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     31.21  +      9.52
 21 Miřácký Adam             SKOB TJ Sokol Kralup KPY0301 C     31.53  +     10.24
 22 Beránek Šimon            Oddíl OB Kotlářka    DKP0212 C     32.47  +     11.18
 23 Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     33.28  +     11.59
 24 Janeček Ondřej           SOBSA                SOB0201 C     34.15  +     12.46
 25 Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 B     35.02  +     13.33
 26 Novobilský Daniel        KOB TRETRA Praha     TAP0301 C     35.46  +     14.17
 27 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 B     40.38  +     19.09
 28 Kraus Matěj              OB SK Zvole          ZVO0203 C     51.26  +     29.57
 29 Swart Benjamín           KOB Kladno           DKL0300 C     59.29  +     38.00
    Sobotka Vojtěch          SK Praga             PGP0203 C DISK              
    Borovička Matěj          OOB TJ Sokol Kostele KNC0202 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         4.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     34.19  +      0.00
  2>Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     37.15  +      2.56
  3>Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     39.20  +      5.01
  4>Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B     41.03  +      6.44
  5>Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B     42.14  +      7.55
  6>Obuškevič Vojtěch        SK Praga             PGP0002 B     42.54  +      8.35
  7>Janda Ondřej             OK Dobříš            DOR0100 C     44.38  +     10.19
  8>Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B     45.12  +     10.53
  9>Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001 C     50.55  +     16.36
 10>Janeček Jiří             KOB TRETRA Praha     TAP0000 C     51.43  +     17.24
 11>Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100 B     53.08  +     18.49
 12 Čech Richard             SKOB Slaný           SLA0001 B     54.40  +     20.21
 13 Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C     54.52  +     20.33
 14 Kdýr Matěj               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C     55.11  +     20.52
 15 Jirásek Kryštof          OK Roztoky           ROZ0101 C     57.59  +     23.40
 16 Postolka Jonáš           KOB Kladno           DKL0100 C     58.56  +     24.37
 17 Šplíchal Radim           OB SK Zvole          ZVO0103 C     59.43  +     25.24
 18 Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     62.37  +     28.18
 19 Havelka Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP0108 C     62.48  +     28.29
 20 Dudák Ladislav           SKOB Slaný           SLA0002 C     66.59  +     32.40
 21 Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C     69.08  +     34.49
 22 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B     72.38  +     38.19
 23 Sůra Heřman              KOB TRETRA Praha     TAP0011 C     74.13  +     39.54
 24 Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C     76.17  +     41.58
 25 Andres Martin            OK Roztoky           ROZ0103 C     78.28  +     44.09
 26 Rohlík Matěj             KOB TRETRA Praha     TAP0010 C     84.56  +     50.37
 27 Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     85.58  +     51.39
 28 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     90.40  +     56.21
 29 Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C    100.18  +     65.59
 30 Reichl Tomáš             SK Meteor Kačerov Pr MKP0100 C    113.16  +     78.57
 31 Pospíšil Adam            Oddíl OB Kotlářka    DKP0108      139.04  +    104.45
    Měšťan Ondřej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         5.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Novák Aleš               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B     37.31  +      0.00
  2>Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B     42.54  +      5.23
  3>Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 C     45.56  +      8.25
  3>Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 B     45.56  +      8.25
  5>Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C     47.14  +      9.43
  6>Gregor Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP9903 C     47.31  +     10.00
  7>Varga Ondřej             OOB TJ Sokol Kostele KNC9900 C     48.11  +     10.40
  8>Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 C     50.28  +     12.57
  9>Roubal Šimon             OK Roztoky           ROZ9903       54.53  +     17.22
 10 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 B     57.58  +     20.27
 11 Prkno Jonáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC9903 C     58.05  +     20.34
 12 Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C     59.32  +     22.01
 13 Bambousek Jan            OK Dobříš            DOR9800 C     60.57  +     23.26
 14 Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C     62.39  +     25.08
 15 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     65.55  +     28.24
 16 Koubek Václav            OK Dobříš            DOR9900 C     65.58  +     28.27
 17 Baláček Jan              OK Roztoky           ROZ9901       78.32  +     41.01
 18 Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 B     83.17  +     45.46
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         5.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     44.15  +      0.00
  2>Aster Tomáš              SK Praga             PGP9604 A     44.38  +      0.23
  3>Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     46.18  +      2.03
  4>Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     62.09  +     17.54
  5>Průša Ondřej             PSK Olymp Praha      OLP9701       92.58  +     48.43
