Pro úvodní závod oblastního žebříčku 2011 na sobotu 26. března spolu s oblastním mistrovstvím v nočním OB v předvečer jsme pro vás pochystali závodní prostor na Vidrholci, který byl naposledy zmapován v roce 1991.

prostor závodů

Západní část prostoru nyní dozrála a po mnoha letech využívání pouze východní větší části Klánovického lesa tedy nyní nabídneme po 20 letech alespoň pro mladší závodníky něco neokoukaného. Přitom na území Prahy, kde je o-mapa snad v každém i sebemenším koutku. Během příprav loňského trojzávodu Českého poháru MTBO jsme zjistili, že západní část rozhodně stojí za znovuobnovení i pro pěší OB. Les odrostl, navíc byl zvolen pro závod brzký jarní termín, kdy se podrost teprve připravuje na pozvolné vstávání ze země.

ukázka mapy ukázka mapy
ukázka mapy ukázka mapy

Mapu pro vás připravil během podzimu a zimy Milan Borovička. Porosty a podrost jsou zmapovány na zimní (lepší) průběžnost. Vzhledem k místní bujné vegetaci její použití v letním období nedoporučujeme :-) Tratě pro vás připravují zkušení závodníci. Páteční noční lahůdku Jan Čadil a pikantní sobotní krátkou trať Martin Hrouda.