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        3.7km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     26.27  +      0.00  R:    0b
  2 Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     28.56  +      2.29  R:    0b
  3 Dneboský František       OK Vršovice          24C8000       29.19  +      2.52  R:    0b
  4 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C     29.24  +      2.57  R:    0b
  5 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     30.02  +      3.35  R:    0b
  6 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     36.18  +      9.51  R:    0b
  7 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     40.09  +     13.42  R:    0b
  7 Malec Oldřich            SKOB Slaný           SLA9400 C     40.09  +     13.42  R:    0b
  9 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     41.28  +     15.01  R:    0b
 10 Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     43.02  +     16.35  R:    0b
 11 Pešta Jiří               Tesil Milevsko       MIL7201 C     44.58  +     18.31  R:    0b
 12 Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     48.57  +     22.30  R:    0b
 13 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300       57.57  +     31.30  R:   -0b
 14 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     61.30  +     35.03  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L        6.5km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102       36.34  +      0.00  R:    0b
  2 Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     38.12  +      1.38  R:    0b
  3 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 C     38.13  +      1.39  R:    0b
  4 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     38.15  +      1.41  R:    0b
  5 Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     39.21  +      2.47  R:    0b
  6 Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R     39.37  +      3.03  R:    0b
  7 Kovář Miroslav           Sportcentrum Jičín   SJC8104 C     40.27  +      3.53  R:    0b
  8 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     40.30  +      3.56  R:    0b
  9 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     40.42  +      4.08  R:    0b
 10 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     41.42  +      5.08  R:    0b
 11 Oľhava Rastislav         Magnus Orienteering  ASU8949 C     42.54  +      6.20  R:    0b
 12 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     43.02  +      6.28  R:    0b
 13 Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 A     43.11  +      6.37  R:    0b
 14 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     43.30  +      6.56  R:    0b
 15 Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 C     43.58  +      7.24  R:    0b
 16 Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     44.08  +      7.34  R:    0b
 17 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     44.16  +      7.42  R:    0b
 17 Grundman Vojtěch         K.O.B. Choceň        CHC8801 C     44.16  +      7.42  R:    0b
 19 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     44.37  +      8.03  R:    0b
 20 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     44.53  +      8.19  R:    0b
 21 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600       45.15  +      8.41  R:    0b
 22 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     45.17  +      8.43  R:    0b
 22 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     45.17  +      8.43  R:    0b
 24 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     45.31  +      8.57  R:    0b
 25 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B     45.43  +      9.09  R:    0b
 26 Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     45.47  +      9.13  R:    0b
 27 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     45.58  +      9.24  R:    0b
 28 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     46.01  +      9.27  R:    0b
 29 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     46.35  +     10.01  R:    0b
 30 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     46.44  +     10.10  R:    0b
 31 Laciga Radek             SK Praga             PGP8202 R     47.16  +     10.42  R:    0b
 32 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     47.19  +     10.45  R:    0b
 33 Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C     47.22  +     10.48  R:    0b
 34 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     47.27  +     10.53  R:    0b
 35 Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C     47.28  +     10.54  R:    0b
 36 Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     47.40  +     11.06  R:    0b
 37 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     47.51  +     11.17  R:    0b
 38 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     48.22  +     11.48  R:    0b
 39 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     48.33  +     11.59  R:    0b
 40 Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 A     49.01  +     12.27  R:    0b
 41 Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C     49.26  +     12.52  R:    0b
 42 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 C     49.38  +     13.04  R:    0b
 43 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     49.48  +     13.14  R:    0b
 44 Pračka Tomáš             OB Říčany            RIC7302 C     49.54  +     13.20  R:    0b
 45 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     50.05  +     13.31  R:    0b
 46 Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     50.41  +     14.07  R:    0b
 47 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     50.45  +     14.11  R:    0b
 48 László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     50.50  +     14.16  R:    0b
 49 Špacír Jan               SK UP Olomouc        UOL8805 C     50.54  +     14.20  R:    0b
 49 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     50.54  +     14.20  R:    0b
 51 Dvořák Miroslav          OOB SK Zbraslav      ZBP7601 C     50.58  +     14.24  R:    0b
 52 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     51.37  +     15.03  R:    0b
 53 Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A     51.57  +     15.23  R:    0b
 54 Vlach Martin             SK Praga             PGP8605 C     52.25  +     15.51  R:    0b
 55 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     52.50  +     16.16  R:    0b
 56 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     53.01  +     16.27  R:    0b
 57 Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     53.10  +     16.36  R:    0b
 58 Hlaváč Jaroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP9205 C     53.29  +     16.55  R:    0b
 59 Klusák Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8704 C     53.54  +     17.20  R:    0b
 60 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C     54.17  +     17.43  R:    0b
 61 Hopanyuk Anatoliy        Oddíl OB Kotlářka    DKP7900 C     54.20  +     17.46  R:    0b
 62 Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     54.26  +     17.52  R:    0b
 63 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     54.32  +     17.58  R:    0b
 64 Zámečník David           SK Kamenice          KAM7500 C     55.01  +     18.27  R:    0b
 65 Korthauer Marius         Oddíl OB Kotlářka    DKP8402 C     55.44  +     19.10  R:    0b
 66 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     55.52  +     19.18  R:    0b
 67 Šimek Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP6304       56.00  +     19.26  R:    0b
 68 Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     56.02  +     19.28  R:    0b
 69 Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 A     56.27  +     19.53  R:    0b
 70 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     56.42  +     20.08  R:    0b
 71 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     57.00  +     20.26  R:    0b
 72 Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     57.20  +     20.46  R:    0b
 73 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     57.30  +     20.56  R:    0b
 74 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C     58.43  +     22.09  R:    0b
 75 Doležal Martin           SK Praga             PGP8100 C     58.46  +     22.12  R:    0b
 76 Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 B     58.52  +     22.18  R:    0b
 77 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     59.12  +     22.38  R:    0b
 78 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     59.43  +     23.09  R:    0b
 79 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     60.26  +     23.52  R:    0b
 80 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     61.16  +     24.42  R:    0b
 81 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     63.11  +     26.37  R:    0b
 82 Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     63.38  +     27.04  R:    0b
 83 Havlůj František         Oddíl OB Kotlářka    DKP8308 C     64.21  +     27.47  R:    0b
 84 Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     66.52  +     30.18  R:    0b
 85 Pinkner Adam             Oddíl OB Kotlářka    DKP9101 C     67.02  +     30.28  R:    0b
 86 Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     67.56  +     31.22  R:    0b
 87 Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 C     68.09  +     31.35  R:    0b
 88 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C     70.00  +     33.26  R:    0b
 89 Matoušek Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP8401 C     70.16  +     33.42  R:    0b
 90 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C     71.20  +     34.46  R:    0b
 91 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     73.46  +     37.12  R:    0b
 92 Pop Lukáš                OOB TJ Slovan Luhačo LCE8200 C     74.11  +     37.37  R:    0b
 93 Maneth Petr              SKOB Roudnice nad La ROU81xx       77.50  +     41.16  R:   -0b
    Melcher Ota              TJ Sokol Plumlov     PLU8001 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         5.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     34.27  +      0.00
  2 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     36.39  +      2.12
  3 Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     38.15  +      3.48
  4 Bambousek Martin         OK Dobříš            DOR7302 C     40.03  +      5.36
  5 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     40.13  +      5.46
  6 Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100       40.33  +      6.06
  7 Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     41.53  +      7.26
  8 Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     41.55  +      7.28
  9 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     41.59  +      7.32
 10 Pavlíček Lubomír         Neregistrovaní       NNN7802       42.09  +      7.42
 11 Šunka Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM7628       42.43  +      8.16
 12 Štěňha Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7608 C     43.20  +      8.53
 13 Jandera Tomáš            TJ Sokol Praha Spoři DVP7304 C     44.25  +      9.58
 14 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     46.27  +     12.00
 15 Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     46.39  +     12.12
 16 Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C     46.50  +     12.23
 17 Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C     47.10  +     12.43
 18 Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     49.23  +     14.56
 19 Beneš Michal             TJ Sokol Troja       TJP7800 C     49.31  +     15.04
 20 Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     50.04  +     15.37
 21 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     52.04  +     17.37
 22 Eisner Leo                                                  54.24  +     19.57
 23 Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR7101 C     54.26  +     19.59
 24 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     54.27  +     20.00
 25 Balázs Adorján           Neregistrovaní       NNN76XX       54.30  +     20.03
 26 Arnot Michal             Cirkus Čakovice      81C7600       55.02  +     20.35
 27 Jun Drahomír             OOB TJ Sokol Kostele KNC5501 C     55.06  +     20.39
 28 Šrámek Petr              OB Říčany            RIC6905 C     55.43  +     21.16
 29 Janeček Ondřej           SOBSA                SOB7001 C     56.06  +     21.39
 30 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C     57.05  +     22.38
 31 Španěl Ondřej            OK Dobříš            DOR7100 C     61.46  +     27.19
 32 Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     62.45  +     28.18
    Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         5.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     38.08  +      0.00
  2 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     40.39  +      2.31
  3 Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     44.02  +      5.54
  4 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     45.14  +      7.06
  5 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     45.47  +      7.39
  6 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     47.29  +      9.21
  7 Bláha Jan                KČT Slavoj Praha     SJP6800 C     50.48  +     12.40
  8 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     51.36  +     13.28
  9 Kopečný Mojmír           KOB TRETRA Praha     TAP6402 C     52.00  +     13.52
 10 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     52.09  +     14.01
 11 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     53.03  +     14.55
 12 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     53.47  +     15.39
 13 Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C     54.19  +     16.11
 14 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     55.17  +     17.09
 15 Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C     55.53  +     17.45
 16 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     57.27  +     19.19
 17 Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     57.56  +     19.48
 18 Kubů Jaroslav            PSK Olymp Praha      OLP6701 C     58.00  +     19.52
 19 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     61.18  +     23.10
 20 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C     61.31  +     23.23
 21 Najman Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP6301 C     62.21  +     24.13
 22 Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     63.28  +     25.20
 23 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     64.08  +     26.00
 24 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     64.19  +     26.11
 25 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     64.32  +     26.24
 26 Malec Jaroslav           SKOB Slaný           SLA6200 C     65.03  +     26.55
 27 Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     66.20  +     28.12
 28 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     67.14  +     29.06
 29 Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C     68.04  +     29.56
 30 Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C     70.51  +     32.43
 31 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C     71.35  +     33.27
 32 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     72.17  +     34.09
 33 Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     72.23  +     34.15
 34 Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     73.20  +     35.12
 35 Votava Petr              OOB TJ Sokol Kostele KNC6602 C     74.01  +     35.53
 36 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     74.44  +     36.36
 37 Maleček Vít              SK Praga             PGP6801 C     75.18  +     37.10
 38 Velichkov Peter          Oddíl OB Kotlářka    DKP6704       75.36  +     37.28
 39 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     76.08  +     38.00
 40 Nápravník Jiří           SK Los Mělník        LME6301 C     77.00  +     38.52
 41 Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6501 C     77.07  +     38.59
 42 Malačka Milan            TJ Sokol Praha Spoři DVP60XX       78.23  +     40.15
 43 Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C     78.52  +     40.44
 44 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     79.47  +     41.39
 45 Longin Miloš             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C     81.01  +     42.53
 46 Sluka Ivan               KOB Dobřichovice     DCE6301 C     99.34  +     61.26
    Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         3.7km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C     34.01  +      0.00
  2>Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     35.26  +      1.25
  3>Šámal Václav             SK Praga             PGP5601 C     37.11  +      3.10
  4>Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     39.01  +      5.00
  5>Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     40.11  +      6.10
  6>Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     41.19  +      7.18
  7>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     41.45  +      7.44
  8 Špičák Aleš              Oddíl OB Kotlářka    DKP5500 C     42.41  +      8.40
  9 Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     42.50  +      8.49
 10 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     44.51  +     10.50
 11 Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     45.07  +     11.06
 12 Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C     45.41  +     11.40
 13 Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     46.21  +     12.20
 14 Knotek Kamil             PSK Olymp Praha      OLP5701 C     47.49  +     13.48
 15 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     48.51  +     14.50
 16 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     51.22  +     17.21
 17 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     51.29  +     17.28
 18 Koutný Ivan              TJ Aero Odolena Voda ODV5300 C     66.14  +     32.13
 19 Kramoliš Jan             VSK Přírodověda      PVP5000 C     76.03  +     42.02
    Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C DISK              
    Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C DISK              
 MS Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 CMS   76.18  +     42.17
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         2.9km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     31.42  +      0.00
  2>Fujan Sláva              KOB Kladno           DKL4800 C     32.05  +      0.23
  3>Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200       35.02  +      3.20
  4>Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     35.33  +      3.51
  5>Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     36.10  +      4.28
  6>Zábranský Emil           SKOB Slaný           SLA4200 C     38.04  +      6.22
  7>Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     41.25  +      9.43
  8>Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     41.39  +      9.57
  9>Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     42.11  +     10.29
 10>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     44.40  +     12.58
 11>Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     45.08  +     13.26
 12>Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     47.02  +     15.20
 13>Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     48.53  +     17.11
 14>Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     49.58  +     18.16
 15>Němec Vladimír           SKOB Slaný           SLA4202 C     62.20  +     30.38
 16>Javůrek Jaromír          Neregistrovaní       NNN41XX       63.47  +     32.05
    Kuneš Vratislav          TJ Aero Odolena Voda ODV4100 C DISK              
    Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C DISK              
 MS Blažková Alice                                         MS   63.37  +     31.55
 
Průběžné výsledky kategorie: H75         2.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     21.59  +      0.00
  2>Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     29.16  +      7.17
  3>Bláha Svatopluk          KČT Slavoj Praha     SJP3501 C     35.00  +     13.01
  4>Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C     38.20  +     16.21
 
Průběžné výsledky kategorie: HDK         2.9km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Táborský Ondřej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605 C     33.43  +      0.00
  2>Zábranský Luboš          SKOB Slaný           SLA7400       42.14  +      8.31
  3>Martínková Kateřina      SKOB TJ Sokol Kralup KPY7350 C     45.08  +     11.25
  4>Kliková Barbora          OOB TJ Slovan Luhačo LCE           49.52  +     16.09
  5>Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY6650 C     56.17  +     22.34
  6>Kulmanová Alžběta        OOB TJ Slovan Luhačo LCE           56.35  +     22.52
  7>Berková Květa            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350 C     57.27  +     23.44
  8>Havlena Martin                                              57.46  +     24.03
  9>Šmatla Jaromír                                              58.28  +     24.45
 10>Mičková Lucie                                               59.26  +     25.43
 11>Torrazo Zancandro                                          123.48  +     90.05
    Zajíc                                                   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Svobodová Andrea         SKOB Slaný           SLA0751 C     26.37  +      0.00
  2>Moravec Michal           Neregistrovaní       NNN0600       28.06  +      1.29
  3>Víteček Šimon            Neregistrovaní       NNNXX09       29.30  +      2.53
  4>Sanna Vivian             Oddíl OB Kotlářka    DKP0751 C     29.36  +      2.59
  5>Blahutová Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP0950       29.46  +      3.09
  6>Jandera Kryštof          SK Praga             PGP0700 C     30.30  +      3.53
  7>Štěňha David             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0701 C     30.34  +      3.57
  8>Jirásek Šimon            OK Roztoky           ROZ           31.10  +      4.33
  9>Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C     31.58  +      5.21
 10>Bartalošová Anežka                                          32.34  +      5.57
 11>Beránková Žofie          Oddíl OB Kotlářka    DKP0760       32.51  +      6.14
 12>Stauch Daniel            LC Lipence           3LC0600       33.26  +      6.49
 13>Cimburek Robin                                              34.05  +      7.28
 14>Skripnik Matouš          VŠTJ Stavební fakult FSP0800 C     34.07  +      7.30
 15>Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     34.39  +      8.02
 16>Kubů Matyáš              PSK Olymp Praha      OLP0301 C     34.51  +      8.14
 17>Kubant Kryštof                                              36.59  +     10.22
 18>Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR0800 C     37.53  +     11.16
 19>Kuželová Ela             VŠTJ Stavební fakult FSP0750       38.10  +     11.33
 20>Milotová Barbora         SK Kamenice          KAM0753       38.42  +     12.05
 21>Brych Theo               Neregistrovaní       NNNxx04       38.46  +     12.09
 22>Bláha Šimon              KČT Slavoj Praha     SJP0700 C     39.22  +     12.45
 23>Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C     39.27  +     12.50
 24>Heller Jakub                                                39.30  +     12.53
 25>Křístková Veronika       OK Roztoky           ROZ0650 C     39.44  +     13.07
 26>Bartalošová Ada                                             39.56  +     13.19
 27>Doubek Štěpán                                               40.17  +     13.40
 28>Seidlová Magdalena       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0953 C     40.24  +     13.47
 29>Ondřejčková Tereza       TJ Aero Odolena Voda ODV0550 C     40.36  +     13.59
 30>Slavík Vojtěch           Cirkus Čakovice      81C0601       41.11  +     14.34
 31>Hradil Martin            TJ Sokol Hostivice   HCE           41.28  +     14.51
 32>Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     41.34  +     14.57
 33>Poláchová Tereza                                            41.50  +     15.13
 34>Kalousová Jolana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0760       42.16  +     15.39
 35>Šubrt Jáchym             Oddíl OB Kotlářka    DKP0800 C     42.40  +     16.03
 36>Cedidla Ondra                                               42.58  +     16.21
 37>Kuttelwascher Adam       TJ Sokol Hostivice   HCE           44.33  +     17.56
 38>Křístková Viktorie       OK Roztoky           ROZ0651 C     45.11  +     18.34
 39>Růžková Romana           OK Sparta Praha      SCP           45.33  +     18.56
 40>Gajda Petr               USK Praha            VSP0903 C     46.09  +     19.32
 41>Solarová Kateřina        USK Praha            VSP0753 C     47.28  +     20.51
 42>Melicharová Marie        SKOB Roudnice nad La ROU06xx       47.54  +     21.17
 43>Vyšínská Ema             TJ Aero Odolena Voda ODV0850 C     48.08  +     21.31
 44>Kott Štěpán Šimon                                           48.12  +     21.35
 45>Lindová Veronika                                            48.27  +     21.50
 46>Kalinová Lisa            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1150 C     50.18  +     23.41
 47>Palát Vojtěch            Cirkus Čakovice      81C0401       50.27  +     23.50
 48>Marada Matěj             Cirkus Čakovice      81C0502       50.56  +     24.19
 49>Beníšek Vojtěch          SK Los Mělník        LME           51.02  +     24.25
 50>Schubertová Petra                                           51.35  +     24.58
 51>Kubátová Marie                                              51.40  +     25.03
 52>Brabencová Anna          SOBSA                SOB0450 C     51.59  +     25.22
 53>Cimburek Daniel                                             53.33  +     26.56
 54>Dudlová Noemi            OK Dobříš            DOR0950 C     53.37  +     27.00
 55>Habel Tomáš+Šimon                                           54.06  +     27.29
 56>Lukáš Pohl               SOOB Spartak Rychnov SRKXX01       54.49  +     28.12
 57>Sandra Pohlová           SOOB Spartak Rychnov SRKXX02       54.58  +     28.21
 58>Šperk Tomáš              SOOB Spartak Rychnov SRKXX03       55.03  +     28.26
 59>Španěl Filip                                                55.15  +     28.38
 60>Veljačik Jonáš           OK Sparta Praha      SCPXX01       56.49  +     30.12
 61>Bohatá Marie             Slovan Praha         UVP0650 C     57.02  +     30.25
 62>Uhlířová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C     57.31  +     30.54
 63>Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C     58.06  +     31.29
 64>Zikmundová Kateřina                                         58.10  +     31.33
 65>Andrade Miriam           OK Vršovice          24C0650       59.22  +     32.45
 66>Kubů Julie               PSK Olymp Praha      OLP0601       61.43  +     35.06
 67>Prokop Matěj Eduard      Oddíl OB Kotlářka    DKP07XX       61.52  +     35.15
 68>Krejčí Hynek             OK Sparta Praha      SCPXX02       62.13  +     35.36
 69>Vaculovič Matěj          KOB Dobřichovice     DCE1000 C     63.59  +     37.22
 70>Novobilský Dominik       KOB TRETRA Praha     TAP0701 C     64.01  +     37.24
 71>Vaculovičová Alžběta     KOB Dobřichovice     DCE0950 C     64.13  +     37.36
 72>Arnot Josef              Cirkus Čakovice      81C0700       66.42  +     40.05
 73>Kolář David              Cirkus Čakovice      81C0701       66.52  +     40.15
 74>Němec Filip                                                 67.03  +     40.26
 75>Gazdag Vladimír                                             68.49  +     42.12
 76>Vozděchovi Elenka a Denni                                   71.24  +     44.47
 77>Bozděch Vojta                                               71.35  +     44.58
 78>Černý Matěj              Cirkus Čakovice      81C0501       71.52  +     45.15
 79>Jiras František          OK Dobříš            DOR0900       74.19  +     47.42
 80>Voves Lukáš              SK Praga             PGP           75.18  +     48.41
 81>Besta Radek              OOB TJ Sokol Kostele KNCxxxx       76.31  +     49.54
 82>Brychová Julie           Neregistrovaní       NNNxx06       77.21  +     50.44
 83>Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     78.42  +     52.05
 84>Mullerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650       80.25  +     53.48
 85>McMenamin Alena          TJ Sokol Hostivice   HCE           83.31  +     56.54
 86>Štoková Sofie            Oddíl OB Kotlářka    DKP0750 C     86.13  +     59.36
 87>Altman Michal            Oddíl OB Kotlářka    DKP           88.53  +     62.16
 88>Altmanová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP           89.12  +     62.35
 89>Hamouz Jáchym            Oddíl OB Kotlářka    DKP           94.33  +     67.56
 90>Marada Martin            Cirkus Čakovice      81C0901       95.28  +     68.51
 91>Serba Ivett                                                 96.35  +     69.58
 92>Vandongen Tim            Oddíl OB Kotlářka    DKP     C     97.37  +     71.00
 93>Sosel Marie                                                 97.40  +     71.03
 94>Jirousová Edita                                             97.42  +     71.05
    Šperk Petr               SOOB Spartak Rychnov SRKXX04   DISK              
    Mrázek Vavřinec          Neregistrovaní       NNNXX13   DISK              
    Ondráček Lubor           VŠTJ Ekonom Praha    EKP1111 C DISK              
    Bernard Robin            OK Dobříš            DOR0600 C DISK              
    Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901   DISK              
    Němcová Nela                                            DISK              
    McMenamin Thomas         TJ Sokol Hostivice   HCE       DISK              
    Malečková Pavlína        SK Praga             PGP0850   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P3          2.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dvořák Josef             Neregistrovaní       44C8000       14.04  +      0.00
  2>Hrbek Pavel              Neregistrovaní       NNN           17.03  +      2.59
  3>Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP6500 C     17.19  +      3.15
  4>Jedlička Adam            SK Kamenice          KAM7700 C     17.38  +      3.34
  5>Frydrych Pavel           Neregistrovaní       NNNXX07       18.12  +      4.08
  6>Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C     19.21  +      5.17
  7>Vrabcová Jindra                                             21.33  +      7.29
  8>Malečková Iva            SK Praga             PGP7559 C     21.39  +      7.35
  9>Linderová Eliška                                            21.45  +      7.41
 10>Bernardová Martina       OK Dobříš            DOR7751       21.53  +      7.49
 11>Millek Jiří              SK Meteor Kačerov Pr MKPXX12       22.28  +      8.24
 12>Střelba Ondřej           TOM OB Tempo Praha   5RC7500       22.45  +      8.41
 13>Šimbera Jakub            Neregistrovaní       NNN0811       23.59  +      9.55
 14>Bláhová Kateřina         KČT Slavoj Praha     SJP7300       24.39  +     10.35
 15>Samek Jakub              Neregistrovaní       NNNXX03       24.42  +     10.38
 16>Majdáková Martina                                           25.16  +     11.12
 17>Zelenková Martina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY7351 C     25.43  +     11.39
 18>Blaha Petr               SK Kamenice          KAM6605 C     26.28  +     12.24
 19>Sviták                                                      26.37  +     12.33
 20>Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     26.41  +     12.37
 21>Jirasová Jana            OK Dobříš            DOR7251       27.12  +     13.08
 22>Stauchová Iva            LC Lipence           3LC7450       27.21  +     13.17
 23>Stauch Tomáš             SK Praga             PGP0303 C     27.23  +     13.19
 24>Mirčeva Lenka            OK Dobříš            DOR7350       28.11  +     14.07
 25>Votavová Renata          OOB TJ Sokol Kostele KNC6452 C     28.55  +     14.51
 26>Kazdová Dana             OK Vršovice          24C8150       29.03  +     14.59
 27>Albrecht Vladimír        SK Kamenice          KAM7800 C     29.12  +     15.08
 28>Jandová Jana             OK Dobříš            DOR7151       29.22  +     15.18
 29>Nentvichová Romana       OK Dobříš            DOR6651       30.40  +     16.36
 30>Bašta Martin             Neregistrovaní       44C8001       31.50  +     17.46
 31>Král Luděk               Dedecek a Babicka    2MC4900       32.37  +     18.33
 32>Jirkovská Pavlína                                           32.46  +     18.42
 33>Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     33.32  +     19.28
 34>Kolbeškin Vasilij                                           34.54  +     20.50
 35>Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     35.06  +     21.02
 36>Doubek                                                      35.46  +     21.42
 37>Jančová Barbora          Neregistrovaní       NNN           36.07  +     22.03
 38>Bělinová Lenka                                              36.13  +     22.09
 39>Franke Max                                                  36.29  +     22.25
 40>Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP38         36.30  +     22.26
 41>Kopáčková Iva            Neregistrovaní       NNN           37.26  +     23.22
 42>Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 B     37.45  +     23.41
 43>Nigrin Radek             OK Dobříš            DOR7202       40.34  +     26.30
 44>Nigrin Matouš            OK Dobříš            DOR0303 C     41.44  +     27.40
 45>Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C     43.02  +     28.58
 46>Doležal Jan                                                 43.55  +     29.51
 47>Píšová Jitka             Neregistrovaní       NNNXX08       44.50  +     30.46
 48>Čermáková Dana           KOB TRETRA Praha     TAP7150 C     52.02  +     37.58
 49>Doubková                                                    52.39  +     38.35
 50>Hoffmanová Petra                                            56.45  +     42.41
 51>Průšová Dana             PSK Olymp Praha      OLP7001       58.26  +     44.22
 52>Koubková Daniela         OK Dobříš            DOR7451       60.45  +     46.41
 53>Lehká Petra              SK Kamenice          KAM7659       62.16  +     48.12
 54>Heller Jiří              SKOB Roudnice nad La ROU05         66.11  +     52.07
 55>Peterová Eva             VŠTJ Stavební fakult FSP8080      106.38  +     92.34
 56>Sluková Jana             KOB Dobřichovice     DCE6550      130.07  +    116.03
    Jarošová Aneta           SKOB Roudnice nad La ROU98xx   DISK              
    Melicharová Radka        SKOB Roudnice nad La ROU79xx   DISK              
    Bucharová Šárka                                         DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: T5          4.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jurga Vojtěch                                               34.38  +      0.00
  2>Kubát Petr                                                  35.59  +      1.21
  3>Junek Vladimír                                              36.36  +      1.58
  4>Křístek Lukáš            OK Roztoky           ROZ7101       37.11  +      2.33
  5>Rypáček Miroslav         Neregistrovaní       NNN75XX       38.34  +      3.56
  6>Vaculovič Radim          KOB Dobřichovice     DCE7501 C     40.31  +      5.53
  7>Rusá Šárka                                                  40.51  +      6.13
  8>Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C     41.11  +      6.33
  9>Popjuk Viktor                                               42.21  +      7.43
 10>Vykuka Lukáš             Neregistrovaní       NNN8900       42.45  +      8.07
 11>Kott Alan                                                   42.48  +      8.10
 12>Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601       42.57  +      8.19
 13>Dudla Michal             OK Dobříš            DOR7403 C     43.20  +      8.42
 14>Husáková Petra           SKOB Slaný           SLA7452 C     43.25  +      8.47
 15>Šimek Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP9600       44.21  +      9.43
 16>Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150       44.34  +      9.56
 17>Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     44.36  +      9.58
 18>Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     45.01  +     10.23
 19>Brožek Jiří                                                 46.10  +     11.32
 20>Rypáčková Dana           Neregistrovaní       NNN79XX       46.47  +     12.09
 21>Karban Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP7700 C     47.35  +     12.57
 22>Cvrček Antonín           KOB TRETRA Praha     TAP           48.20  +     13.42
 23>Rusá Pavla                                                  48.24  +     13.46
 24>Lorenc Václav            OK Dobříš            DOR7200 C     50.00  +     15.22
 25>Zapletal Petr            OK Sparta Praha      SCP           50.39  +     16.01
 26>Jurga Václav                                                52.35  +     17.57
 27>Mack Tomáš                                                  53.25  +     18.47
 28>Chládek Milan            OB MILANOV           27C7900       53.26  +     18.48
 29>Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     57.03  +     22.25
 30>Blažek Vladimír                                             57.09  +     22.31
 31>Čermáková Šárka                                             57.13  +     22.35
 32>Mrázek Pavel             Neregistrovaní       NNNXX14       57.18  +     22.40
 33>Nentvich Lubomír         OK Dobříš            DOR5800 C     57.38  +     23.00
 34>Jelínek Jan                                                 58.31  +     23.53
 35>Botek Lukáš              VŠSK Paedf UK        57C9000       59.13  +     24.35
 36>Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C     59.26  +     24.48
 37>Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     59.44  +     25.06
 38>Škácha Michal            Neregistrovaní       NNN71XX       60.25  +     25.47
 39>Kuciel Martin            Neregistrovaní       NNNXX02       62.52  +     28.14
 40>Dlouhá Jana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5950       65.14  +     30.36
 41>Hladká Michaela          KOB TRETRA Praha     TAP7452 C     67.09  +     32.31
 42>Janouch Lukáš                                               67.54  +     33.16
 43>Manethová Jana           SKOB Roudnice nad La ROU825x       68.38  +     34.00
 44>Vedral David             VŠSK Paedf UK        57C8500       68.41  +     34.03
 45>Kotek Lukáš              Oddíl OB Kotlářka    DKPXX15       74.28  +     39.50
 46>Hlavatý Karel            KČT Slavoj Praha     SJP4200 C     75.15  +     40.37
 47>Pullmanová Daniela       TJ Sokol Plumlov     PLU8450       78.00  +     43.22
 48>Vasobníková Iva          Neregistrovaní       NNNXX10       78.04  +     43.26
 49>Hana Zavřelová           SKOB Roudnice nad La ROU82xx       81.37  +     46.59
 50>Richter Martin           VŠSK Paedf UK        57C9200       82.22  +     47.44
 51>Kudrnáčová Marta                                            83.35  +     48.57
 52>Simandl Radek            VŠSK Paedf UK        57C9250       85.23  +     50.45
 53>Dudáková Jana            SKOB Slaný           SLA7750 C    113.31  +     78.53
    Pavlas Tomáš             Neregistrovaní       NNN74XX   DISK              
    Valenta Jan                                             DISK              
    Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C DISK              
    Lounek Jakub                                            DISK